Ostatnio obejrzane filmy - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 16:32   #2641
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

W niedzielę zrobiłam sobie taki hmmm...maraton filmowy
A więc po kolei:

"Epoka lodowcowa 2:Odwilż" Oglądałam to juz po raz kolejny,ale tak uwielbiam ten film,że nie mogłam sie oprzeć Gdy tylko widze sida to mnie rozbraja i od razu wraca mi humor 10/10

"Szkoła uwodzenia 3" Troszke przesadzone,ale dało się obejrzęć.Momentami film był trochę głupkowaty,ale ogólenie ujdzie. 5/10

"Tunel śmierci" Film oparty na faktach. Waverly Hills Sanatorium, zlokalizowane wLouisville, Kentucky, USA, zostało zbudowane w 1908, i otwarte w 1910, jako szpital do leczenia pacjentów chorych na gruźlicę. Teraz jest uważane za jedno z najbardziej nawiedzonych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Opisuje jak grupa młodych ludzi urządziła sobie zabwę w tejże zamkniętej fabryce.5 dziewcząt,5 pięter i 5 godzin.Był jeszcze chłopak,który chciał później uratować dziewczęta.Okazało sie,że każda z tych osób łączy coś z tym miejscem,przodkinie dziewcząt były chociażby pielęgniarkami,dziadek chłopaka był założycielem tego senatorium,a niektóre z nich utożsamiały się z niezyjącymi pielęgniarkami.Dziewczyny ginęły po kolei tak jak ginęły kobiety przed laty.Uratowała sie jedynie jedna z tym chłopkiem. (trochę nie za ciekawie to opisałam,ale spieszy mi się ) 10/10 (Lubię takie filmy)

"Miłość i koszykówka" Kocham ten film.Oglądałam go po raz setny chyba i wciąż mi mało.Opisuje miłość,która rodziła się między chłopakiem i dziewczyna mieszkającymi okno w okno.Oboje zostali koszykarzami.Mimo tego iż barso sie kochali w pewnym momencie rozstali się, Q poszedł do NBA ,a Monica została na studiach.Jej kariera sie rozwinęła,on zaznał kontuzji i nie był już taki dobry.... (znikło) 10/10

"Maria Antonina" W sumie film mi sie podobał,choc w niekórych momentach naprawdę przynudzał.Austraiczka nie miała takiego lekkiego życia z Ludwisiem Wstydzioszek jeden 8,5/10
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016





Edytowane przez Petit_Papillon
Czas edycji: 2007-06-12 o 17:41
Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 17:10   #2642
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Ocean's Eleven", "Ocean's Twelve" a dzis obejrze "Ocean's Thirteen" - filmy z dowcipem, na prawde swietne, az dziwie sie, ze wczesniej mnie nie zainteresowaly. George Clooney gra i wyglada oczywiscie super, uwielbiam go. Nie moge doczekac sie dzisiejszego wieczoru.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 17:34   #2643
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
"Miłość i koszykówka" Kocham ten film.Oglądałam go po raz setny chyba i wciąż mi mało.Opisuje miłość,która rodziła się między chłopakiem i dziewczyna mieszkającymi okno w okno.Oboje zostali koszykarzami.Mimo tego iż barso sie kochali w pewnym momencie rozstali się, Q poszedł do NBA ,a Monica została na studiach.Jej kariera sie rozwinęła,on zaznał kontuzji i nie był już taki dobry.W końcu Q miał sie ożenić,Monica zaproponowała mu mecz 1 na 1,po prawdzie Q wygrał,a oznaczało to,że zostanie ze swoją Kira,ale stwierdził,że hce byc z Monicą Film kończy się sukcesem samej Monici,która w końcu dostała się do żeńskiej reprezentacji NBA 10/10
Wiesz co? Jest taki zwyczaj, że filmów się nie opowiada jeżeli ktoś nie obejrzał.
Owy film z chęcią bym zobaczyła, ale teraz, jeżeli wiem jak się skończy i co się wydarzy to po co?
Tutaj piszemy recenzje, nasze odczucia. Nie piszemy co się dzieje w filmie!
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 17:43   #2644
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wybacz...
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 18:16   #2645
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

