Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-05, 19:57   #3241
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
To chyba ja najwiecej zaplacilam za usg bioderek :P 100zl ale na NFZ nawet nie mialam co marzyc :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja dałam najwięcej 120 ;/
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 20:00   #3242
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kyte najlepiej spróbuj podać za dnia kilka pierwszych razy żeby zobaczyć czy nic się nie dzieje bo jak rozboli dzidzie brzuszek to może być nieciekawa noc - tak doradzila nam pediatra

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 20:22   #3243
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Przesadzają z tymi cenami usg

Gabrysiaczek właśnie kupiłam i dam jutro za dnia, ciekawe czy choć troche się napije, bo Natala niebutelkowa. A mnie piersi już bolą..
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 20:22   #3244
katarzyna2500
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna2500
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Masuria
Wiadomości: 66
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Kyte najlepiej spróbuj podać za dnia kilka pierwszych razy żeby zobaczyć czy nic się nie dzieje bo jak rozboli dzidzie brzuszek to może być nieciekawa noc - tak doradzila nam pediatra
zgadza sie, ja nie konsultowałam, ale też najpierw przetestowałam czy Nince pasuje ten rodzaj mleka.
__________________
Ninka 18.11.2013r

No solo de pan vive el hombre
Y no de excusas vivo yo.
katarzyna2500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 20:33   #3245
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ja na początku zdawałam Bebilon Ha teraz chcę przejść na Bebiko zwykle ale nie wiem czy jej spasowalo bo wtedy po nim płakała i purtala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 20:51   #3246
katarzyna2500
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna2500
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Masuria
Wiadomości: 66
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Ja na początku zdawałam Bebilon Ha teraz chcę przejść na Bebiko zwykle ale nie wiem czy jej spasowalo bo wtedy po nim płakała i purtala
A od czego to HA?
Karmisz cyklem mieszanym, prawda? jak to u Ciebie wygląda? Ile kp, ile MM?
__________________
Ninka 18.11.2013r

No solo de pan vive el hombre
Y no de excusas vivo yo.
katarzyna2500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 21:08   #3247
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam wieczornie. ale Kacper dał mi dzisiaj popalić :. mam dość normalne ;( Ale widzę u niego ze kilka dni i druga jedyneczka sie pojawi.. aaaaaaa padam normalnie, nie mam sił nic zrobić jeszcze nie chciał zjeść całej porcji wiec pewnie obudzi sie w nocy wczesniej ;( choć mam nadzieje ze jak taki zmęczony to ładnie przespi nocke.

Kyte- nie musisz, ale pewnie na wizycie lekarz bedie pytał [moja pyta zawsze] czy dalej ylko kp czy cos jeszcze:P

Katarzyna
- nam dady tez nie przemakają ale Premium Care przemakały

Ide spac bo ledwo siedze. dobranoc
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 21:23   #3248
katarzyna2500
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna2500
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Masuria
Wiadomości: 66
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Witam wieczornie. ale Kacper dał mi dzisiaj popalić :. mam dość normalne ;( Ale widzę u niego ze kilka dni i druga jedyneczka sie pojawi.. aaaaaaa padam normalnie, nie mam sił nic zrobić jeszcze nie chciał zjeść całej porcji wiec pewnie obudzi sie w nocy wczesniej ;( choć mam nadzieje ze jak taki zmęczony to ładnie przespi nocke.

Kyte- nie musisz, ale pewnie na wizycie lekarz bedie pytał [moja pyta zawsze] czy dalej ylko kp czy cos jeszcze:P

Katarzyna
- nam dady tez nie przemakają ale Premium Care przemakały

Ide spac bo ledwo siedze. dobranoc
oho ząbek idzie, współczuję Kochana.
Prześpi, prześpi, bądźmy dobrej myśli
To ja się tak nie bawię!!! ja mam jakieś "złe Dady"
__________________
Ninka 18.11.2013r

No solo de pan vive el hombre
Y no de excusas vivo yo.
katarzyna2500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 21:51   #3249
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kyte, nie dziwię się że chcesz dokarmiać. I tak długo wytrzymałaś

