Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Druga czesc wątku nosić będzie nazwę:
Były bąki, kupy i marudzenia, od dziś myślimy co dzieciom dać do jedzenia. 1 2,78%
Marchew, jabłko i ziemniaczek, niech nam rośnie zdrowo każdy dzieciaczek. 0 0%
Nasze pociechy poznają nowe smaczki i w miseczkach znajdują marchew, dynię i ziemniaczki. 1 2,78%
Daj mi tę noc, tę jedną noc! Przespaną noc- tę jedną noc! 3 8,33%
Mama biega już od rana, chociaz mocno niewyspana! 0 0%
Skazy, krostki i wysypki- od tygodni męczą wszystkich! 0 0%
Ach to wszystko trudne strasznie- niech to dziecko wreszcie zaśnie! 1 2,78%
Gdzieś promocja na pampersy? Wątek nasz wie o tym pierwszy! 3 8,33%
Uff jak gorąco! Puff jak gorąco! Słuchają maluchy nieustająco 0 0%
Lokomotywa i kaczka dziwaczka to repertuar dla każdego dzieciaczka 0 0%
Na pierwszy ząbek czekamy i dietę malucha rozkminiamy. 1 2,78%
W głos się śmieją dzieci nasze, zaraz będą wciinać kaszę! 9 25,00%
Mama pokaż cały świat, bo ja nie chce lezeć tak! 11 30,56%
Zieleń, złoto, jajecznica- w kupie cała okolica! 1 2,78%
Już marchewka się szykuje, mama dziecku ją gotuje! 2 5,56%
ostre tutaj są rozmowy, wątek mamy odlotowy! 1 2,78%
Rozszerzania diety czas - oby kolki poszły w las! 1 2,78%
Marchew, jabłko dobra rzecz - oby kolki poszły precz 1 2,78%
mamusie listopad-grudzień. 0 0%
Głosujący: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 20:28   #3031
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2014-01-25 o 13:46
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:32   #3032
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
jak ma na imię? ja ni8estety nie pomogę bo jak narazie tych skokow u córeczki nie widze, jest dobry i zły dzień
Jak nie widzisz skokow to tylko dziecka pozazdroscic. ja za kazdym razem jak dziecko robi sie crazy crazy to sprawdzam i zawsze wtedy jest skok....zawsze, no 3 teraz
synu zwie sie alexander.


lusesita, moge zapytac czemu porazka? sama planuje w
asnie sprobowac kapac sie z maluchem.
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:33   #3033
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
My juz dosyc dawno podajemy 150 bo Mala 120 sie nie najadala
ja nie wiem czy nie spróować 150ml bo mały po jedzeniu od razu łapy pcha do buzi i ciumka i nie wiem czy to z głodu
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:46   #3034
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
jak patrzę jak wasze maluchy główki podnoszą to ja nie wiem co z moim, nie wiem jak go do tego nakłaniać jak on na brzuchu leżeć nie lubi
Nina wczoraj skończyła 3 m-ce i nie podnosi


Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj na cmentarzu u dziadków TŻta i u dziadka Jasia (taty TŻta), teściowa została z Jasiem dosłownie na 15 minut, jak wróciliśmy to myślałam że wydrapię jej oczy. Zanim pojechaliśmy zrobiłam Jasiowi 60ml mleka (bo od wczoraj po tyle je, mniej ale częściej), zaczęłam go karmić i przyszła teściowa że ona dokończy karmienie a my żebyśmy jechali, pojechaliśmy, wracamy Jaś płacze jakby go ktoś ze skóry obdzierał, wchodzę do pokoju teściowa karmi moje dziecko - myślałam że ona go karmi na raty tymi 60ml które mu zrobiłam a ona DOROBIŁA MU JESZCZE 90ml i na siłę wpychała choć on wypychał butelkę językiem, płakał bo nie chciał a ona mu na siłę wpychała. Zaczął mi okropnie ulewać choć nigdy się mu to nie zdarzało. Wzięłam go na ręce, przytuliłam i od razu się uspokoił... Nawet nie wiem kiedy teściowa ulotniła się z pokoju, zeszłam na dół i już jej nie było - pojechała do swojej siostry, nawet nie zdąrzyłam zwrócić jej uwagi... Do tej pory jej nie ma.
Tyle razy mi mówiła żebym pojechała sobie załatwić swoje sprawy a ona mi dziecka przypilnuje, tyle razy miała pretensje że dziecko wywożę do rodziców żeby oni się nim zajmowali w tym czasie kiedy ja mam wyjść do urzędu na miasto czy gdzieś tam... Po dzisiejszej akcji boję się Jaśka w jej rękach chociaż na minutę zostawić... Niby wychowała i wykarmiła 3 dzieci a zupełnie nie wie jak się za to zabrać, na każdy płacz Jaśka odpowiada "on napewno jest głodny"


Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Jaki Jaśko ja Wam wrzuce mojego zasmarkańca kochanego
Ależ on się zmienia

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Waży pięknie bo 5,5kg i lekarka zakazała nam karmień w nocy, dziecko 2,5 miesięczne ma wytrzymywać bez karmienia 5-6 godzin już.
Coooo? Moja je co godzinę

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi czemu nie chcecie iść z maluszkami na spacer? bo jest -6? to co z zimą? ma być coraz zimniej, nawet do -20 ma dochodzić.. będziecie kisić dzieciaczki? rozumiem jak jest odwilż, wilgotno, leje... ale jak jet tak jak dzisiaj,,? potem wyjdziecie do głupiego lekarza i Wam sie dzieci rozchorują od siedzenia w cieple i nagle na zimno. Ja rozumiem zeby nie chodzić 5h ale na 40 minut- godzinke bym wychodziła. Mało tego.. uważam że dizeci ubieramyodpowiednio do pogody. My wyrośliśmy niestety z kombinezonu i nie mam teraz, za to mam zimową kurteczę.Ubierać planuje [nie miałam okazji wyjść jak spadł śniego bo mały chory] rajstopki- tak dziwne, facet i rajstopki ale będzie mu ciepło bo nie mam kombinezonu- spodnie dresowe[najlepiej ze ściągaczami na dole], skarpetki, na góre body dł rękaw bluzka, kamizelka i kurteczka. Rękawice, szaliczek i czapa. Smarować porządnie kremikiem na mróz, kocykiem dobrze przyktyć, osłonka na wózek i wsio. Przecież wózek głęboki chroni nasze dzieci od tego mrozu.Na pewno nie zmarzną a sie troche zahartują. Pamiętam rozmowe tutaj z dzidzią i wzięłam sobie do serca co mówila o spacerach w zimi. Przemyślałam i uważam że JA spokojnie do -15 bede wychodzić. Do -10 na 40-60minut a przy wiekszym minusie choćby na 30 minut. Możecie powiedzieć ze jestem głupia, ale Kacper juz dwa razy zachorowal i nie mam zamiaru trzymać go w domu by potem wyszedł i znów zachorował. A o spacery bede pytać dokładnie jeszcze mojego pediatre choć i ona uważa ze należy jak najczesciej wychodzić.
Właśnie też mam zagwozdkę i chyba jednak pójdę


Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
U nas też dziś zimno ale na troszkę wyjdziemy na spacerek. Bawiłam się dziś aparatem i zrobiłam troszkę fotek małej. Normalnie jestem z siebie dumna jak na amatora to nawet wyszły, jutro zrobię na jakimś jaśniejszym tle. Dziś już małej nie męczę.
Super fotki!
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:49   #3035
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Nina wczoraj skończyła 3 m-ce i nie podnosi

Super fotki!
spokojnie nawet się nie zorientujesz jak zacznie a zaraz potem będziesz za nia latać
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:51   #3036
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy nie spróować 150ml bo mały po jedzeniu od razu łapy pcha do buzi i ciumka i nie wiem czy to z głodu
mój tez tak robi ale on niezaleznie ile zje to łapki w buźce, natomiast wszystko powyzej 150 ulje. -minute/10/30 po jedzeniu ale zawsze...

aa no to tak, pisze ze 180w czwartym miesiacu.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:54   #3037
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Jednak zadzwoniłam do zusu i powiedziała mi pani że wypłatę będę mieć na koniec miesiąca. No w końcu. Jutro mała ma 6 tygodni.
kurde a ja się nawet do zusu dodzwonić nie mogę
Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Hej babeczki.
Znowu mnie nie bylo I mam 20stron do nadrobienia.
Jestem w calkowitej rozsypce. Dziekuje za slowa otuchy. Niestety dwa dni po.mojej ostatniej wiadomosci pozegnalismy moja ukochana psice.jutro tydzien a ja wciaz nie moge sie z tym.pogodzic. Nie mam sily wam pisac co, jak I dlaczego ani o niczym co jest z tym zwiazane... placze codziennie bo byla ze nami 13 lat I 7 miesiecy. Byla naszym "pierwszym dzieckiem", czlonkiem rodziny...wszystko mi ja przypomina... wciaz czekam na skrzynke z jej prochami... achh...
bardzo współczuje

Pisałyście o wychodzeniu z dzieckiem jak jest zimno. Jestem jak najbardziej za. Dzisiaj też byłyśmy, no bo przez ostatnie dni to deszcz i ze spacerów nici. A chcę skorzystać póki nie ma -20 bo wtedy to raczej już nie wyjdziemy.

