Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 14:13   #2791
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
hej, nadrobię wieczorkiem
tak strasznie źle się dziś czuję, jest mi niedobrze, mam biegunkę i silne bóle jak na @. do tego oczywiście nieustające przepowiadacze. i te zmasakrowane żebra tak bolą - mam dość
jestem słaba jakaś taka że nie wiem....
podświadomie przezywam ten dzień i chyba dlatego takie samopoczucie mam a nie inne.
to nie jest mój dzień!!!
OJ, Biedaku dzień sie niedługo skończy
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:16   #2792
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
W ogole to szykuje sie na wizyte - poki pamietam bardzo prosze o magiczne kciuki i darmowe szamanstwo od Side zeby mi termin CC juz lekarz wyznaczyl lekarz


Cytat:
Napisane przez martorka Pokaż wiadomość

U mnie chemia zaliczona, fryzjer w nagrode tez
Druga pralka dzieciowa sie pierze, jutro trzecia, bo nie mam gdzie wieszac Teraz sie lenie!! a co
a co studiujesz?

Cytat:
Napisane przez marima Pokaż wiadomość
cześć
byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry, malutki zdrowiutki, wązy 3450g i mierzy 56 cm, więc ładnie urósł od narodzin
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:27   #2793
nivka
Raczkowanie
 
Avatar nivka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: W....
Wiadomości: 152
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez martorka Pokaż wiadomość
Druga pralka dzieciowa sie pierze, jutro trzecia, bo nie mam gdzie wieszac Teraz sie lenie!! a co
Dziewczyny powoli też przymierzam się do prania, ale mam problem - czy pierzecie także kołderkę i podusie (wsady)? Boję się, że po praniu ten wkład się zbryli i nie będzie już fajny.... Zastanawiam się, może wystarczy to razem z materacem wystawić na słoneczko kilka razy do wywietrzenia? A wyprać samą pościel (powłóczki)?
nivka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:30   #2794
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez nivka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powoli też przymierzam się do prania, ale mam problem - czy pierzecie także kołderkę i podusie (wsady)? Boję się, że po praniu ten wkład się zbryli i nie będzie już fajny.... Zastanawiam się, może wystarczy to razem z materacem wystawić na słoneczko kilka razy do wywietrzenia? A wyprać samą pościel (powłóczki)?
Ja piore i prasuje tylko to co ma kontakt ze skora, tzn poszewki - ale nie wydaje mi sie zeby ten wklad sie brylil - przeciez jak dzidzius zrobi niespodzianke to trzeba wyprac wklad tez...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:32   #2795
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
najlepiej prosić o przeciwbólowe leki jak tylko rana zaczyna rwać, boleć, zanim się ból na dobre rozkręci. Bo wtedy, taki rozhulany ból jest ciężej go zatrzymać. Taka sama zasada przy leczeniu bólu jest w opiece paliatywnej, np. w ostatnich stadiach choroby nowotworowej. Ma nie boleć, bo jak się pozwoli bólowi rozwinąć to trudniej sobie z nim poradzić.

Ja się panicznie boję, nie czytam opisów styczniówek, ogromnie boję się bólu i jakichkolwiek ingerencji w moje ciało. Jak tylko o tym pomyślę że jeszcze 13 dni to robi mi się niedobrze i mam ochotę się rozbeczeć. Wiem, że zobaczę w końcu swoje dziecko, ale strach jest tak silny że paraliżuje.
to samo słyszałam o lekach przeciwbólowych - wołać o nie jak tylko zaczyna boleć
ja się nie boję CC, boję się jedynie, żeby mi się poród nie zaczął wcześniej, i żeby nie było takiej sytuacji, że np. coś jadłam i oni nie mogą CC robić, bo nie mogą dać znieczulenia, a tu dzidzia już rączakami macha

Cytat:
Napisane przez nivka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powoli też przymierzam się do prania, ale mam problem - czy pierzecie także kołderkę i podusie (wsady)?
ja tylko wietrze
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:41   #2796
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

TeQiba duża kolejka? Bo ja tu jak na szpilkach i trzymam kciuki!
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:41   #2797
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

ag9, lutien wizyty wpisane
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 14:44   #2798
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Kate, Ela, gratuluję Wam z całego serca!!
Cudownie, że maluszki sa już z Wami.
Teraz z każdym dniem będziecie się czuły lepiej

