Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 03:28   #901
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Mierzylam Jasiowi temperature. 37.3 mam nadzieje ze nie bedzie rosla...w ogole to moj maz poszedl spac a ja czuwam bo Jas nie chce spac
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I jak po paracetamolu zaczela spadac?

Mezul zajal sie Jasiem?





Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hejka
Podałam małej rano trochę tej wody koperkowej i szły bąkale, że ho ho... ale nie wiem czy to zbieg okoliczności, bo po południu już się mocno prężyła, trochę płakała i nie mogła sobie puścić...chciałam jej podawać rano i wieczorem, żeby te kupki ładnie szły ale zwątpiłam i chyba nic nie będę dawać
Poszłyśmy się zważyć ale nie było pielęgniarki a urzędują w każdy cswartek między 14 a 16... no nic za tydzień się wybierzemy chyba, że na poniedziałkowej wizycie ją zważą.

Ktosiula - super, że już w domku jesteście, czekam na fotkę Mikusia

Domi - bidulek Jaś u nas było tak samo, na szczęście jedna dawka Calpolu pomogła



Śliczna, będzie Zuzka pięknie wyglądać



Gratulacje Newtrend!!! Witamy Zosieńkę



A właśnie miałam sie o Ciebie upominać, bo zaginęłaś w akcji, ale rozumiek i współczuję kolek
Jak pół apteki kupiłaś to na pewno wstręciuchy znikną
Patryczek



niedługo zapomnisz, że wogóle tam był...ja tak mam, wydaje mi się że to było dawno temu i nieprawda W poniedziałek jednak sobie przypomnę, bo mamy wizytę tam w szpitalu u lekarza prowadzącego Maję.



To może się załapiesz na ten piątek 13 tak jak chciałaś



sama słodycz



piękna sukienusia i Natalcia w niej

Nemosku - pewnie ortopeda przesadza...a z bioderkami Tymcia na pewno wszystko w porządku

Zmykam spać

Jutro piątek 13 a ostatnio źle mi się kojarzy....wtedy we wrześniu był pechowy dla kilku z nas - oby jutro było odwrotnie
Kurcze moze sprobuj jednak jeszcze raz podawac zeby Majka sie tak nie meczyla.Bidulka.
Rzeczywiscie jutro 13 w piatek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 03:35   #902
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Asist
za pępuszek, pewnie wisiał na ostatniej nitce i nawet jakbys mu nie pomogła to by dziś odpadł!
Nosidełko fajne, oby maluch go polubił, wtedy będziesz miała wolne ręce

rinco czyli jednak 18.12 Pewnie, niech maluszek podrośnie jeszcze






się świątecznie u Was zrobiło po tych zakupach
Wszystko będzie dobrze z Tymciem Troszkę ćwiczeń, pieluszkowanie szerokie i poprawa gotowa.
A Wy nie macie chusty do noszenia??

ola_k11 za wagę Marcinka!!

rusalka12 Oleńka A jak tam te odparzenia? Zeszły kruszynce małej??
Ale jesteś szalona z tymi przepisami, kupiłabym Twoja książkę kucharską, nie wydajesz czasem??
Torcik super

Mya o rany, masakra, że tyle będziesz musiała czekać
A kiedy masz wizytę u gina?? Może dostaniesz zaświadczenie wcześniej i dentysta też wcześniej zadziała?? Czemu miałaś te zastrzyki w ogóle? Bo nie pamiętam
A Uleńce coś podłóż pod materacyk od strony główki- o taki klinek jak ma Nemosek, a jak nie masz to na szybko jakąś grubszą książkę/segregator-zawsze łepek wyżej będzie

gabrysiaczek a 13.12 dopiero się zaczął
zaciśnięte w razie czego

lusesita23 Zaglądaj częściej!

paulina coś ostatnio macie pecha z tymi lekarzami, wszystko na 2 razy musicie jeździć załatwiać

Ja też idę spać, dobranoc
Ty to nie masz co po nocach robic?
Chusty nie mam,dopiero planowalam kupic.Zastanawiam sie tez nad nosidelkiem.Siostra ma takie zwykle to przymierzymy sie do niego i jak spasuje to moze zamowie jakies na allegro.
Oczywiscie podobaja mi sie z Tuli ale cena zaporowa :banghead:



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 03:43   #903
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Hej My teraz zamiast kolek dla odmiany męczymy się pół nocy z kupą i gazami...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 03:44   #904
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

TRELE moja pralka zmiesci 6kg.Ale jak sie nazbiera ciuchow to nieraz i trzy razy po rzad pierze
Dobrze ze energoszczedna przynajmniej.