Idziemu jutro na kolejne szczepienie a po południu na USG bioderek. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 20:54   #3038
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
mój tez tak robi ale on niezaleznie ile zje to łapki w buźce, natomiast wszystko powyzej 150 ulje. -minute/10/30 po jedzeniu ale zawsze...

aa no to tak, pisze ze 180w czwartym miesiacu.
hmmm to już nie wiem czy próbować podawać czy ssanie łapek przeczekać, teraz nawet smok jest be ale łapki super
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:55   #3039
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie leżaczków. Wszystkie macie Fisher Price? Ja w końcu kupiłam taki prostszy, bez melodyjek i wibry, no i tańszy Zobaczymy jak się będzie sprawował.
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:56   #3040
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
dlaczego?






Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Rusałki bardzo mi przykro.

Lusesita czemu porażka? Opowiadaj.
A Marys wcześniej lubila kąpiele? Może jej się do oczka nalało ktorymś razem? I teraz się boi...

plakala jak zwykle,a,nawet bardziej mimo,ze co chwila,ja przytulalam tak jak,lubi



straszne to...

M. mowi,ze to od tego jak ja,kiedys wkladalosmy i brzuszek ja.bolal i plakala a my ja,dalej kapalismy- powinnismy ja,wyjac.
i ze.sie zrazila.

to jest tak,ze placze a przy zanurzeniu zaczyna sie zanosic...sinoczerwona sie robi i nie wydaje z siebie dzwieku tylko ma taki grymas placzu...

teraz,bedziemy probowac na sucho,tzn wanienke oblozymy tetrami i w miseczce bedzie woda.

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam przegląd poporodowy i schudłam 20 kilogramów w 8 tygodni. jeszcze +10 kg mi zostało. nieźle jak na zero ćwiczeń, no ale ja jem jak wróbelek.
prawie nic, bo moje stany depresyjne i przybicie zaciskają mi żołądek.
zmienili mi też tabletki, bo te co miałam do tej pory nic nie działają
także kuracja od nowa....

mały śpi tyle co nigdy, jest strasznie płaczliwy dzisiaj
dobrze że śpi, bo jak się obudzi to cały czas placze i wygląda to tak, jakby go bolało, całe nóżki. paracetamol zdaje się działać, bo nie wybudza się tak jak wcześniej, przy każdym ruchu. normalnie taki dzień do dupy że szkoda mówić
oby tylko obyło się bez temperatury.

oj,biedny




Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
My juz dosyc dawno podajemy 150 bo Mala 120 sie nie najadala







Znaczy bardziej mi chodzilo o ilosc mleka wg producenta w danym miesiacu

Dzisiaj wyprobowalam mufke bylo chyba z -8 stopni a ja szlam bez rekawiczek tylko lapy w mufce mialam i bylo mi cieplo! to byl udany zakup

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tez musze zakupic,fajna sprawa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:56   #3041
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Hej babeczki.
Znowu mnie nie bylo I mam 20stron do nadrobienia.
Jestem w calkowitej rozsypce. Dziekuje za slowa otuchy. Niestety dwa dni po.mojej ostatniej wiadomosci pozegnalismy moja ukochana psice.jutro tydzien a ja wciaz nie moge sie z tym.pogodzic. Nie mam sily wam pisac co, jak I dlaczego ani o niczym co jest z tym zwiazane... placze codziennie bo byla ze nami 13 lat I 7 miesiecy. Byla naszym "pierwszym dzieckiem", czlonkiem rodziny...wszystko mi ja przypomina... wciaz czekam na skrzynke z jej prochami... achh...
Przykro mi, tyle lat była z Wami
Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
probowalismy z temperaturami...co do brzuszka to nie ma szans,bo ona w ogole na brzuszku nie lubi.






wiem co czujesz,przykro mi


dzis kapalam sie razem z Marysia- porazka
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No a nosicie ją np tak jakby na samolot??? Czy też nie? Kładziesz ją na swoich kolanach??
Może warto spróbować???
Kurcze już innych pomysłów nie mam, może trzeba będzie przeczekać, pokrzyczy jeszcze kilka dni i przejdzie, skoro nagle taka zmiana że zaczęła krzyczeć
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
My juz dosyc dawno podajemy 150 bo Mala 120 sie nie najadala







