Tarnowskie Panny Młode cz. V - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 15:21   #2641
_nowoczesna_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Wystrój to wystrój ale jakie widoki są z tego miejsca


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Dziewczyny gdzie zamawiacie bukiety ? Są jakieś kwiaciarki w Tarnowie w "korzystej" cenie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kolejny raz polecę kwiaciarnię Estera w Wojniczu. W załączniku przesyłam mój bukiet ślubny. Kosztował ok. 100 zł i do tego butonierka dla Pana Młodego gratis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 58.jpg (86,7 KB, 91 załadowań)
_nowoczesna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:48   #2642
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam noclegów dla znajomych najlepiej ze śniadaniem gdzieś jakiś hostel może? Jakbym chciała znajomym ze studiów noclegi w Cristalu fundnąć to bym z torbami poszła
http://www.nocowanie.pl/noclegi/tarnow/hotele/91586/ chyba najtaniej w Tarnowie
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 17:18   #2643
becia777
Raczkowanie
 
Avatar becia777
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 75
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez _nowoczesna_ Pokaż wiadomość
Kolejny raz polecę kwiaciarnię Estera w Wojniczu. W załączniku przesyłam mój bukiet ślubny. Kosztował ok. 100 zł i do tego butonierka dla Pana Młodego gratis

Podoba mi się ten bukiet ładne kolory, własnie takie jakie chciałabym mieć, jednak też sie zastanawiam nad jaśniejszym jakimś. Musze się szybko zdecydowć bo czas płynie nieubłaganie


A co do sali to jest taki mały loka na obrzeżach Tarnowa "Pro Publico". Tam na takie małe przyjęcia miejsca myślę że ok, jedzenie też nawet ok, byłam tam na Sylwestrze i dość dobrze było.
__________________
14.06.2014
becia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 17:18   #2644
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

dziękuję Wam za linki i rady sprawdzę w weekend i omówię z rodzicami temat i zdecydujemy
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:25   #2645
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Malutki, ale ładny bukiet, więc faktycznie ok 100zł mógł kosztować
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:21   #2646
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez _nowoczesna_ Pokaż wiadomość
Kolejny raz polecę kwiaciarnię Estera w Wojniczu. W załączniku przesyłam mój bukiet ślubny. Kosztował ok. 100 zł i do tego butonierka dla Pana Młodego gratis
Bardzo ładny bukiet i cena całkiem przyzwoita
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:23   #2647
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Co prawda pozostało nam jeszcze trochę ponad 7 mies do ślubu, ale zaczęliśmy rozglądać się za zaproszeniami Póki co mam dwa typy : http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...825085803.html
http://allegro.pl/romantyczne-zapros...824131554.html

oczywiście w obu przypadkach biorę pod uwagę te z motywem czerwonym
Co o nich myślicie???

Ktoś tu pytał o targi - my byliśmy, ale tak tylko zobaczyć, ponieważ wszystko , co ważniejsze już mamy Zainspirowało mnie jedynie stoisko z zaproszeniami ślubnymi Same zaproszenia nie robiły tzw "łał" (ładne były, ale nie za tą cenę), jednak zobaczyłam tam kotylion z napisem "człowiek od wódki" czy jakoś tak Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, ale pomysł nam się spodobał i nie wiem czy naszego świadka w takowy kotylion nie wystroimy
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 22:14   #2648
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Co prawda pozostało nam jeszcze trochę ponad 7 mies do ślubu, ale zaczęliśmy rozglądać się za zaproszeniami Póki co mam dwa typy : http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...825085803.html
http://allegro.pl/romantyczne-zapros...824131554.html

oczywiście w obu przypadkach biorę pod uwagę te z motywem czerwonym
Co o nich myślicie???

Ktoś tu pytał o targi - my byliśmy, ale tak tylko zobaczyć, ponieważ wszystko , co ważniejsze już mamy Zainspirowało mnie jedynie stoisko z zaproszeniami ślubnymi Same zaproszenia nie robiły tzw "łał" (ładne były, ale nie za tą cenę), jednak zobaczyłam tam kotylion z napisem "człowiek od wódki" czy jakoś tak Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, ale pomysł nam się spodobał i nie wiem czy naszego świadka w takowy kotylion nie wystroimy
pierwsze
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:20   #2649
iwokuk36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny jakie zespoły polecacie z Trn i okolic?
Bo nieustannie poszukuje
iwokuk36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 04:51   #2650
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Co prawda pozostało nam jeszcze trochę ponad 7 mies do ślubu, ale zaczęliśmy rozglądać się za zaproszeniami Póki co mam dwa typy : http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...825085803.html
http://allegro.pl/romantyczne-zapros...824131554.html

oczywiście w obu przypadkach biorę pod uwagę te z motywem czerwonym
Co o nich myślicie???