Ela, odnośnie tej cesarki to przyznam, że wiem, co czujesz... Z Antkiem też z całej siły nastawiałam się na SN - przygotowałam na każdym poziomie, ćwiczyłam, masowałam, oddychałam na próbę, wizualizowałam sobie, miałam arcypozytywne nastawienie... I nie udało się. I, chociaż skurcze trwały już kilkanaście godzin i byłam naprawdę wykończona, to właśnie na wieść o cc totalnie mnie zbiła z nóg. I potem ta myśl, że jednak cc a nie sn, długo nie dawała mi spokoju. Ale z czasem się uspokoiłam - w ten czy inny sposób zostałam MAMĄ cudownego, zdrowego dziecka, i to jest najważniejsze.

Idę zobaczyć, co tam jeszcze słychać u Was
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:46   #2799
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
ag9, lutien wizyty wpisane


Ja bym nie pogardziła cc Jakoś nie zależy mi na powtórce z 1. porodu
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:06   #2800
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Castia- Masz dziściężki dzień- może dlatego te dolegliwości dają bardziej w kość

TeQuiba-
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:09   #2801
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez estera85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Bardzo trudno Was nadrabiac, tyle drukujecie ze nawet na spacer nie idzie wyjsc tylko czytac i czytać.
Przeproaszam ze nie pisałam od tyodnia ale mialam TZ w domu a potem od lekarza do lekarza bo okazało sie jednak ze musze brac insuline (opinia jedneo z diabetologa) opinia drugiego (poznań) na razie wstrzymujemy insuline i mam zastosowac inna diete. Tzn. zjesc drua kolacje ok 22.00 bo podobno cukier na czczo po 2 kolacji ma sie zmniejszyc, stosuje to od dwóch dni i wstaje jak głupek o 2.30 w nocy i mierze sobie czy spada ale niestety nadal jest powyzej 100.
Mam pytanie dla dziewczyn które biora insuline czy wy będziecie miały cc, czy to nie jest przeciwskazaniem do porodu naturalneo. O
prócz cukrzycy mam równiez tarczyce wiec to moze tez zadecydowac. Sama nie wiem a najgorsze ze nawet lekarze nie moga mi odpowiedziec na to pytanie. Jednek zgania na drugieo..
Ja biore insuline. 7-8 jednostek na noc. Cukry w ciagu dnia tylko dieta.
Bede rodzic naturalnie bo moj maluch jest w normie i nie ma makrosomii ani hipotrofii. No chyba ze na jutrzejszym usg cos wyjdzie.
Ale sama cukrzyca nie jest wskazaniem do cesarki.
Ostatnio cukry mi troche szaleją ale nie panikuje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 15:43   #2802
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

javtak na szybko.
gratuluje Martyna udanej wizyty. wspolczuje dziewczyny dolegliwosci. dziekuje za wsparcie i cieple slowa.

Oli mi.nie dawali bo ja noe bylabym w stanie sie ja zająć nawet na boki nie moglam sie obrocic. Dzis rano tez mi jej nie dali bo robili badania usg glowki i usg bioderek i wszystko jest ok ok 12 przyniesli mi ja placzaca i poszli, a ja nie wiedzialam co mam zrobic. sprowalam ja przystawic do cyca troche pociumkala ale bylo malo, xopiero dziewczyny z sali powiedzialy mi, ze mam isc po mleko i dostalam, nakarmilam, pozniej przyjechal tz z mama i byli ponad 3 godziny z nami pozniej znowu ja przystawilam pociumkala siary i spi i teraz sie zastanawiam czy obudzic ja i dac to mleko, bo jadla 4 godziny temu, a jak nie bedzie tyła to mnie nie wypuszcza...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:44   #2803
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Czemu?
Cytat:
Napisane przez side Pokaż wiadomość
bo mąż jej kupił taką maluśką deskę do prasowania, dla lalek

bo nie mam w ogóle deski do prasowania i prasuję na łóżku, ale właśnie pomyślałam że jeszcze na stole bym mogła prasować więc będę mogła nawet uścisnąć

