Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 13:47   #1951
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiecie co mnei tylko nei przekonuje... ten silikon na pierwszym miejscu, mam jakies glupie przekonanie ze to tak jakby do plynnego silikonu dodali kilka kropli olejkow i aby sprzedac ale moze to dziala, jak sie ktoras by skusila to dajcie znac


szamponetka sie zmyje ale moze ten fragment rudawy by ugasila...
sprobuj najpierw mocna plukanka najlepiej.

pokazuj


nie zyc- UMRZEC z powodu niezadowolenia z wlosow dostac zawalu czy skoczyc z wysokosci, bylaby jedna z najbardziej absurdalnych smierci kiedykolwiek i stanowila o pustocie samobójcy

po calym dniu majtania rozpuszczonymi wlosami to raczej zadnych nei przeczeszesz zeby zero koltunkow bylo ale jesli by sie tak robilo niedlugo po rozczesaniu to znak ze cos jest zle.
ja bym odzywila, sciac zawsze zdazysz. nie ma rozdwojen wiec uszkodzenia nei spedzaja snu z powiek.

oj z ta dziura to problem, szew pusci i sie wykrwawisz
beda w trumnie o ile nie wypadna wczesniej
co u wariatek jest bardzo realnym scenariuszem ze po wielu latach maniactwa znakiem rozpoznawczym przynaleznosci do stadła bedzie pochówek z łysa banią a piekne przeciążone wlosy będzie im się kłaść obok,splecione w warkocz albo w sakiewce jako znak życiowych osiągnięc i pośmiertny order za wieczną walkę ku idei

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


a co powie kobieta prowadzaca dom, z dziecmi, czy majaca swoja firme albo jeszcze opiekujaca sie rodzicami czy dziadkami i do tego pracujaca?
po prostu tamto forum ma nizszy prog wiekowy uzytkowników, ach beztroskie bachorstwo
ty sie do matury lepiej szykuj
Ale to wszystkie te eliksiry mają chyba na 2 pierwszych miejscach silikon. I L'oreal i Schauma i glisskur. Ja nie wiem juz sama czy L'oreal czy Schauma. O schaumie póki co zadnych recenzji nie ma.

Nie mam szwów Wogóle jest super bo wogóle nie czuje ze mam cos wyrwane, węzeł chłonny tez coraz lepiej a biore 2 razy dziennie najmniejsza dawke ipupromu i to wszystko
Na dziąsło poranion dostałam Elugel do smarowania zamiast Eludrilu, kupiłam sobie jeszcze do płukania płyn z Colgate i wsio.

Godzine - 1,5 temu czesałam i teraz jak robie to normalnie mi palce przelatują, zatrzymują sie gdzieś 5 cm od końcówek, momentami niżej, al enie musze szarpać nic, delikatnie dwoma palcami i sie rozłażą

Za godzinke gdzieś sobie pykne olejek na głowe, potem umyje i dam maske, tylko sama nie wiem co lepiej teraz, biovaxa z olejkami czy l'oreala czerwonego?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 13:49   #1952
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Nie pójde na mature bo bede stosowała metode inwersji <3
Będziesz taka mądra, że Cię z niej zwolnią ponoć ta metoda powoduje lepszą koncentrację, otwiera umysł, relaksuje wiesz, warto próbować
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 13:50   #1953
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Będziesz taka mądra, że Cię z niej zwolnią ponoć ta metoda powoduje lepszą koncentrację, otwiera umysł, relaksuje wiesz, warto próbować
Słuchajcie, nie śmiejcie się bo to poważne, naturalne metody potwierdzone naukowo. Nasze babcie stosowały je reguralnie wraz z całą serią masek z Babuszki Agafii
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 13:53   #1954
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Słuchajcie, nie śmiejcie się bo to poważne, naturalne metody potwierdzone naukowo. Nasze babcie stosowały je reguralnie wraz z całą serią masek z Babuszki Agafii
Jest masa naturalnych metod które są świetne
Pamiętacie sposób z lokami na piwo?
Tata mi kiedys robił i po zadnej piance takie nie były
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 13:58   #1955
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Mam dziwne wrażenie, że niektóre czytelniczki (podkreślam: czytelniczki) tego forum nie bardzo odczytują zawartą w ostatnich postach ironię
I chyba próg wiekowy ma tu znaczenie...

