Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 11:25   #2761
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie księge gosci ?? dzis troche poszperałam w necie i znalazlam tzw drzewko ślubne ... i chyba na nie sie zdecyduje - zawsze mozna je gdzies powiessic a taka ksiega gosci lezy na polce i sie kurzy ...
coś w te mańke http://allegro.pl/ksiega-gosci-wesel...867895888.html
aaaa .. moge sie wam pochwalic suknią ??
Ja bym chciała, ale niestety okazało się że cała rodzina narzeczonego uważa to za głupotę. Więc bez sensu coś takiego robić, bo na ślubach w ich rodzinie były księgi gości i trzeba było gonić gości i zmuszać do wpisania się. Dowiedz się jak to wygląda u Was, bo jak macie gości gonić to to nie będzie żadna frajda. Tak uważam. A to drzewko super, ale tak jak dziewczyny pisały, poprawna forma to "14 maja", a nie "14 maj"
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:25   #2762
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
http://mymoments.pl/justyna-i-marcin...-wesel-krakow/ piekny filmik, wzruszajacy..
Pięknie ksiądz mówi!
Faktycznie pięny filmik
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:26   #2763
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie księge gosci ?? dzis troche poszperałam w necie i znalazlam tzw drzewko ślubne ... i chyba na nie sie zdecyduje - zawsze mozna je gdzies powiessic a taka ksiega gosci lezy na polce i sie kurzy ...
coś w te mańke http://allegro.pl/ksiega-gosci-wesel...867895888.html
aaaa .. moge sie wam pochwalic suknią ??
My będziemy mieli prawdopodobnie takie drzewko. Ale czarno białe, proste, bez żadnych ozdób i wygibasów. Najprostsze, najsurowsze.

Choć całkowicie nie mój styl, to suknia jest bardzoo ładna Przede wszystkim Ty dobrze w niej wyglądasz Nie przejmuj się wątpliwościami, bo każda je ma
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:27   #2764
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość

Co myślicie o takiej marynarce do mojej sukni (suknia jest kopią tej: https://www.google.pl/search?q=agnes...w=1366&bih=642)
Śliczna ta marynarka!

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
No to pokazuje
Super suknia! Oryginalna i świetnie na Tobie leży!

Kasia buty nr 5 lub 1

Przyszedł mój ślubny grzebyk - prosto z Chin! Jest cudny :d wstawię później foto
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:29   #2765
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
No to pokazuje
ona jest jeszcze na mnie ciut za dluga wiec te falbany moga nie za dobrze wygladac , ale ogolnie mi sie podoba ... pomijajac fakt ze juz mam jakies wątpy co do niej ;/ wczoraj nawet mamie malo co sie nie rozplakalam ze chyba wygladam w niej co najmniej zle....
I nie bedzie tej czarnej kokardy - zanczy kokarda bedzie ale w innym kolorze.
bardzo ciekawa suknia, świetnie leży, nie wiem skąd w Tobie te wątpliwości. podoba mi się nawet z tą czarną kokardą
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:30   #2766
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szubka rada mi potrzebna!!!


