Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-26, 13:53   #631
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Taco, spróbuj tych jednorazowych. Trochę drożej wychodzą, ale nie trzeba osobno kupować węgla czy rozpałki, potem czyścić i przechowywać. Jedzenia się da zrobić na tym sporo, kiełbasy, pierś z kurczaka czy warzywa spoko. Ryby nie próbowałam.
Raz używałam takiego. Wszystko się spaliło :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 14:51   #632
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez Doris1903 Pokaż wiadomość
No i na prawdę, wygląd tej pani był też niesmaczny. W niemczech kasują nas panie uśmiechnięte, zadbane, pachnące. W naszym hoteli nasze pokojówki są czasem sortowane lub upominane że pracują między ludźmi, że należy używać dezydorantu, prać uniform i dbać o wygląd.
Mieszkałam w Niemczech ponad rok i w wieeeelu sklepach na terenie kraju robiłam zakupy i wierz mi, że nie zawsze sprzedawcy w sklepach byli zadbani i pachnący, czasami wręcz przeciwnie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:38   #633
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

A ja mam pytanie czy kupujecie magnackie mleczko lidlowe ?
Przy każdym opakowaniu a mamy juz chyba z czwarte okazuje sie ze po otwarciu nie ma od 2 do 4 czekoladek
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:58   #634
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez agajanta Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy kupujecie magnackie mleczko lidlowe ?
Przy każdym opakowaniu a mamy juz chyba z czwarte okazuje sie ze po otwarciu nie ma od 2 do 4 czekoladek
Nie wiem jak jest z tym, o którym wspominasz ale często na opakowaniach ptasiego mleczka jest informacja, że liczy się waga, a nie ilość i dlatego może brakować kilku sztuk.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 16:09   #635
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Grill okazał się za mały niż sądziliśmy więc poszliśmy oddać. Żadnych problemów nie było także jak ktoś się wacha to zawsze można obejrzeć w domu i zwrócić do tygodnia.
Wzięliśmy za to dwa ruszta i skrobko-myjkę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 16:36   #636
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest z tym, o którym wspominasz ale często na opakowaniach ptasiego mleczka jest informacja, że liczy się waga, a nie ilość i dlatego może brakować kilku sztuk.
może ale i tak dziwnie z innymi mleczkami nie miałam takiej sytuacji
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 17:38   #637
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Taco, w jakiej cenie te krewetki?
To są już zrobione, czy bez niczego? Mam nadzieję, że nie koktajlowe?

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2014-04-26 o 17:42
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 19:54   #638
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Taco, w jakiej cenie te krewetki?
To są już zrobione, czy bez niczego? Mam nadzieję, że nie koktajlowe?
10,99 za 200 gram. Duże są I bez niczego raczej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:33   #639
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, może do jakichś dziwnych lidlów chodzę ale nigdy nikt moimi zakupami nie rzucał..Tyle tutaj dyskutowaliście na ten temat, że jutro pewnie specjalnie będę patrzyła kasjerce na ręce bo wybieram się po lody właśnie Ale naprawdę nigdy żadnych połamanych nie przyniosłam do domu. W sumie trochę rozumiem i jedną i drugą stronę sporu bo taka kasjerka siedząc tam godzinami pewnie się zapomina i może zrobić coś odruchowo, niewiele myśląc ze zmęczenia, a z kolei klient ma prawo dostać pełnowartościowy towar za który zapłacił. Przy takim przypadku jak myślę powiedziałabym pewnie, że wrócę wymienić te lody bo nie chcę połamanych
A mi nie raz rzucają towarem... kiedyś nawet babka rzuciła mi jogurtem, wpadł do wózka i się rozwalił.... Nigdy chamsko nie zwracam uwagi, ale w żadnym innym sklepie mi się to nie przytrafiło nigdy tylko w Lidlu... czasem mam wrażenie, że oni jako pierwszą zasadę kasowania mają szybkość. Ja wiem, że trzeba szybko no ale potem właśnie wychodzą takie kwaitki. Swoją droga Dudi widzę , że z tego samego miasta jesteśmy ciekawi mnie który to Lid

Co do lodów to dobre te nowe myślałam nad miętowymi lub karmelowymi. Bo w białych ala magnum jestem zakochana !

