Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 cz.VI - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 16:01   #3391
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Dobra, to ja poprosze teraz od Was o solidnego kopniaka w zadek na zachete do sprzatania
pewnie juz ogarnięte heh kop nie potrzebny

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
dzien dobry!!

nadrobilam weekend i teraz obiecuje poprawe jako, ze w koncu jestem na zwolnieniu tylko to jeszcze do mnie nie dociera i caly czas sobie mysle, ze musze sie szykowac do pracy

3mam dzis kciuki przede wszystkim za glukozujaca dasz rade Malenka!!!

a ja sie chwale, ze wyprawke oprocz mebelkow mam skompletowana chyba w 100%. po mebelki pojedziemy do ikei za poltora tygodnia jak Tz bedzie mial wolne a tesciu sie ogarnal i prawdopodobnie jak dobrze pojdzie to wezmie nam cala wyprawke z Pl bo w sumie wyprawke mam, ale jej nie mam

w miedzyczasie kupilam tez hustawke i mialam podobna sytuacje jak gosius bodajze: probowalam licytowac, bo czlowiek mysli, ze tak taniej, a przyszlo co do czego to sie okazalo, ze jak weszlam w uzywane, ale na kup teraz to wyszlo taniej anizeli po licytacji

widze Madziula ze idziemy leb w leb dobrze, ze co jakis czas przypominasz ile zostalo do porodu
zazdroszcze wyprawki,u mnie jeszcze a jeszcze duze braki i końca nie widac

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Udało się!

Jestem już w domku i wtrzącham kanapeczki z herbatką Dziękuję Wam za wszystkie kciuki! Wciąż nie mogę uwierzyć jak łatwo mi to przyszło Cytrynka oczywiście poszła cała do szklanki, ale największą pomocą była zwykła woda mineralna! Piłam średnimi łykami glukozę (wstrzymując oddech, żeby nie czuć smaku ) i popijałam zwykłą wodą. Dzięki temu smak tak nie dobijał i gdy skończyłam pić to nawet mnie za bardzo nie muliło. Aż byłam zszokowana. No i siedziałam cały czas w samochodzie i jak było mi troszkę gorzej to zaraz otwierałam drzwi i świeże powietrze mnie otrzeźwiało. Tak więc przeżyłam i czuję się dobrze. Troszkę jestem osłabiona, ale daję radę. Najwyżej się potem zdrzemnę

A panie w laboratorium jak przyszłam po dwóch godzinach śmiały się ze mnie "Jaka pani szczęśliwa!" A co! Udało się to się cieszę I podobno też za mnie kciuki trzymały
brawa a jednak nie było tak zle

Cytat:
Napisane przez Lu7 Pokaż wiadomość
kochane! to nie jest problem typu : hormony buzują to i sprzeczki wychodzą
generalnie bardzo się kochamy i jesteśmy do siebie podobni, kłócimy się o te same rzeczy i każde chce przekonać do swoich racji a nie tędy droga dlatego musimy spotkać się w połowie i spojrzeć z boku z wyrozumiałością, w następny poniedziałek jesteśmy umowieni z super psychoterepeutka tutaj w Warszawie (podobno wiele gwiazd do niej chodzi ) i dostać się do niej na wizyte trochę ciężko więc mam nadzieje za rachu ciachu rozprawi się z naszymi problemami
trzymam za Was kciuki,dacie rade.

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Przeżyłam glukozę i faktycznie nie taki diabeł straszny jak go malują. Po wypiciu tylko 5 minut było niefajne, jak w gardle drapało od nadmiaru słodkiego. Bardziej nieznośne było już 3 pobranie krwi. A po wszystkim wypiłam jeszcze czekoladę na gorąco, ale to z braku laku, bo strasznie chciało mi się czegoś ciepłego do picia, a w automacie tylko obrzydliwa kawa, albo właśnie czekolada .
Teraz czekamy na wyniki.

Idę was nadrobić
ja mysle ze jutro dostane skierowanie na glukozę bo to chyba od 24 tyg ?

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Madziula hehe, aha, czyli zaczęłaś trochę tak od tyłu ?
A wiesz może jaki jest czas oczekiwania na ta kołyskę? Bo ja się tak właśnie zastanawiam kiedy ją zamówić.