Dziewczyny karmiące piersią- czy wasze dzieci w nocy potrafią zjeść z butli? Bo tak się zastanawiamy,bo w czerwcu mam koncert i 2 wesela i muszę kiedyś sprawdzić czy w ogóle zasypianie wieczorem i później nocna szamka ma rację bytu bez cycka. W ogóle jakoś mi się na razie nie widzi to zostawianie Iguli z kimś na cały dzień prawie i noc. Mam wrażenie że nikt nie zajmie się nią tak jak ja... Powiedzcie czy to normalne czy robi się ze mnie matka-wariatka? .
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek

Edytowane przez Kociak85
Czas edycji: 2014-04-06 o 08:43
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 23:01   #3250
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam nocnie,
Padał na nos, taki miałam aktywny dzień wyslalam tz na spacer z Misia a sama skoczyłam na shopping w miasto. Zrobiłam zakupy w markecie i wydalam jeszcze 100zl w Rossie. Już nie pamiętam kiedy byłam na zakupach. Za dużo czasu nie miałam bo 2,5h no ale i tak super sie czuje po takim wypadzie. Jutro jedziemy do teściow 100 km w jedną stronę. Zobaczymy jak Misia to zniesie

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość

Dziewczyny karmiące piersią- czy wasze w dziwci w nocy potrafią zjeść z butli? .
Ją tylko raz byłam w takiej sytuacji. Misia miała 8 tyg a ja trafiłam do szpitala. Moja mama dawała jej odciagniete mleko z butli. Łącznie było 5 karmien. Mała jakoś dała radę no ale była mała więc dała sie oszukać butla. Nie próbowałam już więcej używać butli bo po tym jednym dniu miałam stracha że nie będzie chciała cycusia
Też tak mam takie obawy że nikt inny nie zajmie sie Misia dobrze. No może ufam mojej mamie, ale po tym jednym dniu widziałam że była zestresowana. Chyba te wszystkie wynalazki dla bobasow ją przerazaly. Za jej czasów były np inne butle i mama bała sie że coś pomyli przy składaniu smoka itp. Za to niewątpliwie mama ma duże doświadczenie i intuicję. Ładnie Misie zagaduje i ona w ogóle nie płacze jak z nią jest. Moj mąż na początku trochę nie ogarniał niektórych kwestii, np nie założył kapciuszkow i miała lodowate stopki, a to kocykiem nie przykrył jak sie rozkopala itp. Teraz już jest lepiej Praktyka czyni mistrza

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 03:14   #3251
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam się nocnie.Jestem w szoku moje dziecko obudziło się dopiero pierwszy raz na karmienie.Ale ja nie prxyzwyczajona non stop czuwałam i miałam wyrywkowy sen.W sumie Natala była dziś na cycu tak często że piersi bolą mnie tak samo jak na początku.Ale mleka w tych moich małych piersiątkach mam., mimo wszystko leci i leci.Nie wiem dlaczego mała nie może się tak najeść
Melduję że groszek jest za nami.Natala jadła groszek lepiej niż marchewke.W sumie nie dziwie się.Też jak byłam mała to nie lubiłam takiego przecierku marcgewkowego.To też mi nie smakowało
Co do dokarmiania, namówiła mnie do tego....teściowa (!) Ogólnie möwiła wcześniej że cyc jest bardzo ważny że po co sztucznie itd.Ale chyba sama jakby widzi że ona potrzebuje czegoś więcej.Namówiła mnie na marcheweczke na rozszerzanie diety.Natalia na każdego okropnie wielkimi oczami patrzała kto coś jadł i memłała językiem .Aż żal było przy niej coś jeść.Jutro w dzień podam jej bebiko i zobaczę.Trzymajcie kciuki

Rybka szczerze współczuję i łączę się w bólu.Ze zmęczenia okropnie mnie brzuch bolał.Kacperek pewnie też sm wykończony tymi ząbkami no nic, trzeba przetrwać.Pamiętajmy że te zęby kiedyś wyjdą Mam nadzieję, że teraz sobie smacznie śpisz