I na grila te produkty, warte kupienia??
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:01   #640
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Taco, w jakiej cenie te krewetki?
To są już zrobione, czy bez niczego? Mam nadzieję, że nie koktajlowe?
10,99, surowe, całkiem spore Co najważniejsze - nie mrożone. Świeże, nie muszę czekać aż się łaskawie rozmrożą i mogę je obrać tak, jak mi się to podoba! O dziwo zdejmowanie pancerzyków i wycinanie jelitek mnie odpręża
http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-pr...4-2014,6007/3/
Na szczęście w moim Lidlu są miłe kasjerki... W sumie nawet nie wiem po co im ten pośpiech - i tak są zależne od czasu pakowania przez klienta Ja nigdy za nimi nie nadążam :P

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2014-04-26 o 22:04
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:51   #641
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;46194518]
Na szczęście w moim Lidlu są miłe kasjerki... W sumie nawet nie wiem po co im ten pośpiech - i tak są zależne od czasu pakowania przez klienta Ja nigdy za nimi nie nadążam :P[/QUOTE]

To dosłownie tak jak i u mnie
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 00:36   #642
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Oczywiście bacznie patrzyłam dziś pani kasjerce na ręce, była bardzo delikatna z naszymi lodami Chciałam wziąć po jednym z każdego rodzaju tych promocyjnych na patyku po 1,2 zł ale nie było niestety tych truskawkowych i czekoladowych więc tylko pozostałe dwa smaki mi zostały. Nowe waniliowe w białej czekoladzie już wypróbowane, bardzo smaczne ale wolę jednak te z truskawkowymi pod polewą, orzeźwiające bardziej
Wędzony twaróg i serki typu włoskiego korzystając z promocji kupiłam na zapas. Niestety data przydatności krótka, będą musiały wylądować z zamrażalniku.
Córka jakieś nowe cukierki pudrowe przy kasie wypatrzyła
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 06:23   #643
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Oczywiście bacznie patrzyłam dziś pani kasjerce na ręce, była bardzo delikatna z naszymi lodami Chciałam wziąć po jednym z każdego rodzaju tych promocyjnych na patyku po 1,2 zł ale nie było niestety tych truskawkowych i czekoladowych więc tylko pozostałe dwa smaki mi zostały. Nowe waniliowe w białej czekoladzie już wypróbowane, bardzo smaczne ale wolę jednak te z truskawkowymi pod polewą, orzeźwiające bardziej
Wędzony twaróg i serki typu włoskiego korzystając z promocji kupiłam na zapas. Niestety data przydatności krótka, będą musiały wylądować z zamrażalniku.
Córka jakieś nowe cukierki pudrowe przy kasie wypatrzyła
U mnie również krótka data tych twarogów ale to chyba dobrze bo oznacza, że nie ma chemii Ja jednak nie robiłam zapasu bo potem taki mrozony twaróg mi nie smakuje... wodnisty jest...
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:01   #644
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Kupowałyście już może stroje kąpielowe w lidlu? Jak z rozmiarami?
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:11   #645
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;46194518]10,99, surowe, całkiem spore Co najważniejsze - nie mrożone. Świeże, nie muszę czekać aż się łaskawie rozmrożą i mogę je obrać tak, jak mi się to podoba! O dziwo zdejmowanie pancerzyków i wycinanie jelitek mnie odpręża
http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-pr...4-2014,6007/3/
Na szczęście w moim Lidlu są miłe kasjerki... W sumie nawet nie wiem po co im ten pośpiech - i tak są zależne od czasu pakowania przez klienta Ja nigdy za nimi nie nadążam :P[/QUOTE]

Dzięki!
Bo szukam jakichś dobrych krewetek w niezabijającej cenie
Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
10,99 za 200 gram. Duże są I bez niczego raczej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To cena niezła, chyba się skuszę, bo kochamy krewetki
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 13:10   #646
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Oczywiście bacznie patrzyłam dziś pani kasjerce na ręce, była bardzo delikatna z naszymi lodami Chciałam wziąć po jednym z każdego rodzaju tych promocyjnych na patyku po 1,2 zł ale nie było niestety tych truskawkowych i czekoladowych więc tylko pozostałe dwa smaki mi zostały. Nowe waniliowe w białej czekoladzie już wypróbowane, bardzo smaczne ale wolę jednak te z truskawkowymi pod polewą, orzeźwiające bardziej
Wędzony twaróg i serki typu włoskiego korzystając z promocji kupiłam na zapas. Niestety data przydatności krótka, będą musiały wylądować z zamrażalniku.
Córka jakieś nowe cukierki pudrowe przy kasie wypatrzyła
też byłam w Lidlu i też bacznie obserwowałam kasjerkę brałam lody i nie rzucała nimi na szczęście pani kasjerka bardzo miła, patrzyłam za prostokątnym grillem ale nie było już w ogóle, zostały się tylko te okrągłe, generalnie był dosyć spory ruch wczoraj kupiłam pstrąga i dzisiaj zrobiliśmy na grillu- dobry był
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 13:12   #647
Linka07
Rozeznanie
 
