Aparaty ortodontyczne cz. XIV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 10:40   #2851
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Wdowa_po_leninie piękny uśmiech!!

kurde, ja dopiero jakikolwiek efekt może za rok będę miała.

Leczenie ze 3 lata będzie trwało, jak nie lepiej :/ załamka. No ale niby na efekty trzeba czekać!
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:20   #2852
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
No to wrzucam, jak obiecałam

Proponowano mi jeszcze domknięcie szpary między jedynkami kompozytem (naturalnie, przed przygodą z koroną, zawsze ją miałam), ale stwierdziłam, że nie ma sensu, jest fajna, naturalna i zostanie ze mną. Zawsze znajdzie się jakieś niedoskonałości, z których zdaję sobie sprawę ale... po co się na nich skupiać?

Tutaj - klik - jeszcze małe porównanie - z dnia założenia górnego łuku i obecnie.
Jaki cudowny uśmiech!! Teraz nic nie robić, tylko szczerzyć się cały czas
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:28   #2853
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Droga wdowo_po_leninie, dziękuję za wrzucenie zdjęć. Teraz przez Ciebie już całkiem przestanę tutaj zaglądać. Denerwuje mnie, że macie takie piękne efekty, a ja po noszeniu już prawie rok aparatu nadal mam krzywe zęby. No po prostu żal mi pupę ściska i tak Wam zazdroszczę!

PS. Zniewalający efekt.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Nie no, jeszcze raz się przyjrzałam i nie wierzę, że można mieć tak piękne zęby. To chyba jakiś photoshop.

Matko, co ja bym robiła, gdybym takie miała.
Przeeeeestań Każda aparatka ma piękny uśmiech, tylko fakt - jedne muszą poczekać dłużej, inne troszkę krócej.. Na pewno się doczekasz swojego efektu WOW i powalisz nas wszystkich Warto uzbroić się w cierpliwość.. Ja też tak kiedyś oglądałam zdjęcia byłych aparatek i sobie myślałam, że moje zęby nigdy nie będą ładne A są przecież całkiem, całkiem

Cytat:
Napisane przez nnatalkaa89 Pokaż wiadomość
Wdowa_po_leninie piękny uśmiech!!

kurde, ja dopiero jakikolwiek efekt może za rok będę miała.

Leczenie ze 3 lata będzie trwało, jak nie lepiej :/ załamka. No ale niby na efekty trzeba czekać!
Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
Jaki cudowny uśmiech!! Teraz nic nie robić, tylko szczerzyć się cały czas
Dziękuję Wam Szczerzę się i szczerzę, w domu mają mnie dość
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:00   #2854
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
No to wrzucam, jak obiecałam

Proponowano mi jeszcze domknięcie szpary między jedynkami kompozytem (naturalnie, przed przygodą z koroną, zawsze ją miałam), ale stwierdziłam, że nie ma sensu, jest fajna, naturalna i zostanie ze mną. Zawsze znajdzie się jakieś niedoskonałości, z których zdaję sobie sprawę ale... po co się na nich skupiać?

Tutaj - klik - jeszcze małe porównanie - z dnia założenia górnego łuku i obecnie.
Pieknie a ja dzis bylam u orto bo znowu odpadl mi zamek (ten sam co ostatnio). Orto zalozyla mi na jego miejsce metalowy (bo to gorna 5 gdzie mam aparat bialy. Ale nic nie widac). Na dole na 4 zamiast gumki mam zalozony drucik/ krewetke. Ten zab jest koslawy i nie idzie ladnie po luku
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:54   #2855
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
No to wrzucam, jak obiecałam

Proponowano mi jeszcze domknięcie szpary między jedynkami kompozytem (naturalnie, przed przygodą z koroną, zawsze ją miałam), ale stwierdziłam, że nie ma sensu, jest fajna, naturalna i zostanie ze mną. Zawsze znajdzie się jakieś niedoskonałości, z których zdaję sobie sprawę ale... po co się na nich skupiać?