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Zmieniając temat (bo tamten zalatuje dziecinadą): lecą do mnie farbki Alfy 11.21, 11.10 i 11.02. W grudniu miałam złoty blond (jednak nie pasuje mi), przed Sylwestrem farbowałam 10 Alfy. Górne części włosów są nadal ciepławe-złotawe, odrost już widać, kolor się wypłukuje, więc czas na poprawkę. Jaką kombinację zrobić?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 13:58   #1956
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jest masa naturalnych metod które są świetne
Pamiętacie sposób z lokami na piwo?
Tata mi kiedys robił i po zadnej piance takie nie były
Sama przyznaj, że metoda inwersji to jakiś bełkot
Ja uwielbiam żółtko+oliwa z oliwek <3 Ze sto lat nie robiłam tego
Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Mam dziwne wrażenie, że niektóre czytelniczki (podkreślam: czytelniczki) tego forum nie bardzo odczytują zawartą w ostatnich postach ironię
I chyba próg wiekowy ma tu znaczenie...
Też odnosze takie wrażenie
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:00   #1957
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Pozdrawiamy


Kurcze, zastanawiam sie czy moge isc jutro na siłownie, albo pocwiczyc cos lekko w domu.
Mam ochote sie poruszac ale sie boje o ta dziure po zebie :/ Niby nie mam szwów nic mnie nie boli ale jak mi skrzep wyleci to bedzie dupa.
Ale moze sama bieznia... i tak nie biegam tylko to taki szybki marsz pod górke

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Sama przyznaj, że metoda inwersji to jakiś bełkot
Ja uwielbiam żółtko+oliwa z oliwek <3 Ze sto lat nie robiłam tego

Też odnosze takie wrażenie
Szczerze mowiąc nie wiem o jakiej inwersji mówicie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 14:00   #1958
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Słuchajcie, nie śmiejcie się bo to poważne, naturalne metody potwierdzone naukowo. Nasze babcie stosowały je reguralnie wraz z całą serią masek z Babuszki Agafii
Masaż skóry głowy oczywiście pomaga i odpręża, pobudza cebulki ale smarowanie skóry głowy olejem i stanie pochylonym do przodu przez cztery minuty to dla mnie totalna głupota ale kto chce tak robić, niech robi, nie moja sprawa.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:01   #1959
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dobrze, że ja też nie mam czasu na takie głupoty


Zdjęcia z nową grzywką są w albumie. Jes nie ułożona dobrze, bo powykręcała się przez czapkę I przepraszam za brudne lustro, w końcu remont pełną parą u nas A jutro już w końcu będą dobre okna
bylam, podrzucilam cos

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Gdybym miała odprawiać takie codziennie rytuały na moich włosach to albo dom byłby nie posprzątany, albo obiad nie ugotowany, albo dziecko zaniedbane. Na szczęście ja wiem że są rzeczy ważne i nie poważne
ja wole wazne i wazniejsze i te błahe
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
A mój by do zerówki chyba sam chodził
ba na autopilota cie nie stac?

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Nie pójde na mature bo bede stosowała metode inwersji <3
obys tylko nie zemdlala, to nie jest fajne
ale serio- zaświaty są super, migają białe i złote gwiazdy, wszystko slychac i mozg pracuje, tylko oczy nie widza i mowic nie mozna- wiem to z doświadczenia

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Jeszcze saszetka żelatyny Prawie się posikałam ze śmiechu

Na temat pewnego forum się nie będę wypowiadać, za dużo rozrywki już dostały

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------


Czas nauczyć się chodzić na rękach
no tak co by glodne nie byly, jeszcze by pośmiertnie schudły z tyłka
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Nasze naturalne bojowniczki śledzą Twój każdy ruch Bunny, zaraz ich tu setka przyleci bo linczek do naszego wątku poleciał
nie przyleci, bo one kulturalnie się wypowiadać nie potrafią i tutaj by je tylko ban czekał.
moderatorki wizażu trzymaja poziom, tego nie mozna wizażowi ująć, dobry serwis ma klasa sama w sobie a nie nowa kafeteria
no i u nas na wizażu podobno takie nieczytelne forum, watki ciągną się jak kometa haleya... gdzie one by tyle przeczytały, zycia by im zabrakło olej by im zastygł
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:06   #1960
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bylam, podrzucilam cos


ja wole wazne i wazniejsze i te błahe

ba na autopilota cie nie stac?


