Ambitne wizażanki część V - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-03, 20:46   #1591
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Ja nie jestem w stanie, ostatnio padam jak mucha. W weekend poradzę się bardziej usportowionej części rodziny (wuefisty i fizjoterapeuty, więc nie trudno by wiedzieli więcej ode mnie ) jakie ćwiczenia dobrać żebym się nie czuła umordowana tylko tak przyjemnie zmęczona jak to kiedyś bywało
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 20:48   #1592
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Na mnie shred tak działa
i jak dzisiaj cały dzień marzyłam, żeby iść do łóżka, tak po ćwiczeniach od razu chce się żyć
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 10:31   #1593
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
pokrzywko, no tak, są z efektami termicznymi
ja kiedyś często używałam ten chłodzący. Teraz tylko balsam od czasu do czasu, a po ćwiczeniach i tak czuję, że skóra jest fajnie napięta

Właśnie odkryłam ten shred i wg mnie jest genialny. 25 min to idealny czas. Do tego trochę cardio, trochę brzucha i trochę obciążenia. Wszystko co lubię Właśnie skończyłam teraz czas na prysznic i naukę

pewnie masz jakiś miniaturowy cellulit jak mocno przyciśniesz i już panikujesz
niestety jest widoczny jak stoje :/ a ja mam świra na pkt skóry albo jest idealna albo strasznie to przeżywam no każdy ma jakiegoś fiołka


jakie macie na dzisiaj plany? ja mam wolny dzień dzisiaj i jutro
miałam sprzatać i zrobić dużo rzeczy ale chyba sobie poleżę i obejrzę jakiś film....

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie, ostatnio padam jak mucha. W weekend poradzę się bardziej usportowionej części rodziny (wuefisty i fizjoterapeuty, więc nie trudno by wiedzieli więcej ode mnie ) jakie ćwiczenia dobrać żebym się nie czuła umordowana tylko tak przyjemnie zmęczona jak to kiedyś bywało
nicRu ale nie musisz przecież ćwiczyc codziennie
możesz sobie wyznaczyc jeden dzień np piątek/sob/nd lub inny i wtedy ćwiczyć lub pójść na basen albo z koleżankami pomaszerować lub zrobić sobie fitness w parku wtedy łatwiej sie zmobilizować
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 10:48   #1594
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Pokrzywko, ja dzisiaj w pracy niestety zaraz lunch, potem czatowanie na newsy, kończenie modelu. Apo pracy pewnie biblioteka i nauka i shred po powrocie. Na szczęście już niedługo weekend
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 13:07   #1595
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ambitne wizażanki część V

a ja mam juz teraz weekend (ale kosztem wolnej sob i nd ale co tam)
właśnie skończyłam poranek piękności pachnący prysznic, maseczki nałozyłam na wszystko co się dało , teraz będę w pizamie celebrować wieczór z Bette Midler(wieczór czyli czas od 14 do 2 w nocy ) w łózku w pizamie . raz wyjde z wyra żeby sobie zamówic coś do jedzenia.
tylko szukam jakiegos zdrowego jedzenia z dowozem .

albo zostawie drzwi otwarte to moze kurier mi wprost do lozka jedzenie przyniesie
__________________


Edytowane przez pokrzywa
Czas edycji: 2013-12-04 o 13:09
pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 13:09   #1596
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Nowy post u mnie na blogu ! Zapraszam
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 17:09   #1597
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Ja to mam pecha w tym roku
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 17:26   #1598
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
nicRu ale nie musisz przecież ćwiczyc codziennie
możesz sobie wyznaczyc jeden dzień np piątek/sob/nd lub inny i wtedy ćwiczyć lub pójść na basen albo z koleżankami pomaszerować lub zrobić sobie fitness w parku wtedy łatwiej sie zmobilizować
Oj, nawet nie dałabym rady codziennie Staram się spacerować itp. ale co do "większych" ćwiczeń lepiej będzie jak z kimś pogadam, bo po prostu nie chciałabym sobie zaszkodzić na kręgosłup (nie jest w najlepszym stanie) a jednocześnie chciałabym robić coś, co będzie skuteczne. Jestem szczupła, ale nawet szczupły człowiek przez prowadzenie siedzącego trybu życia może sie okropnie zaniedbać...

