Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 12:48   #1651
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

nasturcja - pamiętam, pamiętam jutro rano trzasnę fotę bez mazideł
Nie mogę się doczekać do tego cieszę się 2 godziny plot z moją wizażystką

activelifestyle - do tego wspólnego mieszkania to chciałabym jeszcze dziecko Ja przyzwyczajona, że w domu tłum ludzi, więc walnę łbem o ścianę jak wrócę z pracy a TŻta jeszcze nie będzie i gęby do kogo otworzyć

ysia - ciekawa jestem jaka będzie różnica. Ja ogólnie swoje rzęsy mam raczej rzadkie i krótkie - takie kikuty, ciekawe czy zrobiły długie, gęste i jop Twoja mać czy takie subtelne aaa nie mogę się doczekać!
Czekam na Twoje fotki
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:51   #1652
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ale jestem podekscytowana tym, że jutro jedziemy zamówić obrączki
Ja się z obrączek cieszyłam bardziej niż z sukni

Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
Odebrałam obrączki


Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Oł noł
Ten Rush jest na mojej czarnej liście razem ze słoniem Kenzo
Zresztą pisałam już kiedyś, że mam odruch wymiotny i bóle głowy po tych zapachach. Wiem, że Ty akurat lubisz takie ciężkie klimaty
Ja tak mam po damskiej wersji Opium YSL. Męski jestw porządku, TŻ ma zawsze w zapasie skitrany jeden flakon. Ale po damskich boli mnie głowa, a jak na złość to ulubiony zapach mamy TŻ. Po każdej jej wizycie mam do wietrzenia całe mieszkanie, śmierdzi mi nawet kanapa w salonie

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
A co z zapachami dla przyszłych mężów? Mój na ten moment nie używa żadnego więc chciałabym go namówić na coś ładnie pachnącego Macie coś do polecenia? Co Wam się podoba i Waszym TŻ
Mi się bardzo podoba Hugo Boss - Boss Bottled (szary) ale to już oklepana klasyka. Drugim moim faworytem jest Carolina Herrera 212 też szara ale TŻ nie zna tego zapachu. Na razie więc wybraliśmy Dior Homme Intense. Zobaczymy jeszcze jak TŻ sprawdzi tą CH.
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:06   #1653
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Piszecie o rzęsach. Ja 19-go zaczęłam używać odżywki do rzęs, zobaczymy czy będą jakieś efekty
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:16   #1654
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Witam sie z pracy w piekny sloneczny piatkowy poczatek weekendu
Luzy dziis w pracy cos pacjenci sie zbuntowali i jie chcialo im sie przyjsc




Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
Dziękuję

Obrączki nam zrobil w 3 dni dostalismy je od ś.p.dziadka tża tylko zmniejszone, wypolerowane i zrobiony zostal grawer

Co do perfum to ja bede miala Calvin Klain- in 2 u woman





nie widze niestety zdjecia na tel ale gratuluje napewno sa piekne !

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Mojego TŻ ciezko przekonać do perfum :P 2 lata temu (prawie) kupiłam mu mexxx MAN bardzo mi się podobają, to jest mój S...
bardzo ładne są też bruno bannani dangerous men
Czemu ciezko?? Moj to by sie psikal naokraglo ja sie po nim tylko dre ze co chwile mu musze kupowqc

Ja uwielbiam zapach pume fioletowa im going i pewnie ja kupie znowu na slub

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:23   #1655
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Oż Ty szczęściaro, a co to za sklep?

Czarna, ja bym zrobiła bolerko z takiego samego materiały jak ta koronka przy gorsecie i przeciągnęła go na dłonie jak te rękawiczki Będzie ekstra!

Zaraz lecę na rzęsy 1:1 (nawiasem mówiąc w końcu zrezygnowałam z tej taniej stylistki i wybrałam droższą i bardziej zaufaną, jak się naczytałam czego się można nabawić przy źle założonych rzęsach...) i szukać dalej okrycia wierzchniego Warszawiak pojechał dopasować garnitur.

Normalnie ślub już wisi w powietrzu
Powodzenia, ja też jestem bardzo ciekawa efektu 1:1.