obys tylko nie zemdlala, to nie jest fajne
ale serio- zaświaty są super, migają białe i złote gwiazdy, wszystko slychac i mozg pracuje, tylko oczy nie widza i mowic nie mozna- wiem to z doświadczenia


no tak co by glodne nie byly, jeszcze by pośmiertnie schudły z tyłka

nie przyleci, bo one kulturalnie się wypowiadać nie potrafią i tutaj by je tylko ban czekał.
moderatorki wizażu trzymaja poziom, tego nie mozna wizażowi ująć, dobry serwis ma klasa sama w sobie a nie nowa kafeteria
no i u nas na wizażu podobno takie nieczytelne forum, watki ciągną się jak kometa haleya... gdzie one by tyle przeczytały, zycia by im zabrakło olej by im zastygł
No właśnie nie stać mnie
Byłam, widziałam, i dziękuję
Jutro maznę jeszcze raz preference 8.1, już nie mogę się doczekać Taka mała rzecz, a jak cieszy
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:06   #1961
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Skusilyscie mnie tylko co ja zrobie z 3-4 odzywkami ktore mam do zuzycia bo sa takie sobie?
Dziś umylam szamponem i dalam odzywke z nivei ta co czeko pisze diamond gloss i włosy czego sie nie spodziewalam dobrze zareagowaly plus suszarka i szczotka z rosa i sa prawie proste

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 14:10   #1962
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale to wszystkie te eliksiry mają chyba na 2 pierwszych miejscach silikon. I L'oreal i Schauma i glisskur. Ja nie wiem juz sama czy L'oreal czy Schauma. O schaumie póki co zadnych recenzji nie ma.

Nie mam szwów Wogóle jest super bo wogóle nie czuje ze mam cos wyrwane, węzeł chłonny tez coraz lepiej a biore 2 razy dziennie najmniejsza dawke ipupromu i to wszystko
Na dziąsło poranion dostałam Elugel do smarowania zamiast Eludrilu, kupiłam sobie jeszcze do płukania płyn z Colgate i wsio.

Godzine - 1,5 temu czesałam i teraz jak robie to normalnie mi palce przelatują, zatrzymują sie gdzieś 5 cm od końcówek, momentami niżej, al enie musze szarpać nic, delikatnie dwoma palcami i sie rozłażą

Za godzinke gdzieś sobie pykne olejek na głowe, potem umyje i dam maske, tylko sama nie wiem co lepiej teraz, biovaxa z olejkami czy l'oreala czerwonego?
kajam się az poszlam sprawdzic, sklad nowej schaumy blizniaczy do eliksiru loreala bierz go!
z twoimi wlosami wszystko ok, nie wariuj
nie wysilaj sie lepiej, choc te pierwsze 2-3 dni, bo ci sie suchy zebodól zrobi jak u mojego tz paskudnie to teraz wyglada ;/
a kladz co wolisz, ja vaxow nie uzywalam, uzyje jak bede w domu siedziec nei chce sobei wlosow schrzanic jakims reklamowanym badziewiem jakby co bo potem bede chodzic pol tygodnia ze szczota... bo nikt mnie do czestego mycia nie zmusi.
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Słuchajcie, nie śmiejcie się bo to poważne, naturalne metody potwierdzone naukowo. Nasze babcie stosowały je reguralnie wraz z całą serią masek z Babuszki Agafii
jasne, moja takich cudow nei robila a nosila trwala regularnie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jest masa naturalnych metod które są świetne
Pamiętacie sposób z lokami na piwo?
Tata mi kiedys robił i po zadnej piance takie nie były
albo zel cukrowy

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Mam dziwne wrażenie, że niektóre czytelniczki (podkreślam: czytelniczki) tego forum nie bardzo odczytują zawartą w ostatnich postach ironię
I chyba próg wiekowy ma tu znaczenie...

