Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 19:40   #421
regazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 158
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Za to u mnie weekend ciut do bani jeżeli chodzi o humor..w piątek w środku dnia zwolnili jedną dziewczynę ode mnie z biura..najlepsza z nas wszystkich..bez powodu, bo po prostu kogoś musieli zwolnić :/ takie zwolnienia już od kilku tygodni trwają. Co najgorsze jesteśmy zatrudnieni przez agencję, która ma gdzieś ludzi.. Kto wie, może w poniedziałek i jak wrócę do domu po paru godzinach.. Dużo ludzi zwolnili wlaśnie w taki sposób, przyszli normalnie do pracy a za kilka min/godzin powiedziano im, że ich zwalniają... a w piątek to jakby ktoś siekierę w powietrzu powiesił, nikt się nie odzywał, wszyscy w szoku..Nikt nic nie wiedział, nawet nasz przełożony :/
regazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 07:53   #422
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez regazza Pokaż wiadomość
Za to u mnie weekend ciut do bani jeżeli chodzi o humor..w piątek w środku dnia zwolnili jedną dziewczynę ode mnie z biura..najlepsza z nas wszystkich..bez powodu, bo po prostu kogoś musieli zwolnić :/ takie zwolnienia już od kilku tygodni trwają. Co najgorsze jesteśmy zatrudnieni przez agencję, która ma gdzieś ludzi.. Kto wie, może w poniedziałek i jak wrócę do domu po paru godzinach.. Dużo ludzi zwolnili wlaśnie w taki sposób, przyszli normalnie do pracy a za kilka min/godzin powiedziano im, że ich zwalniają... a w piątek to jakby ktoś siekierę w powietrzu powiesił, nikt się nie odzywał, wszyscy w szoku..Nikt nic nie wiedział, nawet nasz przełożony :/
oj kochana współczuję, bo atmosfera w pracy pewnie nieciekawa :/ znam to uczucie, gdy każdy boi się o swój stołek - w poprzedniej pracy tak miałam, potrafili wywalić nawet najlepsze i najdłużej pracujące osoby z dnia na dzień, pod byle pretekstem... a ludzie kredyty pobrane mieli
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 08:44   #423
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Regazza - byłam kiedys w podobnej sytuacji... Stres niesamowity! Współczuję i mam nadzieję, ze sytuacja szybko sie zmieni ( na lepsze oczywiście!)

Ja dzisiaj zrobiłam swój pierwszy w życiu chleb na zakwasie Wyszedł przepyszny i juz planuję kolejne bochenki! Siedzę teraz i oglądam zdjęcia księżnej Kate i małego George'a - od dzisiaj sa w NZ i wszyscy tym tutaj zyją
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 10:03   #424
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

regazza o matko, baaardzo Ci wspolczuje, musi to byc niesamowity stres( Trzymam kciuki kochana, aby wiecej zwolnien nie polecialo...!

ja dzis ide odebrac nowe pozwolenie na pobyt, nie wiem czy dostalam na pol roku czy na rok...ehh mimo, ze mam umowe na czas nieokreslony to i tak dali mi najgorsze pozwolenie jakie moglam dostac ( takie, ktore sie wydaje dla studentow, albo au pair..max na rok ).
ale moja przyjaciolka z francji przyjechala na tydzien wiec kazda wolna chwile bede z nia speadzac.

okazalo sie, ze mimo pracy jestem wiekszym dnem finansowym niz myslalam, po oplaceniu czynszu, rachunkow i ubezpieczenia niemal nic mi nie zostaje. a nawet nie place za jedzenie..! nie wiem juz cos wypali z naszymi wakacjami Islandia znowu musi byc przelozona pozniej mielismy " tanszy" pomysl, Finlandia. Nawet Wam tu pisalam...ale po przeliczeniu okazalo sie, ze nawet tego nie dam rady oplacic. Tz wpadl zatem na taki ratunkowy pomysl, roadtrip. pojedziemy autem do Austrii, Niemiec i niemieckiej czesci Szwajcarii. znajdziemy tanie noclegi. mam nadzieje, ze choc to wypali, bo takich prawdziwych wakacji z Tz w ogole nie mialam, a takie z nicnierobieniem, zwiedzaniem, zakupami itd. mialam....chyba 6 lat temu. w Irlandii. co roku musze moje plany wakacyjne przekladac. wrrrr...zawsze sie znajduje cos wazniejszego. Mam nadzieje, ze w tym roku nic juz nie wyskoczy i choc ten roadtrip nam wyjdzie.



