Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 11:09   #3241
lejdi_aga13
Rozeznanie
 
Avatar lejdi_aga13
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: wroclaw/ cardiff UK
Wiadomości: 676
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
tak, traktujesz blenderem 1kg ugotowanych ziemniaków, dodajesz 30 g masła, 80 g mleka, 2 szczypty gałki muszkatołowej/przyprawy do ziemniaków i przeciśnięte 2 ząbki czosnku

czy u Was też taka dołująca pogoda? u mnie pada, jest tak jesiennie, zimno, nikogo nie widać, nikogo nie słychać. Wiem, wiem, będę jeszcze prosić o ciszę, ale teraz naprawdę dziwnie tak jakoś
robie tak samo tylko bez gałki za to zawsze z przyprawa i bez czosnku-pychota

u nas w Cardiff leje caly dzien ,teraz przestało


najadłam siezjadłam makaron podggrzany na patelni z kiełbaska smazona Jakas ciagle głodna jestem bo o 4 rano jadłam....jabłko
__________________
Julia Renata 28.01.2014 11:30


Nataniel 16.06.2009r.


Marzec 2015-

29 tydz
lejdi_aga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:11   #3242
Lusso
Raczkowanie
 
Avatar Lusso
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 263
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Senira mozesz na pierszej stronie zmienic imie bo Amelka juz dawno zmienila sie na Inge
Ja juz 21h po cc i nie jest zle boli ale normalnie chodze
Lusso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:13   #3243
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
fajnie że zajrzałaś gratuluję sukcesów laktacyjnych
jak tam się czujesz ogólnie?
Pytasz o pupę :P już dobrze, siadłam chyba 3 dni temu. szwy się rozpuszczają, czasem znajduję nitki. Gorzej, że mały jest mega absorbujący, ja się czasem czuje jakby mnie ktoś na bardzo głęboką wodę wrzucił tChwilami nie ogarniam, szczególnie jak ma ten czas jedzenia co 10 min, to potrafi być okropnie męczące. Zmęczenie daje się bardzo we znaki - niestety .

Najgorsze, że mmay nawał gości - dziś, jutro i w niedzielę. Na jturo muszę ukulać ciasto jakąś sałatkę kolację. Nie mam pojęcia jak ja to zrobię. Ewentualnie odciągnę i dam tż, żeby dał małemu, bo nie wyrobię. wczoraj już nawet z nim na rękach sprzątałam jadłam, robiłam herbatę. Co go położyłam był wrzask.

W ogóle udało nam się go zważyć ok 3600, więc w tydzień przybrał 300 gr sporo trochę :P
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:13   #3244
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
W ogóle jak ja rodziłam to trfaiłam na dziewczynę, która w sierpniu dowiedziała się, że jest w ciąży!!!!! urodziła w tym dniu co ja!! Nieźle nie? miała b. nieregularne cykle i różne cuda, brzucha nie miała wcale, dostała zaraz jak się dowiedziała, że jest w ciąży hehe
Ja Ci lepiej powiem Jak leżałam na patologii trafiłam na dziewczynę która o ciąży dowiedziała się w 21 tygodniu...zaczęła odczuwać ruchy dziecka i spanikowana myślała, że ma jakiś atak skrętu jelit Co lepsze "okres" miała przez ten czas...bardzo skąpy, ale nie skojarzyła faktów.
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:15   #3245
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
W ogóle jak ja rodziłam to trfaiłam na dziewczynę, która w sierpniu dowiedziała się, że jest w ciąży!!!!! urodziła w tym dniu co ja!! Nieźle nie? miała b. nieregularne cykle i różne cuda, brzucha nie miała wcale, dostała zaraz jak się dowiedziała, że jest w ciąży hehe
Ja ze starszakiem też dowiedziałam się w 3 mc. Przytyło mi się z lekka, ale akurat wakacje były, wieć zwaliłam na obżarstwo lodami, kebabami, piciem Jak się dowiedziałam na kontrolnejwizycie myślałam, że zawału dostanę. Bo akurat wrócilismy z wakcji gdzie odbyły się one pełnągęba na bani. Bałam się jak nic, ale na szczęście starszak urodził się normalny
Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
w przyszłym tyg od pon do pt będzie fajna para tylko czy ja będę jeszcze w domu, żeby ich oglądać
No włąśnie, fajna w przyszły, kiedy tez mam termin. Pewnie jak wrócę do domu ze szpitala to znów jolcia będzie
[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44654711]Aaaaa dziewczyny mam 3 dni do cesarki aaaaaaa [/QUOTE]
będzie dobrze. korzystaj z chwili, że jestes jeszcze bez dziecia po tej stronie. Za trzy dni wszystko się zmieni
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:17   #3246
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Pytasz o pupę :P już dobrze, siadłam chyba 3 dni temu. szwy się rozpuszczają, czasem znajduję nitki. Gorzej, że mały jest mega absorbujący, ja się czasem czuje jakby mnie ktoś na bardzo głęboką wodę wrzucił tChwilami nie ogarniam, szczególnie jak ma ten czas jedzenia co 10 min, to potrafi być okropnie męczące. Zmęczenie daje się bardzo we znaki - niestety .