Tutaj - klik - jeszcze małe porównanie - z dnia założenia górnego łuku i obecnie.
O rety, zdecydowanie jest różnica, teraz widać cały urok Twoich zębów w 100%
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 16:36   #2856
elduce
Raczkowanie
 
Avatar elduce
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
No to wrzucam, jak obiecałam

Proponowano mi jeszcze domknięcie szpary między jedynkami kompozytem (naturalnie, przed przygodą z koroną, zawsze ją miałam), ale stwierdziłam, że nie ma sensu, jest fajna, naturalna i zostanie ze mną. Zawsze znajdzie się jakieś niedoskonałości, z których zdaję sobie sprawę ale... po co się na nich skupiać?

Tutaj - klik - jeszcze małe porównanie - z dnia założenia górnego łuku i obecnie.
WOW, super efekt gratulacje

ja miałam wczoraj ściągać górę, ale się czegoś doszukałam do poprawki i została na kolejny miesiąc
__________________
góra (szafirowa) 14.10.2011-8.01.2014, dół (metalowy) 13.01.2012-15.05.2014
elduce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 17:57   #2857
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Hej,

ja mam załamkę, rozchodzi mi się lewa strona jak przed łańcuszkiem i strzela mi na kle drucik
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 18:47   #2858
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Wdowa_po_leninie
Świetny efekt! Gratuluję

Szafirowa_dama Ty też na pewno będziesz miała zniewalający uśmiech! Wiem, że teraz trudno w to uwierzyć, ale zobaczysz jak będziesz się szczerzyć po ściągnięciu złomka
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 19:51   #2859
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
No to wrzucam, jak obiecałam

Proponowano mi jeszcze domknięcie szpary między jedynkami kompozytem (naturalnie, przed przygodą z koroną, zawsze ją miałam), ale stwierdziłam, że nie ma sensu, jest fajna, naturalna i zostanie ze mną. Zawsze znajdzie się jakieś niedoskonałości, z których zdaję sobie sprawę ale... po co się na nich skupiać?

Tutaj - klik - jeszcze małe porównanie - z dnia założenia górnego łuku i obecnie.
przepięknie
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 19:55   #2860
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Wdowa_po_leninie ale pięknie Widzę, że kształt zębów Ci się zmienił. Miałaś podpiłowane boki czy to jedynie efekt zmiany ustawienia zębów? Twój uśmiech wygląda świetnie
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:58   #2861
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Pieknie a ja dzis bylam u orto bo znowu odpadl mi zamek (ten sam co ostatnio). Orto zalozyla mi na jego miejsce metalowy (bo to gorna 5 gdzie mam aparat bialy. Ale nic nie widac). Na dole na 4 zamiast gumki mam zalozony drucik/ krewetke. Ten zab jest koslawy i nie idzie ladnie po luku
Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
O rety, zdecydowanie jest różnica, teraz widać cały urok Twoich zębów w 100%
Cytat:
Napisane przez elduce Pokaż wiadomość
WOW, super efekt gratulacje

ja miałam wczoraj ściągać górę, ale się czegoś doszukałam do poprawki i została na kolejny miesiąc
Cytat:
Napisane przez wesola84 Pokaż wiadomość
Wdowa_po_leninie
Świetny efekt! Gratuluję

Szafirowa_dama Ty też na pewno będziesz miała zniewalający uśmiech! Wiem, że teraz trudno w to uwierzyć, ale zobaczysz jak będziesz się szczerzyć po ściągnięciu złomka
Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
przepięknie
Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Wdowa_po_leninie ale pięknie Widzę, że kształt zębów Ci się zmienił. Miałaś podpiłowane boki czy to jedynie efekt zmiany ustawienia zębów? Twój uśmiech wygląda świetnie
Dzięęęęękować pięknie! Buziaki dla Was i szczery uśmiech

Irish, dentysta przy wstawianiu korony lekko podpiłował mi ten uskok na jedynce
elduce, czasami lepiej przedłużyć leczenie niż później żałować, że coś jeszcze jest nie tak a można było to zrobić

Cytat:
Napisane przez Sawana25 Pokaż wiadomość
Hej,

ja mam załamkę, rozchodzi mi się lewa strona jak przed łańcuszkiem i strzela mi na kle drucik
Konsultowałaś to już z orto?
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 21:14   #2862
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Wczoraj ścisnęła mi wkładkę i dokleiła drut, a on dziś znów strzelił
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 21:51   #2863
elduce
Raczkowanie
 
