Lakiery hybrydowe - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 19:13   #3511
mmarta24
Raczkowanie
 
Avatar mmarta24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
a jak Twoja baza z CZ ? dobrze Ci się nakłada czy też Ci się trochę kurczy ?
Baza mi się nie kurczy jest ok
mmarta24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:17   #3512
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
W skrócie baza z C.Z. :

- jest do niczego
- kurczy się,
- ucieka z płytki,
- kolory na tej bazie też uciekają,
- na miękkich i słabych paznokciach hybryda nie dotrwa nawet tygodnia,
- do tego gęstnieje z czasem...

baza z C.Z. ma wiele negatywnych opinii, przeszukaj ten wątek przy pomocy wyszukiwarki, a znajdziesz naprawdę sporo informacji na jej temat.

dziewczyny na tym forum mają raczej bazę Gelish, także jeśli masz problem z C.Z. wymień na Gelisha jak większość z nas
ok, dziękuję bardzo za odpowiedź ;* mimo wszystko jakoś daję radę te z gelish sa bardzo drogie i nie stać mnie za bardzo na nie w tej chwile ale z czasem na pewno pójdę za radą Mi mojej mamie i cioci juz trzymają tydzień paznokcie na bazie topie i kolorze z Cz

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Baza mi się nie kurczy jest ok
może coś źle nakładam
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:25   #3513
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

mi na początku też trzymało się ok, ale z czasem coraz krócej może winą był za duży kontakt z wodą a może zbyt miękkie paznokcie.. sama nie wiem, teraz używam Gelisha i jestem zadowolona
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:42   #3514
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Moje trzecie w życiu hybrydy postanowiłam posłać zdjęcie. Niestety jest kiepskiej jakości jak poprzednie, które kiedyś tam wysyłałam
trzecie ? oj nie chce mi się wierzyć tak ładnie wyglądają a jaka długość , ja ledwo za opuszki mogę zapuścić

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
No właśnie w tym rzecz. Ja juz postanowilam ze jutro sciagam mollona i maluje indigo neon blue

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to daj znać jak Ci wyszło , bo dla mnie neon blue to mój najgorszy wybór
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:46   #3515
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Już 8 dzień mam mollona na pazurach, odrost zaczyna mnie drażnić bo ma już ze 2 albo i 3mm, kolor mi się znudził, ja nie wiem jak wy wytrzymujecie te 2-3 tygodnie [COLOR="Silver"]

Oj coś mi się zdaje że to nie odrost,tylko nowy kolor kusi.....

U następnego sprzedawcy nie ma 107 Estetiq.


Takie moje małe spostrzeżenie-od kiedy robię hybrydę,nie mam problemu z zapuszczeniem paznokci! Do tej pory nosiłam takie na równo z opuszkiem,bo dłuższe zaraz gdzieś pękły. Obym nie pochwaliła tylko w złą godzinę....
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:49   #3516
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

A co z nim nie tak? Na wzorniku dobrze mi sie nim malowalo. Ladnie, rowniutko sie nakladal...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:59   #3517
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Baza mi się nie kurczy jest ok
U mnie w sumie baza CZ zachowywała się różnie,zależy od koloru .
79 , 103 nakładąły się pięknie i długo trzymały a reszta różnie

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
Oj coś mi się zdaje że to nie odrost,tylko nowy kolor kusi.....

U następnego sprzedawcy nie ma 107 Estetiq.
tak tak potwierdzam to nowe kolory kuszą i wtedy wydaje nam sie że tygodniowy odrost wygląda jak po 4 tygodniach


Takie moje małe spostrzeżenie-od kiedy robię hybrydę,nie mam problemu z zapuszczeniem paznokci! Do tej pory nosiłam takie na równo z opuszkiem,bo dłuższe zaraz gdzieś pękły. Obym nie pochwaliła tylko w złą godzinę....
ja również odkąd mam hybrydowy mani paznokcie rosną zaskakująco szybko , są mocne i piękne
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 20:07   #3518
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zamówienie Indigo zrobione,niestety kurier ...
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:14   #3519
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

wklejam fotki Indigo Aurora Effect oraz Summer Joy a na wątku z galerią hybrydową manicure tym kolorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aurora effect_1.jpg (81,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aurora effect_2.jpg (56,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S_Joy Aurora Effect.jpg (89,1 KB, 36 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:27   #3520
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