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Witam
znowu troszkę mnie nie było - wszystko przez zamieszanie z remontem kuchni....płytki, meble, a co na ścianę miedzy szafkami, a jakie agd....niech o już się skończy

Witam wszystkie nowe dziewczyny
Gratuluję zaproszeń, obrączek i wszystkich innych załatwionych spraw

U nas troszkę ruszyło do przodu
- przyszedł mój welon
zamówiliśmyzaproszenia,pudełeczka na upominki dla gości i zawieszka na wódkę
dodatkowo dziś spotykamy się z DJ w sprawie poprawin
dalej nie wiemy co z autem do ślubu....

widzę,że mowa o perfumach ...mi się marzy be delicous DKNY albo code Armaniego
Gratuluję zakupów, wszystko śliczne.

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Ja o perfumach nie myślałam, mam ich pełno z avonu więc w ostateczności wezme jakieś. No chyba ze będę miała więcej kasy to sobie coś kupię
Przez tą moją nerwicę (mam regularne bóle żołądka i płacz z byle powodu jak za dużo myślę o totalnych głupotach które wiem że sobie ubzdurałam) zapisałam się do psychologa, co prawda w maju dopiero ale chyba pójde do tej kobiety prywatnie najpierw bo mnie juz szlag trafia :/
Bardzo współczuję dobrze że zdecydowałaś się na psychologa, radziłabym rzeczywiście prywatnie jeśli jest taka możliwość - po co czekać tyle. Tymczasem postaraj się myśleć pozytywnie - wiem, że to łatwo mówić, ale spróbuj. Trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

zły jeż Pochwalisz się fotografem ?



Wczoraj byliśmy na spotkaniu z menadżerką sali. Odecthnęłam z ulgą, bo pogłoski o sprzedaży hotelu były plotkami (na szczęście, miałam ogromnego stresa przez to ). Bardzo pozytywnie nas zaskoczyła tym, że zajmie się sprawą noclegów - czyli jest szansa na tańsze noclegi dla gości (poprzednio przedstawiła kiepską ofertę, jak się okazało - od dyrektora sprzedaży i nie dało się nic z tym zrobić). Jest też dużo więcej ciast do wyboru na przyjęcie (poprzednio był tylko sernik, szarlotka i ciasto drożdżowe - teraz widziałam nawet ciasto wiśniowe i tartę cytrynową ).

Szukamy też cukierni, która zrobi paczki dla gości (jednak nie skorzystamy z oferty hotelu, bo są bardzo małe).
Fotograf taki http://www.wyporski.com/album/fotogr...ubna_katowice/

Ufff, to dobrze, że plotki się nie potwierdziły i nawet trochę zmian na plus. Słodycze obiecujące.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Hahaha, witaj w klubie!

Ja strasznie chciałam na ślub Acqua di Gioia, ale kosztują miliony
A wywąchałam w Rossie Naomi Campbell Wild Pearl i jest piękna I chyba ją wezmę!
76zł za 50ml na iperfumy, to anwet chyba taniej niz w Rossie z promocją.

Ja kocham Naomi Campbell te:


Są cudne, trwałe, mega zmysłowe i seksowne, ale jednak na ślub za cieżkie To takie perfumy typowo na randkę, na wyjście wieczorem
Zgadzam się, cudowne są te perfumy. Miałam je, ale mi się nieszczęśliwie rozlały.

Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
Odebrałam obrączki
Gratulacje, piękne!

Co do perfum jeszcze, ja osobiście w ogóle nie myślałam o tym, jakich użyję w Ten Dzień. Mam kilka, być może wybiorę Bvlgari Mon Jasmin Noir, bo to są takie elegantsze z moich.
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:37   #1656
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
A co z zapachami dla przyszłych mężów? Mój na ten moment nie używa żadnego więc chciałabym go namówić na coś ładnie pachnącego Macie coś do polecenia? Co Wam się podoba i Waszym TŻ
Mój mężczyzna używa Acqua di gioia essenza męski a ja Acqua di gioia essenza damski

Dostałam info od Jubilera - obrączki gotowe do odbioru!
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:44   #1657
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ysia powodzenia na rzasach bardzo ciekawa jestem efektu!

Bahara gratki za zakupy wszystko super!

Adziaa ja placilam paypal'em na etsy.

