wejdz jesli masz 170 cm wzrostu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 19:41   #61
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez intense Pokaż wiadomość
to jeszcze ja się dołączę. dzisiaj w sklepie przymierzałam spodnie i... no, tragedia krótko mówiąc. mam 171 cm i ważę około 62 kg... rok temu w wakacje było 55, ale po sesji zimowej i zajadaniu stresu dobiłam do 60, potem kolejne dwa kg się przyturlały. więc koniec! myślę, że lato jest taką dużą motywacją, że wszystkie ładnie schudniemy tyle ile chcemy.
mialam to samo....dokladnie -przyszlam do domu z placzem
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:45   #62
intense
Raczkowanie
 
Avatar intense
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nieznana. :>
Wiadomości: 49
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
mialam to samo....dokladnie -przyszlam do domu z placzem
mi to się wydaje, że te lustra w przymierzalniach są jakieś "kłamliwe". tzn. w nich zawsze wyglądam gorzej. chyba że ja tak rzeczywiście wyglądam, tylko mam jakieś spaczone wyobrażenie o sobie. fakt, przykry to widok, ale motywujący.
__________________
shine, shine until you feel your soul away!
intense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:48   #63
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez intense Pokaż wiadomość
mi to się wydaje, że te lustra w przymierzalniach są jakieś "kłamliwe". tzn. w nich zawsze wyglądam gorzej. chyba że ja tak rzeczywiście wyglądam, tylko mam jakieś spaczone wyobrażenie o sobie. fakt, przykry to widok, ale motywujący.
ja to znow mam tak ze dziwnie mi wygladaja wlosy w sklepowych lustrach a w domu inaczej...a moze tez mi sie zdaje, ale tam jakos inaczej sie swiatwo odbija chyba
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:52   #64
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Dziewczyny na litosc!!!!
Ja mam niecale 163 wzrostu i waze 56 kg a wcale nie czuje sie grubo!! pewnie ze nie jestem chuda, ale wygladam szczuplutko i jak zrobilo sie cieplo i wreszcie mozna lzejsze rzeczy nosic, wszyscy mi mowia ze swietnie wygladam!!
przeciez wy sie zachudzacie!!
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:55   #65
intense
Raczkowanie
 
Avatar intense
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nieznana. :>
Wiadomości: 49
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na litosc!!!!
Ja mam niecale 163 wzrostu i waze 56 kg a wcale nie czuje sie grubo!! pewnie ze nie jestem chuda, ale wygladam szczuplutko i jak zrobilo sie cieplo i wreszcie mozna lzejsze rzeczy nosic, wszyscy mi mowia ze swietnie wygladam!!
przeciez wy sie zachudzacie!!
wiesz, wszystko zależy od budowy. ja też nie jestem waleniem ani słoniem, ale widzę, że tu i tam jest mnie za dużo. nie czuję się z tym komfortowo i dlatego chcę to zmienić. a poza tym, wiem do czego prowadzi obsesyjne odchudzanie i nie chcę tego powtarzać.
a Tobie gratuluję ciała z którego jesteś dumna i z którym czujesz się dobrze.
__________________
shine, shine until you feel your soul away!
intense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:56   #66
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na litosc!!!!
Ja mam niecale 163 wzrostu i waze 56 kg a wcale nie czuje sie grubo!! pewnie ze nie jestem chuda, ale wygladam szczuplutko i jak zrobilo sie cieplo i wreszcie mozna lzejsze rzeczy nosic, wszyscy mi mowia ze swietnie wygladam!!
przeciez wy sie zachudzacie!!

mi niby tez wszyscy mowili w domu w swieta jak przyjechalam ze swietnie wygladam....i zebym sie nie odchudzala, ale jak ja sie zle czuje z tymi dodatkowymi kilogramami i czuje sie nieatrakcyjna, ciekawe jakbym zalozyla bikini o nie!
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:03   #67
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Zainspirowalyscie mnie. Od jutra zaczynam glodowke
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 20:30   #68
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
Zainspirowalyscie mnie. Od jutra zaczynam glodowke
Mam tylko nadzieję że żartujesz w tym momencie...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 21:12   #69
figa4
Raczkowanie
 
