Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 10:24   #31
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Lineczka - właśnie nie. Chodziło mi o gibanie się gondoli na stelażu wózka a nie tak solo I to własnie jest funkcja bujania, ze nie trzeba trząść wózkiem tylko rusza się gondolą i niby dziecko wtedy szybciej usypia. Facio w sklepie pokazywał nam na różnych modelach jak to wygląda.
A gibanie na dziurach to już chyba amortyzacja jest ? Ale jak wózek amortyzuje a ma tą funkcję bujania to chyba na dziurach gibie się z automatu - no tak na logikę chyba Skomplikowane to.

My jesteśmy na etapie wybierania tych nosidełko/fotelików czy jak to się wreszcie fachowo nazywa. Stanęło między Maxi Cosi Citi albo Cabriofix. Będziemy musieli podjechać do sklepu żeby pomierzyć je, bo na szkole rodzenia gościu kiedyś mówił, że ważne jest mocowanie fotelika w aucie i że nie wszystkie foteliki pasują tak by dziecko i fotelik były ułożone pod kątem 45% a to jest najważniejsze.
a to w takim razie nie wiem wiesz gondolą można bujać jak wózek jest na paskach na co mnie wszyscy namawiali, ale jak ja widze jak szwagierka buja swoją córkę w wózku na paskach to ten wózek aż się kładzie prawie na boki

Madzia, pamiętaj żeby przymierzać fotelik do samochodu, no chyba że macie z tyłu długie pasy bo u nas z Jeep'ku z przodu można przypiąć tak jak trzeba a już z tyłu nie bardzo i teraz jak będziemy montować większy fotelik to też będziemy sprawdzać a jak znowu będą za krótkie to będzie trzeba kupić przełużkę do pasów
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2014-03-06 o 10:36
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:26   #32
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość

My jesteśmy na etapie wybierania tych nosidełko/fotelików czy jak to się wreszcie fachowo nazywa. Stanęło między Maxi Cosi Citi albo Cabriofix. Będziemy musieli podjechać do sklepu żeby pomierzyć je, bo na szkole rodzenia gościu kiedyś mówił, że ważne jest mocowanie fotelika w aucie i że nie wszystkie foteliki pasują tak by dziecko i fotelik były ułożone pod kątem 45% a to jest najważniejsze.
zgadzam się że musty ma mikro gondolki
a przymierzyć koniecznie!
nie wiem jak citi ale wydaje mi się że na pewno ma słabszy daszek przeciwsłoneczny w cabrio się to szybciutko zakłada no i ogólnie najstarszy model wrzucę fotę młodej w cabrio w k
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:50   #33
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Eh idzie się pogubić :p my nie patrzeliśmy na żadne kąty przy foteliku ani nie przymierzaliśmy... Pasuje nam wszędzie nosidełko. Ach no i na sposób mocowania nie patrzeliśmy, bo nie wiedziałam nawet ze są różne sposoby mocowania... Ale jakoś nam się ten fotelik trzyma
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:21   #34
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

omg ale żeście natrzaskały tych postow! hehe
I do tego nie pamiętam co komu miałam odpisać:-/
Brilliant ja mam ogromną nadzieję że po porodzie miesiączki będą bezbolesne bo u mnie 8ibupromów max szło co miesiąc …

Ula jak tam Zosia? Nabrała apetytu czy dalej grymasi?

Dominika Spokojnie ,nie pruj od razu materacu ,tam chodziło o konkretnego producenta… Co do laparoskopii to poradź się ginekologa i sprawdźcie armię tż'ta po suplementacji bo wiadomo do tanga trzeba dwojga

Magda tutaj jest fajny filmik o fotelikach maxi cosi http://www.youtube.com/watch?v=VDxiuohsMg8

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Brilliant fajny nowy avatarek:P Nie poznałam koleżanki :P

Przed chwilą się dowiedziałam że ojciec tych naszych znajomych co opiekują się naszym psem jak wyjeżdżamy zmarł… Takie wiadomości przygnębiają mnie na cały dzień[*]
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r

Edytowane przez Natalyyya
Czas edycji: 2014-03-06 o 11:24
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:15   #35
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