Mikonada piekne obraczki
Czarna bardzo ladna suknia, Ysia dobrze radzi z przedluzonymi rekawami bolerka!

An piekne te kolczyki co wkleilas

Cornflower super, ze to tylko plotki byly i wszystko sie wyjasnilo! Ciasta brzmia pysznie

Co do perfum moj TZ jest bardzo perfumowy. Teraz uzywa na zmiane CK shock, Diesel only the brave tattoo edition, DKNY red delicous men edt, Burberry for men, Hollister so cal, zestaw miniaturek (25 ml kazda to wcale nie malo..) SuperDry wiec troche tego ma ale jego ulubiony zapach to Jean Paul Gaultier Le Male i chyba mu kupie na slub. A wlasnie kupujecie cos dla swoich TZtow z okazji slubu? Tu w UK jest taka tradycja, ze para mloda kupuje sobie prezenty i w sumie myslalam, ze albo perfumy, albo mu kupie niebieskiego ipoda nano i wygraweruje na nim 'cos niebieskiego' i nasza date slubu. Co myslicie? TZ lubi wszystko firmy Apple a ipod'a teraz nie ma no i w sumie moglabym tez wgrac na niego 'nasze' piosenki



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 13:48   #1658
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny

Na ślub chcę moje "codzienne" perfumy, czyli Calvin Klein Euphoria - bardzo mi leży ten zapach i chcę je mieć w tym dniu, żeby czuć się swobodnie i swojo!
Jutro przyjeżdża TŻ na stałe , a dzisiaj idę oglądać wstępnie mieszkanie.
Ale mam stres przed tym wspólnym życiem

też mam te perfumy i myślę o nich jako na ślub ale kto wie, czy nie odmieni mi się

jaki stres, będzie pięknie
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:52   #1659
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dzieki Rabittka! Powiem Tż , że jest taka tradycja w UK więc jak tam jest już 3 lata to go też obowiązuje

Ipod nano bardzo fajny pomysł . Ja mojemu Tz kupiłam do biegania tego małego ipod shuffle i wygrawerowałam " today, tomorrow, always ". Bardzo się ucieszył

Jeszcze a propo perfum - miałam kiedys CK euphorie ale w sierpniu bym sie chyba udusiła , to jest bardzo ciężki zapach a na dodatek za każdym razem jak go miałam na sobie teściowa pytała gdzie byłam że tak papierosami śmierdzę :P
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"

Edytowane przez 21klaudyna
Czas edycji: 2014-03-28 o 13:54
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:01   #1660
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Tu są te pudła, różne, bo kilka mi się podoba:
http://decorisus.pl/c/0/383/Pude%C5%82ka%20na%20ciast o%20weselne.html
Ale 3 zł to więcej niż dałam za zaproszenia
No w sumie ja też
A nie zastanawiałaś się nad kupnem pudełka białego w cukierni lub online (tylko w drugim przypadku dochodzi koszt wysyłki) i samodzielne ozdobienie tego jakimś wydrukiem, naklejkami ozdrobnymi, wstążką czy koronką? Średnio cena za samo pudęłko to ok 1zł. Np.
http://www.opakowaniacukiernicze .pl/produkt/opakowania-dla-cukiernictwa-18x18x12-cm/
http://www.opakowaniacukiernicze .pl/produkt/biale-opakowanie-na-tort-18x18x12-cm/
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
ewaden Gratuluję zaproszeń Pochwalisz się okładką? Masz już coś wybranego na próbny makijaż i fryzurę?
Mam kilka rzeczy w sprawie makijażu i fryzury do pokazania im- zobaczymy co się na mnie sprawdzi
Wrzucam zaproszenia- proste ale takie chciałam. Elegancki minimalizm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie (3).jpg (54,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie (4).jpg (45,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie (6).jpg (57,8 KB, 58 załadowań)
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:01   #1661
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Rabbitka super pomysł z tym grawerem ja bym to bardzo doceniła

znikam jak zwykle na weekend
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 14:11   #1662
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Mój kupił ostatnio Hugo Boss Bottled na tej promocji w Ross. Uwielbiam
Zapach mojego TŻta Muszę mu kupić nową butelkę na ślub - ja zostanę przy moich "codziennych" perfumach, a jemu kupię nową butelkę, bo ma dosłownie resztkę. Koocham ten zapach!