btw. ciekawe jak tam Kaaacha po swojej wyprawie do paryza!?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 11:24   #425
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

roux666, kurczę szkoda, że wakacje nie wypalą... strasznie mi ciebie szkoda, odpoczynek każdemu jest potrzebny. Może chociaż pojedzcie nad jakieś jezioro na tydzień? Może jakiś camping?? To też jest sposób na tanie wakacje... Może coś we Włoszech?
niusuance, mmmm! Ja ostatnio zbieram się do upieczenia chleba, ale nie mam dobrego sprawdzonego przepisu... a chciałabym się nauczyć piec chlebuś zanim wyjadę Jakoś francuskie pieczywo mi nie podchodzi... jedynie bagietki
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 11:29   #426
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
roux666, kurczę szkoda, że wakacje nie wypalą... strasznie mi ciebie szkoda, odpoczynek każdemu jest potrzebny. Może chociaż pojedzcie nad jakieś jezioro na tydzień? Może jakiś camping?? To też jest sposób na tanie wakacje... Może coś we Włoszech?
niusuance, mmmm! Ja ostatnio zbieram się do upieczenia chleba, ale nie mam dobrego sprawdzonego przepisu... a chciałabym się nauczyć piec chlebuś zanim wyjadę Jakoś francuskie pieczywo mi nie podchodzi... jedynie bagietki

serio nie lubisz tych wszystkich francuskich ciast? jejuuuu ja mysle, ze to od nich taka gruba jestem DD

kochana, ja malo zawalu nie dlstalam jak Tz zaproponowal roadtrip, on jesli ma prowadzic auto kilka h i to podczas wakacji to jest chory. wakacje to samolot. hotel i wypoczynek- dla niego. hehe kiedys niesmialo zaproponowalam camping...jego mina byla bezcenna. on sie boi owadow no i spanie w namiocie czy aucie campingowym NIE MOZE byc komfortowe. Mowie Ci, to taka luksusowa krolewna, ze szok. dlatego niesamowicie doceniam gest z roadtripem specjalnie wybrama taka droge, zeby nie prowadzil wiecej niz 4-5 h dziennie DD no i sam sie cieszy, ze w koncu tym swoim autem bedzie mogl poszalec na nie niemieckich autostradach, bo tu wiecej jak 110 czy 120km/h nie mozna...a jak juz mozna to chwilunie, przez male odcinki drogi.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 11:41   #427
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
serio nie lubisz tych wszystkich francuskich ciast? jejuuuu ja mysle, ze to od nich taka gruba jestem DD

kochana, ja malo zawalu nie dlstalam jak Tz zaproponowal roadtrip, on jesli ma prowadzic auto kilka h i to podczas wakacji to jest chory. wakacje to samolot. hotel i wypoczynek- dla niego. hehe kiedys niesmialo zaproponowalam camping...jego mina byla bezcenna. on sie boi owadow no i spanie w namiocie czy aucie campingowym NIE MOZE byc komfortowe. Mowie Ci, to taka luksusowa krolewna, ze szok. dlatego niesamowicie doceniam gest z roadtripem specjalnie wybrama taka droge, zeby nie prowadzil wiecej niz 4-5 h dziennie DD no i sam sie cieszy, ze w koncu tym swoim autem bedzie mogl poszalec na nie niemieckich autostradach, bo tu wiecej jak 110 czy 120km/h nie mozna...a jak juz mozna to chwilunie, przez male odcinki drogi.
hehe, nie no ciasta to ja uwielbiam, tarty, ciasto francuskie, magdalenki mniam! Tylko smak pieczywa czyli chleba/bułek mi nie odpowiada, nijak to się ma do prawdziwego pieczywa... bułki słodkie za to mają pyszne

Ciekawa jestem jak mój TŻ by zareagował na hasło camping ;p Pewnie podobnie do twojego
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 13:08   #428
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Regazza - o kurcze. Oby w pracy uspokoilo sie.