Najgorsze, że mmay nawał gości - dziś, jutro i w niedzielę. Na jturo muszę ukulać ciasto jakąś sałatkę kolację. Nie mam pojęcia jak ja to zrobię. Ewentualnie odciągnę i dam tż, żeby dał małemu, bo nie wyrobię. wczoraj już nawet z nim na rękach sprzątałam jadłam, robiłam herbatę. Co go położyłam był wrzask.

W ogóle udało nam się go zważyć ok 3600, więc w tydzień przybrał 300 gr sporo trochę :P
cieszę się że tyłek się goi
co do gości- LASKA, TY NIC NIE MUSISZ- jesteś w połogu, masz inne zajęcia niż robienie sałatek. Jak ktoś chce przyjśc to niech sobie sam herbę zrobi, posiedzi 30 min i sio do domu- ty musisz mieć czas dla siebie i dla dziecka a nie na jakieś pielgrzymki
niech Borysek rośnie mała kluseczka będzie
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:17   #3247
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Najgorsze, że mmay nawał gości - dziś, jutro i w niedzielę. Na jturo muszę ukulać ciasto jakąś sałatkę kolację. Nie mam pojęcia jak ja to zrobię. Ewentualnie odciągnę i dam tż, żeby dał małemu, bo nie wyrobię. wczoraj już nawet z nim na rękach sprzątałam jadłam, robiłam herbatę. Co go położyłam był wrzask.
Kobieto czy Tobie gorzej?! Ciasto? Sałatka? Wysyłasz TŻ do sklepu-kupuje po kawałku różnych ciast, ze 2 sałatki i gotowe!!! W ogóle sobie du.py nie zawracaj robieniem poczęstunku dla gości jak się ogarniesz to wówczas sobie pozwolisz na robienie swoich, a teraz odpuść najzwyczajniej w świecie.
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 11:20   #3248
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

nie dla pieńkowskiej
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:21   #3249
Nettk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 83
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
karmiac chodze jak trzeba zeby nie skupiała całej uwagi na piersi (ssie wtedy bez nerwów)

czy któras z was ma meble z ikei z serii malm? jak z ich jakoscia?
Z tym chodzeniem, to i ja spróbuję o ile nie zasnę w nocy w trakcie, bo Olek właśnie ostatnio bardzo nerwowo ssie. Nawet w trakcie ssania potrafi mi płakać ssąc, ruszać głową ssąc lub po prostu puścić pierś i płakać

Ja mam meble z tej serii - łóżko 160x200, małe szafki i komodę. Jakoś wg mnie nie jest zła. Jestem z tych mebli zadowolona, chociaż mam je dopiero od pół roku, więc nie powiem Ci jak jest z ich trwałością. Mój kot bardzo upodobał sobie dużą komodę za drapak i na razie nie widać nic (uf uf), więc może to dobry znak
Nettk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:22   #3250
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Migotka, a weź tym gościom tylko herbatę/kawę zrób Zgłodnieją to szybciej do domu pójdą


Mam ochotę na sałatkę warzywną..
hmm.. jakbym zrobiła cały gar to na parę dni by starczyło, ale czy mi się chce ?
__________________
21.05.16
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:22   #3251
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

dobra obiadek wstawiony (krupnik a co ) włosy umyte, sprzątać będę jutro więc nie mam za bardzo już nic do roboty ....
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 11:26   #3252
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Witam was

Odciągnęłam dziś pokarm, odważyłam się - szaleństwo. 110 ml, to chyba akurat nie? Borys wyżłopał wszytko, na raty, ale wszystko

Teraz wiem, że w razie czego mogę go zostawić z tż i np. iść się wyspać, jego jedzenie co 10 min potrafi być dobijające i wykńczające.
Wczoraj od 18-21 ciumciał (zassał cycka, pociągnął 2 razy i usypiał) co ok 10 min. Nie zdążyłam się wykąpać nawet. W nocy też imprezował od 1-3. Padam na pysk!