Avatar figa4
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Wrocławia ^^
Wiadomości: 154
Talking Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

seemore popieram Cię w 100 % heheheehehe
Równa z Ciebie babka
__________________
9.07.2007. START!
odchudzam się... Mż-WR nr 97 ^^
9.07.07.
waga: 66,5 kg
tłuszcz w %: 33,4 %
mięśnie: 22,7 kg

16.07.07.
waga: 65,8 kg
tłuszcze w %: 31,1 %
mięśnie: 23,3 kg

figa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 21:31   #70
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Mam tylko nadzieję że żartujesz w tym momencie...
Ani trochę.

Cytat:
Napisane przez figa4 Pokaż wiadomość
seemore popieram Cię w 100 % heheheehehe
Równa z Ciebie babka
Dzięki
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 23:30   #71
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
Zainspirowalyscie mnie. Od jutra zaczynam glodowke
zastanow sie czy warto!twoja cera i cialo ucierpia tylko na tym wszystko z glowa!!!!!
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 23:56   #72
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 112
GG do wichura
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

HALO!! Obudzcie się! Jesteście młodziutkie, stac was na aktywny tryb zycia a wy ciągle macie w głowie te fałdki.
Ja mam 172 ale ważę różnie (53-58). I wciąż słyszę że jestem za chuda. Odchudzałam się kiedyś dratycznie bo aż do 45 kilo i wiecie co? Spieprzyłam sobie najlepsze lata. Bo patrzyłam tylko na swój wygląd. Horyzont moich pragnień, marzeń i aspiracji kończył się na moim tyłku żeby był chudy jak deska bo czułam wstręt do każdego pzrzejawu tłuszczu w moim ciele. I tak byłam zapatrzona w siebie i w lustro że zapomniałam co to ruch, przyjaciele,rodzina, wartości wewnętrzne. Byłam wiecznie nieszczęśliwa i cholernie zakompleksiona no chyba że waga spadła to odczuwałam dziką satysfakcję i motywację. Czujecie jakie to durne odchudzać się w tym wieku? Przed ukrztałtowaniem się? Przed urodzeniem dziecka? Kiedy tak napawdę NIE MACIE NADWAGI?
I powiem wam...super że się ogarnęłam. Przytyłam mocno, zakompleksiłam się może jeszcze bardziej bo ludzie się śmiali z mojej niekonsekwencji. Ale wzięłam się za rower, siłownię i basen. Moje ciało zaczęło żyć. A ja w końcu dostrzegłam w sobie człowieka, i zauważyłam tez innych ludzi. Teraz zaczynam się martwić o moje potrzeby wewnętrzne oraz o bliskich.
W nosie mam moje 172/56 (rozmiar 38). Jak nie pójdę na rower czy siłkę to dopiero się czuję chora i brzydka

A i jeszcze jedno...jak za 30 lat będziecie grube to pluniecie sobie w brodę czytając wasze zmartwienia w stylu "lepiej się czuję jak mam 52". Bo takiej sylwetki jak dziś już nigdy nie będziecie miały. Ani tak gładkiej i jędrnej skóry. Za to problemy ważniejsze niż ładka tłuszczu na brzuchu.
De facto nasz przyszły system emerytalny już wisi na włosku więc nie będziecie przebierały w jedzeniu co chude i zdrowe-tylko kupować co się da żeby wogóle nie chodzić głodnymi. Szanujcie więc jedzenie i fakt że żyjecie w czasach i okolicznościach że macie go pod dostatkiem. Nawet jeśli jest to ochydne żarcie z Wlk. Brytanii.