w weekend mielismy z tż wieczor z komediami romantycznymi oboje nie specjalnie lubimy ten gatunek, ale jakos nas napadlo i poszlo z nowosci (dla nas) obejrzelismy:
Miseuteo robin ggosigi (Seducing Mr. Perfect)swietna, zabawna komedyjka. troche wzrusza, troche rozsmiesza, ogolnie wprawia w niezly nastroj miny glownej bohaterki to mistrzostwo swiata! a zupelnie przy okazji mozna posluchac sobie troche koreanskiego jak ktos chce sie odprezyc przy czyms lekkim i zabawnym to szczerze polecam!
8/10

Jakeob-ui jeongshik (AKA Art of Seduction) - kolejna koreanska produkcja. w porownaniu z powyzszym filmem wypadl blado. ale dal sie obejrzec
Film skupia się na dwóch postaciach (Ji-wan i Min-jun), które postępują podobnie w życiu jak i w miłości. Min-jun za dnia prowadzi ustabilizowane życie architekta, ale w nocy staję kimś w rodzaju koreańskiego Casanovy - żadna kobieta mu się nie oprze. Jednakże pewnego dnia spotyka na swej drodze prześliczną Ji-wan... Ji-wan pracuje w banku a jej pasją jest uwodzenie mężczyzn. Dotychczas żaden nie oparł się jej sztuczkom i urokowi. Kiedy poznaje Min-juna wydaje jej się, że to jej kolejne trofeum. Oboje nie zdają sobie jednak sprawy, na jak godnych siebie przeciwników trafili. za filmweb.pl
6/10
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:17   #2646
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4544972]Wiesz co? Jest taki zwyczaj, że filmów się nie opowiada jeżeli ktoś nie obejrzał.
Owy film z chęcią bym zobaczyła, ale teraz, jeżeli wiem jak się skończy i co się wydarzy to po co?
Tutaj piszemy recenzje, nasze odczucia. Nie piszemy co się dzieje w filmie![/quote]

Wielokrotnie oglądałam film którego recenzje lub streszczenia czytałam wcześniej. Wiedziałam mniej więcej jak się skończy. Ale nie przeszkadzało mi to.
Fimy oglądam nie tylko dlatego, żeby, że tak to ujmę- wiedzieć, jak to się skończy. Co więcej- przecież masę fimów oglądam wielokrotnie, znając je prawie na pamięć, i czekając na ulubione sceny, które mogę cytować z pamięci.
Po co? Ano żeby poobcować np. z mistrzostwem aktora, nastrojem obrazu, magią kina.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 20:35   #2647
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"PLAGA" - horror..chwilami straszny..cały czas pełen napięcia..bez jakichś dziwnych straszydeł choć ja się nastawiałam, że za każdym rogiem coś siedzi
były pewne elementy zaskocznie choć fabuła ogólnie prosta..i można było się mniej więcej tego spodziewać..
za nic tylko nie mogę pojąć dlaczego jeden z bohaterów spłonął :/

nic nadzwyczajnego..ale dało się obejrzeć
7/10
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 21:00   #2648
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Requiem dla snu" - Film o losach trojga młodych ludzi i starszej kobiety, którzy wpadli w bagno zwane narkomanią.
W dosadny, przemawiający do świadomości sposób przedstawiono tragiczne skutki brania dragów.
Tych przerażających scen nie zapomnę do końca życia!
Aż odechciewa się spróbować...

Tak dobrego filmu, który na długo pozostanie w mojej pamięci, jeszcze nie widziałam!

Bardzo, bardzo gorąco polecam!