Gosia jak czytam jak ty się męczysz biedna to mi ręce opadają.

Mariee ta Pani z koczkiem, wysoka blondynka odbierała mi poród, poznałam ją wcześniej i miałam nadzieję, że na nią nie trafię... nie było źle w sytuacji kryzysowej nawet mnie po głowie głaskała

Mały brzuch... widziałyście bloga footbalfrue czy jakoś tak? ta dziewyna miała brzuch w 9 msc jak ja 3... tu trzeba szukać http://fotballfrue.no/


W ogóle jak ja rodziłam to trfaiłam na dziewczynę, która w sierpniu dowiedziała się, że jest w ciąży!!!!! urodziła w tym dniu co ja!! Nieźle nie? miała b. nieregularne cykle i różne cuda, brzucha nie miała wcale, dostała zaraz jak się dowiedziała, że jest w ciąży hehe
Ale wez mi takich rzeczy niepokazuj bo spazmow dostaje jak widze w internetach te idealne kobiety i ich idealne zycia. Spazmow zazdrosci rzecz jasna



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Em ma my tez mamy malma i jest ok


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:30   #3253
Switezianka_23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 572
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Ale wez mi takich rzeczy niepokazuj bo spazmow dostaje jak widze w internetach te idealne kobiety i ich idealne zycia. Spazmow zazdrosci rzecz jasna



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ideały są nudne

Dziewczyny, właśnie się zorientowałam, że Wiktor dziś obchodzi zerowe urodziny Terazjuż musi być z górki...

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
Switezianka_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:33   #3254
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
cieszę się że tyłek się goi
co do gości- LASKA, TY NIC NIE MUSISZ- jesteś w połogu, masz inne zajęcia niż robienie sałatek. Jak ktoś chce przyjśc to niech sobie sam herbę zrobi, posiedzi 30 min i sio do domu- ty musisz mieć czas dla siebie i dla dziecka a nie na jakieś pielgrzymki
niech Borysek rośnie mała kluseczka będzie
Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Kobieto czy Tobie gorzej?! Ciasto? Sałatka? Wysyłasz TŻ do sklepu-kupuje po kawałku różnych ciast, ze 2 sałatki i gotowe!!! W ogóle sobie du.py nie zawracaj robieniem poczęstunku dla gości jak się ogarniesz to wówczas sobie pozwolisz na robienie swoich, a teraz odpuść najzwyczajniej w świecie.
Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Migotka, a weź tym gościom tylko herbatę/kawę zrób Zgłodnieją to szybciej do domu pójdą


Mam ochotę na sałatkę warzywną..
hmm.. jakbym zrobiła cały gar to na parę dni by starczyło, ale czy mi się chce ?
Może ciacho faktycznie kupię... u mnie zaś się zaczyna jedzenie co 5 min oszaleję, na prawdę oszaleję idę karmić 3 razy w ciągu 15 min... serio!
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:34   #3255
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Switezianka_23 Pokaż wiadomość
Ideały są nudne

Dziewczyny, właśnie się zorientowałam, że Wiktor dziś obchodzi zerowe urodziny Terazjuż musi być z górki...

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
To ja tam bym chciala byc taka nudna jak ona


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:34   #3256
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
A czemu? Ja nie mam tv więc nie wiem co ona wyczynia
Cytat:
Napisane przez Nettk_a Pokaż wiadomość
Z tym chodzeniem, to i ja spróbuję o ile nie zasnę w nocy w trakcie, bo Olek właśnie ostatnio bardzo nerwowo ssie. Nawet w trakcie ssania potrafi mi płakać ssąc, ruszać głową ssąc lub po prostu puścić pierś i płakać