Ale Tymek ma duza pupe w tej pieluszce.

Wyspalam sie :p i co tutaj robic.Bez kitu nie wstane o 5 nad ranem
Sprobuje zasnac-nie ma wyboru

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 03:46   #905
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Dzięki
Myslałam że to nie chodzi o rodzinne tylko jeszcze jakis inny dodatek.
W takim razie juz wszystko wiem

No ja jeszcze dostalam ten dodatkowy tysiak




Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Aha .. Ja mam pojemnosc pralki 4kg I piore Majkowych ciuszkow praktycznie pelna pralke .
Macie wiekszee pojemnosciowo pralki tak?

Ja mam 6kg wsadu




Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Co do prania to ja,bede prala nasze rzeczy razem z Igowymi. Mam pralke 6 kg wsadu. Szkoda mi prac osobno wszystko jeszcze w podziale na,biale,i kolor. Tylko na,razie po prostu wszystko w proszku dzieciowym.
Ale ja tez piore biale z kolorowymi


Witam na karmieniu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 03:51   #906
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Mlodego cos gniecie,wierci sie i steka juz chyba wiem w takim razie co bede robic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:48 ---------- Poprzedni post napisano o 04:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Hej My teraz zamiast kolek dla odmiany męczymy się pół nocy z kupą i gazami...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak nie urok to :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:50 ---------- Poprzedni post napisano o 04:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Co do prania to ja,bede prala nasze rzeczy razem z Igowymi. Mam pralke 6 kg wsadu. Szkoda mi prac osobno wszystko jeszcze w podziale na,biale,i kolor. Tylko na,razie po prostu wszystko w proszku dzieciowym.

Po poprzednim karmieniu mialysmy chyba bol brzuulszka pierwszy bo mloda zasnac nie mogla. A byla najedzona w pieluszce sucho. Oj dlugo musialam jej spiewac zeby zasnela. Zobaczymy jak teraz bedzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez piore razem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:51 ---------- Poprzedni post napisano o 04:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
No ja jeszcze dostalam ten dodatkowy tysiak







Ja mam 6kg wsadu





Ale ja tez piore biale z kolorowymi


Witam na karmieniu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez mam nadzieje go dostac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 03:58   #907
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Tak odchodzac od tematu kupek itd to nie mam pojecia co kupic TZ na gwiazdke...

I Nele musze zaopatrzec w ubranka na r.62 i 68 bo niby mam tyle tych ciuchow a sie okazuje ze nie bede miala w co Mlodej ubierac poczekam na wyprzedaze w Re i jak dobrze widzialam na stronie 5-10... od 25zl jest dostawa kurierem 0 zl

I w ogole to zgadalam z kolezanka ze ona mi da ubranek na te rozmiary tylko musze do niej podskoczyc
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-12-13 o 04:02
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 04:09   #908
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

KOCIAK Expresowy porodzik rzeczywiscie,brawo, a jakie szybkie parte tylko 9 minut wow.
He he doping pierwsza klasa mi pamietam smiac sie chcialo jak slyszalam to wczuwanie sie lekarza, poloznej i meza
No i co no i co chcesz kolejnego dzieciaczka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:08 ---------- Poprzedni post napisano o 05:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Tak odchodzac od tematu kupek itd to nie mam pojecia co kupic TZ na gwiazdke...

I Nele musze zaopatrzec w ubranka na r.62 i 68 bo niby mam tyle tych ciuchow a sie okazuje ze nie bede miala w co Mlodej ubierac poczekam na wyprzedaze w Re i jak dobrze widzialam na stronie 5-10... od 25zl jest dostawa kurierem 0 zl

I w ogole to zgadalam z kolezanka ze ona mi da ubranek na te rozmiary tylko musze do niej podskoczyc
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez mam ten problem jak co roku.Mysle nad rekawiczkami skorzanymi albo portfelem.Moze jakis fajny komin-jak nosi?
Chociaz ostatnio stwierdzil ze chce mnie! -male ma wymagania:p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:08 ----------

