Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-12, 21:52   #2641
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 973
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Poka¿ wiadomo¶æ
A jakby¶ tak stopniowo spróbowa³a zmniejsza t± porcjê otrêbów? Mimo wszystko przyzwyczajanie organizmu do takich rozwi±zañ nie jest najlepsze - bo tak jak wspomnia³am, otrêby nie s± jedynym ¼ród³em b³onnika w Twojej diecie...

Ostatnimi laty ³atwiej trafia³am na smaczne pomarañcze ni¿ mandarynki. Ponadto, w czasach moich schiz ¿ywieniowych na potêgê wcina³am w³a¶nie mandarynki i kiwi - mo¿e dlatego teraz mniej chêtnie siêgam po te owoce, bo ¼le mi siê kojarz±.


Dzieñ bez jab³ka niczym dzieñ stracony!

Dzi¶ znów super u Ciebie! Brawa za zabieranie solidnego dania obiadowego na uczelniê. Do kaszy i kurczaka by³ jaki¶ t³uszcz?


A mnie po owsiance mo¿na rozpoznaæ . Co jak co, ale akurat rozumiem jadanie do¶æ monotematycznych ¶niadañ mimo popierania zró¿nicowanej diety. Dla mnie ¶niadanie musi byæ syc±ce i wolê nie ryzykowaæ du¿ych eksperymentów z tym posi³kiem, ¿eby nie z³apa³ mnie przedwcze¶nie g³ód gdzie¶ w akcji . Tak wiêc wybieram sprawdzone opcje i majstrujê tylko przy dodatkach.


Ja nie mam jakich¶ specjalnych zarzutów. Naprawdê fajne jedzonko!


Rzeczywi¶cie SybilVane to mistrzyni oszczêdzania


Te dwa soki jako czwarty posi³ek jako¶ mi tak nie pasuj± . Ale suma sumarum - jako¶ tak sk³adniej ni¿ ostatnimi czasy

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

BTW, odkopa³am moj± pierwsz± wypowied¼ z NCJ, z sierpnia 2011. Patrzcie tylko
Nie wiem, czy siê zrozumia³y¶my, nie pisa³am o Tobie A co do tematu - "sprawdzona opcja", w której jedyna zmiana, jaka zasz³a przez dwa lata, to to, ¿e zmniejszono ilo¶æ dodatków - spoko, co kto lubi. Ale dla mnie to nie jest normalne.
cpp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-12, 22:06   #2642
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez marma53 Poka¿ wiadomo¶æ
w sumie bojê siê trochê tego, bo nie chcia³abym znowu przechodziæ piek³a rodem z w³a¶nie "jako¶ci±" wypró¿nieñ (to nie jest odpowiedni w±tek na dok³adne opisywanie), w ka¿dym razie i tak jem ju¿ du¿o mniej ni¿ jad³am kiedy¶.

Rozumiem, czyta³am ostatnio Twoj± wiadomo¶æ jakie problemy z jedzeniem mia³a¶, wspó³czujê bardzo, wiem co to znaczy
a to fakt, ja równie¿ nie mam ochoty na to co jada³am w czasie schiz..
W takim razie raczej powinnam Ci gratulowaæ, ¿e uda³o Ci siê ju¿ zej¶æ do mniejszych ilo¶ci otr±b . Pewnie i z tego powodu tak czêsto s± u Ciebie mleczne napoje fermentowane? Swoj± drog± dobrze, ¿e ostatnio pojawiaj± siê u Ciebie tak¿e w mniejszych ilo¶ciach - nie ma co przesadzaæ w ¿adn± ze stron .

Najwa¿niejsze, ¿e jak w koñcu zdarzy mi siê siêgn±æ po mandarynkê czy kiwi - to zjadam je ze smakiem

Cytat:
Napisane przez cpp Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem, czy siê zrozumia³y¶my, nie pisa³am o Tobie A co do tematu - "sprawdzona opcja", w której jedyna zmiana, jaka zasz³a przez dwa lata, to to, ¿e zmniejszono ilo¶æ dodatków - spoko, co kto lubi. Ale dla mnie to nie jest normalne.
Wiem, ¿e nie pisa³a¶ o mnie. Hm, ale takim sprawdzonym opcjom o których piszesz rzeczywi¶cie mówimy nie . Przywi±zanie przywi±zaniem, ale... No w³a¶nie. Wierno¶æ moim owsiankom to w moim przypadku jednak du¿y postêp na przestrzeni lat
__________________
od 10.7.2005 - T¯
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR IN¯



Poa alpina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-12, 22:19   #2643
natul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ znów super u Ciebie! Brawa za zabieranie solidnego dania obiadowego na uczelniê. Do kaszy i kurczaka by³ jaki¶ t³uszcz?
tak, tak, kurczak i warzywa sma¿one na ma¶le klarowanym
__________________