Znaczy bardziej mi chodzilo o ilosc mleka wg producenta w danym miesiacu

Dzisiaj wyprobowalam mufke bylo chyba z -8 stopni a ja szlam bez rekawiczek tylko lapy w mufce mialam i bylo mi cieplo! to byl udany zakup

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super że zakup okazał sie udany
Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy nie spróować 150ml bo mały po jedzeniu od razu łapy pcha do buzi i ciumka i nie wiem czy to z głodu
wiesz co moja od jakiś dwóch tygodni też tak robi, i nie jest głodna tylko po prostu ręce w buzi to teraz jej znak rozpoznawczy. Ale spróbować jak coś możesz jeśli nie jesteś pewna. Chociaż jeśli nie płacze to myślę że to po prostu etap wkładania łapek do buźki

Ja się zaraz zapłacze!!!!!!! Nie dość że włosy wypadają mi teraz garściami to jeszcze mi sie łupież przyplątał!! Skąd?!?! Ja sie pytam skąd?!?!?!
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 20:57   #3042
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Zuza dzisiaj zaczęła wyciągać rąsie po zabawki na macie jak leży to wyciąga po zabaweczki


Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Hej babeczki.
Znowu mnie nie bylo I mam 20stron do nadrobienia.
Jestem w calkowitej rozsypce. Dziekuje za slowa otuchy. Niestety dwa dni po.mojej ostatniej wiadomosci pozegnalismy moja ukochana psice.jutro tydzien a ja wciaz nie moge sie z tym.pogodzic. Nie mam sily wam pisac co, jak I dlaczego ani o niczym co jest z tym zwiazane... placze codziennie bo byla ze nami 13 lat I 7 miesiecy. Byla naszym "pierwszym dzieckiem", czlonkiem rodziny...wszystko mi ja przypomina... wciaz czekam na skrzynke z jej prochami... achh...
Bardzo mi przykro
Na pewno jest szczęśliwy za TM


Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
tak trójki :P
mi nie przeciekają
To ja już nie wiem...


Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
aaby- z listy jedyna rzecz to przeglad szafy
odpoczynek nie ma szans bo Kacpercos ciagle cos, stres jest ciagle...eh szkoda gadac. moze jutro nadrobie wizaz, pojutrze pocwicze? ;>
Trzymam kciuki za odhaczanie kolejnych pozycji


Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
spokojnie nawet się nie zorientujesz jak zacznie a zaraz potem będziesz za nia latać
Osiwieję przez nią Boję się po prostu, że źle się rozwija... I ciągle jednak w prawo patrzy
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:58   #3043
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
plakala jak zwykle,a,nawet bardziej mimo,ze co chwila,ja przytulalam tak jak,lubi



straszne to...

M. mowi,ze to od tego jak ja,kiedys wkladalosmy i brzuszek ja.bolal i plakala a my ja,dalej kapalismy- powinnismy ja,wyjac.
i ze.sie zrazila.

to jest tak,ze placze a przy zanurzeniu zaczyna sie zanosic...sinoczerwona sie robi i nie wydaje z siebie dzwieku tylko ma taki grymas placzu...

teraz,bedziemy probowac na sucho,tzn wanienke oblozymy tetrami i w miseczce bedzie woda.




oj,biedny






tez musze zakupic,fajna sprawa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kurcze to dziwne od czego tak, mnie się zawsze wydawało że wanienka przynosi dzieciaczkom właśnie ukojenie dla brzuszka
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:59   #3044
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Idziemu jutro na kolejne szczepienie a po południu na USG bioderek. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Też mamy jutro szczepienie
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 21:14   #3045
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość


Osiwieję przez nią Boję się po prostu, że źle się rozwija... I ciągle jednak w prawo patrzy
nie zachodź w głowe, ledwo skończyła 3 miesiące, ma prawo patrzeć częściej w jedną stronę, a próbowałaś ją zachęcać zabawkami do patzrenia na lewo( wiem że jeszcze mało zainteresowana jest), albo może też nieświadomie sama przechylasz ją jeszcze na prawo np podczas karmienia, a nawet tego nie zauważasz? kiedy macie tą wizytę u lekarza? ortopedy czy neurologA?
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 21:22   #3046
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2014-01-25 o 13:46
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 21:23   #3047
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Jest jużwątek mam październikowych 2014 ale ten czas leci

anka aż tak jest źle? a rozmawiałaś z nim?
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 21:23   #3048
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Przykro mi, tyle lat była z Wami