Cisza na pokladzie wiec tez sprobuje pospac jeszcze troche.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 04:11   #909
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Witam się po porannym karmieniu I bez bólu zęba całą noc dodatkowo zmieniłam, a raczej wróciłam do Bebiko i mała też śpi całą noc, budzi się tylko na szamkęWłaśnie się wczoraj wieczorem skapnęłam, że te jazdy zaczęły się po zmianie mleka. Zobaczymy jak będzie w dzień, bo w nocy zasypia bezproblemu po karmieniu

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Dzieki nawet nie wiedziałam że cos takiego istnieje.Fajne to bo ma z boku rzep do przytrzymania.
Na razie zakładam podwójna pieluche tetrowa i zapinam bodami żeby sie trzymała.Zobaczymy co nam powie ta lekarka na usg.
Wiem o co chodzi z tym katem prostym

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------


Spróbuj żuć goździki-chyba to nie wpływa na karmienie
A na zeba pomaga przynajmniej mi

Kładź ja tak żeby głowę miała wyżej,pod kątem i żeby leżała na boczku.My mamy taki klin i chwalę go sobie.Tymek tez często ulewa i sia zakrztusza nawet podczas przebierania.Wtedy go podnoszę do góry i daje na bok klepiac lekko po pleckach.
A nie chce sie jej odbić jak ja podnosisz?
https://www.google.pl/search?q=klin+...ml%3B592%3B400
Zależy kiedy, przyznaje, że czasami zapominam jej podnieśc, ale po tym beknięciu zachłyśniętym to już nie zapomnę a klinu nie mogę wrzucić, bo ona śpiw kołysce
Dziękuję za radę z goździkami, kupię na pewno
sorento zastrzyki dostaję "z okazji" cesarki, aby zakrzepy mi się nei robiły. W sumie nie wiem czemu aż tyle dostała, bo 14. Jeszcze 5. Swoją drogą wkurzają mnie już, bo już nie wiem gdzie się wkłuwać, bo zaczyna boleć. Płaczę przy tym ze złości i z niecierpliwienia

nemosku z bioderkami będzie wszystko ok na pewno nie ma wyjścia, bo Titek to nasz książkowy chlopak z super porodu

co do ścielenia łóżka i niedorajdztwa(nie wiem jak to się odmienia, ale mnie boli ząb prawie, jest 5 rano i wgl wszystko:nbrzydal to HAHHAHAHAhhahaAHHahHAhHAH AHAhahAHAhahAHhahAHAhahah ahAHha jak takie pościelenie to wyraz niedorajdztwa() to u mnie wszyscy są niedorajdami - nawet kwiatki których nie mamy i Etna, ale Etna nawet na fotach wygląda na niedorajdę, więc nie bedę oszukiwać, że jest inaczej)ze mną na czele, bo ja zarzucę tylko w sypialni pościel i mam to głęboko w poważaniu, ale w końcu po to mam sypialnie i o niej całe życie marzyłam aby nie ścielić Wgl jeśli chodzi o sprzątanie to teraz muszę się wczuwać, bo mała jest i pies kłaczy, więc odkurzam, sprzątam, wycieram kurze, coby nie mieć nowych lokatorów. No mus to mus, ale poza tym to sajgon.
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 04:18   #910
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
KOCIAK Expresowy porodzik rzeczywiscie,brawo, a jakie szybkie parte tylko 9 minut wow.
He he doping pierwsza klasa mi pamietam smiac sie chcialo jak slyszalam to wczuwanie sie lekarza, poloznej i meza
No i co no i co chcesz kolejnego dzieciaczka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:08 ---------- Poprzedni post napisano o 05:02 ----------



Tez mam ten problem jak co roku.Mysle nad rekawiczkami skorzanymi albo portfelem.Moze jakis fajny komin-jak nosi?
Chociaz ostatnio stwierdzil ze chce mnie! -male ma wymagania:p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:08 ----------

Cisza na pokladzie wiec tez sprobuje pospac jeszcze troche.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moj TZ nie nosi takich rzeczy


Chcialam zrobic zamowienie z ubrankami i co? I jajco bo to co chce to jest produkt niedostepny chyba sie wybiore stacjonarnie do sklepu..