piękny ten kolorek, ja dopiero ponad tydzień temu zaczęłam przygodę z samodzielnym wykonywaniem manicure hybrydowego, wszystko mam z CZ kolorki 048-kawa z mlekiem, biały 003 oraz 011 - czerwony - ktoś pisał że on przebija mi i innej osobie której robiłam nic takiego się nie działo
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:31   #3521
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Zamówienie Indigo zrobione,niestety kurier ...
Brawo :klaski: Co wybralas?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 20:33   #3522
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
piękny ten kolorek, ja dopiero ponad tydzień temu zaczęłam przygodę z samodzielnym wykonywaniem manicure hybrydowego, wszystko mam z CZ kolorki 048-kawa z mlekiem, biały 003 oraz 011 - czerwony - ktoś pisał że on przebija mi i innej osobie której robiłam nic takiego się nie działo
Mi na długich paznokciach i naturalnym mega białym przyroście niestety przebijał Ale jak ostatnio robiłam znajomej na krótszych to również nic takiego się nie działo, ładnie pokrył po dwóch wartswach
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:44   #3523
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Brawo :klaski: Co wybralas?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wybrałam lemon ice i cuttie.
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:51   #3524
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Wybrałam lemon ice i cuttie.
Mam nadzieję, że pochwalisz się mani

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:52   #3525
mmarta24
Raczkowanie
 
Avatar mmarta24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Enia_ Mam 076, 008, pst1 i 004 ale ten akurat straszne prześwity mi robi.. Ale wszystkie te kolory ładnie się trzymają Robiłam i siostrze i koleżankom i nie narzekają mam zamiar zamówić jeszcze kilka kolorków więc może być różnie

yashe Właśnie może się jeszcze wszystko zmienić, jeszcze ta baza jest świeża i nic się z nią nie dzieje dzisiaj po 2h na basenie hybrydy nie naruszone a później prace domowe i kontakt z wodą i też się nic nie stało. Ale ja mam twarde i mocne paznokcie więc może dlatego Będę testować dalej chociaż korci mnie strasznie żeby je już zmyć i zrobić na inny kolor

Jak robiłam koleżance ostatnio hybrydy to kolor jakby nie został na wolnym brzegu.. nie wiem jak się to dzieje bo nakładam cieniutkie warstwy i jak wkłada rękę do lampy to kolor jeszcze tam jest, gdy już wyciąga to wygląda jakby wyparował ... Ale to nie dzieje się na wszystkich paznokciach .. Co to może być ?
mmarta24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 07:15   #3526
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
trzecie ? oj nie chce mi się wierzyć tak ładnie wyglądają a jaka długość , ja ledwo za opuszki mogę zapuścić
trzecie, trzecie pierwsze kiedyś tam wcześniej pokazywałam (nr 95 estetiq-granat), drugich nie posyłałam, bo strasznie skórki zalałam, a wczoraj zrobiłam kolejne i wyszło ładnie. Niestety fotka nie oddaje w całości tego kolorku, w rzeczywistości bardziej w brudny fiolet wpada

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość

Takie moje małe spostrzeżenie-od kiedy robię hybrydę,nie mam problemu z zapuszczeniem paznokci! Do tej pory nosiłam takie na równo z opuszkiem,bo dłuższe zaraz gdzieś pękły. Obym nie pochwaliła tylko w złą godzinę....
właśnie z tych samych powodów mam w końcu długie paznokcie, ubóstwiam hybrydy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 07:58   #3527
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam!!!
Czy ktoś z was miał do czynienia z hybrydami ''Golden rose'' ??? Nie wiem czy warto kupować.:-D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 10:43   #3528
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Jak robiłam koleżance ostatnio hybrydy to kolor jakby nie został na wolnym brzegu.. nie wiem jak się to dzieje bo nakładam cieniutkie warstwy i jak wkłada rękę do lampy to kolor jeszcze tam jest, gdy już wyciąga to wygląda jakby wyparował ... Ale to nie dzieje się na wszystkich paznokciach .. Co to może być ?
O ile dobrze kojarzę używasz bazy CZ? To prawdopodobnie przez nią Przy poprzedniej miałam tak samo teraz przy gelishu wszystko zostaje na swoim miejscu
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 11:49   #3529
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez expert89 Pokaż wiadomość
Witam!!!
Czy ktoś z was miał do czynienia z hybrydami ''Golden rose'' ??? Nie wiem czy warto kupować.:-D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Sama nie miałam do czynienia, ale na tym blogu -> http://aurelia-nails.blog.onet.pl/, są raczej polecane.
Z tego co tam czasem przeglądam to używała tylko polecanych tutaj produktów, a wśród nich były także lakiery z Golden Rose, więc widocznie są ok.

http://aurelia-nails.blog.onet.pl/?s=golden Tu sa wszytskie posty, w których było coś o tych lakierach.