My się przypomniało, że mi sie śniło, że też mieliśmy robale w materacu ;/

natalka - przykro mi a avatarek tak jakoś, bo tamten się znudził :P

Ja jak to ja pojechałam do jedynego sklepu gdzie mają produkty tommyy tippee a sklep zamknięty bo jutro otwierają w innym miejscu
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:17   #36
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
My się przypomniało, że mi sie śniło, że też mieliśmy robale w materacu ;/

natalka - przykro mi a avatarek tak jakoś, bo tamten się znudził :P

Ja jak to ja pojechałam do jedynego sklepu gdzie mają produkty tommyy tippee a sklep zamknięty bo jutro otwierają w innym miejscu
A co chcesz kupic z TT? Ja kupilam ostatnio miseczke i niekapek i zwykla rozowa butelke

Natalka, przykro mi bardzo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 18:13   #37
Linka07
Rozeznanie
 
Avatar Linka07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 960
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
I ja się melduję!
Ale nie zdążę nadrobić, heh, znowuuuu.

Linka Zaciąża w tym wątku!



Jaki fotelik wybraliście?
No to raz dwa posty nabijać żeby za długo się to zachodzenie w ciążę nie ciągnęło

Dziewczyneczka
baciki za pesymistyczne nastawienie się należą.

Dawno takiego bólu małpowego nie miałam jak wczoraj, chyba ostatnio w liceum. Może taki wpływ tych wszystkich leków?

Natalka
nie martw się Kochana

Chyba gdzieś koło połowy marca wybierzemy się do gina bo musimy się dowiedzieć parę rzeczy o tym badaniu usg Tż. Skrobnę w klubie.
Linka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 18:51   #38
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Melduję się na nowym wątku. Wpadłam na chwilę bo od niedzieli jesteśmy u mojej Mamy. Stworzon dał piękny koncert na urodzinach prababci. A dzisiaj miałyśmy iść do fotografa robić zdjęcia do paszportów i nie dało rady bo od rana ryczy. Chyba jej górne jedynki idą.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem

Edytowane przez Ninquelote
Czas edycji: 2023-11-24 o 08:42
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 19:56   #39
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Melduję się na nowym wątku. Wpadłam na chwilę bo od niedzieli jesteśmy u mojej Mamy. Stworzon dał piękny koncert na urodzinach prababci. A dzisiaj miałyśmy iść do fotografa robić zdjęcia do paszportów i nie dało rady bo od rana ryczy. Chyba jej górne jedynki idą.
Fajna sesja Stworzon podczas niej nie marudził? Mi się marzyła taka za młodu małej, ale z racji jej humorków nie wszyło

Mąż ma jakieś plany w związku z wygraniem konkursu?
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 20:56   #40
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
A co chcesz kupic z TT? Ja kupilam ostatnio miseczke i niekapek i zwykla rozowa butelke

Natalka, przykro mi bardzo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tylko od nich widziałam śliniaki z kołnierzykiem akurat dla nas bo Marysia ma dziurawą brodę i ciuchy mi brudzi :P nie mówiąc jak śliniaki wyglądają :P

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Melduję się na nowym wątku. Wpadłam na chwilę bo od niedzieli jesteśmy u mojej Mamy. Stworzon dał piękny koncert na urodzinach prababci. A dzisiaj miałyśmy iść do fotografa robić zdjęcia do paszportów i nie dało rady bo od rana ryczy. Chyba jej górne jedynki idą.
Fajna sesyja

Ja dzis spontanicznie na wychodnym byłam na dniu kobiet w naszym kinie i na filmie "facet (nie)potrzebny od zaraz". Fajny w babskim gronie i fajna muzyka
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:45   #41
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Kasiu sliniaki z miseczka kupilam w tesco z canpola kolo 10 zl sztuka, bardzo polecam, przy blw jest duuuuuuzo mniej sprzatania.

Aga jak chrzciny sie udaly? Nie karmisz juz piersia?

Lili mowi w jezyku chinsko-japonskim czasami mam wrazenie ze nas opierdziela, bo gada po swojemu z ta zacieta mina i jeszcze macha reka do tego zamowilismy jej buciki do chodzenia bedziemy zwiedzac lotnisko i samolot ;D kupilismy Guciobutki i czekan na wysylke, a po domu chybie chyba Attipasy jeszcze
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 08:14   #42
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

brillliant: przydałyby się baciki

natalya:@ ma nie przyjść 17 marca . przykro mi z powodu śmierci... mnie też takie rzeczy dołują

dominika: lepiej iść na laparoskopię, możesz się dowiedzieć wielu rzeczy

magdzia: dziękuję

linka: oj należą
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 08:24   #43
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Kasiu sliniaki z miseczka kupilam w tesco z canpola kolo 10 zl sztuka, bardzo polecam, przy blw jest duuuuuuzo mniej sprzatania.