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Piszecie o rzęsach. Ja 19-go zaczęłam używać odżywki do rzęs, zobaczymy czy będą jakieś efekty
Ja używam miesiąc z haczkiem i albo to placebo, albo efekty są i to dobre! Niedługo może fotki porównawcze zrobię

No i myślałam, że dzisiaj się do mnie grafik odezwie z ostateczną wersją zaproszeń a tu cisza... mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będą

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-03-28 o 14:12
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:11   #1663
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość

Wrzucam zaproszenia- proste ale takie chciałam. Elegancki minimalizm
śliczne są! klasyczne zawsze się sprawdzą
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:12   #1664
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
A co z zapachami dla przyszłych mężów? Mój na ten moment nie używa żadnego więc chciałabym go namówić na coś ładnie pachnącego Macie coś do polecenia? Co Wam się podoba i Waszym TŻ
Kupiłam TŻtowi na imieniny to:


I kocha je strasznie chciałby nimi na ślubie pachnieć. Faktycznie są b. fajne, ale z trwałością już szału nie ma, więc nie wiem, czy jednak na coś innego nie postawimy.

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Piszecie o rzęsach. Ja 19-go zaczęłam używać odżywki do rzęs, zobaczymy czy będą jakieś efekty
Ja używam i widzę efekty

Rabbitka, ja TŻtowi kupuję zegarek
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:49   #1665
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja używam miesiąc z haczkiem i albo to placebo, albo efekty są i to dobre! Niedługo może fotki porównawcze zrobię
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja używam i widzę efekty
A jakich odżywek używacie?
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:52   #1666
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

myboyismine - bo są piękne ja to mam tak, że jak się przyzwyczaję to potem kilka lat jadę na jednych - max dwóch na zmianę i nic więcej nie zmieniam
P.S. TŻ właśnie opuścił pracę starą był tam ostatni dzień
Od jutra będzie mój

21klaudyna - papierosami ? CK euphoria ?
Kocham Twoją teściową
A odnośnie papierosów - TŻ ma alergię, muszę rzucić

Też szukam inspiracji na prezent dla TŻ'ta - od zawsze sobie marzyliśmy co sobie kupimy - a teraz mam pustkę w głowie

Wrzucam zaproszenia - oczywiście biało czarna kolorystyka zachowana. To jest zdjęcie katalogowe, ale czcionkę zostawimy tę samą.
I jak Waszym zdaniem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F5423.jpg (40,0 KB, 66 załadowań)
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:52   #1667
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

4long lashes, An też ją ma i jeszcze parę dziewczyn
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:57   #1668
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
4long lashes, An też ją ma i jeszcze parę dziewczyn
Fajnie wiedzieć, jak moja nie zadziała to spróbuję
Ja aktualnie używam tej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ch-wzrost.html
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:07   #1669
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, jak moja nie zadziała to spróbuję
Ja aktualnie używam tej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ch-wzrost.html
Cena

EDIT, dobra, doczytałam, że kosztuje 60zł
EOT.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 15:13   #1670
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

mikonada Gratuluję obrączek - piękna klasyka

Grace Mnie z męskich zapachów bardzo się podoba Acqua di gio, ale nie pasuje do każdego mężczyzny (np. do mojego TŻ-ta zupełnie by nie pasował). TŻ używa Loewe Solo - dla niego idealny.

zły jeż Mnie się podoba - mam nadzieję, że będziecie zadowoleni

rabbitka A niektórych miejscach w PL nie ma takich tradycji? Idea mi się podoba, choć ipod z grawerem jest świetnym pomysłem Ja bym swojemu kupiła spinki do mankietów z Darth Vaderem

ewaden Bardzo eleganckie - piękny cytat wybraliście

Le_lena Mnie się bardzo podoba wzór - mimo iż kolorystka nie jest tradycyjnie weselna, całość nie jest przytłaczająca.