brać?? 65 zł z przesyłką, swarovski, 10x6cm??
superowy! brać brać

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Ja bym się mocno zastanowiła - salę macie mocno drogą (ale patrzę przez pryzmat dolnośląskich standardów, wiem, że na górnym jest inaczej). Jeśli wybierzecie czwartek, to moim zdaniem dużo gości nie dopisze - szczególnie, że sama mówisz, że na pomysł wesela reagują niezbyt entuzjastycznie. Raczej nie będą chętni na wzięcie urlopu - no chyba, że wybierzecie termin w okolicach długiego weekendu (np. Boże Ciało), ale jeśli dobrze pamiętam, chcieliście raczej sierpień?
Co do pysi uważam że Elrosa ma rację. Dziewczyny myślę że patrzycie mocno ze swojej perspektywy na tą sprawę - jak chcesz wesele to rób jak nie to nie rób. macie rację ale nie zapominajcie że udane wesele to para młoda która chce tej imprezy i GOŚCIE którzy chcą świętować z PM. Wątpię żebyście powiedziały że wesele było udane jakby goście nie dopisali, olali was, albo miałybyście świadomość że przyszli bo wypada i nie jest to szczera chęć uczestniczenia w tej uroczystości. rozumiem dobre chęci pysi i jej pragnienie ale uważam że jeśli goście tak reagują to wcale nie będzie szczęśliwsza mając to wesele a wręcz przeciwnie - z tych dwóch opcji będzie szczęśliwsza biorąć ślub w tym roku w jakimś mega cudownym miejscu pięknym wyjątkowym i podróż życia albo w ogóle ślub w jakimś pięknym miejscu za granicą (jeśli miałby to być ślub cywilny) np Dominikana albo coś w tym stylu.
Sama przerabiałam temat poruszony przez pysię - moja mama także mi to powtarza co jest okazja że wesele bez sensu, że głupie wydawanie kasy i żebyśmy sobie z tż sami gdzieś wzięli ślub bez świadków nawet (!) i poinformowali po fakcie rodziny moja babcia ma podobne zdanie. ale motywuje mnie do wesela to że strona tż jego cała rodzina jest bardzo pozytywnie nastawiona i cieszą się na ślub. i uważam że wesele jest w części dla gości czy chcemy czy nie, nie że tylko dla nich bo dla nas też jest ale to jest sprzężone ze sobą. Jak oni będą się dobrze bawić będą zadowoleni to inaczej niż jak przyjdą z musu, będą kombinować jak się zmyć i po prostu nie mają ochoty na udział w takiej imprezie. Pomyślmy czy jeśli wszyscy co nie chcą być na weselu odmówiliby udziału to byłby sens organizacji przyjęcia? u mnie tak bo jest ponad połowa gości - rodzina tż i znajomi, u pysi - są 2-3 osoby prócz nich i nie można porównywać tego do sytuacji gdy goście mają inne wyobrażenie o weselu niż młodzi - że nie taka sala, że nie takie przystawki.


Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
No to pokazuje
ona jest jeszcze na mnie ciut za dluga wiec te falbany moga nie za dobrze wygladac , ale ogolnie mi sie podoba ... pomijajac fakt ze juz mam jakies wątpy co do niej ;/ wczoraj nawet mamie malo co sie nie rozplakalam ze chyba wygladam w niej co najmniej zle....
I nie bedzie tej czarnej kokardy - zanczy kokarda bedzie ale w innym kolorze.
ta suknia jest genialna!!!!
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-01-13 o 11:33
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:31   #2767
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, nadrobilam po lebkach bo mimo, ze mialam wolny weekend to zabiegana byłam strasznie. Ja teZ juz z niecierpliwoscia czekam na relacje Kuli
A dzis przyszłam Wam sie pozalić bo byliśmy oglądać wczoraj ta salę, o ktorej pisałam ostatnio i poprostu przeszła nasze najsmielsze oczekiwania piękna, nowoczesna, dokladnie taka jak chcieliśmy chyba nawet zdecydowalibysmy sie na czwartek bo byłoby jeszcze taniej (-20% tj 230zl ze wszystkim juz, z alko-wodka, piwo b/o, z ciastami, z tortem, z limuzyna dla nas, z noclegiem w pięknym apartamencie, z dekoracją sali żywymi kwiatami itp). Bralibysmy od ręki, gdyby nie to, ze praktycznie wiekszosc rodziny odradza nam robienie wesela na chwile obecna za weselem jest chyba tylko moja mama i siostra. Cała reszta rodZiny: rodzice TŻta, moje ciocie, kuzynostwo odradza nam. Ze po co takie wielkie wesele (80 osób ), ze szkoda kasy, lepiej za to mamy gdzies jechac itp. A ze w ogole w Bytomiu, czemu tak daleko (20km) i wlasciwie same głosy sprzeciwu, a przeciez to wesele jest przede wszystkim dla nich. Mielismy nadzieje, ze wszyscy beda sie cieszyc na mega impreze, ale niestety nie i teraz się w ogóle zastanawiamy nad sensem tego wesela. Nie chcemy rozwiązan połowicznych typu, ze zapraszamy mniej gości, albo tylko obiad plus deser. Albo ślub z weselem, albo sam ślub. Sam ślub odbylby sie jeszcze w tym roku i wyglądałoby to tak, ze zaproszeni na ślub byliby wszyscy goscie których chcieliśmy zaprosic na wesele. Dzień przed ślubem kolacja z rodzicami i rodzenstwem, następnego dnia ślub i po ślubie jechalibysmy do domu sie spakowac i fruuu w podróż poślubną. Goście normalnie porozjezdzali by sie do domow i tyle. Skoro nie chcą wesela dla wszystkich, którzy nie znają naszej sytuacji przypominam, ze sami musimy uzbierać na wesele te 30tys. Dalibysmy rade. Z głodu byśmy nie przymierali, ale wiadomo, ze wyrzeczenia typu wakacje, weekendy, wyjscia do restauracji musiałyby być. No i nie wiemy co teraz zrobic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
JEsli oboje chcecie wesela to nie ma się nad czym zstanawiac moim zdaniem
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 11:34   #2768
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
JEsli oboje chcecie wesela to nie ma się nad czym zstanawiac moim zdaniem
pysia już nie raz pisała że ona bardzo chciałaby wesela, jej tż nie zbyt ale zgodził się dla niej. Tak więc to nie jest takie oczywiste

