Zapuszczanie włosów cz. IV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 14:19   #2401
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Ja taki pierdzielnik mam aktualnie i przyznam się, że go nie znoszę xD
wtf? jak zostawiać grzebyk?
O tak:
http://userserve-ak.last.fm/serve/50...2BBrittany.jpg
Byłam emo po prostu.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:56   #2402
Floria
Zadomowienie
 
Avatar Floria
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 036
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Buahahaha, ta dziewczyna chyba o czymś zapomniała
To trzeba było mieć kolekcję grzebyków w różnych kolorach pewnie
Floria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:24   #2403
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Trochę zabawnie to wygląda
Ale muszę sie przyznać, że też się kiedyś jarałam takimi emo-fryzami
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:28   #2404
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Buahahaha, ta dziewczyna chyba o czymś zapomniała
To trzeba było mieć kolekcję grzebyków w różnych kolorach pewnie
Nie, to po prostu był styl. Dziewczyny miały czarne włosy, białe, dredy, warkoczyki, skunsky, loki, tafle spod żelazka, a ja byłam z koleżankami pseudo emo i potrafiłam dziwne rzeczy we włosy wkładać.
Nie, mam jeden.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
Trochę zabawnie to wygląda
Ale muszę sie przyznać, że też się kiedyś jarałam takimi emo-fryzami
Zabawnie ale u mnie w szkole takie rzeczy nie dziwiły. Dziewczyny miały na głowach inne dziwne sprawy.
Ja się bardzo jarałam i sama w końcu ścięłam.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:31   #2405
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
Trochę zabawnie to wygląda
Ale muszę sie przyznać, że też się kiedyś jarałam takimi emo-fryzami
Ja także Ale na szczęście nigdy nie zdecydowałam się na taki fryz. Z moją cienizną nie gęstą to byłby strzał w kolano
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:41   #2406
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Nie, to po prostu był styl. Dziewczyny miały czarne włosy, białe, dredy, warkoczyki, skunsky, loki, tafle spod żelazka, a ja byłam z koleżankami pseudo emo i potrafiłam dziwne rzeczy we włosy wkładać.
Nie, mam jeden.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------


Zabawnie ale u mnie w szkole takie rzeczy nie dziwiły. Dziewczyny miały na głowach inne dziwne sprawy.
Ja się bardzo jarałam i sama w końcu ścięłam.
Ja takiej stricte emo fryzury to nie mialam, ot po prostu mocno wycieniowane włosy (choć nie aż tak jak przy emo fryzurach), czasem coś próbowałam kombinować podtapirować żeby zyskać objętość... Chciałam też sobie zrobić takie pasemko lub dwa w poziome paski (coś jak tu na grzywce, tyle że od spodu chciałam), na szczęście nigdy nie spróbowałam - już to widzę jak by mi to wyszło i jak bym wyglądała

Edytowane przez Mrs Mysza
Czas edycji: 2014-02-01 o 15:52
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:46   #2407
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
Trochę zabawnie to wygląda
Ale muszę sie przyznać, że też się kiedyś jarałam takimi emo-fryzami
Ja też, ale dobrze, że się nie ścięłam, bo bym dzień w dzień męczyła włosy prostownicą xD
A i tak wyglądałoby to beznadziejnie.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 15:51   #2408
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;44919610]1. Haha kapitalny tekst

2. Było, ale nic specjalnego na nim nie ma (jeszcze długo będę tkwić na etapie fryzury przejściowej, bo dążę do konkretnej, która jest możliwa dopiero przy długich włosach)

3. Nie zapomnij pochwalić się zdjęciem Uwielbiam kolor Twoich włosów [/QUOTE]Podoba mi się strasznie Twoja fryzura, kojarzy mi się tak mangowo Jest bardzo oryginalna, patrząc na to co zwykle noszą na głowach Polki, taka pod prąd

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Nieco offtopowe - rozjaśniacz z 12% utleniaczem nada się do rozjaśnienia czarnych włosów? Koleżanka mnie o to prosiła, ma czarne a chce mieć brązowe - a i ja nie chcę jej strasznie zniszczyć włosów. Poczytałam trochę o tym ale w dalszym ciągu nie mam pewności.
Odradzam zdecydowanie 12%+ rozjaśniacz to masakra. W ostateczności może takie połączenie zastosować doświadczony fryzjer np. u Azjatki, która koniecznie chce zostać blondynką. Zazwyczaj to też jest kilkuetapowe.