Co do perfum dla siebie - nie mam weny :/ Lubię słodycze (np. Britney Spears Midnight Fantasy - trochę mainstream ), ale na cały dzień to może być duszące. Co myślicie o Escadach? Czy moze celować w coś innego?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:14   #1671
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Jutro przyjeżdża TŻ na stałe , a dzisiaj idę oglądać wstępnie mieszkanie.
Ale mam stres przed tym wspólnym życiem
Będzie dobrze! Daj znać jak tam mieszkanie Ci się spodobało!

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Zaraz lecę na rzęsy 1:1 (nawiasem mówiąc w końcu zrezygnowałam z tej taniej stylistki i wybrałam droższą i bardziej zaufaną, jak się naczytałam czego się można nabawić przy źle założonych rzęsach...) i szukać dalej okrycia wierzchniego Warszawiak pojechał dopasować garnitur.
I bardzo dobrze że wybrałaś droższą ale zaufaną! Czekamy na efekty!


Ja dziś się wybrałam pooglądać biżuterię, ale jakoś tak się złożyło że kupiłam bransoletkę i klipsy Aż sama nie wierzę że tak szybko mi to poszło! TŻ jak mu napisałam też był w szoku Zaraz zrobię foty i wstawię. Do tego kupiłam pońchochy. Wzięłam narazie jedną parę z Gatty by zobaczyć jak z ich jakością. Będę musiała dokupić jeszcze jedne. Wzięłam też awaryjnie parę rajstop. Będę spokojniejsza z takim zapleczem
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:23   #1672
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
No w sumie ja też
A nie zastanawiałaś się nad kupnem pudełka białego w cukierni lub online (tylko w drugim przypadku dochodzi koszt wysyłki) i samodzielne ozdobienie tego jakimś wydrukiem, naklejkami ozdrobnymi, wstążką czy koronką? Średnio cena za samo pudęłko to ok 1zł. Np.
http://www.opakowaniacukiernicze .pl/produkt/opakowania-dla-cukiernictwa-18x18x12-cm/
http://www.opakowaniacukiernicze .pl/produkt/biale-opakowanie-na-tort-18x18x12-cm/

Mam kilka rzeczy w sprawie makijażu i fryzury do pokazania im- zobaczymy co się na mnie sprawdzi
Wrzucam zaproszenia- proste ale takie chciałam. Elegancki minimalizm
Zaproszenia piękne. Proste i klasyczne Ale zgraliście się z TŻ imionami
Dziękuje Ci dobra kobieto za link do opakowań Szukałam takich zwykłych pudełek, bez tej rączki. Ja z kolei potrzebuje na roznoszenie kołocza weselnego przed ślubem, a szukałam czegoś klasycznego, dość dużego bo tego kołocza wychodzi spory kawałek.
Moim marzeniem jest takie pudełko, ale z papieru ekologicznego. Nie widziałaś gdzieś? Ja tylko na etsy, ale cena zabija

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Zapach mojego TŻta Muszę mu kupić nową butelkę na ślub - ja zostanę przy moich "codziennych" perfumach, a jemu kupię nową butelkę, bo ma dosłownie resztkę. Koocham ten zapach!
Ja mam miękkie kolana jak czuję ten zapach Uwielbiam !!

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Podobają mi się jego zdjęcia !
A te w górach, ah

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
A wlasnie kupujecie cos dla swoich TZtow z okazji slubu? Tu w UK jest taka tradycja, ze para mloda kupuje sobie prezenty i w sumie myslalam, ze albo perfumy, albo mu kupie niebieskiego ipoda nano i wygraweruje na nim 'cos niebieskiego' i nasza date slubu. Co myslicie? TZ lubi wszystko firmy Apple a ipod'a teraz nie ma no i w sumie moglabym tez wgrac na niego 'nasze' piosenki



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ta opcja z ipadem jest super ! Jeszcze ten grawer

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Wrzucam zaproszenia - oczywiście biało czarna kolorystyka zachowana. To jest zdjęcie katalogowe, ale czcionkę zostawimy tę samą.
I jak Waszym zdaniem?
Oryginalne i ciekawe Do całej Waszej koncepcji pasuje super

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
4long lashes, An też ją ma i jeszcze parę dziewczyn
Ja ją mam i jest zaje. Mam super po niej rzęsy !!
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:24   #1673
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

ewaden i Le_lena - zaproszenia pierwsze mimo, że klasyczne urzekają chyba właśnie prostotą Sama bym chciała takie dostać , a czy Wy wspisaliście jedno nazwisko na zaproszeniu? jest napisane Ewa i Adam ...... pierwszy raz się z tym spotkałam, dlatego pytam drugie wspaniale dobrane do reszty Super dziewczęta

Edytowane przez activelifestyle
Czas edycji: 2014-03-28 o 15:27
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:38   #1674
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Witam się!

