Mundial 2006 = Przystojniacy - Strona 1148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 14:08   #34411
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
ech, faceci to swinie
Co sie stało ?
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:25   #34412
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Co sie stało ?
chyba sobie za duzo wyobrazalam
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:33   #34413
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
chyba sobie za duzo wyobrazalam

Biedna.....czasami życie nie toczy sie tak , jak bysmy chcieli .

Zgadzam sie , faceci to świnie , ale nie wyobrażam sobie bez nich życia .

A może zainteresuj sie kimś innym ?
Kiedy nie wychodzi mi z jakimś gościem myśle sobie : "No,to czas na kolejnego faceta" .

Masz fajny podpis .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:42   #34414
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Biedna.....czasami życie nie toczy sie tak , jak bysmy chcieli .

Zgadzam sie , faceci to świnie , ale nie wyobrażam sobie bez nich życia .

A może zainteresuj sie kimś innym ?
Kiedy nie wychodzi mi z jakimś gościem myśle sobie : "No,to czas na kolejnego faceta" .

Masz bardzo fajny podpis .
ale wiesz jak mi sie dziwnie zrobilo? nie przykro, ale dziwnie.no bo zobacz bylam sobie w szkole (wiecie sprawa dotyczy Mateusza) najpierw bylo gites,ba nawet zrobilam mu fajne zdjecie (nie mowie tu ze tylko zdjecie i juz wielkie lowe czy co, ale chodzi o samo jego dzialanie) a potem poszlysmy sobie na wopra (taki mostek przy rzeczce) no i siedzimy, ja bylam tylem do drogi a tu nagle moja kolezanka mowi "ooo kto to przyszedl" ja patrze a to on, no to sie ucieszylam i wogole, ale za chwile patrze, a on z dziewczyna no to sie odwroilam bo nie chcialam sie tam patrzec.a moja kolezanka mu mowi "czesc, a co ty laske sobie wyrwales, to twoja dziewczyna?" a ona na to "ze nie to kolezanka" ta jasne tak sie teraz mowi.pfff
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:44   #34415
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

hejo
Olu ni warto się tak przejmowac wiem doskonale co mówię 'tego kwiatu to pół światu' ja zimą byłam niesmaowicie nieszczęśliwa i nie było warto zobaczysz nic się nie dzieje bez przyczyny nie ten to innym. Może los Ci kogoś fajniejszego pisze
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:47   #34416
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
ale wiesz jak mi sie dziwnie zrobilo? nie przykro, ale dziwnie.no bo zobacz bylam sobie w szkole (wiecie sprawa dotyczy Mateusza) najpierw bylo gites,ba nawet zrobilam mu fajne zdjecie (nie mowie tu ze tylko zdjecie i juz wielkie lowe czy co, ale chodzi o samo jego dzialanie) a potem poszlysmy sobie na wpora (taki mostek przy rzeczce) no i siedzimy, ja bylam tylem do drogi a tu nagle moja kolezanka mowi "ooo kto to przyszedl" ja patrze a to on, no to sie ucieszylam i wogole, ale za chwile patrze, a on z dziewczyna no to sie odwroilam bo nie chcialam sie tam patrzec.a moja kolezanka mu mowi "czesc, a co ty laske sobie wyrwales, to twoja dziewczyna?" a ona na to "ze nie ze kolezanka" ta jasne tak sie terz mowi.pfff

ale szdł z tą dziewczyną za rękę? bo moze to rzeczywiście tylko koleżanka bo wiesz Olu ja np. analizując takie syt. zawsze się staram je odwrócić w drugą stronę. No bo to chyba nie byłoby Ok jakby mój chłopak zabraniał mi mieć kolegów i np. pisać z nimi sms i ja też nie powinnam tak robić. Moze szli w tę samą stronę bo mieszkają niedaleko siebie to nie musi koniecznie oznaczać że to jego dziewczyna
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:00   #34417
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
ale wiesz jak mi sie dziwnie zrobilo? nie przykro, ale dziwnie.no bo zobacz bylam sobie w szkole (wiecie sprawa dotyczy Mateusza) najpierw bylo gites,ba nawet zrobilam mu fajne zdjecie (nie mowie tu ze tylko zdjecie i juz wielkie lowe czy co, ale chodzi o samo jego dzialanie) a potem poszlysmy sobie na wopra (taki mostek przy rzeczce) no i siedzimy, ja bylam tylem do drogi a tu nagle moja kolezanka mowi "ooo kto to przyszedl" ja patrze a to on, no to sie ucieszylam i wogole, ale za chwile patrze, a on z dziewczyna no to sie odwroilam bo nie chcialam sie tam patrzec.a moja kolezanka mu mowi "czesc, a co ty laske sobie wyrwales, to twoja dziewczyna?" a ona na to "ze nie to kolezanka" ta jasne tak sie teraz mowi.pfff

Acha....rozumiem.... .
Ale czy ona na pewno jest jego dziewczyną ?
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 15:01   #34418
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
więc to nie tylko mi tak ciemnieją

niezły sposób na podryw
Chyba każdej blondynce z wiekiem ciemnieją

Nom, na rozpoczęcie może być

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
ja jak bylam miala to mialam wlosy blondzik ekstra... a potem mi ściemnialy... i tylko z przodu mi zostaly takie jasne... co wyglada jakby nie byly naturalnego koloru tylko jakies przefarbowae ;P ale nie są ...

nom ten tysiac to mi sie zachowal z urodzin jeszcze rzadko jestem przy kasie szczerze powiedziawszy ;P ale mam przynajmniej z tym dobrze, ze rodzice mi daja na to co potrzebuje... wiec wlasnej kasy narazie tez nie potrzebuje ;P (wiem... nie naucze sie samodzielnosci materialnej ,,, XD)

zdrowa opalenizna ...to mi sie podoba...

lunka mi radzi samoopalacza uzyc, zeby wyrownac opalenizne..wlasnie nie wiem czy to wypali ;P bo jak uzywalam np. j&j na bladą nieopalaną skore to mi sie barwilo na żółto xD a nie na brazowo ;P i sie boje, ze to tylko pogorszy sprawe ;]
A mi jasne zostały tylko końce włosów.

No bo zdrowo wygląda taka opalenizna, nie całkiem jasna i nie za ciemna, nie?