Myślę, że lepiej kupić saszetkę profesjonalnego rozjaśniacza w hurtowni (drogeryjne są dużo bardziej agresywne i nieprzewidywalne) i zrobić kąpiel rozjaśniającą. Potem można nałożyć jakiś średni brąz.

No chyba, że te włosy są czarne od farby, a nie naturalnie. Z takimi zawsze większa zagadka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:56   #2409
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Kascysko domyslam sie, ze Twoje stalowe wlosy to w razie potrzeby moga posluzyc do obrony

Ja po rypaniu sada byla bym lysa, na bank.
One nie są pancerne, BD na przykład prawie mnie z włosów ogołocił
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:02   #2410
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Podoba mi się strasznie Twoja fryzura, kojarzy mi się tak mangowo Jest bardzo oryginalna, patrząc na to co zwykle noszą na głowach Polki, taka pod prąd


Odradzam zdecydowanie 12%+ rozjaśniacz to masakra. W ostateczności może takie połączenie zastosować doświadczony fryzjer np. u Azjatki, która koniecznie chce zostać blondynką. Zazwyczaj to też jest kilkuetapowe.

Myślę, że lepiej kupić saszetkę profesjonalnego rozjaśniacza w hurtowni (drogeryjne są dużo bardziej agresywne i nieprzewidywalne) i zrobić kąpiel rozjaśniającą. Potem można nałożyć jakiś średni brąz.

No chyba, że te włosy są czarne od farby, a nie naturalnie. Z takimi zawsze większa zagadka
Tak, tak! Zapomniałam wspomnieć o tak ważnej rzeczy - ma włosy farbowane na czarno,przedtem miała takie czerwonawe.
No cóż, można się do tego zastosować, jednak chodziło mi o jego stężenie - wiadomo, że 6% utleniacz z farbowaną czernią sobie nie poradzi.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:10   #2411
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;44919610]1. Haha kapitalny tekst

2. Było, ale nic specjalnego na nim nie ma (jeszcze długo będę tkwić na etapie fryzury przejściowej, bo dążę do konkretnej, która jest możliwa dopiero przy długich włosach)

3. Nie zapomnij pochwalić się zdjęciem Uwielbiam kolor Twoich włosów [/QUOTE]
Super fryzurka

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Hej.
Dziś fundnę włosom jakieś spa- jakiś tydzień nie olejowałam. Dam też fructisa przed myciem, a po myciu glossa z henny by odświerzyć kolor.

Podobno w biedrze w ramach gazetki walentynkowej są kosmetyki do włosów. Kupujecie coś? Ja chyba tylko próbkę biovaxa z keratyną kupię. Chciałabym też maskę eveline, ale nie chcę mieć za dużo kosmetyków.

Sowa piękne włosy.
Viekki fajna fryzurka.
Ja właśnie dzis sie obkupiłam Wpadła odżywka timotei i saszetka z biovaxu do włosów slabych

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
hahahah ciekawe

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Tak, tak! Zapomniałam wspomnieć o tak ważnej rzeczy - ma włosy farbowane na czarno,przedtem miała takie czerwonawe.
No cóż, można się do tego zastosować, jednak chodziło mi o jego stężenie - wiadomo, że 6% utleniacz z farbowaną czernią sobie nie poradzi.
Z czarnymi włosami i kąpielą rozjasniającą może być ciężko. Jak chciałam rozjaśnić dół włosów do ciemnego blondu musiałam 3 razy kłaść kąpiel. A później i tak większośc z tych włosów mi się wykruszyła
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 16:11   #2412
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Podoba mi się strasznie Twoja fryzura, kojarzy mi się tak mangowo Jest bardzo oryginalna, patrząc na to co zwykle noszą na głowach Polki, taka pod prąd
O rany, dzięki! Miło mi czytać takie słowa. Co prawda do tej pory manga mnie nie inspirowała włosowo, ale odkąd noszę taką grzywkę często słyszę, że wyglądam jak postać z mangi. Jednak ta najnowsza fryzura jest już inspirowana mangowymi pierdzielnikami, gdzie każdy kosmyk sterczy w inną stronę, włosy żyją własnym życiem i nigdy nie wiadomo jak się powywijają Po prostu nie lubię mieć na głowie tego co wszyscy, lubię zmiany i eksperymenty.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:19   #2413
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Rozumiem ale stanowczo wolę grzebień od chociażby tego: http://www.e-lady.pl/files/image/150...HAT_9_akgj.jpg