Kociak ciągle biję się z myślami czy aby dobrze robię podając jej to mleko. Jest to dla mnie strasznie trudne.Ale muszę chociaż zobaczyć czy moje dziecko będzie od tego szczęśliwsze i bardziej najedzone.
Co do zostawienia dziecka- w pełni Cie rozumiem. Jak mam możliwość podrzucenia hej u teściowej i mam plan pojechać do paru sklepów czy podejść w pare miejsc, zazwyczaj kończy się na jednym bądź na dwóch miejscach bo ciągle myśle o małej i nie mogę się skupić.Wracam po chwili Marzy mi się taka noc na wyspanie się albo na pójście gdzieś gdzie będę mogła potupać nóżką, ale nie wiem czy byłabym w stanie zostawić ją na tak długo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:14 ---------- Poprzedni post napisano o 04:10 ----------

Ania Frania trzymam kciuki za podróż Nic się nie denerwuj dziecie jak poczuje wibracje to szybko Wam zaśnie za zakupy i swobodne wyjście na miasto.2,5 godz....dobre i to!

Eehhh a mohe dziecko dalej nie śpi..do później mamusie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 08:24   #3252
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

witam po ciezkiej nocce:P

juz widac zabka dwa dni góra i calkiem sie przebije mam nadzieje ze po tym juz bedzie lepiej bo maly nie chcełyzeczka jesc.. :P

pozniej napisze cos wiecej :P
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 09:46   #3253
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Katarzyna HA jest dla alergików , chyba jest też lżejsze bo po nim nie robiła kilka dni kupy jak po moim mleku ale nic się po nim nie działo więc przeszliśmy na zwykle po którym od razu kupa to Ha jest dwa razy droższe ALE muszę obserwować bo rano ppłakała wczoraj ale nie wiem czy od tego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 09:54   #3254
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Gabrysiaczek a dlaczego dawalas Laurze mleko HA jak nie ma alergii?

Witam!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 09:56   #3255
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej, hej
Mamy jechac dzis na zakupy a poki co wieje i pada miejmy nadzieję, że się wyklaruje trochę...
Wczoraj mnie nie było, bo musiałam wreszcie chałupę ogarnąć jak mała spała

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
dzien dobry

u nas dzisija brzydko, no i mi się Malwina rozchorowała. musze uważać by Hani nie zaraziła
To zdróweczka dla Malwinki

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość

My ciagle na spacerach ostatnio

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szwędacze

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny karmiące piersią- czy wasze dzieci w nocy potrafią zjeść z butli? Bo tak się zastanawiamy,bo w czerwcu mam koncert i 2 wesela i muszę kiedyś sprawdzić czy w ogóle zasypianie wieczorem i później nocna szamka ma rację bytu bez cycka. W ogóle jakoś mi się na razie nie widzi to zostawianie Iguli z kimś na cały dzień prawie i noc. Mam wrażenie że nikt nie zajmie się nią tak jak ja... Powiedzcie czy to normalne czy robi się ze mnie matka-wariatka? .
Póki co to ciężko mi sobie wyobrazić, że zostawiam małą na noc...choć ona ładnie przesypia do rana. Ale nie dajmy się zwariować w lato już Igula będzie starsza to powinno być łatwiej

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
witam po ciezkiej nocce:P

juz widac zabka dwa dni góra i calkiem sie przebije mam nadzieje ze po tym juz bedzie lepiej bo maly nie chcełyzeczka jesc.. :P

pozniej napisze cos wiecej :P
Współczuję

Już 2 ząbalek oby wrócił wesoły Kacperek

Kyte za mm, żeby Natalka ładnie przyjęła

Ania Frania fajnie tak się wyrwać bez dziecia na szoping

Mała kima to lecę się ogarnąć

Miłej niedzieli
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 09:57   #3256
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Tak położna powiedziała a pediatra mówiła że nie przeszkadza bo to mleko delikatniejsze i żeby miesiąc stosować jak wszystko będzie ok to na zwykle przejść

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 10:13   #3257
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam się niedzielnie.moja myszka w nocy sobie harcowała, a co da mamusi pospać
Dziś cały dzień zamierzam się byczyć.Całą noc bolały mnie plecy chyba korzonki nie mogłam znaleźć sobie pozycji do spania.Wieczorem wczoraj zrobiłam karkówke w pomidorach więc mam obiad na dzisiaj
Rybko ząbek wyjdzie Kacperek wróci
Paulina brawa za posprzątane mieszkanie u mnie też vy się przydało
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 18:46   #3258
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

zĘBOL NA WIERZCHU :d CZYLI 2 JEDYNKI ZA NAMI

kyte i jak tam mała na mm?