Harika - jak tylko przeczytalam o magdalenkach to od razu przypomnial mi sie Proust pprzeczytalabym cos co nie jest zwiazane z nauka.

Roux - fajny gest ze jego strony. Baw sie dobrze z kolezanka.

Niusu - wyobrazam sobie jak do Irl przyleciala krolowa (pierwszy raz odkad Irl jest niepodlegla) to wszyscy w pracy live tv ogladali.


A u nas to ja jestem za hotelem i samolotem. Kempingi i namioty to nie dla mnie.



Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:48   #429
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Co do pieczywa francuskiego to szczerze powiem bagietki same jadlam. Maja cos innego?
A to akurat lubie. Juz mi ta gabka irlandzka dawno zbrZydla.


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:27   #430
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
roux666, kurczę szkoda, że wakacje nie wypalą... strasznie mi ciebie szkoda, odpoczynek każdemu jest potrzebny. Może chociaż pojedzcie nad jakieś jezioro na tydzień? Może jakiś camping?? To też jest sposób na tanie wakacje... Może coś we Włoszech?
niusuance, mmmm! Ja ostatnio zbieram się do upieczenia chleba, ale nie mam dobrego sprawdzonego przepisu... a chciałabym się nauczyć piec chlebuś zanim wyjadę Jakoś francuskie pieczywo mi nie podchodzi... jedynie bagietki
Ja tez nie przepadam za tutejszym chlebem więc często sama piękę. Do tej pory robiłam drożdżowe bochenki (3 szkl mąki, 2 łyżki suchych drożdży, łyżka soli i 1 1/4 szkl wody - wymieszać, wyrabiać przez 10 min, odstawić do wyrośnięcia na godzinę, pptem do piekarnika (200-220 C) na 40-45 min i gotowe)
Teraz trafiłam na bloga http://www.moja-piekarnia.pl/ i kombinuje z chlebami na zakwasie. Pychotka taki świeży chlebunio z masełkiem i odrobiną soli

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
serio nie lubisz tych wszystkich francuskich ciast? jejuuuu ja mysle, ze to od nich taka gruba jestem DD

kochana, ja malo zawalu nie dlstalam jak Tz zaproponowal roadtrip, on jesli ma prowadzic auto kilka h i to podczas wakacji to jest chory. wakacje to samolot. hotel i wypoczynek- dla niego. hehe kiedys niesmialo zaproponowalam camping...jego mina byla bezcenna. on sie boi owadow no i spanie w namiocie czy aucie campingowym NIE MOZE byc komfortowe. Mowie Ci, to taka luksusowa krolewna, ze szok. dlatego niesamowicie doceniam gest z roadtripem specjalnie wybrama taka droge, zeby nie prowadzil wiecej niz 4-5 h dziennie DD no i sam sie cieszy, ze w koncu tym swoim autem bedzie mogl poszalec na nie niemieckich autostradach, bo tu wiecej jak 110 czy 120km/h nie mozna...a jak juz mozna to chwilunie, przez male odcinki drogi.
Ale masz księżniczkę w domu Roadtripy są fajne. Mi się marzy taki po wyspie południowej ale niestety w tym roku trochę krucho z kasą żeby jechać na kolejne wakacje.
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:38   #431
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Niusu - ale mi smaka narobilas na taki chlebek ale juz w przyszly czwartek bede w PL i najem sie chleba az do kolejnej wizyty