edit: świat katarzyny dla mnie ostatnie są najlepsze - wcale nie wyglądają jakby brakło materiału! właśnie fajnie bo nie są przekombinowane !
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-01-13 o 11:39
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:36   #2769
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szubka rada mi potrzebna!!!


brać?? 65 zł z przesyłką, swarovski, 10x6cm??
brać
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:39   #2770
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Kuli Wszystkiego najpiękniejszego poślubnie - szczęścia, miłości i marzeń spełnianych we dwoje

Liana Bardzo podobają mi się Twoje typy sukienek - oby Twoja była idealna

Kaigara Gratuluję fotografa Nie wiem, czemu masz wątpliwości co do sukienki - jest bardzo piękna

positive rebel Brokat wygląda genialnie

Velika Bardzo mi się podobają Twoje menbury - a wybór złotego to naprawdę świetna opcja

aneczka

KaEs Moje ulubione skróty - większość filmów od Anioły & sluby. Jakby nie odległość, to bym brała .
I drugie studio - Blackleaf - .

Kate Noir A pochwalisz się choć zdjęciem katalogowym ? Ten model z akcesu jest bardzo ładny, sprawdź go jednak na nodze. Moje akcesy nie są aż tak wygodne jak się spodziewałam

mojakaren Z opisu wygląda na to, że znalazłaś cudo

ijaa Gratuluję obrączek

marlenqa Gratuluję sukienki - bardzo ładny, zwiewny dół. A góra idealnie podkreśla figurę

justynkie Z kolczyków - pierwsze, drugie i ostatnie (choć do sukienki najbardziej te pierwsze).

ewelinka16169 Piękna sukienka, mnie sie podoba jest zwiewność, trochę nie umiem sobie jej wyobrazić z kołem.

mimi_77 Świetna sukienka, może znajdziesz podobną w stylu, ale bez gumki? Te gumki to jakaś plaga.

TysiaBB1989 Ja bym poszukała zdjęć na żywo; chodzi gł. o wybór tkanin. Jak to tańsze tkaniny, może się okazać, że na Tobie nie będzie dobrze wyglądać.

moniczka Gratuluję granituru

Ad rem Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór

anannke Ciężki wybór z makijażystkami - widać, że technicznie są świetne. Mnie trochę brakuje prac na normalnych dziewczynach - czyli nie sobie, ani modelkach. I druga sprawa - kosmetyki, na których pracują.

ana Ja bym wzięła pierwszy welon. Albo stąd - tylko ten pierwszy

Kamilka Krótkie sukienki, które zamieściłaś są świetne. Aczkolwiek warto się zastanowić, na ile są w Twoim stylu

KasiaK Świetny wybór z garniturem

monikkkad

Poznanianka Świetny model obrączek

swiat-katarzynyNajlepszy chyba ten 5 model.

