Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 17:17   #3631
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Na początku byłam na zleceniu, w ciągu tych kilku miesięcy się doszkoliłam, akurat kilka osób poszło na zwolnienie więc z racji już mojego zapoznania z tą pracą wzięli mnie na zastępstwo. Później zaczęli wracać, mnie chcieli wziąć znowu na zlecenie UWAGA na 2-3 godz dziennie!! Podziękowałam i poszłam na staż.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:20   #3632
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Na początku byłam na zleceniu, w ciągu tych kilku miesięcy się doszkoliłam, akurat kilka osób poszło na zwolnienie więc z racji już mojego zapoznania z tą pracą wzięli mnie na zastępstwo. Później zaczęli wracać, mnie chcieli wziąć znowu na zlecenie UWAGA na 2-3 godz dziennie!! Podziękowałam i poszłam na staż.
Aha, czyli na zasadzie "zapchajdziury" (wybacz określenie, ale ostatnio nawet tak pisałyśmy, że jak już gdzieś nas biorą to nawet nie mamy włąsnego kąta, tylko zawsze na chwilkę, za kogoś itp.). A jak udało Ci się na zlecienie dostać?
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:21   #3633
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Jak Was czytam, to aż mi Was żal. Naprawdę nie macie lepszych rzeczy do robienia, tylko wypisywanie tych głupot na wizażu? To jest temat, gdzie dziewczyny opisują perypetie związane z szukaniem pracy, a Wy zawładnęłyście wątkiem z jakimś idiotycznym tematem "wyobrażam sobie, że mam super prace w budżetówce" - żenujące naprawdę.
Co do owoców i ps4 - co takiego Was w tym śmieszy? Ja sobie tego nie wymyśliłam, nawet nie wiem po co miałabym to robić. Jaracie się tym, to na co czekacie? Wyślijcie aplikację do cc o którym pisałam, będziecie mogły wtedy na własne oczy zobaczyć jak tam jest.
A Ty nie masz lepszych rzeczy do robienia tylko czytanie tych głupot?

Nie jest to pierwszy wątek, gdzie się odbiegło od tematu pisząc jakieś głupoty, więc nie wiem po co się czepiasz. Jak jeden dwa dni człowiek napisze lub poczyta coś innego niż nieudana rozmowa lub brak ogłoszeń to nic mu się nie stanie, a można się na chwilę oderwać od wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam bardzo zły wieczór, znowu złapałam dołka, zaczęłam wypisywać do TŻta, pytał się mnie czy chcę z nim zerwać czy co... i wróciły mi słowa mojej teściowej, że zmarnowałam 5 lat z TŻtem i że jej jest wstyd jak koleżanki się pytają jak tam jej syn, czy już się wyprowadził itp. Poryczałam sobie i dzisiaj tak mi cieżko jakoś.
Ja od wczoraj tylko ryczę i mam dość.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:32   #3634
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Aha, czyli na zasadzie "zapchajdziury" (wybacz określenie, ale ostatnio nawet tak pisałyśmy, że jak już gdzieś nas biorą to nawet nie mamy włąsnego kąta, tylko zawsze na chwilkę, za kogoś itp.). A jak udało Ci się na zlecienie dostać?
Było ogłoszenie, że potrzebują osoby do wpisywania listów, zgłosiłam się i się udało. No a później wzięli mnie na samodzielne stanowisko bo akurat właśnie z niego 2 osoby poszły na zwolnienie a trzeba było zmiany ciągnąć i udało mi się, starali się aby mnie zostawić Ale wyszło jak wyszło zresztą jak zawsze
maggie ja też bym ryczała bo dzwonili, że nie dostałam pracy i jak mówiłam osoba była już ustawiona a i nie przejmuj się tamtą PANIĄ, jak komuś nie pasuje wątek nie musi się tutaj udzielać.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...