Padam. Bylam dzisiaj na akupunkturze i oslabilo mnie jeszcze bardziej niz w zeszlym tygodniu. I strasznie bolalo, ale to podobno dobrze bo chi sie wzmacnia.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 22:15   #432
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Marty a na dlugo jedziesz?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 10:58   #433
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
Ja tez nie przepadam za tutejszym chlebem więc często sama piękę. Do tej pory robiłam drożdżowe bochenki (3 szkl mąki, 2 łyżki suchych drożdży, łyżka soli i 1 1/4 szkl wody - wymieszać, wyrabiać przez 10 min, odstawić do wyrośnięcia na godzinę, pptem do piekarnika (200-220 C) na 40-45 min i gotowe)
Teraz trafiłam na bloga http://www.moja-piekarnia.pl/ i kombinuje z chlebami na zakwasie. Pychotka taki świeży chlebunio z masełkiem i odrobiną soli
Ooo dzięki za podpowiedzi i linka Strona pyszna, więc pewnie niedługo wypróbuję.
Cytat:
Co do pieczywa francuskiego to szczerze powiem bagietki same jadlam. Maja cos innego?
Mają i chleb i bułki, bułki nawet zjadliwe - z ziarnami, sezamem, z makiem, często kupujemy. Chleb to tylko taki pakowany widziałam, a od takiego to z dala ;p Bagietki są dobre, ale z prawdziwej boulangerie, a nie z supermarche to samo ze słodkimi bułkami, bez porównania te z piekarni, a z auchan
Cytat:
Bylam dzisiaj na akupunkturze i oslabilo mnie jeszcze bardziej niz w zeszlym tygodniu. I strasznie bolalo, ale to podobno dobrze bo chi sie wzmacnia.
akupunktura opowiedź coś więcej o tym, dlaczego wybrałaś tę metodę?? interesujesz się tym?

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2014-04-08 o 10:59
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 12:34   #434
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

aaaaaaaaa pisalam pisalam i odswiezylam str

w kazdym razie harika ja np tej irlandzkiej gabki mam juz dosc po ponad 6 latach

a ciotka kiedys po wycieczce do FR zalila sie jak to fr pieczywo niedobre
mowie nie narzekaj ciocia bo jednak nawet bagietka z supermarketu jest o wiele lepsza niz ten irlandzki chleb( albo pakowana gąbka albo soda czuc )

tak samo warzywa i owoce maja inny smak

oj odliczam odliczam
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 13:09   #435
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Harika - chodze a aku bo staramy sie o bobo. Wyniki badan wyszly nam dobrze, czekam na wizyte w szpitalu na wiecej badan a w miedzyczasie postanowilam sprobowac z aku, bo kolezanki mnie namowily.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 14:05   #436
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
aaaaaaaaa pisalam pisalam i odswiezylam str

w kazdym razie harika ja np tej irlandzkiej gabki mam juz dosc po ponad 6 latach

a ciotka kiedys po wycieczce do FR zalila sie jak to fr pieczywo niedobre
mowie nie narzekaj ciocia bo jednak nawet bagietka z supermarketu jest o wiele lepsza niz ten irlandzki chleb( albo pakowana gąbka albo soda czuc )

tak samo warzywa i owoce maja inny smak

oj odliczam odliczam
kochana słyszałam, że chleb na wyspach to porażka... znajomi też narzekają, że sama wata. Pod tym względem to we Francji raj
Cytat:
Harika - chodze a aku bo staramy sie o bobo. Wyniki badan wyszly nam dobrze, czekam na wizyte w szpitalu na wiecej badan a w miedzyczasie postanowilam sprobowac z aku, bo kolezanki mnie namowily.
Ja się w ogóle na akupunkturze nie znam, dlatego spytałam. Nie sądziłam, że może i w tym temacie pomóc. Mam nadzieję, że niedługo się będziecie jeszcze starać
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 18:05   #437
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Oj porazka straszna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 18:44   #438
bejbeDomi
Raczkowanie
 
Avatar bejbeDomi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Ja w UK kupuję chleb z polskiego sklepu :P 100% żytni, pycha. Chleb z supermarketu, czy nawet z piekarni to jakiś żart Jakby się to ścisnęło i całe powietrze uszło to nic by z tego pieczywa nie zostało

Edytowane przez bejbeDomi
Czas edycji: 2014-04-08 o 18:45
bejbeDomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 19:36   #439
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Harika - chodze a aku bo staramy sie o bobo. Wyniki badan wyszly nam dobrze, czekam na wizyte w szpitalu na wiecej badan a w miedzyczasie postanowilam sprobowac z aku, bo kolezanki mnie namowily.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
Nie wiem czy wypada, albo jak się mówi... ale trzymam kciuki

A ja dzisiaj jestem strasznie zła byłam z moją mamą u jej cioci, która ma 75 lat - genialna kobieta, ma jakieś 1,5 m ale wszędzie wlezie, wszystko robi,w życiu bym jej tyle lat nie dała. I ostatnio zrobiła sobie nowe okulary i w mieście jakiś 4 łebków podleciało i jej zerwało te okulary i podeptało masakra, jestem wkurzona na maksa
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 19:44   #440
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wypada, albo jak się mówi... ale trzymam kciuki

