Sylwester bez chłopaka?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 16:20   #1
kamil92a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 54

Sylwester bez chłopaka?:(


Hej rok temu z chłopakiem spędzałam sylwestra u mnie w domu siedzieliśmy przed tv milo romantycznie. Teraz już początek grudnia a on nic nie myśli o sylwestrze gdy go zapytałam to mi odpowiedział że chce jechać na imprezę z kumplami i zakończył temat ;( ehh a ja co sama? wcale o mnie nie myśli nie wiem co mam mu powiedzieć wszystkie moje koleżanki spędzają sylwestra z chłopakami. Znowu zacząć z nim ten temat i prosić żeby ze mną spędził?

Dodam że już andrzejkową noc spędził z kumplami
kamil92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:25   #2
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Kumple ważniejsi od Ciebie? To już mniejsza o sylwestra, coś jest nie tak w Waszym związku.

I nie żebraj o uwagę! Porozmawiać, lecz NIE prosić. Nie poniżaj się. Serio żadna koleżanka nie spędza sama? Może jakaś domówka kilkuosobowa?
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:31   #3
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 837
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Pogadaj z nim i powiedz, że skoro jesteście ze sobą to powinniście razem obgadać plany sylwestrowe, a nie że on Ciebie stawia przed faktem dokonanym.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:38   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

każdy ma prawo do własnego życia. Widocznie mu się nudziło rok temu. I każdy chce czasem wyjść z kumplami, już nie przesadzajmy, jak jednej nocy razem nie spędzą to z tęsknoty nie uschną
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:45   #5
_camilla
Raczkowanie
 
Avatar _camilla
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 74
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

No trochę może to nie jest do końca fair, ale jeżeli widzicie się codziennie, to pozwól mu spędzić jedną noc z kumplami. Ewentualnie jeżeli Cię to niepokoi, to z Nim po prostu porozmawiaj, dlaczego wcześniej nie poinformował Cię o swoich planach, powiedz, że myślałaś, że spędzicie tę noc razem, ale nie naciskaj, nie proś. Nie warto Może zaproś koleżanki albo jedź do rodziny.
__________________
Keep me safe inside
Your arms like towers
Tower over me  
_camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:49   #6
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Nie powinnas sie przejmowac Sylwestrem, tylko raczej tym, ze komunikacja w twoim zwiazku lezy i kwiczy.
Jesli mialabym chlopaka ktory chce spedzic ten wieczor beze mnie to liczylabym na to, ze spyta mnie czy planujemy cos razem czy oddzielnie, bo on chetnie by zrobil to i to, i co ja mam do powiedzenia w tej kwestii. Nie wyobrazam sobie, ze go pytam co robimy a on na to ze ON idzie do kumpli i koniec tematu.
We wszystkim tak fajnie sie dogadujecie?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:54   #7
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Po ile Wy macie lat?
Bo coś czuję, że gość zachowuje się jak gówniarz. To dla mnie trochę nie do pomyślenia - okej, kiedy para tak ustala, że dziewczyna spędza czas z kimś jak chce, chłopak też. A tutaj, chłopak po blisko rocznym(?) związku zataja przed dziewczyną plany na sylwestra a kiedy ta go pyta, to oznajmia że idzie do kumpli. To moim zdaniem bardzo chamskie, ignoranckie i nie poważne!
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 16:55   #8
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez kamil92a Pokaż wiadomość
Hej rok temu z chłopakiem spędzałam sylwestra u mnie w domu siedzieliśmy przed tv milo romantycznie. Teraz już początek grudnia a on nic nie myśli o sylwestrze gdy go zapytałam to mi odpowiedział że chce jechać na imprezę z kumplami i zakończył temat ;( ehh a ja co sama? wcale o mnie nie myśli nie wiem co mam mu powiedzieć wszystkie moje koleżanki spędzają sylwestra z chłopakami. Znowu zacząć z nim ten temat i prosić żeby ze mną spędził?