Samoopalacza nigdy nie używałam.. chociaż lepsze to pewnie jest niż balsam brązujący. Po j&j też byłam żólta i po tygodniu złaził mi brzydko ze skóry

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
boże!!!!!!!!!!!!chyba jutri zrobie cos głupiego......i nie wiem czy mi to wyjdzie na zdrowie, bo pamietacie jak mówilam że siedze na czacie woskim??no więc poznalam tam wlocha jest pilkarzem(napastnik) w turynie w serii C oczywiście i on chyba jutro przyjeżdza do polski i chce sie spotać....wymieniliśmy sie numerami telefonu.. wogole....boje sie troche..bo go nie znam..ale chyba spotkać sie z nim mogę no nie i ja sie boje troche bo ja tak wloskiego dobrze nie znam to jak my sie dogadamy nie wiem w jakim stopniu on zna angielski...no ale jaja
Ja od kilku miesięcy mail'uję z pewnym Afrykańczykiem Jego angielski też pozostawia wiele do życzenia, jak i mój, ale się dogadujemy Nie odważyłabym się na spotkanie chyba z nikim z netu

A mogłabyś podać linka do tego czata?

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
no i wszystko wiadomo mam arytmie serca
Jesteśmy z Tobą
Ja tez mam coś z sercem, ale nie chcę iść do lekarza Może to przez moją alergię znowu mam chwilowe duszności i jakby kołatanie?

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
chatta siedze sobie tam i szokle język, a jak chcecie sobie tam pocztować to radze znać chociaż podstawy włoskiego,bo włosi gadają tak po angielesku jak ja po chińsku, no oczywiście są wyjątki
eheheeh
pierwsze pytanie włocha:
di dove sei-skąd jesteś
anni?-ile lat
hai foto?-masz foto
sei carina?-jesteś ładna
hai msn?-masz msn(i jak im mówie że nie na doczepnego to oni chcą mój numer telefonu
acha a jak mówie że nie mam zdj to piszą descrvivi-opisz się
hehehe very inteligent

echh bo tacy oni są..no w koncu polki to najpiekniejsze kobiety na świecie

pierwszy raz chce żeby facet mnie wystawił do wiatru....
spoko umówiliśmy się przed hotelembo tam bedzie mieszkał
a ten hotel jest 2 min drogi do mojego mieszkanka i pelno ludzi tam sie kręci
ale boje sie że ten wloch to jedzie tutaj w pewnym konkretnym celu.....
i mam nadzieje że się myle..


dzieki za rady dziewczyny mam nadzieje że on nie przyjedzie....ale byl taki zdecydowany
I jak, był?
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:06   #34419
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
ale wiesz jak mi sie dziwnie zrobilo? nie przykro, ale dziwnie.no bo zobacz bylam sobie w szkole (wiecie sprawa dotyczy Mateusza) najpierw bylo gites,ba nawet zrobilam mu fajne zdjecie (nie mowie tu ze tylko zdjecie i juz wielkie lowe czy co, ale chodzi o samo jego dzialanie) a potem poszlysmy sobie na wopra (taki mostek przy rzeczce) no i siedzimy, ja bylam tylem do drogi a tu nagle moja kolezanka mowi "ooo kto to przyszedl" ja patrze a to on, no to sie ucieszylam i wogole, ale za chwile patrze, a on z dziewczyna no to sie odwroilam bo nie chcialam sie tam patrzec.a moja kolezanka mu mowi "czesc, a co ty laske sobie wyrwales, to twoja dziewczyna?" a ona na to "ze nie to kolezanka" ta jasne tak sie teraz mowi.pfff

Ehh, faceci

Będzie dobrze Olu A może zrobił to celowo, może to rzeczywiście była tylko jego koleżanka.. a chciał sprawdzić jak Ty na to zareagujesz? Nie wiem, znasz go lepiej
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:11   #34420
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
ale szdł z tą dziewczyną za rękę? bo moze to rzeczywiście tylko koleżanka bo wiesz Olu ja np. analizując takie syt. zawsze się staram je odwrócić w drugą stronę. No bo to chyba nie byłoby Ok jakby mój chłopak zabraniał mi mieć kolegów i np. pisać z nimi sms i ja też nie powinnam tak robić. Moze szli w tę samą stronę bo mieszkają niedaleko siebie to nie musi koniecznie oznaczać że to jego dziewczyna
chyba nie. zreszta ja przez chwile tylko sie tam patrzalam, ona zaraz poszla po schodach na gore a on chwile postal.
no jasne.dlatego ja nie napisalam ze mi przykro czy co (to przeciez jasne ze nie musi miec za kolegow tylko chlopakow) ale zrobilo mi sie dziwnie

raczej nie, bo on jest dojezdzajacy a ta gosciowa jest z pierwszej klasy, ale bede musiala ja konkretniej wybadac

p.s. w kazdym badz razie musialam to z siebie wyrzucic. od razu jakos mi lzej

Brzos tego to nie wiem.

Sloncee, atpie zeby to bylo celowo.szli do parku, a skad on mial wiedziec ze ja tez tam bede? no wlasnie chyba widzie ze go jednak nie wystarczajaco znam
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:24   #34421
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Sloncee, atpie zeby to bylo celowo.szli do parku, a skad on mial wiedziec ze ja tez tam bede? no wlasnie chyba widzie ze go jednak nie wystarczajaco znam
No mógł nie wiedzieć, że tam będziesz. A ładna chociaż ta pierwszoklasitka?



link do mojego msn: http://su0nqo.spaces.live.com/ Trochę bałaganu tam mam, ale nie chce mi się sprzątać
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 15:54   #34422
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

no rozumiem Ola wiem co to zazdrość

słonce śłiczne fotki masz na msn
to i ja się sobą pochwale www.xtalciax.grono.net hehe
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:10   #34423
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Slonce napewno byla szatynka Ale mowie, ze sie nie przygladalam bo sie odwrocilam a ona zaraz poleciala po schodach na gore.Chyba tylu bab sie wystraszyla
Talcia absolutnie to nie byla zazdrosc

Ale macie fajne foteczki Talcia na tych z czerwca to bym Ciebie nie poznala :P
ja tez dodlaam fotki z dzisiaj.kto nie zna www.oleczka5.fotolog.pl
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:17   #34424
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
słonce śłiczne fotki masz na msn
to i ja się sobą pochwale www.xtalciax.grono.net hehe
DZięki, Ty też masz śliczne