Edytowane przez wichura
Czas edycji: 2007-06-01 o 00:03 Powód: dopisek
wichura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 07:04   #73
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Brawo. Popieram wypowiedz wichury. Nie rozumiem dziewczyn, które sie odchudzają mimo tego, ze nie mają z czego. Przecież dziewczyna, która ma 170 cm i waży 53kg - JEST CHUDA. Serio!!! Nie da się tak zrobić, zeby było 0 tłuszczyku. No chyba, ze sie staniecie się anorektyczkami. Wchodząc na ten wątek myślałąm, zę znajde dziewczyny podobne do mnie, które ważą ponad 60 kg i dążą do minimalnej wagi - 58kg, ale niestety się pomyliłam. Dziewczyny, które tu wchodzą jednym słowem się załamują!!! Napisałam, ze waże 63kg to pewnie pomyślałyście, ze wyglądam jak słoń chociaż jestem chuda. Nie rozumiem Was - sorry. Każdy człowiek jest inny.
Pozdrawiam i zycze schudnięcia.
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 07:14   #74
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez esolinka Pokaż wiadomość
Brawo. Popieram wypowiedz wichury. Nie rozumiem dziewczyn, które sie odchudzają mimo tego, ze nie mają z czego. Przecież dziewczyna, która ma 170 cm i waży 53kg - JEST CHUDA. Serio!!! Nie da się tak zrobić, zeby było 0 tłuszczyku. No chyba, ze sie staniecie się anorektyczkami. Wchodząc na ten wątek myślałąm, zę znajde dziewczyny podobne do mnie, które ważą ponad 60 kg i dążą do minimalnej wagi - 58kg, ale niestety się pomyliłam. Dziewczyny, które tu wchodzą jednym słowem się załamują!!! Napisałam, ze waże 63kg to pewnie pomyślałyście, ze wyglądam jak słoń chociaż jestem chuda. Nie rozumiem Was - sorry. Każdy człowiek jest inny.
Pozdrawiam i zycze schudnięcia.
Esolinko, w tym co napisałaś jest sporo racji, jednak każdy ma jakieś cele, każdy raczej dąży do akceptacji siebie. Jedne chciałyby ważyć trochę mniej, innym zaś odpowiada waga.
Czasami to kwestia 4kg żeby poczuć się lepiej we własnym ciele. Tym bardziej że tutaj dziewczyny nie podawały niewiadomo jakich ilości kg do zrzucenia, tylko troszeczkę chcą schudnąć. To ich wybór. Jak zrobią to z głową - lepiej dla nich.

Wszystko zależy też od budowy, to że Ty ważysz tyle ile ważysz i wyglądasz świetnie - masz szczęście Bo faktycznie czasem zdarza sie tak ze dziewczyny przy tym samym wzroscie i roznej wadze - te co wiecej wygladają lepiej niz te co mniej wazą.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 07:25   #75
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

No tak niby Je rozumiem, ale trochę sie obawiam. Wiem, ze to nie moja sprawa, ale tak jak napisałam, niektóre dziewczyny po przeczytaniu tych postów mogą dążyć do podobnej wagi (50kg) i co wtedy bedzie. Ja jeszcze pare miesięcy temu bym się serio załamała i robiłabym wszystko żeby ważyć 50kg - chociaż w ogóle nie byłoby to potrzebne.! No może bym się aż tak drastycznie nie odchudzała bo nie mam silnej woli, ale pewnie wpadłabym w kompleksy. Wmawiałabym sobie, że z tymi 63kg jestem gruba...i wcześniej tak robiłam. Wszędzie w gazetach widziałam chude dziewczyny, ale to na szczęście się zmieniło. Wreszcie w gazetach wiidze takie dziewczyny jak ja - i to mi się podoba, bo one nie są już takie chude (zauważyłam to w joy'u) Są normalne.
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 07:31   #76
intense
Raczkowanie
 