No a nosicie ją np tak jakby na samolot??? Czy też nie? Kładziesz ją na swoich kolanach??
Może warto spróbować???
Kurcze już innych pomysłów nie mam, może trzeba będzie przeczekać, pokrzyczy jeszcze kilka dni i przejdzie, skoro nagle taka zmiana że zaczęła krzyczeć

super że zakup okazał sie udany

wiesz co moja od jakiś dwóch tygodni też tak robi, i nie jest głodna tylko po prostu ręce w buzi to teraz jej znak rozpoznawczy. Ale spróbować jak coś możesz jeśli nie jesteś pewna. Chociaż jeśli nie płacze to myślę że to po prostu etap wkładania łapek do buźki

Ja się zaraz zapłacze!!!!!!! Nie dość że włosy wypadają mi teraz garściami to jeszcze mi sie łupież przyplątał!! Skąd?!?! Ja sie pytam skąd?!?!?!
tzn.kladziemy ja,no no trzeba...ale to z 2 mim. moze,tyle wytrzymuje...
samolotu nie probowalismy

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 21:26   #3049
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Haha w pierwszej chwili przeczytałam muffina i myśle sobie WTF? że jak? ciepły z cukierni i Lineczka wkłada tam ręce żeby się obrzać?
zakręcona i ślepa.
co to ta mufka? takie coś z żelem do grzania rąk?

http://m.allegro.pl/przedmiot,mufka-...879903211.html to jest ta co kupilam haha w muffinke troche za mala by byla 'D




Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy nie spróować 150ml bo mały po jedzeniu od razu łapy pcha do buzi i ciumka i nie wiem czy to z głodu

Nela tez wklada raczki do buzi ale ona tak robi 24 godz na dobe i nir jrst glodna ale sprobowac dac wiecej mleka mozesz




Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie leżaczków. Wszystkie macie Fisher Price? Ja w końcu kupiłam taki prostszy, bez melodyjek i wibry, no i tańszy Zobaczymy jak się będzie sprawował.
Ja mam Tiny Love u mnie zakup bujaczka bez melodii bylby bez sensu bo Nela uwielbia te melodyjki i swiatelka przy karuzeli






Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość



Bardzo mi przykro
Na pewno jest szczęśliwy za TM



To ja już nie wiem...



Trzymam kciuki za odhaczanie kolejnych pozycji



Osiwieję przez nią Boję się po prostu, że źle się rozwija... I ciągle jednak w prawo patrzy
Aaaby nie mysl ze sie mala zle rozwija! Kazde dziecko wszystko robi w innym tempie glowa do gory!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2014-01-22 o 21:27
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 21:27   #3050
Sylwiaaa88
Rozeznanie
 
Avatar Sylwiaaa88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 652
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Basia ja z pytaniami bo widzę że jesteś, a po tym podcieciu też gips na 3 tyg? a powiedz mi jeszcze jak małą kapiecie? Bo my woda w miseczce i przemywamy gazą na przewijaku bo boimy się że w wanience się gips zamoczy.
Sylwiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 21:36   #3051
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Hej

Poczytam trochę, ale mam dzień z du.py i nic mi sie nie chce
Wybrałam sie dzisiaj po długich a cieżkich przygotowaniach do miasta z małym(wybierałam sie 2 godziny bo mały nie pozwalał) żeby załatwić becikowe(które prawdopodobnie dostaniemy)ale niestety nie należy nam sie zapomoga bo przez głupią babę która nam źle powiedziała nie złożyliśmy do końca grudnia dokumentów a teraz mamy za duże dochody...rzeczywiście mega wysokie no bo tz pracuje.
Niech to szlag ....w☠☠☠☠iłam się i o☠☠☠☠☠☠☠iłam babę-a niech chociaz tyle ma ode mnie

Potem byiśmy na usg bioderek,wszystko gra jak poprzednio,bioderka w pełni wykształcoen i panewki głębokie.Mały wyrównał prawie do końca asymetrię ale jeszcze nie odwodzi na 100% tak jak powinien lewego bioderka więc jeszcze dla spokoju będziemy pieluchować do końca lutego.Ale jest znaczna poprawa!!!
Przynajmniej tyle....

Babku Tak on zawiera laktazę która trawi laktozę i powoduje lepsze przyswajanie mleka.Brałam ponieważ mały ulewał i lekarka poleciła ponieważ mógł nie trawić do końca mojego mleka dlatego tak zwracał.
A czemu myslisz że ma nietolerancję?
KtosiulaZależy jaki mały głodny.Ostatnio wysysa obie piersi na maksa-po prostu są puściutenkie.
Nieraz jest tak że tylko jedna mu starcza to na nastepne karmienie podaję mu drugą.
Brawo dla zucha Mikiego za szczepienie i wagę.