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na suche usta? Na bardzo suche usta! Na wiecznie suche usta! Do tej pory zawsze wystarczał mi carmex. Ale mam wrażenie, że przestał dawać radę
TISSANE balsam do ust,do kupienia w aptece ok 7-8 zł rewelacyjny

[QUOTE=justiwi;45191395]Santom zgadzam się w kwestii wysypki=skazy, płaczu=kolka itd.
Ja chyba wolałabym w kwestii cukrzycy, żeby lekarz na zimne dmuchał niż żeby ignorował "wynik trochę ponad normę". W obecnych czasach mnóstwo ludzi leczy i diagnozuje się samodzielnie przez internet, fora etc. a ja uważam, że skoro nie mam dyplomu z medycyny, to jednak ufam bardziej komuś wyedukowanemu niż osobie "X".
Każdy ma swój rozum i zrobi jak uważa.QUOTE]


Ieamand brawo za glukozę, ja się zarejestrowałam na za tydzień i będę mieć 3 pobranie (przed, po 1h i po 2h) ale jakoś się nie nastrajam negatywnie.
Moja mama też chciała kupić wózek dopóki nie zobaczyła jakie są ceny. Póki co wymyśliliśmy z tż, żeby może zamiast wózka kupili fotelik (bo my nie chcemy takiego no name w zestawie z wózkiem, chyba że w zestawie będzie maxi cosi).


u nas dopiero co zjedliśmy barszczyk czerwony

zęby, zmywarka, cif.... fajnie macie dziewczyny



Jasne że sie stresujesz, bo w ciąży do samego końca nie ma 100% pewności, że będzie na pewno dobrze.
Pamiętaj, że Twój stres źle wpływa na dzidzię i nie szukaj dziury w całym, będzie dobrze

Nikki owszem, nie mam doświadczenia jako mama ale mam oczy i obserwuję. Uważam, że prawdopodobieństwo odnalezienia się w roli ojca przez faceta jest wyższe, gdy on zwyczajnie lubi dzieci, chętnie się do nich garnie i łatwo nawiązuje z nimi kontakt.
Owszem, są tacy, którym pewne mechanizmy "odpalają się" po przyjściu na świat potomka, ale ja wolę "nie brać kota w worku", rozumiesz co mam na myśli?
Podwójne mamusie z definicji pokazują, że ich faceci zdali egzamin i dlatego są znów w ciąży
Poza tym, ja bym się obawiała, że może i facet odmieni się jako ojciec lecz niekoniecznie odmieni się jako partner.

Mój tż rokował/-uje świetnie do roli ojca bo codziennie pyta, czy małe się ruszało, ale za każdym razem gdy poruszam temat asysty przy porodzie zapada cisza i rozmowa się nie klei. Nie jestem w stanie zmusić go by tam ze mną był. Jest mi przykro, że on tego tak nie postrzega, czego mu nie powiem, lecz poprosiłam, by się określił w kwestii uczestnictwa w porodzie, żebym ja mogła znaleźć kogoś na jego miejsce. Dziś na edukacji przedporodowej mówiłyśmy o fazach porodu, dziś wieczorem chcę jechać na 1sze zajęcia do szkoły rodzenia i będę chodzić na te zajęcia prawdopodobnie sama...
Sądziłam, że będzie chciał się nauczyć opieki nad dzieckiem bo to by oznaczało, że mi pomoże po porodzie a teraz zaczynam nastawiać się na 100% samodzielność w tej kwestii...

A zmieniając temat na radośniejszy
klask i: za nowe tygodnie i trymestry oraz miesiące (i zaczęte, i skończone)
[COLOR="Silver"]





Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynamy 33 tydz
co do podejscia facetów do dzieci to sie nie zgodzę..
mój w ogole nie garnął do dzieci,nie brał na ręce,nie bawił sie z nimi,wszystko na dystans..chodzi mi oczywiście o nie swoje dzieci.
Kiedy urodziła sie córka,dostał kompletnego świra na jej punkcie,i trwa to juz 11 lat... dorosliśmy teraz do drugiej ciązy i teraz oświrował jeszcze bardziej więc widać ojcostwo musi sie narodzić wraz z dzieckiem

A jesli nie chce być Twój TŻ przy porodzie to nie naciskaj,widocznie nie czuje sie na siłach do takich widoków.