_______

A ja zaszalałam i zamówiłam z koleżankami (one mi kupują lakiery, a ja im robię hybrydy) 10 nowych lakierów tiftona. Mogę wstawić wzornik, bo niedawno uaktualniłam wszystkie moje kolory. Mam teraz 7 z CZ, 10 z titona i mgiełkę iBD.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 11:56   #3530
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53
Dot.: Lakiery hybrydowe

@Hexy dzieki
Wstaw prosze wzornik to oblukam Twoje kolorki. A jak z kryciem Twoich hybryd?? Jaka masz baze i top?? W to chyba lepiej zainwestowac.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 12:54   #3531
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Lightbulb Dot.: Lakiery hybrydowe

Kobietki kochane pytanko do tych co kupowały produkty Gelish a szczególnie top i bazę. Muszę zamówić na dniach a u leoberta jak na złość brak tego towaru znacie jakiś innych sprawdzonych sprzedawców na alegro i po za nim?
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 12:58   #3532
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

faktycznie leobert top ma ale bazy brak ja właśnie u niego zamawiam dziś top. Ja bazę kupowałam na plazanet.pl (85zł plus przesyłka ale oryginał na 100%) ale któraś dziewczyna ostatnio pisała że nie mieli bazy gelish. Na Euro Fashion też masz oryginały ale tam ceny wysokie (baza 125zł w "promocji" , top za 77zł).
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 13:04   #3533
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=yashe;45602361]W skrócie baza z C.Z. :

- jest do niczego
- kurczy się,
- ucieka z płytki,
- kolory na tej bazie też uciekają,
- na miękkich i słabych paznokciach hybryda nie dotrwa nawet tygodnia,
- do tego gęstnieje z czasem...

Ja chyba jako jedna z nielicznych nie zgadzam sie z tą opinią. Uzywam bazy z CZ i jak dla mnie jest OK. Nic mi sie nie kurczy, nie ucieka, nie rozlewa. Moje mani trzyma sie smiało 3 tyg ale z odrostem okropnym. Fakt ja robie tylko sobie i może CZ lubi moją płytkę A czy gestnieje z czasem to nie wiem, mam ją mniej więcej z 6-8 miesięcy i nic takiego nie zaobserwowałam.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 13:32   #3534
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
faktycznie leobert top ma ale bazy brak ja właśnie u niego zamawiam dziś top. Ja bazę kupowałam na plazanet.pl (85zł plus przesyłka ale oryginał na 100%) ale któraś dziewczyna ostatnio pisała że nie mieli bazy gelish. Na Euro Fashion też masz oryginały ale tam ceny wysokie (baza 125zł w "promocji" , top za 77zł).
No tylko top właśnie ma. Napisałam do niego czy w najbliższym czasie bedzie miał też bazę Gelish - zobaczymy co odpisze.
Na plazanet.pl też nie ma. A na euro fashion faktycznie nie za tanio
A kupował może ktoś u "winda_bonda" http://allegro.pl/gelish-foundation-...058465837.html
Albo tutaj paznokcie-hybrydowe.pl http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/ze...top-p-858.html

edit: na paznokcie-hybrydowe.pl może tak kosmiczne drogo nie jest ale cena za przesyłkę to już lekka przesada, tak samo przy platnoscia karta doliczają jakieś mega opłaty! Porażka! Ale ludzi naciągają...

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

[QUOTE=iwonkabiedronka;456 10107]
Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
W skrócie baza z C.Z. :

- jest do niczego
- kurczy się,
- ucieka z płytki,
- kolory na tej bazie też uciekają,
- na miękkich i słabych paznokciach hybryda nie dotrwa nawet tygodnia,
- do tego gęstnieje z czasem...

Ja chyba jako jedna z nielicznych nie zgadzam sie z tą opinią. Uzywam bazy z CZ i jak dla mnie jest OK. Nic mi sie nie kurczy, nie ucieka, nie rozlewa. Moje mani trzyma sie smiało 3 tyg ale z odrostem okropnym. Fakt ja robie tylko sobie i może CZ lubi moją płytkę A czy gestnieje z czasem to nie wiem, mam ją mniej więcej z 6-8 miesięcy i nic takiego nie zaobserwowałam.
Baza CZ? Badziew, badziew i jeszcze raz badziew! W piątek robiłam paznokcie a już dzisiaj mi sie rozwarstwienia robia a z jednego to mi prawie cały zlazł przed chwila choć nic takiego nie robiłam, a ze zaraz mam mieć gości to musiałam szybko podkleic super glu - No masakra jakaś... Dlatego na gwałt zamawiam bazę Gelish bo CZ doprowadza mnie do szału!

