Aliexpress - chińskie allegro - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 18:39   #4351
otai
Raczkowanie
 
Avatar otai
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 72
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Dziś dostałam pierwszą przesyłkę i niestety jestem trochę zawiedziona... Koszula choć ładna, jest za duża. Ramiona się zgadzają, ale w biuście jest 8cm więcej niż napisano w aukcji a długość różni się aż o 10cm.
Zapłaciłam 11,20$ To moje pierwsze zamówienie i najwyraźniej też będzie pierwszy spór.
O jaką kwotę powinnam się ubiegać, jaki zwrot byłby adekwatny?

https://lh5.googleusercontent.com/-P...0/100_3193.JPG

http://www.aliexpress.com/snapshot/6032787324.html
otai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 19:44   #4352
lipstick
Raczkowanie
 
Avatar lipstick
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 155
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Ostatnio w housie wypatrzyłam taki żakiet: http://www.sklep.house.pl/odziez-dam...eddate/a/11483

oczywiście pierwsza myśl: od chińczyka byłby za pół ceny...

Widziałyście może coś w takim stylu? Ja jak szukam to widzę same takie eleganckie a chciałbym coś bardziej "sportowego"
lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:08   #4353
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez aniaaniaa Pokaż wiadomość
Ja kupilam piekne free runy doszly w 2 tyg
Prosze o opinię bo tez czekam na swoje.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:36   #4354
pijana_powietrzem
Rozeznanie
 
Avatar pijana_powietrzem
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lublin/warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

ej dziewczyny na ali jest mnóstwo tych pierścionków na różną długość palców, strasznie mnie to kusi, ma któraś? wygodnie się to nosi? nie spadają?
__________________
Synek
duży zakupoholik (70kg)69 cel -> mały zakupoholik 60 kg -> meta 55. kg

wymiana:

BUTY
DLA NIEMOWLAKA


CIUCHY
pijana_powietrzem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:42   #4355
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez piquer Pokaż wiadomość
Ja na ali zamawiam głównie obuwie sportowe i jeszcze nie miałam żadnych problemów(odpukać). Najpierw były to 4 pary air maxów, potem dwie pary korków nike, ostatnio dwie pary new balance, czekam a kolejne 3 pary balanców mam w planach. Zamawiam rodzeństwu i rodzicom, więc troche się juz tego nazbierało Póki co jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam się też nad free runami granatowymi, któraś wizażanka je tu pokazywała niedawno. Jak wpadnie mi coś kasy to zamówię
tez jestem ciekawa. poprosimy o linki
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 21:00   #4356
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

I ja również się przylączam do prośby o linki do sportowych butów. Mam jeszcze pytanie odnośnie rozmiaru- zamawiacie z tabeli? A czy ktoraś z was biegała może w tych butach czy kupiła tylko do chodzenia?
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 21:38   #4357
piquer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 95
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Dziewczyny, wszystkie linki, nie tylko do butów podam Wam jutro. W końcu zabiorę się za opisanie wszystkiego, co udało mi się zamówić na ali.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Ostatnio doszły balancy 574 dla siostry i mają tak sztywną podeszwę, że raczej nie będzie się w nich biegać. Szczerze powiedziawszy gdybym je tak porządnie wygięła, mogłaby pęknąc...
piquer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 22:09   #4358
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez piquer Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkie linki, nie tylko do butów podam Wam jutro. W końcu zabiorę się za opisanie wszystkiego, co udało mi się zamówić na ali.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Ostatnio doszły balancy 574 dla siostry i mają tak sztywną podeszwę, że raczej nie będzie się w nich biegać. Szczerze powiedziawszy gdybym je tak porządnie wygięła, mogłaby pęknąc...
No napewno ta podeszwa odbiega od tych rzeczywistych balanców ale za taką cene nie ma się co dziwić, raczej bardziej nadają się do chodzenia. Czekamy na zdanie relacji z zakupów na Ali i oczywiście na linki

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
I ja również się przylączam do prośby o linki do sportowych butów. Mam jeszcze pytanie odnośnie rozmiaru- zamawiacie z tabeli? A czy ktoraś z was biegała może w tych butach czy kupiła tylko do chodzenia?
Ja zamówiłam air maxy z tabeli, zobaczyłam na długość stopy w cm i tak wybrałam rozmiar, zobaczymy jak przyjdą - czy będą dobre

Edytowane przez talusiax33
Czas edycji: 2014-03-20 o 22:08
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 02:32   #4359
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
Przyszły mi pierścionki pozłacane 18K. Są przepiękne, kryształki cudownie się mienią, bardzo dobrze wykonane i co najważniejsze świetnie pasują rozmiarem
Śliczne pierścionki. Ciekawa jestem czy długo będzie się to złoto na nich trzymało .