A co do tego lgnienia do dzieci to ja nigdy nie miałam tak że zachwycałam sie dziećmi,było to było i tez na dystans.
Można by powiedzieć że nie przepadam za dziećmi.
Normalne ze swoje,czy rodziny,przyjaciół czy chrzesniaki to co innego te kochammm
Ale nie zachwycam sie nad każdym noworodkiem i dzieckiem na ulicy


Lolitka ty zgrabniocho,cudnie wygląda brzusio


Niki brawa dla Oskara za przespana nocke u siebie
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia

Edytowane przez sylvuniaa84
Czas edycji: 2014-02-17 o 16:02
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:01   #3392
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Witam się poweekendowo

szkoda, że tak szybko minął, bo nawet nie zdążyłam się wyspać

Gratuluję rozpoczętych tygodni, wypitych glukoz i udanych wizyt
trzymam kciuki za resztę wizyt

lolitka brzuszek masz cudny

w ogóle wszystkie brzuszki, które tu widziałam są piękne

monika dużo odpoczywaj kochana, dbaj o siebie i Waszych chłopaków
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:01   #3393
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynamy 33 tydz
o rafaello!

__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:04   #3394
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Ja tez ostatnio mam b.suche usta. Najpierw szczoteczka do zebow robie peeling a nakladam na usta zwyczajna wazeline. Mnie pomaga - ale stosuje regularnie.

Maz spi - a mi sie chce do sklepu... slodkiego -.-' bo braklo.. yhm

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:04   #3395
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
oczywiście
a jakie wyniki, powtarzałaś glukozę
i powiedz, czy pijesz do posiłku czy można też pomiędzy, bo ja jestem jeszcze przed "szkoleniem" i nie wiem czy mogę pić pomiędzy?

Pomiędzy to piję duuuuużo wody niegazowanej mineralnej , do posiłków herbatę bez cukru czasem bo na razie przyzwyczajam się do takiej bez cukru bo tak to 2 słodziłam

A wyniki inne hemoglobina glikowana to przy wykrytej cukrzycy robią i TSH , Ft4 czy problemów z tarczycą nie mam.
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:08   #3396
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Kurde namieszało mi się wyżej w postach w cytowaniu,pogbiłam się i nie ogarniam gdzie zrobiłam błąd..
wybaczcie
Okropnie dużo sie dzis nachodziłam,strasznie teraz boli brzuszek..
Rano pojechałam do banku,potem na warsztat odwiezc auto.
Potem z tż poszłam na spacer do dentysty po drodze zrobiliśmy zakupy.
Potem zabrałam zie z mezem na myjke i wyciągłam go w koncu do sklepu zeby sobie cos na doope kupił,bo zawsze odkłada zakup portek bo mu sie mierzyc nie chce dziś sie udało,kupił 2 pary i jeszcze świetna bluzę
Potem tż wwalczył dalej w piwnicy z ogarnianiem jak wróciliśmy a ja wzięłam sie za obiadek.
Teraz dopiero skończyłam..

Więc padam na pychol koniec na dzis,nic nie robię.
TŻ wieczorem wyjezdza to dam mu tylko buzi i lulu,nic nie sprzatam,bałagan nie zając nie ucieknie

Jutro trzymajcie o 15 kciuki mam wizyte
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:11   #3397
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Co ten mój maluszek wyprawia od 3 dni to ja jestem w szoku hehe
brzuch faluje w każdą stronę i jak kopnie to bardzo widać jak podskakuje Nie powiem słodkie uczucie ale dosyć regularnie tak szaleje ostatnio

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

carolyna86 kiedy idziesz na szkolenie ?? ;>
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 16:14   #3398
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Co ten mój maluszek wyprawia od 3 dni to ja jestem w szoku hehe
brzuch faluje w każdą stronę i jak kopnie to bardzo widać jak podskakuje Nie powiem słodkie uczucie ale dosyć regularnie tak szaleje ostatnio
mój to samo. jak obcy
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:20   #3399
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

witam sie
trzymam kciuki za usg , gratuluje nastepnych tyg i miesiecy
wczoraj pisaliscie o ciagnieciu w kroku mnie tez czasem tam boli i sa takie jakby obrzmiałe tez tak macie ?
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:24   #3400
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:25   #3401
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość

carolyna86 kiedy idziesz na szkolenie ?? ;>
w przyszłym tygodniu dopiero, mam nadzieję że wypożyczą mi glukometr
Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Pomiędzy to piję duuuuużo wody niegazowanej mineralnej , do posiłków herbatę bez cukru czasem bo na razie przyzwyczajam się do takiej bez cukru bo tak to 2 słodziłam