tamtaglista, co się stało?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 17:38   #1599
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

O połamanych zębach już było, o odwołanych zajęciach też. Tym razem jeszcze ciekawiej, ale wyżaliłam się na blogu i mi trochę lepiej.Czy mnie już powaliło, że notka na blogu pomaga mi się uspokoić? Zrzucam to na fakt, że wszystkie "przyjaciółki" daleko i chyba nawet nie mam z kim gadać a jak mam to odechciewa mi się. Może jestem aspołeczna?
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 18:45   #1600
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Nie nazwałabym tego aspołecznością - sama nie jestem jakaś maksymalnie wylewna, więc w momencie gdy moja najlepsza przyjaciółka mieszka zagramanicom też czasem nie mam się komu wyżalić
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 19:30   #1601
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
O połamanych zębach już było, o odwołanych zajęciach też. Tym razem jeszcze ciekawiej, ale wyżaliłam się na blogu i mi trochę lepiej.Czy mnie już powaliło, że notka na blogu pomaga mi się uspokoić? Zrzucam to na fakt, że wszystkie "przyjaciółki" daleko i chyba nawet nie mam z kim gadać a jak mam to odechciewa mi się. Może jestem aspołeczna?
Pisanie działa terapeutycznie A, ze znajomi daleko no to wiadomo, ze ciezko bywa
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 20:50   #1602
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Ambitne wizażanki część V

potrzebuję kopa w pupęę, muszę się wziąć do roboty ale nie chce mi sie

i dziś byłam w Trewirze - jejku, jakie to piękne miasteczko
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:18   #1603
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ambitne wizażanki część V

jeu a masz a masz lobuzie


dziewczyny dotarł już do was huragan? u mnie strasznie wieje i troche się boje mieszkam na parterze i galezie z krzakow uderzaja mi ciagle o okna ...

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość

i dziś byłam w Trewirze - jejku, jakie to piękne miasteczko
a z kim to się wycieczkowało ?
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:40   #1604
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
jeu a masz a masz lobuzie


dziewczyny dotarł już do was huragan? u mnie strasznie wieje i troche się boje mieszkam na parterze i galezie z krzakow uderzaja mi ciagle o okna ...
co prawda ja nie jestem w PL obecnie, a w Luxie to i tak wieje okropnie, ledwo się utrzymać na nogach daję radę i odczuwalna temperatura to chyba -10 -.-
Cytat:
a z kim to się wycieczkowało ?
byłam z facetem piękny świąteczny market, cudowne miasto, widać, że bardzo stare (ponoć najstarsze w Niemczech ). i nawet dogadałam się po niemiecku dziś:
1. kupiłam bilety na pociąg
2. poprosiłam o otwarcie drzwi (bo przez przypadek weszliśmy do szkoły i zamknęli nas na klucz ) szukaliśmy zabytku, a okazało się, że to tylko z zewnątrz jest obecnie zabytkiem, a w środku przebudowują na boiska szkolne
3. byliśmy w kościele, gdzie było 12 kolumn - na każdej był namalowany apostoł i w kościele jest znam w posadzce, gdzie stanąć, żeby zobaczyć wszystkie kolumny - spytałam się, ale tez wymyśliłam słowko "Kolumnen" XDD nie bić, po prostu chciałam przekazać jakąkolwiek treśc ale zostałam zrozumiana to najważniejsze

no iteż ważna rzecz - nikt nie chciał zmienić języka na angielski itp. :P więc nie było tak źle ;p duma mnie rozpiera... niby jest to niewiele ale jednak
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 09:10   #1605
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
gratulacje dla Hostki!
Szkoda tylko, że dzieciaczki ciągle są w szpitalu

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
no iteż ważna rzecz - nikt nie chciał zmienić języka na angielski itp. :P więc nie było tak źle ;p duma mnie rozpiera... niby jest to niewiele ale jednak
Jestem z Ciebie dumna

