Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-17, 07:57   #2551
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Domi ale Ci zazdroszczę!! Już nie mogę doczekać się pół roku mojej Laury

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 07:59   #2552
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam - podczas karmienia
U nas tak wieje, ze od sb nie bylismy na spacerze.

Dajcie linka do tego FB, bo przegapilam sprawe.

A tak btw mozna na wizazu zalozyc prywatny klub. Dziala jak forum, ale dajesz konkretnym uzytkownikom dostep i tylko oni moga czytac / pisac. Pomyslcie o tym.

Edytowane przez iga9
Czas edycji: 2014-03-17 o 08:10
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 08:09   #2553
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kurcze chyba nie wyjdziemy dziś z domu bo wiatr nam głowę urwie iga9 my też od soboty siedzimy w domu :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 08:09   #2554
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

W wiadomosciach mowia o pijanej poloznej w szpitalu we Wloclawku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 08:45   #2555
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Jas dzis konczy pol roczku, az sie lezka w oku kreci... przeciez jeszcze nie tak dawno byl taki malenki :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje
Będzie swietowanie?


Aaale się wyspałam


A w ogole to podalam Helence w marchewke i kupa była dopiero następnego dnia po południu, a u nas dzień bez kupy nigdy wcześniej się nie zdarzyl
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:07   #2556
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
No to sie wyspalas

U nas nocka tez ok.Maly przespal od 20 do 5.Jedzonko i spanie do 7.

Trzeba dzisiaj w jakies rodzinne odwiedziny uderzyc bo normalnie depresji mozna sie nabawic siedzac samemu w domu:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------



Chociaz tyle ze pospalas



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nemosek ale masz luksusowe dziecko On tak codziennie sypia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:17   #2557
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Nemosek ale masz luksusowe dziecko On tak codziennie sypia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czasem budzi sie okolo 3Ale zawsze zje i dalej kima.Akurat spanie u nas od poczatku jest super.Odpukac.Doceniam to jak czytam o wielu nocnych pobudkach niektorych dzieciakow:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 09:34   #2558
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Lusesita - Myślę że to potrzeba ssania bardziej niż głód ją budzi w nocy. Przy takich przyrostach to na pewno ładnie sie najada. Chce sie czesto do kochanej mamusi poprzytulac : dzielna jesteś :thumbup:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Czasem budzi sie okolo 3Ale zawsze zje i dalej kima.Akurat spanie u nas od poczatku jest super.Odpukac.Doceniam to jak czytam o wielu nocnych pobudkach niektorych dzieciakow:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To prawda. Ją też nie mogę narzekać choć muszę przyznać ze byłam jakas nawiedzona pod względem kp. Otóż moje dziecko budziłam do polowy lutego na karmienie nocne co 3 godz. bo bałam sie że będzie mało przybierac, a Misia od początku ładnie rosła. Dopiero pediatra mnie ochrzanila że niepotrzebnie to robię. Jak będzie głodna to sama zawoła. I rzeczywiście - moje dziecko chce jeść raz w nocy, czasem dwa ale to sporadycznie. A przez 3 tyg. Przybrała 700g. Stwierdziłam że chyba muszę sie leczyć bo już w jakieś schizy popadam podobno przy drugim przechodzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 10:06   #2559
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Jaśku samych radosnych dni i niech mamusia z tatusie spełniają wszystkie Twoje zachcianki kurcze pół roku- to brzmi dumnie

Patrysia dziewczynom już lepiej, Hani gorączka dokładnie po trzech dobach minęła od szczepienia jak po pierwszej dawce, ale już się boję kolejnych dwóch, bo to na pneumo tak reaguje. po pierwszej dawce miała do 38 st, po drugiej już 39, myślałam że coś nie tak, ale lakarka mnie oświeciła, że to tak właśnie jest, bo organizm już zna intruza z pierwszej dawki i walczy po prostu, tak więc gorączka jest wyższa niż za pierwszym razem. strach się bać

Nemosek no hmmm po tych ostatnich fotach na tronie i motorze to ja już się nie łudzę żen Kyte z Natalką zrezygnują, to wiesz, robię co mogę
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 13:36   #2560
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej. Mam do Was pytanko
Jakie mm polecacie? Karmię piersią ale mała na spacerze często się budzi i chciałam ją czasem dokarmić, żeby móc być dłużej na polku
Położna mówiła żeby kupić jakieśś z oznaczeniem HA ale z jakiej firmy???