Avatar Linka07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 960
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez agajanta Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy kupujecie magnackie mleczko lidlowe ?
Przy każdym opakowaniu a mamy juz chyba z czwarte okazuje sie ze po otwarciu nie ma od 2 do 4 czekoladek
Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest z tym, o którym wspominasz ale często na opakowaniach ptasiego mleczka jest informacja, że liczy się waga, a nie ilość i dlatego może brakować kilku sztuk.
Raz jadłam to ptasie mleczko i ono jest tak luźno rzucone do pudełka. O ile dobrze pamiętam to ze dwóch rządków brakowało i w związku z tym więcej nie kupię bo jednak wrażenie oszustwa jest. Nie doczytałam na nich że liczy się waga a nie ilość. Jeśli tak podchodzą do rzeczy to po co w takie duże pudełka pakują? W sumie wiem po co - chwyt marketingowy
Linka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 13:15   #648
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Kupiłam opakowanie "złą sławą owianych" maszynek jednorazowych, tych za 5.99 za 12 sztuk.

Jestem zadowolona, są dość wytrzymałe i naprawdę dają radę, zdecydowanie lepsze niż biedronkowe, które rozpadały się przy jakimkolwiek uderzeniu. Tyle, że ja nie mam jakiś szczególnych wymagań co do maszynek.

Zastanawiam się nad zakupem czegoś lepszego. Wpadły mi w oko maszynki z 5 ostrzami za 19.99 i dokupowanymi wkładami (4 wkłady za 19.99). Używa ich ktoś z Was i mógłby polecić?
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 13:20   #649
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez Linka07 Pokaż wiadomość
Raz jadłam to ptasie mleczko i ono jest tak luźno rzucone do pudełka. O ile dobrze pamiętam to ze dwóch rządków brakowało i w związku z tym więcej nie kupię bo jednak wrażenie oszustwa jest. Nie doczytałam na nich że liczy się waga a nie ilość. Jeśli tak podchodzą do rzeczy to po co w takie duże pudełka pakują? W sumie wiem po co - chwyt marketingowy
A teraz jeszcze wyobraź sobie minę moich dzieci że czekoladek jest mniej
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 13:38   #650
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez agajanta Pokaż wiadomość
A teraz jeszcze wyobraź sobie minę moich dzieci że czekoladek jest mniej
Zawsze można powiedzieć, że tata zjadł
A jeśli chodzi o ciekawe rzeczy, które można kupić w Lidlu to polecam podkoszulki
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 13:52   #651
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez motyl03 Pokaż wiadomość
Zawsze można powiedzieć, że tata zjadł
A jeśli chodzi o ciekawe rzeczy, które można kupić w Lidlu to polecam podkoszulki
nie da rady same odpakowywały więc tata nie mógł zjeść tak czy owak to dziwnie to zrobione jest bo pierwsze co sie rzuca jak otwierasz pudełko to mniej czekoladek ja tez nie czytałam na opakowaniu ze waga sie liczy podejrzewam ze wiekszość może miec odczucia takie jak ja i sie lekko zdziwić.
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 14:50   #652
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez Linka07 Pokaż wiadomość
Raz jadłam to ptasie mleczko i ono jest tak luźno rzucone do pudełka. O ile dobrze pamiętam to ze dwóch rządków brakowało i w związku z tym więcej nie kupię bo jednak wrażenie oszustwa jest. Nie doczytałam na nich że liczy się waga a nie ilość. Jeśli tak podchodzą do rzeczy to po co w takie duże pudełka pakują? W sumie wiem po co - chwyt marketingowy
A chipsy to w jakich są opakowaniach zawsze?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 14:52   #653
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
U mnie również krótka data tych twarogów ale to chyba dobrze bo oznacza, że nie ma chemii Ja jednak nie robiłam zapasu bo potem taki mrozony twaróg mi nie smakuje... wodnisty jest...
Ja twarogów nie mrożę, tylko serki typu włoskiego. One są bardziej "zbite" w konsystencji i nic się z nimi nie dzieje po rozmrożeniu. Twarogów nie próbowałam mrozić
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:22   #654
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja twarogów nie mrożę, tylko serki typu włoskiego. One są bardziej "zbite" w konsystencji i nic się z nimi nie dzieje po rozmrożeniu. Twarogów nie próbowałam mrozić
Ja mroziłam mozzarelle i mi też nie smakowała... serek włoski po rozmrożeniu nie traci na smaku i nadal ma tą samą konsystencje?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:41   #655
j_ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 590
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Dziś po raz pierwszy jadłam te nowe lody czekoladowe w czekoladzie z kawałkami czekolady. Jak dla mnie za gorzkie. Za to bardzo się zdziwiłam, bo posmakowały mi te w białej czekoladzie porównywane przez kogoś na forum do Magnum.
j_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:45   #656
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez agajanta Pokaż wiadomość
nie da rady same odpakowywały więc tata nie mógł zjeść tak czy owak to dziwnie to zrobione jest bo pierwsze co sie rzuca jak otwierasz pudełko to mniej czekoladek ja tez nie czytałam na opakowaniu ze waga sie liczy podejrzewam ze wiekszość może miec odczucia takie jak ja i sie lekko zdziwić.
Chyba większość ptasich mleczek jest tak pakowana. Lidlowego dawno nie jadłam, ale ostatnio i w Milki(tu akurat dobrze, bo przerażająco słodkie) i w Biedronkowym też miałam miejsca puste.