Edytowane przez Suqub
Czas edycji: 2014-02-21 o 17:34
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:34   #3635
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Było ogłoszenie, że potrzebują osoby do wpisywania listów, zgłosiłam się i się udało. No a później wzięli mnie na samodzielne stanowisko bo akurat właśnie z niego 2 osoby poszły na zwolnienie a trzeba było zmiany ciągnąć i udało mi się, starali się aby mnie zostawić Ale wyszło jak wyszło zresztą jak zawsze
Czyli miłe złego początki Szkoda, a blisko byłaś szczęścia...
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:35   #3636
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Czyli miłe złego początki Szkoda, a blisko byłaś szczęścia...
Wiesz pociesza mnie to, że znam tam osoby, poznały się na mnie i jak będzie możliwość to telefon i będzie praca ale niestety jak na razie stamtąd bardziej zwalniają niż zatrudniają
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:39   #3637
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Wiesz pociesza mnie to, że znam tam osoby, poznały się na mnie i jak będzie możliwość to telefon i będzie praca ale niestety jak na razie stamtąd bardziej zwalniają niż zatrudniają
A ile czasu temu tam pracowałaś? Co do tego miejsca...nie chcę być pesymistką, ale najpierw oferta i tak pewnie pójdzie do "potrzebującej" córki, kuzynki, bliskiej znajomej prezydenta/starosty czy innego ważniaka.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 17:39   #3638
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
maggie ja też bym ryczała bo dzwonili, że nie dostałam pracy i jak mówiłam osoba była już ustawiona a i nie przejmuj się tamtą PANIĄ, jak komuś nie pasuje wątek nie musi się tutaj udzielać.
Akurat od wczoraj ryczę z tego powodu, że wymarzone wakacje przejdą mi koło nosa i cały czas stają mi łzy w oczach jak o tym pomyślę. Oczywiście ma to związek z brakiem pracy bo:
-przez to nie mam kasy na wakacje
-jak nawet wyjęłabym z oszczędności, poskładała jeszcze to co mi się uda dorobić do tego czasu i wszystko będzie opłacone to jest szansa, ze pojawi się coś sensownego w czasie tych wakacji i trzeba będzie wybierać.

A tamtą panią się nie przejmuję, jakbym miała się jeszcze takimi rzeczami przejmować to bym wylądowała w wariatkowie. Także spokojnie.
__________________



Edytowane przez maggie_grace
Czas edycji: 2014-02-21 o 17:40
maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:46   #3639
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
A ile czasu temu tam pracowałaś? Co do tego miejsca...nie chcę być pesymistką, ale najpierw oferta i tak pewnie pójdzie do "potrzebującej" córki, kuzynki, bliskiej znajomej prezydenta/starosty czy innego ważniaka.
Prawie 2 lata, bez 2 miesięcy. Tam to już wszelkie córki obsadzone. Wiesz będzie okazja to bede się pchać mimo wszystko




Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Akurat od wczoraj ryczę z tego powodu, że wymarzone wakacje przejdą mi koło nosa i cały czas stają mi łzy w oczach jak o tym pomyślę. Oczywiście ma to związek z brakiem pracy bo:
-przez to nie mam kasy na wakacje
-jak nawet wyjęłabym z oszczędności, poskładała jeszcze to co mi się uda dorobić do tego czasu i wszystko będzie opłacone to jest szansa, ze pojawi się coś sensownego w czasie tych wakacji i trzeba będzie wybierać.

