Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 15:02   #3871
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość


Nie ukrywam, że też bym chciała własne mieszkanie. Niestety jak nie obrabuję banku, nie będzie to możliwe. Od roku jestem bez pracy. Mieszkam z moim chłopem u jego mamy. Na szczęście mieszkanie jest bardzo duże więc nie narzekam. Poza tym odkąd wyprowadziłam się od rodziców mam z nimi lepszy kontakt.
my mieszkaliśmy teraz u teściów i nigdy więcej dziwię się sama sobie, że wytrzymałam tu rok
ja też mam lepszy kontakt z mamą odkąd z nią nie mieszkam, z ojcem nie mieszkałam już wcześniej więc tu różnicy nie ma. Ale już nigdy nie zgodzę się na mieszkanie z kimś chyba, że naprawdę sytuacja mnie do tego zmusi.
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wszyscy się cieszą wiosna w pełni a ja mam poważny kryzys z Tż-tem. Zastanawiam sie czy to wszystko ma w ogóle sens.......Ostatnio tylko ja sie staram w tym związku nie dostając nic w zamian.

Mam depresje na maxa......siedze i łezki mi kapią
co się stało kochana?


Agatka ja już Ci pisałam, że jak dla mnie mega w tym kolorze wyglądasz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 15:17   #3872
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
my mieszkaliśmy teraz u teściów i nigdy więcej dziwię się sama sobie, że wytrzymałam tu rok
ja też mam lepszy kontakt z mamą odkąd z nią nie mieszkam, z ojcem nie mieszkałam już wcześniej więc tu różnicy nie ma. Ale już nigdy nie zgodzę się na mieszkanie z kimś chyba, że naprawdę sytuacja mnie do tego zmusi.

co się stało kochana?


Agatka ja już Ci pisałam, że jak dla mnie mega w tym kolorze wyglądasz
Po prostu ma mnie i myśli, że jak mnie zdobył to nie musi się nic a nic już o mnie starac.... Nawet ostatnio ze sobą nie rozmawiamy. Boli mnie to bardzo i wykańcza - mam nadzieje że to tylko chwilowy kryzys....
Poza tym są ciągle kłotnie o sprzątanie- chce zrobić ze mnie kurę domową ale się nie dam.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 15:52   #3873
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hejka

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość

Kotka czekam na więcej fotek
proszę to zdjecia co robiłam w październiku
1-przed
2-po
3-całość

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

o kurde to rzeczywiscie powaznie- nie zazdroszcze.......do mnie to co jakis czas powraca i tez czasem się zastanawiam czy jakis dodatkowych badan nie porobić ;/:
no właśnie...
zacznij pić pokrzywę naprawde pomaga

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Renatka rozumiem każdy ma przeszlosc

moje wlosy z dziś bez lampy w świetle dziennym.
rudasek

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wszyscy się cieszą wiosna w pełni a ja mam poważny kryzys z Tż-tem. Zastanawiam sie czy to wszystko ma w ogóle sens.......Ostatnio tylko ja sie staram w tym związku nie dostając nic w zamian.

Mam depresje na maxa......siedze i łezki mi kapią
też tak miałam ale mój troche się obudził chodz nie dokońca, nie zauwrza co robi nie tak... w sumie czego nie robi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0032.jpg (72,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0044.jpg (51,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0046.jpg (73,9 KB, 60 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:32   #3874
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka



proszę to zdjecia co robiłam w październiku
1-przed
2-po
3-całość



no właśnie...
zacznij pić pokrzywę naprawde pomaga



rudasek



też tak miałam ale mój troche się obudził chodz nie dokońca, nie zauwrza co robi nie tak... w sumie czego nie robi
Kotka piękniesama teraz zastanawiam się nad alfą bo robię kolestonemMuszę się Bunny poradzić