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość

hahahah ciekawe
Ja tam zupełnie tego nie wyśmiewam bo np ludzie z afro noszą takie grzebyczki w celu ujarzmienia włosów i ja robiłam to samo. Nie lubiłam spinek, jakiś doczepek, opasek, żabek, gumek. Jak zaczesałam bok tak zostawiłam i zawsze ładnie miałam podpięte.
Przykład: http://nerdtorious.files.wordpress.c...estlove-21.jpg
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕

Edytowane przez paulaa6
Czas edycji: 2014-02-01 o 16:20
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:23   #2414
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Rozumiem ale stanowczo wolę grzebień od chociażby tego: http://www.e-lady.pl/files/image/150...HAT_9_akgj.jpg


Ja tam zupełnie tego nie wyśmiewam bo np ludzie z afro noszą takie grzebyczki w celu ujarzmienia włosów i ja robiłam to samo. Nie lubiłam spinek, jakiś doczepek, opasek, żabek, gumek. Jak zaczesałam bok tak zostawiłam i zawsze ładnie miałam podpięte.
Przykład: http://nerdtorious.files.wordpress.c...estlove-21.jpg
Wiadomo każdemu co innego się podoba, każdy ma inny gust Osobiście jakbym kogoś zobaczyła z takim zwykłym grzebieniem we włosach to na pewno uśmiechnęlabym sie pod nosem
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:34   #2415
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Super fryzurka



Ja właśnie dzis sie obkupiłam Wpadła odżywka timotei i saszetka z biovaxu do włosów slabych



hahahah ciekawe

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------


Z czarnymi włosami i kąpielą rozjasniającą może być ciężko. Jak chciałam rozjaśnić dół włosów do ciemnego blondu musiałam 3 razy kłaść kąpiel. A później i tak większośc z tych włosów mi się wykruszyła
Kurde, teraz jestem niepewna. Nie chcę dziewczynie włosów zniszczyć.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:48   #2416
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Ja tam zupełnie tego nie wyśmiewam bo np ludzie z afro noszą takie grzebyczki w celu ujarzmienia włosów i ja robiłam to samo. Nie lubiłam spinek, jakiś doczepek, opasek, żabek, gumek. Jak zaczesałam bok tak zostawiłam i zawsze ładnie miałam podpięte.
Przykład: http://nerdtorious.files.wordpress.c...estlove-21.jpg
Na tym zdjęciu wygląda jakby miał nóż wbity w głowę
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:50   #2417
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu wygląda jakby miał nóż wbity w głowę
Może ma
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:12   #2418
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Hej dziewczyny, można się przyłączyć?
Od wakacji zapuszczam włosy z krótkiej fryzurki, tak mi się dłuży, włosy rosną mi koszmarnie wolno. Mój skromny cel nr 1 to włosy do linii szczęki, na razie zakrywają uszy...
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:13   #2419
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cześć dziewczęta, pamiętacie mnie jeszcze? Ostatnio się chwaliłam, że moje blond kłaki mają 70 cm i sięgają bioder. Otóż podcięłam je trochę i sięgają nieco za wcięcie w talii. Wiecie co? Ścinam je!!! do długości piersi, może trochę przed. Męczą mnie długie włosy, bo są bardzo ciężkie i zniszczone (można powiedzieć, że zdrowe jest jakieś 15 cm od czubka głowy - 2 lata włosomaniactwa) Powiedzcie mi, dobrze robie?
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 17:19   #2420
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta, pamiętacie mnie jeszcze? Ostatnio się chwaliłam, że moje blond kłaki mają 70 cm i sięgają bioder. Otóż podcięłam je trochę i sięgają nieco za wcięcie w talii. Wiecie co? Ścinam je!!! do długości piersi, może trochę przed. Męczą mnie długie włosy, bo są bardzo ciężkie i zniszczone (można powiedzieć, że zdrowe jest jakieś 15 cm od czubka głowy - 2 lata włosomaniactwa) Powiedzcie mi, dobrze robie?
Poka poka to sie zobaczy ; ) przespij sie z tym kilka dni, bo moze byc placz i zgrzytanie zebami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:21   #2421
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Kurde, teraz jestem niepewna. Nie chcę dziewczynie włosów zniszczyć.
Zawsze możesz spróbować zrobić tylko jedną kąpiel rozjaśniającą. Myślę że po jednej nie powinno być jakiejsć tragedii na głowie Jak kolor zejdzie to dobrze, a jak nie to nie próbowałabym dalej bawić się w rozjaśnianiei niech dziewczyna pójdzie do fryzjera po jakąś fachową poradę