Ktoś tu pytał o targi - my byliśmy, ale tak tylko zobaczyć, ponieważ wszystko , co ważniejsze już mamy Zainspirowało mnie jedynie stoisko z zaproszeniami ślubnymi Same zaproszenia nie robiły tzw "łał" (ładne były, ale nie za tą cenę), jednak zobaczyłam tam kotylion z napisem "człowiek od wódki" czy jakoś tak Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, ale pomysł nam się spodobał i nie wiem czy naszego świadka w takowy kotylion nie wystroimy
Pierwsze są mega! Mysmy zamówili wczoraj własnie z amelia wedding. Tez mamy ok. 7 miesiecy do ślubu ale dużo zaproszeń zabiera nam znajoma do stanów dla rodziny rozdać wiec stąd ten pośpiech


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 06:13   #2651
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez iwokuk36 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie zespoły polecacie z Trn i okolic?
Bo nieustannie poszukuje

-Geminix
-Camert's Band

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Co prawda pozostało nam jeszcze trochę ponad 7 mies do ślubu, ale zaczęliśmy rozglądać się za zaproszeniami Póki co mam dwa typy : http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...825085803.html
http://allegro.pl/romantyczne-zapros...824131554.html

oczywiście w obu przypadkach biorę pod uwagę te z motywem czerwonym
Co o nich myślicie???

Ktoś tu pytał o targi - my byliśmy, ale tak tylko zobaczyć, ponieważ wszystko , co ważniejsze już mamy Zainspirowało mnie jedynie stoisko z zaproszeniami ślubnymi Same zaproszenia nie robiły tzw "łał" (ładne były, ale nie za tą cenę), jednak zobaczyłam tam kotylion z napisem "człowiek od wódki" czy jakoś tak Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, ale pomysł nam się spodobał i nie wiem czy naszego świadka w takowy kotylion nie wystroimy
http://allegro.pl/romantyczne-zapros...824131554.html
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 06:54   #2652
wiolka21
Raczkowanie
 
Avatar wiolka21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Mi też się spodobały te zaproszenia "perłowe kwiaty" Tylko ta wstążka jest chyba ściągana całkiem, a wolałabym żeby otwierały się bez zdejmowania kokardki...
Na targach też byłam i zaproszenia szczerze mówiąc nie w moim guście, a cena jest powalająca.
Targi ogólnie ok, w sumie to najbardziej zainteresowały mnie placki o torty. Korzysta któraś z usług Piotra Rydza? Wydał się w rozmowie bardzo miły, konkretny i pomocny. Macie jakieś opinie?

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez iwokuk36 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie zespoły polecacie z Trn i okolic?
Bo nieustannie poszukuje
Ja będę mieć ten zaspół: http://www.goralsi.pl/.
Trochę drogo ale według mnie naprawde warto
__________________


Edytowane przez wiolka21
Czas edycji: 2014-01-22 o 06:53
wiolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 06:56   #2653
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez wiolka21 Pokaż wiadomość
Mi też się spodobały te zaproszenia "perłowe kwiaty" Tylko ta wstążka jest chyba ściągana całkiem, a wolałabym żeby otwierały się bez zdejmowania kokardki...
Na targach też byłam i zaproszenia szczerze mówiąc nie w moim guście, a cena jest powalająca.
Targi ogólnie ok, w sumie to najbardziej zainteresowały mnie placki o torty. Korzysta któraś z usług Piotra Rydza? Wydał się w rozmowie bardzo miły, konkretny i pomocny. Macie jakieś opinie?

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------



Ja będę mieć ten zaspół: http://www.goralsi.pl/.
Trochę drogo ale według mnie naprawde warto

ja już nieraz korzystałam z usług p.Rydza sama mam u niego fontanne na swoje wesele jest bardzo miłym, pogadanym i konkretnym gościem
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 07:00   #2654
wiolka21
Raczkowanie
 
Avatar wiolka21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny mam jeszcze takie głupie pytanie, mam nadzieję że mnie nie wyśmiejecie a wręcz pomożecie. Bo często piszecie o wystroju sali, kolorach itd. Ja myślałam, że jak płacę za lokal to on już bd pięknie ubrany???

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
ja już nieraz korzystałam z usług p.Rydza sama mam u niego fontanne na swoje wesele jest bardzo miłym, pogadanym i konkretnym gościem
No właśnie wydał się bardzo sympatyczny Myślałam też o cukierni Anka, to mi doradził kuzyn bo mial u siebie.
__________________

wiolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 07:09   #2655
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez wiolka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze takie głupie pytanie, mam nadzieję że mnie nie wyśmiejecie a wręcz pomożecie. Bo często piszecie o wystroju sali, kolorach itd. Ja myślałam, że jak płacę za lokal to on już bd pięknie ubrany???