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Slonce napewno byla szatynka Ale mowie, ze sie nie przygladalam bo sie odwrocilam a ona zaraz poleciala po schodach na gore.Chyba tylu bab sie wystraszyla
Talcia absolutnie to nie byla zazdrosc

Ale macie fajne foteczki Talcia na tych z czerwca to bym Ciebie nie poznala :P
ja tez dodlaam fotki z dzisiaj.kto nie zna www.oleczka5.fotolog.pl
Wow, Ola, ile fotek Ładnie Ci w różowym

Axe
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 17:30   #34425
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość
DZięki, Ty też masz śliczne



Wow, Ola, ile fotek Ładnie Ci w różowym

Axe
Codziennie troche nowych a jutro jedziemy sobie rowerami do slynnego kolomacia nad jeziorko
Rozowym?hmmm, to akurat byl fioletowy ale dzieki

Kumpela znalazla ten dezodorant i krzyczy "Olkaaaaaaaa chodz cos zobaczysz" to ja polecialam i musialam trzachnac fotke

a teraz zmykam.Paa
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:53   #34426
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
nie było ale dzieki za kciuki

boskie




nie martw sie




Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
seksi
No

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
a no chyba, ze tak wiec jakby co to ja tez bede wciskac ludziom kit, ze bylam chora a talcia sie wtedy opalała ;P

nom widzialam te fotki xD nie skojarzylam, ze to z tej samej imprezy
tak czy inaczej bardzo fajnie

Dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
bardzo złe njusy

Schweini trafi pod nóż?!

Jeszcze rok temu Bastian Schweinsteiger był ulubieńcem niemieckich kibiców podczas Mistrzostw Świata. Dziś jego piłkarski świat leży w gruzach. Młody Reprezentant Niemiec nie wie nawet kiedy zdoła wrócić do gry. W powietrzu wisi groźba operacji kolana!


Ostatni mecz z udziałem Schweiniego miał miejsce 7 kwietnia w Hannoverze z wynikiem 2:1, zwycięską bramkę strzelił sam Bastian. Od tego czasu było już tylko gorzej. Nasiliły się bóle, a lekarze mogli tylko zgadywać, gdzie czai się przyczyna stanu gwiazdy Bayernu.

Mówiło się, że winny był kleszcz. Schweinsteiger sam się przyznał, iż w jego krwi wykryto ślady boreliozy. Mimo wszystko w Bayernie wierzono, iż powrót nie będzie sprawą odległą - nadaremnie. Do dziś nie rozegrał on ani jednej minuty.

Ale czy na pewno winny jest kleszcz? Według gazety „Kicker” chodzi tu o – przeciążenie bakteryjne, które wywołuje objawy reumatyczne.

Schweinsteiger – jedna, wielka niewiadoma.

Ze względu na odbywaną przerwę nie możliwe jest prowadzenie przez niego treningów. Schweini sam mówi, że zauważył osłabienie muskulatury uda i zmnieszoną wytrzymałość.

W ostatni piątek Bastian wznowił trening - aquajogging, jednak w małych proporcjach.
W przeciągu obecnego tygodnia obciążenie kolana ma ulec sukcesywnemu zwiększeniu tak, aby sprawdzić, w jaki stanie jest kolano naprawdę.

Oliver Schmidtlein rehabilitant młodego Niemca (wraz z końcem sezonu odszedł z Bayernu), wyznał gazecie „Kicker”: – Jestem bardzo powściągliwy jeśli mowa o treningu i wypowiedziach.

Jeśli kolano nie ulży Bastianowi, to najprawdopodobniej grozi mu operacja. Wtenczas przyczyna dolegliwości zostanie najlepiej zbadana.

Źródło: bild.de

a teraz z innej beczki...moze lepiej poczekac z tym trykotem szwajnia ;P bo jak mu zmienia numerek... xD

Schweini straci "31"

Gwiazdy Bundesligi i ich numery na koszulkach. Mario Gomez ze Stuttgartu nosi „33”, Bastian Schweinsteiger z Bayernu Monachium „31”. Jednak z tym już koniec! Niemiecki Związek Piłki Nożnej ma zamiar z tym skończyć!




DFB nie pasuje ten cały cyrk z numerami. W przyszłym sezonie nie będzie już tak wysokich numerów. W Cottbus nowy nabytek Energie – Efstathios Aloneftis chciał występować z numerkiem „46”. DFB powiedziało NIE!

Manager Cottbus Steffen Heidrich – Tutaj chodzi o zgodność. Najlepiej byłoby, gdyby każdy zespół swoją kadrę przenumerował.


W skrócie: jeśli zespół ma 25 piłkarzy, to numerki powinny lecieć od 1 do 25. Wyjątki są tolerowane, np. Werder numer „12” przekazał kibicom.

Poza tym: Lizarazu w Bayernie nosił numer „69” (w związku z rokiem urodzenia). To z kolei nie przeszkadzało nikomu…

Źródło: bild.de

a teraz wiecie co wam powiem? wspaniala wiadomosc dla madzi ejjejeje....
fc bayern podpisało jakas umowe z youtubem i fcbtv w końcu bedzie za darmo !!!! dziś sobie jak nic poogladam zalegle filmiki...chociażby ten z bastim czaszkowym ... agrrr

a teraz lece sprzatac
trzymajcie kciuki za bastusia ... zdrowiej basti

hahaha.... patrzcie co znalazłam normalnie beeeeka ... brokeback münchen xD buehehe
Basti da rade

Widziałam to padłam Fifi tez ma taki


Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość

link do mojego msn: http://su0nqo.spaces.live.com/ Trochę bałaganu tam mam, ale nie chce mi się sprzątać
Sliczne fotki

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
no rozumiem Ola wiem co to zazdrość

słonce śłiczne fotki masz na msn
to i ja się sobą pochwale www.xtalciax.grono.net hehe
Nie poznałam cie na tych pierwszyych fotkach ale sliczna jak zawsze

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Ale macie fajne foteczki Talcia na tych z czerwca to bym Ciebie nie poznala :P
ja tez dodlaam fotki z dzisiaj.kto nie zna www.oleczka5.fotolog.pl
Fajowe fotki


Ale mam dobry humorek teraz po przeczytaniu tego

Jak podaje magazyn OK! (posiada on na wyłączność zdjęcia ze ślubu John'a Terry'ego i Toni Poole) Louise Owen jest w ciąży! A więc teraz już oficjalnie można pogratulować! Gratulacje!