Ja mam meble z tej serii - łóżko 160x200, małe szafki i komodę. Jakoś wg mnie nie jest zła. Jestem z tych mebli zadowolona, chociaż mam je dopiero od pół roku, więc nie powiem Ci jak jest z ich trwałością. Mój kot bardzo upodobał sobie dużą komodę za drapak i na razie nie widać nic (uf uf), więc może to dobry znak
To puszczanie i płakanie jest przez wolny wypływ: jak dziecko jest głodne chciałoby się szybko najeść a tu trzeba się wysilić i mocno ssać. Więc żeby odwrócić jego uwagę od tego że ten przepływ jest wolny można chodzić, mówić, zabawiać lub brać dziecko do karmienia na pół śpiąco (zanim się rozbudzi bestia porządnie). Ja myślałam, że mała mi płacze bo nie mam pokarmu, a tu właśnie chodziło o to że wolno leci i brzuch się za wolno napełnia u mnie też pomaga zmiana piersi: raz jedna, raz druga, bo wtedy przez parę chwil szybciej leci.
Dziękuję za opinię w sprawie mebli. Ja bym chciała właśnie stoliki nocne i komodę. Te komody mają pojemne szuflady? (nie mam ikei blisko więc robię zamówienie w ciemno)
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:38   #3257
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Buka20- GRATULACJE !!!

SunShineDoll- mam nadzieję ,że rozkręci ci się jednak samo i urodzisz sn

magnusia- ty masz sobie nic nie wkręcać , miałaś badania wszystko ok, więc na pewno jest wszystko ok . Dla pocieszenia. Na basen chodzi ze mną dziewczyna , jest w 30 tygodniu a brzuch ma dosłownie płaski !!! Nikt z nas nie dałby jej nawet 4 miesiąca z wielkości brzucha. Dziecko o dziwo ponoć duże tylko ułożyło jej się bardziej w biodrach . A ty masz ładny brzusio taki jak być powinien, na zdjęciach wszystkie przecież widziałyśmy.

gosia- cudnie wyglądasz w ciązy. Na prawdę tak świeżo I różnica fakt duża. A pro po widzę ,że Eryk ma te same naklejki z Kubusiem Puchatkiem co Benjamin

Shiloh- najlepszego z okazji miesiąca dla Marcelka. Jejjjjj jak to leci szybko .

Justien- 3 dni i zobaczysz swojego maluszka


Witam się standardowo południowo i leniwie. TŻ wygoniony do pracy a ja kanapowiec zagrzewam swoje stałe miejsce.
Noc o dziwo przespana nawet dobrze 2 wstania na siusiu, i sąsiad musiał przerwać spanie o 8 wierceniem ścian .
Obiad już zrobiony ryz z zapiekanymi w piekarniku pulpecikami w sosie pomidorowym z mozarella ,a ja odpoczywam . Zrobiłam sobie pedicure boże to jeszcze gorsze nic golenie wadżajny.
Małż starł mi lakier wczoraj ze stópek,a ja dzisiaj skróciłam paznokcie i pomalowałam na nowo. GODZINĘ SIĘ MĘCZYŁAM !!!
Ale......sukces i jako tako to wygląda uffff...
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:39   #3258
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

A w ogóle to zrobiliśmy wczoraj próbę butelkowa. Sukcesów zero. Emil sie wkurzal, ryczal, nie umiał sie zassac
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:40   #3259
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dziewczyny komentarze na temat mojego wygladu mocno przesadzone,ale bardzo miłe. Dziękuję. To było z Erykiem,teraz wyglądam podobnie,ale jakoś za bardzo fotek sobie nie robię.



Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
u mnie za to znajomi co mają dzieci od małego mieli w łóżeczkach i z kołderkami (tylko bez podusi na początku) nikt się w żadne śpiworki czy rożki nie bawił...
Kiedyś to w ogóle powszechne było i kołdry i poduszki. I to nie jakieś płaskie poduszeczki,tylko konkretne poduchy. Mam jakieś zdjęcie z dzieciństwa w łóżeczku,a w koło mnie falbaniaste poduchy i ciężka kołdra.

A jednak badania mówią,że więcej było zgonów niemowlat,SIDS występowało znacznie częściej.
Ja nie kładę poduszki i kołdry wiedząc o tym,że nie jest to zalecane. Prawdopodobnie nic by się nie wydarzyło,ale... gdyby nie daj boże jednak,ja nie chciałabym żyć ze swiadomością,że może to przez tą kołderkę...



Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość

Odciągnęłam dziś pokarm, odważyłam się - szaleństwo. 110 ml, to chyba akurat nie? Borys wyżłopał wszytko, na raty, ale wszystko

No to fajnie. To była pierwsza próba butelkowa?



Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość

czy któras z was ma meble z ikei z serii malm? jak z ich jakoscia?
Ja mam komody i regał na książki. Od niecalych 2 lat mam. Nie mam w sumie na co narzekać,jestem zadowolona.




Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość

Najgorsze, że mmay nawał gości - dziś, jutro i w niedzielę. Na jturo muszę ukulać ciasto jakąś sałatkę kolację. Nie mam pojęcia jak ja to zrobię. Ewentualnie odciągnę i dam tż, żeby dał małemu, bo nie wyrobię. wczoraj już nawet z nim na rękach sprzątałam jadłam, robiłam herbatę. Co go położyłam był wrzask.

W ogóle udało nam się go zważyć ok 3600, więc w tydzień przybrał 300 gr sporo trochę :P
Mogotka daj sobie spokój z żarciem. Kup gotowce,a ten czas wykorzystaj na odpoczynek.

Super Mały przybiera!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 11:41   #3260
demonyianioly
Rozeznanie
 
Avatar demonyianioly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 954
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

witam się po braku w dostawie internetu i zabieram się za nadrabianie!
GRATULACJE dla nowych mamuś!
__________________
wymiana kosmetyczna :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48628710
MIKOŁAJ
demonyianioly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:43   #3261
Switezianka_23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 572
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Mi z tej serii wszystko do sypialni (łóżko, komoda, szafki) wytrzymały spokojnie 4 lata we Włoszech. Teraz też mamy łóżko i szafki i jestem zadowolona. Co do pojemności, to ciężko ocenić. Mi wystarczyła.

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
Switezianka_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:46   #3262
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

i pojedzone.... może coś nie tak z moim pokarmem ;(?


Co do gości sobotnich, to to jedyna taka moja rodzina, która mieszka daleko i dla nich coś przygotuję, reszta kawa/herbatka i tyle.

Muszę iść na jakąś łatwiznę - będzie sałatka z tuńczyka, najszybsza i dobra. Jak ciasta nie kupię zrobię jabłecznik i będzie też szybko. Starać się nie będę , nie mam na to sił.
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:47   #3263
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię w sprawie mebli. Ja bym chciała właśnie stoliki nocne i komodę. Te komody mają pojemne szuflady? (nie mam ikei blisko więc robię zamówienie w ciemno)
Moim zdaniem są pojemne



Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
A w ogóle to zrobiliśmy wczoraj próbę butelkowa. Sukcesów zero. Emil sie wkurzal, ryczal, nie umiał sie zassac

Może jakąś inną butelkę by wolał?
A może nie będzie wcale pił z butelki. Moja Wiki nie piła nigdy. Próbowałam różne,nie i koniec. Jak odstawiłam od piersi to od razu na kubek.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:47   #3264
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

U mnie gotuje się dziś pomidorówka. Dawno nie jadłam zupy i jakoś zatęskniłam.

Ależ mam dziś spuchnięte stopy, aż się przestraszyłam rano jak je zobaczyłam...dwa serdelki...nie wiem czy dziś wcisnę na siebie buty
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:48   #3265
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
A w ogóle to zrobiliśmy wczoraj próbę butelkowa. Sukcesów zero. Emil sie wkurzal, ryczal, nie umiał sie zassac
może smoczek od butli mu nie leży? może jakiś inny albo nie leci mu może?
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:48   #3266
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
A w ogóle to zrobiliśmy wczoraj próbę butelkowa. Sukcesów zero. Emil sie wkurzal, ryczal, nie umiał sie zassac
Wiem ze byloby Ci wygdniej np przy wychodzeniu z domu ale to dobrze ze Emil woli piers. Znam jedno dziecko , Emil jest drugi ktore woli piers od butelki. Zazwyczaj dzieci preferuja butle bo jest latwiej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:48   #3267
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

i Chyba znów idę karmić...


ja pierdzielę ;(
skoro przybiera to chyba pokarm jest ok....??
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:49   #3268
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
i pojedzone.... może coś nie tak z moim pokarmem ;(?

Taaaa i Mały by przybierał po 300 na tydzień
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:50   #3269
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dobra ja dzisiaj mam dzien z serii " oddam w dobre rece..." Dominik ewidentnie ma zly dzien zawsze tak jest po wizytach lekarskich bo wypada z rytmu i kicha.
A ja chcialam wywalic dzisiaj wszystko z szafy...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:50   #3270
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
i Chyba znów idę karmić...


ja pierdzielę ;(
skoro przybiera to chyba pokarm jest ok....??

no jasne że jest OK- może lubi pocyckać cycka mamusi
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 09:28:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.