Dodam że już andrzejkową noc spędził z kumplami
Problem rodem z gimnazjum. Widać ma cię głęboko i to bardzo. Powiedz, że jak każda dziewczyna chcesz spędzić sylwka ze swoim chłopakiem, niech cię weźmie na tę imprezę z kumplami. A jak nie to zerwij z nim, coś takiego nie ma sensu.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:02   #9
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Dlaczego nie możesz jechać z nim na imprezę? Nie zaproponował Ci tego? Jeśli tak, to rzeczywiście dziwny jest ten związek.
No i oczywiście plany sylwestrowe uzgadnia się razem, wspólnie.
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:09   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

a co on powiedzial o tych andrzejkach? Serio nic sie ostatnio nie dzialo zlego w Waszym zwiazku? Jednorazowo ok, ale jak mu wejdzie takie cos w nawyk to rozwaz czy angazowanie sie w zwiazek ma sens.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:10   #11
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
każdy ma prawo do własnego życia. Widocznie mu się nudziło rok temu. I każdy chce czasem wyjść z kumplami, już nie przesadzajmy, jak jednej nocy razem nie spędzą to z tęsknoty nie uschną
Ale sylwester to jest jednak inny kaliber Dla mnie to dziwne że para spędza go oddzielnie na różnych "imprezach", a jeszcze dziwniejsza jest postawa faceta autorki, że jej nawet pod uwagę nie wziął
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 17:11   #12
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Ja rozumiem, że dla niektórych to normalna noc/impreza, no ale skoro normalne dni, zwłaszcza w wolne dni się spotykam z chłopakiem, to dlaczego mam sobie odmawiać w Sylwestra? Zresztą to trochę dziwne, że facet ma inne plany, a ciebie nawet o nie nie spytał, tak jakby miał w dupce, co będziesz robić. Naprawdę zero ciekawości co wymyśliłaś?
No cóż, skoro cię nie uwzględnił i nie pomyślał, że chciałabyś spędzić czas razem, to zorganizuj sobie Sylwka na własną rękę. Oczywiście możesz też z nim porozmawiać. Ja bym pewnie od razu pogadała po poinformowaniu mnie, że on sobie idzie z kolegami
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:11   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

tia, a czy on był zachwycony tym "miło romantycznie"? trochę wątpię.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:20   #14
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
tia, a czy on był zachwycony tym "miło romantycznie"? trochę wątpię.

Nawet jeśli nie był, to mógł zaproponować inny sposób na spędzenie sylwestra razem.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:37   #15
kamil92a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 54
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
tia, a czy on był zachwycony tym "miło romantycznie"? trochę wątpię.
No na tamta chwile był zachwycony mówił że za rok powtórzymy i w ogóle. A teraz? kurcze mamy po 20 lat a on kolegów stawia na pierwszym miejscu. Coś chyba jest nie tak myślałam żeby zerwać bo ja studiuje widujemy się tylko w weekendy a on nawet Sylwestra nie chce ze mną spędzić.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Prosil mnie żeby Andrzejki z kumplami spędził ok zgodziłam się ja spedziłam z koleżankami bo przecież troche wolności trzeba mieć. Ale sylwestra powiedział mi że przecież rok temu razem spedzalismy to w tym roku możemy oddzielnie. Ja tego nie potrafie zrozumiec nie wiem co mam zrobic gadac z nim o tym, zerwac
kamil92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:49   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Zrozumiałabym postawę pt. jadę na imprezę z kumplami, gdybyś była osobą, która chce z nim cały czas siedzieć w domu. Ale skoro chętnie byś się gdzieś z nim wybrała, a on po prostu rzuca (kolejny raz) hasło, że jedzie (i w podtekście: woli) z kuplami, to coś tu jest mocno podejrzane. No chyba, że naprawdę nigdzie nie chcesz z nim wychodzić i najlepiej to byś chciała, aby siedział z Tobą w domu?