Ale tutaj ostatnio cisza

Co dzisiaj porabiacie?
Ja wczoraj pracowałam do 15h00, potem byłam na dłuuugim spacerze, a potem na salsie, więc stwierdziłam, że dzisiaj będę się cały dzień obijać w łóżku, ale jest taka ładna pogoda, że aż szkoda ją zmarnować.
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 09:51   #1606
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Upolowałam bratu książkę na prezent
Poza tym weekend upływa mi naukowo Żeby odpocząć od ślepienia w ekran (na przyjemność nie spędzenia ani odrobiny czasu przed kompem będę mogła sobie pozwolić dopiero w środę ) pójdę chyba na jakieś zakupy imieninowo-poprawiąjce humor (coś nie wymagające wysiłku intelektualnego też jest mi potrzebne... no i muszę kupić krople do oczu ) a potem porobię jakieś zadania nie wymagające laptopa
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 10:58   #1607
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Upolowałam bratu książkę na prezent
Jaką?

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 11:02   #1608
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Dzięki
Rzeczowo o modzie męskiej.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 11:10   #1609
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Puk puk pamięta mnie kto jeszcze

Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
wow, to już nie wiem co lepsze - czy to że ustawy niemieckie są prostsze czy to że u nas jest egzamin testowy. Dla mnie chyba najfajniejsze byłoby połączenie obu tych rzeczy
uwierz mi, testy są miliard razy trudniejsze, bo są masakrycznie podchwytliwe, a jeszcze to testy wielokrotnego wyboru i z punktami ujemnymi

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Undi ja bym im mogła wcale kartkówek nie robic ale jednak jestem z nimi cały semestr (z 3 tyg przerwa) więc oceny muszą mieć ale mają dobrze bo ani jednej dwójki ani pały nie postawiłam jeszcze
no to oceny można dawać bez kartkówek Albo pytania wcześniej podać pamiętam jak miałam w liceum na polskim zajęcia z praktykantką i mieliśmy z nią mieć kartkówkę z jakiejś lektury to dzień przed na przerwie wcisnęła chłopakowi od nas z klasy kartkę z pytaniami A potem nasza nauczycielka w szoku, bo jak ona nam robiła kartkówki z lektur to wszyscy praktycznie 1 mieli, a tu same 5

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
wow, stałaś się na nowo moją inspiracją. przy Tobie to jestem nikim
kopnę Cię w pewną część ciała to przestaniesz głupotkować pierdołki
Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość

Hostka urodziła

choć teraz to dopiero będziesz miała roboty

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Nauczcie mnie zapominać, wymazywać marzenia, które sie spełniły z pamięci bo już nie wytrzymam
z czasem to wszystko złagodnieje, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
mama kupiła mi moje wymarzone sera z tołpyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
za miesiąc bedę miec boską pupę !!!!!!!!!!!!!!!! oby !
daj potem znać, może i ja męża naciągnę

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
ja kiedyś często używałam ten chłodzący. Teraz tylko balsam od czasu do czasu, a po ćwiczeniach i tak czuję, że skóra jest fajnie napięta
ja uwielbiam ten chłodzący, on jest boski na rozstępy, kiedyś mi nawet ładnie takie białe z brzucha zlikwidował ale to zdecydowanie nie na zimę
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 11:17   #1610
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
albo zostawie drzwi otwarte to moze kurier mi wprost do lozka jedzenie przyniesie

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Ja to mam pecha w tym roku
rok się już kończy, następny będzie lepszy
Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
byłam z facetem piękny świąteczny market, cudowne miasto, widać, że bardzo stare (ponoć najstarsze w Niemczech ). i nawet dogadałam się po niemiecku dziś:
1. kupiłam bilety na pociąg
2. poprosiłam o otwarcie drzwi (bo przez przypadek weszliśmy do szkoły i zamknęli nas na klucz ) szukaliśmy zabytku, a okazało się, że to tylko z zewnątrz jest obecnie zabytkiem, a w środku przebudowują na boiska szkolne
3. byliśmy w kościele, gdzie było 12 kolumn - na każdej był namalowany apostoł i w kościele jest znam w posadzce, gdzie stanąć, żeby zobaczyć wszystkie kolumny - spytałam się, ale tez wymyśliłam słowko "Kolumnen" XDD nie bić, po prostu chciałam przekazać jakąkolwiek treśc ale zostałam zrozumiana to najważniejsze

no iteż ważna rzecz - nikt nie chciał zmienić języka na angielski itp. :P więc nie było tak źle ;p duma mnie rozpiera... niby jest to niewiele ale jednak
jesteś boska, cudowna i jestem z Ciebie bardzo bardzo dumna!
Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że dzieciaczki ciągle są w szpitalu
oj mocne kciuki!

