Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 09:07   #421
lauralipnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Mimika twarzy.... spory problem.

Właściwie pisze w imieniu moim i mojej siostry.Otóz obydwie mamy problem . Julia - moja siostra ma 15 lat i od niedawna zauwazyła na swoim czole dośc długia ciągnąc sie kreski czyli tzw.zmarszczki mimiczne . Od dawna ma nawyk marszczenia czoła praktycznie w kazdej sytuacji.Przy makijażu,podczas rozmowy,gdy słonce razi w oczy - praktycznie zawsze... ja mam 18 lat i ten sam problem.... no i niestety to widac na mojej twarzy.... w tak młodym wieku nie wygląda to zbyt efektownie a my nie wiemy co z tym zrobic. Oczywiscie obydwie staramy sie walczyc z tym nawykiem i ograniczac taka mimika ale wiadomo nie jest łatwo odrazu przestac tak robic. Tylko co zrobic z efektami tejżze mimiki.... to jest widoczne nawet gdy sie pomalujemy. Amama powiedziała ze to chyba zbyt wczesniej by uzywac jakis kremów na zmarszczki... Sama tez tak uwazam tym bardziej chyba nie jest to wskazane dla mojej młodszej siostry. Czy moze sie myle? Prosze o pomoc.
lauralipnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 08:54   #422
lauralipnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Mimika twarzy.... spory problem.

Może jednak jest w stanie ktos nam pomóc .... naprawde bede wdzieczna i prosze o jakies rady ....
lauralipnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 15:26   #423
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Exclamation 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Witam serdecznie. Chcialabym sie zapytac,co moge poradzic na swoje pierwsze zmarszczki mimiczne? Przeciez to nie jest normalne,zeby w tym wieku zauwazac u siebie bruzde biegnaca od nosa do ust, bruzdy na czole i pod oczami. Co moge z tym zrobic,jak temu zaradzic? Od jakiegos czasu uzywam kremu na pierwsze zmarszczki,ktory moze byc uzywany od 18 roku zycia,ale to nic nie daje. Czy moge siegnac po kosmetyki przeznaczone do likwidowania zmarszczek mimicznych,pimimo tego,iz tam widnieje zalecienie,ze od 35 roku zycia??? Prosze o pomoc...Nie chce w wieku 21 lat wygladac na 30! Az strach pomyslec,co bedzie za 10-20 lat!!!

Z gory dziekuje za odpowiedz.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 16:38   #424
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Możesz. Poza tym poszukaj na forum wątków o kremach z filtrami
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:07   #425
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Ja też mam, gł. przy ustach ale to nieuniknione gdy ma się "wyrazistą" mimikę przecież nie przestanę się uśmiechać.. takie zmarszczki są szczególnie trudne do zwalczenia bo przecież ciągle poruszasz ustami itp. ale oczywiście kremy przeznaczone dla starszych z powodzeniem można stosować. Ja narazie nie mam na to czasu i chęci poza tym jakoś mi te zmarszczki bardzo nie przeszkadzają..chociaż wolałabym jakby ich nie było...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:28   #426
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

heh..a ja mam 18 lat i mam juz dosyc spore na czole :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:37   #427
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Myslalam o myokine vichy. Byl chwalony na wielu forach. Mam go uzywac juz stale,czy moze jednorazowo? Nie chce sobie zniszczyc skory...
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 17:40   #428
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

ja stosowałam myokyne jakiś czas regularnie efektów nie zauważyłam ,napewno nic złego nie robi z cerą (przynajmniej u mnie), a jednorazowo nic nie da, myślę, że najlepiej stosować codziennie na noc na miejsca objęte zmarszczkami... może znów spróbuję, może to dużej cierpliwości wymaga.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 19:00   #429
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Ok,sprobuje myokine na noc.
A co polecilabys na dzien? I pod oczy? Wiem,ze koniecznie filtry...ale jakie?
Jeszcze sie teraz naczytalam o kwasach. Co one daja? I jakie kremy je w sobie zawieraja? Moge jest stosowac w wieku 21 lat ? Mam cere sucha/wrazliwa.
Dziekuje za odpowiedz.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 07:35   #430
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Prosze o pomoc wszystkie zorientowane panie. Te zmarszczki staly sie moja trauma! Chce im zapobiegac,poki jeszcze nie jest za pozno.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 08:34   #431
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ok,sprobuje myokine na noc.
A co polecilabys na dzien? I pod oczy? Wiem,ze koniecznie filtry...ale jakie?
Jeszcze sie teraz naczytalam o kwasach. Co one daja? I jakie kremy je w sobie zawieraja? Moge jest stosowac w wieku 21 lat ? Mam cere sucha/wrazliwa.
Dziekuje za odpowiedz.
Kwasy i flitry można stosować bez obaw. Ja zaczęłam stosować mając 19-20 lat. Tylko należy pamiętać, że stosując kwasy filtry są konieczne!