105 --> 102,4 --> 75 kg
natul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:26   #2644
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 492
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Mi te 2 soki te¿ nie bardzo pasowa³y, tzn. ta Vega zw³aszcza, ale okienko na studiach, a nic sensownego nie by³o w sklepie :/
seedofwonder jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:30   #2645
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

natul, no to elegancko

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Poka¿ wiadomo¶æ
Mi te 2 soki te¿ nie bardzo pasowa³y, tzn. ta Vega zw³aszcza, ale okienko na studiach, a nic sensownego nie by³o w sklepie :/
No i najad³a¶ siê tym? W takich sytuacjach nieraz trzeba sobie pozwoliæ na odstêpstwo i zje¶æ co¶ "mniej zdrowego" - ale jednak zaspokoiæ g³ód
__________________
od 10.7.2005 - T¯
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR IN¯



Poa alpina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:31   #2646
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 701
GG do kaasi
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

serio vega nie? ja strasznie j± lubiê.. jak tylko czuje niedobory potasu - czesto mi sie zdarzaja to od razu jej szukam w sklepach.
__________________
Zdrowe od¿ywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie ksi±¿ek...
kaasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:07   #2647
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez kaasi Poka¿ wiadomo¶æ
serio vega nie? ja strasznie j± lubiê.. jak tylko czuje niedobory potasu - czesto mi sie zdarzaja to od razu jej szukam w sklepach.
Przeczytaj sklad. Nie, nie czepiam sie - po prostu sama bardzo dawno nie pilam i nie pamietam na ile jest naturalna a na ile konserwowana chemia. Wiem tylko, ze po dwoch sokach w ramach posilku moj zoladek by mnie znienawidzil

Co do schematow jedzeniowych - ja niby lubie jesc roznorodnie, ale jak jestem zalatana, to zaczyna sie jedzenie czesto tego samego. Takie chocby sniadanie - rano nie chce mi sie wydziwiac, nie mam apetytu, ale jak nie zjem jak czlowiek, to najdalej po paru godzinach zaczne odplywac. Wiec tez zawsze mam owsianke, tylko dodatki zmieniam (ale tez np. przez tydzien wsuwam z cytrusami, bo akurat kupilam hurtem, potem np. non stop miksuje z mrozonym bananem z tego samego powodu itp. ). A reszta posilkow -jak sie robi zakupy hurtem, przygotowuje hurtem i trzyma pomrozone to ciezko o roznorodnosc - ale chociaz przyprawami i zielenina nadrabiam
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 09:11   #2648
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

siemanko, wrzucam wczorajszy i dzisiejszy jad³ospis R

WCZORAJ

7.30 - kawa z mlekiem, kanapki z 2 kromek chelab ¿ytniego z camembertem i wêdzon± polêdwic± wieprzow± (w³asnej roboty), sa³ata, oliwki zielone

11.30 - szynka duszona, puree ziemniaczane, 3 surówki: kapusta kiszona, marchewka z chrzanem i bia³a rozdkiew z jogurtem (po trochu wszystkiego)

15.00 - pomarañcza

18.00 - makaron ze szpinakiem i dwoma jajkami

19.30 - NOGI, PLECY, PO¦LADKI ( 4 serie x 6 przysiady przedie, 4 serie x 8 przysiady tylnie z podparciem piêt, 4 serie x 8 ugiêæ na dwug³owy, 4 serie x 10 rumuñski martwy ci±g), GODZINA ZUMBY

22.00 - 2 podudzia z kurczaka pieczone, surówka z kapusty pekiñskiej, makaron




DZISIAJ

7.30 - kawa z mlekiem, grzanka croque madame (pieczywo, miêso, ser ¿ó³ty, jajko sadzone, musztarda)

11.30 - pierogi z broku³ami i fet±, surówka

15.00 - 4 mandarynki

18.00 - 2 podudzia z kurczaka, ry¿ br±zowy, papryka z oliw± i czerrwon± cebulk±

21.00 - roszponka, papryka, ogórek, ¿urawina, mandarynka, ser ¿ó³ty, vinegret
__________________
dieta reducyjna i zdrowe od¿ywianie
agaczini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:50   #2649
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczytaj sklad. Nie, nie czepiam sie - po prostu sama bardzo dawno nie pilam i nie pamietam na ile jest naturalna a na ile konserwowana chemia. Wiem tylko, ze po dwoch sokach w ramach posilku moj zoladek by mnie znienawidzil

Co do schematow jedzeniowych - ja niby lubie jesc roznorodnie, ale jak jestem zalatana, to zaczyna sie jedzenie czesto tego samego. Takie chocby sniadanie - rano nie chce mi sie wydziwiac, nie mam apetytu, ale jak nie zjem jak czlowiek, to najdalej po paru godzinach zaczne odplywac. Wiec tez zawsze mam owsianke, tylko dodatki zmieniam (ale tez np. przez tydzien wsuwam z cytrusami, bo akurat kupilam hurtem, potem np. non stop miksuje z mrozonym bananem z tego samego powodu itp. ). A reszta posilkow -jak sie robi zakupy hurtem, przygotowuje hurtem i trzyma pomrozone to ciezko o roznorodnosc - ale chociaz przyprawami i zielenina nadrabiam
Mi generalnie nie chodzi³o o to, ¿e taki sok jest z³y sam w sobie - akurat z tego co pamiêtam sk³ad ma do¶æ zno¶ny. Tak jak i Ty zauwa¿y³a¶, problemem s± 2 soki zamiast posi³ku . No nie wierzê, ¿e w sklepie akurat nie by³o nic zno¶nego do jedzenia i trzeba by³o "up³ynniæ" ca³y posi³ek, fu