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Aniu Franiu jeśli możesz to prześlij zdj Twojej małej bo czytałam komentarze o jej cerze, ale nie mogłam zobaczyc zdj bo pisałam z telefonu
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 18:59   #2561
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Siemanko
A co tu takie puchy, ja wam dam wracać szybko
Zakupki się w miarę udały Mała się wzbogaciła o kilka ciuszków i nową wiekszą wanienkę a ja o spodnie
Od 3 dni mamy problem z wieczornymi drzemkami jest strasznie marudna, widać że zmęczona ale nie zaśnie... i tak ze 2h nawet aż wreszcie idziemy sie kąpać i zasypia przy butli

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Jas dzis konczy pol roczku, az sie lezka w oku kreci... przeciez jeszcze nie tak dawno byl taki malenki :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Buziak dla półroczniaka
Ale to szybko zleciało
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 20:54   #2562
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hej. Mam do Was pytanko
Jakie mm polecacie? Karmię piersią ale mała na spacerze często się budzi i chciałam ją czasem dokarmić, żeby móc być dłużej na polku
Położna mówiła żeby kupić jakieśś z oznaczeniem HA ale z jakiej firmy???
a mała ma predyspozycje do bycia alergikiem? Bo HA jest dla takich dzieci. A firma hmmm my karmimy NAN-em, ale myślę że musisz spróbować co małej podpasuje, bo różnie to z tym bywa
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Siemanko
A co tu takie puchy, ja wam dam wracać szybko
Zakupki się w miarę udały Mała się wzbogaciła o kilka ciuszków i nową wiekszą wanienkę a ja o spodnie
Od 3 dni mamy problem z wieczornymi drzemkami jest strasznie marudna, widać że zmęczona ale nie zaśnie... i tak ze 2h nawet aż wreszcie idziemy sie kąpać i zasypia przy butli
u nas jest to samo wieczorem od 17 do 20 spania nie ma, ale potem śpi jak zatłuczony
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 21:21   #2563
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Lilith nie ma takich predyspozycji wręcz przeciwnie ale może dlatego że była tylko na piersi takie mleko...hmm...nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Kupiłam Babilon HA i nawet podeszlo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 21:35   #2564
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hej. Mam do Was pytanko
Jakie mm polecacie? Karmię piersią ale mała na spacerze często się budzi i chciałam ją czasem dokarmić, żeby móc być dłużej na polku
Położna mówiła żeby kupić jakieśś z oznaczeniem HA ale z jakiej firmy???

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Aniu Franiu jeśli możesz to prześlij zdj Twojej małej bo czytałam komentarze o jej cerze, ale nie mogłam zobaczyc zdj bo pisałam z telefonu
A proszę Twoja córe też bym chętnie zobaczyła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1395092104695.jpg (50,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1395092122092.jpg (54,8 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Ania_Frania1
Czas edycji: 2014-03-17 o 21:42
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 21:41   #2565
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Siemanko
A co tu takie puchy, ja wam dam wracać szybko
Zakupki się w miarę udały Mała się wzbogaciła o kilka ciuszków i nową wiekszą wanienkę a ja o spodnie
Od 3 dni mamy problem z wieczornymi drzemkami jest strasznie marudna, widać że zmęczona ale nie zaśnie... i tak ze 2h nawet aż wreszcie idziemy sie kąpać i zasypia przy butli



Buziak dla półroczniaka
Ale to szybko zleciało
U nas tez drzemki popołudniowe są problematyczne
Było parę dni że wszystkie takie były.... Dziś już spokojniej. Mam nadzieję że to był chwilowy kryzys
No właśnie co dziś tak pusto?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 00:02   #2566
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość

u nas jest to samo wieczorem od 17 do 20 spania nie ma, ale potem śpi jak zatłuczony
Nie wiem co jej się przestawiło i mam nadzieję, że to chwilowe
U nas tak samo i na szczęście jak padnie to budzi się dopiero rano