I przykre, ale Czarna_Maciejka ma rację: komunikacja u Was dosłownie poczołgała się do ciemnej jaskini i zdechła. Czemu wprost nie pytasz faceta o pewne rzeczy? Czemu, gdy on już Ci rzuci hasło np. jechania na imprezę z kumplami, nie powiesz co Ty o tym myślisz, jakie jest Twoje zdanie, nie zadasz mu jakichś dodatkowych pytań?

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kamil92a Pokaż wiadomość
No na tamta chwile był zachwycony mówił że za rok powtórzymy i w ogóle. A teraz? kurcze mamy po 20 lat a on kolegów stawia na pierwszym miejscu. Coś chyba jest nie tak myślałam żeby zerwać bo ja studiuje widujemy się tylko w weekendy a on nawet Sylwestra nie chce ze mną spędzić.
(...)
Cóż, może w takim razie Nowy Rok powitasz jako singielka, skoro sytuacja rzeczywiście tak wygląda. Może pan się poczuł jak singiel odkąd zaczęliście się rzadziej widywać? Tylko szkoda, że nie umiesz się od razu odezwać, gdy facet Ci wali takim hasłem (że Sylwester jednak z kumplami), a czekasz nie wiadomo w sumie na to.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:50   #17
kamil92a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 54
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zrozumiałabym postawę pt. jadę na imprezę z kumplami, gdybyś była osobą, która chce z nim cały czas siedzieć w domu. Ale skoro chętnie byś się gdzieś z nim wybrała, a on po prostu rzuca (kolejny raz) hasło, że jedzie (i w podtekście: woli) z kuplami, to coś tu jest mocno podejrzane. No chyba, że naprawdę nigdzie nie chcesz z nim wychodzić i najlepiej to byś chciała, aby siedział z Tobą w domu?

I przykre, ale Czarna_Maciejka ma rację: komunikacja u Was dosłownie poczołgała się do ciemnej jaskini i zdechła. Czemu wprost nie pytasz faceta o pewne rzeczy? Czemu, gdy on już Ci rzuci hasło np. jechania na imprezę z kumplami, nie powiesz co Ty o tym myślisz, jakie jest Twoje zdanie, nie zadasz mu jakichś dodatkowych pytań?

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------



Cóż, może w takim razie Nowy Rok powitasz jako singielka, skoro sytuacja rzeczywiście tak wygląda. Może pan się poczuł jak singiel odkąd zaczęliście się rzadziej widywać? Tylko szkoda, że nie umiesz się od razu odezwać, gdy facet Ci wali takim hasłem (że Sylwester jednak z kumplami), a czekasz nie wiadomo w sumie na to.
Własnie chce z nim jeździć na imprezy i czasami wychodzimy. Nie wiem dlaczego nie zadałam w tamtym momencie żadnych pytan poprostu mnie zatkalo jak mi powiedzial ze z kumplami planuje sylwestra Chce z nim jeszcze pogadac ale nie wiem czy jest sens nawiązywać znów rozmowę na ten temat czy czekać na jego krok.
kamil92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:52   #18
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
prosić żeby ze mną spędził?
- nie, nie prosić, ale porozmawiać wprost, zakomunikować to, JAK Ty sama to widzisz- jak Ci wyżej Doris i Maciejka napisały. Coś nie tak jest, gdy w ważnych chwilach, które często pary spędzają razem, on woli kumpli, ale wtedy wyjaśnia się sprawę i wiesz, na czym stoisz. Znasz swoje miejsce w szeregu i zastanawiasz się, czy ten szereg to to, o co Ci w związku chodzi.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:54   #19
kamil92a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 54
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- nie, nie prosić, ale porozmawiać wprost, zakomunikować to, JAK Ty sama to widzisz- jak Ci wyżej Doris i Maciejka napisały. Coś nie tak jest, gdy w ważnych chwilach, które często pary spędzają razem, on woli kumpli, ale wtedy wyjaśnia się sprawę i wiesz, na czym stoisz. Znasz swoje miejsce w szeregu i zastanawiasz się, czy ten szereg to to, o co Ci w związku chodzi.
Dzięki , masz raje Madana pogadam z nim pwoiem jak to widze jak wybierze kumpli to w sylwestra z nim zakoncze nasz związek .. On mi zepsuje sylwestra to ja jemu też
kamil92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 17:56   #20
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Nie wiem co to za facet.. ale mojemu ( mimo, z jestesmy ze sobą nie długo.. i nie musimy wszędzie razem chodzic) w zyciu nie przyszloby do glowy.. ze mialby iść sam. Jestesmy razem to idziemy razem, albo nie idziemy.. chociaz ja osobiście nie mialabym chyba nic przeciwko zeby gdzies poszedł sam, ale sama tez nie chcialabym siedziec gdy on sie bedzie bawil
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 18:00   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ale sylwester to jest jednak inny kaliber Dla mnie to dziwne że para spędza go oddzielnie na różnych "imprezach", a jeszcze dziwniejsza jest postawa faceta autorki, że jej nawet pod uwagę nie wziął
Zgadzam sie!
Rok temu co prawda nie bylam w oficjalnym zwiazku, ale bylismy FF i gdy powiedzial, ze spedzi Sylwestra z kumplami, wkurzylam sie i byl taaaki foch (co do mnie NIEPODOBNE), ze potem powiedzialam mu, ze mam go gdzies, nie chce go znac, niech imprezuje z kim chce, ja bede ze znajomymi, a przedtem w klubie.
Caly dzien pisal do mnie, w koncu powiedzial, ze potem sie zobaczy, co i jak, ale powiedzialam, ze nie obchodzi mnie, gdzie bedzie i ma nie pisac.
Potem w srodku nocy szedl przez pol miasta, zeby byc ze mna
Ale kilka miesiecy temu dowiedzialam sie, ze wtedy, gdy byl z kolegami, byla tam laska, z ktora mnie zdradzal 0_o ciekawe, co JEJ powiedzial, gdy musial wyjsc z imprezy. Biedne chlopy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:10   #22
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