widac ze niediela :P wszytkie pochowały sie z mężami i dziećmi :P
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 19:32   #3259
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
zĘBOL NA WIERZCHU :d CZYLI 2 JEDYNKI ZA NAMI

kyte i jak tam mała na mm?

widac ze niediela :P wszytkie pochowały sie z mężami i dziećmi :P
jestem dumna z Kacperka

No właśnie nijak Była głodna płakała wypluwała, zrobiłam jej 120 ml, a tam nie zostało opróżnione nic. Próbowałam na różne sposoby ale w końcu się poddałam Mam tak obolałe sutki, bo mała tak często na cycu że aż mam łzy w oczach
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 20:01   #3260
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Kyte współczuję u mnie było to samo ale na szczęście mała zalapala butelkę..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:38   #3261
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

mamusie i dzieciaczki

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Przede wszystkim najlepszego dla dzieciaczków świetujących
W szczególności za pierwsze pół roczku dla Majeczki i Liweczki !!!!!

Nadrabiam zaległości tygodniowych prawie


Dziękuję ślicznie dziewczyny za odpowiedzi mlekowe



Kyte Rozmowy nie było bo dyrektora ciagle nie ma w pracy.Ukrywa sie czy co więc na razie dalej w kropce.

Rybko,ania franiaWłasciwie to nie wiem chyba od 2 będziemy zaczynać przygodę z mm.Ale to dopiero za jakiś dłuższy czas ,na razie robię rozeznanie w razie wu
Klocuszek z Kacperka

kociakNo chodziło mi właśnie o to dziwne wyginanie do tyłu w taką jakby kołyskę /łuk.Bo kiedyś miałaś zapytać

Olenka smuteczki przyziemne mnie dopadły no cóż życie ale juz jest lepiej



Beatko Chodzę nad Dunajec,mam jakieś 3 km.Ale nad np Bialą jeszcze bliżej.A do Mrówki to też rzut beretem.Trzeba było esa pisać to i może bym tylek zebrała A tak na poważnie musimy się umówić koniecznie
A kp zamierzam jak długo się da,frajdę mi to sprawia i Tymkowi też
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2014-04-06 o 20:51
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:40   #3262
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

kyte, bo Natalka niebutelkowa jest prawda? Musisz próbować jej podawać butelkę do skutku - w końcu załapie o co chodzi. Tylko nie jak już jest głodna i się denerwuje (same mądrości napisałam, wiem ). No trzymam kciuki żeby Wam to wyszło.

Ja coraz częściej myślę o tych czerwcowych wyjazdach. Na jedno wesele pójdę na pewno bo jest na miejscu. Więc nawet jakby co, to w 15 minut mogę być w domu i pomóc/nakarmić czy co by tam trzeba było. Na drugie raczej się nastawiam, że nie pojedziemy, bo to gdzieś koło Lublina - drugi koniec Polski. Chociaż mężowi bardzo zależy niby, ale na razie nawet zaproszenia jeszcze nie dostaliśmy. A poza tym mąż to tylko mówi: "A co tam. Zostawi się ją z babcią". Wkurza mnie. Sam jeszcze nigdy nie został z małą na dłużej niż 4 godz (w tym 2 godz spaceru) a chce ją zostawić z babcią, którą Iga widuje raz na 2 tygodnie...
Z koncertem będę myśleć, bo to w sumie tak od 12 by mnie było i w nocy już bym wróciła. Najbardziej się martwię o spanie w ciągu dnia, bo Iga dość trudno zasypia i babcia (tzn moja czy męża mama) mogłaby sobie nie poradzić. Eh, sama nie wiem.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:13   #3263
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Kyte współczuję u mnie było to samo ale na szczęście mała zalapala butelkę..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak Ci się to udało? Boje się że Natala długo przez to nie pożegna się z cycem

Nemosku może szefuncio nosen wyczuwa że coś się święci
Pamiętaj że jeśli kiedykolwiek będą trapiły Ciebie jakieś smutki zawsze możesz się nam wyżalić a może uda się nam razem wymyśleć jakieś rozwiązanie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Kociak a może spróbujecie na próbe? Zobaczysz jak sobie babcie radzą także w ciągu dnia.Na początku jak pójdzie coś nie tak możecie poćwiczyć, będziesz spokojniejsza dziękuję za kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:13   #3264
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej hej,
Melduje sie po wyprawie. Napisze krótko że Misia dzielnie zniosła podróż, większość czasu w aucie przespala, trochę sie rozglądala więc ok. U teściów też była bardzo grzeczna. Zaliczyła drzemkę i potem jeszcze na spacerki 2,5h spala na powietrzu. Humor dopisywal i śmiała sie do wszystkch.