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Co dzisiaj porabiacie?
Ja wczoraj pracowałam do 15h00, potem byłam na dłuuugim spacerze, a potem na salsie, więc stwierdziłam, że dzisiaj będę się cały dzień obijać w łóżku, ale jest taka ładna pogoda, że aż szkoda ją zmarnować.
ja dzisiaj zostałam wygoniona na spacer w tym zimnie a tak to po staremu...
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 11:59   #1611
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Mam nadzieję, że kolejny będzie lepszy bo chyba w dekiel dostałam :P
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 12:55   #1612
ClaraOswin
Raczkowanie
 
Avatar ClaraOswin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 303
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
a ja mam juz teraz weekend (ale kosztem wolnej sob i nd ale co tam)
właśnie skończyłam poranek piękności pachnący prysznic, maseczki nałozyłam na wszystko co się dało , teraz będę w pizamie celebrować wieczór z Bette Midler(wieczór czyli czas od 14 do 2 w nocy ) w łózku w pizamie . raz wyjde z wyra żeby sobie zamówic coś do jedzenia.
tylko szukam jakiegos zdrowego jedzenia z dowozem .

albo zostawie drzwi otwarte to moze kurier mi wprost do lozka jedzenie przyniesie
Ja wczoraj miałam taki dzień piękności - razem z porządkami i zakupami. Wydałam masę kasy ale mam spokój na prawie miesiąc jak nie dłużej z większymi zakupami

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
O połamanych zębach już było, o odwołanych zajęciach też. Tym razem jeszcze ciekawiej, ale wyżaliłam się na blogu i mi trochę lepiej.Czy mnie już powaliło, że notka na blogu pomaga mi się uspokoić? Zrzucam to na fakt, że wszystkie "przyjaciółki" daleko i chyba nawet nie mam z kim gadać a jak mam to odechciewa mi się. Może jestem aspołeczna?
Często takie wypisanie się pomaga. Mi też brakuje tu moich przyjaciółek które mieszkają w innych miastach. Oszem, jest facebook, skype itp. ale jednak babskie spotkanie to zupełnie co innego. Łatwiej coś powiedzieć niż napisać (gdzie często trzeba się zastanowić jak to ująć by w pełni zostało to przekazane i zrozumiane we właściwy sposób).

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
co prawda ja nie jestem w PL obecnie, a w Luxie to i tak wieje okropnie, ledwo się utrzymać na nogach daję radę i odczuwalna temperatura to chyba -10 -.-

byłam z facetem piękny świąteczny market, cudowne miasto, widać, że bardzo stare (ponoć najstarsze w Niemczech ). i nawet dogadałam się po niemiecku dziś:
1. kupiłam bilety na pociąg
2. poprosiłam o otwarcie drzwi (bo przez przypadek weszliśmy do szkoły i zamknęli nas na klucz ) szukaliśmy zabytku, a okazało się, że to tylko z zewnątrz jest obecnie zabytkiem, a w środku przebudowują na boiska szkolne
3. byliśmy w kościele, gdzie było 12 kolumn - na każdej był namalowany apostoł i w kościele jest znam w posadzce, gdzie stanąć, żeby zobaczyć wszystkie kolumny - spytałam się, ale tez wymyśliłam słowko "Kolumnen" XDD nie bić, po prostu chciałam przekazać jakąkolwiek treśc ale zostałam zrozumiana to najważniejsze

no iteż ważna rzecz - nikt nie chciał zmienić języka na angielski itp. :P więc nie było tak źle ;p duma mnie rozpiera... niby jest to niewiele ale jednak
Gratuluję poradzenia sobie Takie bycie zmuszonym do radzenia sobie gdy nikt nie przechodzi na lepiej znany język jest bardzo motywujące
Masz jakieś zdjęcia świątecznego marketu?