Avatar elduce
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
elduce, czasami lepiej przedłużyć leczenie niż później żałować, że coś jeszcze jest nie tak a można było to zrobić
dokładnie!

pytałam orto czy inni pacjenci też tak przedłużają leczenie doszukując się jeszcze czegoś do poprawienia. powiedziała, że raczej próbują przyspieszać i ściągać wcześniej. widać tylko ja nie mogę się rozstać ze złomkiem

a serio, to nie po to tyle się meczymy, żeby potem nie być w 100% zadowolonym
__________________
góra (szafirowa) 14.10.2011-8.01.2014, dół (metalowy) 13.01.2012-15.05.2014
elduce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:50   #2864
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez elduce Pokaż wiadomość
dokładnie!

pytałam orto czy inni pacjenci też tak przedłużają leczenie doszukując się jeszcze czegoś do poprawienia. powiedziała, że raczej próbują przyspieszać i ściągać wcześniej. widać tylko ja nie mogę się rozstać ze złomkiem

a serio, to nie po to tyle się meczymy, żeby potem nie być w 100% zadowolonym
dokładnie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:57   #2865
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wesola84 Pokaż wiadomość
Wdowa_po_leninie
Świetny efekt! Gratuluję

Szafirowa_dama Ty też na pewno będziesz miała zniewalający uśmiech! Wiem, że teraz trudno w to uwierzyć, ale zobaczysz jak będziesz się szczerzyć po ściągnięciu złomka
Dziękuję za pocieszające słowa.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 23:22   #2866
wisdom tooth
Raczkowanie
 
Avatar wisdom tooth
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 56
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cześć Dziewczyny

Już chcę zakałdać ten aparat to przynajmniej systematycznie będę się udzielać bo póki co to nie mam nawet o czym pisać zbytnio...

A mi jak zwykle nie podrodze do aparatu... normalnie już się śmiac zaczynam z tego wsyztskiego... jak pamietacie znalazłam ort i już wszystko ustalone - miałąm zrobić zdjęcie i przyjść z nim po skierowanie na wyrwanie konkretnego zęba, ale wzesneij jeszcze z dentystką moją chciałam się skonsuktować, który ząb w gorszym stanie żeby wyrwać mniejsze zło..... i najpierw przez 3 dni dentystki nie było bo wyjechała, a jak miałam juz iść to mi opryszczka wyskoczyła !!!!!!!!!!! już drugi tydzień chodzę z gigantycznym strupem i nie che zejść !!!! usta to miałam jak Angelina Jolie !!!
wisdom tooth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 23:25   #2867
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Wdowa_po_leninie alez piekny usmiech!

a ja bylam wczoraj u orto i wyszlam z lekkim zaskoczeniem. juz mi zapowiedziala ze na dole dala mi ostatni drut i nic wiecej zmieniac nie bedzie a na gorze beda jeszcze dwie zmiany i koniec leczenia
zaskoczylo mnie to bo wychodzi ze bede miec aparat nawet nie poltora roku. nie koniec nowosci, na moja krzywo starta jedynke zaproponowala mi albo podpilowanie jedynek zeby byly rowno albo licowke ale jak sie podpytalam to raczej ona licowki raczej nie poleca. No nadal nie moge wyjsc z podziwu, ze ona juz zaczyna planowac kosmetyczne sprawy (oprocz ciaglego rozszerzania szczeki) a ja nadal mam w pamieci moje masakryczne na poczatku zeby.
a pozatym to odbieralam moje dokumenty z przychodni bo od nowego roku moja orto nie bedzie tam przyjmowac wiec przenosze to do innej i porownalam sobie obecny zgryz z moimi wyciskami-az sie mojego M pytalam czy ja naprawde mialam tak paskudny
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 06:55   #2868
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość
a pozatym to odbieralam moje dokumenty z przychodni bo od nowego roku moja orto nie bedzie tam przyjmowac wiec przenosze to do innej i porownalam sobie obecny zgryz z moimi wyciskami-az sie mojego M pytalam czy ja naprawde mialam tak paskudny
Ja aparat mam miesiąc niecały a już jak patrze na moje zdjęcia sprzed złomka to się dziwię jak ja w ogóle się uśmiechałam z takimi krzywulcami taki efekt już jest Także jestem pełna optymizmu. W piątek wizyta u orto ciekawe co mi zmieni. No i nie mogę się zdecydować na kolor ligatur, teraz mam różowe i w sumie nie mam lepszego pomysłu...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 08:52   #2869
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A ja na razie nie czuję żeby mi się przesuwały te zęby, niby 2 tydzień dopiero, ale nawet nie czuję bólu hehe (to muszę się cieszyć)
Może dopiero za 2 tygodnie po wizycie, orto mi może coś będzie podkręcała to jakiś minimalny efekt zobaczę, ale na razie nic.

