Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów?? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-19, 09:18   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 077

Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??


Witam... zaczê³am siê zastanawiaæ czy ¦wiêta maj± taki wp³yw na facetów czy tu chodzi o co innego...

Mo¿e zacznê od tego ¿e przygody "zwi±zkowe" zaczê³am ju¿ jako nastolatka w wieku 13 lat mia³am pierwszego "ch³opaka" je¶li mo¿na to tak nazwaæ. By³am z nim kilka miesiêcy, chodzilismy do jednej klasy:d zerwa³ ze mn± przed ¦wietami Bo¿ego Narodzenia, nastêpnego mia³am na wiosnê i by³am z z nim rok i tak¿e zerwa³ ze mn± przed swiêtami...


od pierwszego "zwi±zku" mine³o 9 lat i teraz odezwa³ siê do mnie... i mi pisze, czy da³abym mu drug± szansê, czy siê z nim spotkam...a przez to 9 lat ani jedno "czesc" z jego strony nie pad³o.

tak samo ten z drugiego zwi±zku jakos 4 lata temu mi napisa³, ze ¿a³uje i czy moglibysmy siê spotkaæ... i to wszystko przed ¦wiêtami

Tak¿e jeden facet którego to ja zostawi³am jako¶ 3 lata temu . teraz sie odzywa i pyta czy sie spotkamy...

I zaczê³am siê zastanawiaæ... czemu oni wszyscy "budz±" siê na ¦wiêta... czy mo¿e to tylko zbieg okoliczno¶ci
afrodytek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 09:43   #2
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 5 084
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

tia , raptem wszyscy chc± wracaæ... troll ??
Przepraszam ale mia³a¶ 13 lat i ch³opak po 9 siê odezwa³ ¿e ¿a³uje ?? No bez jaj
Ach jaka Ty jeste¶ rozchwytywana
mogg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 09:44   #3
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 1 405
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

do mnie siê byli nie odzywaj± na ¶wiêta. Jak ju¿ siê zdarzy to w przyp³ywie zbyt du¿ej ilo¶ci alkoholu.

My¶lê, ¿e Twoja sytuacja ma do ¶wi±t tylko tyle, ¿e to jest czas, kiedy ³atwiej poczuæ siê samotnym... Gdy ¿ycie po ¶wiêtach wróci 'do normy' to siê im odwidzi pewnie, dlatego nie obiecuj sobie za du¿o po takich wiadomo¶ciach. Pozdrawiam
vouvray jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 10:06   #4
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomo¶ci: 7 859
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

Cytat:
Napisane przez mogg Poka¿ wiadomo¶æ
tia , raptem wszyscy chc± wracaæ... troll ??
Przepraszam ale mia³a¶ 13 lat i ch³opak po 9 siê odezwa³ ¿e ¿a³uje ?? No bez jaj
Ach jaka Ty jeste¶ rozchwytywana
Siê ¶miej, ale jak zacz±³ siê sza³ na nk to odnalaz³ mnie facet, z którym "chodzi³am" jak mia³am 14 lat i wypisywa³ mi, jakie p³omienne by³y jego uczucia i czy mo¿e by¶my siê nie spotkali, bo mo¿e co¶ by z tego by³o.

Odezwa³ siê po 10 latach...

__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 11:53   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

Mo¿e jak zrywali przed ¶wiêtami, to ten charakterystyczny okres roku po³±czony ze wspomnieniem o rozstaniu im przypomina zwi±zek i st±d im siê bior± te sentymenty.
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 12:03   #6
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 068
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

Ta teoria wcale nie jest taka g³upia, do mnie odezwa³o siê trzech panów z mojej przesz³o¶ci (ale nie ex, tylko zwyk³e "krêcenie ze sob±") z zaproszeniami na randkê i jeden nowy Widaæ jak zbli¿aj± siê ¶wiêta to bardziej doskwiera brak drugiej po³ówki i szuka siê czegokolwiek coby "przezimowaæ"
solideja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 13:56   #7
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomo¶ci: 7 859
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