Ale sie ciesze ze bedzie mały Owenek

I jeszcze fotka ze wspolnego zdjecia pary młodej i Mikego z Louise

Bawiłam sie dzis z avkami pare zrobiłam tylko musze przezycic na tego kompa i wam pokaze

Bylam dzis na zakupach z nastawieniem kupienia sobie butów i jak zawsze kupiłam co innego a butów nie cała ja

Milan kupił nowego napastnika konurencja sie robi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a771182242955jggjacf.jpg (112,9 KB, 6 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:07   #34427
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

hejo

piekne foty dziewczyny serio.
a ty sloneczko... multi culti mädel .... powinnaś nas rozsławiać i pisac, ze Polska jest fajna i tam trzeba jeżdzić na wakacje ;p
ja na LJu staram się tak robic XD

zamierzam zgubic troche tych udek swoich ;D a że teraz mam dużo wolnego czasu wiec sportuje sie wczoraj były rowery...dzisiaj rolki ciekawe co bedzie jutro... niestety moja kumpela jedzie ze swoja klasą na biwak i nie bedzie mial kto ze mną sportowac XD kolega mi proponowal bieganie, ale akurat to mi nie podchodzi ;D

wieczorkiem troszke sobie jeszcze cwiczylam i rozciagalam ogladajac tv i ogladałam nowy program 'gülcan's traum hochzeit' ... nie wiem czy wiecie kto to jest gülcan ;P to tłumacze ----> niemiecka moderatorka vivy korzenie tureckie... ma zamiar wyjsc za mąż za milionera i oczywiscie jest o tym show... koleś z wygladu taki sobie...ale dziewczyny... oni mają przeboską sofe w salonie zakochalam sie... i piekne okna...ogromne na cała sciane ;D agrrr...
a pozniej ... było 'we are family' specjalne wydanie z gwiazdami... i było o barbarze becker (eks żonie borisa beckera) i jej życiu...
wiecie... piekny ogromny dom w miami babeczka wysportowana, dziewczeca... pieknie wystrojony dom... moglabym taki miec... identyczny doslownie... trafia w moj gust :P
a kobietka wstaje codziennie o 5 rano... i cwiczy sobie na tarasie :P widok na miasto... a jej dom gdzie w zaciszu :P pieeeknie. robi synom sniadanie... müsli robione wlasnorecznie...wszystkie produkty swieze...wozi ich do szkoly a potem jezdzi np. na joge... życie idealne poprostu
można się nieźle rozmarzyc po takim maratonie ;P

mam foto poldiego z wizyty w Polsce
ten pan w zielonym to oczywiscie tata gdyby ktos nie wiedzial ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18-knurow.jpg (59,9 KB, 9 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:45   #34428
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

hej hej ja dopiero wstałam, ale mam kaca ale po koleji
Ola, Małe S, Magda, Słońce, dzieki za troske
Magda, Schweini napewno wyzdrowieje foto geji wymiata
Ola nie przejmuj sie Michałem jestem prawie pewna że to nie jego dziewczyna
Talciu, masz racje
Ola, Słońce, super blogi
Izka, ale Terry przystojny
Magda, nie dobijaj mnie z tym sportem fajna fota Poldiego
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:46   #34429
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

no więc wczoraj mówie do kumpeli : " przyjeżdzaj, idziemy pić " a ta do mnie " tak tak, żadne picie, co nawyżej redds " ja sobie myśle jasne, jasne tylko redds
no to przyjechała, idziemy do sklepu, ja tak stoje przy półce i nagle taki skurcz serca ale to tylko chwile i na szczęście minęło no to nic ona wzięła jak zwykle reddsa a ja wojaka, duża butla, i to 9,0 samego alko kiedyu taki redds ma 4,5
fajki jeszcze miałyśmy więc nie trzeba było kupować no i idziemy do parku wypić
no i później poszłyśmy do drugiej koleżanki, posiedziałyśmy chwile u niej, ja troche spałam bo musiałam wytrzeźwieć później pochodziłyśmy chwile po ulicach osiedla i nagle telefon kolega z gima sie pyta gdzie jesteśmy no to ona mu mówi, a ten jak nie zajechał swoją furką mówi, wsiadajcie, jedziemy gdzieś no to my wsiadłyśmy, i to na oczach mojego byłego bo to było pod jego domem Jezuuu, jak on wyrywał tym autem tak jak Kubica jeździ 120/h tak ten jechał 90 ale nie powiem, było za***iście jechaliśmy jakieś 3 minuty podczas gdy taką trase jedzie sie conajmniej 10 min i wiecie co ? wtedy poczułam że to jest życie później pojechaliśmy po kolegów naszych wspólnych i do baru oprócz znajomych był tam taki Rafał O Jezuuu, love od pierwszego wejrzenia Titek na niego mówią tyle że jest młodszy o rok ale nie powiem, spodobał mi sie to sobie jeszcze na koniec dnia zapaliłam jedną fajke i musiałyśmy iść ( po nią musieli przyjechać a ja jeszcze byłam troche wstawiona i mówie ja tu zostaje ) no ale poszłyśmy wpadam do domu, wszyscy już spali, ja oczywiście po pijaku wywaliłam pudełko z szafki w łazieńce, troche szumu sie narobiło
a dziś sie obudziłam z jednym wielkim kacem


ehh, wiecie co ? dużo myślałam o tej chorobie ... wiem że na to sie nie umiera, że można leczyć lekami i można normalnie żyć ... ale nie można tylu rzeczy robić choćby uprawiać sportu i tu jest problem bo na studiach na pewno będe miała wf a przecież całe życie ćwiczyłam, więc najprawdopodobniej tą arytmie mam od niedawna i co z teog że nie będe piła paliła, ćwiczyła jak do końca życia mam żyć w cieniu tej choroby nie chce biegać ciągle do lekarza, bo jestme chora...
Wam jest łatwo mówić bo to nie Wy jesteście chore ... nikt nie jest na moim miejscu ... i jeśli mam być szczera to wole teraz umrzeć, ale szczęśliwa, nie ograniczając sie jeśli miałabym całe życie żyć bez tylu rzeczy ... pozatym nigdy nie wiem kiedy moge mieć jakiś zawał , zapaść albo zator serca ...
i teraz maksyma dla mnie : " żyć szybko umrzeć młodo "
to tyle
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 09:55   #34430
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Dziewczyny,z tego wszystkiego zapomniałam Wam powiedzieć,że dostałam 5 z dość ciężkich ćwiczeń na koniec i jestem barrrrrrrrrdzo zadowolona .
Troche ludzi nie pozaliczało,przeważały głównie 3,5 i były dwie piątki (w tym moja).
Stawiam wszystkim
KOCHAM WAS !!!!!!!!!!!
PIJEMYYYYYYYYYYYYY......Ł IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.... ........