A ja dzisiaj jestem strasznie zła byłam z moją mamą u jej cioci, która ma 75 lat - genialna kobieta, ma jakieś 1,5 m ale wszędzie wlezie, wszystko robi,w życiu bym jej tyle lat nie dała. I ostatnio zrobiła sobie nowe okulary i w mieście jakiś 4 łebków podleciało i jej zerwało te okulary i podeptało masakra, jestem wkurzona na maksa
Co?! Straszne! Zglosila to na policje? Jak slysze takie historie to mam ochote golymi rekami takich rozszarpac.
Dzieki za kciuki


Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 19:49   #441
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Co?! Straszne! Zglosila to na policje? Jak slysze takie historie to mam ochote golymi rekami takich rozszarpac.
Dzieki za kciuki


Sent from my SK17i using Tapatalk 2
Zgłosiła, ale akurat wtedy nikogo na ulicy nie było (droga przy szkole, a było właśnie w trakcie lekcji), a monitorignu też nie ma przepuszczalnie to jakieś łebki ze szkoły (z liceum.... bez komentarza). No i ciocia też nie pamięta twarzy ani nic :/
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 21:59   #442
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Harika - chodze a aku bo staramy sie o bobo. Wyniki badan wyszly nam dobrze, czekam na wizyte w szpitalu na wiecej badan a w miedzyczasie postanowilam sprobowac z aku, bo kolezanki mnie namowily.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
Ciekawe. Mnie akupunktura trochę przeraża i nie za bardzo wierzę w jej działanie. Niemniej jednak mam nadzieję, że pomoże!

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wypada, albo jak się mówi... ale trzymam kciuki

A ja dzisiaj jestem strasznie zła byłam z moją mamą u jej cioci, która ma 75 lat - genialna kobieta, ma jakieś 1,5 m ale wszędzie wlezie, wszystko robi,w życiu bym jej tyle lat nie dała. I ostatnio zrobiła sobie nowe okulary i w mieście jakiś 4 łebków podleciało i jej zerwało te okulary i podeptało masakra, jestem wkurzona na maksa
jak ja nienawidzę ludzi!

Jestem zła. I pomału zaczynam mieć wszystkiego dosyć. Dostałam wczoraj maila że z tej pracy na którą się nakręcałam nici. I tak sobie myślę, że skoro nawet w szkole w której się uczyłam i pracowałam mnie nie chcą to ciekawe kto mnie zatrudni Mam dość siedzenia w domu i bycia kurą domową (lub utrzymanką jak kto woli) Jakoś czarno widzę swoją przyszłość :/
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 22:33   #443
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Niusu - bedzie dobrze i znajdziesz prace! Jestes dobra w tym co robisz, masz juz referencje wiec szukaj. Trzymam kiucki!
Mnie namowily kolezanki, jednej aku pomogla a byla starsza odemnie. Druga pracuje w przedszkolu i nasluchala sie jak to matki zachwalaly aku bo im pomogla. Zobaczymy jak to bedzie.



Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 07:30   #444
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wypada, albo jak się mówi... ale trzymam kciuki



A ja dzisiaj jestem strasznie zła byłam z moją mamą u jej cioci, która ma 75 lat - genialna kobieta, ma jakieś 1,5 m ale wszędzie wlezie, wszystko robi,w życiu bym jej tyle lat nie dała. I ostatnio zrobiła sobie nowe okulary i w mieście jakiś 4 łebków podleciało i jej zerwało te okulary i podeptało masakra, jestem wkurzona na maksa

o jezuuu:/:/ co za kretyny wpadaja na takie pomysly....( jeszcze gdyby wyrwali torebke i uciekli to bylm zrozumiala, ale po co komus okulary zabierac i niszczyc? no jaki cel w tym? no ekstrnalna glupota...

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
Ciekawe. Mnie akupunktura trochę przeraża i nie za bardzo wierzę w jej działanie. Niemniej jednak mam nadzieję, że pomoże!





jak ja nienawidzę ludzi!