Ocena: 10/10
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 22:17   #2649
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
"Because i said so"

Już dawno się tak nie uśmiałam, mimo, że byłam nastawiona dosyć sceptycznie, bo myślałam, że to kolejna głupiutka amerykańska produkcja, ale nie żałuję, takie lekkie małe kino w sam raz na poprawe humoru w samotną noc
Ojoj, a ja się okropnie na tym filmie zawiodłam. Nie żebym miała jakieś wielkie oczekiwania ale szmiry się nie spodziewałam Film sprawiał wrażenie, jakby aspirował do poziomu i klimatu "Czułych słówek" czy "Lepiej być nie może" - niestety nieudolnie


Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Wielokrotnie oglądałam film którego recenzje lub streszczenia czytałam wcześniej. Wiedziałam mniej więcej jak się skończy. Ale nie przeszkadzało mi to.
Fimy oglądam nie tylko dlatego, żeby, że tak to ujmę- wiedzieć, jak to się skończy. Co więcej- przecież masę fimów oglądam wielokrotnie, znając je prawie na pamięć, i czekając na ulubione sceny, które mogę cytować z pamięci.
Po co? Ano żeby poobcować np. z mistrzostwem aktora, nastrojem obrazu, magią kina.
Mimo wszystko są osoby, które lubią obejrzeć film, nie wiedząc, jak się skończy - czerpiąc przy tym radość właśnie z odkrywania fabuły
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 22:23   #2650
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość

Mimo wszystko są osoby, które lubią obejrzeć film, nie wiedząc, jak się skończy - czerpiąc przy tym radość właśnie z odkrywania fabuły
Toteż napisałam, że nie tylko dlatego
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 08:37   #2651
carrot
Zadomowienie
 
Avatar carrot
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 110
GG do carrot
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez *~An!@~* Pokaż wiadomość
"Requiem dla snu" - Film o losach trojga młodych ludzi i starszej kobiety, którzy wpadli w bagno zwane narkomanią.
Poniekąd narkomanią. Ja bym jednak wstawiła tu słowo "uzależnieniem".


EDIT: Wczoraj miałam okazję oglądać Z ust do ust. Jedyne co mi się nasuwa do powiedzenia, to: nie daleko pada jabłko od jabłoni.
Nie lubię filmów, gdzie głównym wątkiem jest zdrada, toteż nie zachwycił mnie specjalnie...

Edytowane przez carrot
Czas edycji: 2007-06-13 o 08:48 Powód: :)
carrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 09:20   #2652
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Apokalipsa" w rezyserii Mela Gibsona...dosc brutalny, realistyczny i ciekawy...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 16:00   #2653
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Samotność w sieci
Książki nie czytałam.
Mnie się podobał może nie jakoś wybitnie, ale polecam.
Minus - zbyt zbyt długi czas oczekiwania na spotkanie Ewy z Jakubem.
Plus - muzyka

8,5/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 16:49   #2654
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
"Apokalipsa" w rezyserii Mela Gibsona...dosc brutalny, realistyczny i ciekawy...
Apocalypto a nie Apokalipsa
Fakt ogladalam niedawno i moge stwierdzic ze brutalny to on byl od samego poczatku
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 17:27   #2655
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Piraci 3
na początku nudne ale potem juz mi sie podobało
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 22:18   #2656
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

wczoraj obejrzałam ,,Kronikę wypadków miłosnych" na KinoPolska. Niezłe, niezłe.....
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 07:44   #2657
carrot
Zadomowienie
 
Avatar carrot
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 110
GG do carrot
Thumbs down Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Samotność w sieci
Książki nie czytałam.
Mnie się podobał może nie jakoś wybitnie, ale polecam.
Minus - zbyt zbyt długi czas oczekiwania na spotkanie Ewy z Jakubem.
Plus - muzyka
8,5/10
Samotność miałam okazję obejrzeć na komputerze i dobrze, że nie w kinie bo tu przynajmniej funkcja przewijania bardzo się przydała. Koszmarnie się dłuży i zupełnie nie zachowuje klimatu książki (tak btw, Monisko, polecam książkę). Już sama obsada aktorska nastawiła mnie mało pozytywnie do filmu. Cielecka, wg mnie, bardziej recytuje niż odgrywa rolę. Zdecydowanie nie polecam.
carrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 14:19   #2658
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
"Because i said so"

Już dawno się tak nie uśmiałam, mimo, że byłam nastawiona dosyć sceptycznie, bo myślałam, że to kolejna głupiutka amerykańska produkcja, ale nie żałuję, takie lekkie małe kino w sam raz na poprawe humoru w samotną noc
Obejrzalam wczoraj i polecam z czystym sumieniem
Fajna,lekka komedyjka
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 17:40   #2659
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