Mam dok³adnie tak samo jak Ty z tymi schematami . Owsianka to 100% pewno¶ci na power od rana . Jak wybywam poza dom na ile¶ godzin to zestaw wypasiona bu³ka + kefir + jab³ko te¿ zawsze siê sprawdza. A najfajniejszy obiad to miêcho/ryba + z³o¿one wêgle + warzywa. W sumie kolacje mam najbardziej zmienne.

Cytat:
Napisane przez agaczini Poka¿ wiadomo¶æ
siemanko, wrzucam wczorajszy i dzisiejszy jad³ospis R

WCZORAJ

7.30 - kawa z mlekiem, kanapki z 2 kromek chelab ¿ytniego z camembertem i wêdzon± polêdwic± wieprzow± (w³asnej roboty), sa³ata, oliwki zielone

11.30 - szynka duszona, puree ziemniaczane, 3 surówki: kapusta kiszona, marchewka z chrzanem i bia³a rozdkiew z jogurtem (po trochu wszystkiego)

15.00 - pomarañcza

18.00 - makaron ze szpinakiem i dwoma jajkami

19.30 - NOGI, PLECY, PO¦LADKI ( 4 serie x 6 przysiady przedie, 4 serie x 8 przysiady tylnie z podparciem piêt, 4 serie x 8 ugiêæ na dwug³owy, 4 serie x 10 rumuñski martwy ci±g), GODZINA ZUMBY

22.00 - 2 podudzia z kurczaka pieczone, surówka z kapusty pekiñskiej, makaron




DZISIAJ

7.30 - kawa z mlekiem, grzanka croque madame (pieczywo, miêso, ser ¿ó³ty, jajko sadzone, musztarda)

11.30 - pierogi z broku³ami i fet±, surówka

15.00 - 4 mandarynki

18.00 - 2 podudzia z kurczaka, ry¿ br±zowy, papryka z oliw± i czerrwon± cebulk±

21.00 - roszponka, papryka, ogórek, ¿urawina, mandarynka, ser ¿ó³ty, vinegret
Mi siê podoba bardzo. Widaæ du¿e ró¿nice miêdzy dniem treningowym i bez treningu, jest mega warto¶ciowo, a przy tym bez spiny. Super
__________________
od 10.7.2005 - T¯
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR IN¯



Poa alpina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:24   #2650
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 701
GG do kaasi
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

a co na to:
¶niadanie: kromka chleba razowego w jajku smazona na suchej patelni, gruby plaster sera poltlustego, lyzeczka oleju rzepakowego, jogurt naturalny, wafel ryzowy, pomarancza ¶rednia, pol malego jablka, kawa z mlekiem orkiszowym
przekaska: pomidor, 2 kromki chleba chrupkiego, wafel ryzowy, kawa z mlekiem orkiszowym

zaraz trening

obiad: tosty z 2 kromek chleba razowego, serem zoltym
warzywa na patelnie z pomidorami z puszki

przekaska: niestety dzis chyba tylko baton z dietylight (mam ciezkie popoludnie w planie i nie zdaze nic wiecej)

kolacja... jeszcze nie wiem moze jakas rybka.. albo jakas wasza propozycja??

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

O! na kolacje barszczyk czerwony - bo jest a cos cieplego po ciezkiej pracy sie przyda
__________________
Zdrowe od¿ywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie ksi±¿ek...
kaasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:33   #2651
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez kaasi Poka¿ wiadomo¶æ
a co na to:
¶niadanie: kromka chleba razowego w jajku smazona na suchej patelni, gruby plaster sera poltlustego, lyzeczka oleju rzepakowego, jogurt naturalny, wafel ryzowy, pomarancza ¶rednia, pol malego jablka, kawa z mlekiem orkiszowym
przekaska: pomidor, 2 kromki chleba chrupkiego, wafel ryzowy, kawa z mlekiem orkiszowym

zaraz trening

obiad: tosty z 2 kromek chleba razowego, serem zoltym
warzywa na patelnie z pomidorami z puszki

przekaska: niestety dzis chyba tylko baton z dietylight (mam ciezkie popoludnie w planie i nie zdaze nic wiecej)

kolacja... jeszcze nie wiem moze jakas rybka.. albo jakas wasza propozycja??