Kupowała może któraś z Was pozłacane pierścionki tego typu ? I długo były rzeczywiście złote ?

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2014-03-21 o 02:38
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 06:26   #4360
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

http://www.aliexpress.com/item/Fashi...713575707.html
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 06:31   #4361
goleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Rzeczywiście piękna. W oryginale to asos Aqua ciekawa jak wyglada rzeczywiście i czy w drodze sie za mocno nie pogniecie
W_o_m prZyszla moja czapka kocia. Wyglada tak samo jak na zdjęciu. Jednak przyszła całkowicie zgnieciona. Jakoś sie udało ja odratować, ale małe zagiecie jest

Edytowane przez goleczka
Czas edycji: 2014-03-21 o 06:34
goleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 06:55   #4362
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Śliczne pierścionki. Ciekawa jestem czy długo będzie się to złoto na nich trzymało .

Kupowała może któraś z Was pozłacane pierścionki tego typu ? I długo były rzeczywiście złote ?
Ja kupowałam i niestety to złoto się ściera po jakimś czasie, zwłaszcza jak się moczy dłonie (np. przy myciu)
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:31   #4363
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Cool Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Ja kupowałam i niestety to złoto się ściera po jakimś czasie, zwłaszcza jak się moczy dłonie (np. przy myciu)
Rowniez kupowałam i sie ciera sie wiekszosc , zwłaszcza tanioszków kupionych bo ładne - teraz nosze 2-3 miesiace codziennie bizuterie odtego http://www.aliexpress.com/store/731409 i jakos nic sie nie dzieje.pierscionki po ok 15dolarów ma wiec polecam

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez piquer Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkie linki, nie tylko do butów podam Wam jutro. W końcu zabiorę się za opisanie wszystkiego, co udało mi się zamówić na ali.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Ostatnio doszły balancy 574 dla siostry i mają tak sztywną podeszwę, że raczej nie będzie się w nich biegać. Szczerze powiedziawszy gdybym je tak porządnie wygięła, mogłaby pęknąc...
Dlatego ja np do biegania to juz chyba lepiej za 80zl z Lidla kupic (maja naprawde fajne porzadne buty do biegania typowo chyba kappa) jak dla mnie miec znaczek nike czy inne do biegania ktore maja tylko znaczek a nie spelniaja fukcji jest malo oplacalne- inwestujcie w zdrowie a pozniej sie okazuje ze macie po latach cos ze stopami - nie dziwne jak sie biegalo czy chodziło w czymś co do tego nie powinno być przeznaczone w realu tylko napisane.

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszła do mnie następna zarowa chusta. Co ciekawe, nie z Chin a z Holandii
http://www.aliexpress.com/snapshot/6035618792.html
Zamówiona 10.03, wysłana 11.03.
Jestem bardzo zadowolona (nawet nie ma charakterystycznego zapaszku ).
sliczna

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Czyż nie sliczna. Któras z Was kupowała moze?

http://www.aliexpress.com/item/Autum...498594158.html
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2014-03-21 o 07:28
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:23   #4364
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro


Pięknaa !! i ten kolor.
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:28   #4365
Fofao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 21
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

NB574 to nie są buty do biegania ! Są świetne na codzień do chodzenia, na miasto, uczelnie, itd. ale nie do biegania
Ja z moich z Ali jestem bardzo zadowolona

Mnie bardziej interesuje pod tym kątem Nike Free Run, ma je ktoś z Ali ?

Edytowane przez Fofao
Czas edycji: 2014-03-21 o 08:35
Fofao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:35   #4366
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Migea, przepiękna ta bluzka!! Może się skuszę, na którąś, ale póki co dodałam do Wish List
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:36   #4367
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Fofao Pokaż wiadomość
NB574 to nie są buty do biegania ! Są świetne na codzień do chodzenia, na miasto, uczelnie, itd. ale nie do biegania
Ja z moich z Ali jestem bardzo zadowolona
podasz może link do sprzedawcy od którego kupiłaś nb ?
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:37   #4368
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

