Wózki Mutsy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-20, 15:37   #121
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Wózki Mutsy

Oby jak najpóźniej, ale w sumie nie wiem jeszcze. Chyba jak mały wyrośnie, co w sumie może nastąpić szybko, bo mały ma 6 tygodni i 66cm. Miałam nadzieję, że dopiero w momencie, w którym będzie siedział, albo chociaż jak skończy się zima (bo wiadomo, w gondolce jest bardziej osłonięty). Na szczęście spacerówka rozkłada się na płasko, więc gdyby nawet jeszcze musiał leżeć, to problemu z tym nie będzie
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 18:02   #122
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wózki Mutsy

A jak oceniasz amortyzację? Nie trzęsie za bardzo? Gondola się nie chwieje? No ja własnie mam obawy co do tej wersji spacerowej... Przypuszczam, że moje dziecko może być długie więc zalezy mi, żeby mieć alternatywę w wersji spacerowej- czyli rozkładanie siedziska na plasko, ale ta mała budka w wersji leżącej mnie niepokoi... Wprawdzie widziałam tylko w sklepie, ale nie mam odniesienia czy rzeczywiście jest taka mała ( w porównaniu np. z xa- na pewno...) W lato to jeszcze można przysłonić parasolką, a zimą...? Jak chcesz to rozwiązać? Czy wg Ciebie budka jest ok?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:08   #123
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Wózki Mutsy

Wersja spacerowa nie została właściwie nawet przez nas rozpakowana, tylko sprawdziliśmy czy działa, więc w sumie nie wiem. Mnie jakoś to nie niepokoi, bo akurat każdy wózek, który wchodził w grę miał mały daszek. Jak będą problemy to się zastanowię

Co do amortyzacji to zależy od terenu i oczekiwań, ale na starych chodnikach blokowiska jest okej. Nie jest to wózek terenowy tylko typowo miejski, więc nie można spodziewać się nie wiadomo jakiego zawieszenia - bo wtedy nie mógłby być taki lekki a to miał być jego największy atut. Gondola się nie telepie - rączka jest dosyć ruchoma i ten pałąk od rączki do stelaża, ale to jest potrzebne, żeby właśnie wychwytywać drgania, żeby ci ręce nie odpadły
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 05:24   #124
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wózki Mutsy

A jakie jeszcze wózki brałaś pod uwagę przed zakupem?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 06:34   #125
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Quinny buzz, maxi cosi mura, joolz day. Ostatnia rozgrywka byla miedzy joolzem a mutsym i wygral ten, bo ma te spacerowke rozkladana a wiedzialam, ze maly bedzie spory i mozemy musiec szybciej sie przeniesc z gondoli a do kubelka takiego niesiedzacego dziecka bym nie wlozyla.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:25   #126
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Quinny buzz, maxi cosi mura, joolz day. Ostatnia rozgrywka byla miedzy joolzem a mutsym i wygral ten, bo ma te spacerowke rozkladana a wiedzialam, ze maly bedzie spory i mozemy musiec szybciej sie przeniesc z gondoli a do kubelka takiego niesiedzacego dziecka bym nie wlozyla.
Też się zastanawiam nad tym wózkiem, ale mam obawy odnośnie właśnie spać rowki i gondoli i temperatur. Najlepiej to bym chciała, żeby zimą mała była w gondoli jeszcze, bo boję się zimna w spacerówce. Już przesadziłaś synka?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:04   #127
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Jeszcze nie zajmuje juz praktycznie cala gondole, ale mu to nie przeszkadza lubi czuc sie opatulony. Mysle, ze jest spora szansa, e do wiosny pojezdzi w gondoli, tym bardziej, ze ilosc warst zacznie sie zmniejszac
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 18:11   #128
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zajmuje juz praktycznie cala gondole, ale mu to nie przeszkadza lubi czuc sie opatulony. Mysle, ze jest spora szansa, e do wiosny pojezdzi w gondoli, tym bardziej, ze ilosc warst zacznie sie zmniejszac
A w czym go wozisz w gondoli? Bo jak się jej przyglądalam to zastanawiał am się czy na kombinezon i kocyk do środka ta gondola nie jest zbyt płytka. A jak się prowadzi na śniegu? Bardzo się w te kółka nabija? Bo juz sama nie wiem czy mała ilość tych osiek to wada czy zaleta?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:41   #129
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Bywal i ubrany w gruby kombinezon (taki puchatek z uszami) a na to gruby spiworek plus podwojny kocyk na gore i rozek plus kocyk pod spodem (wychodzilam w duzy mroz) i nie wystawalo nic z gondoli, tzn ta pokrywa normalnie plaska na gorze byla
Po samym grubym sniegu nie lazilam- nie wiem nic mi nie wlazilo w kola
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:50   #130
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Wózki Mutsy