A i włoski Ci podrosły,widać na awatarze

Dziewczyny wy tu tak o przeprowadzkach ,mieszkaniach.Mi też się marzy własne mieszkanko, ciasne ale własneAle w tej chwili to niemożliwe i nie wiem czy kiedykolwiek będzie to możliwe.Tż pracuje w budowlance a wiadomo zimą to martwy czas a ja w tej chwili nie pracujęNawet jak już pójdę do pracy to nie wiem czy jakiś bank udzieli nam kredytu na tak dłuuugi czasA pomocy finansowej ze strony rodziców nie mamy...Ach ciężko jest w tej Polsce,żeby miał kto nas zabrać za granicę to byśmy wyjechali stąd...
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:39   #3875
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Po prostu ma mnie i myśli, że jak mnie zdobył to nie musi się nic a nic już o mnie starac.... Nawet ostatnio ze sobą nie rozmawiamy. Boli mnie to bardzo i wykańcza - mam nadzieje że to tylko chwilowy kryzys....
Poza tym są ciągle kłotnie o sprzątanie- chce zrobić ze mnie kurę domową ale się nie dam.
Poprawi sie napewno, ja też nie raz taki kryzys przeżyłam z moim ze mało co sie nie roztaliśmy ale musisz walczyć musisz sie kłócić bo jednak trzeba walczyć o swoje by sie żyło dobrze a nie pod dyktando drugiej osoby

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Kotka piękniesama teraz zastanawiam się nad alfą bo robię kolestonemMuszę się Bunny poradzić

A i włoski Ci podrosły,widać na awatarze

Dziewczyny wy tu tak o przeprowadzkach ,mieszkaniach.Mi też się marzy własne mieszkanko, ciasne ale własneAle w tej chwili to niemożliwe i nie wiem czy kiedykolwiek będzie to możliwe.Tż pracuje w budowlance a wiadomo zimą to martwy czas a ja w tej chwili nie pracujęNawet jak już pójdę do pracy to nie wiem czy jakiś bank udzieli nam kredytu na tak dłuuugi czasA pomocy finansowej ze strony rodziców nie mamy...Ach ciężko jest w tej Polsce,żeby miał kto nas zabrać za granicę to byśmy wyjechali stąd...
Dziękuje próbuj bo warto ja jestem bardzo zadowolona

nom rosną już przestałam mierzyć, ale w zeszłym roku troche mniej o nie dbałam w sensie suplementacji, w tym nadrobię
teraz biorę vitapil bo jest najlepszy z tych wszystkich suplementów a pokrzywę piłam 3 m-c jeszcze wiec jest ok

a co do mieszkania to mi też by sie zdało bo z teściową to szału już dostaję i jeszcze latam pomiedzy mieszkaniem które wyanjmuje mama a pomiedzy tym domem tesciowej i czasem sama sie gubie gdzie co mam, takie życie na dwa domy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:52   #3876
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

My z Tż teraz wynajmujemy w bloku na 10 piętrze mieszkanie ale raczej po skończeniu umowy będziemy czegoś szukać warunki umowy fajne wynajmujemy od świetnego wyrozumiałego gościa który Nam już kilka razy szedł na rękę ale okolica mi się nie podoba głośno bo ekspresówka blisko no i okolica jest paskudna świnie wyrzucają śmieci na własny trawnik już nie wspomnę o zakazie wyprowadzania psów na każdym trawniku. Człowiek musi się kitrać to jeszcze dodatkowo musi patrzeć pod swoje nogi i psa łapy bo puszki po konserwach dziady wyrzucają przez okna nawet mimo że kontenerów jest w okolicy mnóstwo. Smutna zaniedbana okolica a wystarczy tylko posprzątać i zadbać o zieleń to się nikomu nie chce. Mimo to odżyliśmy z Tżtem dzięki temu że jesteśmy już na swoim przed tym też mieszkaliśmy trochę u moich rodziców a później trochę u Niego i tutaj odczuliśmy ogromną ulgę.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 16:53   #3877
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Poprawi sie napewno, ja też nie raz taki kryzys przeżyłam z moim ze mało co sie nie roztaliśmy ale musisz walczyć musisz sie kłócić bo jednak trzeba walczyć o swoje by sie żyło dobrze a nie pod dyktando drugiej osoby



Dziękuje próbuj bo warto ja jestem bardzo zadowolona

nom rosną już przestałam mierzyć, ale w zeszłym roku troche mniej o nie dbałam w sensie suplementacji, w tym nadrobię
teraz biorę vitapil bo jest najlepszy z tych wszystkich suplementów a pokrzywę piłam 3 m-c jeszcze wiec jest ok

a co do mieszkania to mi też by sie zdało bo z teściową to szału już dostaję i jeszcze latam pomiedzy mieszkaniem które wyanjmuje mama a pomiedzy tym domem tesciowej i czasem sama sie gubie gdzie co mam, takie życie na dwa domy
No widać że podrosły i się zagęściłyKotka a jakie Ty masz naturale że na wodzie 12% robisz?
ja ze swoimi teściami bym nie wytrzymała,a szczególnie z teściemWynajmujemy małe mieszkanie ale wolę takie jak mieszkanie z teściami...