I w ogole to jestem wyspana a to jeszcze nie ma 5 30

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:18 ---------- Poprzedni post napisano o 05:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Witam się po porannym karmieniu I bez bólu zęba całą noc dodatkowo zmieniłam, a raczej wróciłam do Bebiko i mała też śpi całą noc, budzi się tylko na szamkęWłaśnie się wczoraj wieczorem skapnęłam, że te jazdy zaczęły się po zmianie mleka. Zobaczymy jak będzie w dzień, bo w nocy zasypia bezproblemu po karmieniu


Zależy kiedy, przyznaje, że czasami zapominam jej podnieśc, ale po tym beknięciu zachłyśniętym to już nie zapomnę a klinu nie mogę wrzucić, bo ona śpiw kołysce
Dziękuję za radę z goździkami, kupię na pewno
sorento zastrzyki dostaję "z okazji" cesarki, aby zakrzepy mi się nei robiły. W sumie nie wiem czemu aż tyle dostała, bo 14. Jeszcze 5. Swoją drogą wkurzają mnie już, bo już nie wiem gdzie się wkłuwać, bo zaczyna boleć. Płaczę przy tym ze złości i z niecierpliwienia

nemosku z bioderkami będzie wszystko ok na pewno nie ma wyjścia, bo Titek to nasz książkowy chlopak z super porodu

co do ścielenia łóżka i niedorajdztwa(nie wiem jak to się odmienia, ale mnie boli ząb prawie, jest 5 rano i wgl wszystko:nbrzydal to HAHHAHAHAhhahaAHHahHAhHAH AHAhahAHAhahAHhahAHAhahah ahAHha jak takie pościelenie to wyraz niedorajdztwa() to u mnie wszyscy są niedorajdami - nawet kwiatki których nie mamy i Etna, ale Etna nawet na fotach wygląda na niedorajdę, więc nie bedę oszukiwać, że jest inaczej)ze mną na czele, bo ja zarzucę tylko w sypialni pościel i mam to głęboko w poważaniu, ale w końcu po to mam sypialnie i o niej całe życie marzyłam aby nie ścielić Wgl jeśli chodzi o sprzątanie to teraz muszę się wczuwać, bo mała jest i pies kłaczy, więc odkurzam, sprzątam, wycieram kurze, coby nie mieć nowych lokatorów. No mus to mus, ale poza tym to sajgon.
Tez jestem niedorajda w takim razie i dobrze mi z tym


Jak ja uwielbiam patrzec na moje dziecko caly czas moglabym to robic


Domii jak Jas?
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-12-13 o 04:21
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 04:24   #911
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Tak odchodzac od tematu kupek itd to nie mam pojecia co kupic TZ na gwiazdke...

I Nele musze zaopatrzec w ubranka na r.62 i 68 bo niby mam tyle tych ciuchow a sie okazuje ze nie bede miala w co Mlodej ubierac poczekam na wyprzedaze w Re i jak dobrze widzialam na stronie 5-10... od 25zl jest dostawa kurierem 0 zl

I w ogole to zgadalam z kolezanka ze ona mi da ubranek na te rozmiary tylko musze do niej podskoczyc
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja kupiłam mojemu grę, chociaż nie wiem czy zasłużył ale niech ma, popatrzy sobie na pudełko to mu się raźnej zrobi że ma bf4

Trele bo coś mi Ciebie nie zacytowało
No, bez jaj mi działają słodycze z czekoladą na ból zęba no mówiłam dziwak! nie dosyć że niedorajda to dziwak

I macie kokoska przy barze mlecznym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131212_210520.jpg (94,8 KB, 33 załadowań)
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 04:28   #912
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam mojemu grę, chociaż nie wiem czy zasłużył ale niech ma, popatrzy sobie na pudełko to mu się raźnej zrobi że ma bf4

Trele bo coś mi Ciebie nie zacytowało
No, bez jaj mi działają słodycze z czekoladą na ból zęba no mówiłam dziwak! nie dosyć że niedorajda to dziwak

I macie kokoska przy barze mlecznym
U mnie gra tez odpada wspominal cos ostatnio o glosnikach do samochodu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 04:45   #913
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

U nas to były chyba też kolka. W końcu zasnela ale boje sie teraz wylaczyc odkurzacz.