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Zmieniając temat (bo tamten zalatuje dziecinadą): lecą do mnie farbki Alfy 11.21, 11.10 i 11.02. W grudniu miałam złoty blond (jednak nie pasuje mi), przed Sylwestrem farbowałam 10 Alfy. Górne części włosów są nadal ciepławe-złotawe, odrost już widać, kolor się wypłukuje, więc czas na poprawkę. Jaką kombinację zrobić?
zrob samo 11.02 albo z 11.10 na pol.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Sama przyznaj, że metoda inwersji to jakiś bełkot
Ja uwielbiam żółtko+oliwa z oliwek <3 Ze sto lat nie robiłam tego

Też odnosze takie wrażenie
serek homo niewiadomo waniliowy tluszcz i bialko w jednym

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Skusilyscie mnie tylko co ja zrobie z 3-4 odzywkami ktore mam do zuzycia bo sa takie sobie?
Dziś umylam szamponem i dalam odzywke z nivei ta co czeko pisze diamond gloss i włosy czego sie nie spodziewalam dobrze zareagowaly plus suszarka i szczotka z rosa i sa prawie proste

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja mowilam, jak mi kosmetyk nie pasuje to wywalam go, albo oddaje komus na sprobowanie tyle ze ostrzegam ze bez cudow i moze byc bubel.
nie katuje na sile, ale ja nei robie chomiczych zapasow i nie kupuje multum rzeczy z blogow.
jak cos wywale to swieto ale wole wywalic niz pol roku nie byc zadowolona z moich wlosow.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:15   #1963
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kajam się az poszlam sprawdzic, sklad nowej schaumy blizniaczy do eliksiru loreala bierz go!
z twoimi wlosami wszystko ok, nie wariuj
nie wysilaj sie lepiej, choc te pierwsze 2-3 dni, bo ci sie suchy zebodól zrobi jak u mojego tz paskudnie to teraz wyglada ;/
a kladz co wolisz, ja vaxow nie uzywalam, uzyje jak bede w domu siedziec nei chce sobei wlosow schrzanic jakims reklamowanym badziewiem jakby co bo potem bede chodzic pol tygodnia ze szczota... bo nikt mnie do czestego mycia nie zmusi.

jasne, moja takich cudow nei robila a nosila trwala regularnie


albo zel cukrowy


zrob samo 11.02 albo z 11.10 na pol.


serek homo niewiadomo waniliowy tluszcz i bialko w jednym
To lepiej L'oreal czy Schauma? Bo cenowo w sumie wychodzi Schauma niby drożej bo oni podaja cene za 75 ml a buteleczka ma 50 ml.

To wezme co mi pod reke wpadnie. Robie póki co porządek w odzywkach i jestem mistrz. Co biore to patrze "keratyna", "protein". No szlag
Akurat takie 2 odzywki co ich byłam ciekawa to proteinowe wiec musze zostawic na pozniejszy test. Ale mam jeszcze z Tressemme, jakiegos sunsilka znalazłam i maseczke 1-minutowa z andrelonu.

plus mam maske z l'oreala jeszcze czeka kokosowa ze scandica.

Dzizyz nie wiem kiedy to pozużywam


Ide posprzatac i troche poolejować kłaki

Droga Vivienne jak juz tak nickami cytujemy. Oczywiście że włosy łamią się z różnych względów. Mogą się łamać od KAŻDEJ farby, nie tylko blond farby. Swoją drogą, co lepiej, farbować co miesiąc całe włosy czy co miesiąc tylko odrost nie dotykając wogóle farbą całości włosów?
Troche to zabawne, że w momencie kiedy któraś z was włosy by przeproteinowała byłoby wszystko wporządku. W momencie kiedy któraś z nas ma te objawy, winą jest na pewno rozjaśnianie włosów.
Życzę troche więcej dystansu, zajęcia się swoimi włosami zamiast przyczepienia się do Bunny jako naczelnego zła bo namawia nas biedne do rozjaśniania i przez nią niszczymy nasze włosy

To jest mój ostatni post w tej sprawie, nie mam zamiaru się więcej udzielać bo zrobiło się to już nudne i i tak niektórzy wiedzą swoje

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2014-02-04 o 14:26
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:24   #1964
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zrob samo 11.02 albo z 11.10 na pol.
Chodziła mi po głowie 11.02 z 11.10, bo widziałam zdjęcia u Ciebie, szkoda, że nie ma więcej fotek po tej mieszance.

Co do nieudanych kosmetyków to ja zużywam je do golenia nóg
Chyba taki los spotka szampon Gosh "Curl it baby", bo jest tragiczny - włosy są po nim tępe i suche... A skręt zmaltretowany

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

plus mam maske z l'oreala jeszcze czeka kokosowa ze scandica.