"Fajnego" masz tego faceta. Wspólny sylwester przed tv.
Andrzejki - kumple ważniejsi, sylwester kolejny - kumple ważniejsi.
Koleś ewidentnie ma Cię gdzieś, zakonczyłabym taka znajomość.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
każdy ma prawo do własnego życia. Widocznie mu się nudziło rok temu. I każdy chce czasem wyjść z kumplami, już nie przesadzajmy, jak jednej nocy razem nie spędzą to z tęsknoty nie uschną
Wiadomo że o jedną imprezę nie chodzi (aczkolwiek sylwester to taka troche "inna" impreza i jednak dziwne jak para spędza go osobno...) ale tu w zwiazku jest ewidentnie "nie halo".
Już sam sylwester przed tv mnie rozwalił, nie wspominając że zawsze ważniejsi są kumple od jego kobiety..
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:21   #23
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Nie wyobrażam sobie spędzić sylwestra bez swojego faceta. Strasznie byłoby mi z tym źle, gdyby chciał go spędzić beze mnie... Przecież to jednoznaczne, że ma cię w doopie..
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:42   #24
kinomaniakowa
Raczkowanie
 
Avatar kinomaniakowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 97
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Zerknij na ten wątek. Dziewczyna w podobnej sytuacji https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post43465113 . Nie dawaj się przede wszystkim. Jesteście tyle czasu razem, to musicie decydować też razem jak spędzacie czas. On wie, że sprawi Ci tym wielką przykrość? Jak nie to mu to uświadom, a jak wie to kopnij go w d*pe bo jak nie może się poświęcić dla Ciebie wiedząc, że jest to ważne dla Ciebie to w innych sytuacjach też poświęcenia nie będzie. Przestrasz go właśnie, że to będzie koniec bo nie wyobrażasz sobie spędzać tego dnia bez niego i żeby nie myślał, że zerwiecie, on pojedzie z chłopakami na Sylwestra, a potem wrócicie do siebie. On wydaje mi się, że próbuje Cie "wychować". Nie pozwól mu na to, nie daj sobie wejść na głowę. Możecie iść też na kompromis, że może jechać, ale bierze Ciebie i niech jego znajomi też swoje dziewczyny wezmą. Po prostu powiedz, że innego wyjścia nie widzisz. Nie wchodź z nim w jakąś dłuższą dyskusję. Tylko NIE i koniec. Odezwij się, jak z nim porozmawiasz. PS. Rok temu też spędziłam Sylwestra bez TŻ bo pojechał w góry i więcej na to nie pozwolę bo to była chyba najgorsza impreza w moim życiu.
kinomaniakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:47   #25
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Ja uważam, że kiedy jest się w związku, to Sylwestra spędza się razem. Jeśli ktoś nie chce -> to po prostu nie chce być w związku.
Szykuj się do ewakuacji, dziewczyno.