A tamtą panią się nie przejmuję, jakbym miała się jeszcze takimi rzeczami przejmować to bym wylądowała w wariatkowie. Także spokojnie.
Eh u mnie wakacje ostatnio to kilka dni u babci i zazdroszczę koleżankom które po Bułgarii się wożą bądź Hiszpanii
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:47   #3640
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Ano właśnie ja mam też rozterki wakacyjne bo Tż chce jechać na wakacje zagraniczne a ja przecież nie dołożę sie nawet 1 zł do tego bo z czego?? Kasa z projektów które robię idzie na życie i aktualne potrzeby. On bardzo ciężko pracuje i wiem że chce jechać na wakacje ale ja nie wiem skąd wziąć na to fundusze...
Brak pracy dobija masakrystycznie.
U mnie właśnie są wakaty w starostwie z moim wykształceniem , złoże bo przecież warto, ale nie wierze że mi się uda , jak nie spróbuje to się nie przekonam.
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:55   #3641
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Ano właśnie ja mam też rozterki wakacyjne bo Tż chce jechać na wakacje zagraniczne a ja przecież nie dołożę sie nawet 1 zł do tego bo z czego?? Kasa z projektów które robię idzie na życie i aktualne potrzeby. On bardzo ciężko pracuje i wiem że chce jechać na wakacje ale ja nie wiem skąd wziąć na to fundusze...
Brak pracy dobija masakrystycznie.
U mnie właśnie są wakaty w starostwie z moim wykształceniem , złoże bo przecież warto, ale nie wierze że mi się uda , jak nie spróbuje to się nie przekonam.
Zawsze warto spróbować aby nie żałować, że coś nas ominęło.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 17:57   #3642
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Eh u mnie wakacje ostatnio to kilka dni u babci i zazdroszczę koleżankom które po Bułgarii się wożą bądź Hiszpanii
Ja po LO pojechałam na tydzień nad morze (i właśnie tam chciałabym jechać w tym roku ), a 2 koleżanki z klasy były w Egipcie, niestety moi rodzice nie są lekarzami, ale ja już nie muszę za granicę, ja mogę w do jakiegoś Polskiego miejsca byleby się wyrwać z domu, bo ileż można.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:05   #3643
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
A Ty nie masz lepszych rzeczy do robienia tylko czytanie tych głupot?

Nie jest to pierwszy wątek, gdzie się odbiegło od tematu pisząc jakieś głupoty, więc nie wiem po co się czepiasz. Jak jeden dwa dni człowiek napisze lub poczyta coś innego niż nieudana rozmowa lub brak ogłoszeń to nic mu się nie stanie, a można się na chwilę oderwać od wszystkiego.



Ja od wczoraj tylko ryczę i mam dość.
Na każdym wątku na wizażu wpada jakaś osoba by zepsuć atmosferę, na tym też. Co napiszemy to będzie źle bo po pierwsze użalamy się nad sobą po drugie piszemy głupoty. Jak kogoś to drażni to po co czyta te głupoty i traci na nie swój cenny czas.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:06   #3644
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Nie wiem jak Wy, ale ja np. zauważyłam że jak dzwoni do mnie Tż i pyta się : jakie masz plany Kochanie na dziś? albo jak pyta : Co robisz? To reaguje już agresywnie tekstami : a co ja mogę robić?? Nic siedzę i się nudzę.
Czasami jest mi wstyd że go tak traktuje, ale ta sytuacja naprawdę jest trudna do zniesienia i czasem nie umiem się ugryźć w język.
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:07   #3645
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Ja po LO pojechałam na tydzień nad morze (i właśnie tam chciałabym jechać w tym roku ), a 2 koleżanki z klasy były w Egipcie, niestety moi rodzice nie są lekarzami, ale ja już nie muszę za granicę, ja mogę w do jakiegoś Polskiego miejsca byleby się wyrwać z domu, bo ileż można.
Ja mam jedno miasto w Polsce do którego jak pojadę to zawsze zwiedzam wszystko pokolei od nowa a już tam byłam kilka razy jak nie kilkanaście :p
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:11   #3646
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja mam jedno miasto w Polsce do którego jak pojadę to zawsze zwiedzam wszystko pokolei od nowa a już tam byłam kilka razy jak nie kilkanaście :p
Jakie?
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:13   #3647
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Jakie?
Kazimierz Dolny. Dla mnie jest magiczne. Jak tam jestem wypełnia mnie spokój i wiecznie się uśmiecham
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:15   #3648
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Kazimierz Dolny. Dla mnie jest magiczne. Jak tam jestem wypełnia mnie spokój i wiecznie się uśmiecham
Nigdy nie byłam, ale może kiedyś się uda.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:18   #3649
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Ja pracuje w budżetówce. Ale 25 godzin tygodniowo. Nienawidze tej pracy. Wiecznie nie ma kasy na nic, obcinane etaty, oszczedzanie na wszystkim. Najniższa krajowa, brak możliwości awansu, podwyżki, większego etatu. High life jak się patrzy. Uwsteczniam się i irytuję bo to praca obciązająca psychicznie, użeranie się z ludźmi. Wymagane jest wyższe wykształcenie, przy czym sprzątaczki w tej instytucji zarabiają więcej. Nie chce tam utknąć do końca życia, bo oszaleje.
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 18:18   #3650
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy, ale ja np. zauważyłam że jak dzwoni do mnie Tż i pyta się : jakie masz plany Kochanie na dziś? albo jak pyta : Co robisz? To reaguje już agresywnie tekstami : a co ja mogę robić?? Nic siedzę i się nudzę.
Czasami jest mi wstyd że go tak traktuje, ale ta sytuacja naprawdę jest trudna do zniesienia i czasem nie umiem się ugryźć w język.
Ja nie atakuję, ale jest mi głupio mówić, że obejrzałam 3 filmy, napisałam 20 postów na wizażu i wymalowałam paznokcie
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:23   #3651
Laura_W
Raczkowanie
 