Do cery suchej i wrażilwej dobre powinny być filtry bezalkoholowe np. Avene(filtry apteczne, stabilne), ale więcej o nich można poczytać na forum Biochemia

A co do zmarszczek - mam prawie 21 lat i też taką jedną koło ust, widczną zwłaszcza, gdy mam podkład, bo zbiera mi się w niej i powstaje taka brzydka krecha
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 10:13   #432
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Dziewczyny ja mam 23 lata i tez zauwazylam ze jakies zmarszczki mi sie zaczynaja pojawiac:| mi glownie kolo oczu, przy zewnetrznych kacikach - czesto sie marszcze jak mnie slonko razi i jak sie usmiecham to tez mi sie te miejsca bardzo marszcza (taka mam juz buzke ) i tez sie zastanawiam jakich by tu kremow przeciwzmarszczkowych uzywac w naszym MLODYM wieku... prosze o rady jakies specjalistki!! czy wybrak kremy na pierwsze zmarszczki czy od razu zaatakowac czyms mocniejszym, tzn. jakims typowo przeciwzmarszczkowym kremem?? myslalam tez o dobrym przeciwzmarszczkowym pod oczy, bo u mnie to glownie dotyczy tychmiejsc. Czy moge tam zastosowac kremy dla pan po 30-stce??

prosze o rade i propozycje konkretnych kremikow mam cere mieszana, bardzo blyszczaca aha, filtrow juz uzywam i to mocnych
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 14:20   #433
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Na forum było już mnóstwo tego typu tematów... Jeden nawet jest chyba pod tym...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 15:52   #434
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne



Do cery suchej i wrażilwej dobre powinny być filtry bezalkoholowe np. Avene(filtry apteczne, stabilne), ale więcej o nich można poczytać na forum Biochemia

Dziekuje bardzo,na pewno sprawdze. Co do kwasow,to jakie kremy?

A co do zmarszczek - mam prawie 21 lat i też taką jedną koło ust, widczną zwłaszcza, gdy mam podkład, bo zbiera mi się w niej i powstaje taka brzydka krecha
[/quote]

No,wlasnie najbardziej ta kolo ust nie daje mi spokoju. Nie da sie z tym nic zrobic?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 16:18   #435
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


No,wlasnie najbardziej ta kolo ust nie daje mi spokoju. Nie da sie z tym nic zrobic?
No właśnie mnie też ta koło ust denerwuje tzn. mam po obu stronach takie kreski... bez podkładu jest jeszcze w miarę ale jak nałożę podkład to on gromadzi się w zagłębieniach i zmarszczki są bardziej widoczne. Wiem, że moja skóra nie jest skłonna do zmarszczek np. na czole i w innych miejscach nie mam ale mam tak skonstruowaną buzię,że przy uśmiechaniu te dwie zmarszczki poprostu się pogłębiają.. no cóż taka nasza uroda dziewczyny tylko co robić z tymi zmarszczkami...hmm ..narazie stosuję Myokine i cośtam z Avonu ale znając moją systematyczność to za dwa dni z tym skończę;-)

Pocieszam się, że inne zmarszczki pojawią się późno bo czytałam gdzieś, że często ma się skórę podobną do swojej mamy, wystarczy na nią spojrzeć i już się mniej więcej wie kiedy dostanie się zmarszczki. Moja mama ma ponad 50lat i wygląda młodo wszyscy dają jej ok.40 , poza tym nie chodzę na solarium, nie wyleguję się na słońcu bez ochrony.... może bedzie dobrze.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 16:57   #436
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

polecam wątek "zmarszczkom od mlodosci nie"