Avatar intense
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nieznana. :>
Wiadomości: 49
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

już pisałam, że nie chce być chodzącym szkieletorkiem, po prostu dla mnie 62 to za dużo, wiem jak wyglądałam i jak czułam się ważąc 55 kg, więc chcę do tego powrócić.
wiem też ile można stracić przez obsesję, bo przekonałam się na własnej skórze, dlatego nie chcę stracić tego co udało mi się odzyskać [np. przyjaciół i zdrowe, mądre podejście do życia].
mam nadzieję, że za te 7 kg będę mogła powiedzieć, że czuję się dobrze we wlasnym ciele, bo do tego właśnie zmierzam, a nie do tego, żeby zobaczyć na wadzę "53".
__________________
shine, shine until you feel your soul away!
intense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 08:58   #77
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

mam 171cm i waze.... nie wiem teraz. ok.57-58kg. ale mam bardzo ciezkie kosci.
nosze rozmiar 36. (wymiary: w biodrach-89-90cm, talia- 61cm, biust-82cm).
i waga to nie wszystko- ktos moze wazyc przy tym wzroscie 62kg i byc szczuplym (moja kolezanka tak wazy i ma rozmiar 34-36), a mozna wazyc 52kg i byc 'tlusciutkim'. waga to nie wszystko- licza sie wymiary!
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:12   #78
galooshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

A ja przy wzroście 170 ważę 56 kg i chcę schudnąć 4 kg, bo od "zawsze" ważyłam 52, tylko ostatnio się zapuściłam i przytyłam. Niefajnie się z tym czuję i tak czy siak schudnę. I chociaż na pewno nie wyglądam grubo przy tych 56 kg, to zejdę do 52, bo przy tej wadze czuję się komfortowo. Świat nie kończy się dla mnie na własnym wyglądzie i nie dążę za wszelką cenę do zbicia tych kilku kilogramów, dlatego też po prostu wracam do dawnego sposobu odżywiania (czyli zdrowo) i ćwiczeń. Żadne diety-cud i żadne drastyczne katowanie własnego ciała.
galooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:23   #79
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

przyjme 5-8kg od odchudzajacych sie
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 10:01   #80
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez intense Pokaż wiadomość
już pisałam, że nie chce być chodzącym szkieletorkiem, po prostu dla mnie 62 to za dużo, wiem jak wyglądałam i jak czułam się ważąc 55 kg, więc chcę do tego powrócić.
wiem też ile można stracić przez obsesję, bo przekonałam się na własnej skórze, dlatego nie chcę stracić tego co udało mi się odzyskać [np. przyjaciół i zdrowe, mądre podejście do życia].
mam nadzieję, że za te 7 kg będę mogła powiedzieć, że czuję się dobrze we wlasnym ciele, bo do tego właśnie zmierzam, a nie do tego, żeby zobaczyć na wadzę "53".
popieram, ja mam 61 i tez chce tylko 4-5 kg zrzucic to chyba nie przestepstwo??
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:33   #81
intense
Raczkowanie
 
Avatar intense
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nieznana. :>
Wiadomości: 49
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec Pokaż wiadomość
przyjme 5-8kg od odchudzajacych sie
serio?! wyśle Ci pocztą, ok?
__________________
shine, shine until you feel your soul away!
intense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:44   #82
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Dopiero kilka godzin, zaliczylam wypad na miasto i juz padam z glodu. No cóż, będzie cięzko ale kochane wizazanki mnie podopingują, nie ? To mówicie, że ile chcecie ważyć ? To jest strasznie motywujące.
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 11:32   #83
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