Ela87 myślę że teraz to już śmigasz do tż i Oleńki będzie dobrze
też chcę już zobaczyć tego swojego szkraba

kate1623 nie jestem w stanie sobie wyobrazić przez co z tż musieliście przejść. Lekarz Cię strasznie przetrzymał
wypoczywaj spokojnie a jak będziesz miała siłę to pisz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
U nas nocka prawie bez kaszlu, a w dzien Ewe rozpiera energia. Trzymajcie kciuki, bo wizyty moich tesciow sa porodogenne, a ja nie moge jeszcze rodzic.
i

kolba super że już w domku!! za każdy kolejny dzień

Cytat:
Napisane przez paulina_radom Pokaż wiadomość
Witam
Jakiegoś powera dzisiaj dostałam nie wiem skąd i już pranie wstawione posprzątane dzisiaj wreszcie spakuje torbę do szpitala bo już mam wszystko torbę przede wszystkim coraz bardziej regularne skurcze a jeszcze albo już dzisiaj 30 dni do daty porodu więc stawiam wszystkim soczek
Miłego dnia i samych dobrych wiadomości


side85 to musisz jeszcze udostępnić Małemu swój brzuszek, skoro lekarz uważa że to konieczne
jeszcze kilka dni (myślę ze max tydz) i będziesz mieć zielone śwaitło, chyba że Piotruś sam zdecyduje że już chce do zabawek



Ja po wizycie melduje że z małym wszystko dobrze, waży już 3100 i wg lekarza jest sporkawy
miałam też robiony wymaz na paciora... Zobaczymy czy jestem ta "co piąta"
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:50   #2804
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Ela czyli wszystko idzie do przodu

Doświadczone mamusie niech się wypowiedzą czy budzić Olę czy nie, bo też jestem ciekawa. Czytałam gdzieś żeby nie budzić, ale może 4 h bez jedzenia to za długo
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:00   #2805
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
bo mąż jej kupił taką maluśką deskę do prasowania, dla lalek
wyobraziłam to sobie

Cytat:
Napisane przez amelka2006 Pokaż wiadomość
A ja nadal mam skurcze. I rozwarcie się zrobiło minimalne. Dostałam zastrzyk na rozwój płuc małej, bo jest zagrożenie przedwczesnego porodu. Amelka w domu wymiotuje. Psy całą noc ponoć krążyły i mnie szukały. A ja tu chyba dłużej zabawie
ojej trzymaj się jakoś... szkoda małej Amelki

Ela87 i Ty się trzymaj, byle do niedzieli to już tuż-tuż

teQiba kciukuję mocnooo za termin!


kolba super że wyszłaś, i oby było dobrze


mmhym gratuluję udanego polowania

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A w ogole taka mysl mi teraz przyszla do glowy - jak sie powinno zwracac do poloznej? Normalnie per pani, czy siostro
"Siostro" mówiłabym do zakonnicy a może "pani siostro"?
Cytat:
Napisane przez estera85 Pokaż wiadomość
Mam pytanie dla dziewczyn które biora insuline czy wy będziecie miały cc, czy to nie jest przeciwskazaniem do porodu naturalneo.
Hej. Ja nie biorę insuliny, ale z tego co mi gin mówił wskazaniem do CC jest nieuregulowana cukrzyca i makrosomia płodu. Czyli wg mojego gina jeśli bierzesz insulinę i dzięki niej cukry są w normie a dzidziuś nie szaleje z wagą to można rodzić sn.
Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

w weekend była u nas siostra TŻta z mężem i synkiem no i okazuje się, że synek ma ospe. Czy dziecko zaraża ospą w czasie wylęgania tej choroby ????
Kurcze, boję się, żeby się nie okazało, że Kuba się zaraził
tak, zaraża - to już dziewczyny pisały. Ale przecież nie ma gwarancji, że się Kubuś zaraził. Poza tym podobno im wcześniej dziecko przejdzie ospę, tym lepiej. Ja np. nie chorowałam i teraz to by mnie dopiero siekło

Marima brawo za wagę, synek pięknie się rozwija

Ag9 skoro tak się boisz operacji to może zrezygnuj z cesarki i spróbuj naturalnie? czy to możliwe?