Bartuś,Hania słodziaki
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2014-01-22 o 21:49
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 22:17   #3052
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Przecieram wacikiem, a między wargami delikatnie przemywam co parę dni zmoczonym patyczkiem - żeby nie było synechii.
U Niny też zaczerwienione - tak mi się wydaje. To źle?
No mi powiedziała pediatra że źle i kazała te siuśki zbadać.

Lusesita, współczuję przebojów z kąpielą. Niestety nie wiem co poradzić. Może te tetry coś pomogą. Może inną temperaturę spróbujcie.

Byłam na spotkaniu i tak jak się spodziewałam-nie przedłużą mi umowy. Mówiły że niby nie mogą ale ja czytałam że podobno by mogły ale kłócić się nie będę. Powiedziały że jak najbardziej jak tylko będzie wakat to po macierzyńskim mogę wrócić. Tylko szkoda bo tak to by mi musieli już dać na czas nieokreślony a tak to wszystko od nowa



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 22:35   #3053
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Poczytałam
Co mi utkwiło-na spacery zamierzam chodzić jak nawet przy -15.O dziecko sie nie boje gorzej ze mna w co się ubiorę Nienawidzę rajstop pod spodniamimam wrażenie że jeszcze mi zimniej w nich niz bez

RusałkoSzkoda psiny.....to bardzo przykre.2 lata temu straciłam kotkę... -traktowałam ja jak dziecko,niestety do dzisiaj siedzi mi w głowie i jak oglądam zdjęcia to łzy same lecą.
NewtrendZosia znowy wymiata,słodka jest taka do schrupania z tą czupryną.
Babku Jak hustawka-super jest tez mi sie taka marzyła no ale $.
Powtórzę się fajnego masz brata

AAbyMoże to patrzenie w prawo ma związek z bioderkami?U nas tak było,na samym początku mały tylko prawa stronę tolerował,patrzył na prawo i główka tylko w prawo..A potem w trakcie pieluchowania zaczął przekręcać główkę na lewo.To wiązalo sie z asymerią ułożeniową głowy względem miednicy i bioderek.Żle odwodził lewe bioderko i dlatego tak ciagnął na prawo.Jeszcze mu lekka została więc korygujemy dalej.
Widocznie w brzuchu był prawostronny.



I kurcze tyle pamiętam :/

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

AAby a kiedy macie kontrolną wizytę bioderkową?Bo jak dobrze pamiętam to pisałaś żę macie II?(czy coś pomyliłam?)

MaomamiCzęsto wypadanie włosów spowodowane jest własnie łupieżem
U mnie tak sie zdarzało.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 22:37   #3054
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Nemosek super, że małe postępy są
tez nie znoszę rajstop pod spodniami, bo jeszcze mi zimniej i tak okropnie w nogi szczypie

Kociak szkoda z tą praca, ale dobre i to że możesz wrócić jak będzie wolne miejsce

Lusesita ale się macie z tymi kąpielami

Hania dziś kończy 3 miesiące
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 22:43   #3055
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
No mi powiedziała pediatra że źle i kazała te siuśki zbadać.

Lusesita, współczuję przebojów z kąpielą. Niestety nie wiem co poradzić. Może te tetry coś pomogą. Może inną temperaturę spróbujcie.

Byłam na spotkaniu i tak jak się spodziewałam-nie przedłużą mi umowy. Mówiły że niby nie mogą ale ja czytałam że podobno by mogły ale kłócić się nie będę. Powiedziały że jak najbardziej jak tylko będzie wakat to po macierzyńskim mogę wrócić. Tylko szkoda bo tak to by mi musieli już dać na czas nieokreślony a tak to wszystko od nowa



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kurcze szkoda ale może później sie uda
Ale z drugiej strony tak łatwo odpuszczasz?

Basssia Świetnie sobie radzisz z bliźniakami,szacun!

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
No mi powiedziała pediatra że źle i kazała te siuśki zbadać.

Lusesita, współczuję przebojów z kąpielą. Niestety nie wiem co poradzić. Może te tetry coś pomogą. Może inną temperaturę spróbujcie.