Poczytalam trochę ale poodpisuje jutro bo dziś padam na zęby

Dobranoc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:16   #3265
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Helou

ale mało do nadrabiania

Aaaaa, nie wiedziałam ze to USG bioderek jest płatne, u mnie w ogole nie ma takiego badania

A u nas ewidentnie jest cos nie tak ze skora, to znaczy już sama w glowe zachodzę co się dzieje, no bo mamy masc nawilzajaca, i jak używam tej masci to piekna skora na twarzy i czole, jak masc odstawie to od razu robi się bardzo sucha na czole i jeszcze pod kolankami takie jakby odparzenia wyszly czy cos, to znaczy raz sa a raz nie ma ehhhh,ciagle cos, idziemy jutro z tym do lekarza

Aha, z tym wieczornym dokarmianiem to u nas tez to wprowadziliśmy, bo jakos moje mleko przestalo wystarczac, przez kilka dni się budzila wieczorem po polozeniu do lozka, raz nawet chyba z trzy razy, ja myslalam ze cos z brzuszkiem bo tak strasznie plakala, a tu się okazało ze butelka mm wieczorem = szczęśliwe dziecko
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:21   #3266
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Aaallleeee puuuuuuchy
Pisać tu szybko co porabialiście w weekend

Pogoda się pięknie wyklarowała i zakupki się udały pokupowaliśmy zabawki na zająca, kosiarkę, kilka pierdół do domu aaa i małej katanę w Nexcie niech tylko pogoda sie utrzyma to będziemy stroić Majkę i będzie sie wozić w spacerówce

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
zĘBOL NA WIERZCHU :d CZYLI 2 JEDYNKI ZA NAMI

kyte i jak tam mała na mm?

widac ze niediela :P wszytkie pochowały sie z mężami i dziećmi :P
super, że tak szybko wyskoczyły

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
jestem dumna z Kacperka

No właśnie nijak Była głodna płakała wypluwała, zrobiłam jej 120 ml, a tam nie zostało opróżnione nic. Próbowałam na różne sposoby ale w końcu się poddałam Mam tak obolałe sutki, bo mała tak często na cycu że aż mam łzy w oczach
To była pierwsza próba podania butli??? Pewnie za którymś razem załapie o co kaman, trzymam kciuki żeby jak najszybciej

Ania Frania fajnie, że wyjazd się udał

Nemosku gdzie byłaś jak Cię nie było??

Poczytam trochę i lulu
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:34   #3267
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Z tego co zakodowałam,a mam już mieszaninę totalną

U nas w przychodni mierzą wzrost,główkę,klatkę i ważą co wizytę szczepienną

kociakJa karmię tylko wtedy kiedy mały zaczyna marudzić,jest niespokojny,szuka cycusia.Albo jesli widzę na zegarku że już dawno nie jadł.Czasem go przystawiam cześciej żeby się napił bo ostatnio woda jest be
O doczytałam podobny system jak u Kyte.
A z butli mały pije,pił od początku jak mnie sutki bolały to dawałam odciagniete mleko.Teraz nie ma z tym problemu,no chyba że w butli woda
A z zostawianiem dziecka tez mi cieżko.Dzisiaj stracilam małego z oczu jak bylam u rodzicow i od razu panika gdzie on jest.A był na rączkach u dziadka.Ale nie powiem trochę sobie odsapnęłam.Ogólnie nie mam pretensji jak ktoś się nim zajmie.
Ale nie daję się zwariować i jesli gdzieś mogę wyjść choćby do sklepu na 3 godziny to zostawiam z tżtem.Jego jestem pewna w tym sensie że jeśli np mały sie zadławi to wie co robić.Bo np moja mama boi sie jeszcze zostawac z Tymkiem na dłużej.

Iga zdrówka dla Poli,przeszedł jej juz katar?