The Departed (Infiltracja) - wg ciekawostek filmwebowych słowo "f*ck" pada w filmie 226 razy. Jeśli dobrze wyliczyłyśmy z siostrą średnio dwa razy na minutę pada słówko w różnych konfiguracjach. Idzie się przyzwyczaić Nie mogłam się skupić na filmie, ale nie z winy filmu, stąd może powinnam obajrzeć go jeszcze raz, żeby mieć już całkowicie pełny ogląd?
Z rzeczy najbardziej zapadających w pamięć: Przede wszystkim Leo. Od dawna wiedziałam, że jest bardzo dobrym aktorem, bo od kiedy go ujrzałam w Co gryzie Gilberta Grape'a. Kiedy pojawia się na ekranie i zaczyna grać, wprowadza jakieś takie napięcie, nerwową, wręcz lekko psychopatyczną atmosferę. Ktoś to zauważył? Tym razem także nie zawiódł. Gorzej z Nicholsonem, właściwie chciał powrócić tą rolą "do korzeni", odgrywania czarnych charakterów, ale w moim subiektywnym odczuciu wyszło trochę banalnie. I przyćmił go Di Caprio!
Poza tym mam sentyment do Scorsese, bo jesteśmy urodzinowymi bliźniakami (tylko rok inny ).
I bardzo ważna kwestia - Infiltracja nie jest lepsza od swojego głównego oscarowego konkurenta - filmu Babel. Jest słabsza. Ale czy kogoś to dziwi?
8/10

The Prestige (Prestiż)
- jestem oczarowana. Ma wszystko to, czym powinien się charakteryzować dobry film - scenariusz, zdjęcia i wspaniałe aktorstwo (oprócz Bale'a i Jackmana, zaskoczyła mnie, rzecz jasna bardzo pozytywnie, rola Davida Bowie; nie wiedziałam, że zagrał w tym filmie!). Film jest długi, ale nie nuży. Stwierdziłam, że aby w pełni wyłapać wszystkie smaczki i niuanse, a także wszystko zrozumieć, muszę obejrzeć go jeszcze raz. I zrobię to z przyjemnością. Na prawdę warto.
9/10

Hannibal Rising aka Behind the mask (Hannibal: po drugiej stronie maski)
- niestety duże rozczarowanie. Może gdyby tytuł brzmiał "Hannibal: Jeszcze się wyrobię", ewentualnie "Hannibal Falling", byłoby to do przyjęcia. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. Film byłby chyba zupełnie niegodny uwagi, gdyby nie fakt, że to film o Lecterze. A może miałam za duże oczekiwania? Tym bardziej trudno uwierzyć, że scenariusz na podstawie swojej własnej powieści napisał Thomas Harris. Uśmiercił tym samym własną postać, postać, która zaczęła już przecież żyć własnym życiem! Hannibal został odarty z tajemniczości, za to ukazany jako zwykły psychopata, na dodatek bez polotu, jaki towarzyszył postaci odgrywanej przez Anthony'ego Hopkinsa. Przestał być intrygujący, przyciągający. Takich rzeczy nie można robić...
Pomijając to wszystko - słabe dialogi, oprawa wizualna i muzyczna filmu też nie ciekawi. Film jest przewidywalny. Wątki nie rozbudowane, potraktowane pobieżnie. Kiedy myślałam o "rising", spodziewałam się niemalże jakiejś psychologicznej analizy, ale tak zmyślnie zaprezentowanej, o ile to oczywiście w ogóle możliwe, by widz nie pozostał z tym wstrętnym uczuciem dowiedzenia się wszystkiego, uczuciem, że wszystko zostało odkryte i że nie ma już żadnej tajemnicy.
Słabo i duży nie tyle niedosyt, co po prostu żal.
4/10 (za Ulliela, bo ma piękną barwę głosu, szkoda, że niewiele mówił)
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 20:15   #2660
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość


The Prestige (Prestiż)
- jestem oczarowana. Ma wszystko to, czym powinien się charakteryzować dobry film - scenariusz, zdjęcia i wspaniałe aktorstwo (oprócz Bale'a i Jackmana, zaskoczyła mnie, rzecz jasna bardzo pozytywnie, rola Davida Bowie; nie wiedziałam, że zagrał w tym filmie!). Film jest długi, ale nie nuży. Stwierdziłam, że aby w pełni wyłapać wszystkie smaczki i niuanse, a także wszystko zrozumieć, muszę obejrzeć go jeszcze raz. I zrobię to z przyjemnością. Na prawdę warto.
9/10

Mam bardzo podobne odczucia jak Ty
Jednej rzeczy domyśliłam się już w połowie filmu, ale reszta była dla mnie zaskoczeniem. Bardzo fajny klimat, no i fajnie tak zobaczyć jak ta 'magia' działa naprawdę
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 20:30   #2661
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata"
  • film bardzo fajny
  • Johnny Deep jak zwykle rewelacyjny
  • świetna muzyka..
polecam 9/10
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 22:37   #2662
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ostatnio dla równowagi intelektualnej zapragnęłam łatwostrawnej rozrywki i "popełniłam" ... ekhm.... "Łowcę demonów".

żenada jakich mało. nie warto, nawet dla żartu.
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 07:40   #2663
carrot
Zadomowienie
 
Avatar carrot
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 110
GG do carrot
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cheer, Bridget - dołączam do grona zaczarowanych magią Prestiżu. Rewelacyjny film, świetna gra aktorska, dobra fabuła. Po tym filmie zaistniał dla mnie Hugh Jackman, którego niedaleko później miałam okazję podziwiać w Źródle (tak btw, nieopisane arcydzieło) i Scoopie. Spokojnie mogę go określić mianem naprawdę dobrego aktora
carrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 08:17   #2664
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez carrot Pokaż wiadomość
Cheer, Bridget - dołączam do grona zaczarowanych magią Prestiżu. Rewelacyjny film, świetna gra aktorska, dobra fabuła. Po tym filmie zaistniał dla mnie Hugh Jackman, którego niedaleko później miałam okazję podziwiać w Źródle (tak btw, nieopisane arcydzieło) i Scoopie. Spokojnie mogę go określić mianem naprawdę dobrego aktora
Fajny jest. Ja Scoop widziałam wcześniej, a Hugh polubiłam już w filmie "Kate i Leopold". tak patrzę, na filmwebie jakie dziwne jego zdjęcie, zupełnie jak nie on

a tak w ogóle to fajny towarek z niego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.77228.jpg (16,6 KB, 4 załadowań)
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 08:23   #2665
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Oj, towarek, towarek... Nie wiem jak Wy, ale wg mnie lepiej wygląda jak jest trochę grubszy, bo generalnie ma dosyć delikatne rysy jak na mężczyznę i jest szczuplutki. Podoba mi się w takiej charakteryzacji, jaką miał wcielając się w postać Wolverine'a w X-Men
__________________
Wymienię

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2007-06-15 o 11:53 Powód: literówka
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 10:20   #2666
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ostatnio zrobiłam sobie taki maraton filmowy
*shrek 1
* shrek 2
* shrek3
z czego ostatnia część jest the best
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 11:22   #2667
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

wczoraj obejrzalam "Just friends" z Ryan'em Reynolds'em
Durna komedyjka, ale wprost ja uwielbiam
Swietne gagi, fajni aktorzy,
Ogladalam ja po raz drugi, ale moglabym robic to w kolko
Od dzisiaj zaczynam nadrabiac filmowe zaleglosci gsyz przed chwila skonczylam ogladac 2 sezon Prisonka
ajć nie mogę doczekać sie nastepnego
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 11:33   #2668
jutispruti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A ja ostatnio ogladalam "Malowany welon".Piekny, wzruszajacy film. No i Edward Norton...Mmmmm...
jutispruti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 11:56   #2669
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ostatnio oglądałam REQUIEM DLA SNU i nadal jestem pod wrażeniem co narkotyki mogą zrobić z człowiekiem. Długo nie mogłam się po nim pozbierać. Uważam, że warto go obejrzeć
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 12:11   #2670
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata"
[*]Johnny Deep jak zwykle rewelacyjny
Rany julek :/
DEPP
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.