Dziś wcinała dynię z ziemniakiem i smakowało

Dobrej nocki
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:15   #2567
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam
Ale tu pustki, ale po tym co przeczytałam o tej aferze fejsbukowej to wcale się nie dziwię Codziennie nadrabiam ale jak już nadrobię to nie mam jak odpisać bo młody domaga się uwagi
Niuniu
Witam nowe mamusie
Dla Jasia za pół roczku i dla reszty słodziaków za skończone miesiące
U nas raz słoneczko raz deszcz, byliśmy na wizycie kontrolnej na bioderkach i na szczęście wszystko jest w porządku Mały już garnie się do siadania, nie chce leżeć w wózku od jakiegoś czasu i z okazji skończonego 4 miesiąca sprawiliśmy mu nową spacerówkę Jak był czasem ryk na spacerach taki bez powodu ( bo dziecko najedzone, napojone, pieluszka czysta, ubrany odpowiednio i wygodnie) tak teraz "siedzi" (na wpół leżąco) zadowolony i obserwuję i zaciesza no ewidentnie był ciekawski co za budą od wózka się kryje Ząbki u nas idą ewidentnie, piąstka w buzi po sam nadgarstek , wszystkie zabawki, tetra i inne przedmioty lądują w paszczy
To tak w skrócie, a pogoda u nas straszna nawet na balkon nie da rady wyjść
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016

Edytowane przez Madzik 89
Czas edycji: 2014-03-18 o 08:18
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:48   #2568
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

[QUOTE=Ania_Frania1;456336 09]A proszę Twoja córe też bym chętnie zobaczyła


Rzeczywiście ciemniutka cera )
Moja jest przeciwieństwem hehe bieluszek już podsyłam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0930.jpg (27,0 KB, 37 załadowań)
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:58   #2569
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
W wiadomosciach mowia o pijanej poloznej w szpitalu we Wloclawku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ten spzital to powinni zamknąć albo przynajmniej położniczo-ginekologiczny oddział bo to już któraś sytuacja jest taka
Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Witam
Ale tu pustki, ale po tym co przeczytałam o tej aferze fejsbukowej to wcale się nie dziwię Codziennie nadrabiam ale jak już nadrobię to nie mam jak odpisać bo młody domaga się uwagi
Niuniu
Witam nowe mamusie
Dla Jasia za pół roczku i dla reszty słodziaków za skończone miesiące
U nas raz słoneczko raz deszcz, byliśmy na wizycie kontrolnej na bioderkach i na szczęście wszystko jest w porządku Mały już garnie się do siadania, nie chce leżeć w wózku od jakiegoś czasu i z okazji skończonego 4 miesiąca sprawiliśmy mu nową spacerówkę Jak był czasem ryk na spacerach taki bez powodu ( bo dziecko najedzone, napojone, pieluszka czysta, ubrany odpowiednio i wygodnie) tak teraz "siedzi" (na wpół leżąco) zadowolony i obserwuję i zaciesza no ewidentnie był ciekawski co za budą od wózka się kryje Ząbki u nas idą ewidentnie, piąstka w buzi po sam nadgarstek , wszystkie zabawki, tetra i inne przedmioty lądują w paszczy
To tak w skrócie, a pogoda u nas straszna nawet na balkon nie da rady wyjść
to chyba taki etap bardziej a ni ząbki bo Nela też tak robi od dosyć dawna jaką spacerówkę sprawiliście małemu?
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 11:20   #2570
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
ten spzital to powinni zamknąć albo przynajmniej położniczo-ginekologiczny oddział bo to już któraś sytuacja jest taka

to chyba taki etap bardziej a ni ząbki bo Nela też tak robi od dosyć dawna jaką spacerówkę sprawiliście małemu?
też myślę, że to taki etap u nas wszystko najpierw jest badane przez paszczę a zębów nie widu
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 11:28   #2571
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

[QUOTE=gabrysiaczek19;4563 8919]
Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
A proszę Twoja córe też bym chętnie zobaczyła