a czy ktoś znalazł te podrabiane air maxy na ali w rozmiarze na dlugość stopy 26,5 cm. Ja noszę 41 i zawsze chinskie buty sa na mnie za male :/ a tez chce takie ;(
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:41   #4369
Fofao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 21
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
podasz może link do sprzedawcy od którego kupiłaś nb ?
Tutaj http://www.aliexpress.com/store/135827, ale to było kilka miesięcy temu i z tego co widzę już ich nie ma ...
Fofao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 08:45   #4370
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez lolika Pokaż wiadomość
a czy ktoś znalazł te podrabiane air maxy na ali w rozmiarze na dlugość stopy 26,5 cm. Ja noszę 41 i zawsze chinskie buty sa na mnie za male :/ a tez chce takie ;(
A czy nie możesz wybrać sobie z jakiś męskich, też są niektóre w fajnej kolorystyce np. http://www.aliexpress.com/item/2014-...720713361.html
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:51   #4371
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
A czy nie możesz wybrać sobie z jakiś męskich, też są niektóre w fajnej kolorystyce np. http://www.aliexpress.com/item/2014-...720713361.html

też o tym myślałam ale boję się, że męskie od razu będą szersze a ja mam długą a super wąską stopę


no i nie ma takich pięknych pastelowych ;p ;p ;p
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534

Edytowane przez lolika
Czas edycji: 2014-03-21 o 08:52
lolika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:56   #4372
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez lolika Pokaż wiadomość
też o tym myślałam ale boję się, że męskie od razu będą szersze a ja mam długą a super wąską stopę


no i nie ma takich pięknych pastelowych ;p ;p ;p
Oo tak, racja mogą być szersze niż damskie, musiałabyś w jakimś sklepie zmierzyć męskie i zobaczyć czy one się nadają. Kolory niestety już są bardziej smutne ale może by się coś wybrało.
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:09   #4373
pijana_powietrzem
Rozeznanie
 
Avatar pijana_powietrzem
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lublin/warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez lolika Pokaż wiadomość
a czy ktoś znalazł te podrabiane air maxy na ali w rozmiarze na dlugość stopy 26,5 cm. Ja noszę 41 i zawsze chinskie buty sa na mnie za male :/ a tez chce takie ;(
ja zamawiałam bratowej właśnie w tym samym rozmiarze, męskie
__________________
Synek
duży zakupoholik (70kg)69 cel -> mały zakupoholik 60 kg -> meta 55. kg

wymiana:

BUTY
DLA NIEMOWLAKA


CIUCHY
pijana_powietrzem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 10:01   #4374
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

[QUOTE=migea;45685070]Rowniez kupowałam i sie ciera sie wiekszosc , zwłaszcza tanioszków kupionych bo ładne - teraz nosze 2-3 miesiace codziennie bizuterie odtego http://www.aliexpress.com/store/731409 i jakos nic sie nie dzieje.pierscionki po ok 15dolarów ma wiec polecam

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------


Dlatego ja np do biegania to juz chyba lepiej za 80zl z Lidla kupic (maja naprawde fajne porzadne buty do biegania typowo chyba kappa) jak dla mnie miec znaczek nike czy inne do biegania ktore maja tylko znaczek a nie spelniaja fukcji jest malo oplacalne- inwestujcie w zdrowie a pozniej sie okazuje ze macie po latach cos ze stopami - nie dziwne jak sie biegalo czy chodziło w czymś co do tego nie powinno być przeznaczone w realu tylko napisane.

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------


Mnie akurat na metce nie zależy, chciałam poprostu dobre buty do biegania, wydawało mi się , że te podróbki się nadają na takie bieganie do 10 km dziennie, nawiasem mówiąc, to kupiłam te buty biegowe z Lidla (z poniedziałkowej oferty 17.03) i chcialam je oddać i zamówić z Ali ale jednak je zostawię a nad tymi free runn się zastanowię, chyba, że któraś się wypowie konkretnie odnośnie biegania w nich. Dodam jeszcze ze w markowych butach też biegam i z nimi też różnie bywa.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:09   #4375
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Sprzedawca już zakończył tą aukcję, ale poszukam i zaraz podeślę, może niedługo wystawi.Nie to nie pierwszy moj zakup podróbek.Kupilam też 4 pary okularow lv celna nie doczepiła się do niczego Buty są ekstra Super wykonane cieżko poznać, że to podróbka