docik10 Byłam kiedyś na ślubie w USC (dla młodych był to jedyny ślub, nie chcieli kościelnego) i wyszło bardzo ładnie. Głównie zasługa urzędnika, który był tak pozytywnie nastawiony i bardzo pięknie mówił o związku i małżeństwie (niektórzy księża mogliby się od niego uczyć). Co prawda formuła przysięgi jest bardzo urzędowa, ale dużo zależy od Waszego nastawienia. A myślałaś o ślubie humanistycznym? Tutaj przykład

nozka Bardzo podoba mi się sukienka - przepiękna figura. Kokarda nie jest zbyt fortunna, ale gdybyś zastąpiła ją ozdobnym pasem, to byłaby idealna

Co do naszych przygotowań: finalizujemy umowę z naszym Hotelem - dostaliśmy niespodziewany rabat na open bar ( czyli minus 5 zł od talerzyka ). W styczniu płacimy pierwszą za przyjęcie.

Mam pytanie do wtajemniczonych w arkana dekoracji florystycznych - dla mnie to czarna magia Na dekorację 12 stolików okrągłych i stolika młodej pary mamy 1000 zł. Dostałam odpowiedzi od florystek, że na naszą salę to za mało. Trzeba przynajmniej 1400 zł. czy zerknęłybyście na zdjęcia i powiedziały, czy mają rację; czy windują ceny?
Zdjęcie z naszego hotelu:
Sala w wydaniu bankietowym - Sala bliźniacza do naszej, już z parkietem, układem stolików. Różni się min. kolorem ścian.
nasza sala w wydaniu konferencyjnym- tutaj niestety podzielona na mniejsze pomieszczenia, ale można zobaczyć wystrój. Wielkośc pomieszczenia jak zdjęcia z pierwszego linka.

Czy któraś z Was pomoże ?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:40   #2771
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Nie wytrzymałam i trzasnęłam telefonem fotki


__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 11:45   #2772
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Płakać mi się chce jak to zobaczyłam http://www.youtube.com/watch?v=GA0-vNQNmGk
Nigdy nie byłam na ślubie w USC a właśnie w urzędzie mamy zawrzeć związek małżeński. Ja wyobrażałam sobie ślub cywilny jako równie piękną ceremonie zaślubin jak i w kościele.
Kamerzysta nam powiedział, że kobieta w USC z miasta tż, ładnie prowadzi ceremonię, że nie jest to typowe gadanie urzędniczki. Młodzi na tym filmiku też się zbytnio nie popisali, jakby to była dziecinada.
Ja byłam na ślubie w USC i zupełnie inaczej to jednak wyglądało... Bo ten filmik to faktycznie dziecinada...
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:49   #2773
malgorzatabb
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatabb
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 79
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
No to pokazuje
ona jest jeszcze na mnie ciut za dluga wiec te falbany moga nie za dobrze wygladac , ale ogolnie mi sie podoba ... pomijajac fakt ze juz mam jakies wątpy co do niej ;/ wczoraj nawet mamie malo co sie nie rozplakalam ze chyba wygladam w niej co najmniej zle....
I nie bedzie tej czarnej kokardy - zanczy kokarda bedzie ale w innym kolorze.
Witaj

Widzę za zastanawiamy sie obie nad ta samą sukienka Chodzi mi pogłowie cały czas i nie wiem co wybrac.

Na jaki kolor planujesz zamienic kokarde??
malgorzatabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:49   #2774
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Of kors
Tylko welonu nie mam, bo wyglądam w nim jak przygłup
A oczepiny? a czym ędziesz rzucać w nową PM? Kwiatami? Pytam z ciekawości bo tez mamy ślub w USC i też nie cciałabym welonu chyba
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:52   #2775
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
A oczepiny? a czym ędziesz rzucać w nową PM? Kwiatami? Pytam z ciekawości bo tez mamy ślub w USC i też nie cciałabym welonu chyba
Ja mam ślub kościelny, nie mam welonu i będę rzucać bukietem.
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:57   #2776
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
No to pokazuje
ona jest jeszcze na mnie ciut za dluga wiec te falbany moga nie za dobrze wygladac , ale ogolnie mi sie podoba ... pomijajac fakt ze juz mam jakies wątpy co do niej ;/ wczoraj nawet mamie malo co sie nie rozplakalam ze chyba wygladam w niej co najmniej zle....
I nie bedzie tej czarnej kokardy - zanczy kokarda bedzie ale w innym kolorze.
Piękna, świetnie figura w niej wygląda