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że dzieciaczki ciągle są w szpitalu


Jestem z Ciebie dumna

Ale tutaj ostatnio cisza

Co dzisiaj porabiacie?
Ja wczoraj pracowałam do 15h00, potem byłam na dłuuugim spacerze, a potem na salsie, więc stwierdziłam, że dzisiaj będę się cały dzień obijać w łóżku, ale jest taka ładna pogoda, że aż szkoda ją zmarnować.
Dziś jest piękna pogoda - słońce świeci i aż by się poszło na spacer, ale czeka mnie dalsze pisanie pracy
Tym bardziej że jutro planuję robić zakupy prezentowe i nie będę mieć potem siły na nic

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Upolowałam bratu książkę na prezent
Poza tym weekend upływa mi naukowo Żeby odpocząć od ślepienia w ekran (na przyjemność nie spędzenia ani odrobiny czasu przed kompem będę mogła sobie pozwolić dopiero w środę ) pójdę chyba na jakieś zakupy imieninowo-poprawiąjce humor (coś nie wymagające wysiłku intelektualnego też jest mi potrzebne... no i muszę kupić krople do oczu ) a potem porobię jakieś zadania nie wymagające laptopa
Kup coś fajnego
No i wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Puk puk pamięta mnie kto jeszcze


uwierz mi, testy są miliard razy trudniejsze, bo są masakrycznie podchwytliwe, a jeszcze to testy wielokrotnego wyboru i z punktami ujemnymi


no to oceny można dawać bez kartkówek Albo pytania wcześniej podać pamiętam jak miałam w liceum na polskim zajęcia z praktykantką i mieliśmy z nią mieć kartkówkę z jakiejś lektury to dzień przed na przerwie wcisnęła chłopakowi od nas z klasy kartkę z pytaniami A potem nasza nauczycielka w szoku, bo jak ona nam robiła kartkówki z lektur to wszyscy praktycznie 1 mieli, a tu same 5
Pamiętamy Cię, pamiętamy~ Jak tam przeprowadzka i remont?

Ja zwykle z testowymi egzaminami sobie dobrze radziłam, ale niecierpiałam strasznie punktów ujemnych. Ja wiem że to jest w celu uniknięcia strzelania przez studenta ale inaczej gdy jest to test jednokrotnego wyboru a inaczej jak jednokrotnego

U mnie praktykanci byli w szkole zawsze pożądani przez uczniów i tez było podobnie jak u Ciebie - albo dawali wcześniej pytania albo mówili co sobie dokładnie powtórzyć



Zaczynacie robić już powoli plany noworoczne?
ClaraOswin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:06   #1613
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Z tym, że mi już ich nie brakuje... Mieszkają za granicą, kontakt się urwał, zachowują się jakby nigdy nie miały żadnych problemów. Już nie jedziemy na tym samym wózku i niestety, ale się wywyższają...
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:42   #1614
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że dzieciaczki ciągle są w szpitalu
niedługo bedą już w domu
Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Jestem z Ciebie dumna
dzięki

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Co dzisiaj porabiacie?
Ja wczoraj pracowałam do 15h00, potem byłam na dłuuugim spacerze, a potem na salsie, więc stwierdziłam, że dzisiaj będę się cały dzień obijać w łóżku, ale jest taka ładna pogoda, że aż szkoda ją zmarnować.
ładna pogoda? to u mnei zimno -.- ale chociaż nie ma śniegu ani deszczu :P
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Puk puk pamięta mnie kto jeszcze
ja!!! i sie stesknilam

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
jesteś boska, cudowna i jestem z Ciebie bardzo bardzo dumna!
nie przesadzaj

Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam taki dzień piękności - razem z porządkami i zakupami. Wydałam masę kasy ale mam spokój na prawie miesiąc jak nie dłużej z większymi zakupami
to ja właśnie dzisiaj skończyłam robić porządki eh, jeszcze tylko zacząć robić prezentację... i pouczyć się słowek


Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
Gratuluję poradzenia sobie Takie bycie zmuszonym do radzenia sobie gdy nikt nie przechodzi na lepiej znany język jest bardzo motywujące
Masz jakieś zdjęcia świątecznego marketu?
z tym, że ja uczę się niemieckiego i chcę się go nauczyć tak porządnie wymyśliłam sobie, że się do Niemiec przeprowadzę i tak będzie. ^^ zdjęcia będę mieć wieczorem jak mi facet przyniesie. to pokażę
Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
Zaczynacie robić już powoli plany noworoczne?
ja robię plany na grudzień jeszcze Nowy Rok jeszcze daleko

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Z tym, że mi już ich nie brakuje... Mieszkają za granicą, kontakt się urwał, zachowują się jakby nigdy nie miały żadnych problemów. Już nie jedziemy na tym samym wózku i niestety, ale się wywyższają...
jeej, mnie zawsze to dziwiło jak ludzie którzy się kiedyś bardzo dobrze znali i lubili po paru latach w ogóle się nie znają i są zupełnie dla siebie obcy, nie lubię tego... ale tak się dzieje. dobrze, że poszłaś do przodu i masz to za sobą
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:45   #1615
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Ambitne wizażanki część V

.
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia






Edytowane przez Choji
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:47 Powód: Pomyłka wątku
Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 15:24   #1616
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

To samo jest ze związkami, ale co zrobisz? Nic. Takie życie. Ale wkurzało mnie jak jedna miała do mnie pretensje np o to, że się martwię swoimi problemami, mówiła, że przesadzam a jak mieszkała w Pl miała podobne i jakoś jej pomagałam i rozumiałam, nie mówiłam jak ona "robisz z igły widły". Cóż, jak widać zapomina się o dawnym życiu

Kurczę, nadal nie mogę się do niczego zmotywować, nic mi się nie chce, tylko bym spała i jadła a kolejne kolokwia przede mną i egzamin... Tyle czasu tu cicho było, że nawet nikt na mnie nie pokrzyczał :P
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 15:29   #1617
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Kupiłam ciepłą bluzę.
Uuuuch jestem wściekła, bo mi się wszystko sypie :<
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 15:59   #1618
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Przynajmniej bluzę masz :P
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:15   #1619
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
Pamiętamy Cię, pamiętamy~ Jak tam przeprowadzka i remont?
powoli, powoli... ale już mieszkam, D. przyjechał (póki co jeszcze nie na stałe) więc zajmuje się rozpakowywaniem wszystkiego i ogarnianiem tego bałaganu, a ja zamulam w łóżku.

Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
Ja zwykle z testowymi egzaminami sobie dobrze radziłam, ale niecierpiałam strasznie punktów ujemnych. Ja wiem że to jest w celu uniknięcia strzelania przez studenta ale inaczej gdy jest to test jednokrotnego wyboru a inaczej jak jednokrotnego
ja zawsze uważałam, że testy nie sprawdzają wiedzy tylko właśnie szczęście piszącego, bo jednak można wiedzieć sporo, a rozłożyć się na tych wszystkich podchwytliwych pytaniach... no ale próbny mi poszedł całkiem dobrze, a podchodziłam do niego bez przygotowywania się (chciałam sprawdzić jak dużo umiem już teraz). Do właściwego oczywiście zamierzam się przygotować, ale boję się, że stres mnie rozłoży
Cytat:
Napisane przez ClaraOswin Pokaż wiadomość
Zaczynacie robić już powoli plany noworoczne?
ja jeszcze nie. Nie wiem nawet czy będę w ogóle robić
Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
ja!!! i sie stesknilam
ale ja nie wracam jeszcze na stałe tylko tak dzisiaj
Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
wymyśliłam sobie, że się do Niemiec przeprowadzę i tak będzie. ^^
to będę Cię często odwiedzać i to bez zaproszenia, na krzywy ryj się będę wbijać
Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Kurczę, nadal nie mogę się do niczego zmotywować, nic mi się nie chce, tylko bym spała i jadła a kolejne kolokwia przede mną i egzamin... Tyle czasu tu cicho było, że nawet nikt na mnie nie pokrzyczał :P
bądź grzeczna i bierz się do roboty, bo potem będziesz tylko zła na siebie
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:26   #1620
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Przynajmniej bluzę masz :P
mistrz.


a teraz wracam do łozką dalej
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 22:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.