Carolajn nie ma to jak mieszkać samemuWtedy najlepiej się ludzie dogadują

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-03-29 o 16:55
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 17:31   #3878
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Carolajn nie ma to jak mieszkać samemuWtedy najlepiej się ludzie dogadują
Przede wszystkim swoboda bo już nie muszę się martwić tym czy mogę w TYM momencie iść i zrobić Nam jeść czy kuchnia nie jest zajęta czy mogę się iść wykąpać czy jest wolne a jeśli jest to ile tam będę mogła siedzieć żeby nikomu z rodziny Tż nie blokować możemy chodzić spać kiedy chcemy wstawać kiedy chcemy możemy się napić jeśli mamy ochotę a nawet możemy się upić i nikt nie będzie krzywo na Nas patrzył z tego powodu można tak wymieniać już nie wspomnę o sytuacjach intymnych kiedy to człowiek się stresował czy mama albo siostra Tżta nie wejdą z jakąś sprawą a w razie zamkniętych drzwi na klucz nie trzeba będzie się tłumaczyć dlaczego się zamykamy BA! Nie musimy się już zamykać
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 21:55   #3879
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
w albumie więcej zdjęć
pięknie
teraz jestes nie Agatka tylko Rugatka
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wszyscy się cieszą wiosna w pełni a ja mam poważny kryzys z Tż-tem. Zastanawiam sie czy to wszystko ma w ogóle sens.......Ostatnio tylko ja sie staram w tym związku nie dostając nic w zamian.

Mam depresje na maxa......siedze i łezki mi kapią
ojej az tak źle może trzeba odbyć poważną rozmowe
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Po prostu ma mnie i myśli, że jak mnie zdobył to nie musi się nic a nic już o mnie starac.... Nawet ostatnio ze sobą nie rozmawiamy. Boli mnie to bardzo i wykańcza - mam nadzieje że to tylko chwilowy kryzys....
Poza tym są ciągle kłotnie o sprzątanie- chce zrobić ze mnie kurę domową ale się nie dam.
może trzeba mu porządnie nagadać
najważniejsze to nie trzymaj tego w sobie tylko mów mu odrazu co Cię boli faceci maja czasem problem z myśleniem i niedociera do nich lub dociera zapóźno jak czasem coś głupiego powiedza lub zrobią
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka



proszę to zdjecia co robiłam w październiku
1-przed
2-po
3-całość



no właśnie...
zacznij pić pokrzywę naprawde pomaga



rudasek



też tak miałam ale mój troche się obudził chodz nie dokońca, nie zauwrza co robi nie tak... w sumie czego nie robi
pięknie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 22:04   #3880
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
teraz jestes nie Agatka tylko Rugatka

ale dalej poziom blond wiec zostaje z Wami
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 07:12   #3881
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jak tylko coś ciekawego z sukienek znajde to na pewno wam pokaże

Mam pytanie do dziewczyn, które farbowały Majirelem,w jakich proporcjach mieszamy farby z oxy? Mi się kołacze coś po głowi,że 1:1,5 (w moim przypadku 100ml farby +150 ml oxy)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 09:02   #3882
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Jak tylko coś ciekawego z sukienek znajde to na pewno wam pokaże

Mam pytanie do dziewczyn, które farbowały Majirelem,w jakich proporcjach mieszamy farby z oxy? Mi się kołacze coś po głowi,że 1:1,5 (w moim przypadku 100ml farby +150 ml oxy)
Ja farbowałam, ale nie pamiętam. Ale mam chyba zdjecie jeszcze. Wyszło tak sobie. Znajdź proporcje na allegro, zazwyczaj są w opisach aukcji.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:11   #3883
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Juz sobie znalazłam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:21   #3884
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Juz sobie znalazłam
Ok

jejuu przez te zmiane czasu jestem rozbita...nie mogłam wstać a jeszcze dziadek do mnie rano dzwonił i mnie obudził ze ugotował grochówkę i czy ja chcę po nią przyjechać

a po południu idę z Siostrą na Muppety do kina
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:13   #3885
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Lavia smutno się czyta takie wiadomości Mam nadzieję, że wszystko się Wam ułoży

Kotka kolorek cudo a jaka soczysta pomadka, kocham takie.