Dzizyz nie wiem kiedy to pozużywam
Jaka to kokosowa odżywka? Podlinkuj Kokos mi służy - olejek, szampon Organix z kokosem. Polecam
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:25   #1965
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To lepiej L'oreal czy Schauma? Bo cenowo w sumie wychodzi Schauma niby drożej bo oni podaja cene za 75 ml a buteleczka ma 50 ml.

To wezme co mi pod reke wpadnie. Robie póki co porządek w odzywkach i jestem mistrz. Co biore to patrze "keratyna", "protein". No szlag
Akurat takie 2 odzywki co ich byłam ciekawa to proteinowe wiec musze zostawic na pozniejszy test. Ale mam jeszcze z Tressemme, jakiegos sunsilka znalazłam i maseczke 1-minutowa z andrelonu.

plus mam maske z l'oreala jeszcze czeka kokosowa ze scandica.

Dzizyz nie wiem kiedy to pozużywam
wez co cie natchnie, loreala mam sprawdzonego.
a one sa jeszcze wszystkei wazne? rok od otwarcia?

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Chodziła mi po głowie 11.02 z 11.10, bo widziałam zdjęcia u Ciebie, szkoda, że nie ma więcej fotek po tej mieszance.

Co do nieudanych kosmetyków to ja zużywam je do golenia nóg
Chyba taki los spotka szampon Gosh "Curl it baby", bo jest tragiczny - włosy są po nim tępe i suche... A skręt zmaltretowany
piekny baby blond wychodzi, musisz mi zaufac
ja nie moge golic na odzywke bo tylko bikini tak robie
reszta depilator
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:34   #1966
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wez co cie natchnie, loreala mam sprawdzonego.
a one sa jeszcze wszystkei wazne? rok od otwarcia?


piekny baby blond wychodzi, musisz mi zaufac
ja nie moge golic na odzywke bo tylko bikini tak robie
reszta depilator
One wogóle nie są jeszcze otwarte Mam chyba z 5 odżywek i maske jedną które sa wogóle nie otwarte.


Ja wogóle sie smieje teraz sama z siebie bo patrze co używałam to od 2 tygodni prawie tylko proteinówek. Nic dziwnego ze mi sie tak porobiło

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Chodziła mi po głowie 11.02 z 11.10, bo widziałam zdjęcia u Ciebie, szkoda, że nie ma więcej fotek po tej mieszance.

Co do nieudanych kosmetyków to ja zużywam je do golenia nóg
Chyba taki los spotka szampon Gosh "Curl it baby", bo jest tragiczny - włosy są po nim tępe i suche... A skręt zmaltretowany

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------



Jaka to kokosowa odżywka? Podlinkuj Kokos mi służy - olejek, szampon Organix z kokosem. Polecam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...coco-mask.html klik


Ja nastepnym razem wracam do mieszanki pół na pół. Niestety teraz jak dałam wiecej 12/61 to mi szybko żółkna odrosty I tak samo "stare" odrosty które gasiłam tą mieszanka teraz.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:38   #1967
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

piekny baby blond wychodzi, musisz mi zaufac
ja nie moge golic na odzywke bo tylko bikini tak robie
reszta depilator
Właśnie taki odcień najbardziej mi się podoba. Zobaczymy, co u mnie wyjdzie na wodzie 9%.

Depilator mam jakiś stary, ale okrutnie boli

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dzięki za linka

Przy okazji: czy któraś z Was używała (nawet tylko w testach) podkładu Diorskin Nude i Clarinsa Skin Illusion? Jak wypadają w porównaniu? Miałam próbki tego pierwszego i jest fajny, ale podobno Clarins tez niezły - i tańszy
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:39   #1968
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
One wogóle nie są jeszcze otwarte Mam chyba z 5 odżywek i maske jedną które sa wogóle nie otwarte.


Ja wogóle sie smieje teraz sama z siebie bo patrze co używałam to od 2 tygodni prawie tylko proteinówek. Nic dziwnego ze mi sie tak porobiło

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------



https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...coco-mask.html klik


Ja nastepnym razem wracam do mieszanki pół na pół. Niestety teraz jak dałam wiecej 12/61 to mi szybko żółkna odrosty I tak samo "stare" odrosty które gasiłam tą mieszanka teraz.
tak czulam ze tak bedzie... tej perly to mozna by tylko 1/3 dodac zeby polysk z szarego zmienic

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Właśnie taki odcień najbardziej mi się podoba. Zobaczymy, co u mnie wyjdzie na wodzie 9%.