myokine wcale nie ma fajnego skladu. sprobowac mozna ale polecam retinoidy, kwasy , FILTRY!! zabiegi w salonie, suplementację
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 17:24   #437
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
polecam wątek "zmarszczkom od mlodosci nie"

myokine wcale nie ma fajnego skladu. sprobowac mozna ale polecam retinoidy, kwasy , FILTRY!! zabiegi w salonie, suplementację
A mozesz podac mi konkretne kremy ? Nie mam o tym zielonego pojecia,a nie stac mnie na eksperymentowanie. Bylabym bardzo wdzieczna.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 17:29   #438
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
No właśnie mnie też ta koło ust denerwuje tzn. mam po obu stronach takie kreski... bez podkładu jest jeszcze w miarę ale jak nałożę podkład to on gromadzi się w zagłębieniach i zmarszczki są bardziej widoczne. Wiem, że moja skóra nie jest skłonna do zmarszczek np. na czole i w innych miejscach nie mam ale mam tak skonstruowaną buzię,że przy uśmiechaniu te dwie zmarszczki poprostu się pogłębiają.. no cóż taka nasza uroda dziewczyny tylko co robić z tymi zmarszczkami...hmm ..narazie stosuję Myokine i cośtam z Avonu ale znając moją systematyczność to za dwa dni z tym skończę;-)


^^^U mnie o pudrze nie ma mowy. Odkad zobaczylam te bruzde kolo ust stwierdzilam,ze koniec z tym. Rzucilam palenie,staram sie lepiej odzywiac,wysypiac,no i codziennie tonikuje i nawilzam buzie. Tez ciezko u mnie z systematycznoscia,ale ta zmarszczka nie daje mi spokoju. Boje sie,ze nidlugo bedzie mi sie snic po nocach

Pocieszam się, że inne zmarszczki pojawią się późno bo czytałam gdzieś, że często ma się skórę podobną do swojej mamy, wystarczy na nią spojrzeć i już się mniej więcej wie kiedy dostanie się zmarszczki. Moja mama ma ponad 50lat i wygląda młodo wszyscy dają jej ok.40 , poza tym nie chodzę na solarium, nie wyleguję się na słońcu bez ochrony.... może bedzie dobrze.
Ja tez nie korzystam z solarium,no i smarowalam sie opalajac. Moja mama tez pieknie wyglada jak na swoj wiek,tez po 50. Nie wiem,zwalam to na fajki. Dlatego koniec z dymkiem!!!!
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 11:01   #439
Balbii
Przyczajenie
 
Avatar Balbii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
GG do Balbii
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Widze ze w koncu jest ktos kto ma podobny problem do mnie. tez mam 21 lta i zmarszczki mimiczne kolo ust (od usmiechu ale nie az takie straszne, ale fakt jak mam podklad bardziej widac) i pod oczami :/ kurdee... kupilam kremy pod oczy z ziaji (3 rodzaje- bardzo tanie wiec warto wyprobowac).

A jakich kremow uzywac? Czy jesli chodzi o filtry to wystarczy krem z filtrem np 30? A kwasy? jakie kwasy? chodzi o mikrodermabrazje?
__________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie.
Balbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 11:24   #440
ania8521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
działający krem na zmarszczki mimiczne wokół ust

witam,mój mega problem ,to 2 zmarszczki w okolicach ust:-(Mam 29 lat i 2 paskudne krechy,po przebudzeniu nic nie widać,ale po pierwszym uśmiechu już są do końca dnia,stosowałam krem LOREAL na zmarszczki mimiczne,a ostatnio MINCER:intensywnie wygładzający krem pod oczy i w okolice ust,no i nic.Czy da się jeszcze coś z tym zrobić?
ania8521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:57   #441
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
polecam wątek "zmarszczkom od mlodosci nie"

myokine wcale nie ma fajnego skladu. sprobowac mozna ale polecam retinoidy, kwasy , FILTRY!! zabiegi w salonie, suplementację
Emi,mam pytanie. Od jakiegos czasu zaczelam uzywac Biodermy Photoderm max 50+ spray. Na noc codziennie SVR Xerial 5. Na razie przed wakacjami nie chce zaczynac kuracji kwasami. Poczekam do jesieni. Zauwazylam lekka poprawe,ale cos mnie chyba zapchalo,bo wyskoczyly mi takie malutkie krostki na czole. Od Wizazanki wiem,ze czasami reaguje tak za bardzo nawilzona skora. Wtedy by padalo na Xerial 5. Postanowilam tez uzywac go teraz tak co 3 dzien. Czy w takim wypadku powinam uzywac na codzien na noc jakiegos nawilzajacego"niejszego kalibru" ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 09:44   #442
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Też mam ten problem tylko , ze mam juz troche wiecej lat.