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------



No właśnie wydał się bardzo sympatyczny Myślałam też o cukierni Anka, to mi doradził kuzyn bo mial u siebie.

ja od razu w umowie mam zapis ze dekoracja sali jest na mojej głowie
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 07:16   #2656
lyinggame
Raczkowanie
 
Avatar lyinggame
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 53
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

[QUOTE=wiolka21;44734619]Dziewczyny mam jeszcze takie głupie pytanie, mam nadzieję że mnie nie wyśmiejecie a wręcz pomożecie. Bo często piszecie o wystroju sali, kolorach itd. Ja myślałam, że jak płacę za lokal to on już bd pięknie ubrany???


Niestety, teraz coraz więcej sal wymaga, aby o wystrój zadbali Młodzi, sama mam podobną sytuację. Nieliczne lokale zapewniają we własnym zakresie kwiaty na stoły...
Moi znajomi, którzy mieli dwa lata temu wesele w Brzesku w Restauracji August mieli już zapewnione dekoracje, z tym, że oni nie decydowali o rodzajach kwiatów
lyinggame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:36   #2657
wiolka21
Raczkowanie
 
Avatar wiolka21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

To teraz muszę zadzwonić dowiedzieć się jak to jest u mnie, ale pewnie podobnie. Tylko, że ja nieświadoma nie dopytałam A jak dekorujecie swoje sale? Jakieś kwiaty, serwetki?
__________________

wiolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 09:02   #2658
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez wiolka21 Pokaż wiadomość
To teraz muszę zadzwonić dowiedzieć się jak to jest u mnie, ale pewnie podobnie. Tylko, że ja nieświadoma nie dopytałam A jak dekorujecie swoje sale? Jakieś kwiaty, serwetki?
A gdzie masz to wesele?
Ja mam dekoratornie jachny, a w dekoracje idziemy raczej w klasyke z tym,ze odchodzi sie już od dużej ilości balonów przy suficie( wesele mamy w remizie) wiec wybralismy przystojenia z szaframi przeplatanymi balonami w kolorze złoto granatowym. Na stołach nic wiele, serwetki ale nie standardowe tylko te lepszej jakości i one są wieksze, do tego dodatki granatowe i chcemy wielka tube szklana, w ktorej bedzie róza zalana woda a na górze plywajaca swieczka

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez _nowoczesna_ Pokaż wiadomość
Kolejny raz polecę kwiaciarnię Estera w Wojniczu. W załączniku przesyłam mój bukiet ślubny. Kosztował ok. 100 zł i do tego butonierka dla Pana Młodego gratis
Ta kwiaciarka jest przy rynku w Wojniczu?
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 09:47   #2659
lyinggame
Raczkowanie
 
Avatar lyinggame
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 53
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez wiolka21 Pokaż wiadomość
To teraz muszę zadzwonić dowiedzieć się jak to jest u mnie, ale pewnie podobnie. Tylko, że ja nieświadoma nie dopytałam A jak dekorujecie swoje sale? Jakieś kwiaty, serwetki?
Jeśli chodzi o dekoracje sali, to my tylko zajmujemy się kwiatami na stoły, a ponieważ mamy okrągłe więc dosyć dużo ich potrzebujemy Serwetki i resztę rzeczy zapewnia lokal. Ewentualnie można jeszcze pomyśleć nad numeracją stołów, menu itp
lyinggame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 09:55   #2660
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Cytat:
Napisane przez lyinggame Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dekoracje sali, to my tylko zajmujemy się kwiatami na stoły, a ponieważ mamy okrągłe więc dosyć dużo ich potrzebujemy Serwetki i resztę rzeczy zapewnia lokal. Ewentualnie można jeszcze pomyśleć nad numeracją stołów, menu itp
Znajomi teraz mieli wesele, 9 stolików okrągłych plus stół młodych i za kwiatki zaplacili cos około 1500 a nic wiele w nich nie bylo po kilka herbacianych krótkich róż z jakimiś ozdobnymi liściami. Dla mnie zaden szal za takie pieniadze.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 12:21   #2661
lyinggame
Raczkowanie
 
Avatar lyinggame
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 53
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Znajomi teraz mieli wesele, 9 stolików okrągłych plus stół młodych i za kwiatki zaplacili cos około 1500 a nic wiele w nich nie bylo po kilka herbacianych krótkich róż z jakimiś ozdobnymi liściami. Dla mnie zaden szal za takie pieniadze.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
My mamy ten problem, że bedziemy mieli gdzieś ok 20 stolików i oczywiście nasz, na który trzeba większą kompozycję, także też sie liczę z dość dużym kosztem