__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 10:25   #34431
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,z tego wszystkiego zapomniałam Wam powiedzieć,że dostałam 5 z dość ciężkich ćwiczeń na koniec i jestem barrrrrrrrrdzo zadowolona .
Troche ludzi nie pozaliczało,przeważały głównie 3,5 i były dwie piątki (w tym moja).
Stawiam wszystkim
KOCHAM WAS !!!!!!!!!!!
PIJEMYYYYYYYYYYYYY......Ł IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.... ........




congratulations pewnie że sie napije
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:17   #34432
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Wisła nie zagra w europejskich pucharach. Z tego właśnie powodu ze sponsorowania drużyny wycofa się Kompania Piwowarska SA - informuje "Gazeta Wyborcza".

Od 1998 roku Wisła miała prawo startu w europejskich pucharach. Ostatni sezon zakończyła jednak dopiero na ósmym miejscu. Dla klubu oznacza to stratę ok. 6 milionów zł.

- Dlatego teraz musimy odrabiać straty m.in. poprzez grę w komercyjnych turniejach, takich jak ten w Chicago - wyjaśnia Mariusz Heler, prezes Wisły SSA.

Heler zapewniał jednak, że rozmowy o przedłużeniu współpracy z Kompanią Piwowarską zmierzają w dobrym kierunku. Z informacji Gazety wynika tymczasem, że producent marki Tyskie nie będzie promował się na koszulkach piłkarzy z Reymonta i klub będzie musiał poszukać innego reklamodawcy.

W Kompanii nie chcą tego jeszcze potwierdzić. - Wiemy, że piłkarzom Wisły w ostatnim sezonie nie powiodło się. Na temat ewentualnej dalszej współpracy lub jej zerwania wypowiemy się za kilka dni - oświadczył rzecznik Kompanii Piwowarskiej SA Paweł Kwiatkowski.

Nasze źródła również potwierdzają, że Tyskie rezygnuje z reklamy na koszulkach Wisły. Pozostaje więc czekać jakie rozwiązaznie awaryjne przygotują dział marketingu klubu i prezes Mariusz Heler. Niewykluczone, że podobnie jak przed trzema laty, na strojach obok białej gwiazdy znów pojawi się nazwa właściciela Wisły - Tele-Foniki.


ojej
szczerze mówiąc to Tyskie nie podchodzi mi za bardzo, wole Lecha




Były już piłkarz Wisły, Hristu Chiacu podpisał kontrakt z Dinamem Bukareszt. Według rumuńskich mediów, 21-letni piłkarz związał się z nowym klubem pięcioletnim kontraktem, na mocy którego ma zarabiać rocznie 70 tysięcy euro na rękę.

Chiacu do Wisły trafił w lecie zeszłego roku. Paradoksalnie, najmniej grał, gdy trenerem był jego rodak, Dan Petrescu. Wiosną rumuński skrzydłowy częsciej wychodził na boisko, jednak nikogo nie olśnił. Z pewnością nie prezentował w pełni walorów, dzięki którym był gwiazdą młodzieżowej reprezentacji Rumunii.

Decyzję o rozstaniu z Chiacu (w czerwcu zakończył się jego kontrakt), podjął Maciej Skorża. - Zadecydowały kwestie pozasportowe. Rozmawiałem na jego temat z wieloma osobami, które wcześniej z nim współpracowały. Wszystkie powiedziały mi o Chiacu to samo - mówi nowy trener Wisły. Nie chce zdradzić co takiego usłyszał, jednak wlaśnie to zdecydowało o rozstaniu z Rumunem.


szkoda



Wisła nie wycofa drużyny rezerw z IV ligi, chociaż większość piłkarzy Wisły II weźmie udział w pierwszym sezonie Młodej Ekstraklasy. - Mamy tak wielu młodych piłkarzy, że możemy pogodzić występy w dwóch ligach - podkreśla prezes Heler. Decyzja nie jest ostateczna.

Heler chciałby, aby Wisłę II nadal prowadził Tomasz Kulawik, choć tego stanowiskiem trenera kusi beniaminek ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec. - Trener Kulawik to znakomity fachowiec, więc chcielibyśmy go zatrzymać - podkreśla prezes Wisły.

- Z młodymi piłkarzami będą u nas pracować fachowcy najwyższej klasy, ale potrzebuję pół roku, by przyjrzeć się dotychczasowym szkoleniowcom - tłumaczy z kolei dyrektor sportowy Jacek Bednarz.

brawo
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:19   #34433
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

23 i 24 czerwca na stadionach Cracovii i Wisły rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłkarski JP2 Cup, dla uczczenia pamięci Jana Pawła II. Na stadionach Cracovii i Wisły mają zagrać zespoły gwiazd lat 80 i 90 z Niemiec, Hiszpanii, Grecji oraz Polska Kadra Gwiazd.

Na stadionie Wisły odbędą się niedzielne mecze - decydujące o końcowej klasyfikacji. Kibice Wisły otrzymają 500 darmowych biletów na imprezę. O ich dystrybucji poinformujemy w najbliższych dniach.

Polskę w turnieju reprezentować będzie drużyna Polskiej Kadry Gwiazd, prowadzona przez dwukrotnego uczestnika i medalistę Mistrzostw Świata - trenera Antoniego Piechniczka. W polskim zespole zagrają m.in.: Jacek Bednarz, Ryszard Czerwiec, Andrzej Iwan, Marek Koniarek, Grzegorz Mielcarski, Marek Motyka, Adam Nawałka, Maciej Szczęsny i Kazimierz Węgrzyn.