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

O! na kolacje barszczyk czerwony - bo jest a cos cieplego po ciezkiej pracy sie przyda
Ufff... niewiele. I nie za bardzo jakosciowo. Poza kolacja niemal sam chleb. Pieczywo chrupkie i wafle ryzowe nie sa wartosciowym jedzeniem

Ale co mnie najbardziej uderza, to posilki okolotreningowe. Nie wiem jak wyglada Twoj trening, ale mimo wszystko o to, co sie je przed i po, trzeba zadbac. W posilku przed- i potreningowym powinno byc zrodlo bialka (ale raczej nie nabial) i dobrych weglowodanow (czyli nie chrupkie pieczywo, tylko kasza, ryz, ziemniaki).
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 12:01   #2652
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Po naprawdê bardzooooo d³ugim czasie.........

Pamiêtacie mnie jeszcze?
Wracam z utrzymaniem....

U z @:



1. du¿a bu³ka razowa z ziarnami: obie po³ówki z mas³em:
- pó³ z twarogiem pó³t³ustym wymieszanym z mlekiem, cukrem z prawdziw± wanili± i borówkami amerykañskimi;
- pó³ z ricott± i posypane drug± po³ow± borówek
banan; kawa inka z mg z mlekiem
ewka- skalpel
2. twaro¿ek domowy z 1 czubat± ³y¿k± mas³a orzechowego i owocami goji; mandarynki; kawa parzona z mlekim
3. zupa marchwiowa z piersi± z kurczaka; kopytka z mas³em i bu³± tart±, kilka z mlekiem, cukrem i cynamonem
4. ciastko francuskie z wi¶ni±; soczek marwit 1 dniowy marchewkowy
zestaw witamin+ t³uszcze dha
45 min orbitrek
5. ³oso¶ porcja wêdzony na gor±co z cytryn± na ciep³o opalany drewnem bukowym ; kawa³ek chleba du¿y ¿ytniego z mas³em, sa³at±, krakowsk± such± i serem; warzywa gotowane; pomidor

@
__________________
¦wiat nie jest taki z³y
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 16:16   #2653
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 221
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

U/P (niestety waga idzie w górê? ):

I. jajeczna owsianka z jab³kami, suszonymi ¶liwkami oraz tahini

II. dwie kromki domowego chleba ziarnistego z potrawk± z drobno pokrojonej marchewki, marynowanej dyni, ogórków w zalewie z pietruszk±, tuñczyka w sosie jogurtowym (pozosta³o z obiadu )

III. jogurt naturalny wymieszany z kakao z jab³kiem i orzechami nerkowca

IV. zupa kalafiorowa z warzywami i du¿y kawa³ek gotowanego, czerwonego miêsa

+ pietruszki (moja nowa mi³o¶æ, od której nie zrobiê siê ju¿ raczej ¿ó³ta jak od marchewek )

Edytowane przez blax5
Czas edycji: 2013-12-13 o 16:17
blax5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 18:09   #2654
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 701
GG do kaasi
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Erena Poka¿ wiadomo¶æ
Ufff... niewiele. I nie za bardzo jakosciowo. Poza kolacja niemal sam chleb. Pieczywo chrupkie i wafle ryzowe nie sa wartosciowym jedzeniem

Ale co mnie najbardziej uderza, to posilki okolotreningowe. Nie wiem jak wyglada Twoj trening, ale mimo wszystko o to, co sie je przed i po, trzeba zadbac. W posilku przed- i potreningowym powinno byc zrodlo bialka (ale raczej nie nabial) i dobrych weglowodanow (czyli nie chrupkie pieczywo, tylko kasza, ryz, ziemniaki).
okej zmienia³am troche!

na obiad by³y 3 ³y¿ki kaszy gryczanej, sardynka w warzywach (tak jak bylo w planie

teraz zupka z miêskiem
lepiej? postaram siê bardziej zwracaæ uwagê na te posilki okolo treningowe, chociaz staram sie unikac wegli troche
__________________
Zdrowe od¿ywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie ksi±¿ek...
kaasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-13, 23:17   #2655
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 402
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Moje U dzisiaj. Spójrzcie proszê
¦:kromka chleba sojowego pe³noziarnistego z mas³em, pó³ z szynk± i pomidorem, pó³ z twarogiem pó³t³ustym z przyprawami, cebul± i zsiad³ym mlekiem, kawa z mlekiem
II¦:bu³ka z ziarnami z margaryn±, sa³at±, ogórkiem i szynk±, 2 mandarynki, pó³ pomarañczy, 400 g kefiru, kawa z mlekiem
O:1.5 fileta ze ¶ledzia na s³odko-kwa¶no w oleju z cebul±, 3/4 bardzo du¿ego ziemniaka, z mas³em czosnkiem i chrzanem, kapusta kiszona, reszta zsiad³ego mleka ze ¶niadania
10 min biegu, 1 h aerobic shape
K:grahamka pó³ z mas³em, szynk± i pomidorem, pó³ z olejem kokosowym, twarogiem pó³t³ustym z wiórkami kokosowymi i 2 ¶liwkami suszonymi, 2 ³y¿ki grochu z kapust±, herbata z 2 ³y¿eczkami cukru trzcinowego
Wypad:malibu (150 ml mleka, 40 ml likieru kokosowego, 3 ³y¿ki bitej ¶mietany), kieliszek (pó³ wódki, pó³ syropu imbirowego, sok z cytryny), 1 kieliszek orzechówki z orzechów laskowych
__________________
"Nie ma rzeczy niemo¿liwych. Potrzebne s± tylko chêci, pomys³ i wiara w siebie."