Aga jak chrzciny sie udaly? Nie karmisz juz piersia?

Lili mowi w jezyku chinsko-japonskim czasami mam wrazenie ze nas opierdziela, bo gada po swojemu z ta zacieta mina i jeszcze macha reka do tego zamowilismy jej buciki do chodzenia bedziemy zwiedzac lotnisko i samolot ;D kupilismy Guciobutki i czekan na wysylke, a po domu chybie chyba Attipasy jeszcze
Takie też się przydadzą, ale póki co chodzi mi o śliniaki z kołnierzykiem pod szyjką, że mleczko nie wpada pod śliniak

http://bocianiegniazdo24.pl/sliniaki...ierzykiem.html

coś takiego

A to gaduła Wam rośnie jak macha rączką to może faktycznie Was wyzywa??

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

dziewczyneczka - proszę bardzo
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 08:32   #44
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Takie też się przydadzą, ale póki co chodzi mi o śliniaki z kołnierzykiem pod szyjką, że mleczko nie wpada pod śliniak

http://bocianiegniazdo24.pl/sliniaki...ierzykiem.html

coś takiego

A to gaduła Wam rośnie jak macha rączką to może faktycznie Was wyzywa??

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

dziewczyneczka - proszę bardzo
Aaaaa a ja myslalam ze o te z rynienka chodzi jak zacznie na prawde mowic to zobaczymy co ma nam ciekawego do powiedzenia na nasz temat a jak Marysia i problemy kupkowe? Wszystko juz ok?

Natalka jak Ty sie czujesz? Ktory to tc juz?
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 09:57   #45
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Kasiu sliniaki z miseczka kupilam w tesco z canpola kolo 10 zl sztuka, bardzo polecam, przy blw jest duuuuuuzo mniej sprzatania.

Aga jak chrzciny sie udaly? Nie karmisz juz piersia?

Lili mowi w jezyku chinsko-japonskim czasami mam wrazenie ze nas opierdziela, bo gada po swojemu z ta zacieta mina i jeszcze macha reka do tego zamowilismy jej buciki do chodzenia bedziemy zwiedzac lotnisko i samolot ;D kupilismy Guciobutki i czekan na wysylke, a po domu chybie chyba Attipasy jeszcze
dwa dni temu czytałam artykuł czy bloga właśnie na temat butów dla małych dzieci i pisali tam żeby w domu dzieci chodziły tylko w skarpetkach z abs'em nie w butach bo stópka musi się kształtować a but jest za sztywny na to Nie żebym się mądrzyła ale wiesz warto wiedzieć
znalazłam link http://www.malamama.pl/na-boso-czy-w...ierwsze-kroki/
Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
brillliant: przydałyby się baciki

natalya:@ ma nie przyjść 17 marca . przykro mi z powodu śmierci... mnie też takie rzeczy dołują

dominika: lepiej iść na laparoskopię, możesz się dowiedzieć wielu rzeczy

magdzia: dziękuję

linka: oj należą
no to kciuki żeby nie przyszła ta fanca
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Aaaaa a ja myslalam ze o te z rynienka chodzi jak zacznie na prawde mowic to zobaczymy co ma nam ciekawego do powiedzenia na nasz temat a jak Marysia i problemy kupkowe? Wszystko juz ok?

Natalka jak Ty sie czujesz? Ktory to tc juz?
A dziękuje że pytasz) Czuje się bardzo dobrze czasem z rana nim zjem mnie zemdli ale od razu jak coś zjem to jest juz okej Za to dzis na głodnego powąchałam szklanke po jegermaister (czy jak to sie tam pisze) Tż't wczoraj to pił i prawie do tej szklanki pawika puściłam … aż mi się wszysko w żołądku poprzewracało 9tc w niedziele zaczynam 10ty))
Spakowani już ??
Brilliant jak tam Marysi smakuje to nowe mleczko??
Witam się w ogóle z rana ostatnio mam takie spanie ze po 9 się budze… a co to znowu będzie jak do pracy wróce kto za mnie wstanie
U nas powolutku wiosna się rozkręca jutro ma być 16st! jak na Irlandie to upał tylko tu zawsze przy slonecznej pogodzie towarzyszy chłodny wiaterek i w słonku owszem ciepło ale w cieniu można zamarznąć a jeszcze jak ktos jest zmarzluchem jak ja to zamarza
Kurcze marzy mi sie w przyszłym roku z dzieckiem przyjechac na miesiac do Polski latem może dwa miesiące hmm:P Ale Tż't nie dostanie tyle wolnego a ja nie chce mu zabierać cennych chwil z dzieckiem bo takie dziecko zmienia się każdego dnia a co dopiero 2 miesiące! No nie wiem moze pojade tylko na 2 tygodnie …
Jak tam Lila nie odzywała sie ?
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r