Rzeczywiście ciemniutka cera )
Moja jest przeciwieństwem hehe bieluszek już podsyłam fotkę
Fajna blondyneczka Co za poważna minka
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 11:30   #2572
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Witam
Ale tu pustki, ale po tym co przeczytałam o tej aferze fejsbukowej to wcale się nie dziwię Codziennie nadrabiam ale jak już nadrobię to nie mam jak odpisać bo młody domaga się uwagi
Niuniu
Witam nowe mamusie
Dla Jasia za pół roczku i dla reszty słodziaków za skończone miesiące
U nas raz słoneczko raz deszcz, byliśmy na wizycie kontrolnej na bioderkach i na szczęście wszystko jest w porządku Mały już garnie się do siadania, nie chce leżeć w wózku od jakiegoś czasu i z okazji skończonego 4 miesiąca sprawiliśmy mu nową spacerówkę Jak był czasem ryk na spacerach taki bez powodu ( bo dziecko najedzone, napojone, pieluszka czysta, ubrany odpowiednio i wygodnie) tak teraz "siedzi" (na wpół leżąco) zadowolony i obserwuję i zaciesza no ewidentnie był ciekawski co za budą od wózka się kryje Ząbki u nas idą ewidentnie, piąstka w buzi po sam nadgarstek , wszystkie zabawki, tetra i inne przedmioty lądują w paszczy
To tak w skrócie, a pogoda u nas straszna nawet na balkon nie da rady wyjść
Ciekawy świata jest a dziąsełka go widać mocno swędzą

[QUOTE=gabrysiaczek19;4563 8919]
Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
A proszę Twoja córe też bym chętnie zobaczyła


Rzeczywiście ciemniutka cera )
Moja jest przeciwieństwem hehe bieluszek już podsyłam fotkę
Ale fajny fryz fajniutka


A my zaliczyliśmy już spacer chociaż pogoda nie za bardzo sprzyja, jemy obiadek i za chwilę zmykamy do urzędu odebrać becikowe
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 11:58   #2573
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej hej nie ma prawie nic do nadrabianiaale nie ma sie co dziwic
Troll/e osiagnal/y swoj cel:/


MADZIK u nas tez mega slinienie i pchanie do paszczy wszystkiego.Gryzaki na chwile daja rade.Najlepsze sa jednak paluszki

Ogladalam dzisiaj z nudow stronki z bajerami dla dzieci.Jakie cuda ktore pozostaja w gestii marzen.
Przydalaby sie jakas lewa kasa duzo kasy

Maly dzwiga sie do siadu wcale a wcale nie chce lezec.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

PAULINA wiosenny avek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:01   #2574
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nemosku smutno, ale mam nadzieję , że M się cieszy, no cóż.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:04   #2575
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Nemosku smutno, ale mam nadzieję , że M się cieszy, no cóż.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
Chyba o czyms nie wiem ale pewnie dowiem sie pozniej

Tymczasem ide robic obiad.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:04   #2576
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej dziewczyny Ja jak zawsze wpadam jak po ogień... Nie mam na co dzień zbyt wiele czasu... Michaś wczoraj skończył 4 miesiące. Od kilku dni gorzej sypia, marudzi w ciągu dnia, ciężko jest go uspokoić, a ja chodzę niewyspana... Wstajemy ok. północy, 3, 5 i od 6 nie ma spania... a już tak pięknie przesypiał całe noce. Obstawiam albo skok, albo zęby bo dziąsła ma bardzo zaczerwienione i wręcz widać zarys dolnych 1 i 2 (2 są nawet bardziej widoczne).

A tak poza tym to wesoły z niego chłopak, uwielbia zabawy, łaskotki, kąpiele (jak zaczynam go wieczorem rozbierać to już wie co go czeka i jest jeden wielki pisk z radości

Ola daje mi w kość... nie wiem czy to jakiś bunt 4 latka czy co... zaczęła mówić do wszystkich "dawaj!", a jak ktoś zajmie się Michałem to ona zaczyna piszczeć i przeraźliwie miauczeć... ech, ciężko nad jej zachowaniem zapanować.
Czasem wydaje mi się, że muszę brać jakąś walerianę albo melisę...
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:30   #2577
patrysia333
Zadomowienie
 
Avatar patrysia333
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 016
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej,
brawa dla Jasia za pół roczku, to już poważny wiek
Zuzka za to kończy dziś 4 miesiące i z tej okazji drugi ząbek się pojawił, mamy już dwie dolne jedynki. Niestety przy drugim już jest marudzenie, bobodent narazie nie pomaga, właśnie godzinę ją usypiałam z płaczem, teraz niby śpi ale cały czas ssie kciuk.
Pogoda okropna, ale ja i tak mam tyle roboty, że na spacer nie byłoby czasu więc może to dobrze. przez marudzenie Zuzki i tak niewiele dam rade zrobić.
patrysia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:19   #2578
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Moja jest przeciwieństwem hehe bieluszek już podsyłam fotkę
Jaka ona jest fajna blondyneczka naprawdę rzadko widuję takie włoski u małych dzieci