W tym roku myślałam o okularach zmieniających stopieeń zaciemnienia Mają chyba 7 stopni.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA

Edytowane przez kyte
Czas edycji: 2013-12-13 o 04:50
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 04:47   #914
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dziekuje ze pytacie goraczka spadla Jak go w nocy dotknelam i poczulam jaki jest goracy to sie przerazilam... dobrze ze to przeszlo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 04:52   #915
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziekuje ze pytacie goraczka spadla Jak go w nocy dotknelam i poczulam jaki jest goracy to sie przerazilam... dobrze ze to przeszlo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
uff to całe szczęście


KYTE, wszytskiego najlepszego, spełnienia marzeń, żeby Natalce kolki przesżły i pociechy z TŻ

__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 05:02   #916
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Domi swoetnie, ze przeszlo :-*
Swoja droga ty to masz ptzeboje z tym swoim facetem :-/
Sorento z dupcia o wiele lepiej, dziekuje :-*
Ha - moje zdolnosci nie wystarczajsce na ksiazke. Nie mowiac o.poprawnym pisaniu hehe. Aleprzepisami chetnie sie podziele )
Myaja kiedys bylam prawie pedantka. kurzu w domu nie upatrzyl, wszedzie wysprzatane, poukladanae, wyprasowane...przeszlo mi wraz z pojawiniem sie dzieci. Nie powiem- nadal jest czysto, ale juz nie szaleje

C op do.prania ja piore rzeczy Olki osobno. Jak jest za malo to dorzuce recznik, albo cos Zuzolki. I zawsze piore od 60stopni wzwyz bo ponoc to odpowiednia temp, zeby zabic wszelkie bakterie. No I.oczywiscie plyn do.plukania - uzywamy comfort dla dzieci. Proszek ten sam co dla nas. Juz nie prasuje. Od kiedy mam Zuze. Dopiero szybko przed zalozeniem czehos na siebie lub dzieci. Tz prasuje sobie sam.
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 05:11   #917
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Paula tak; piątek 13. Moglabym cały ten dzień opowiedzieć jakby to było wczoraj. Każda minute . I ja juz prawie nie pamiętam tamtego szpitalnego czasu, tzn. Ciągle ktoś ma kontrolach o różne rzeczy pyta, wiec pamiętać trzeba. ..no wiadomo.


Sorento cuskiminiboo są za 59zl (ale nie znam wymiarow) na stronie mamula.
Ktosiula fajnie, że jesteś

Newtrend gratulacje!



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:04 ----------

Paula tak; piątek 13. Moglabym cały ten dzień opowiedzieć jakby to było wczoraj. Każda minute . I ja juz prawie nie pamiętam tamtego szpitalnego czasu, tzn. Ciągle ktoś ma kontrolach o różne rzeczy pyta, wiec pamiętać trzeba. ..no wiadomo.


Sorento cuskiminiboo są za 59zl (ale nie znam wymiarow) na stronie mamula.
Studiowalam turystyke i rekreacje lic. zarządzanie gastronomią i dietetyka-praca o indeksie glikemicznym i diecie montigniaca a mgr zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii; praca o preparatach żywieniowych dla niemowląt i małych dzieci.
.
Ktosiula fajnie, że jesteś

Newtrend gratulacje!

Edit piorę jak Kociak-nasze z dziecięcymi. Chyba ze jest jakiś ciekawy ewenement (sucha kupa) to wrzucam na więcej stopni. Ubranek mamy duuuuZo.

I zaczynam odkladac pierwsze sztuki!!!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 05:48   #918
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kacper ne chce s0ac...

Rusalko,Mya -

Dzastin snilas mi sie juz drugi raz... na impreze szlysmy

Sorento wysylalam paczke... az wstyd mowic... hahaha juz tam nigdy nie pojde

Maz ma dzisiaj zeba dobusuniecia... musze go niebawem budzic...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 06:01   #919
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Kacper ne chce s0ac...

Rusalko,Mya -

Dzastin snilas mi sie juz drugi raz... na impreze szlysmy

Sorento wysylalam paczke... az wstyd mowic... hahaha juz tam nigdy nie pojde

Maz ma dzisiaj zeba dobusuniecia... musze go niebawem budzic...
zazdroszcze mu a on tez dostal antybiotyk nie? przeszedl mu ból po nim?
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 06:16   #920
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Witam się!

Miłek sobie śpi obok mnie Mąż poszedł na uczelnie a potem do pracy. A ja jestem zmęczona, ale spać nie mogę

Co do prania: z rzeczami Malego piorę tez swoją bieliznę i te bluzki w których chodzę po domu. No bo jak go noszę to się w nie wtula.