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
ZABIJĘ WAS ZA ETSY LOVE LOVE LOVE

MAM FLORYSTKĘ!!!
Bardzo ładne i cena też nie jest zaporowa
Gratki za florystkę!


Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Ja dziś zamówiłam fotografa.
Teraz chyba pora na ogarnięcie zaproszeń.
Gratki!


Corn super że te pogłoski o sprzeda ży lokalu okazały się plotkami Powodzenia z noclegami i cukiernią

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Hahaha, witaj w klubie!

Ja strasznie chciałam na ślub Acqua di Gioia, ale kosztują miliony
A wywąchałam w Rossie Naomi Campbell Wild Pearl i jest piękna I chyba ją wezmę!
76zł za 50ml na iperfumy, to anwet chyba taniej niz w Rossie z promocją.

Są cudne, trwałe, mega zmysłowe i seksowne, ale jednak na ślub za cieżkie To takie perfumy typowo na randkę, na wyjście wieczorem
TŻ obiecał kupić mi je na ślub Skończyły mi się w tamtym roku i ciągle mi szkoda kasy żeby sobie kupic

Te Naomi sprawdzę jutro


Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
Odebrałam obrączki
Gratuluje! Są fazowane?

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
To jest właśnie urok niektórych nut zapachowych Moja mama używa rush i sobie chwali. Chyba jednak psiknę się DKNY na ślub. To mój zapach od zawsze i chyba nie będę szukała czegoś specjalnego. Czy każda z Was wybiera inne na ten dzień?
Ja uzywam teraz Red Delicious DKNY, jabłuszko też mi się podoba
Jak pisałam wyżej - będę pachnieć Acqua di gioia


Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
A co z zapachami dla przyszłych mężów? Mój na ten moment nie używa żadnego więc chciałabym go namówić na coś ładnie pachnącego Macie coś do polecenia? Co Wam się podoba i Waszym TŻ
Mój teraz wykańcza Hugo Boss Selection, wczoraj miał urodziny i kupiłam mu Hugo Boss Energise - dostanie jutro bo jest w delegacji.
Potem znalazłam HB Bottled i się zakochałam dostanie nastepnym razem

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny

Na ślub chcę moje "codzienne" perfumy, czyli Calvin Klein Euphoria - bardzo mi leży ten zapach i chcę je mieć w tym dniu, żeby czuć się swobodnie i swojo!
Jutro przyjeżdża TŻ na stałe , a dzisiaj idę oglądać wstępnie mieszkanie.
Ale mam stres przed tym wspólnym życiem
Uwielbiam Euphorię!
Co do wspólnego mieszkania: tez się stresuję, ale u nas wypadnie to dopiero po slubie Będzie dobrze

rabbitka my nic sobie nie kupujemy z okazji ślubu

Cashmere czekam na foty biżu

Ewaden gratki za zaproszenia!

___________

Mam pytanie do dziewczyn które robiły wykresy do poradni: uzywałyscie termometru owulacyjnego czy zwykłego? Z 1 miejscem po przecinku czy 2?
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-03-28 o 15:40
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:53   #1675
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Fotki biżu w klubie
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:55   #1676
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Lemon Ja mam elektroniczny, owulacyjny Microlife - mierzy z dokładnością do 2 miejsc po przecinku. U mnie te 2 miejsca naprawdę dużo dają
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:56   #1677
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dziewczyny tak na szybko jeszcze z auta
Przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (91,5 KB, 144 załadowań)
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:57   #1678
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Po. W domu zrobię dokładniejsze samych rzes
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (101,0 KB, 164 załadowań)
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 16:14   #1679
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

oo kurde, ysia, łał !
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 16:17   #1680
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Po. W domu zrobię dokładniejsze samych rzes
szok ale genialnie
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.