Martyna gratuluję
Dowcipniś z tego Twojego lekarza

martorka gratuluję zdanego egzaminu

Co do kosmetyków pakowanych do szpitala to mam łatwo, biorę tylko żel babydream z rossmanna przelany do małej butelki, bo tylko tego używam do mycia całej siebie łącznie z głową
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:03   #2806
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ela czyli wszystko idzie do przodu

Doświadczone mamusie niech się wypowiedzą czy budzić Olę czy nie, bo też jestem ciekawa. Czytałam gdzieś żeby nie budzić, ale może 4 h bez jedzenia to za długo
nasza położna mówi że jeśli dziecko je co trzy godziny regularnie w ciągu dnia to w nocy nie budzić, ale jeśli nie je regularnie albo mniej to budzić, więc ja bym obudziła...ale nie mam dziecka więc łatwo się mówi

Ela: cieszę się że dajesz sobie dzielnie radę!

monka: prasuj na stole, moja mama tylko tak prasuje i zastanawia sie jak ja daję radę na desce a ja się zastanawiam jak można na stole i niszczyć sobie stół...blat się nagrzewa od żelazka, dlatego ona daje taki bardzo gruby koc pod spód ale i tak po kilku ltach zniszczyła stół. Ja mam swój śliczny więc serce by mi pękło jakbym miała na nim prasować

marima: świetnie że peirwsza wizyta zaliczona i od razu udana!

Castia: trzymaj się bidulo

Teqiba: mam nadzieję że się udało, a jak nie to mam nadzieję że nie usłyszymy o tobie w wiadomościach że ciężarna w 9 miesiącu napadła lekarza
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2014-02-20 o 16:04
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:05   #2807
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

amelka2006 to się porobiło
żeby było dobrze

Trisdom każda z nas ma prawo trochę ponarzekać, dziewczyny miały cesarkę ale za To Ciebie mocno męczą przepowiadacze a tego jeszcze u nas nie było
więc pomarudź jeszcze chwilkę a później bierz się za tż a później marsz na porodówkę

tygrysek8 jak kociak się czuje?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Elu, nAjwazniejsze zdrowe dziecko, skoncentruj sie na niej i nie analizuj tak swojego cc. To nieistotne jak urodziłaś. Ani ona nie będzie cię kochała przez to mniej, ani ty jej.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
pięknie napisałaś.
Ela masz słuchać marioli i nie zadręczaj się

martyna141 wg mnie wcale nie jest duża córa
za wizyte, ale czekania w kolejce nie zazdroszcze... sama tyle czekam na wizytę

mmhym jeśli jest kupiona przez Ciebie to nie ważne czy będzie nowa czy używana z bajerami czy bez, bo i tak będzie wspaniała
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:06   #2808
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ela czyli wszystko idzie do przodu

Doświadczone mamusie niech się wypowiedzą czy budzić Olę czy nie, bo też jestem ciekawa. Czytałam gdzieś żeby nie budzić, ale może 4 h bez jedzenia to za długo
Ja głupia budziłam, ale teraz jestem mądra i tego robić nie będę
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:12   #2809
mara86
Raczkowanie
 
Avatar mara86
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Widze, że w coraz szerszym gronie się spotykamy

Gratulacje dla Kate!!!

Ela tak mnie zaskoczyłaś Bardzo się cieszę! Gratuluje!! Obyś jak najszybciej doszła do siebie buziaki dla Was

Ja jutro ostatnie usg mam. Nie moge się doczekać bo dawno nie miałam jestem ciekawa ile urósł mały smrodek :p Ostatnio z tż rozmyślamy czy aby napewno imię które wybraliśmy jest odpowiednie. Ciągle się zastanawiam czy Oskar to będzie Oskar!? Może jak go zobaczymy stwierdzimy, że wcale to imię nie pasuje :banghead:

Sent from my C6903 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Oskar
mara86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 16:18   #2810
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

dziewczyny bo mamy wątpliwości, dobrze pamiętam że przy liczeniu czy należy się becikowe jeśli jestem ja i mąz tylko to dzielimy nasze dochody netto z PIT-11 i dzielimy na 3 bo jeszcze na dzidziusia? Czy dzielimy tylko na 2 ?
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:20   #2811
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

[QUOTE=Castia;45244560]hej, nadrobię wieczorkiem
tak strasznie źle się dziś czuję, jest mi niedobrze, mam biegunkę i silne bóle jak na @. do tego oczywiście nieustające przepowiadacze. i te zmasakrowane żebra tak bolą - mam dość
jestem słaba jakaś taka że nie wiem....
podświadomie przezywam ten dzień i chyba dlatego takie samopoczucie mam a nie inne.
to nie jest mój dzień!!!