Dzięki dobra Kobieto! Chyba nabędę zatem Evo, przekonuje mnie bardzo waga i wielkość po złożeniu.... Dziecko urodzi się w kwietniu, więc chyba mało realne jest chodzenie zimą w gondoli, choć pół roku będzie mieć w październiku i to dość głupi moment na przesiadkę.

A że Cię jeszcze wykorzystam- co kupowała z elementów dodatkowych nas sprzedawca namawiał na kupienie jakiś polskich zamienników, że nie ma sensu za te oryginalne przepłacać. Masz coś? Co jest Fajne i się przydaje, a co nie?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 08:27   #131
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wózki Mutsy

Też jestem ciekawa, oryginalne dodatki są strasznie drogie, w tym wypadku w relacji cena-jakość mówię nie.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 10:22   #132
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Ja tez uwazalam, ze za drogie nie kupilam nic dodatkowego- mamy gola wersje i to tylko z gondola, bez spacerowki na razie. Ja nawet nie kupowalam przejsciowek do zalozenia fotelika na stelaz, bo nie widze zastosowania u nas dla tego wynalazku. Jak jechalismy gdzies dalej i mielismy z malym lazic to po prostu bralismy caly wozek do bagaznika
Torbe mam z jakiejs polskiej firmy, bo chcialam na tyle duza, zeby do szpitala sie w nia spakowac a i tak nie uzywam jej wlasciwie i nie biore na spacery, bo w zimie nie mielismy potrzeby - ani malego nie przewijam na spacerze ani nie karmie. Spacer byl do tej pory tak do dwoch godzin maks. Mysle, ze jak przyjdzie wiosna to zaczne uzywac dopiero, bo bedziemy wychodzic na dluzej.
A, biore ja do lekarza
Spacerowke dokupimy niedlugo i pozbedziemy sie gondoli, bo akurat sie przeprowadzamy i nie chcielismy dodatkowej rzeczy pakowac i wozic jeszcze
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 15:30   #133
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wózki Mutsy

Ja chcę dokupić siedzisko spacerówki do aktualnego stelaża, własnie dopiero jak zobaczę jak mi się ten wózek prowadzi ''na zywo'':ehem"
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 08:37   #134
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Ja tez uwazalam, ze za drogie nie kupilam nic dodatkowego- mamy gola wersje i to tylko z gondola, bez spacerowki na razie. Ja nawet nie kupowalam przejsciowek do zalozenia fotelika na stelaz, bo nie widze zastosowania u nas dla tego wynalazku. Jak jechalismy gdzies dalej i mielismy z malym lazic to po prostu bralismy caly wozek do bagaznika
Torbe mam z jakiejs polskiej firmy, bo chcialam na tyle duza, zeby do szpitala sie w nia spakowac a i tak nie uzywam jej wlasciwie i nie biore na spacery, bo w zimie nie mielismy potrzeby - ani malego nie przewijam na spacerze ani nie karmie. Spacer byl do tej pory tak do dwoch godzin maks. Mysle, ze jak przyjdzie wiosna to zaczne uzywac dopiero, bo bedziemy wychodzic na dluzej.
A, biore ja do lekarza
Spacerowke dokupimy niedlugo i pozbedziemy sie gondoli, bo akurat sie przeprowadzamy i nie chcielismy dodatkowej rzeczy pakowac i wozic jeszcze
Mnie się bardzo przydały adaptery do fotelika MC. Dziecko nieraz mi zasnęło w aucie i przekładanie go do gondoli było by bezsensowne. Także ja akurat polecam ten dodatek bardzo.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 12:58   #135
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Harrods, to jest przydatne, ale zalezy od trybu zycia
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 20:36   #136
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Harrods, to jest przydatne, ale zalezy od trybu zycia
Jasne ze tak . Dla mnie akurat byl to dodatek niezbedny.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 05:51   #137
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dodam jeszcze do wielkosci gondoli -syn ma 74cm, 5 misiecy i miesci sie elegancko, nawet nadal w kombinezonie
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 09:30   #138
mishan
Raczkowanie
 
Avatar mishan
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Wózki Mutsy

Kobitki, a może wiecie, bo nie mogę nigdzie jednoznacznie znaleźć w necie - kupiłam mega tanio używkę Mutsy Transporter, sam stelaż i gondolę (w bdb stanie). Zarówno dla przyszłej użytkowniczki jak i dla starszej córeczki chciałabym dokupić siedzisko spacerowe.