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 06:44   #921
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Domi, z mojej perspektywy to wygląda tak - narzekasz na niego, jest synkiem mamusi, mówi Ci naprawdę przykre rzeczy, nie stara się nic zrobić nawet gdy go poprosisz o to, sama też któregoś razu napisałaś, że nie wiesz co z nim robisz, i gdzie miałaś oczy, więc po prostu byłam zdziwiona, że męczysz się z kimś kto ma na wszystko wyrąbane, co poradzić nie zamierzałam Cię urazić, a jeśli się udało, to wybacz

A szczerze mówiąc, to tego zdjęcia nawet nie widziałam, bo jestem cały czas na telefonie, mam chyba uszkodzona kość ogonową, bo nie mogę siedzieć dłużej niż 5 minut



Nemosek, no cześć

Serce się kroi, jak czytam o tym jak wasze dzieci są chore... Mam nadzieję że wszystko im przejdzie, a Wy trochę będziecie mogły odpocząć, trzymam kciuki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:14   #922
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
zazdroszcze mu a on tez dostal antybiotyk nie? przeszedl mu ból po nim?
tak dostał, ale nie zelżało. Dostał też ketonal forte i opiero po nim Go przestało boleć, znaczy sie na x godzin...

Nasturcja- ja i wczoraj i dzisiaj wzięłam młodego do siebie bo nie chciał/nie umial zasnac bez mojej reki od 5:40 :P cudnu uczucie, ale boje sie małego przyzwyczaić

Myślałam ze małemu już przechodzi, a teraz kaszle jeszczegorzej
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:21   #923
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
tak dostał, ale nie zelżało. Dostał też ketonal forte i opiero po nim Go przestało boleć, znaczy sie na x godzin...

Nasturcja- ja i wczoraj i dzisiaj wzięłam młodego do siebie bo nie chciał/nie umial zasnac bez mojej reki od 5:40 :P cudnu uczucie, ale boje sie małego przyzwyczaić

Myślałam ze małemu już przechodzi, a teraz kaszle jeszczegorzej
Moja tez na naszym lozku spala dzisiaj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:24   #924
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
KOCIAK Expresowy porodzik rzeczywiscie,brawo, a jakie szybkie parte tylko 9 minut wow.
He he doping pierwsza klasa mi pamietam smiac sie chcialo jak slyszalam to wczuwanie sie lekarza, poloznej i meza
No i co no i co chcesz kolejnego dzieciaczka?
No mi ten doping bardzo pomagal bo jak tak krzyczeli to czulam,ze jeszcze faktycznie chwilka.
A w pierwszej chwili dziecka drugiego nie chcialam. Teraz juz wiem ze chce ale troche pozniej .


Lineczka a dla meza moze jakas ksiazke, sweter, jakas plyte z muzyka? Rzucam pomyslami moze cos wpadnie. Ma jakies hobby?

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Sorento cuskiminiboo są za 59zl (ale nie znam wymiarow) na stronie mamula
Te mniejsze sa wysokie na jakies 23 cm. Ja chyba w koncu kupie tego duzego z bawelny za 70 zl.

Zapomnialam napisac...

Witamy Zosie! Newtrend gratulacje!

Ja mam dzisiaj stresa- jade na sciagniecie szwow
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek

Edytowane przez Kociak85
Czas edycji: 2013-12-13 o 07:26
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:33   #925
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Lineczka a dla meza moze jakas ksiazke, sweter, jakas plyte z muzyka? Rzucam pomyslami moze cos wpadnie. Ma jakies hobby?
jego hobby to jego samochód już się dogadaliśmy że kupię coś do tego samochodu niech się cieszy tylko ma pomyśleć co chce

Kociak, a to nie miałaś rozpuszczalnych szwów?


miałam jutro sobie świątecznie posprzatać i oczywiście nie będę mogła bo nie będzie komu się dzieckiem zająć TŻ musi zrobić wlew do gazu bo inaczej nie da się zatankować, a to do kolegi musi podskoczyć a to już mama mu wynalazła zajęcie
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-12-13 o 07:34
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:37   #926
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość

Jutro piątek 13 a ostatnio źle mi się kojarzy....wtedy we wrześniu był pechowy dla kilku z nas - oby jutro było odwrotnie
dziś będzie dory, na pewno!
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
ANULKA - jestem! Majka grzeczna , jeszcze matki nie dobiła jezdzilysmy za prezentami dzis ..
NASTURCJA - ciesze sie że to TYLKO suche powietrze
DOMI - ale Jasio juz duzy facet !!
RYBA - Kacperek pieknie trzyma głowke!
Tamta neurolog miała kuku!
MYA - ciastka na bol zęba ?
ACELINKA , NEMOSEK - dziewczyny dziekuje za chec wyslania nam Misia. Dam znac pod koniec przyszlego tygodnia. Wtedy powinnam juz wiedziec czy bedzie paszport dla Majki I czy uda nam sie poleciec w styczniu , wtedy bysmy Od kogos odebrali )

Aha .. Ja mam pojemnosc pralki 4kg I piore Majkowych ciuszkow praktycznie pelna pralke .
Macie wiekszee pojemnosciowo pralki tak?