Depilator mam jakiś stary, ale okrutnie boli
mnie nie boli, tak miło łaskocze <3 ale ja sado-maso lubie takie atrakcje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:43   #1969
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak czulam ze tak bedzie... tej perly to mozna by tylko 1/3 dodac zeby polysk z szarego zmienic


mnie nie boli, tak miło łaskocze <3 ale ja sado-maso lubie takie atrakcje
Spróbowałam przynajmniej i wiem juz że musi być pół na pół
Najwyzej potem spróbuje zmieszac z 12/96

Nie stresuje sie, sa czapki

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Właśnie taki odcień najbardziej mi się podoba. Zobaczymy, co u mnie wyjdzie na wodzie 9%.

Depilator mam jakiś stary, ale okrutnie boli

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dzięki za linka

Przy okazji: czy któraś z Was używała (nawet tylko w testach) podkładu Diorskin Nude i Clarinsa Skin Illusion? Jak wypadają w porównaniu? Miałam próbki tego pierwszego i jest fajny, ale podobno Clarins tez niezły - i tańszy
Ja mam innego Clarinsa - ale generalnie uwielbiam go. Cudeńko moje
Polecam też Givenchy Teint De Couture - świetny podkład, miałam próbke i bede rozważać go na wiosne razem z jakims innym Clarinsem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 14:46   #1970
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A jakiego Clarinsa miałaś? Mam mieszaną i naczynkową cerę, lubię lekkie podkłady o lekkim/średnim kryciu. Na ogół używam sypkich mineralnych, ale ostatnio coś mi podkreślają zmarszczkę na czole Może czas na jakąś odmianę (nawet chwilową).
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 14:59   #1971
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

w wolnej chwili zapraszam " do nas"- ot pierdulka taka i uciekam na sexowny wieczor <3 powtorke z wczoraj

jesli bede to tylko przelotem, wieksze sprawy jutro przed poludniem, milego wieczoru i nocki jak cos i by mnie nie bylo wcale
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 15:02   #1972
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczynki nie karmcie trolli. Jak to się mówi...nie ma co gadać z głupim, bo i tak się nie wygra, a do swojego poziomu jedynie może sprowadzić.
Ja im zazdroszczę z całego serca. Może nie włosów, ale tego, że nie mają w swoim życiu większych problemów niż wszystko, co z nimi związane.
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2014-02-04 o 15:13
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 15:04   #1973
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
A jakiego Clarinsa miałaś? Mam mieszaną i naczynkową cerę, lubię lekkie podkłady o lekkim/średnim kryciu. Na ogół używam sypkich mineralnych, ale ostatnio coś mi podkreślają zmarszczkę na czole Może czas na jakąś odmianę (nawet chwilową).
Everlasting Foundation mam. On ma krycie powiedziałabym średnie w kierunku do dużego. Ja go flat topem nakładam. Nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, pięknie wygląda na buźce Nie czuć go wogóle na twarzy, jest taka wygładzona, delikatna

Jak mi robili nim makijaż w douglasie to wogóle byłam w szoku bo jak go zmyłam to miałam buzie w lepszym stanie niz przed zrobieniem tego makijazu

Polecam spróbować Tak samo ten Givenchy - on sie wydaje lżejszy i tez go wogole nie czuc na twarzy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 15:08   #1974
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dziewczynki karmcie trolli. Jak to się mówi...nie ma co gadać z głupim, bo i tak się nie wygra, a do swojego poziomu jedynie może sprowadzić.
Ja im zazdroszczę z całego serca. Może nie włosów, ale tego, że nie mają w swoim życiu większych problemów niż wszystko, co z nimi związane.
o to to i juz mnie nie ma
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 15:18   #1975
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witajcie dziewczyny, kupę lat...wracam do Was z podkulonym ogonem, cała na TAK i już blond, tylko czy aby dobry moment wybrałam na powrót? Wczoraj Bunny ogłosiła stan wyjątkowy, więc sama nie wiem, czy tu u Was bezpiecznie
Kurcze, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? ( Bunny poza Tobą oczywiście )
Tyle się u Was zmieniło, pochajtały się, dzieci porodziły, włosy pozapuszczały, rozjaśniacze w diabły rzuciły itp.itd Przyjmiecie mnie ponownie?
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 16:22   #1976
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Everlasting Foundation mam. On ma krycie powiedziałabym średnie w kierunku do dużego. Ja go flat topem nakładam. Nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, pięknie wygląda na buźce Nie czuć go wogóle na twarzy, jest taka wygładzona, delikatna