I tradycyjnie zanudzę Was zdjęciami działki Wczoraj było bardzo ciepło, siedzieliśmy aż do zachodu słońca ( tzn. na pewno nie siedzieliśmy), porobiłam kilka zdjęć, ale oczywiście znów nie zabrałam aparatu...więc pstrykał smartfon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz3.jpg (164,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (104,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (112,5 KB, 42 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:10   #3886
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Zdjęcie tylko tyłu włosów 2 dni temu farbowanych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (70,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (63,8 KB, 52 załadowań)
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 15:05   #3887
eura28
Raczkowanie
 
Avatar eura28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 212
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Pomocy Rozjaśniłam włosy kąpielą rozjaśniającą. Z brązu wyszedł ciemny blond, ale rudy Położyłam na to lodowy blond (casting) z nadzieją, że kolor się ochłodzi, ale nic z tego... Odczekać trochę i spróbować znowu z farbą? Kupiłam szampon Joanny usuwający żółty odcień z blondu, ale nie nastawiam się na cuda.
eura28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 18:17   #3888
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Paulinka, bardzo ładny kolorek

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ok

jejuu przez te zmiane czasu jestem rozbita...nie mogłam wstać a jeszcze dziadek do mnie rano dzwonił i mnie obudził ze ugotował grochówkę i czy ja chcę po nią przyjechać

a po południu idę z Siostrą na Muppety do kina
Oj grochówkę, taką prawdziwą zawiesistą to i ja bym zjadła, podeślij mi trochę, oczywiście jak dziadek da więcej
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 19:02   #3889
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Zdjęcie tylko tyłu włosów 2 dni temu farbowanych.
pięknie


aniu Ty nas nie zamęczaj zdjęciami tylko nas zaproś na grilla w lato

też dziś byłam na działeczce i pewnie teraz będę tam codziennie jak tylko pogoda pozwoli
uwielbiam tez sadzić ,plewić,kosić trawe i robić różne klombiki i inne pierdółki z kamieni itp.

dziś mija 2 tygodnie od farbowania i wydaje mi się, że mogę spokojnie miesiąc wytrzymać z odrostem tymbardziej , że na urodzinki chciałabym mieć świeżutkie ufarbowane włoski , więc to akurat będzie miesiąc od farbowania
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 19:36   #3890
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia fajnie by było)), ale my tak rozsiane po kraju jesteśmy, że chyba jedynie cud mógłby sprawić, by taki grill wypalił. Ale jak ktoś blisko mieszka to zapraszam
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 19:57   #3891
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hejka


Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
My z Tż teraz wynajmujemy w bloku na 10 piętrze mieszkanie ale raczej po skończeniu umowy będziemy czegoś szukać warunki umowy fajne wynajmujemy od świetnego wyrozumiałego gościa który Nam już kilka razy szedł na rękę ale okolica mi się nie podoba głośno bo ekspresówka blisko no i okolica jest paskudna świnie wyrzucają śmieci na własny trawnik już nie wspomnę o zakazie wyprowadzania psów na każdym trawniku. Człowiek musi się kitrać to jeszcze dodatkowo musi patrzeć pod swoje nogi i psa łapy bo puszki po konserwach dziady wyrzucają przez okna nawet mimo że kontenerów jest w okolicy mnóstwo. Smutna zaniedbana okolica a wystarczy tylko posprzątać i zadbać o zieleń to się nikomu nie chce. Mimo to odżyliśmy z Tżtem dzięki temu że jesteśmy już na swoim przed tym też mieszkaliśmy trochę u moich rodziców a później trochę u Niego i tutaj odczuliśmy ogromną ulgę.
rozumiem, ale ja puki co sie męcze bo też pracuje razem z Tż-tem i chce chwile czasem od niego odpocząć

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
No widać że podrosły i się zagęściłyKotka a jakie Ty masz naturale że na wodzie 12% robisz?
ja ze swoimi teściami bym nie wytrzymała,a szczególnie z teściemWynajmujemy małe mieszkanie ale wolę takie jak mieszkanie z teściami...
Bunny oceniła nature moją na 7,5 ale moje cieżko sie rozjaśniają i odrost wiecznie łapał na kurczakowaty przy 9%



Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Przede wszystkim swoboda bo już nie muszę się martwić tym czy mogę w TYM momencie iść i zrobić Nam jeść czy kuchnia nie jest zajęta czy mogę się iść wykąpać czy jest wolne a jeśli jest to ile tam będę mogła siedzieć żeby nikomu z rodziny Tż nie blokować możemy chodzić spać kiedy chcemy wstawać kiedy chcemy możemy się napić jeśli mamy ochotę a nawet możemy się upić i nikt nie będzie krzywo na Nas patrzył z tego powodu można tak wymieniać już nie wspomnę o sytuacjach intymnych kiedy to człowiek się stresował czy mama albo siostra Tżta nie wejdą z jakąś sprawą a w razie zamkniętych drzwi na klucz nie trzeba będzie się tłumaczyć dlaczego się zamykamy BA! Nie musimy się już zamykać
po tysiąckroć sie zgadzam

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


pięknie
dzięki

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Lavia smutno się czyta takie wiadomości Mam nadzieję, że wszystko się Wam ułoży

Kotka kolorek cudo a jaka soczysta pomadka, kocham takie.