Pachnie tutaj oczyszczaniem przed porodem,dolegliwosci tez wskazuja ze cos sie zaczyna dziac Trzymam kciuki i zeby to cierpienie dzisiejsze skonczylo sie na porodowce

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Side dzielimy na 3 juz z dzieckiem.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

A u mnie cisza znow caly dzien tylko delikatnie cmilo dolem i tyle Plamie caly czas po masazu szyjki i nic wiecej moje skurczybyki sie wystraszyly i uciekly
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:27   #2812
uparta8210
Raczkowanie
 
Avatar uparta8210
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: cztery ściany i nic więcej
Wiadomości: 332
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez mmhym
A gdzie on, że miałby nie zdążyć? Mój to może się co najwyżej wcale nie dowiedzieć, bo nie można się wiecznie do tego łosia dodzwonić.
Najgorszy okres teraz niestety - trzeba przecierpieć i odliczac dni
tylko 1200 km od nas w niemczech, to jest 12 godzin zanim dojedzie do nas... może by jednak te skurcze były by lepsze bo jak chluśnie a jego nie będzie to doopa, a jak się skurcze pojawią to będzie miał czas przynajmniej na dojechanie ....

Cytat:
Napisane przez elunka88
A mnie już wszystko jedno najpóźniej będzie w domu w poniedziałek, wiec te 3 dni jakoś bym wytrzymała. Tylko on jest tak nakręcony, że nawet dzień wcześniej by przyjechał
no a mnie nie za bardzo, boję się sama rodzić, przy pierwszym porodzie był u mnie dużym wsparciem a teraz nie wiem

Ela87 ja bym przyłożyła do cyca, jak by się obudziła to by pojadła a jak nie to niech śpi.

a ja wam się tutaj wyżaliłam, że źle się czuję itd. ale potem dostałam siły i wzięłam się za sprzątanie nawet w ogródku chciałam ruszyć ale szwagier mnie zastopował
__________________
07.10.2009 M.
30.03.2014 P.

Szczęścia moje dwa plus Mąż
uparta8210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:55   #2813
tygrysek83
Zadomowienie
 
Avatar tygrysek83
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 815
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
tygrysek8 jak kociak się czuje?
:
Wygląda na to że przeszło, ale poobserwuję do niedzieli i jakby co pojadę wtedy do weta. W niedziele łatwiej męża zaangażować w dźwiganie




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tygrysek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:01   #2814
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez nivka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powoli też przymierzam się do prania, ale mam problem - czy pierzecie także kołderkę i podusie (wsady)? Boję się, że po praniu ten wkład się zbryli i nie będzie już fajny.... Zastanawiam się, może wystarczy to razem z materacem wystawić na słoneczko kilka razy do wywietrzenia? A wyprać samą pościel (powłóczki)?
Ja prałam wsady, ale to dlatego że strasznie śmierdziały taką nowością. Na moim było napisane że można prać w 95 stopniach, wstawiłam na 60 i nic się temu nie stało, jest jak nowe, tylko już nie śmierdzi.

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość

Ag9 skoro tak się boisz operacji to może zrezygnuj z cesarki i spróbuj naturalnie? czy to możliwe?
Heh na myśl o porodzie naturalnym mdleje od razu więc cięcie to z mojego punktu widzenia mniejsze zło.

Castia - przykro mi z powodu tych dolegliwości... Jak mnie gin jeszcze miesiąc temu (jak narzekałam) mówił że będzie dużo gorzej pod koniec, że będzie brzuch aż pod żebrami, że ciężko będzie oddychać to nie chciałam mu wierzyć. Niestety jest z dnia na dzień gorzej i współczuję dziewczynom, które jeszcze mają przenoszoną ciążę np o 2 tygodnie, to musi być dopiero masakra. Pociesz się że wszystkie tak mamy, widzę po sobie że z dnia na dzień jest gorzej, ale to pewnie dlatego że nigdy nie miałam dobrej kondycji. Może jak ktoś był bardziej wysportowany i aktywny to lepiej znosi te ciężary... Już bliżej niż dalej...
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:02   #2815
amelka2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 247
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Z pozytywnych wieści: Emi odwróciła się główkowo. W 33 tc waży 1850 i lekarz mowi, że trochę mało. Skurcze mam nadal i rozwarcie na 1 cm. Amelka ma niestety gorączkę i strasznie mi jej szkoda. Tęsknię okropnie. Jutro do mnie tz przyjedzie i poprosiłam go żeby przypadkiem teściowej nie przywiózł bo jej oczy wydrapię. Cukier mam juz w miarę. Ale trochę jeszcze kręcą nosem lekarze. Jestem zmeczona tymi skurczami. Teraz są ok 90-100. A na innym ktg to nawet mialam 118. Ale to raczej wina sprzętu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amelka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:08   #2816
BeautifulLie
Zadomowienie
 