Tak czy owak niech mnie ktos oswieci co to są kwasy i filtry ?

Tzn filtry to rozumiem , ze krem blokujący promieniowanie na skorze...ale dlaczego jest to tak ważne przy zmarszczkach ? Myslalam ,ze to sie stosuje tylko po to by być bladym jesli sie to lubi...

I co dają kwasy ?


Może i nie z "najwyższej półki"te pytania ale amatorzy, tacy jak ja, są wsród Was
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:04   #443
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Nie jestem zbyt kompetentna, ale ta odpowiedź jeszcze nie padła - może troszkę oświecę. Kwasy to kremy z kwasami złuszczające skórę. Dobiera się je do potrzeb skóry w zależności od tego, co się chce osiągnąć. Ja np. walczę z zaskórnikami i stosuje taki krem, który złuszczając skorę spłyca zaskórniki. Jeden z kwasów - acetylosalicylowy (dobrze jest?) to aspiryna. Dlatego też dziewczyny robią z niej maseczki i toniki. Tematów o nich jest mnóstwo na wizażu, wystarczy w wyszukiwarkę wklepać...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:18   #444
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Też mam ten problem tylko , ze mam juz troche wiecej lat.

Tak czy owak niech mnie ktos oswieci co to są kwasy i filtry ?

Tzn filtry to rozumiem , ze krem blokujący promieniowanie na skorze...ale dlaczego jest to tak ważne przy zmarszczkach ? Myslalam ,ze to sie stosuje tylko po to by być bladym jesli sie to lubi...

I co dają kwasy ?


Może i nie z "najwyższej półki"te pytania ale amatorzy, tacy jak ja, są wsród Was
Ja tez jestem amatorka,ale juz wiem,ze filtry trzeba stosowac codziennie,nawet w pochmurne dni,czy na caly dzien na uczelnie badz do biura,bo chronia one nas przed promieniowanie UVA,ktore w 80% odpowiedzialne jest za powstawanie zmarszczek. Promienie te przenikaja przez chmury,szyby i odbijaja sie od wielu rzeczy,dlatego te cholerne filtry trzeba miec niemalze caly czas na sobie. I jeszcze zeby dzialaly,to musza byc to filtry fotostabilne. Mozna je znalezc w aptekach i niestety do najtanszych nie naleza. Zalecana przez zebrane tutaj wizazanki dawka to 50+. Wszystkie sie lepia i swieca. Jedne mniej,drugie bardziej (podobno),ale chronia przed promieniowaniem,co za tym idzie,przed zmarszczkami.

Jak nie chcesz nowych zmarszczek,to pozegnaj sie z wylegiwaniem sie na sloneczki i solarium. Do tego okulary przeciwsloneczne,cobys oczu nie mruzyla.

Co do kwasow,to ja bede uzywac (czekam na swoja paczuszke),azeby zluszczyc martwy naskorek,wygladzic skore i poprawic koloryt. To tak jakby peeling od srodka. Jezeli juz zdecydujesz sie na kwasy,to wtedy filtry nie sa wyborem,a koniecznoscia. Wiecej nic nie powiem,bo nie mam jeszcze takiej wiedzy,ktora bym sie mogla podzielic. Jest tu duzo zorientowanych wizazanek,ktore chetnie pomagaja. Poczytaj tez na forach.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 20:06   #445
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

jaaaaa... przeraziło mnie te 80%
Nigdy nie używałam żadnego filtra...

Dzięki za naświetlenie sprawy !!

Jeszcze tylko pytanie, czy można zobaczyć jakos namacalnie, ze te filtry działają ?
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:06   #446
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

ja mam 22 i od dawna mam dwie duże zmarszczki mimiczne na czole i mniejsze koło ust, mnie tam one nie przeszkadzają, nie jestem przecież skałą co sie nie rusza i w ogole się tym nie martwie
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:23   #447
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: 21 lat - pierwsze zmarszczki mimiczne

yuki23 poszukaj gdzies w necie,na pewno cos znjadziesz. Chyba nawet na wizazu jest jedno zdjecie.


