Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 cz.VI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 08:03   #4681
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
U nas dzis studniowka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kasia jupiii, dziś macie imprezę

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Ja juz wypilam i poki co ok,tylko ze mi z glodu w brzuchu burczy.


Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
w szoku jestem - przepuścili mnie w kolejce do labu, a trzeba przyznać, że była to bardzo długa kolejka. Wow!!
!
woow, dla tych ludzi
Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Wypiłam, nie było to takie straszne
9.40 i 10.40 kolejne pobrania.
Na razie mam uderzenia gorąca i szalejace dziewczyny w brzuchu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hehe od słodkiego szaleją, moja też szalała, az skakałam tam na krześle



wczoraj narzekałam, że mała się mało rusza, no ale odstawiłam mega słodkie na 3 dni, wczoraj zjadłam kilka kostek czekolady i sie zaczęło chyba musze mieć cos mega słodkiego w zanadrzu w razie moich schiz
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:05   #4682
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Pomarańcza no właśnie nie wiem jaki tytuł dać? :/
Jestem kilka stron do tyłu bo w weekend nie miałam zbytnio czasu na czytanie.
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:09   #4683
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość

Ja dzis w koncu biore sie za przejzenie ubranek dla malej i moze cos wypiore. Zastanawiam sie tylko co w koncu z plynem do plukania. Uzywac czy nie? Oto jest pytanie
Gratuluję 28 tygodnia

Co do płynu do płukania, jak kupiłam Dzidziusia. Mam płyn (albo mleczko) do prania i płyn do płukania do kompletu A jak super pachnie pranie, już pierwszą partię prałam i myślałam, że to wszystko a teraz dostałam 4 kartony po Chrześniaku mężula i musimy kupić nowa komodę do tych ciuszków
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:12   #4684
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Taki tytuł Wam odpowiada :
Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu ??
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:13   #4685
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Kupilismy wozek
Brawo

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Wypiłam, nie było to takie straszne
9.40 i 10.40 kolejne pobrania.
Na razie mam uderzenia gorąca i szalejace dziewczyny w brzuchu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
brawo za wypicie i

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość

wczoraj narzekałam, że mała się mało rusza, no ale odstawiłam mega słodkie na 3 dni, wczoraj zjadłam kilka kostek czekolady i sie zaczęło chyba musze mieć cos mega słodkiego w zanadrzu w razie moich schiz
Moj Maluszek tez sie rusza po slodyczach
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:13   #4686
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cześć


A i u mnie pobudka dzisiaj wcześniej - bo przed 7 już na nogach. O 7, wyjechaliśmy z mężem na badania. (Oburzyłam się trochę Przecież widać, że w ciąż jestem, na drzwiach kartka, że kobiety w ciąży bez kolejki.. I co?! I NIC. Mało tego - siedziała pani nauczycielka która uczyła mnie w technikum, i co ? Taka kulturalna pani - a nie przepuściła Świat schodzi na psy..
No,ale sobie poczekałam na swoją kolej! Pfffff.

Wróciliśmy - zjadłam śniadanko. I teraz chwilę oddechu - dzisiaj chyba nic nie robię

Mąż ma wolne, i co ? I tyle go widziałam.... Jak zwykle w aucie siedzi, albo w garażu

Oglądam DDTVN - "Będąc w 9 mc, straciła syna" Ile się ostatnio słyszy o takich przykrych wiadomościach...

Jejku, fakt - to już koniec wątku. No, pędzimy
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:15   #4687
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Mój budyń nie ogarnął, że zaraz następna część... W ogóle jakaś masakra jest ze mną. Bez przerwy myślę o dziecku i jestem okropnie rozkojarzona. Nie da się ze mną rozmawiać... biedny mąż

No i się jakoś rozleniwiłam

Kciuki za dzisiejsze glukozy i wyniki i gratki za wypicie
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 08:16   #4688
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Taki tytuł Wam odpowiada :
Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu ??

Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

myślę, że będzie okey -jeśli mamusie się nie obrażą, że nie mają jeszcze tej 3 z przodu
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:16   #4689
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Nikii nie może założyć nowego wątku więc zrobię to za nią, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko??
Jasne, że nie! Ulżyło mi, że są jakiekolwiek wieści od Nikii!! Uf.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
woow, dla tych ludzi
No dla moich wow, szkoda, że gosius91 nie miała takiego szczęścia

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Przecież widać, że w ciąż jestem, na drzwiach kartka, że kobiety w ciąży bez kolejki.. I co?! I NIC. Mało tego - siedziała pani nauczycielka która uczyła mnie w technikum, i co ? Taka kulturalna pani - a nie przepuściła Świat schodzi na psy..
No właśnie z tym przepuszczaniem to loteria jest. Mnie dziś pierwszy raz przepuszczono.

A Twoj TŻ też pracoholik?
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:17   #4690
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Taki tytuł Wam odpowiada :
Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu ??

dla mnie ok


Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Cześć


A i u mnie pobudka dzisiaj wcześniej - bo przed 7 już na nogach. O 7, wyjechaliśmy z mężem na badania. (Oburzyłam się trochę Przecież widać, że w ciąż jestem, na drzwiach kartka, że kobiety w ciąży bez kolejki.. I co?! I NIC. Mało tego - siedziała pani nauczycielka która uczyła mnie w technikum, i co ? Taka kulturalna pani - a nie przepuściła Świat schodzi na psy..
No,ale sobie poczekałam na swoją kolej! Pfffff.

Wróciliśmy - zjadłam śniadanko. I teraz chwilę oddechu - dzisiaj chyba nic nie robię

Mąż ma wolne, i co ? I tyle go widziałam.... Jak zwykle w aucie siedzi, albo w garażu

Oglądam DDTVN - "Będąc w 9 mc, straciła syna" Ile się ostatnio słyszy o takich przykrych wiadomościach...

Jejku, fakt - to już koniec wątku. No, pędzimy
trzeba było się wepchać i pokazać im środkowy palec


nie mówcie o stracie dzieci, bo od razu tak smutno się robi
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:21   #4691
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość

A Twoj TŻ też pracoholik?
to zazdroszcze ze przepuszczaja Ojj, tak praocholik

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

I wcinam teraz banany
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 08:21   #4692
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Witam
Niby nie było mnie tylko wczoraj a 4 strony do nadrobienia, więc:

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
o czymś jeszcze miałam pisać.. ahaaaa, byliśmy w piątek w SR, a tak Nam się nie chciało, że masakra. No ale powiedziałam, że musimy iść i koniec i bardzo się cieszę. Zajęcia prowadziła położna, która jeździ na patronaże, opowiadała super rzeczy, same praktyczne i z życia wzięte, dużo było o objawach, które wydają się przerażające, a naprawdę są normalne... wiedziałyście, że noworodkom, bez względu na płeć, mogą się powiększyć piersi i nawet może z nich lecieć mleko???? ja byłam w szoku, ale to podobno całkiem normalne i związane z tym, że dziecko ma pozostałości hormonów matki i dopóki one nie opadną, to tak może się dziać.. było też o karmieniu i diecie matki.. no i niestety położna twierdzi, że dieta jednak ma wpływ i trzeba uważać na to, co się je
To widzę, że fajne tematy poruszacie na SR Ja o tych piersiach noworodka też nie wiedziałam

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
... jutro akcja -przeprowadzka także ogłaszam,że nic ze mną się nie dzieje jakby mnie nie było długo na forum,choć myślę,że wieczorem znajdę czas
by wszystko sprawnie poszło! Tylko się nie przeciążaj za bardzo!

Cytat:
Napisane przez meluzynka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Jestem w 26 tygodniu ciąży, od miesiąca muszę leżeć (krótka szyjka i rozwarcie wewnętrzne), więc postanowiłam sobie dla pociechy znaleźć bardziej ciężarne towarzystwo niż dotychczas Zmobilizowałyście mnie dziewczyny do zakupu wyprawki, a przynajmniej do porozglądania się (w necie oczywiście) za nią.