Avatar BeautifulLie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Siemianowice Śl
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Martyna za wizytę ładnie pogrywała z położną hihi

Teqiba pozwoliłabym Ci

Marima !!!

Castia odpoczywaj to najważniejsze

Monkaa i za brak robala

Ela




Wysłane z telefonu...
BeautifulLie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:13   #2817
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość

Teqiba: mam nadzieję że się udało, a jak nie to mam nadzieję że nie usłyszymy o tobie w wiadomościach że ciężarna w 9 miesiącu napadła lekarza




za godzinę wydarzenia i fakty to oglądamy jak TeQuiba nie zdazy wrócić
Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Ja głupia budziłam, ale teraz jestem mądra i tego robić nie będę
No wlasnie tak myslalam, że jak śpi to niech śpi i zeby nie wywoływać wilka z lasu




Cytat:
Napisane przez uparta8210 Pokaż wiadomość
tylko 1200 km od nas w niemczech, to jest 12 godzin zanim dojedzie do nas... może by jednak te skurcze były by lepsze bo jak chluśnie a jego nie będzie to doopa, a jak się skurcze pojawią to będzie miał czas przynajmniej na dojechanie ....

no a mnie nie za bardzo, boję się sama rodzić, przy pierwszym porodzie był u mnie dużym wsparciem
A kiedy Twój wraca? I na kiedy masz tp? Wybacz, ale nadrabiam na tel i nie mam jak podejrzec na 1 stronie. Jak Cie cos złapie masz dzwonic zeby szybko przyjechal?



Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Niestety jest z dnia na dzień gorzej i współczuję dziewczynom, które jeszcze mają przenoszoną ciążę np o 2 tygodnie, to musi być dopiero masakra. Pociesz się że wszystkie tak mamy, widzę po sobie że z dnia na dzień jest gorzej, ale to pewnie dlatego że nigdy nie miałam dobrej kondycji. Może jak ktoś był bardziej wysportowany i aktywny to lepiej znosi te ciężary... Już bliżej niż dalej...
Nie wszystkie a u mnie kondycja na poziomie minus sto.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:22   #2818
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

estera85 mam nadzieje że u Ciebie wszystko się jakoś wyjaśni same trudności was spotykają

Cytat:
Napisane przez martorka Pokaż wiadomość
U mnie chemia zaliczona, fryzjer w nagrode tez
Druga pralka dzieciowa sie pierze, jutro trzecia, bo nie mam gdzie wieszac Teraz sie lenie!! a co

na ile?

ja biorę próbki kosmetyków

Cytat:
Napisane przez wewillrockyou Pokaż wiadomość
i znowu to samo tydzień temu kupiłam pampersy newborn w rossie za normalną cenę, teraz są 20% taniej, chusteczki nawilżane tak samo następnym razem jak będę chciała kupić konkretną rzecz, to poczekam tydzień na jej promocję
ja bym już nic nie kupowała

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
Ela sama jesteś szara i brzydka dzidziaki są cudne

w weekend była u nas siostra TŻta z mężem i synkiem no i okazuje się, że synek ma ospe. Czy dziecko zaraża ospą w czasie wylęgania tej choroby ????
Kurcze, boję się, żeby się nie okazało, że Kuba się zaraził


a może się jednak nie zarazi

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Na razie nie dziekuje zeby nie zapeszac - wieczorkiem pewnie Wam napisze jaki byl rezultat, bo wiecie jak to jest - jade juz teraz zeby byc pierwsza w kolejce na 15, a i tak pewnie nie bede
Trzeba swoje odsiedziec

A w ogole taka mysl mi teraz przyszla do glowy - jak sie powinno zwracac do poloznej? Normalnie per pani, czy siostro
oj ja też swoje odsiaduję

ja mówię per Pani

marima silną wolę miałaś i na prawdę szybko zaczęłaś wstawać jednak maluszki działają na nas motywująco