marma53 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 02:12   #2656
SybilVane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 86
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Poka¿ wiadomo¶æ
siemanko, wrzucam wczorajszy i dzisiejszy jad³ospis R

WCZORAJ

7.30 - kawa z mlekiem, kanapki z 2 kromek chelab ¿ytniego z camembertem i wêdzon± polêdwic± wieprzow± (w³asnej roboty), sa³ata, oliwki zielone

11.30 - szynka duszona, puree ziemniaczane, 3 surówki: kapusta kiszona, marchewka z chrzanem i bia³a rozdkiew z jogurtem (po trochu wszystkiego)

15.00 - pomarañcza

18.00 - makaron ze szpinakiem i dwoma jajkami

19.30 - NOGI, PLECY, PO¦LADKI ( 4 serie x 6 przysiady przedie, 4 serie x 8 przysiady tylnie z podparciem piêt, 4 serie x 8 ugiêæ na dwug³owy, 4 serie x 10 rumuñski martwy ci±g), GODZINA ZUMBY

22.00 - 2 podudzia z kurczaka pieczone, surówka z kapusty pekiñskiej, makaron




DZISIAJ

7.30 - kawa z mlekiem, grzanka croque madame (pieczywo, miêso, ser ¿ó³ty, jajko sadzone, musztarda)

11.30 - pierogi z broku³ami i fet±, surówka

15.00 - 4 mandarynki

18.00 - 2 podudzia z kurczaka, ry¿ br±zowy, papryka z oliw± i czerrwon± cebulk±

21.00 - roszponka, papryka, ogórek, ¿urawina, mandarynka, ser ¿ó³ty, vinegret
Pysznie a jak robisz croque madame? to dla mnie smak dzieciñstwa

u mnie...

U*:
I (8.00): mega porcja owsianki (20g p³atków, 15g otrêbów, 100gmalin, 150g jab³ko)
II(11.00): jogurt pitny duet, kawa z mlekiem
III(15.00): kanapka ze sklepiku (ciemna bu³ka, a w ¶rodku twaro¿ek, ogórek, rzodkiewka i jajko - trochê dziwny zestaw, ale bardzo mi smakowa³a) – s³odkie dro¿d¿ówki kusi³y, ale wybra³am zdrowsz± opcjê

IV(16.00): 3 herbatniki
V(18.00): ciasteczko Lubi¶
VI(19.00): jogurt OSM bez cukru (co jak co, ale naprawdê sensownej kolacji nie jestem w stanie wykombinowaæ innej…)

Niestety w³a¶nie siê obudzi³am z koszmarnym bólem ¿o³±dka, wiec pijê miêtê i siadam do pracy, bo wiem, ¿e i tak ju¿ nie zasnê



* w zamierzeniu P, ale chudnê wiêc chyba ¶rednio
SybilVane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 09:06   #2657
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez SybilVane Poka¿ wiadomo¶æ
Pysznie a jak robisz croque madame? to dla mnie smak dzieciñstwa

u mnie...

U*:
I (8.00): mega porcja owsianki (20g p³atków, 15g otrêbów, 100gmalin, 150g jab³ko)
II(11.00): jogurt pitny duet, kawa z mlekiem
III(15.00): kanapka ze sklepiku (ciemna bu³ka, a w ¶rodku twaro¿ek, ogórek, rzodkiewka i jajko - trochê dziwny zestaw, ale bardzo mi smakowa³a) – s³odkie dro¿d¿ówki kusi³y, ale wybra³am zdrowsz± opcjê

IV(16.00): 3 herbatniki
V(18.00): ciasteczko Lubi¶
VI(19.00): jogurt OSM bez cukru (co jak co, ale naprawdê sensownej kolacji nie jestem w stanie wykombinowaæ innej…)

Niestety w³a¶nie siê obudzi³am z koszmarnym bólem ¿o³±dka, wiec pijê miêtê i siadam do pracy, bo wiem, ¿e i tak ju¿ nie zasnê