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
My kupiliśmy w sobotę w Wojasie za 299 zł ale jest mała rozmiarówka, same 42-44. Chociaż TŻ nosi normalnie 45-46 a kupił 44 więc można się przejść sprawdzić.
Dzieki za cynka ja swojego przyszłego męża już w niedzielę naawiałam na podróż do Vistuli po garnitur i buty do Wojasa ale On iczywiście na wszystko ma zawsze czas

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
pysia już nie raz pisała że ona bardzo chciałaby wesela, jej tż nie zbyt ale zgodził się dla niej. Tak więc to nie jest takie oczywiste

edit: świat katarzyny dla mnie ostatnie są najlepsze - wcale nie wyglądają jakby brakło materiału! właśnie fajnie bo nie są przekombinowane !
Przepraszam, ale jestem od niedawna Wami i nie wszystko zdążyłam nadroić. JEst ze 20 wątków i powoli czytam ale z mim urwisem jest raczej cięzko
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:59   #2777
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale jestem od niedawna Wami i nie wszystko zdążyłam nadroić. JEst ze 20 wątków i powoli czytam ale z mim urwisem jest raczej cięzko
spoko ale w następnym wpisie pysia też o tym pisała dokładnie w #2671

Wg mnie rzucanie welonem czy bukietem jest fajne ale podwiązką zdecydowanie nie - tragedia jak dla mnie
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-01-13 o 12:03
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:04   #2778
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
spoko ale we wpisie który cytowałaś pysia też o tym pisała

Wg mnie rzucanie welonem czy bukietem jest fajne ale podwiązką zdecydowanie nie - tragedia jak dla mnie
Przepraszam że drążę temat ale w pierwszym poście Pysi który cytowałam było o tymz e Rodzina Tż nie chce wesela a nie tż dopiero później było o niechęci tż ale ja już zdążyłam zacytować i wysłać wiadomość

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
spoko ale w następnym wpisie pysia też o tym pisała dokładnie w #2671

Wg mnie rzucanie welonem czy bukietem jest fajne ale podwiązką zdecydowanie nie - tragedia jak dla mnie
oo widzę że zmieniłaś swój wpis...
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:06   #2779
Nozka
Raczkowanie
 
Avatar Nozka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 70
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez malgorzatabb Pokaż wiadomość
Witaj

Widzę za zastanawiamy sie obie nad ta samą sukienka Chodzi mi pogłowie cały czas i nie wiem co wybrac.

Na jaki kolor planujesz zamienic kokarde??
Dzieki dziewczynki za opinie ...

malgorzatabb - to pewnie w tym samym salonie bo jedyna taka na Lublin była
a kokarde bede zmieniac na pewno , bo babcia mnie do kosciola nie wpusci z czarną ... . Na jaki kolor ? hmmm nie wiem czy Ci Pani pokazywala taki stalowy ?? i mysle wlasnie nad nim i do tego znalazlam ładny bukiecik ... a czemu sie nad nia zastanawiasz ??
Nozka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 12:07   #2780
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
No to pokazuje
ona jest jeszcze na mnie ciut za dluga wiec te falbany moga nie za dobrze wygladac , ale ogolnie mi sie podoba ... pomijajac fakt ze juz mam jakies wątpy co do niej ;/ wczoraj nawet mamie malo co sie nie rozplakalam ze chyba wygladam w niej co najmniej zle....
I nie bedzie tej czarnej kokardy - zanczy kokarda bedzie ale w innym kolorze.
Jest piękna! Nie mniej ja bym wyrzuciła tą całkiem kokardę , bez niej będzie bardziej elegancka
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:09   #2781
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Przepraszam że drążę temat ale w pierwszym poście Pysi który cytowałam było o tymz e Rodzina Tż nie chce wesela a nie tż dopiero później było o niechęci tż ale ja już zdążyłam zacytować i wysłać wiadomość

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


oo widzę że zmieniłaś swój wpis...
nom - pomyliło mi się bo ja to wiem od dawna a byłam pewna że to czytałam dziś i jakoś przeleciało mi że pysia pisała drugą wiadomość. nie ważne w każdym razie po prostu warto przeczytać najpierw wszystko a potem odpowiadać bo wychodzą takie kwiatki