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Ząbki u nas idą ewidentnie, piąstka w buzi po sam nadgarstek , wszystkie zabawki, tetra i inne przedmioty lądują w paszczy
No właśnie u nas podobnie, ale to nie wiadomo. Może gdzieś tam powoli wychodzą, ale to może być po prostu też taki etap

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Ogladalam dzisiaj z nudow stronki z bajerami dla dzieci.Jakie cuda ktore pozostaja w gestii marzen.
Przydalaby sie jakas lewa kasa duzo kasy
a co znalazłaś?

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;45640321]
A tak poza tym to wesoły z niego chłopak, uwielbia zabawy, łaskotki, kąpiele (jak zaczynam go wieczorem rozbierać to już wie co go czeka i jest jeden wielki pisk z radości
[/QUOTE]
a właśnie Igusia jakaś taka poważna dziewczyna jest. Nie śmieje się w głos,na co tak bardzo czekam i w ogóle trzeba się napracować żeby ją rozśmieszyć także zazdroszczę :P

Miało być dzisiaj ładniej, a nie jest. Ale my już po spacerze, mała dosypia w łóżeczku. Ale podobno w piątek u nas ma być 20 stopni
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:23   #2579
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Hej,
brawa dla Jasia za pół roczku, to już poważny wiek
Zuzka za to kończy dziś 4 miesiące i z tej okazji drugi ząbek się pojawił, mamy już dwie dolne jedynki. Niestety przy drugim już jest marudzenie, bobodent narazie nie pomaga, właśnie godzinę ją usypiałam z płaczem, teraz niby śpi ale cały czas ssie kciuk.
Pogoda okropna, ale ja i tak mam tyle roboty, że na spacer nie byłoby czasu więc może to dobrze. przez marudzenie Zuzki i tak niewiele dam rade zrobić.
Gratuluję, że już2 za wami.
Matko już mnie przerażają te zęby brrrrr

U nas Pola ma mega katar.
Ale piła mi wczoraj i dziś po 150 ml mm (na razie tylko raz na dobę jej daję). Tylko bardzo mi ulewa po tym mleku - chyba dlatego, że nie umie z butli jeść i przy każdym łyku cmoka połykając powietrze. Czy myślicie, że to mm jej nie podchodzi?
Bo na razie mieszam jej HA z Pepti - dziś tylko 2 miarki HA były a ulewała bardzo. Bo się zastanawiam, czy Nutramigen nie będzie konieczny.

Z etapów rozwojowych też wszystko pakuje do buzi.
I mega śmieszka jest - tzn. jak nie marudzi to non stop się śmieje. I dziwne rzeczy ją rośmieszają aż się śmieje w głos do rozpuku.
I od kilku dni jest bardzo marudna - non stop by na rękach chciała być - zawsze najpierw jak ją gdzieś odkładam to jest żałosny płacz. Dopiero jak ją czymś zainteresować to przestaje i zaczyna się bawić.
Do tego starszak dostał rogów - wczoraj to było na prawdę ciężko bez TŻ w domu.

Edytowane przez iga9
Czas edycji: 2014-03-18 o 13:24
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:40   #2580
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Hej

Ogladalam dzisiaj z nudow stronki z bajerami dla dzieci.Jakie cuda ktore pozostaja w gestii marzen.
Przydalaby sie jakas lewa kasa duzo kasy
Wizaz Forum.
A co ci się spodobalo?

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Chyba o czyms nie wiem ale pewnie dowiem sie pozniej

Forum.
Ja tez nie wiem

I gdzie jest nasza Ryba ?


A w ogole to chciałam pomarudzić urwal mi się wczoraj pasek od mojej ulubionej torebki, normalnie szukałam takiej torebki ponad pol roku, taka zwykla, prosta i jeszcze kupiona na wyprzedaży za 50 % ceny torebka idealna będę reklamować ale pewnie nie ma szans na wymiane bo pewnie już nie maja tej kolekcji ale mam przez to humor popsuty od wczoraj
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.