* w zamierzeniu P, ale chudnê wiêc chyba ¶rednio
S³uchaj trollu, najwy¿szy czas, ¿eby¶ opu¶ci³a ten w±tek.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-12-14 o 09:09
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:27   #2658
natul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

wczorajsza R:
¦niadanie: placuszki (jajko, banan, ³y¿eczka m±ki pelnoziarnistej, cynamon) na ³y¿eczce oleju kokosowego polane jogurtem naturalnym ze stewi± i orzechami
II ¶niadanie: grahamka z mas³em, bia³ym serem, szynk± z indyka, warzywami
Obiad: spaghetti z tuñczykiem, pieczarkami i kukurydz±, na oleju rzepakowym z czosnkiem i suszonymi pomidorami, posypane podprazonymi nasionami dyni (³yzka)
Kolacja: serek wiejski z pomidorem, 1.5 kromki razowca z mas³em, szynk± i ogórkiem

dzisiejsza R, wolne-wsta³am o 12 :
¦niadanie: owsianka- 4 ³y¿ki górskich na szklance mleka 2% z mro¿onymi truskawkami, ³y¿k± miodu i orzechami w³oskimi, 1/4 ³y¿ki kakao (resztka)
Obiad: spaghetti z tuñczykiem i warzywami (to co wczoraj, gotowa³am porcje na dwa dni)
Podwieczorek: serek homo nat 150g z ogórkiem, przyprawy
Kolacja: jajecznica z 2 jaj z pieczarkami i cebulk± na ma¶le klarownym
__________________


105 --> 102,4 --> 75 kg

Edytowane przez natul
Czas edycji: 2013-12-14 o 17:46
natul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:08   #2659
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 9 126
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Napiszê, tu, bo na privie nie odpisujesz
DudiBoy, co æwiczysz ?


Moje R dzisiejsze
Sniadanie : 3 cienkie kromki razowca ze s³onecznikiem ( w³asnej roboty) posmarowany mas³em, z wêdlina z pier¶i z kurczaka, plaster ser ¿ó³tego, na to jajo ( 1 jajo podzielone na 3 kromki), pomidor, papryka, odrobina domowego majonezu + kawa z mlekiem
II ¦niadanie: owsianka ( 45 g p³atków) mleko 2 %, jajo, 1/2 pomaranczy, wiorki kokos lyzka kakao, ³y¿ka serka homogenizowanego naturalnego
III gulasz warzywny z udkiem z kurczaka - miseczka ( marchew, seler naciowy, seler korzeniowy, por, pietruszka, kostka roso³owa, miêso z udka z kury) + nale¶nik razowy sma¿ony na odrobinie oleju rzepakowego posmarowany serkiem homo naturalnym
IV 2 kromki razowca posmarowane past± z makreli wêdzonej ( pasta zawiera jajo, jogurt naturalny, twaróg pó³t³usty, odrobina majonezu domowego i przyprawy) + sa³ata i pomidor
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak siê j± wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 16:25   #2660
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 415
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

U

1. Pieróg z kasz± i twarogiem. Jaglanka: trzy ³y¿ki p³atków na mleku, gar¶æ orzechów laskowych, jab³ko. Mleko z kaw±.

2. Kefir du¿y, jab³ko.

3. Kotlet z piersi kurczaka z ¿ó³tym serem, pomidorem i cukini± zapiekany. Zestaw surówek.

4. Ma³y kawa³ek ciasta z bit± ¶mietan± i pierniczkami. Dwie mandarynki, marchewka.

5. Kanapka z pieczywa chrupkiego z jednym jajkiem i pomidorem. Idê na imprezê, wiêc ze dwa kieliszki wina

Jest lepiej?
eddin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:13   #2661
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomo¶ci: 580
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

No to ja.
Pierwszy jad³ospis robiony zupe³nie samodzielnie. Z wag± okre¶lan± we wszystkich wzorach jako idealn±, ze stabilnymi parametrami, z nadziej± na @, z cichutkim g³osikiem ED, który jednak uda³o siê, chyba, zdusiæ.
U
Przed: woda z plastrem cytryny i ³y¿eczk± miodu
I 2 du¿e kromki chleba ProBody (mój debiut z tym chlebem, wziê³am z ciekawo¶ci) + mas³o z sol± morsk± + 4 ma³e plasterki szynki rodzinnej (wieprzowa, ale z tych chudszych) + jajko na twardo z odrobin± sosu czosnkowego + sa³ata, oliwki, pomidor; ¶rednia pomarañcza; herbata z dziurawca
II jab³ko; ok. 200g jogurtu pitnego (1/2 butelki)
III du¿a bu³ka z ziarnami + twaro¿ek pomidorowy + 2 plastry rolady ustrzyckiej + sa³ata, pomidor
IV ok. szklanka (przed ugotowaniem) pe³noziarnistego penne + gulasz z cukinii i miêsa drobiowego z dodatkiem jogurtu naturalnego; kubek zupy pieczarkowej
V jogurt naturalny 150g + du¿a ¶liwka + odrobina miodu + mix orzechów i musli do posypania
VI (bêdzie) 150g wêdzonego ³ososia; bu³eczka razowa; jakie¶ warzywa do pochrupania, skropione sosem sojowym lub oliw± z oliwek; melisa

I jak?