Jak mi robili nim makijaż w douglasie to wogóle byłam w szoku bo jak go zmyłam to miałam buzie w lepszym stanie niz przed zrobieniem tego makijazu

Polecam spróbować Tak samo ten Givenchy - on sie wydaje lżejszy i tez go wogole nie czuc na twarzy
Ok, w takim razie dopisuję do listy "na przetestowanie"

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Dziewczyny, wolicie mieć:
- przez 7 dni w tygodniu nieidealne włosy (czyli zdarza się puch, sianko), ale w lubianym przez siebie blondzie (czy innym dowolnie wybranym kolorze) i czuć się mimo tego ładnie, dobrze;
- przez kilka dni pomęczyć siebie (i domowników) mniej estetycznym wyglądem (by oszczędzać/pielęgnować włosy - odstawiając mycie, suszarkę etc., w zamian chodząc z przetłuszczonymi włosami), by w zamian przez kolejnych kilka dni mieć efekt "wow" na głowie?

Przyznam, że u mnie bywa i tak, i tak, ale generalnie wolę to pierwsze.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 17:34   #1977
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, kupę lat...wracam do Was z podkulonym ogonem, cała na TAK i już blond, tylko czy aby dobry moment wybrałam na powrót? Wczoraj Bunny ogłosiła stan wyjątkowy, więc sama nie wiem, czy tu u Was bezpiecznie
Kurcze, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? ( Bunny poza Tobą oczywiście )
Tyle się u Was zmieniło, pochajtały się, dzieci porodziły, włosy pozapuszczały, rozjaśniacze w diabły rzuciły itp.itd Przyjmiecie mnie ponownie?
witamy
mysle ze pamieta cie stara ekipa blondyn, kitki poki co nie ma- macierzynski , chyba asiabb cie pamieta...kto tam jeszcze ze starej ekipy...agatau88, princeska, buahhot chyba? czekoladowo moze?
ktos na pewno a z innymi szybko zlapiesz kontakt
bezpiecznei u nas i tak jasniutko witamy

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Ok, w takim razie dopisuję do listy "na przetestowanie"

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Dziewczyny, wolicie mieć:
- przez 7 dni w tygodniu nieidealne włosy (czyli zdarza się puch, sianko), ale w lubianym przez siebie blondzie (czy innym dowolnie wybranym kolorze) i czuć się mimo tego ładnie, dobrze;
- przez kilka dni pomęczyć siebie (i domowników) mniej estetycznym wyglądem (by oszczędzać/pielęgnować włosy - odstawiając mycie, suszarkę etc., w zamian chodząc z przetłuszczonymi włosami), by w zamian przez kolejnych kilka dni mieć efekt "wow" na głowie?

Przyznam, że u mnie bywa i tak, i tak, ale generalnie wolę to pierwsze.
oczywista ze pierwsze wole zniszczone wlosy ale jakies, niz bure i nijakie
tak samo jak wole blyszczace szpony choc troche z nimi roboty niz obgryzione lub krotkie niepomalowane

no i tak to z chlopami tak go zmęczyłam, ze zasnął
to kto mi teraz potowarzyszy, bo energia rozpiera?

gdzie cioteczka kylie ja sie pytam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 18:04   #1978
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jestem
Mówisz i masz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 18:09   #1979
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jeden dzien w pracy dramatoza co tu sie wyprawia
Zreszta "tam" tez sie dzieje
a w ogóle wyczuwam nowy trend...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1341527893_by_knur82_500.jpg (37,8 KB, 27 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 18:14   #1980
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Jestem
Mówisz i masz
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Jeden dzien w pracy dramatoza co tu sie wyprawia
Zreszta "tam" tez sie dzieje
a w ogóle wyczuwam nowy trend...
o nie... miszczu
idz tez do nas ;D
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.