Kyte, Lineczka za pełzaki słodki to widok,pupa do góry ale siły brak żeby do przodu ruszyć

Sorento za oczko
A jak po kontroli bioderkowej?
Eh tzci i te dziwne komputerowe gry.

Paulina,Kyte,Sorento,Rybk o Sciagnełyście mnie myślami
Ja cię ale mi miło że ktosik za mna tesknił
Jestem już,nie krzyczeć wiem opuściłam się aż mi glupio
Ale czasu jakoś mało,czasem humoru i chęci brak .Nie mogę siedzieć w chałpie bo depresji dostaję więć idę w tany
Mały prawie nie śpi do południa jak jestem w domu więc obowiązkowo chadzamy teraz na długie spacerki 2x dziennie.Do południa sami a po południu z tżtem.
Wieczorkiem nieraz juz nie chce mi sie kompa odpalać.Nawet tv nie oglądam.Zawsze jest cos do zrobienia,wiecie o co chodzi
Ale myślę sobie często co tam u Was i dzieciaczków


Magda Oby to nie byla krzywica

Katarzyna nie widziałam fotki za bioderka

Kyte Cwaniara z Natalki ale najwazniejsze że ulewanie sie zmniejszyło.Oby tak zostało
No i fajne zakupy.Ja wkrótce czyli po 10 wyruszam na ciuchy
O żesz ale czerwone szpile Ale będziesz się super prezentować
A co do pamperów to nam nigdy nie przeciekła pielucha(no na samym początku może 2 razy oryginalny pampers) ale teraz nie
Jedziemy na DADACH cały czas.
Dokładnie te falbanki wewnatrz pampka rozkładasz?

A co do mm tez mam takie myśli jakbym conajmniej katowała swoje dziecko .Właściwie nie wiem dlaczego tak mam i skąd mi sie to wzięlo
Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko próbować dawac cierpliwie dalej butlę.Mała nie chce zassać?

TaszantaMoim zdaniem badanie kliniczne i usg na bioderka jest b.ważne.No i wynika z tego fakt że im wczesniej wykryje sie potencjalne nieprawidłowości tym szybciej sie je wyleczy.
A że sobie kasę nabjają to swoja drogą.Nieraz skończyłoby sie na jednej wizycie ale daja na nastepną i NFZ musi płacic lekarzowi.Ot taka polityka :/
Z drugiej strony niektore dzieciaki nie maję robione(np za granicą) i jest ok.

Maomami dla mnie doba tez coraz krótsza.3 drzemki powiadasz ha to super.U nas nieraz tylko jedna 10 minutowa w ciagu dnia,no chyba że dluższa na spacerku.

Rybko Też bym się martwiła a co istotne nie przejmowala gadaniam innych tylko polegała na własnej intuicji.Rzeczywiście pamper po całej nocy powinien swoje wazyć Mysle że jak podajesz non stop cos do picia to jednak cos w żolądeczku zostaje i nie uleje wszystkiego.
Oby sie wyjaśniło skąd tak mało sikania
Uderzalabym do lekarza specjalisty jakby się nie poprawiło.
Kurcze żeby juz Wam sie wszystko ustabilizowało w końcu bo ciagle coś
za drugiego zębala!!!!!

Paulina Ty to masz dobrze z szopingowaniem

Ale się wypociłam
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:51   #3268
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
kyte, bo Natalka niebutelkowa jest prawda? Musisz próbować jej podawać butelkę do skutku - w końcu załapie o co chodzi. Tylko nie jak już jest głodna i się denerwuje (same mądrości napisałam, wiem ). No trzymam kciuki żeby Wam to wyszło.