Nozka
w jakiej cenie ta suknia? bo jest podobna bardzo do sukni znanych firm markowych i zarazem sporo kosztujących
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:11   #2782
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
A oczepiny? a czym ędziesz rzucać w nową PM? Kwiatami? Pytam z ciekawości bo tez mamy ślub w USC i też nie cciałabym welonu chyba
Ja będę rzucać podwiązką
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:12   #2783
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
nom - pomyliło mi się bo ja to wiem od dawna a byłam pewna że to czytałam dziś i jakoś przeleciało mi że pysia pisała drugą wiadomość. nie ważne w każdym razie po prostu warto przeczytać najpierw wszystko a potem odpowiadać bo wychodzą takie kwiatki

Nozka
w jakiej cenie ta suknia? bo jest podobna bardzo do sukni znanych firm markowych i zarazem sporo kosztujących
Wiem, że lepiej przeczytać cołość ale ja czytam na raty z telefonu. Np preczytam 3 posty i odpisuje, pzniej obiadek dać dziecku, pozniej znów 3 posty, przewijanie pupci, znów kilka postów, spacer i tam mi idzie

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Ja będę rzucać podwiązką
A tak tez można? nie wiedziałam
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:12   #2784
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
dziewczyny, a patrzylyscie jakie opinie maja sale weselne w necie czy raczej uwazacie, że to i tak pisane w większości przez wlascicieli i konkurencje?
oczywiscie, ale nie to przesadzilo moj ostateczny wybor.

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Ja bym się mocno zastanowiła - salę macie mocno drogą (ale patrzę przez pryzmat dolnośląskich standardów, wiem, że na górnym jest inaczej). Jeśli wybierzecie czwartek, to moim zdaniem dużo gości nie dopisze - szczególnie, że sama mówisz, że na pomysł wesela reagują niezbyt entuzjastycznie. Raczej nie będą chętni na wzięcie urlopu - no chyba, że wybierzecie termin w okolicach długiego weekendu (np. Boże Ciało), ale jeśli dobrze pamiętam, chcieliście raczej sierpień?
Zgadzam sie z Toba. Pysiu pamietaj, ze mimo wszystko goscie sa jedna z wazniejszych czesci wesela i jak maja przyjsc z laski, albo w ogole to moga Ci tylko popsuc ten dzien. 230 zl to moim zdaniem wciaz dosc drogo, ale jesli budzet Wam na to pozwala to czemu nie... z drugiej strony jesli atmosfera w rodzinie jest "nieweselna", to mozesz sie gorzko rozczarowac...
Oczywiscie to jest Was dzien i bedzie on taki jaki sobie zaplanujecie. Jesli zawsze marzylas o weselu to szkoda by bylo z niego rezygnowac... no ale moze zaplanuj to w jakies innej formie? Co na to wszystko Twoj TZ?

Czy obie strony rodziny maja podobne zdanie? Czy wychodzi na to, ze tylko Ty chcesz tego weslea?

Swoja droga czwartek jest bardzo ryzykowny, no chyba ze to bedzie 14 sierpnia, bo 15 jest wolny wiec dlugi weekend. Mysle, ze w innym wypadku duzo gosci moze odmowic ze wzgeldu na dzien...


Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
No to pokazuje
ona jest jeszcze na mnie ciut za dluga wiec te falbany moga nie za dobrze wygladac , ale ogolnie mi sie podoba ... pomijajac fakt ze juz mam jakies wątpy co do niej ;/ wczoraj nawet mamie malo co sie nie rozplakalam ze chyba wygladam w niej co najmniej zle....
I nie bedzie tej czarnej kokardy - zanczy kokarda bedzie ale w innym kolorze.
piekna suknia! bardzo oryginalna i lekka! bedziesz piekna PM
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:22   #2785
Nozka
Raczkowanie
 