A wyniki inne hemoglobina glikowana to przy wykrytej cukrzycy robią i TSH , Ft4 czy problemów z tarczycą nie mam.
aha, dzięki za info
ja piję wodę niegazowaną, wodę przegotowaną z cytryną lub herbatę z sokiem z aronii (domowym - bez dodatkowego cukru)
mam wielką ochotę na muffinki (chociażby pół), może zrobię sobie takie z mąki pełnoziarnistej i bez cukru z kawałkami jabłka i cynamonem
Cytat:
Napisane przez wiola883 Pokaż wiadomość
wczoraj pisaliscie o ciagnieciu w kroku mnie tez czasem tam boli i sa takie jakby obrzmiałe tez tak macie ?
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 16:27   #3402
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynamy 33 tydz

Piekny


Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
o w morde...
Zapisala Cie do jakiegos innego lekarza?





Dziekuje Wam bardzo jesteście Kochane

Uciekam teraz zjesc obiadek i na USG, trzymajcie prosze kciukasy mocne
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:27   #3403
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
w przyszłym tygodniu dopiero, mam nadzieję że wypożyczą mi glukometr

aha, dzięki za info
ja piję wodę niegazowaną, wodę przegotowaną z cytryną lub herbatę z sokiem z aronii (domowym - bez dodatkowego cukru)
mam wielką ochotę na muffinki (chociażby pół), może zrobię sobie takie z mąki pełnoziarnistej i bez cukru z kawałkami jabłka i cynamonem

Powinni Ci wypożyczyć mi wypożyczyli
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:29   #3404
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
Yyyy.... ciekawe czy ogarną jakiegoś innego lekarza....
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:30   #3405
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
o rafaello!

No Raffaello musi byc
To chyba 5 opakowanie w ciązy


Kaorlak masakra..współczuje

P.S Leoś dziekuje za komentarze odnośnie zbudowanego domku

Edytowane przez lolitka888
Czas edycji: 2014-02-17 o 16:32
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:34   #3406
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
o w morde...
Zapisala Cie do jakiegos innego lekarza?
[/SIZE]
Nie to jest maleńka przychodnia i oprócz mojego gina przyjmuje jedna ginka, która jest raz w tygodniu przez 2 h i nie prowadzi ciąż
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:38   #3407
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
Ojej! Jakieś żarty sobie robią? Przecież powinni zapisać Cię do innego lekarza w takiej sytuacji! A ten lekarz nie przyjmuje gdzieś prywatnie?

Tak czytam o tej Waszej cukrzycy...współczuję! Choć w efekcie końcowym wagowo wyjdziecie na tym lepiej

Ilkas, ja używam ochronnej pomadki Neutrogena - bardzo ładnie nawilża usta
__________________

Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:45   #3408
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
i co teraz?????????
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:48   #3409
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Ojej! Jakieś żarty sobie robią? Przecież powinni zapisać Cię do innego lekarza w takiej sytuacji! A ten lekarz nie przyjmuje gdzieś prywatnie?
Z tego, co wiem to przyjmuje tylko 100 km od Wrocka

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
i co teraz?????????
Na razie umówiłam się do innej przychodni do niewiadomo jakiego lekarza na jutro. Chodzi mi głównie o zwolnienie, tylko nie wiem czy mi jakiś lekarz tak z marszu wystawi
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 16:49   #3410
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Może lekarz rodzinny Ci wystawi zwolnienie choć na troche.. mi tak wystawił gdy ginka moja zachorowała , i może przyjmie w przyszłym tyg?
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:49   #3411
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Powinni Ci wypożyczyć mi wypożyczyli
bardzo na to liczę, bo w końcu chciałbym wiedzieć co mi wolno a czego nie, bo teraz to tak w ciemno celuję z tym moim zdrowym menu...
a na paski dostałaś receptę, drogo wychodzą


kaorlak
- ale cię załatwili
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:52   #3412
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
bardzo na to liczę, bo w końcu chciałbym wiedzieć co mi wolno a czego nie, bo teraz to tak w ciemno celuję z tym moim zdrowym menu...
a na paski dostałaś receptę, drogo wychodzą


kaorlak
- ale cię załatwili
za 50 pasków + za paski do badania cukru i ketonów w moczu zapłaciłam coś około 18 zł
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:01   #3413
Seleniti
Zadomowienie
 
Avatar Seleniti
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
aaa i mam wyniki ostatniego egzaminu. 4! to oznacza, że zostal mi tylko 1 semestr!