Ja coraz częściej myślę o tych czerwcowych wyjazdach. Na jedno wesele pójdę na pewno bo jest na miejscu. Więc nawet jakby co, to w 15 minut mogę być w domu i pomóc/nakarmić czy co by tam trzeba było. Na drugie raczej się nastawiam, że nie pojedziemy, bo to gdzieś koło Lublina - drugi koniec Polski. Chociaż mężowi bardzo zależy niby, ale na razie nawet zaproszenia jeszcze nie dostaliśmy. A poza tym mąż to tylko mówi: "A co tam. Zostawi się ją z babcią". Wkurza mnie. Sam jeszcze nigdy nie został z małą na dłużej niż 4 godz (w tym 2 godz spaceru) a chce ją zostawić z babcią, którą Iga widuje raz na 2 tygodnie...
Z koncertem będę myśleć, bo to w sumie tak od 12 by mnie było i w nocy już bym wróciła. Najbardziej się martwię o spanie w ciągu dnia, bo Iga dość trudno zasypia i babcia (tzn moja czy męża mama) mogłaby sobie nie poradzić. Eh, sama nie wiem.
Widzisz rozwiązanie juz znalazalaś
Z tym drugim wyjazdem to chyba masz rację juz w 15 minut nie wrócisz do domu jakby co
Może babcia zasosuje swoje magiczne spsoyu żeby mała jednak usneła.Moja mama to Tymkowi śpiewa,buja go ,opowiada wierszyki no i chłopak odpływa
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Jak Ci się to udało? Boje się że Natala długo przez to nie pożegna się z cycem

Nemosku może szefuncio nosen wyczuwa że coś się święci
Pamiętaj że jeśli kiedykolwiek będą trapiły Ciebie jakieś smutki zawsze możesz się nam wyżalić a może uda się nam razem wymyśleć jakieś rozwiązanie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Kociak a może spróbujecie na próbe? Zobaczysz jak sobie babcie radzą także w ciągu dnia.Na początku jak pójdzie coś nie tak możecie poćwiczyć, będziesz spokojniejsza dziękuję za kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Hej hej,
Melduje sie po wyprawie. Napisze krótko że Misia dzielnie zniosła podróż, większość czasu w aucie przespala, trochę sie rozglądala więc ok. U teściów też była bardzo grzeczna. Zaliczyła drzemkę i potem jeszcze na spacerki 2,5h spala na powietrzu. Humor dopisywal i śmiała sie do wszystkch.

Poczytalam trochę ale poodpisuje jutro bo dziś padam na zęby

Dobranoc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za dzielną podróż

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Helou

ale mało do nadrabiania

Aaaaa, nie wiedziałam ze to USG bioderek jest płatne, u mnie w ogole nie ma takiego badania

A u nas ewidentnie jest cos nie tak ze skora, to znaczy już sama w glowe zachodzę co się dzieje, no bo mamy masc nawilzajaca, i jak używam tej masci to piekna skora na twarzy i czole, jak masc odstawie to od razu robi się bardzo sucha na czole i jeszcze pod kolankami takie jakby odparzenia wyszly czy cos, to znaczy raz sa a raz nie ma ehhhh,ciagle cos, idziemy jutro z tym do lekarza

Aha, z tym wieczornym dokarmianiem to u nas tez to wprowadziliśmy, bo jakos moje mleko przestalo wystarczac, przez kilka dni się budzila wieczorem po polozeniu do lozka, raz nawet chyba z trzy razy, ja myslalam ze cos z brzuszkiem bo tak strasznie plakala, a tu się okazało ze butelka mm wieczorem = szczęśliwe dziecko
Może jesz coś uczulającego?Może proszek?
Jaką maść macie?


Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Aaallleeee puuuuuuchy
Pisać tu szybko co porabialiście w weekend

Pogoda się pięknie wyklarowała i zakupki się udały pokupowaliśmy zabawki na zająca, kosiarkę, kilka pierdół do domu aaa i małej katanę w Nexcie niech tylko pogoda sie utrzyma to będziemy stroić Majkę i będzie sie wozić w spacerówce



super, że tak szybko wyskoczyły



To była pierwsza próba podania butli??? Pewnie za którymś razem załapie o co kaman, trzymam kciuki żeby jak najszybciej

Ania Frania fajnie, że wyjazd się udał

Nemosku gdzie byłaś jak Cię nie było??

Poczytam trochę i lulu
A się wakacjowałam i relaksowałam na spacerkach

Ah nie mogę doczekać się tego strojenia
Ja ostatnio widziałam super katanę w H&M.Zachorowłam na nią po prostu.Uwielbiam jeans

U nas weekend spacerowy tylko wczoraj bo chociaż chlodno było to siostra zaprosiła nas na grila-sezon otwarty
A dzisiaj senny dzien u rodziców.

Dobranoc
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 06:53   #3269
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzien dobry!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 07:46   #3270
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

hej hej hej :P

NEMOSEK

ania-frania fajnie ze wyjazd udany
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.