Czy orientujecie się, czy na stelażu Transportera można zamontować inne siedziska Mutsy? Czy tylko te stricte do Transportera? A może da się dokupić jakieś adaptery? Szukałam i na forach, i na stronie Mutsy, ale albo nic tam nie ma, albo ja za głupia i nie rozumiem

Stelaż mam w bardzo fajnym stanie, głupio by było się go pozbywać po pół roku gondolowania
mishan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 18:12   #139
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez mishan Pokaż wiadomość
Kobitki, a może wiecie, bo nie mogę nigdzie jednoznacznie znaleźć w necie - kupiłam mega tanio używkę Mutsy Transporter, sam stelaż i gondolę (w bdb stanie). Zarówno dla przyszłej użytkowniczki jak i dla starszej córeczki chciałabym dokupić siedzisko spacerowe.

Czy orientujecie się, czy na stelażu Transportera można zamontować inne siedziska Mutsy? Czy tylko te stricte do Transportera? A może da się dokupić jakieś adaptery? Szukałam i na forach, i na stronie Mutsy, ale albo nic tam nie ma, albo ja za głupia i nie rozumiem

Stelaż mam w bardzo fajnym stanie, głupio by było się go pozbywać po pół roku gondolowania
Do Transportera pasuje tylko siedzisko przeznaczone do tego modelu. Siedziska innych modeli nie beda pasowaly. I zadne adaptery tego nie zmienia. Siedzisko to ma calkowicie inna konstrukcje.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 09:01   #140
mishan
Raczkowanie
 
Avatar mishan
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Do Transportera pasuje tylko siedzisko przeznaczone do tego modelu. Siedziska innych modeli nie beda pasowaly. I zadne adaptery tego nie zmienia. Siedzisko to ma calkowicie inna konstrukcje.
dzięki wielkie za odpowiedź, no to pozostaje mi intensywnie poszukiwać jakiś używanych na all/gumtree itp
mishan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 16:25   #141
ola8865
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wózki Mutsy

Bardzo dobre wózki. Kupiłam w sklepie firmowym http://mutsy.pl edycję limitowaną Mutsy EVO Urban Nomad. Coś pięknego! I niech mi nikt nie mówi, że to dziadowskie wózki!
ola8865 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:34   #142
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ola8865 Pokaż wiadomość
Bardzo dobre wózki. Kupiłam w sklepie firmowym http://mutsy.pl edycję limitowaną Mutsy EVO Urban Nomad. Coś pięknego! I niech mi nikt nie mówi, że to dziadowskie wózki!
Ale używałaś, czy na razie stoi?
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 11:49   #143
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ola8865 Pokaż wiadomość
Bardzo dobre wózki. Kupiłam w sklepie firmowym http://mutsy.pl edycję limitowaną Mutsy EVO Urban Nomad. Coś pięknego! I niech mi nikt nie mówi, że to dziadowskie wózki!
uwielbiam takie wypowiedzi. logowanie na wizaż tylko po to by wygłosić pean na temat konkretnego modelu i sklepu firmowego

Moje Mutsy Evo ma masę zalet, ale też kuuuupę wad. Może nie dziadowskie - na pewno nie do końca warte swojej ceny...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:36   #144
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
uwielbiam takie wypowiedzi. logowanie na wizaż tylko po to by wygłosić pean na temat konkretnego modelu i sklepu firmowego

Moje Mutsy Evo ma masę zalet, ale też kuuuupę wad. Może nie dziadowskie - na pewno nie do końca warte swojej ceny...
A możesz skrobnąć pokrótce o wadach?
Waham się właśnie między evo a jane muum..
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:18   #145
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
A możesz skrobnąć pokrótce o wadach?
Waham się właśnie między evo a jane muum..
zakupiliśmy gondolę + spacerówkę. o kupnie zdecydowała zwrotność i przede wszystkim waga.

wózek nie ma absolutnie nic dodatkowego - rozumiem że torba czy śpiworek to dodatek luksusowy, ale folijkę przeciwdeszczową mógłby mieć w standardzie...