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynamy 33 tydz
Ale piękności

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Ja dziś wkroczyłam w 3 trymestr!


Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
O masakra.. Brak słów Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i trafisz na dobrego lekarza, który już do końca poprowadzi Twoją ciążę a co do jutrzejszej wizyty w innej przychodni to mocno ściskam abyś bez problemu dostała to zwolnienie. Ehh kurcze jak to się lubi w życiu człowiekowi namieszać



Ja właśnie wróciłam od mojej endo spojrzała na ft4, które ledwiusienko było ponad dolną granicą normy, powiedziała, że w ostatnim trymestrze tak się dzieje, zwiększyła mi dawkę i mam brać 1,5 tabletki w poniedziałki, wtorki i w piątki - dziwna metoda haha oby mój budyń to ogarnął i się przestawił
__________________
"Pod moim sercem, inne bije serce.
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane."
41-przeterminowana-




Edytowane przez Seleniti
Czas edycji: 2014-02-17 o 17:03
Seleniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:05   #3414
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Sel takie branie tabletek na tarczyce jest czeste nawet nie wiesz jaka gimnastyke mialam przy wprowadzaniu...
Dla dziewczyn na diecie cukrzycowej zamienniki cukru - stewia i ksylitol

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:13   #3415
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
współczuję, powinni Ci polecić innego lekarza.. i jak tu nie narzekać na służbę zdrowia?
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:19   #3416
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynamy 33 tydz
gratulacje
Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Dziękuje Mamusie!

Ramonko 11,5 kg
ojej to gdzie to poszło, jak Ty taka chudzinka ? W kości ?

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość

Ja dziś wkroczyłam w 3 trymestr!
gratki

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
o matko współczuję, jeszcze teraz na końcówce oby następny gin był godny

Cytat:
Napisane przez Seleniti Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam od mojej endo spojrzała na ft4, które ledwiusienko było ponad dolną granicą normy, powiedziała, że w ostatnim trymestrze tak się dzieje, zwiększyła mi dawkę i mam brać 1,5 tabletki w poniedziałki, wtorki i w piątki - dziwna metoda haha oby mój budyń to ogarnął i się przestawił
hehe, to mój budyń też by tego nie ogarnął
ja miałam brać na przemian 50 z 75, to mi się pieprzyło wszystko i ostatecznie w dni parzyste brałam 50, a w nieparzyste 75, czasem wyszło dwa razy pod rząd ta sama dawka, ale to co, inaczej nie dałabym rady ogarnąć
teraz zwiększyła mi na 75 codziennie - miałam tsh=2,5, no i pytała mi się jak się czuję, odp., że lepiej czułam się przy tsh=1, to kazała mi brać codziennie już 75 nie ma jak to insynuacja pacjenta
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:20   #3417
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynamy 33 tydz
Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Dziękuje Mamusie!

Ramonko 11,5 kg
Ale już duży, a jak się świeci
W ogóle gdzie te 11,5 kg???

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
Kurcze, fakt nieciekawa sytuacja. A spytaj o dokumentację. Powinni Ci dać do nowego lekarza.

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Piekny




o w morde...
Zapisala Cie do jakiegos innego lekarza?