Avatar Laura_W
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 100
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

I nici z mojej wielkiej kariery w sex shopie. Babka zablokowała możliwość kontaktu do siebie. Mogła chociaż napisać, że rezygnuje ze mnie. :/

Byłam dziś u lekarza i mam jakiegoś guzka do usuwania. Idę w poniedziałek na prywatną biopsję, bo oszaleję.

Świetny dzień... Nie mam siły.
Laura_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:24   #3652
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam, ale może kiedyś się uda.
Niektórym się nie podoba ale są różne gusta jak we wszystkim.
Ja nad morze czasami jeździłam tak na 1 dzień. Rano wyjazd, cały dzień wylegiwania się i powrót. Zagranicę jechać nie muszę, taką skuzą się stałam, że tragedia. Kasy mi szkoda na wszystko
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:27   #3653
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Jak Was czytam, to aż mi Was żal. Naprawdę nie macie lepszych rzeczy do robienia, tylko wypisywanie tych głupot na wizażu? To jest temat, gdzie dziewczyny opisują perypetie związane z szukaniem pracy, a Wy zawładnęłyście wątkiem z jakimś idiotycznym tematem "wyobrażam sobie, że mam super prace w budżetówce" - żenujące naprawdę.
.
Nie rozumiem w czym problem?
Tak to jest wątek na którym opisujemy swoje perypetie związane z szukaniem pracy i emocjami temu towarzyszącymi. Jak w każdym wątku na wizażu, który ma już jakąś swoją 'historię' w sensie, że istnieje już jakiś dłuższy czas pojawiają się 'offtopy'. I co w tym złego? Wczoraj pogadałyśmy tu o Ukrainie i starszych panach, dziś powygłupiałyśmy się o CC i budżetówce. I z tego co widzę to tylko Tobie to przeszkadza...
W takim razie wychodzi na to, że musimy być tu zawsze zdołowane bo żarty tu to wielkie zło.

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Mamy prawo sobie odreagować na wątku i się pozgrywać.


Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Ahhh, no i nie mam depresji, zaglądam tutaj z ciekawości, a tego nie zabronisz mi tego, nawet jeśli bardzo byś chciała.
A my mamy prawo się tu też powygłupiać i nie zabronisz nam tego, nawet jeśli bardzo byś chciała.

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Nie jest to pierwszy wątek, gdzie się odbiegło od tematu pisząc jakieś głupoty, więc nie wiem po co się czepiasz. Jak jeden dwa dni człowiek napisze lub poczyta coś innego niż nieudana rozmowa lub brak ogłoszeń to nic mu się nie stanie, a można się na chwilę oderwać od wszystkiego.
Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Na każdym wątku na wizażu wpada jakaś osoba by zepsuć atmosferę, na tym też. Co napiszemy to będzie źle bo po pierwsze użalamy się nad sobą po drugie piszemy głupoty. Jak kogoś to drażni to po co czyta te głupoty i traci na nie swój cenny czas.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:29   #3654
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

ale miałam stron do przeczytania

witajcie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Chloe_7 Pokaż wiadomość
ja też

I też podobnie jak wy wyglądam na młodszą i myślę, że to jest główny problem w zdobyciu pracy. Wszyscy na mnie patrzą jak na jakąś gówniarę