do gondoli nic nie mam (bo moje dziecko wybintnych rozmiarów nie było - ale z tych krótszych jest /i gondola, i dziecko /).

ale spacerówka to dla mnie klapa.
  • przez to, że jest zbyt odsłonięta - buda nie daje ochrony ani przed deszczem, ani przed wiatrem, ani przed słońcem. teraz synek może jeździć na siedząco, więc to nie jest już aż taki problem, ale gdy był moment przejściowy musieliśmy się przesiąść do Maclarena, a to trochę mija się z celem. wciąż jest dla nas wózkiem na dobrą pogodę.
  • szelki są dziecinnie (sic!) łatwe to odpinania.
  • wyścielona obiciem - nic przyjemnego dla dziecia (zwłaszcza w upały). wymaga kolejnego zakupu - stroller padu, bo nic innego nie da się podłożyc.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015


Edytowane przez pani22ka
Czas edycji: 2014-01-16 o 19:19
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 07:37   #146
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
zakupiliśmy gondolę + spacerówkę. o kupnie zdecydowała zwrotność i przede wszystkim waga.

wózek nie ma absolutnie nic dodatkowego - rozumiem że torba czy śpiworek to dodatek luksusowy, ale folijkę przeciwdeszczową mógłby mieć w standardzie...

do gondoli nic nie mam (bo moje dziecko wybintnych rozmiarów nie było - ale z tych krótszych jest /i gondola, i dziecko /).

ale spacerówka to dla mnie klapa.
  • przez to, że jest zbyt odsłonięta - buda nie daje ochrony ani przed deszczem, ani przed wiatrem, ani przed słońcem. teraz synek może jeździć na siedząco, więc to nie jest już aż taki problem, ale gdy był moment przejściowy musieliśmy się przesiąść do Maclarena, a to trochę mija się z celem. wciąż jest dla nas wózkiem na dobrą pogodę.
  • szelki są dziecinnie (sic!) łatwe to odpinania.
  • wyścielona obiciem - nic przyjemnego dla dziecia (zwłaszcza w upały). wymaga kolejnego zakupu - stroller padu, bo nic innego nie da się podłożyc.
Serdecznie dziękuję. Czytałam już wcześniej o spacerówce, tzn. budce i obiciu, dobrze jest potwierdzić opinię.
Muszę mieć lekki i zwrotny wózek, a niestety większość spacerówek ma za bardzo odsłonięte budki. Nam wypadnie przesiadanie się na spacerówkę zimą. Grzebię dalej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:10   #147
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Wózki Mutsy

Ja mialam spacerowke latem i dla mnie to odsloniecie bylo boskie na dodatkowe slonce i tak mialam parasolke. Moze bylo cos nie tak, ale u nas zapiecie bylo wrecz ciezkie do odpiecia (mialam wrazenie, ze jest troche wadliwe) Zwrotny i lekki bardzo - tu dla mnie ideal, ale po jakims czasie zaczal mnie draznic szeroki rozstaw tylnych kol. Rzeczywiscie nie ma w zestawie zadnych dodatkow, ale tez zestaw duzo tanszy od reszty z rodziny mutsych


Sent from my iPad using Tapatalk
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:20   #148
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Ja mialam spacerowke latem i dla mnie to odsloniecie bylo boskie
mój syn z marca (przesiąść musieliśmy się w sierpniu), Twój latem był już siedzący. to jednak różnica.
te 'sezonowość' dzieci.
w tej chwili też jeździmy Mutsy - śpiworek spełnia swoje 'ochronne' zadanie i jest luz. dla mnie wciąż pojemny kosz M. jest dużym plusem.

no i śpiwór zasłania zapięcie i syn nie skupia się na przyciskaniu
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:39   #149
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Wózki Mutsy

No wlasnie to jest rzecz, o ktorej nie myslalam za bardzo kiedy kupowalam wozek - w jakim sezonie bedzie uzywana gondola a w jakim spacerowka. Mialam tylko fuksa


Sent from my iPad using Tapatalk
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:51   #150
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
No wlasnie to jest rzecz, o ktorej nie myslalam za bardzo kiedy kupowalam wozek - w jakim sezonie bedzie uzywana gondola a w jakim spacerowka.
no ja też nie miałam. tak jak wciąż nie mam pojęcia o wielu rzeczach, które, po prostu, wychodzą w praniu
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 09:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.