Dziekuje Wam bardzo jesteście Kochane

Uciekam teraz zjesc obiadek i na USG, trzymajcie prosze kciukasy mocne
Trzymamy
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:45   #3418
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
aż bym chciała Cię zobaczyć a szminka super kolor! Co to za loreal?jaki numer i w ogóle?i czy podkreśla suche skórki?bo to moja największa zmora..
Podkład Loreal Infallible, nowa wersja. Z Loreala używałam kiedyś , dawno temu tylko True Match.
A ten L.I. ma za zadanie kryć przez 16 godzin i do tego nawilżać skórę.
Nie wiem co mogę Ci powiedzieć, bo pod podkład zawsze używam kremu. Ponadto ja mam cerę tłustą. U mnie nie podkreśla suchych skórek, po kilkunastu minutach wygląda naturalnie, ładnie się dopasowuje. Mogę jedynie powiedzieć, że ładnie kryje ślady po pryszczach, które mnie gnębiły od początku II trymestru
Ponadto zawsze używałam podkładów Vichy lub La Roche Posay

Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość
karlain super, szkoda tylko ze Loreal- najgorsza firma pod wzgledem testowania na zwierzętach :/ więc omijam szerokim łukiem, zresztą nigdy mi ta marka nie służyła.
no niestety
ciężko mi powiedzieć , które firmy nie testują kosmetyków na zwierzętach, poza tym jeśli nie testują na zwierzętach to kupują półprodukty, które ktoś inny testował na zwierzętach i bądź tu mądry.

Co do jakości, jeszcze nie miałam cieni Loreala, za to błyszczyki tak i byłam zadowolona dlatego tym razem się obkupiłam - taki kobiecy szał
Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynamy 33 tydz
ojej! gratulacje

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość

A co do tego lgnienia do dzieci to ja nigdy nie miałam tak że zachwycałam sie dziećmi,było to było i tez na dystans.
Można by powiedzieć że nie przepadam za dziećmi.
Normalne ze swoje,czy rodziny,przyjaciół czy chrzesniaki to co innego te kochammm
Ale nie zachwycam sie nad każdym noworodkiem i dzieckiem na ulicy
oo to tak jak ja, te w rodzinie są najkochańsze, a te przypadkiem zobaczone na ulicy nie budziły we mnie instynktu macierzyńskiego. Za to na swoją kruszynkę czekam z niecierpliwością i teraz potrafię dostrzec w bobaskach ten mały cud, to coś

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Teraz napiszę Wam coś śmiesznego - zostałam bez lekarza prowadzącego w 30tc.
Dzwoniła położna, że gin odwołał wszystkie wizyty, bo przychodnia mu nie płaci.

Do dzisiaj mam zwolnienie, jutro miałam mieć usg 30 tyg. i

Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem ,,szczęśliwa"
Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Ja tez ostatnio mam b.suche usta. Najpierw szczoteczka do zebow robie peeling a nakladam na usta zwyczajna wazeline. Mnie pomaga - ale stosuje regularnie.

Maz spi - a mi sie chce do sklepu... slodkiego -.-' bo braklo.. yhm

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
suche usta - skąd ja to znam... od kilku tygodni, suche usta, sucho w nosie, suche gardło

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Piekny




o w morde...
Zapisala Cie do jakiegos innego lekarza?





Dziekuje Wam bardzo jesteście Kochane

Uciekam teraz zjesc obiadek i na USG, trzymajcie prosze kciukasy mocne
trzymamy kciuki (mała zaciskaj swoje małe paluszki, bo Ciocia się stresuje )
noo my trzymamy razem
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:57   #3419
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

O ja Cię... Siedzę w poczekalni. Nie macie pojęcia ile tu ludzi.... Wizyte mialam zapisana na 18.30 a nie wiem kiedy tam wejdę.




Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:03   #3420
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
O ja Cię... Siedzę w poczekalni. Nie macie pojęcia ile tu ludzi.... Wizyte mialam zapisana na 18.30 a nie wiem kiedy tam wejdę.
współczuję
to odezwij się jeszcze dzis jak dasz radę

ja ostatnio tak wysiedziałabym się u endo, gdyby nie zakupy dla dzidzi... zajechałam na 12.30, czyli tak jak mi powiedziała pani w rejestracji, miałam 36 nr, a wszedł dopiero 18
o to mówię nie ma co siedzieć, jade do Smykolandu na zakupy... zeszło mi tam z godzinę, przyjechałam na 13.30, a weszłam o 14... i tak szybko, bo ostatnio z 54 nr wchodziłam przed 15, a kazały mi przyjechac na przed 13
ale lekarka jakiego speeda dostała, wizyty trwały 2-3 minuty
a moja to już w ogóle fajna była... zero badania, wypisanie recepty i sruuu...
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 12:08:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.