A tak pytanie z innej beczki: pracowała któraś w sieci sklepów spożywczych na kasie? Jak jest? Jest u mnie ogłoszenie, poniżej jakichkolwiek moich ambicji, no ale...
ja nigdy nie pracowałam i nie będe mogła podjąć pracy za bardzo bo mam przeciwwskazania zdrowotne i lekarz mi nie podbije


co do młodego wyglądu
byłam dzisiaj u lekarza i w trakcie rozmowy mówi że jestem młoda i dochodzi do pytania o wiek ja mówię 24
on oczy jak 5 złotych uśmiechnął sie i mówi że nie wierzy
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:31   #3655
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy, ale ja np. zauważyłam że jak dzwoni do mnie Tż i pyta się : jakie masz plany Kochanie na dziś? albo jak pyta : Co robisz? To reaguje już agresywnie tekstami : a co ja mogę robić?? Nic siedzę i się nudzę.
Czasami jest mi wstyd że go tak traktuje, ale ta sytuacja naprawdę jest trudna do zniesienia i czasem nie umiem się ugryźć w język.
Też mi się tak zdarzało odpowiedzieć a co mogę robić?? nic. Teraz Tż sie pyta jak tam? albo coś w stylu a ja sama mu piszę, że np idę na zakupy, idę do rodziny z wizytą,czytam ksiazkę, gazetę, robie obiad itp takie prozaiczne czynności.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:33   #3656
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
ale miałam stron do przeczytania

witajcie dziewczyny


ja nigdy nie pracowałam i nie będe mogła podjąć pracy za bardzo bo mam przeciwwskazania zdrowotne i lekarz mi nie podbije


co do młodego wyglądu
byłam dzisiaj u lekarza i w trakcie rozmowy mówi że jestem młoda i dochodzi do pytania o wiek ja mówię 24
on oczy jak 5 złotych uśmiechnął sie i mówi że nie wierzy
Ja jak patrzę w lustro nie dałabym sobie 26, najwyżej 18 lat i 62 miesiące
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:35   #3657
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja jak patrzę w lustro nie dałabym sobie 26, najwyżej 18 lat i 62 miesiące
dobre
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:40   #3658
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy, ale ja np. zauważyłam że jak dzwoni do mnie Tż i pyta się : jakie masz plany Kochanie na dziś? albo jak pyta : Co robisz? To reaguje już agresywnie tekstami : a co ja mogę robić?? Nic siedzę i się nudzę.
Czasami jest mi wstyd że go tak traktuje, ale ta sytuacja naprawdę jest trudna do zniesienia i czasem nie umiem się ugryźć w język.
Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Ja nie atakuję, ale jest mi głupio mówić, że obejrzałam 3 filmy, napisałam 20 postów na wizażu i wymalowałam paznokcie
Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Też mi się tak zdarzało odpowiedzieć a co mogę robić?? nic. Teraz Tż sie pyta jak tam? albo coś w stylu a ja sama mu piszę, że np idę na zakupy, idę do rodziny z wizytą,czytam ksiazkę, gazetę, robie obiad itp takie prozaiczne czynności.
Też mam z tym problem, często odpowiadam, że nic oczywiście ze złością lub smutkiem w głosie, ewentualnie, że będę czytać/oglądać/sprzątać, ale to też tak do :pupa:, bo cały czas to samo, a jak się zapyta o oferty to mam wyrzuty sumienia, że nie potrafiłam nic znaleźć.

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Niektórym się nie podoba ale są różne gusta jak we wszystkim.
Ja nad morze czasami jeździłam tak na 1 dzień. Rano wyjazd, cały dzień wylegiwania się i powrót. Zagranicę jechać nie muszę, taką skuzą się stałam, że tragedia. Kasy mi szkoda na wszystko
To ja na jednodniową wycieczkę nad morze musiałabym dwa dni poświęcić.

Cytat:
Napisane przez Laura_W Pokaż wiadomość
Byłam dziś u lekarza i mam jakiegoś guzka do usuwania. Idę w poniedziałek na prywatną biopsję, bo oszaleję.

Świetny dzień... Nie mam siły.
Miejmy nadzieję, że to nic groźnego.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:41   #3659
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Tak serio to łapię się na tym, ze czasami chce powiedzieć ze mam 23 lata w sumie do tego wieku wszystko fajnie mi się układało.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 18:44   #3660
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Mi przestało się układać jak skończyłam 18, a nawet z pół roku wcześniej
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 00:21:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.