Edytowane przez KissLexi
Czas edycji: 2014-03-16 o 13:27
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 13:51   #3535
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

baza C.Z. jest wybredna - nie każdą płytkę lubi na mojej już po kilku dniach robiły się rozwarstwienia, było to bardzo wkurzające bo ja z natury muszę mieć zawsze wszystko perfekt już lekkie rozwarstwienie działało na mnie jak 2-tyg. odrost teraz używam Gelisha i jestem zadowolona, nie matowie też płytki pod hybrydy - przy Gelishu nie muszę tego robić, wszystko ładnie trzyma (nawet w przypadku nałożenia hybryd na 5-dniowy manicure japoński ) dzięki temu hybrydy schodzą po 10 min w postaci jednego płatka, praktycznie nic nie skrobie, przy matowieniu płytki bez lekkiego skrobania się nie obeszło
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 13:58   #3536
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja właśnie też nie matowię pod gelish. Przejeżdżam top pilnikiem i trzymam waciki 10-12min. Wszystko odchodzi jednym płatem bez potrzeby skrobania. Jak piszesz, jak matowiłam to musiałam skrobać kopytkiem.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 14:51   #3537
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mam neon red
Pokażesz?

Ja zastanawiam się nad bazą z indigo, używała któraś?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:00   #3538
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez expert89 Pokaż wiadomość
@Hexy dzieki
Wstaw prosze wzornik to oblukam Twoje kolorki. A jak z kryciem Twoich hybryd?? Jaka masz baze i top?? W to chyba lepiej zainwestowac.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Przeważnie większość kolorów wymaga niestety u mnie położenia 3 cienkich warstw. Czasem starczą 2, ale jednak 3 częściej.

Bazę i top mam z CZ i z bazy nie jestem zadowolona, bo szybko odpada mi zabezpieczenie wolnego brzegu i po tygodniu jak nie wcześniej zawsze pojawiły się jakieś rozwarstwienia. Nawet jeśli zmieniam kolor po tygodniu ze względu na odrost to chcę choć ten tydzień mieć idealne,a nuż się okaże, że nie będę miała czasu na zmianę i jak tu z takimi rozwarstwieniami wytrzymać.

Zamierzam zamówić polecany Gelish, czekam kiedy znów się pojawi. Top jak wykończę to zapewne postawię na zachwalany eco star nails bo mam u mnie w mieście dystrybutora tej marki i liczę, że ten top też się kiedyś pojawi. Z CZ nie jest zły, ale na pewno zawsze może być lepiej

Ciężko niestety uchwycić niektóre kolory.
T - Tifton
CZ - Cosmetics Zone

T 14 jest w rzeczywistości troszkę intensywniej różowy
T 07 - ma błyszczące drobinki


Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Kobietki kochane pytanko do tych co kupowały produkty Gelish a szczególnie top i bazę. Muszę zamówić na dniach a u leoberta jak na złość brak tego towaru znacie jakiś innych sprawdzonych sprzedawców na alegro i po za nim?
Mam teraz ten sam problem. Jak już w końcu zdecydowałam się, że nie chce się męczyć z CZ to patrzę, że nie ma Gelisha u niego A nie zamierzam wydać 125zł + przesyłka jak w większości sklepów. Czekam jaką Ci da odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wzornik 1.jpg (81,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-03-16 15.32.58.jpg (72,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-03-16 15.33.12.jpg (70,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-03-16 15.33.20.jpg (69,5 KB, 16 załadowań)
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:14   #3539
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Polly-na forum.wzorki.info poszukaj -tam dziewczyny pisały o bazie indigo
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:34   #3540
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Mam teraz ten sam problem. Jak już w końcu zdecydowałam się, że nie chce się męczyć z CZ to patrzę, że nie ma Gelisha u niego A nie zamierzam wydać 125zł + przesyłka jak w większości sklepów. Czekam jaką Ci da odpowiedź
Jak tylko odpisze ( pewnie najwcześniej jutro) to napewno dam znać
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.