"Czerwcowym turniejem pragniemy rozpocząć cykliczną imprezę promującą stadiony bez przemocy, która ma być „piłkarskim pomnikiem” dla Jana Pawła II, imprezę, która jest dowodem na słuszność papieskich słów, że sport to najlepsza droga do pokonania granic" - deklarują organizatorzy turnieju. Nadrzędnym celem imprezy jest pokonanie panującej w świecie piłkarskim bariery wrogości pomiędzy kibicami zwaśnionych klubów.

Patronat nad turniejem objął Prezydent RP Lech Kaczyński przyjmując udział w Komitecie Honorowym. Honorowy patronat przyjął również Metropolita Krakowski Stanisław Kardynał Dziwisz. Na listę honorowych opiekunów wpisali się także Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Marek Nawara oraz prezesi Wisły i Cracovii: Mariusz Heler i Janusz Filipiak.



fajnie



Dziś o 21.00 w Krakowie mają się rozpocząć decydujące rozmowy z Kamilem Kosowskim na temat jego gry w Wiśle, w sezonie 2007/2008. Przypomnijmy, że piłkarzowi skończyło się wypożyczenie do Chievo Verona i jeszcze rok obowiązuje go kontrakt z zespołem „Białej Gwiazdy”.

Swoją grę w Wiśle, Kosowski uzależnia od wzmocnienia drużyny w przerwie letniej, aby ta mogła w nadchodzącym sezonie znów walczyć o najwyższe cele. W innym wypadku popularny „Kosa” będzie chciał, aby na najbliższy rok znów go wypożyczono do innego klubu.



Kosa znów w Wiśle



Nie udźwignął ciężaru. Paweł Brożek miał być tym, który sprawi, że kibice zapomną o Tomaszu Frankowskim i Macieju Żurawskim. I choć jesienią miał wiele świetnych meczów, wiosną zawiódł na całej linii. Dlatego czytelnicy wislakrakow.com uznali Pawła Brożka za Rozczarowanie Sezonu 2006/07.

Szczególnie udana dla Brożka była końcówka rundy jesiennej. Napastnik Wisły trafiał do siatki w niemal każdym meczu, pokonywał bramkarzy Nancy, Basel i Feyenoordu. Miał wtedy prawo dziwić się, czemu w kadrze nie widzi go Leo Benhakker. - Jestem zaskoczony brakiem powołania. Jeśli jednak utrzymam wysoką formę, z pewnością zostanę zauważony - mówił w lutym tego roku.

Sam początek rundy wiosennej nie zapowiadał katastrofy. "Brozio" strzelił dwa gole Górnikowi Zabrze i wydawało się, że powalczy jeszcze o koronę króla strzelców. Niestety nic z tego. Do końca sezonu w lidze strzelił jeszcze tylko jednego gola. Trafił do siatki Legii i na tym poprzestał. A kibice psioczyli w najlepsze, bo Brożek marnował stuprocentowe okazje.

Nowy trener Wisły Maciej Skorża twierdzi, że sprawi, by w nowym sezonie Brożek znów imponował skutecznością. - Uważam, że jego indolencja strzelecka nie jest kwestią psychiki. Paweł ma silny charakter i jestem pewien, że da sobie radę. Po przepracowanym okresie przygotowawczym, znów będzie grał tak jak tego od niego wszyscy oczekują - mówi nowy szkoleniowiec "Białej Gwiazdy".

Drugie miejsce w klasyfikacji Rozczarowania Sezonu 06/07 zajął Mauro Cantoro. Dla Argentyńczyka był to chyba najgorszy sezon odkąd jest zawodnikiem Wisły. Początkowo Dan Petrescu nie widział go w składzie, później przyplątały się kłopoty zdrowotne. Gdy jednak Mauro wrócił na boisko, nikt nie mógł być zadowolony z jego gry. Szczególnie nie podobał się brak zaangażowania. Dlatego też, po zakończeniu sezonu, Cantoro trafił na dywanik. Teraz na dywanik wezwali go kibice. Niech będzie to ostrzeżenie, że nawet tak lubiany zawodnik, na boisku nia ma prawa się obijać.

Od dzisiaj zapraszamy na głosowanie na Odkrycie Sezonu.

1. Paweł Brożek - 45,09%
2. Mauro Cantoro - 24,53%
3. Stanko Svitlica - 11,68%
4. Tomasz Dawidowski - 6,54%
5. Nikola Mijailović - 3,04%
6. Marcin Baszczyński - 2,34%
7. Konrad Gołoś - 2,10%
8. Branko Radovanović - 1,87%
9. Radosław Sobolewski - 1,40%
10. Paweł Kryszałowicz - 0,93%
11. Michael Thwaite - 0,47%


__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:22   #34434
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Słynni przed laty piłkarze reprezentacji Hiszpanii i Realu Madryt, Emilio Butragueno i Carlos Alonso Gonzalez "Santillana" zagrają w barwach "Królewskich" przeciwko FC Polska. Spotkanie dobroczynne odbędzie się 23 czerwca, o godz. 16.00 na stadionie Wisły Kraków.

Dochód z meczu wesprze akcję "Knock Out Dystrofii - Ratujemy Życie" Stowarzyszenia Serdeczni i Ogólnopolskiego Centrum Dystrofii, niosącym pomoc dzieciom cierpiącym na dystrofię mięśniową. Zespół z Madrytu przylatuje do Krakowa w czwartek, zaś nazajutrz odbędzie się konferencja prasowa.

Gwiazdami hiszpańskiego zespołu będą wielokrotni reprezentanci Hiszpanii, którzy największe sukcesy odnosili w barwach Realu - napastnicy Butragueno i Santillana a także Jose Emilio Amavisca czy trzykrotny uczestnik mistrzostw świata Nigeryjczyk Muti Adepoju.

W barwach polskiej drużyny zagrają m.in. Dariusz Dziekanowski, Tomasz Hajto, Tomasz Iwan, Marek Jóźwiak, Tomasz Kłos, Marek Koźmiński, Radosław Majdan, Piotr Reiss, Piotr Świerczewski, Mirosław Szymkowiak oraz gościnnie francuscy piłkarze: Manuel Amoros, Bruno Bellone, Amara Simba, Marcel Dib i Patrice Loko.