Edytowane przez Natalyyya
Czas edycji: 2014-03-07 o 09:59
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 10:18   #46
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Natalka attipasy to takie jakby skarpetki, poczytaj sobie Lili się wszystkie ściągają i sobie przydeptuje, na bosaka za zimno u nas, ale jak będzie lato to co innego, po działce będzie śmigać na bosaka . A temat butów zglebilam baaaardzo i dlatego nie kupilam byle jakich z ccc tylko buty za 180 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Jacie 10 tydzień oj leci i szybko zleci. Dobrze ze się super czujesz, niedługo 12 tydzień i powinno wszystko minąć narazie się psychicznie nastrajam na ten długi lot :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

A co abs w skarpetkach to ja jej takich nie zakładam raczej, bo też słyszałam historię że chłopiec latał tylko w takich a później miał problem z przestawieniem się na zwykłe i się wywracal za każdym razem :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 10:24   #47
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Natalka attipasy to takie jakby skarpetki, poczytaj sobie Lili się wszystkie ściągają i sobie przydeptuje, na bosaka za zimno u nas, ale jak będzie lato to co innego, po działce będzie śmigać na bosaka . A temat butów zglebilam baaaardzo i dlatego nie kupilam byle jakich z ccc tylko buty za 180 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Jacie 10 tydzień oj leci i szybko zleci. Dobrze ze się super czujesz, niedługo 12 tydzień i powinno wszystko minąć narazie się psychicznie nastrajam na ten długi lot :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

A co abs w skarpetkach to ja jej takich nie zakładam raczej, bo też słyszałam historię że chłopiec latał tylko w takich a później miał problem z przestawieniem się na zwykłe i się wywracal za każdym razem :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a no widzisz nie wiedziałam że to taki wynalazek) Pewnie dla takiego dziecka nie ma co oszczędzać na butkach bo stopa sie kształtuje od małego i lepiej zapobiec różnym płaskostopiom czy innym przypadłościom . Wiesz na panelach to nawet dorosły człowiek sie może poślizgnąć a co dopiero dzieciak:P no ale jak widać ile dzieci tyle opinii;P . Dacie rade lot prędko minie może Lili prześpi go ??
Lecą te tygodnie lecą nie ma co już nie mogę się doczekać kiedy mi brzusio urośnie i będą pierwsze kopniaczki
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:17   #48
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Czesc dziewczyny,nie mam dzisiaj weny. Jutro przyjeżdżają mebelki i będzie juz blizej niż dalej do zakończenia prac pokoikowych Potem zostaną mi drobiazgi i dekoracje

Natalka - dzięki za link.Facet mówi to samo co ten,ze szkoly rodzenia.Sklaniamy sie ku Coabriofix jednak Będziemy musieli tylko podjechać pomierzyc.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 15:12   #49
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

lineczka
ta wiem że twój tż to ekspert od wózków ale W moim wózku akurat to jest AMORTYZACJA no i bujanko swoją drogą ale takie delikatne
magdzia
na chrzcinach oki mała cały chrzest przespała później napisze więcej na ten temat
Natalka
przykro mi sama ostatnio miałam pogrzeb, a pisałam Ci przecież ...
a Marcela ok
wrzuce wam foto z chrzcin moje i małej zebyście sobie przypomniały jak wyglądam bo tak dawno mnie nie było no chyba że nie chceci już na mnie patrzec?
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 16:19   #50
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,nie mam dzisiaj weny. Jutro przyjeżdżają mebelki i będzie juz blizej niż dalej do zakończenia prac pokoikowych Potem zostaną mi drobiazgi i dekoracje

Natalka - dzięki za link.Facet mówi to samo co ten,ze szkoly rodzenia.Sklaniamy sie ku Coabriofix jednak Będziemy musieli tylko podjechać pomierzyc.
zrobisz fotki pokoiku jak już będzie gotowy pliss