PS biegam w nich ok.10km i są mega wygodne, nie obcierają nic nie boli, jakbym ich nie miała na nodze Niczym się nie różnią jeśli chodzi o wygodę od moich oryginalnych adidasów z adasia smart run czy cos takiego Dlatego teraz zamawiam same podrobki

złote kolczyki YSL też są super wykonane i wyglądają pięknie tak samo zegarek Michael Kors

http://www.aliexpress.com/snapshot/6028300163.html

Za to na okulary kocie oczy czekam już miecha :/ zwyklaki no name ale pewnie niedlugo beda
__________________
kochaaaa zakupy

Edytowane przez aniaaniaa
Czas edycji: 2014-03-21 o 11:18
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:27   #4376
pijana_powietrzem
Rozeznanie
 
Avatar pijana_powietrzem
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lublin/warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez aniaaniaa Pokaż wiadomość
Sprzedawca już zakończył tą aukcję, ale poszukam i zaraz podeślę, może niedługo wystawi.Nie to nie pierwszy moj zakup podróbek.Kupilam też 4 pary okularow lv celna nie doczepiła się do niczego Buty są ekstra Super wykonane cieżko poznać, że to podróbka

PS biegam w nich ok.10km i są mega wygodne, nie obcierają nic nie boli, jakbym ich nie miała na nodze Niczym się nie różnią jeśli chodzi o wygodę od moich oryginalnych adidasów z adasia smart run czy cos takiego Dlatego teraz zamawiam same podrobki

złote kolczyki YSL też są super wykonane i wyglądają pięknie tak samo zegarek Michael Kors

http://www.aliexpress.com/snapshot/6028300163.html

Za to na okulary kocie oczy czekam już miecha :/ zwyklaki no name ale pewnie niedlugo beda
poooka zegarek, a przynajmiej aukcje z nim, a jak z okularami? i jakością? chyba się skusze
__________________
Synek
duży zakupoholik (70kg)69 cel -> mały zakupoholik 60 kg -> meta 55. kg

wymiana:

BUTY
DLA NIEMOWLAKA


CIUCHY
pijana_powietrzem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:38   #4377
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez pijana_powietrzem Pokaż wiadomość
poooka zegarek, a przynajmiej aukcje z nim, a jak z okularami? i jakością? chyba się skusze
zegarek kupilam chyba na ioffer jednak, bo widze nie mam w ali nic o nim.IOFFER to zdziercy tak maja drogo bylam wsciekla jak zobaczylam o ile taniej jest na ali

na te okulary czekam http://www.aliexpress.com/snapshot/6027009404.html

zaluje tylko, ze zegarek nie ma datownika ale i tak go uwielbiam i wszyscy sie nim zachwycaja haha

PS Mysle, ze celna by sie dowaliła jakby sie zamowilo z 10 par podrobek przynajmniej ja bez srania zamawiam zawsze 4 max dla siebie i znajomych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10006269_652396264797689_62829669_n.jpg (82,0 KB, 105 załadowań)
__________________
kochaaaa zakupy

Edytowane przez aniaaniaa
Czas edycji: 2014-03-21 o 11:42
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:45   #4378
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Super, ciekawe jak wygląda na żywo Kusi mnie żeby zamówić

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
Przyszły mi pierścionki pozłacane 18K. Są przepiękne, kryształki cudownie się mienią, bardzo dobrze wykonane i co najważniejsze świetnie pasują rozmiarem
Masz może link ?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:56   #4379
pijana_powietrzem
Rozeznanie
 
Avatar pijana_powietrzem
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lublin/warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez aniaaniaa Pokaż wiadomość
zegarek kupilam chyba na ioffer jednak, bo widze nie mam w ali nic o nim.IOFFER to zdziercy tak maja drogo bylam wsciekla jak zobaczylam o ile taniej jest na ali

na te okulary czekam http://www.aliexpress.com/snapshot/6027009404.html

zaluje tylko, ze zegarek nie ma datownika ale i tak go uwielbiam i wszyscy sie nim zachwycaja haha

PS Mysle, ze celna by sie dowaliła jakby sie zamowilo z 10 par podrobek przynajmniej ja bez srania zamawiam zawsze 4 max dla siebie i znajomych
chce goooo
__________________
Synek
duży zakupoholik (70kg)69 cel -> mały zakupoholik 60 kg -> meta 55. kg

wymiana:

BUTY
DLA NIEMOWLAKA


CIUCHY
pijana_powietrzem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 12:01   #4380
Lovely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Dziewczyny czy ja rozumiem, ze 25 marca będą jakieś znizki ? 15 % ? ale to na wszystko czy jak?
Lovely jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 15:26:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.