I tradycyjnie zanudzę Was zdjęciami działki Wczoraj było bardzo ciepło, siedzieliśmy aż do zachodu słońca ( tzn. na pewno nie siedzieliśmy), porobiłam kilka zdjęć, ale oczywiście znów nie zabrałam aparatu...więc pstrykał smartfon.
ale masz pięknie wszystko urządzone na pewno kosztowało dużo wysiłku i pieniędzy
pomadka z inglot czerwona taka żarówa

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Zdjęcie tylko tyłu włosów 2 dni temu farbowanych.
bardzo ładne taki beżowy blond chłodny
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 20:04   #3892
Kalka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Blondynki sa najbardziej pociagajace faceci od zawsze woleli blondynki !
Kalka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 08:41   #3893
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczyny

Ale u mnie piękna pogoda Wczoraj pomyłam w końcu okna na parterze, zostały mi jeszcze te na górze i wsio

Idę rozruszać trochę kości, odezwę się do Was po ćwiczeniach

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalka001 Pokaż wiadomość
Blondynki sa najbardziej pociagajace faceci od zawsze woleli blondynki !
A ja jestem szatynką
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 10:22   #3894
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

oj tam, oj tam powtórzę za Kiepurą: ,,Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki całować chcę"
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:24   #3895
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej


Mam do was pytanie. Wywoływała któraś z was zdjęcia w rossmannie albo w empiku?

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
oj tam, oj tam powtórzę za Kiepurą: ,,Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki całować chcę"
Dokładnie, piękno kobiety nie tkwi w jej włosach, a w umyśle.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:36   #3896
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej


Mam do was pytanie. Wywoływała któraś z was zdjęcia w rossmannie albo w empiku?

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------


Dokładnie, piękno kobiety nie tkwi w jej włosach, a w umyśle.
Wywoływałam w rossmanie
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 16:53   #3897
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Wywoływałam w rossmanie
I jak z jakością tych zdjęć?
pytam się, bo mam do wywołania 150 fotek, a tam mają o połowę tańsze odbitki.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:30   #3898
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
I jak z jakością tych zdjęć?
pytam się, bo mam do wywołania 150 fotek, a tam mają o połowę tańsze odbitki.
Zdjęcia są okej, jednak gorzej ze zdjęciami robionymi z telefonu. Wywoływałam zdjęcia robione lustrzanką i bardzo ładnie wyszły. Nie wiem czy aparat ma jakieś znaczenie, ale kolory ze zdjęć z telefonu są dziwne
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 20:38   #3899
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Dzis miałam egzamin ustny, tez z tamtego tygodnia zdany także ciesze się Jutro zaczynam nauke do kolejnego.
a potem dziś miałam relax, bylam z Siostra u weterynarza (znaczy z psemi moja Siostra była z nami). znaczy mały relax-pies u weterynarza ojj plotę jak poparzona
Mama zakupila mi dziś:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ored-hair.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nditioner.html

Jest kochana


Widzę ze Ania wstawiasz piękny swój ogród Przyjadę na grilla, a jak. w walacje Mam psa pogłaskać wiec wpaść i tak musze

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2014-03-31 o 21:04
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:22   #3900
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Dzis miałam egzamin ustny, tez z tamtego tygodnia zdany także ciesze się Jutro zaczynam nauke do kolejnego.
a potem dziś miałam relax, bylam z Siostra u weterynarza (znaczy z psemi moja Siostra była z nami). znaczy mały relax-pies u weterynarza ojj plotę jak poparzona
Mama zakupila mi dziś:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ored-hair.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nditioner.html

Jest kochana


Widzę ze Ania wstawiasz piękny swój ogród Przyjadę na grilla, a jak. w walacje Mam psa pogłaskać wiec wpaść i tak musze

Ale mnie ubawiłaś, z siostrą do weta a w sumie czemu nie?
Wpadaj na grilla Agatko, tylko daj wcześniej znać i określ kulinarne gusta
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.