Edytowane przez Shariana
Czas edycji: 2013-12-14 o 20:15
Shariana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 17:23   #2662
meretriz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

niezbyt ortodoksyjna R

7:00 banan, 100g serka wiejskiego, mala kromka ciemnego chleba, kawa z mlekiem (nie lubie duzo jesc przed silownia)

OSTRY SPINNING 1 h myslalam ze umre

11:00 duza bulka 100 g (biala ), 125 g twarogu chudego z 2 lyzkami kukurydzy, polowa pomidora i cebula, jablko

15:00 omlet z 2 jaj, z cebula, 4 lyzkami platkow owsianych, cieciorka i keczupem, smazony na oliwie z oliwek, salatka z ogorkow w occie ze sloika , tarta marchewka, pomarancza

teraz, 18,20: jogurt naturalny z lyzka musli

wsio, ok 1450 kcal, chodze wczesnie spac
meretriz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 17:56   #2663
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomo¶ci: 580
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Dzisiaj jem tylko ja?

Drugie U do oceny.
Przed: woda z plastrem cytryny i ³y¿eczk± miodu
I 2 parówki sojowe; mini-sa³atka z kilku pomidorków koktajlowych i oliwek, posypane bazyli±; nieca³a du¿a bu³ka grahamka z mas³em z sol± morsk±, 2 plastrami rolady ustrzyckiej i jakimi¶ warzywami
II jab³ko, jogurt pitny Activia 195g o smaku owoców le¶nych
III spora (ale ju¿ mniejsza ) bu³ka grahamka z mas³em z sol± morsk±, sa³at±, pomidorem, plastrem szynki drobiowej z warzywami
IV 1/2 woreczka kaszy jaglanej; gulasz z cukinii i miêsa drobiowego z jogurtem naturalnym; jaka¶ chiñska mieszanka bambusów i innych ; kubek zupy pieczarkowej
V serek homo naturalny 140g z gar¶ci± je¿yn, du¿± ¶liwk±, ³y¿k± miksu orzechów, kostk± gorzkiej czekolady; du¿e ciastko zbo¿owe z ziarnami dyni z m±ki graham
VI (bêdzie) 5 pyz z miêsem + jakie¶ warzywka; melisa

Baaardzo zale¿y mi na opinii.
Shariana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:02   #2664
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez meretriz Poka¿ wiadomo¶æ
niezbyt ortodoksyjna R

7:00 banan, 100g serka wiejskiego, mala kromka ciemnego chleba, kawa z mlekiem (nie lubie duzo jesc przed silownia)

OSTRY SPINNING 1 h myslalam ze umre

11:00 duza bulka 100 g (biala ), 125 g twarogu chudego z 2 lyzkami kukurydzy, polowa pomidora i cebula, jablko

15:00 omlet z 2 jaj, z cebula, 4 lyzkami platkow owsianych, cieciorka i keczupem, smazony na oliwie z oliwek, salatka z ogorkow w occie ze sloika , tarta marchewka, pomarancza

teraz, 18,20: jogurt naturalny z lyzka musli

wsio, ok 1450 kcal, chodze wczesnie spac
Na pocz±tek kilka pytañ:
1. Jak± masz podstawow± przemianê materii i zapotrzebowanie kcal? Bo 1450 w dniu treningowym to jest g³odówka a nie dieta redukcyjna.
2. Czy jeste¶ wegetariank±?

A teraz uwagi: przede wszystkim jest tego za ma³o. Po drugie - jedyne bia³ko pochodzi u Ciebie z nabia³u, co nie jest dobrym rozwiazaniem. A ju¿ w szczególno¶ci nie je siê nabia³u po treningu. St±d pytanie o wegetarianizm - ¿eby ewentualnie zastanowiæ siê nad ¼ród³ami dobrego bia³ka i t³uszczy. Po trzecie - kompletnie nie widzê t³uszczy.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Shariana Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj jem tylko ja?

Drugie U do oceny.
Przed: woda z plastrem cytryny i ³y¿eczk± miodu
I 2 parówki sojowe; mini-sa³atka z kilku pomidorków koktajlowych i oliwek, posypane bazyli±; nieca³a du¿a bu³ka grahamka z mas³em z sol± morsk±, 2 plastrami rolady ustrzyckiej i jakimi¶ warzywami
II jab³ko, jogurt pitny Activia 195g o smaku owoców le¶nych
III spora (ale ju¿ mniejsza ) bu³ka grahamka z mas³em z sol± morsk±, sa³at±, pomidorem, plastrem szynki drobiowej z warzywami
IV 1/2 woreczka kaszy jaglanej; gulasz z cukinii i miêsa drobiowego z jogurtem naturalnym; jaka¶ chiñska mieszanka bambusów i innych ; kubek zupy pieczarkowej
V serek homo naturalny 140g z gar¶ci± je¿yn, du¿± ¶liwk±, ³y¿k± miksu orzechów, kostk± gorzkiej czekolady; du¿e ciastko zbo¿owe z ziarnami dyni z m±ki graham
VI (bêdzie) 5 pyz z miêsem + jakie¶ warzywka; melisa

Baaardzo zale¿y mi na opinii.
Przede wszystkim - jest luz
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:11   #2665
cukierkowa1
Raczkowanie
 