Byłam na spotkaniu i tak jak się spodziewałam-nie przedłużą mi umowy. Mówiły że niby nie mogą ale ja czytałam że podobno by mogły ale kłócić się nie będę. Powiedziały że jak najbardziej jak tylko będzie wakat to po macierzyńskim mogę wrócić. Tylko szkoda bo tak to by mi musieli już dać na czas nieokreślony a tak to wszystko od nowa



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Nemosek super, że małe postępy są
tez nie znoszę rajstop pod spodniami, bo jeszcze mi zimniej i tak okropnie w nogi szczypie

Kociak szkoda z tą praca, ale dobre i to że możesz wrócić jak będzie wolne miejsce

Lusesita ale się macie z tymi kąpielami

Hania dziś kończy 3 miesiące
Co tak późno piszesz?niedlugo 24.00 i imprezy nie zdążymy zrobić
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 22:46   #3056
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2014-01-25 o 13:39
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 00:24   #3057
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Hejka
Ale Majka dziś była marudna Mało spała do południa i tak się to później ciągnęło... Tylko na i po spacerze ładnie pospała, bo łącznie 3, 5h.
Jutro przylatuje moja siorka i przywiezie mi trochę rzeczy dla Mai

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
hej

ja tylko na chwile
wrzuce Wam moje córcie w wieku 7 tyg
ale podobne

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszedł nasz prezent mikolajowy od dziadków i dodatkowo zdjęcie Bartka w leżaczku
świetna karuzelka a Bartuś jaka powaga

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
U nas też dziś zimno ale na troszkę wyjdziemy na spacerek. Bawiłam się dziś aparatem i zrobiłam troszkę fotek małej. Normalnie jestem z siebie dumna jak na amatora to nawet wyszły, jutro zrobię na jakimś jaśniejszym tle. Dziś już małej nie męczę.
Super wyszło

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość

A tak wyglądał mój eskimosek na spacerku
ale opatulona

Cytat:
Napisane przez lubiewiedziec Pokaż wiadomość
zczesc dziewczyns, przylaczam sie do grona nowych mam. /synek urodzony 3.11. czy moze wasze pociechy przechodza juz 3 skok rozwojowy? jak sobie z tym radzicie?
Witaj
Ja nie zobserwowałam skoków...czasem ma gorszy dzień, jak dziś np

Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Hej babeczki.
Znowu mnie nie bylo I mam 20stron do nadrobienia.
Jestem w calkowitej rozsypce. Dziekuje za slowa otuchy. Niestety dwa dni po.mojej ostatniej wiadomosci pozegnalismy moja ukochana psice.jutro tydzien a ja wciaz nie moge sie z tym.pogodzic. Nie mam sily wam pisac co, jak I dlaczego ani o niczym co jest z tym zwiazane... placze codziennie bo byla ze nami 13 lat I 7 miesiecy. Byla naszym "pierwszym dzieckiem", czlonkiem rodziny...wszystko mi ja przypomina... wciaz czekam na skrzynke z jej prochami... achh...
przykro mi

Ryba - zdróweczka dla Kacperka

Nemosek - super, że z bioderkami taka poprawa

Kociak - szkoda, że umowy nie przedłużyli

Anka - ale z Gabrysia głodomor

Babku - świetne prezenty od brata

Anulka - buziak dla Hanulki za 3 miesiące

Dobranoc!
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 02:02   #3058
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Witam się na karmieniu.Szczekający pies obudził moje dziecko.W ogóle to słyszałam czyjś głos na dole obudziłam męża ale nikogo nie znalazł.A pies ujadał jak szalony..
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Hej

Poczytam trochę, ale mam dzień z du.py i nic mi sie nie chce
Wybrałam sie dzisiaj po długich a cieżkich przygotowaniach do miasta z małym(wybierałam sie 2 godziny bo mały nie pozwalał) żeby załatwić becikowe(które prawdopodobnie dostaniemy)ale niestety nie należy nam sie zapomoga bo przez głupią babę która nam źle powiedziała nie złożyliśmy do końca grudnia dokumentów a teraz mamy za duże dochody...rzeczywiście mega wysokie no bo tz pracuje.
Niech to szlag ....w☠☠☠☠iłam się i o☠☠☠☠☠☠☠iłam babę-a niech chociaz tyle ma ode mnie

Potem byiśmy na usg bioderek,wszystko gra jak poprzednio,bioderka w pełni wykształcoen i panewki głębokie.Mały wyrównał prawie do końca asymetrię ale jeszcze nie odwodzi na 100% tak jak powinien lewego bioderka więc jeszcze dla spokoju będziemy pieluchować do końca lutego.Ale jest znaczna poprawa!!!
Przynajmniej tyle....