Pomysłodawcą krakowskiej imprezy jest dyrektor generalny firmy Gefco Polska, Bogdan Młynarczyk, zaś organizatorem - Main Events.

Akcja "Knock Out Dystrofii - Ratujemy Życie" odbędzie się już po raz piąty. W 2005 roku na obiekcie Legii Warszawa polska reprezentacja pokonała 2:1 (obie bramki zdobył Zbigniew Boniek) kadrę Francji, w składzie z obecnym prezydentem UEFA - Michelem Platinim.

Jak na razie otrzymujemy sprzeczne informacje dotyczące biletów na sobotni mecz. Prawdopodobnie wstęp będzie wolny. Przypominamy: sobota, godzina 16:00, stadion Wisły Kraków.


nieźle

Nikola Mijailović nagrał pewną rozmowę, która miała miejsce kilka tygodni temu. Jeśli taśmy Serba ujrzą światło dzienne, będzie to dla krakowskiego futbolu prawdziwy wstrząs - zapewnia "Gazeta Krakowska".

Sprawa robi się coraz głośniejsza w tzw. środowisku i pewnie prędzej czy później wypłynie w całej okazałości. Nikola, choć zdaje sobie sprawę, że o wszystkim wie coraz więcej osób, na razie nie ujawnia treści nagrań i podkreśla, że ma je tylko on; zresztą, jeszcze nie wie, czy w ogóle je ujawni. W całej sprawie bohaterami prócz Mijailovicia są osoby doskonale znane kibicom.

Mimo opinii kłopotliwego piłkarza, Nikola ma oferty transferowe. Oprócz Omonii Nikozja zainteresowane pozyskaniem Nikoli jest również Dinamo Bukareszt. Tutaj problemem jednak jest odstępne, bowiem Rumuni nie chcą płacić 150 tysięcy euro, a chcieliby pozyskać obrońcę za darmo. No, może nie do końca, bo proponują Wiśle niecodzienny biznes. Działacze Dinama chcieliby bowiem, żeby "Biała Gwiazda" przyjechała do Bukaresztu i rozegrała tam towarzyskie spotkanie, a dochód z takiego spotkania zostałby przekazany Wiśle w ramach rozliczeń za Mijailovicia. Jeśli krakowski klub zgodziłby się na taki interes, to Rumuni są gotowi pokryć koszty przelotu całej ekipy z Polski. Trudno jednak przypuszczać, żeby Wisła poszła na taki układ.


o jaaa


Według dziennikarzy "Przeglądu Sportowego" zatrudnieniem Wojciecha Kowalewskiego zainteresowana jest Wisła Kraków, która szuka następcy Emiliana Dolhy. Polski bramkarz w ostatnim czasie nie zdołał sobie wywalczyć miejsca w podstawowym składzie Spartaka Moskwa i zdecydował się na odejście z klubu.

Kowalewski chciałby przejść do zespołu, w którym będzie regularnie grał, według „Przeglądu Sportowego, ma to mu zapewnić Wisła Kraków: - Nie mogę być zadowolonym, gdy nie gram - mówi były bramkarz Legii i Groclinu.

- Składają się na to obiektywne i subiektywne przyczyny, ale dla mnie najważniejsze jest to czy stoję w bramce, czy nie. Przy czym brak praktyki denerwuje nie tylko mnie, ale również trenera Leo Beenhakkera. Na ostatnim zgrupowaniu poinformował mnie, że jest zainteresowany moją obecnością w kadrze, ale jako zawodnika broniącego regularnie w klubie - dodaje Kowalewski.


heh Kowal u nas
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:24   #34435
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Choć Wisła jest niezadowolona z postawy Maura Cantoro, przy Reymonta nie są prowdazone poszukiwania nowego klubu dla Argentyńczyka. - Jeśli będzie dobra oferta dla Maura, to on ją rozważy. Póki co takiej nie ma. - mówi dyrektor sportowy Jacek Bednarz

- Oczekuję, że zawodnik będzie dobrze grał. W przeciwnym razie musi się spodziewać problemów
- podkreśla Bednarz. - Jeśli Mauro zamierza grać następne pół roku tak, jak ostatnie, to ja go nie chcę widzieć w drużynie. On mi nie będzie robił łaski! W którymś momencie powiedział: "ja chcę zarabiać dużo pieniędzy" i w klubie postanowiono mu je dać, ale to nie jest płaca za zasługi, które on wcześnie w grę w Wiśle włożył, tylko pensja za bieżącą działalność.

Bednarz przypomina, że do jego obowiązków należy także poszukiwanie interesujących ofert dla wiślaków. (- Nie stać nas na to, żeby odrzucać dobre oferty). - Nie jest tak, że cały czas siedzę i kombinuję, żeby się pozbyć Cantoro, bo to jest zły duch drużyny. Jestem przekonany, że zarówno ja, jak i trener Skorża z zawodnikiem, który nie chce grać w Wiśle, damy sobie radę - podkreśla.





Szefowie Wisły dwa miesiące temu zdecydowali, że klub rozstaje się z Nikolą Mijailoviciem. Serb natomiast odwzajemnia się... miłością. - Wisłę mam w sercu. Chcę tu zostać - zapewnia.

Biuro prasowe naszego klubu poprosiło Nikolę, by odniósł się do dzisiejszej publikacji "Gazety Krakowskiej". Według niej serbski obrońca jest w posiadaniu nagrania, które może "wstrząsnąć krakowską piłką".

- Nawet nie chcę tego komentować. Wisłę mam w sercu - nie mógłbym powiedzieć o niej złego słowa. Żadne nagranie nie istnieje, pisanie czegoś takiego jest niepoważne. Jak mógłbym zrobić coś takiego klubowi, który kocham? Chcę grać w Wiśle, nie wyobrażam sobie gry w żadnym innym klubie w Polsce, choć ciągle mnie ktoś o to pyta. Chcę tu zostać - twierdzi Nikola Mijailović.

Natomiast Wisła poszukuje klubu, który zechce zakupić Serba za 150 tys. euro.




Wiele wskazuje na to, że w tym tygodniu Wisła sfinalizuje wreszcie transfer Piotra Ćwielonga. W środę ma dojść do spotkania menedżera piłkarza Tomasza Kaczmarczyka z dyrektorem sportowym Jackiem Bednarzem.