CHYBA ŻE uda Ci się z nim porozmawiać i dojdziecie do "słusznych" wniosków, czyli spedzicie ten czas we dwoje.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:09   #26
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

no jjak nic nie myśli o sylwestrze jak myśli - wymyślił, że z kumplami. Dla mnie to dziwne no nic nie powiedział to co jakbyś nie spytała to jak by to wyglądało? Coś jest nie tak i to nie tylko chodzi o tego sylwestra, ale jakby ogólnie wasze stosunki ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:26   #27
pomme de terre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
każdy ma prawo do własnego życia. Widocznie mu się nudziło rok temu. I każdy chce czasem wyjść z kumplami, już nie przesadzajmy, jak jednej nocy razem nie spędzą to z tęsknoty nie uschną


ludzie skad wy sie bierzecie.




Autorko: Twoj chlopak zachowuje sie nie fair. Nawet jesli jakims cudem mielibyscie spedzac go osobno powinien zapytac Cie o zdanie a nie stawiac przed faktem dokonanym. Masz do tego prawo bedac w zwiazku z nim.
Gówniarz i tyle.
A niektorzy tu widze myla wolnosc w zwiazku z wdupiemaniem partnera.
__________________

Ciągle łudzę się, że dzięki mojej wypowiedzi tutaj niektórzy ludzie się w końcu ogarną.

pomme de terre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:31   #28
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Z resztą dla mnie logicznym jest, że takie dni spędza się razem jeśli nie - to dla mnie to nie jest coś normalnego i powinno być ustalane na początku związku a nie nagle "aa rok temu było do dupy to tera pójdę z kumplami na balangę"
fajnie, że myśli o sobie, ale może o swojej partnerce tez by pomyślał
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:32   #29
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;44074498]Ja uważam, że kiedy jest się w związku, to Sylwestra spędza się razem. Jeśli ktoś nie chce -> to po prostu nie chce być w związku.
Szykuj się do ewakuacji, dziewczyno.

CHYBA ŻE uda Ci się z nim porozmawiać i dojdziecie do "słusznych" wniosków, czyli spedzicie ten czas we dwoje.[/QUOTE]
Dokładnie. Nie wyobrażam sobie spędzania Sylwestra bez mojego TŻ. Może to głupie, ale dla mnie to tak, jakby zastanawiać się, z kim się spędzi Walentynki.
Jasne, gdyby musiał być w pracy - zrozumiałabym to i nie miała pretensji, ale gdyby wolał iść na imprezę z kumplami, nawet taką typowo męską, byłabym wściekła i pewnie też zadawała sobie pytanie, czy mój związek jest taki, jak być powinien.

Zasadniczo to dla mnie jedną z licznych zalet bycia w związku jest to, że nigdy się nie jest samemu w pewne szczególne dni, i sylwester do nich akurat należy. Można się zastanawiać, jak ten czas spędzić, czy w domu, czy na imprezie, ale istotne jest to, że na pewno razem.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 22:45   #30
suvetar
Raczkowanie
 
Avatar suvetar
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Sylwester bez chłopaka?:(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I przykre, ale Czarna_Maciejka ma rację: komunikacja u Was dosłownie poczołgała się do ciemnej jaskini i zdechła.
Kradnę ten tekst

Żeby nie było offtopu, to zgadzam się z powyższym.
suvetar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.