Pozdrowienia dla wszystkich Mam i Dzidziusiów!

Mel
Witam

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
aaa wczoraj przymierzałam koszule, ktore sobie kupilam
jedna z guzikami po bokach - moze byc..
druga rozpinana na srodku - ujdzie
trzecia, w kwiatki i dluga ( do skrócenia) - mój tz miał minę jakby swoja babcię zobaczył w podomce

ponieważ ostatnia jest za długa ale i najszersza, chyba poprosze o jej skrócenie i padnie ona ofiarą porodu. jak sie wypierze, ze ok, jak nie..... to trudno
Ja w tych koszulach już od jakiegoś czasu śpię, bo tylko one mnie nie cisną TŻ nie narzeka, chociaż też był przyzwyczajony do czegoś zupełnie innego

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość

powiem Wam coś, ale nie śmiejcie się tak bardzo odkąd jestem w ciąży ważę się w sobotę i w niedzielę.. w tamtym tygodniu miałam 69,9kg. Wczoraj staję na wagę (oczywiście modląc się, żeby nie było za dużo), a tu cyfra 70,9 kg. Kilogram w tydzień???! No więc momentalnie stwierdziłam, że w takim tempie do porodu to będę miała 80kg... no i w płacz... podjęłam decyzję, że wracam do ćwiczeń i nie ma że się nie chce.. no ale pół dnia sprzątałam i ostatecznie siły na ćwiczenia już nie miałam.. dziś rano staję na wadze i co widzę? 69,5 kg. Byłam w takim szoku, że 3 razy się ważyłam od razu mi się humor poprawił no ale postanowienie postanowieniem i wzięłam się za ćwiczenia.. spociłam się jak prosiak, bo przetestowałam wszystkie prowadzące, których ćwiczenia sobie pozapisywałam.. stwierdziłam, że program fit-up jest dla mnie za lekki, Angelika Pióro w żaden sposób mi nie odpowiada (ani osobowością, ani ćwiczeniami), no i będę ćwiczyć Pretty Positive Pregnancy Workouts -przed ciążą ćwiczyłam z Tiffany, sporo ćwiczeń się powtarza, więc jestem zachwycona (to tak jakby któraś szukała ćwiczeń dla siebie i nie wiedziała, co wybrać )
Waga może zależeć też od tego czy dużo zjadłaś albo wypiłaś... a potem w WC te kg i tak znikają z siłą wodospadu

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko chciałam sie zameldować jestem u siostry z córką na feriach.
Troche sie przeziebilam
Czy krople do nosa jakies mozna brac w ciazy?
Tylko wodę morską...

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
kurdę chciałabym sobie jakiś biustonosz do karmienia kupić ale nie wiem jaki rozmiar bym musiała mieć jeśli teraz noszę 80C , z racji tego że pewnie będą jeszcze większe zawsze miałam taki miękki a teraz chciałabym coś innego, ładniejszego
Ja też bym chciała, ale rozmiar mi się tak szybko zmienia, że nei jestem w stanie przewidzieć jaki będzie po porodzie... obwód się zwiększy od teraz, czy może już zmniejszy, miseczka urośnie o 1 czy 2 rozmiary? Musiałabym chyba z 10 różnych kupić by trafić

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Nikii nie może założyć nowego wątku więc zrobię to za nią, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko??
Już dziewczyny się wypowiedziały, ja też jestem za. Jeszcze tylko kwestia tytułu...