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Mam sposób na moje niespanie- właśnie wstałam po dwugodzinnej drzemce z kanapy i świat wygląda zupełnie inaczej. Mam siłę na kolejna noc I zrobię sobie dzisiaj sushi z gotowanym łososiem na kolację, a co

Dzięki dziewczyny za wsparcie Jesteście nieocenione. Położna powiedziała mi tylko, że to, co się teraz namęczę i się pootwiera, to oszczędzę w dniu porodu... Tydzień temu było 1,5 cm i brak szyjki... Mam wrażenie, jakby główka już mi się majtała pomiędzy nogami, więc może się doczekam
nie żałuj sobie

wisi na pępowinie i się buja jak dziewczyna tarzana


olakola niech spadają na drzewo oczywiście że im powiedz, żeby przyjechali później, już i tak Ci narobili problemu
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:24   #2819
uparta8210
Raczkowanie
 
Avatar uparta8210
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: cztery ściany i nic więcej
Wiadomości: 332
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez elunka88
A kiedy Twój wraca? I na kiedy masz tp? Wybacz, ale nadrabiam na tel i nie mam jak podejrzec na 1 stronie. Jak Cie cos złapie masz dzwonic zeby szybko przyjechal?
no wróci tydzień przed terminem, chyba że zrobi mi niespodziankę i przyjedzie 2 tygodnie przed 10 kwietnia tak orientacyjnie,
bo w kartę ciąży na jednej stronie mam wpisane że termin mam na 13 kwietnia a z drugiej str. że na 10 a jk wpisuję w kalkulator na stronie internetowej to mi wychodzi że na 4 kwietnia i bądź tu mądry ... No jak zadzwonię do niego aby przyjechał bo coś się dzieje to wsiada w samochód i jest u mnie, nie ma problemu z szefem. Jemu też zależy aby zdążył. No ale znowu jak mi wody odejdą to już wątpię aby zdążył, więc chyba lepsze te skurcze. Chyba że przyjedzie do domu wcześniej to może chlusnąć ....
Ale się nakręcam sama tą sytuacją

A moja córi wcina rzerzuchę i jak do tej pory mi to nie przeszkadzało tak teraz śmierdzi okropiście

Cytat:
Napisane przez amelka2006
Z pozytywnych wieści: Emi odwróciła się główkowo. W 33 tc waży 1850 i lekarz mowi, że trochę mało. Skurcze mam nadal i rozwarcie na 1 cm. Amelka ma niestety gorączkę i strasznie mi jej szkoda. Tęsknię okropnie. Jutro do mnie tz przyjedzie i poprosiłam go żeby przypadkiem teściowej nie przywiózł bo jej oczy wydrapię.
mało ??? moja waży 1600 w 32 tygodniu ... podkreślone: wydrap, kochana wydrap ja też mojej w szpitalu chcieć nie chce dla ciebie tęskniąca mamusiu też wiem co czujesz
__________________
07.10.2009 M.
30.03.2014 P.

Szczęścia moje dwa plus Mąż
uparta8210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:38   #2820
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
javtak na szybko.
gratuluje Martyna udanej wizyty. wspolczuje dziewczyny dolegliwosci. dziekuje za wsparcie i cieple slowa.

Oli mi.nie dawali bo ja noe bylabym w stanie sie ja zająć nawet na boki nie moglam sie obrocic. Dzis rano tez mi jej nie dali bo robili badania usg glowki i usg bioderek i wszystko jest ok ok 12 przyniesli mi ja placzaca i poszli, a ja nie wiedzialam co mam zrobic. sprowalam ja przystawic do cyca troche pociumkala ale bylo malo, xopiero dziewczyny z sali powiedzialy mi, ze mam isc po mleko i dostalam, nakarmilam, pozniej przyjechal tz z mama i byli ponad 3 godziny z nami pozniej znowu ja przystawilam pociumkala siary i spi i teraz sie zastanawiam czy obudzic ja i dac to mleko, bo jadla 4 godziny temu, a jak nie bedzie tyła to mnie nie wypuszcza...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wspaniale ze już z małą jesteście razem ja co prawda nie mamusia i niedoświadczona ale na pewno bym budziła, każde kilka kropelek siary jest teraz na wagę złotato bym przystawiała ile wlezie
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-06 23:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.