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, można się przyłączyć?
Od wakacji zapuszczam włosy z krótkiej fryzurki, tak mi się dłuży, włosy rosną mi koszmarnie wolno. Mój skromny cel nr 1 to włosy do linii szczęki, na razie zakrywają uszy...
Witamy Masz jakieś fotki swoich włosów?

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta, pamiętacie mnie jeszcze? Ostatnio się chwaliłam, że moje blond kłaki mają 70 cm i sięgają bioder. Otóż podcięłam je trochę i sięgają nieco za wcięcie w talii. Wiecie co? Ścinam je!!! do długości piersi, może trochę przed. Męczą mnie długie włosy, bo są bardzo ciężkie i zniszczone (można powiedzieć, że zdrowe jest jakieś 15 cm od czubka głowy - 2 lata włosomaniactwa) Powiedzcie mi, dobrze robie?
Jeżeli włosy są zniszczone i źle się w nich czujesz to dobra decyzja Sama jestem po radykalnym cięciu i od pół roku zapuszczam zdrowe włosy, a takie jest o wiele łatwiej zachować w dobrej kondycji i tylko zapobiegać powstawaniu zniszczeń
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:22   #2422
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, można się przyłączyć?
Od wakacji zapuszczam włosy z krótkiej fryzurki, tak mi się dłuży, włosy rosną mi koszmarnie wolno. Mój skromny cel nr 1 to włosy do linii szczęki, na razie zakrywają uszy...
Cześć. Daj opis pielęgnacji i zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta, pamiętacie mnie jeszcze? Ostatnio się chwaliłam, że moje blond kłaki mają 70 cm i sięgają bioder. Otóż podcięłam je trochę i sięgają nieco za wcięcie w talii. Wiecie co? Ścinam je!!! do długości piersi, może trochę przed. Męczą mnie długie włosy, bo są bardzo ciężkie i zniszczone (można powiedzieć, że zdrowe jest jakieś 15 cm od czubka głowy - 2 lata włosomaniactwa) Powiedzcie mi, dobrze robie?
Skoro chcesz - to tnij. Przeciez odrosną.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:38   #2423
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Tak, tak! Zapomniałam wspomnieć o tak ważnej rzeczy - ma włosy farbowane na czarno,przedtem miała takie czerwonawe.
No cóż, można się do tego zastosować, jednak chodziło mi o jego stężenie - wiadomo, że 6% utleniacz z farbowaną czernią sobie nie poradzi.
Niekoniecznie trzeba wrzucać najmocniejszy oxy, gdy chcemy poziom brązu, a nie blondu Te bardzo wysokie stężenia oxy np. 12% sprawiają, że mieszanka jeszcze bardziej się nagrzewa, jak się nałoży przy skórze, to może dojść do masakry (można w niektórych miejscach nawet wyłysieć), odradzam rozjaśniacz +12% zdecydowanie

Lepiej spróbować chociaż z tą 9%, szkoda włosów i skóry

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;44926335]O rany, dzięki! Miło mi czytać takie słowa. Co prawda do tej pory manga mnie nie inspirowała włosowo, ale odkąd noszę taką grzywkę często słyszę, że wyglądam jak postać z mangi. Jednak ta najnowsza fryzura jest już inspirowana mangowymi pierdzielnikami, gdzie każdy kosmyk sterczy w inną stronę, włosy żyją własnym życiem i nigdy nie wiadomo jak się powywijają Po prostu nie lubię mieć na głowie tego co wszyscy, lubię zmiany i eksperymenty.[/QUOTE]Tak trzymać

Uwielbiam takie fryzury, z mocnym kolorem, włosy wręcz nienaturalne, wyglądające niemal jak peruka (taka najwyższej jakości). Kojarzą mi się z anime/mangą właśnie albo z modelkami Trzeba mieć jednak do nich sporo odwagi, bo zwracają uwagę Teraz jest raczej moda na naturalne kolory i cięcie. Też mi się takie włosy podobają, ale mangowy styl ubóstwiam