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
Gratuluję 28 tygodnia

Co do płynu do płukania, jak kupiłam Dzidziusia. Mam płyn (albo mleczko) do prania i płyn do płukania do kompletu A jak super pachnie pranie, już pierwszą partię prałam i myślałam, że to wszystko a teraz dostałam 4 kartony po Chrześniaku mężula i musimy kupić nowa komodę do tych ciuszków
A ja wczoraj szukałam Dzidziusia i ani w Rossmannie anie Tesco nie było Gdzie go kupiłaś?
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:24   #4693
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Gosiusno też myślę, ze się nie obrażą, przecież to lada chwila
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:25   #4694
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

janeczka ja jestem za

co do laboratorium. Jak byłam na ostatnich badaniach (mocz i morfologia) to wlazłam do poczekalni, rozebrałam się i pytam czy wszyscy do pobrania. Jak poodpowiadali to zapytałam, czy mogę wejść bez kolejki. NIKT się nie odezwał, tylko niektórzy szturchnęli ramionami i tyle . Za chwilę odezwała się matka z dzieckiem, że mogę wejść przed nimi oczywiście powiedziałam, żeby z dzieckiem weszła pierwsza, potem się wtryniłam przed jakiegoś faceta chyba ludzie oburzeni byli, ale miałam ich gdzieś
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:25   #4695
Seksta
Rozeznanie
 
Avatar Seksta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 812
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Witam się poniedzialkowo Gratuluję nowych tygodni i trzymam kciukasy za glukozy wszelkie!
Nocka do niczego, na dodatek co godzinę się budziłam ( a może co 10 minut sama nie wiem.....), boli mnie wszystko dosłownie a spać już nie mogę, nie zasne ;( tz znowu w tym tyg na 6-14 chodzi do pracy, pozmieniali im zmiany bo miał mieć nocki. Echhh szkoda bo chcieliśmy jechać dziś do USC po oświadczenie o przyjęciu ojcostwa żeby po porodzie nie było z tym problemu. Innym razem
Piękne słońce za oknem!!!!!!
Czas wstać- wojtek głodny, sygnalizuje kopniakami
A i czekam na telefoniczne potwierdzenie zamówienia wózka
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/b1zi1o0.png

TP 15.05.2014 majowa mama!
Seksta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:29   #4696
/Mycha/
Raczkowanie
 
Avatar /Mycha/
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 277
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Dzień dobry słonecznie

Weekend u Dziadków jak zawsze obfitował w pyszne jedzonko... a jak już poszliśmy na lody to w ogóle była rozpusta zjadłam lody z bitą śmietaną oraz fondue czekoladowe z truskawkami, winogronami, bananem i ananasem... mniam... jakie to było pyszne

Mam pytanie odnośnie tych maili z promocją - 20% na pieluchy w rossmannie: czy ktoś wie ile paczek można na to kupić, czy jest jakiś limit? Bo w sklepie nie potrafili mi odpowiedzieć, a jakiegoś regulaminu dodatkowego nie widzę.

Kciuki za glukozujące

Brawa za nowe tc, trymestry i studniówki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
/Mycha/ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:30   #4697
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość

Oglądam DDTVN - "Będąc w 9 mc, straciła syna" Ile się ostatnio słyszy o takich przykrych wiadomościach...
Tez ogladalam . masakra ;/
Dlatego ciezko mi czasami myslec pozytywnie. Mimo z badania ksiazkowe to strach jest

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

myślę, że będzie okey -jeśli mamusie się nie obrażą, że nie mają jeszcze tej 3 z przodu
Tytul fajny

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Gosiusno też myślę, ze się nie obrażą, przecież to lada chwila
Ja sie nie gniewam
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:34   #4698
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu - Mamy V-VI 2014 cz. VII

myślę, że będzie okey -jeśli mamusie się nie obrażą, że nie mają jeszcze tej 3 z przodu
I tak większość mam zmieni kod w nowym wątku
Najwyżej w następnej części wymyślimy coś dla mamuś z ostatnim terminem, które się do tej pory nie dopasowały


A ja wczoraj w końcu namówiłam TŻ do zdjęcia firanek i umycia okien Sukces olbrzymi, bo od początku ciąży go o to prosiłam i nawet na święta mieliśmy brudne Dziś jak wróci, to zdejmie mi jeszcze zasłony i je też wypiorę

Oglądałam też wczoraj różne pościele dla dzidzi... zajęło mi to trochę, ale w końcu wybrałam sobie idealną... A potem dowiedziałam się, że brat TŻ przywiózł kilka kompletów pościeli i do tego 2 kołderki... a chciałam to mieć wszystko nowe... No i oczywiście teściowa znowu to zachwalała, ze jak nowe... taaa... pewnie tak samo nowe jak ubranka (po 2 letnim dziecku, którego wszędzie ciągle było pełno i wiadomo co po nim zostało). Dziś TŻ wraca wcześniej, to podjedziemy do teściów to obejrzeć...