Kupilam mlodej za 3£ idealna czapke. Nie ma wiazania, szybko sie zaklada, uszy non stop zakryte a do tego sówka :P Załącznik 5508419


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a Ty jak będziesz to na śląsku? Bo mi pisałaś że mamy tą wspólną znajmą i skojarzyłam że pewnie gdzieś tam mieszkałaś gdzie Marta jak tak to koniecznie i obowiązkowo musimy się spotkać

cudna czapka! nie wspomne nawet o modelce
Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Co do prania to ja,bede prala nasze rzeczy razem z Igowymi. Mam pralke 6 kg wsadu. Szkoda mi prac osobno wszystko jeszcze w podziale na,biale,i kolor. Tylko na,razie po prostu wszystko w proszku dzieciowym.
ja tak piore właśnie razem, chociaż często mam pełną pralke ubranek Lenki i Natalki a wsad mam na 7 kg z prasowaniem nie wyrabiam
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Hej My teraz zamiast kolek dla odmiany męczymy się pół nocy z kupą i gazami...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Tak odchodzac od tematu kupek itd to nie mam pojecia co kupic TZ na gwiazdke...

I Nele musze zaopatrzec w ubranka na r.62 i 68 bo niby mam tyle tych ciuchow a sie okazuje ze nie bede miala w co Mlodej ubierac poczekam na wyprzedaze w Re i jak dobrze widzialam na stronie 5-10... od 25zl jest dostawa kurierem 0 zl

I w ogole to zgadalam z kolezanka ze ona mi da ubranek na te rozmiary tylko musze do niej podskoczyc
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też nie wiem co tż kupić a musze kupić dwa prezenty bo ma urodziny w Wigilię. Jakby się uprzeć toprezenty musiałyby być 3 bo ma też imieniny

Domii mam nadzieję że Jasio już doobrze biduletek ale ma dzielną mame i na pewno dzienie to zniósł
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:38   #927
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Rybko przy antybiotyku to normalne. Zaczyna działać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013

Edytowane przez dzidziadziumdzia
Czas edycji: 2013-12-13 o 07:42
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:46   #928
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja też nie wiem co tż kupić a musze kupić dwa prezenty bo ma urodziny w Wigilię. Jakby się uprzeć toprezenty musiałyby być 3 bo ma też imieniny
to sobie wybrałaś chłopa
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:54   #929
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dziś będzie dory, na pewno!

a Ty jak będziesz to na śląsku? Bo mi pisałaś że mamy tą wspólną znajmą i skojarzyłam że pewnie gdzieś tam mieszkałaś gdzie Marta jak tak to koniecznie i obowiązkowo musimy się spotkać

cudna czapka! nie wspomne nawet o modelce

ja tak piore właśnie razem, chociaż często mam pełną pralke ubranek Lenki i Natalki a wsad mam na 7 kg z prasowaniem nie wyrabiam



ja też nie wiem co tż kupić a musze kupić dwa prezenty bo ma urodziny w Wigilię. Jakby się uprzeć toprezenty musiałyby być 3 bo ma też imieniny

Domii mam nadzieję że Jasio już doobrze biduletek ale ma dzielną mame i na pewno dzienie to zniósł
haha, ja też. Na urodziny, na imieniny na wigilie oo i jeszcze na rocznice hahaha a nie mam zielonego pojęcia co. On to ani żadnych rezczy typu czapka, komin itd, ani ksiązek nie czyta, ani nie graw jakieś gry (tylko sieciowe) .. awet zegarka bym mu nie mogła kupić. Ja nie wiem.. jeszcze urodziny jak urodziny.. pod choinkę chyba sobie nie bedizemy nic robic w tym roku bo z kasą b. krucho, ale rocznica
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 08:13   #930
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ulka leży w bujaczku i udaje, że nie chce jej się spać
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.