A mo¿e to wcale nie chodzi o ¦wiêta, tylko szukaj± jakiekolwiek partnerki na Sylwestra?
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 14:01   #8
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 7 223
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

A mo¿e szukaj± kogo¶ na sylwestra? Bo ze ¶wiêtami raczej bym tego nie ³±czy³a. W koñcu ¶wiêta to bardziej rodzinny czas, ni¿ zwi±zkowy chyba.
Magdallen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 14:08   #9
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomo¶ci: 736
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Poka¿ wiadomo¶æ
Siê ¶miej, ale jak zacz±³ siê sza³ na nk to odnalaz³ mnie facet, z którym "chodzi³am" jak mia³am 14 lat i wypisywa³ mi, jakie p³omienne by³y jego uczucia i czy mo¿e by¶my siê nie spotkali, bo mo¿e co¶ by z tego by³o.

Odezwa³ siê po 10 latach...

A to sobie przypomnia³
__________________
Ja jestem piêkny, ja jestem silny, ja jestem m±dry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkry³em!

Stanis³aw Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 14:19   #10
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomo¶ci: 7 859
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Poka¿ wiadomo¶æ
A to sobie przypomnia³
Daj spokój, masakra to by³a
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 14:27   #11
ujagny_blog
Raczkowanie
 
Avatar ujagny_blog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 164
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

Daruj sobie ich wszystkich.
__________________
<ciach_reklama>
ujagny_blog jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 15:35   #12
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 12 916
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

Czy ja wiem czy wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery? Mo¿e kwestia noworocznych postanowieñ i poczucia, ¿e latka lec± a w ¿yciu osobistym mizeria?
Mo¿e s± jacy¶ sentymentalni, ale je¶li zachowali siê tak jak opisujesz to ja na Twoim miejscu nie zawraca³bym sobie g³owy ca³± spraw±.
Co do wp³ywu ¦wi±t na facetów- u mojego T¯'ta raczej brak wp³ywu, mój ojciec za to zamienia siê w "perfekcyjn± Pani± Domu" i gotuje jak najbardziej wymy¶lne potrawy, piecze pierniczki itd.
__________________
Proszê zajrzyj do tego w±tku i wype³nij ankietê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-19, 16:52   #13
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 077
Dot.: Wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery na facetów??

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Poka¿ wiadomo¶æ
Siê ¶miej, ale jak zacz±³ siê sza³ na nk to odnalaz³ mnie facet, z którym "chodzi³am" jak mia³am 14 lat i wypisywa³ mi, jakie p³omienne by³y jego uczucia i czy mo¿e by¶my siê nie spotkali, bo mo¿e co¶ by z tego by³o.

Odezwa³ siê po 10 latach...

no w³a¶nie wiec wiesz o co mi chodzi ja to trochê wziê³am jak jaki¶ ¿art i nawet o tym nie my¶le, bo przeciez mam chlopaka a od tamtego czasu mialam tez innych, tylko wlasnie mnie zastanawia.. co kieruje innymi ze po tylko latach sie odzywaja

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja wiem czy wp³yw ¦wi±tecznej atmosfery? Mo¿e kwestia noworocznych postanowieñ i poczucia, ¿e latka lec± a w ¿yciu osobistym mizeria?
Mo¿e s± jacy¶ sentymentalni, ale je¶li zachowali siê tak jak opisujesz to ja na Twoim miejscu nie zawraca³bym sobie g³owy ca³± spraw±.
Co do wp³ywu ¦wi±t na facetów- u mojego T¯'ta raczej brak wp³ywu, mój ojciec za to zamienia siê w "perfekcyjn± Pani± Domu" i gotuje jak najbardziej wymy¶lne potrawy, piecze pierniczki itd.

nie zawracam sobie tylko po prostu mnie to ciekawi ja mam poukladane swoje zycie uczuciowe aktualnie, jednemu panu napisa³am ze bylismy wtedy dziecmi i co mu teraz sie przypomnialo a dla drugiego nie mam czasu ale z drugiej strony milo dostac taka wiadomo¶c ze po tylu latach takie dawne milosci pamietaja i ze utkwilam w pamieci
afrodytek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.