Byliśmy też z TŻ w Tesco. Kupiliśmy Vizir Sensitive 5kg za 35zł (chyba niektóre z Was też go używają). Były też spore przeceny na ubranka dzidziusiowe, nawet 50%... wszystkie prześliczne, wybór duży, ale nawet po przecenie te ceny dalej były
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:40   #4699
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Mój budyń nie ogarnął, że zaraz następna część... W ogóle jakaś masakra jest ze mną. Bez przerwy myślę o dziecku i jestem okropnie rozkojarzona. Nie da się ze mną rozmawiać... biedny mąż
Ja mam dokładnie tak samo, nie martw się. To chyba normalne w tym okresie w nasyzm stanie. Nieraz wydaje mi się że to do przesady, ale nie idzie tego powstrzymacć. Nie mówiąc o tym, że już bym chciała wszystko mieć i tylko czekać na małego. Łóżeczko kupione i rozłożone, wózek, ubranka poprane , wszystkie kosmetyki . . . jak chodziłam do pracy to tak o tym nie myślała, a teraz w domu to na okrągło.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 08:41   #4700
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Zapomniałam się Wam pochwalić wczoraj dostałam żyrandol od mojego chrzestnego, byłam kiedyś u nich i wpadł mi w oko nie mogłam się napatrzeć na niego... A że kosztował trochę to nie mogłam sobie na niego pozwolić póki co. I wczoraj zadzwoniła moja mama że ma prezent od wujka dla mnie. Patrze a tam nowiutki żyrandol, taki jak sobie wymarzyłam. Miał iść do sypialni ale mąż wolał go w salonie.
Jestem z nigo tak zadowolona że musiałam się Wam wygadać na ten temat
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:44   #4701
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Janeczka tytul i prowadzaca watek mi odpowiadaja. Obys tylko sie nie przemeczala siedzac zbyt dlugo przed komputerem,hehe

Paulka ja juz po kolejnym pobraniu,ostatnie o 10.25 trzymam sie dobrze wiec powinno byc juz ok, z reszta ja sie nie nastawialam negatywnie bo po co mi to?
Moze byloby gorzej bez cytrynki, na szczescie u mnie pozwalaja.
Ze zlych wiadomosci wyniki poznam dopiero w czwartek na wizycie u gina, ech...
Co ja zrobie jak nie bede mogla jesc paczkow w tlusty czwartek???
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:47   #4702
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj szukałam Dzidziusia i ani w Rossmannie anie Tesco nie było Gdzie go kupiłaś?
Kupiłam w Dayli za komplet płyn do prania i płukani po 1,5l każdy dałam ok 27zł.

A propo Dayli, na stornie PromoBaby było napisane, że jest promocja do niedzieli na kosmetyki Nivea Baby, a jak chciałam kupić te z serii Sensitiv w białych opakowaniach. Cena była super, pojechałam specjalnie do drogerii (a strasznie mi się nie chciało) i nie było promocji ceny normalne strasznie się czułam zawiedziona.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:48   #4703
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Taki tytuł Wam odpowiada :
Zmiana kodu na 3 z przodu, coraz bliżej do porodu ??
taaaak !!!
mnie się bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
A i u mnie pobudka dzisiaj wcześniej - bo przed 7 już na nogach. O 7, wyjechaliśmy z mężem na badania. (Oburzyłam się trochę Przecież widać, że w ciąż jestem, na drzwiach kartka, że kobiety w ciąży bez kolejki.. I co?! I NIC. Mało tego - siedziała pani nauczycielka która uczyła mnie w technikum, i co ? Taka kulturalna pani - a nie przepuściła Świat schodzi na psy..
No,ale sobie poczekałam na swoją kolej! Pfffff.
Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość

No dla moich wow, szkoda, że gosius91 nie miała takiego szczęścia
mnie też specjalnie nikt nie przepuszcza, tylko jeden pan raz w kolejce przy stoisku mięsnym, ale ja tam to sie nie pcham, jak nie jest napisane, że ciężarne bez kolejki... w jednym markecie tylko jest kartka, że kobiety z zaawansowanej ciąży bez kolejki, no ale tam to te ekspedientki jak widza ciężarną, to same pierwsze podchodzą ją obsługiwać, bo watpię, zeby ktoś ustąpił miejsca


ale jeszcze Wam opowiem taka anegdotę z mojego miasta dot. mojej siostry - jak była w ciąży, to nikt jej nie ustępował miejsca nigdzie
jak urodziła, a brzuch jej do pół roku jeszcze nie zszedł po cc, do tego małą miała w wózku, to nagle przypływ jakiejś życzliwości wśród ludzi i wszyscy ja przepuszczali w kolejce, gratulowali ciąży itd.
no juz jej się nie chciało tłumaczyć, że ona urodziła pół roku wcześniej to dziecko, co ma w wózku, to dziękowała grzecznie i przechodziła pierwsza

Własnie robię pranie - piore w Jelpie te nowe rzeczy, pościele, prześcieradła, ręczniczki, kocyki, póki piękna pogoda i mi się chce
ale ten proszek mięciutki w dotyku
jak mi starczy sznurka, to wsadzę jeszcze jeden bęben z pieluszkami i ubrankami







w PNŚ - jakie butelki do karmienia wybrać będzie
!!!
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:49   #4704
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Zapomniałam się Wam pochwalić wczoraj dostałam żyrandol od mojego chrzestnego, byłam kiedyś u nich i wpadł mi w oko nie mogłam się napatrzeć na niego... A że kosztował trochę to nie mogłam sobie na niego pozwolić póki co. I wczoraj zadzwoniła moja mama że ma prezent od wujka dla mnie. Patrze a tam nowiutki żyrandol, taki jak sobie wymarzyłam. Miał iść do sypialni ale mąż wolał go w salonie.
Jestem z nigo tak zadowolona że musiałam się Wam wygadać na ten temat
No rosze jaka niespodzianka
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:49   #4705
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Zapomniałam się Wam pochwalić wczoraj dostałam żyrandol od mojego chrzestnego, byłam kiedyś u nich i wpadł mi w oko nie mogłam się napatrzeć na niego... A że kosztował trochę to nie mogłam sobie na niego pozwolić póki co. I wczoraj zadzwoniła moja mama że ma prezent od wujka dla mnie. Patrze a tam nowiutki żyrandol, taki jak sobie wymarzyłam. Miał iść do sypialni ale mąż wolał go w salonie.
Jestem z nigo tak zadowolona że musiałam się Wam wygadać na ten temat
Super Wstawisz nam jakąś fotkę?
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:50   #4706
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Janeczka tytul i prowadzaca watek mi odpowiadaja. Obys tylko sie nie przemeczala siedzac zbyt dlugo przed komputerem,hehe

Paulka ja juz po kolejnym pobraniu,ostatnie o 10.25 trzymam sie dobrze wiec powinno byc juz ok, z reszta ja sie nie nastawialam negatywnie bo po co mi to?
Moze byloby gorzej bez cytrynki, na szczescie u mnie pozwalaja.
Ze zlych wiadomosci wyniki poznam dopiero w czwartek na wizycie u gina, ech...
Co ja zrobie jak nie bede mogla jesc paczkow w tlusty czwartek???
dietę zaczniesz od piątku
nieee no dobrze będzie, wynik też będzie ok
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:51   #4707
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Już po kolejnym pobraniu, oczywiście ciężko u mnie znaleźć żyły i mam pobieraną krew z nadgarstka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:53   #4708
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość

U nas dzis studniowka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość

Light no to już syropek z cebulą i czosnek
Syropek z cebulą zaliczony. Wszystko już jednak dziś wypiłam i czekam, aż cebula puści znowu sok. Jeszcze płuczę wodą z solą, ale boję się, że się zakrztuszę

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziewczyny, Nikii nie może założyć nowego wątku więc zrobię to za nią, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko??[COLOR="Silver"]
Ja nic nie mam przeciwko
A śmieszny ten tytuł z 3. Szczerze to pierwszy raz go widzę


Idę w końcu zrobić zakupy kosmetyczne przez neta. Butelkę będę chyba kupować w sklepie stacjonarnym, bo chciałabym ją jeszcze pooglądać. Tak samo smoczek.
W ogóle jak mam coś kupić, to mam opory, że źle zakupię. Już tyle koszyków zrobiłam, to potem tak na to patrzę to myślę, że za wcześnie i wychodzę mnie chyba cieszy samo dodawanie do koszyków produktów, gorzej z wciśnięciem przycisku kupuję
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:54   #4709
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość

Nocka minęła beznadziejnie, comi raz się budziłam.
Nie śpię już od 6.30, czekam ma tż i idziemy na tą nieszczęsną glukozę.

Kciuki za wizyty.

Miłego dzonka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za glukozę ja w czwartek pójdę

Cytat:
Napisane przez agus7ia Pokaż wiadomość
Witam sie poniedzialkowo, a co za tym idzie w nowym tygodniu ciazy.
Dzis zaczynamy 28 tydzien czyli 7 miesiac
Teraz to juz tylko z gorki.


Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas dziś pobudka o 7 a ja zasnęłam coś ok.2 w nocy - obłęd. Mój synek coś się ostatnio przestawia i wczesniej zaczyna wstawać, no ale fakt że sam spi i to moze dlatego.

Dziewczyny, Nikii nie może założyć nowego wątku więc zrobię to za nią, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko??

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------


super ) Mi to tam smakowało
Zakładaj wątek i z tytułem się zgadzam Pozdrowienia dla Nikii i życzenia zdrowia dla obojga

Nie nadrabiam, nie dam rady nie było mnie przez weekend cały więc, nie cytuję

Dzień dobry

Z mężem już lepiej dzięki dziewczyny Pomogły mu gorące kąpiele i rozgrzewanie, do tego dużo wody do picia i wypłukuje się syf z nerek.

Muszę się pochwalić wczoraj w sklepie kasjerka zawołała mnie do kasy stało 2 facetów jeden starszy drugi kolo 30. Wyobraźcie sobie taką sytuacje. Kasjerka woła i robi miejsce na taśmie żebym położyła sobie rzeczy, a ten młodszy nawet o krok się nie przesunął no ale ja nie robiąc sobie nic z tego wtryniłam się przed niego, a ten dalej stoi wyłożyłam rzeczy to się chyba wkurzył zabrał swoje i poszedł do innej kasy
Starszy pan nic nie powiedział nawet

my dziś mamy 26tc i 1d

Mąż dalej w domu także mniej mnie będzie nie piszcie za dużo, żebym zdążyła na nowy wątek

Miłego poniedziałku
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 08:55   #4710
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Dzieci w brzuszku płeć poznana , już Cię Kocham - Twoja Mama . Mamy V-VI 2014 c

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
:

Własnie robię pranie - piore w Jelpie te nowe rzeczy, pościele, prześcieradła, ręczniczki, kocyki, póki piękna pogoda i mi się chce
ale ten proszek mięciutki w dotyku
jak mi starczy sznurka, to wsadzę jeszcze jeden bęben z pieluszkami i ubrankami

w PNŚ - jakie butelki do karmienia wybrać będzie[/U] !!!
A to sam proszek używasz czy płyn też?
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 12:08:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.