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
lineczka
ta wiem że twój tż to ekspert od wózków ale W moim wózku akurat to jest AMORTYZACJA no i bujanko swoją drogą ale takie delikatne
magdzia
na chrzcinach oki mała cały chrzest przespała później napisze więcej na ten temat
Natalka
przykro mi sama ostatnio miałam pogrzeb, a pisałam Ci przecież ...
a Marcela ok
wrzuce wam foto z chrzcin moje i małej zebyście sobie przypomniały jak wyglądam bo tak dawno mnie nie było no chyba że nie chceci już na mnie patrzec?
za takie gadanie;P Kochana zawsze jesteś tu mile widziana zresztą wiesz o tym

A my pojechaliśmy do lasku z psem i zrobiliśmy sobie super spacer Normalnie pogoda wiosenna to trzeba korzystać Następny tydzień też ma być u nas piękna pogoda to mam nadzieje wiecej spacerków będzie
Psina taka brudna po spacerze że musiałam ją wykąpać a dodam że Ona jest biała wiec możecie sobie wyobrazić jak wyglądała:P teraz bidulka zawinięta w kocyku śpi) Już nie moge się doczekać spacerków z dzidzią )
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 17:40   #51
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Aaaaa a ja myslalam ze o te z rynienka chodzi jak zacznie na prawde mowic to zobaczymy co ma nam ciekawego do powiedzenia na nasz temat a jak Marysia i problemy kupkowe? Wszystko juz ok?

Natalka jak Ty sie czujesz? Ktory to tc juz?
No i nie było tego śliniaka muszę w necie kupić... A Marysi kupki już są ok. Na nowym mleczku to nawet nie wiemy kiedy robi, takie "ładne są" i nie śmierdzące, ze zaczęłam się zastanawiać co dają to tych innych "marketowych" mlek...

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
dwa dni temu czytałam artykuł czy bloga właśnie na temat butów dla małych dzieci i pisali tam żeby w domu dzieci chodziły tylko w skarpetkach z abs'em nie w butach bo stópka musi się kształtować a but jest za sztywny na to Nie żebym się mądrzyła ale wiesz warto wiedzieć
znalazłam link http://www.malamama.pl/na-boso-czy-w...ierwsze-kroki/

no to kciuki żeby nie przyszła ta fanca
Dzięki


A dziękuje że pytasz) Czuje się bardzo dobrze czasem z rana nim zjem mnie zemdli ale od razu jak coś zjem to jest juz okej Za to dzis na głodnego powąchałam szklanke po jegermaister (czy jak to sie tam pisze) Tż't wczoraj to pił i prawie do tej szklanki pawika puściłam … aż mi się wszysko w żołądku poprzewracało 9tc w niedziele zaczynam 10ty))
Spakowani już ??
Brilliant jak tam Marysi smakuje to nowe mleczko??
Witam się w ogóle z rana ostatnio mam takie spanie ze po 9 się budze… a co to znowu będzie jak do pracy wróce kto za mnie wstanie
U nas powolutku wiosna się rozkręca jutro ma być 16st! jak na Irlandie to upał tylko tu zawsze przy slonecznej pogodzie towarzyszy chłodny wiaterek i w słonku owszem ciepło ale w cieniu można zamarznąć a jeszcze jak ktos jest zmarzluchem jak ja to zamarza
Kurcze marzy mi sie w przyszłym roku z dzieckiem przyjechac na miesiac do Polski latem może dwa miesiące hmm:P Ale Tż't nie dostanie tyle wolnego a ja nie chce mu zabierać cennych chwil z dzieckiem bo takie dziecko zmienia się każdego dnia a co dopiero 2 miesiące! No nie wiem moze pojade tylko na 2 tygodnie …
Jak tam Lila nie odzywała sie ?
Ty malutka to do alkoholu nosek wtykasz? Za chwilę skończysz I trymestr to wszystko CI przejdzie
A MArysi chyba smakuje mleczko, ale od 2 dni troszkę mniej go pije Może chwilowy okres taki?