Babku Tak on zawiera laktazę która trawi laktozę i powoduje lepsze przyswajanie mleka.Brałam ponieważ mały ulewał i lekarka poleciła ponieważ mógł nie trawić do końca mojego mleka dlatego tak zwracał.
A czemu myslisz że ma nietolerancję?
KtosiulaZależy jaki mały głodny.Ostatnio wysysa obie piersi na maksa-po prostu są puściutenkie.
Nieraz jest tak że tylko jedna mu starcza to na nastepne karmienie podaję mu drugą.
Brawo dla zucha Mikiego za szczepienie i wagę.

Bartuś,Hania słodziaki

durna baba..
Super że z bioderkami wszystko dobrze




Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
No mi powiedziała pediatra że źle i kazała te siuśki zbadać.

Lusesita, współczuję przebojów z kąpielą. Niestety nie wiem co poradzić. Może te tetry coś pomogą. Może inną temperaturę spróbujcie.

Byłam na spotkaniu i tak jak się spodziewałam-nie przedłużą mi umowy. Mówiły że niby nie mogą ale ja czytałam że podobno by mogły ale kłócić się nie będę. Powiedziały że jak najbardziej jak tylko będzie wakat to po macierzyńskim mogę wrócić. Tylko szkoda bo tak to by mi musieli już dać na czas nieokreślony a tak to wszystko od nowa



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

przykro mi że jednak Twoje przypuszczenia się sprawdziły.Trzymam kciukii za wolny wakat po macierzyńskim




Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Poczytałam
Co mi utkwiło-na spacery zamierzam chodzić jak nawet przy -15.O dziecko sie nie boje gorzej ze mna w co się ubiorę Nienawidzę rajstop pod spodniamimam wrażenie że jeszcze mi zimniej w nich niz
Też nie lubię.Ale albo zakładam czarne grube rajty albo tak jak dziś miałam na sobie leginsy i było spoko

Rusałko bardzo Ci współczuję wiem co czujesz.Już tyle lat kiedy straciłam swojego pieska i ta strata nadal mocno boli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 03:02 ---------- Poprzedni post napisano o 02:47 ----------

Odłożyłam śpiące dziecko do łóżeczka i od razu się przebudziła i wierci się niemiłosiernie...ciekawe czy zaśnie.Oby tylko szczekający pies już jej nie wybudził
A w ogóle to ja się wybudziłam i teraz nasłuchuje.

Zauważyłam że moje piersi stały się niesymetryczne przez kp.Mam nadzieje że tak nie pozostanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 03:46   #3059
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Wiecie co, rano nadrobir bo jestem taka wsciekła

normalnie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ktoś mi pozazdrościł "idealnego" dziecka, co śpi całą noc, bez bóli brzuszka, bez kolek... ja nawet wiem kTo. i wyobraźcie sobie ze w przeciągu 4 dni dwa razy mieliśmy potworne bóle brzuszka, takie że mały az sie zanosił. a teraz śpi coraz krócej.,Zawsze 9h wczoraj 8 a dzisiaj 6 i nie chce spać. NIE ZMIENIŁAM NIC. ja wiem ze glupio pisze bo moze to dalszy etap skoku którego jeszcze dwa tygodnie zostalo a moze choroba ale normalnie mam wrażenie że ONA/ONE mi zazdroszczą i jak o nich pomyślę to zalewam się łzami. Dobra, jestem głupia ale chyba moja załamka sięgnęła dna.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 04:14   #3060
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Wiecie co, rano nadrobir bo jestem taka wsciekła

normalnie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ktoś mi pozazdrościł "idealnego" dziecka, co śpi całą noc, bez bóli brzuszka, bez kolek... ja nawet wiem kTo. i wyobraźcie sobie ze w przeciągu 4 dni dwa razy mieliśmy potworne bóle brzuszka, takie że mały az sie zanosił. a teraz śpi coraz krócej.,Zawsze 9h wczoraj 8 a dzisiaj 6 i nie chce spać. NIE ZMIENIŁAM NIC. ja wiem ze glupio pisze bo moze to dalszy etap skoku którego jeszcze dwa tygodnie zostalo a moze choroba ale normalnie mam wrażenie że ONA/ONE mi zazdroszczą i jak o nich pomyślę to zalewam się łzami. Dobra, jestem głupia ale chyba moja załamka sięgnęła dna.
o jak cie rozumiem. wlasnie siedze i usypiam ollka, ktory po raz piaty tej nocy sie obudzil i tez boli go brzuszek.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 21:24:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.