ja przy wzroscie 1.70 ważę 55kg coraz częściej spotykam się z komentarzami, że jestem za chuda mam już tego dość. Sama w lustrze to widzę chciałabym przytyć ale nie potrafię ( 5 kilo by mnie uszczęśliwiło na początek).
Najgorzej mam z rękoma są tak chude i kości mi strasznie odstają nieopodal szyi . Ostatnio staram się jeść słodycze ale nic nie daje ciągle wskazówka na wadze pokazuje 55
Dziwie się niektórym że chcą schudnąć przy tym wzroście przecież to już będzie niedowaga ale już każdego sprawa osobista.
Z 3 lata temu ważyłam 60 i wcale się nie odchudzałam,że ubyło mi 5kg. Uważam, że to odpowiednia waga do takiego wzrostu. Czułam się wtedy masywnie ale nie byłam gruba a teraz jestem taka po prostu cienka, wszystkie ubrania na mnie wiszą. Nie wiem w jaki sposób przytyć , łatwiej jednak jest się odchudzać.

Zgadzam się ze słowami mcdulki: "waga to nie wszystko- licza sie wymiary!"

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze na aerobiku szybciej zrzucisz zbedne kilogramy
heh no to ładnie ja akurat muszę odrabiać wf na uczelni i chodzę prawie codziennie na aerobik, ale na pewno żeby nie zrzucić kg tylko zaliczyć semestr Oprócz zrzucenia kg na co jest jeszcze dobry aerobik? Jakoś też chyba rzeźbi kształty? coo ? aha i wydaje mi się że dla kondycji lepszej - w sumie to mam po nim dobre samopoczucie

Mam nadzieje że po wakacjach będę grubsza - no zobaczymy czy mi się uda
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:04   #84
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

ja mam 168-170 , nie wim dokladnie ile i waze 61 kg ........ i waga to nic, bo wiem, ze mam duzo miesni , ale wyglad to : PORAZKA : totalna...... dawno temu wazylam 54 i bylam szuplutka, ale malo mi bylo to sie zaczely problemi i doszlo do 72 ... wiec cieszcie sie z tego co macie ....... a ja sobie i tak daze do 53-55
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 16:20   #85
intense
Raczkowanie
 
Avatar intense
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nieznana. :>
Wiadomości: 49
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

no i jak Wam idzie? ja cały dzień siedzę na pupie i się uczę, bo sesja mi się zaczyna... ale jak tylko wszystko pozaliczam (czyli około 20 czerwca) to zapisuję się na aerobik. mam nadzieję, że do tego czasu dotrwam, bo z tym moim odchudzaniem to różnie jest... ale w końcu się musi udać (pocieszam się... ), bo jak nie to całe lato przeleżę na słońcu owinięta ręcznikiem.
__________________
shine, shine until you feel your soul away!
intense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 16:42   #86
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Idę razem z seemore się powiesić bo przy wzroście 170cm ważę 59kg :| a wy narzekacie
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 17:01   #87
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Ja mam 170 waże 58 i jestem bardzo zadowolona.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 18:38   #88
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
mam 171cm i waze.... nie wiem teraz. ok.57-58kg. ale mam bardzo ciezkie kosci.
nosze rozmiar 36. (wymiary: w biodrach-89-90cm, talia- 61cm, biust-82cm).
i waga to nie wszystko- ktos moze wazyc przy tym wzroscie 62kg i byc szczuplym (moja kolezanka tak wazy i ma rozmiar 34-36), a mozna wazyc 52kg i byc 'tlusciutkim'. waga to nie wszystko- licza sie wymiary!
dokładnie
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 21:17   #89
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
Idę razem z seemore się powiesić bo przy wzroście 170cm ważę 59kg :| a wy narzekacie

to ja chyba pierwsza pojde bo ja mam 61 przy tym wzroscie
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 21:55   #90
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: wejdz jesli masz 170 cm wzrostu

czemu sluzy ten watek??podkrecaniu chorej atmosfery i promowaniu wystających kosci???Wyrabianiu kompleksów???

Ja bylam zawsze chuda i marzylam o tym zeby przytyć.W koncu mi sie udało.
Przeraza mnie to ze tak wiele szczuplych osob uwaza sie za otyłe,ogladam zdjecia CHUDYCH osob ,ktore prosza o rady jak schudnac.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.