Avatar Nozka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 70
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Ja bym chciała, ale niestety okazało się że cała rodzina narzeczonego uważa to za głupotę. Więc bez sensu coś takiego robić, bo na ślubach w ich rodzinie były księgi gości i trzeba było gonić gości i zmuszać do wpisania się. Dowiedz się jak to wygląda u Was, bo jak macie gości gonić to to nie będzie żadna frajda. Tak uważam. A to drzewko super, ale tak jak dziewczyny pisały, poprawna forma to "14 maja", a nie "14 maj"
U mnie w rodzinie juz dawno nie bylo wesel, wiec raczej kazdy bedzie sie zastanawial co to jest ale co tam ... mi sie to podoba i chce miec jakas pamiatke a jak nie dadza pieczatek to sami je sobie najwyzej zrobimy z pomoca przyjaciol hehe Nie no, zartuje ... nie wiem jak bedzie, okaze sie ... tak samo mam z winietkami - u mnie w rodzinie kazdy oburzony, ze bede im wyznaczaac miejsce - tylko nikt z tych oburzonych jeszcze nigdy nie byl na weselu z winietkami i nie wie, ze to jest na prawde udogodnienie w pewnym sensie )


annanke - Nozka w jakiej cenie ta suknia? bo jest podobna bardzo do sukni znanych firm markowych i zarazem sporo kosztujących[/QUOTE]


Suknia kosztuje 2700 zł z wszystkimi dodatkami typu bolerko, 2 welony, rekawiczki itp. Ooo proszę a jakich projektantów ??
Nozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:30   #2786
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
Suknia kosztuje 2700 zł z wszystkimi dodatkami typu bolerko, 2 welony, rekawiczki itp. Ooo proszę a jakich projektantów ??
dziewczyny wklejały na tym wątku coś podobnego\https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=726439

sensuall nie chcę żebyś odbierała to tak że jestem uszczypliwa, złośliwa czy coś po prostu akurat w tej sytuacji twoja rada trochę wyszła tak bezsensownie wiem że ogarnać wątki jest trudno, że dużo się przewija - każda z nas dołączających to przechodziła tak więc nie martw się po niedługim czasie zobaczysz że wszystko będziesz ogarniać i kojarzyć wizażanki bez problemu
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-01-13 o 12:35
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:34   #2787
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Zacytowałam kilka postów do których chciałam się odnieść, ale padł mi internet i kicha Ale

swiat_katarzyny z tych butów co teraz pokazałaś 5 są najlepsze

Kamilka ja też bym brała grzebyk

Pysiu, ja się też zgodzę z elrose, ParisParisienne i annake . Jeśli w rodzinie panują takie nastroje,i te osoby mówią Wam to otwarcie to ja bym się jednak poważnie zastanowiła na robieniem wesela. Wydacie mnóstwo poniędzy a co jak goście nie dopiszą? To by było bardzo przykre rozczarowanie... Trzeba jednak brać pod uwagę że jeśli będziecie robić przyjęcie 20km od Waszej miejscowści, i do tego w czwartek kiedy nie wypada żaden długi weekend to może być bardzo różnie. Ewentulanie odpuśćcie sobie ten czwartek. Wtedy ludziom na pewno łatwiej będzie się zjawić.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:35   #2788
Nozka
Raczkowanie
 
Avatar Nozka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 70
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejały na tym wątku coś podobnego\https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=726439
Faktycznie troche zalatują moją ;-) albo moja tamtymi


ysia - podsunełam mi pomysł ;-) może faktycznie zrezygnuję z tej kokardy ;*
Nozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:38   #2789
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Nozka Pokaż wiadomość
Faktycznie troche zalatują moją ;-) albo moja tamtymi


ysia - podsunełam mi pomysł ;-) może faktycznie zrezygnuję z tej kokardy ;*
Mówię Ci, zwłaszcza że ona jest spora i zaburza proporcje
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:41   #2790
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejały na tym wątku coś podobnego\https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=726439

sensuall nie chcę żebyś odbierała to tak że jestem uszczypliwa, złośliwa czy coś po prostu akurat w tej sytuacji twoja rada trochę wyszła tak bezsensownie wiem że ogarnać wątki jest trudno, że dużo się przewija - każda z nas dołączających to przechodziła tak więc nie martw się po niedługim czasie zobaczysz że wszystko będziesz ogarniać i kojarzyć wizażanki bez problemu
Ok rozumiem. To nie mój pierwszy wątek do ktorego dołączam ale sądząc po Waszej ilości i po tym jak dużo piszecie mogę się do mojego ślubu w październiku nie połapać kto jest kim
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 11:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.