Gabi2 zazdroszcze podejscia. Ja zalamuje sie za kazdym razem,jak spjrze w lustro. Ciagle mysle o tych zmarszczkach
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 06:30   #448
himerna
Przyczajenie
 
Avatar himerna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: SZCZECIN
Wiadomości: 9
Question zmarszczki w mlodym wieku-efekt naturalny???

Witam,kazdego ranka budzac sie widze na twarzy zmeczenie,zmarszczki pod oczami nie wspominajac o workach i pytam sie siebie jak to mozliwe przeciez mam dopiero 23 lata!!!.Zmarszczki pod oczmi i ogolny wyglad zmeczonej twarzy zauwazylam jakies pol roku temu, wczesniej poddalam sie laserowemu usuwaniu cieni pod oczami (bylam na 3 zabiegach i nic mi nie pomoglo) a do tego przez rok mialam serie peelingow z miesiecznymi odstepami czasu (peelingi salicylowe,migdalowe nastepnie jakies mocniejsze). Po zabiegach laserem dr kazal mi uzywac kremu Terpoline z serii na zmarszczki. Twarz bzposrednio po peelingach byla rzeczywiscie gladka, swieza i promienna jednak teraz wyglada cigle na zmeczona.Bardzo prosze o pomoc jak moge poprawic jej wyglad i czy te zabiegy mialy wplyw na obecny stan mojej skory
himerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 07:24   #449
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: zmarszczki w mlodym wieku-efekt naturalny???

takie zmarszczki o jakich piszesz nie są dziwne w wieku 23 lat, niektóre dziewczyny nawet wcześniej je zauważają, to zależy jaką masz skórę, czy nie jest zbyt przesuszona, czy dużo się opalasz szczególnie na solarium, czy palisz papierosy, dużo przed komputerem siedziesz i jaki tryb życia prowadzisz, no i czy stosujesz odpowiednią pielęgnację, to wszystko może wpływać na stan skóry, tzw worki pod oczami najczęściej są efektem niewyspania, spędzania czasu przed kompem czy może jakiejś alergii.. ? zabiegi o których piszesz (chodzi mi o zluszczania kwasami) mogły wpłynąć na skórę jedynie na jej korzyść, a poprawić wygląd? no cóż, wysypiać się, używać kremy na okolicę oka- może jakiś dotleniający, tylko pamiętaj o stosowanieu antyoksydantw przy tym, stosuj kremy z filtrami, jeśli palisz-rzuć wizyta od czasu do czasu u kosmetyczki nie zaszkodzi, tam proś zawsze o jakieś specjalne ampułki pod oczka, możesz robić mikredermabrazje na zmarszkach wokół oka, no i pamiętaj, że zmarszkom to raczej lepiej zapobiegać niż z nimi potem walczyć a co do cieni to jeśli są one uwarunkowane genetycznie to raczej trzeba je polubić-taka uroda niektórych osób, ewentualnie kamuflaż, jeśli chodzi o zabiegi laserwe o których piszesz to na tym się akurat nie znam (to były też peelingi, fizyczne?) ale też jakoś nie wydaje mi się żeby były powodem twoich zmarszczek, no chyba, że nie stosowałaś się do wskazań lekarza, no a wracając do wieku-trzeba się oswoić z myślą, że to już nie naście hehe też jestem na tym etapie i jeśli skóra tego wymaga zmienić pielęgnację na intensywniejszą
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 07:59   #450
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: zmarszczki w mlodym wieku-efekt naturalny???

to zmarszczki mimiczne... moga sie pojawic i w mlodszym wieku... zasluga jest po prostu taka budowa twarzy gdzie przy wykonywaniue roznych min np smiechu wywoluja się zmarszczki mimiczne, polecalabym juz pierwszy krem pod oczy przeciwzmarszczkowy... ktory bedzie spowalnaij powstawanie ich a moze i uchroni przed kolejnymi... pamietaj warto zainwestowac w dobry krem .... ( dobry nie znaczy tez drogi ale warto przejrzec asortyment w drogeriach) najwazniejsze by taki krem posiadal antyulteniacze jak witamina c wit e.. związki lagądzace np alantoina, filtr uv duzo związków nawilzajacych np gliceryna, panthenol, dimethicone..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.