Wisła już zimą porozumiała się z Ruchem i, jak juz wiadomo, Ćwielong do Krakowa ma trafić za długi, jakie "Niebiescy" mają wobec klubu z Reymonta.

W poniedziałek natomiast Kaczmarczyk przedstawił Wiśle żądania piłkarza. Ćwielong chciałby z Wisłą związać się na cztery lata. I wiele wskazuje na to, że dojdzie do tego jeszcze w tym tygodniu

ale fajnie
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:32   #34436
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Wisła postanowiła już, że uda się do trybunału FIFA przeciwo Emilianowi Dolsze, który podpisał trzyletni kontrakt z Lechem Poznań.

Przy Reymonta twierdzą, że skorzystali z opcji przedłużenia umowy z rumuńskim bramkarzem do 2011 r. - Skonsultuję się tylko z kancelarią prawniczą i radą nadzorczą, po czym ruszamy z tą sprawą - zapewnia prezes Wisły Kraków SSA Mariusz Heler.





Kolejny sukces odnieśli adepci Szkółki Piłkarskiej TS Wisła Kraków. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Marka Gója okazali się bezkonkurencyjni, w turnieju zorganizowanym z okazji 95-lecia powstania Klubu Sportowego Warta Poznań (rozgrywanego w dniach 16-17 czerwca 2007 roku).

Zobacz galerię zdjęć z turnieju >>

Tegoroczna „jubilatka” stanowiła swego rodzaju "kolebkę" dla wielu znakomitych sportowców. Wychowała pokaźną rzeszę olimpijczyków, którzy godnie reprezentowali nasz kraj na arenach międzynarodowych. Obecny prezes Warty, Pan Marek Łbik znany jest jako dwukrotny mistrz świata w kajakarstwie oraz zdobywca wraz z Markiem Dopierałą ,srebrnego i brązowego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Seulu.

Zawody, w których wystartowali młodzi Wiślacy były również okazją do odwiedzenia obiektów, na których swoją piłkarską karierę rozpoczynał Maciej Żurawski. Z tego względu na turnieju obecny był również ojciec znanego piłkarza Celticu - Andrzej Żurawski.

Drużyny biorące udział w zawodach zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Firmy takie, jak: Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Lech Poznań, Warta Poznań, czy SALOS Szczecin (znakomita i znana w Polsce salezjańska drużyna), potwierdziły tezę, że w Polsce nie brakuje piłkarskich talentów.

Warto podkreślić, że na tle tych uznanych rywali znakomicie zaprezentowali się młodzi zawodnicy „Białej Gwiazdy”. W drodze do finału pokonali zespół poznańskiej 13 (4:0), Lecha Poznań (1:0) oraz SALOSU Szczecin (3:2 w rzutach karnych, 2:2 w meczu).
W rozgrywce finałowej Wiślacy z rocznika 1995 ponownie zmierzyli się z miejscowym „Kolejorzem”. Lechici, w których składzie wystąpiło dziewięciu reprezentantów Wielkopolski, zaprezentowali się znakomicie. Mecz dostarczył bardzo wielu emocji i był znakomitym zwieńczeniem turniejowych zmagań. Zawodnicy zagrali z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Mimo pięknych i błyskotliwych akcji, w regulaminowym czasie gry, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. O końcowym rozstrzygnięciu miała zadecydować dogrywka. W doliczonym czasie gry również nie udało się wyłonić zwycięzcy. Odpowiedź na najważniejsze pytania miała przynieść seria rzutów karnych. W tym nerwowym momencie więcej dojrzałości wykazali piłkarze „Białej Gwiazdy” i ostatecznie pokonali Lecha 3:1, zdobywając tym samym pierwsze miejsce.

Warto w tym miejscu podkreślić znakomitą postawę Tomasza Barana, który z dorobkiem czterech bramek, wywalczył tytuł „turniejowego króla strzelców. Bardzo dobre recenzje zebrał również bramkarz Wisły – Grzegorz Rafałowski. Młody Wiślak znakomicie bronił rzuty karne w meczu półfinałowym i finałowym, przyczyniając się tym samym do końcowego sukcesu „Białej Gwiazdy”.

Poznański turniej, stanowi bardzo cenne doświadczenie dla młodych piłkarzy z Krakowa. Wielka szkoda, ze takich imprez w naszym kraju jest niewiele. Stanowią one bardzo ważny element na tym etapie szkolenia oraz zaszczepiają młodym adeptom piękno idei „fair play”. Oby duch szlachetnej, sportowej rywalizacji tkwił w tych chłopcach jak najdłużej.


brawo
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:35   #34437
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

i fotki

1 - Stanko
2,3 - Nikola
4, 6- Tomek
5 - Nawałka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg ff0737d33966742e5b0a1f75fd730292.jpeg (37,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 3af62dcc1120440be0ee2f856d6b2404.jpeg (33,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 8eec1911129a84e1d98e49032d8bafdf.jpeg (39,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 54.jpeg (51,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 61.jpeg (63,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 122c4247852033ba0002705f6a8776cf.jpeg (44,2 KB, 0 załadowań)
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:39   #34438
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

1 - Broziu
2 - Hirstu
3 - small Białą Gwiazda drugi od lewej to ojciec Żurawia, trener młodych
4 - karta Piotrka
5 - Mauro
6 - moje słoneczko i Mario
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 6016fa2d9faabcc91176e6684ff8389f.jpeg (41,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 90816eff85bfb7639a8215eedf63d923.jpeg (35,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 287277514ca6e99cd2d72b104ccd95f2.jpeg (56,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 0b7d0262b92d4b789355022c8724224a.jpeg (15,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg a132c89a439785a3d0d5656c6d6ce010.jpeg (83,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg f1d30482025ab95a636134f1619bbb15.jpeg (24,7 KB, 2 załadowań)
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 13:17   #34439
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Dzięki Luna .

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
i fotki

1 - Stanko
2,3 - Nikola
4, 6- Tomek
5 - Nawałka

Drugie zdjęcie z białą gwiazdka jest dobre
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 15:04   #34440
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Dzięki Luna .




Drugie zdjęcie z białą gwiazdka jest dobre


to z czasów kiedy Nikola kochał Wisłe

ale pustki ja zmykam bo niedługo przyjedzie kumpela, mamy sie spotkać z kolegą tym co wczoraj i mamy zrobić trójkącik
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.