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, można się przyłączyć?
Od wakacji zapuszczam włosy z krótkiej fryzurki, tak mi się dłuży, włosy rosną mi koszmarnie wolno. Mój skromny cel nr 1 to włosy do linii szczęki, na razie zakrywają uszy...
Witaj

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta, pamiętacie mnie jeszcze? Ostatnio się chwaliłam, że moje blond kłaki mają 70 cm i sięgają bioder. Otóż podcięłam je trochę i sięgają nieco za wcięcie w talii. Wiecie co? Ścinam je!!! do długości piersi, może trochę przed. Męczą mnie długie włosy, bo są bardzo ciężkie i zniszczone (można powiedzieć, że zdrowe jest jakieś 15 cm od czubka głowy - 2 lata włosomaniactwa) Powiedzcie mi, dobrze robie?
Jeżeli jesteś pewna, że włosy są zniszczone a nie tylko przesuszone to ścinaj bez wahania Nadal będą długie, ale na pewno zyskają na wyglądzie.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Kupiłam sobie w biedronce saszetkę Biovaxu z olejami. Cieszę się bardzo, że nie kupiłam pełnego wymiaru. Dawno nie używałam tak nijakiej maski, nawet włosy jakoś pięknie nie pachną
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:53   #2424
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Niekoniecznie trzeba wrzucać najmocniejszy oxy, gdy chcemy poziom brązu, a nie blondu Te bardzo wysokie stężenia oxy np. 12% sprawiają, że mieszanka jeszcze bardziej się nagrzewa, jak się nałoży przy skórze, to może dojść do masakry (można w niektórych miejscach nawet wyłysieć), odradzam rozjaśniacz +12% zdecydowanie

Lepiej spróbować chociaż z tą 9%, szkoda włosów i skóry

Tak trzymać

Uwielbiam takie fryzury, z mocnym kolorem, włosy wręcz nienaturalne, wyglądające niemal jak peruka (taka najwyższej jakości). Kojarzą mi się z anime/mangą właśnie albo z modelkami Trzeba mieć jednak do nich sporo odwagi, bo zwracają uwagę Teraz jest raczej moda na naturalne kolory i cięcie. Też mi się takie włosy podobają, ale mangowy styl ubóstwiam

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Witaj

Jeżeli jesteś pewna, że włosy są zniszczone a nie tylko przesuszone to ścinaj bez wahania Nadal będą długie, ale na pewno zyskają na wyglądzie.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Kupiłam sobie w biedronce saszetkę Biovaxu z olejami. Cieszę się bardzo, że nie kupiłam pełnego wymiaru. Dawno nie używałam tak nijakiej maski, nawet włosy jakoś pięknie nie pachną
W porządku, rozjaśnię jej dziewiątką. Skąd to wiesz? Jesteś po jakiejś szkole?
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 17:58   #2425
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Kurde tak sobie myślę, że może ja pokombinuję z tym. Zależy mi na rudawym brązie więc może ta czerwień właśnie coś w tym stylu da? No i jak ma nie niszczyć w żaden sposób włosów to totalnie się na to piszę.