oo madziara_07 to naprawdę szybko ;-)) nawet rok nie minął jeszcze, a Twoja orto już myśli o zdejmowaniu
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 11:52   #2870
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja aparat mam miesiąc niecały a już jak patrze na moje zdjęcia sprzed złomka to się dziwię jak ja w ogóle się uśmiechałam z takimi krzywulcami taki efekt już jest Także jestem pełna optymizmu. W piątek wizyta u orto ciekawe co mi zmieni. No i nie mogę się zdecydować na kolor ligatur, teraz mam różowe i w sumie nie mam lepszego pomysłu...
Ja też ciągle jasnoróżowe męczę. Ale są tak ładne, że nie potrafię się zdecydować na inne.

Ja na ostatniej wizycie miałam zmieniany drut na mocniejszy i przyklejaną rurkę na dolną szóstkę żeby mogła nosić wyciąg + nakładka na zęby w dalszym ciągu.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 16:30   #2871
Duniaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 47
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Ja też ciągle jasnoróżowe męczę. Ale są tak ładne, że nie potrafię się zdecydować na inne.
Ja uwielbiam wszystkie odcienie róży! Miałam już jasnoróżowy, fioletowy, liliowy. Ze wszystkich byłam mega zadowolona.
2 razy miałam też niebieskie, ale średnio je lubię. Następną wizytę mam 23 grudnia i chyba strzelę sobie czerwone, świąteczne
__________________
aparatka
góra - 17.06.2013
dół - 14.10.2013
Duniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 17:04   #2872
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja aparat mam miesiąc niecały a już jak patrze na moje zdjęcia sprzed złomka to się dziwię jak ja w ogóle się uśmiechałam z takimi krzywulcami taki efekt już jest Także jestem pełna optymizmu. W piątek wizyta u orto ciekawe co mi zmieni. No i nie mogę się zdecydować na kolor ligatur, teraz mam różowe i w sumie nie mam lepszego pomysłu...
to tak jak ja teraz się uśmiecham jak głupia bo uważam że moje zęby wyglądają już fajnie tak myślę że jakbym miała zęby tak ułożone jak teraz po 6 tygodniach to pewnie bym nawet aparatu nie zakładała
ja miałam jasny róż a teraz mam taką fuksję i nie wiem co dalej
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 17:09   #2873
elduce
Raczkowanie
 
Avatar elduce
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Ja też ciągle jasnoróżowe męczę. Ale są tak ładne, że nie potrafię się zdecydować na inne.
Cytat:
Napisane przez Duniaa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam wszystkie odcienie róży! Miałam już jasnoróżowy, fioletowy, liliowy. Ze wszystkich byłam mega zadowolona.
2 razy miałam też niebieskie, ale średnio je lubię. Następną wizytę mam 23 grudnia i chyba strzelę sobie czerwone, świąteczne
Cytat:
Napisane przez Katuszka89 Pokaż wiadomość
ja miałam jasny róż a teraz mam taką fuksję i nie wiem co dalej
Dziewczyny, spróbujcie jasnozielonych - wyglądają super (na zębach ten kolor wygląda jak jasny seledyn, miętowy)
__________________
góra (szafirowa) 14.10.2011-8.01.2014, dół (metalowy) 13.01.2012-15.05.2014
elduce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:33   #2874
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Duniaa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam wszystkie odcienie róży! Miałam już jasnoróżowy, fioletowy, liliowy. Ze wszystkich byłam mega zadowolona.
2 razy miałam też niebieskie, ale średnio je lubię. Następną wizytę mam 23 grudnia i chyba strzelę sobie czerwone, świąteczne
Ja się boję czy czerwone nie będą dawały efektu zażółconych zębów, ale też o tym myślałam.