Avatar cukierkowa1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

r z dzi¶

9;00 budyniowa owsianka(5³y¿ek)na szklance mleka, ³y¿ka s³onecznika i miodu, ³y¿eczka rodzynek

12;30 pó³ woreczka kaszy, ok 120g piersi sma¿onej, pó³ talerza warzyw(fasolka szparagowa, kapusta bia³a, æwik³a)

16;00 bu³ka ma³a z pestkami z mas³em i ³y¿k± miodu z ³y¿k± serka wiejskiego, 4 ¶liwki suszone

19;00 ok 120g piersi z obiadu(podsma¿onej), pó³ talerza warzyw (æwik³a, kapusta bia³a), 2 ¶liwki suszone


(olej jeszcze by³ w surówce z bia³ej kapusty, tak¿e t³uszcz siê znalaz³)

Edytowane przez cukierkowa1
Czas edycji: 2013-12-15 o 18:13
cukierkowa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:12   #2666
alxndra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: S³upsk
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Hej, jestem tu nowa i bardzo mi zale¿y na opinii na temat mojego przyk³adowego jad³ospisu na najbardziej typowe U- koniecznie U, moja sylwetka bardzo mi siê podoba, cieszê siê mocnym zdrowiem, odporno¶ci±, nie ma mowy o przytyciu ani nie ma u mnie woli redukcji.

¦niadanie (5-7 rano): bu³ka wieloziarnista razowa ze s³onecznikiem na spodzie z szynk±, sa³at± i pieczarkami- ok. 250 kcal
II ¶niadanie (10-11): mniejsza bu³ka wieloziarnista, tym razem z bia³ym i czarnym sezamem i równie¿ s³onecznikiem- ok. 180 kcal
Obiad (14-16): dziki ry¿, pier¶ z kurczaka pieczona bez skóry i t³uszczu, gotowana fasolka szparagowa, du¿e jab³ko- ok. 250
Podwieczorek/kolacja (17-19): chudy twaro¿ek z ³y¿eczk± miodu gryczanego i rozdrobnionymi mro¿onymi malinami- ok. 200 kcal

Mam 16 lat, 164 cm wzrostu i wa¿ê 40 kg. Wcze¶niej moja waga spada³a (wtedy jad³am np. tylko bia³kowe ¶niadanie i podobny do powy¿szego obiad), widz±c jednak nag³y niepokoj±cy spadek wagi postanowi³am wprowadziæ pieczywo ziarniste. Jestem pod sta³± kontrol± lekarza, wiêc nie ma powodów do obaw, jestem zdrow± osob± fizycznie i psychicznie
Z góry dziêkujê! (³±cznie ok. 880 kcal)

Edytowane przez alxndra
Czas edycji: 2013-12-15 o 18:15
alxndra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:15   #2667
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

mo¿esz napisaæ, jaki masz cel spo¿ywaj±c 800 kalorii, skoro dojrzewaj±cy organizm potrzebuje co najmniej 2000 kalorii??
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:51   #2668
alxndra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: S³upsk
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Nie mam wiêkszego zapotrzebowania, po prostu genetycznie ani ja ani mama nie musimy du¿o je¶æ, nie g³odzê siê- moje pytanie polega na tym, czy to pieczywo i ziarna wystarcz± aby nie gubiæ ju¿ wagi, ale czy równie¿ nagle nie sprawi±, ¿e przytyjê, je¶li bêd± spo¿ywane regularnie- po prostu dlatego, ¿e je uwielbiam
alxndra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:54   #2669
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

we¼ nie pisz g³upot, zapotrzebowanie masz oko³o 2 tysi±ce kalorii, na tej twoje marnej diecie bêdziesz chud³a, stracisz okres, w³osy bêd± ci wypadaæ i ogólnie wyniszczysz organizm. Mi³ego wykañczania siê.
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 19:06   #2670
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez alxndra Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam wiêkszego zapotrzebowania, po prostu genetycznie ani ja ani mama nie musimy du¿o je¶æ, nie g³odzê siê- moje pytanie polega na tym, czy to pieczywo i ziarna wystarcz± aby nie gubiæ ju¿ wagi, ale czy równie¿ nagle nie sprawi±, ¿e przytyjê, je¶li bêd± spo¿ywane regularnie- po prostu dlatego, ¿e je uwielbiam
Powiem szczerze, nie my¶la³am, ¿e kiedy¶ co¶ takiego napiszê. Je¶li Ty chcesz siê g³odziæ i wykañczaæ - mo¿emy próbowaæ Ci to wyperswadowaæ, ale nikt nie zacznie za Ciebie w³a¶ciwie siê od¿ywiaæ. Twoje zdrowie - Twój wybór. Ale mo¿e zanim zaczniesz wypisywaæ takie brednie warto by³oby siê zastanowiæ, kto czyta to forum? A mo¿e jaka¶ dziewczyna maj±ca problem z ED przeczyta Twoje m±dro¶ci i odniesie to do siebie? Tego chcesz?
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-04 19:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.