Ja obecnie też mam pazurki przez różną długość grzywy. I też lubię pierdzielnik na łbie. Kiedyś miałam fazę na totalny bałagan i w dodatku grzywę zaczesywałam małym grzebykiem, który zostawiałam we włosach.
Jaki masz wyjściowy kolor? Bo nie pamiętam. Może wrzuć fotkę włosów jak dasz radę i fotkę koloru jaki chcesz uzyskać. Spróbuję Ci coś doradzić.
Te, których ja używam są akurat bardziej różowe (rude czerwienie mi tak średnio leżą), ale ogólnie paleta czerwieni/rudości jest bardzo szeroka i można kombinować. Można osłabić efekt mieszając toner z odżywką. Ewentualnie są też czarne tonery, którymi możesz w miarę potrzeby przyciemnić. Coś się zawsze wykombinuje.
Mam też patenta na rudą czerwień, ewentualnie Ci wyślę jeśli będziesz chciała.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 18:00   #2426
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Nie mam niestety typowej fotki włosowej, zresztą przy tej długości...
Mam proste, cienkie włosy, które myję codziennie i nie stosuję żadnego planu pielęgnacji... ostatnio stosowałam dużo odżywek i włosy zalliczyły 3xP, więc dziś umyłam tylko płynem do kąpieli Hippa mojej córeczki i nałożyłam serum Hask na 3/4 włosów, efekt - super błysk (Tak w ogóle to dziwię się, że włosomaniaczki jeszcze nie odkryły tego płynu, ja uwielbiam moje włosy po nim); generalnie pod względem kosmetyków moje włosy są bardzo mało wymagające i z natury lśniące, łatwo im dogodzić choć moim postanowieniem jest by od lutego olejować na noc dwa razy w tygodniu, stosuję olej kokosowy, który bardzo mi służy. Dodatkowo od dziś podejmuję kolejne podejście do kozieradki, mam nadzieję tym razem wytrzymać miesiąc kuracji...
Tydzień temu pierwszy raz hennowałam, co dodatkowo dodało włosom blasku. Mam tylko zdjęcie ilustrujące zmianę odcienia włosów po hennowaniu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0003 kopia.jpg (42,1 KB, 19 załadowań)
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 18:03   #2427
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Nie mam niestety typowej fotki włosowej, zresztą przy tej długości...
Mam proste, cienkie włosy, które myję codziennie i nie stosuję żadnego planu pielęgnacji... ostatnio stosowałam dużo odżywek i włosy zalliczyły 3xP, więc dziś umyłam tylko płynem do kąpieli Hippa mojej córeczki i nałożyłam serum Hask na 3/4 włosów, efekt - super błysk (Tak w ogóle to dziwię się, że włosomaniaczki jeszcze nie odkryły tego płynu, ja uwielbiam moje włosy po nim); generalnie pod względem kosmetyków moje włosy są bardzo mało wymagające i z natury lśniące, łatwo im dogodzić choć moim postanowieniem jest by od lutego olejować na noc dwa razy w tygodniu, stosuję olej kokosowy, który bardzo mi służy. Dodatkowo od dziś podejmuję kolejne podejście do kozieradki, mam nadzieję tym razem wytrzymać miesiąc kuracji...
Tydzień temu pierwszy raz hennowałam, co dodatkowo dodało włosom blasku. Mam tylko zdjęcie ilustrujące zmianę odcienia włosów po hennowaniu...
Bardzo ładny kolor Co to za tajemnicze serum ? Możesz coś więcej napisac o jego składzie?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 18:07   #2428
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
W porządku, rozjaśnię jej dziewiątką. Skąd to wiesz? Jesteś po jakiejś szkole?
Nie jestem, ale schodziłam kiedyś z czarnego do blondu Do brązu stosunkowo łatwo dojść, więc nie warto zarzucać na włosy najmocniejszego rozjaśniacza. Metoda małych kroczków mniej niszczy włosy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 18:07   #2429
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 322
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Posłuchajcie: można farbować włosy hennowane?
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 18:10   #2430
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Nie mam niestety typowej fotki włosowej, zresztą przy tej długości...
Mam proste, cienkie włosy, które myję codziennie i nie stosuję żadnego planu pielęgnacji... ostatnio stosowałam dużo odżywek i włosy zalliczyły 3xP, więc dziś umyłam tylko płynem do kąpieli Hippa mojej córeczki i nałożyłam serum Hask na 3/4 włosów, efekt - super błysk (Tak w ogóle to dziwię się, że włosomaniaczki jeszcze nie odkryły tego płynu, ja uwielbiam moje włosy po nim); generalnie pod względem kosmetyków moje włosy są bardzo mało wymagające i z natury lśniące, łatwo im dogodzić choć moim postanowieniem jest by od lutego olejować na noc dwa razy w tygodniu, stosuję olej kokosowy, który bardzo mi służy. Dodatkowo od dziś podejmuję kolejne podejście do kozieradki, mam nadzieję tym razem wytrzymać miesiąc kuracji...
Tydzień temu pierwszy raz hennowałam, co dodatkowo dodało włosom blasku. Mam tylko zdjęcie ilustrujące zmianę odcienia włosów po hennowaniu...
Prześliczny kolor i gładkość Szkoda, że źle mi w takich kolorach. Podziwiam z daleka

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Posłuchajcie: można farbować włosy hennowane?
Można, ale rezultat może inny od oczekiwanego (zazwyczaj słabiej włosy się zafarbują)

Z rozjaśnianiem henny z dodatkiem indygo to wiadomo, może wyjść glon
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 17:39:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.