Cytat:
Napisane przez elduce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spróbujcie jasnozielonych - wyglądają super (na zębach ten kolor wygląda jak jasny seledyn, miętowy)
Noo, to jest jakaś myśl. Ale chyba spróbuję jakiś odcień błękitu.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 21:43   #2875
Duniaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 47
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja się boję czy czerwone nie będą dawały efektu zażółconych zębów, ale też o tym myślałam.



Noo, to jest jakaś myśl. Ale chyba spróbuję jakiś odcień błękitu.
Przyjaciółka, również aparatka na górze ma czerwony łańcuszek, a na dole normalne gumki, wygląda spoko
__________________
aparatka
góra - 17.06.2013
dół - 14.10.2013
Duniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:36   #2876
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Witam się po dłuższej nieobecności

Widzę, że dyskusja toczy się wokół kolorów ligatur - ja obecnie mam zielono-czerwone, świąteczne Moim zdaniem czerwone nie dają wrażenia żółtych zębów, ja chyba najbardziej zadowolona byłam z turkusowych

Od soboty mam już założony dół i powiem Wam, że wcale nie jest różowo, wszyscy mi mówili, że dół to pikuś przy górze, a mnie dziad tak obtarł, że znowu kleiłam woskiem połowę uzębienia. No i 10x bardziej wchodzi mi tam jedzenie
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 23:08   #2877
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Witam się po dłuższej nieobecności

Widzę, że dyskusja toczy się wokół kolorów ligatur - ja obecnie mam zielono-czerwone, świąteczne Moim zdaniem czerwone nie dają wrażenia żółtych zębów, ja chyba najbardziej zadowolona byłam z turkusowych

Od soboty mam już założony dół i powiem Wam, że wcale nie jest różowo, wszyscy mi mówili, że dół to pikuś przy górze, a mnie dziad tak obtarł, że znowu kleiłam woskiem połowę uzębienia. No i 10x bardziej wchodzi mi tam jedzenie
Mi tak samo. Nie dosc ze wchodzi, to wychodzic potem nie chce! i wyciorki sa za grube zeby wejsc miedzy zamki, musze chyba te najmniejsze kupic.

Ale bol byl mniejszy na dole i to sporo. Na obtarcia nosilam silikonowa szyne
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 23:32   #2878
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nnatalkaa89 Pokaż wiadomość
oo madziara_07 to naprawdę szybko ;-)) nawet rok nie minął jeszcze, a Twoja orto już myśli o zdejmowaniu
no wlasnie ja tu dopiero co niedawno bylam szczesliwa ze juz pol roku go nosze a na pytania jak dlugo bedziesz to jeszcze nosic odpowiadalam ze no jeszcze z rok a tutaj takie zaskoczenie. pozytywne zeby nie bylo ale musze sie nastawic psychicznie

kurcze jednego wam zazdroszcze w tych waszych aparatach z ligaturkami-tego mieszania i wybierania kolorow
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:29   #2879
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dziewczyny, czy możecie mi poradzić coś na otarcia aparatem? Dół mam już prawie miesiąc. Przez chwilę wygoiło mi się, ale nadal mam takie odbicia od jedynek i dwójek, że nie mogę wytrzymać. Jak płuczę Eludrilem, to mi przechodzi, ale nie mogę cały czas nim płukać.

Mam w domu Mucosit i Aphtin, ale słabo pomagają, a raczej nic oprócz chwilowej ulgi.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:37   #2880
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A nie masz wosku żeby go nakleić na zamki i pozwolić dziąsłom do końca się zregenerować? Bo jak nieustannie dziąsła są obcierane, to tak naprawdę ich próba zaleczenia będzie błędnym kołem.
Co do specyfików, osobiście polecam żel/maść Sachol, przyspiesza gojenie i fajnie koi
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 15:18:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.