Ja z racji iż jestem z Brzeska, też stąd będę mieć florystkę, mam już jedną kwiaciarnię sprawdzoną, gdzie robią bardzo ładne kompozycje, a ceny są mniejsze niż w Tarnowie, więc liczę, że będę miała więcej, za tą samą kwotę co w Tarnowie
lyinggame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 13:24   #2662
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez lyinggame Pokaż wiadomość
My mamy ten problem, że bedziemy mieli gdzieś ok 20 stolików i oczywiście nasz, na który trzeba większą kompozycję, także też sie liczę z dość dużym kosztem

Ja z racji iż jestem z Brzeska, też stąd będę mieć florystkę, mam już jedną kwiaciarnię sprawdzoną, gdzie robią bardzo ładne kompozycje, a ceny są mniejsze niż w Tarnowie, więc liczę, że będę miała więcej, za tą samą kwotę co w Tarnowie
Na pewno będzie taniej. Wystarczy wyjechać 20 km za Tarnów w pogoni za np. Bukietami ślubnymi i kupic nawet do 100 zl taniej. W jednej tarnowskiej za byle bukiet krzykneli sobie 260 zl a za Tarnowem usłyszalam dzisiaj 140


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:34   #2663
lyinggame
Raczkowanie
 
Avatar lyinggame
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 53
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

W tamtym roku siostra mojego narzeczonego, która miała ślub w Krakowie brała kwiaty też z tej kwiaciarni i za klasyczna wiązankę z kremowych róż (15szt chyba), nie w mikrofonie, zapłaciła 70zł, ale też się zdarzają kwiaciarnie gdzie za taką samą by 100zł dała

Także trzeba szukać, szukać
lyinggame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 15:54   #2664
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Faktycznie, coraz więcej lokali nie robi dekoracji, ale to głównie dlatego, że co para to chce coś innego A są lokale, które obiecują dać niektóre rzeczy,a jak przychodzi co do czego to nie ma ii jest panika
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 17:47   #2665
wiolka21
Raczkowanie
 
Avatar wiolka21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Ja mam w Grubciu i nie dopytałam jak tam jest z takimi detalami. Może ktoś się orientuje?
__________________

wiolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 09:48   #2666
baaaasiaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez wiolka21 Pokaż wiadomość
Ja mam w Grubciu i nie dopytałam jak tam jest z takimi detalami. Może ktoś się orientuje?

Z tego co pamiętam jak siostra miała tam ślub, to sama sobie dekorowała, ale to było 3 lata temu, więc możliwe że się to zmieniło dopytaj się
__________________
Nasz dzień 30.08.2014
baaaasiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 17:04   #2667
gwiazdkaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 44
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny powiedzcie jaka godzine slubu wybrałyście i ile wcześniej trzeba rezerwować w kościele?
__________________
Razem od: 01.09.2012r.
Zaręczeni: 01.09.2013r.
Ślubujemy: 08.08.2015r.
gwiazdkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 17:59   #2668
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez gwiazdkaaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie jaka godzine slubu wybrałyście i ile wcześniej trzeba rezerwować w kościele?
ja poszłam 1 rok przed ślubem, ksiądz nie miał jeszcze kalendarza ale wpisał nas w starym na ostatniej stronie, później jakoś pół roku przed ślubem się przypomnieliśmy
mamy godzinę 15.00 bo ślub w kwietniu, gdybyśmy robili latem gdzie byłby dłuższy dzień wzięłabym 16.00
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 18:15   #2669
becia777
Raczkowanie
 
Avatar becia777
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 75
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Ja byłama nawet ponad rok wcześniej u księdza to wpisał nazwiska date i godzinę odrazu w protokuł. Wybraliśmy godzinę 15.
__________________
14.06.2014
becia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:22   #2670
wiolka21
Raczkowanie
 
Avatar wiolka21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez baaaasiaaaa Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam jak siostra miała tam ślub, to sama sobie dekorowała, ale to było 3 lata temu, więc możliwe że się to zmieniło dopytaj się
Dzięki, pewnie też będę musiała pomyśleć nad dekoracją. Dzięki Bogu, że trafiłam na to forum, już tyle mi pomogłyście dziewczyny
A jak wrażenia po siostry weselu?

Ja rezerwowałam jakoś w listopadzie 2013r., wiec niecały rok wcześniej i wybrałam godzinę 16. W tamtym roku byłam na weselu o 12, w dodatku 30 km ode mnie, musiałam odpuścić fryzjera bo pomimo, że wstałam o 6 nie mogłam się wyrobić z wesela wyszłam po 2giej i to już była końcówka. Jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie. Według mnie 15-16 są najlepszym wyborem. No ewentualnie 14, ale napewno nie wcześniej
__________________

wiolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 12:56:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.