Jestem zła. I pomału zaczynam mieć wszystkiego dosyć. Dostałam wczoraj maila że z tej pracy na którą się nakręcałam nici. I tak sobie myślę, że skoro nawet w szkole w której się uczyłam i pracowałam mnie nie chcą to ciekawe kto mnie zatrudni Mam dość siedzenia w domu i bycia kurą domową (lub utrzymanką jak kto woli) Jakoś czarno widzę swoją przyszłość :/


Nisiu, cierpliwosci...sama dobrze wiesz, ze nic co dobre nie przychodzi latwo....
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 07:45   #445
regazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 158
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Niusu - bedzie dobrze i znajdziesz prace! Jestes dobra w tym co robisz, masz juz referencje wiec szukaj. Trzymam kiucki!
Mnie namowily kolezanki, jednej aku pomogla a byla starsza odemnie. Druga pracuje w przedszkolu i nasluchala sie jak to matki zachwalaly aku bo im pomogla. Zobaczymy jak to bedzie.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
Trzymam kciuki żeby i Tobie pomogło!

Niu, uwierz we własne możliwości i zdolności i szukaj dalej życzę wytrwałości w poszukiwaniach!

My z Tż za niecałe 2 tyg jedziemy do niego na tydzień, planujemy wycieczkę objazdową po Transylwanii a potem na tydzień do mnie..
A po powrocie musimy się wyprowadzić w końcu, bo nie idzie wytrzymać z tym kolesiem Praktycznie w ogóle się do siebie nie odzywamy.. na szczęście :P
regazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 10:23   #446
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

JossStone, nóż się w kieszeni otwiera!! :[

Niuśka, zaraz dostaniesz ode mnie kopa! Nie wolno ci się poddawać! Wiem, że są lepsze i gorsze dni, człowiek myśli, że nigdy pracy nie znajdzie, ale wszystko jest kwestią czasu. Może to nie będzie pocieszające, ale znam ludzi, którzy pracy kilka lat szukali. A teraz są bardzo zadowoleni. Warto czekać, choć jest to męczące. Pamiętaj, że dopóki walczysz - nie przegrałaś

Cytat:
My z Tż za niecałe 2 tyg jedziemy do niego na tydzień, planujemy wycieczkę objazdową po Transylwanii a potem na tydzień do mnie..
Brzmi jak fajny urlop
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 11:47   #447
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

ragazza ja tez tak mam w domu gdzie wynajmujemy ale jakos wytrzymam
mam nadzieje ...
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 13:04   #448
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Cytat:
Napisane przez regazza Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby i Tobie pomogło!

Niu, uwierz we własne możliwości i zdolności i szukaj dalej życzę wytrwałości w poszukiwaniach!

My z Tż za niecałe 2 tyg jedziemy do niego na tydzień, planujemy wycieczkę objazdową po Transylwanii a potem na tydzień do mnie..
A po powrocie musimy się wyprowadzić w końcu, bo nie idzie wytrzymać z tym kolesiem Praktycznie w ogóle się do siebie nie odzywamy.. na szczęście :P
Brzmi jak super urlop





Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
ragazza ja tez tak mam w domu gdzie wynajmujemy ale jakos wytrzymam
mam nadzieje ...
Irenkaa - juz blizej niz dalej. Bilety kupione? Wszystko zalatwione?

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 14:30   #449
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

bilety kupione juz dawno
i bardzo dobrze bo juz cena prawie podwojna

a do zalatwiania co ja mam?
soncze prace , odpoczne troche, u1 mi wysla za granice , o p50 nawet niewiem czy bede skladac bo babka w banku mi gada ze nie mozna konta zlikwidowac wysylajac im list z kopia paszportu ( pan na infolinii mowi zupelnie co innego ) wiec jak bedzie tak to zamkne konto przed wylotem i tyle i zadnego p50 nawet nie bede wtedy skladac pewnie

chybaze w revenue powiedza ze mozna na czyjes konto zwrot zrobic to poszukam chetnego do pomocy

tymczasem do pracy
jeszcze troche

wiesz Marty niemam wiele do zalatwiania
tam dopiero sie zacznie ... wszystko od nowa
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 20:29   #450
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem-V czesc pogaduszek Mieszadelek.

Irenkaa - w AIB masz konto? Ja u nich zamknelam konto przez telefon.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 16:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.