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
lineczka
ta wiem że twój tż to ekspert od wózków ale W moim wózku akurat to jest AMORTYZACJA no i bujanko swoją drogą ale takie delikatne
magdzia
na chrzcinach oki mała cały chrzest przespała później napisze więcej na ten temat
Natalka
przykro mi sama ostatnio miałam pogrzeb, a pisałam Ci przecież ...
a Marcela ok
wrzuce wam foto z chrzcin moje i małej zebyście sobie przypomniały jak wyglądam bo tak dawno mnie nie było no chyba że nie chceci już na mnie patrzec?
Pokaż się, pokaż

Kupiłam dziś też niekapek z kubkiem do picia z lovi w komplecie w promocji i wiecie co? Ja sama mam problem z ssaniem z tego niekapka i się zastanawiam jak Marysia ma z tego pić Pani dr z IMiD mówiła, zeby piła z takiego, ale jak??
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:21   #52
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś też niekapek z kubkiem do picia z lovi w komplecie w promocji i wiecie co? Ja sama mam problem z ssaniem z tego niekapka i się zastanawiam jak Marysia ma z tego pić Pani dr z IMiD mówiła, zeby piła z takiego, ale jak??
haha ja też próbowałam i ciężko jak cholera
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:50   #53
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
haha ja też próbowałam i ciężko jak cholera
Myślałam żeby dorobić dziurki w tej gumce co blokuje wypływ napoju, ale co to da bo i tak będzie musiała ciągnąć?? Bez sensu
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:54   #54
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Witam się w nowym wątku. Oby gospodyni wątku i pozostałym chętnym wątek okazał się szczęśliwy.
Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
9tc w niedziele zaczynam 10ty))
szybko leci, co? tymi robalami w łóżeczku to maskara jakaś, brr
Brillant fajny avatarek.
Miłego wieczorku.
Papa
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:03   #55
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. Oby gospodyni wątku i pozostałym chętnym wątek okazał się szczęśliwy.

szybko leci, co? tymi robalami w łóżeczku to maskara jakaś, brr
Brillant fajny avatarek.
Miłego wieczorku.
Papa
Dzięki a Wy kiedy na wczasy jedziecie? Bo chyba dobrze pamiętam, że bukowałaś jakieś bilety?

I mam jeszcze pytanie: 2 noc z rzędu Marysia spała po 11h niby powinnam się cieszyć, ale czy to nie za długo na takie dzieciątko??
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:36   #56
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Dzięki a Wy kiedy na wczasy jedziecie? Bo chyba dobrze pamiętam, że bukowałaś jakieś bilety?

I mam jeszcze pytanie: 2 noc z rzędu Marysia spała po 11h niby powinnam się cieszyć, ale czy to nie za długo na takie dzieciątko??
A czemu za dlugo? Moja Nela po tyle przesypia od porodu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:55   #57
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
No i nie było tego śliniaka muszę w necie kupić... A Marysi kupki już są ok. Na nowym mleczku to nawet nie wiemy kiedy robi, takie "ładne są" i nie śmierdzące, ze zaczęłam się zastanawiać co dają to tych innych "marketowych" mlek...



Ty malutka to do alkoholu nosek wtykasz? Za chwilę skończysz I trymestr to wszystko CI przejdzie
A MArysi chyba smakuje mleczko, ale od 2 dni troszkę mniej go pije Może chwilowy okres taki?



Pokaż się, pokaż

Kupiłam dziś też niekapek z kubkiem do picia z lovi w komplecie w promocji i wiecie co? Ja sama mam problem z ssaniem z tego niekapka i się zastanawiam jak Marysia ma z tego pić Pani dr z IMiD mówiła, zeby piła z takiego, ale jak??
spokojnie brałam szklanki do zmywania i chwiałam tylko powąchać co pił mój tż't …
fajnie że w końcu mleko podeszło Marysi . A co do spania to ciesz się kobieto że dziecko wysypia się )
Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. Oby gospodyni wątku i pozostałym chętnym wątek okazał się szczęśliwy.

szybko leci, co? tymi robalami w łóżeczku to maskara jakaś, brr
Brillant fajny avatarek.
Miłego wieczorku.
Papa
leci leci
Jak tam u Was sprawy się mają?
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:09   #58
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
A czemu za dlugo? Moja Nela po tyle przesypia od porodu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No czy np. za głodna nie jest?? Bp zawsze tak po 6h robiła przerwę na mleko a teraz ciągnie nocki :P
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 23:21   #59
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Brilliant
jakie mleczko teraz dajesz?
a odnośnie spania moja Kornelka też potrafi od 20 do 7 spać Ty się nie matw Marysia to mądra dziewczynka jakby głodna była to by dała znać
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 05:34   #60
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Wiosna idzie, bocian za nią, każda z nas tu będzie mamą - część IV.

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
No czy np. za głodna nie jest?? Bp zawsze tak po 6h robiła przerwę na mleko a teraz ciągnie nocki :P
Dokladnie tak jak Agi pisze, gdyby byla glodna to b sie obudzila

Dzien dobruy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-24 11:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.