Oczywiście zapas serków zrobiłam, twaróg wędzony x3, włoski, w wiaderku - ze śmietanką i z warzywami, kilka do smarowania. Spokojnie zjemy, mają daty do połowy maja.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 15:52   #657
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez j_ka Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy jadłam te nowe lody czekoladowe w czekoladzie z kawałkami czekolady. Jak dla mnie za gorzkie. Za to bardzo się zdziwiłam, bo posmakowały mi te w białej czekoladzie porównywane przez kogoś na forum do Magnum.
Ja uwielbiam gorzką czekoladę to mi smakowały, ale domyślam sie ze mojej siostrze (wielbicielce mlecznej i białej) również by nie "podeszły" w smaku

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Chyba większość ptasich mleczek jest tak pakowana. Lidlowego dawno nie jadłam, ale ostatnio i w Milki(tu akurat dobrze, bo przerażająco słodkie) i w Biedronkowym też miałam miejsca puste.

Oczywiście zapas serków zrobiłam, twaróg wędzony x3, włoski, w wiaderku - ze śmietanką i z warzywami, kilka do smarowania. Spokojnie zjemy, mają daty do połowy maja.
U mnie data ważności do 10 maja a tylko ja jem twaróg to zapasów nie robiłam bo przecież nie będę tylko biały ser wcinać bo to niezdrowo
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 16:18   #658
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja mroziłam mozzarelle i mi też nie smakowała... serek włoski po rozmrożeniu nie traci na smaku i nadal ma tą samą konsystencje?
Tak, jest taki sam. Przynajmniej w moim zamrażalniku
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 16:26   #659
aleksandra112233
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra112233
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 1 014
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

czy jest u was nadal serek homo pilos w wiaderku 3% tłuszczu??? u mnie od jakiegoś czasu brak :/ i jak ktoś kupił te nowe lody( co prawda od jutra mają być) litrowe kawowe to prosze o recenzję
__________________
zapraszam na mój blog : http://rogalikodkuchni.blogspot.com/
aleksandra112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 16:38   #660
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 6

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, jest taki sam. Przynajmniej w moim zamrażalniku
To żałuję że nie kupiłam wiecej a tylko dwa krążki (data ważności do 5 maja) No nic następnym razem jak będzie na nie promocja (kiedyś była dwa w cenie jednego) to kupię wiecej A tak w ogóle to ten serek kiedyś jakoś specjalnie mi nie smakował.... Potem spróbowałam mozzarelli, którą bardzo polubiłam i dopiero potem capri zjadałam ze smakiem... Chociaż jak zjem dwa krążki pod rząd to pod koniec jakoś już mi nie podchodzi

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandra112233 Pokaż wiadomość
czy jest u was nadal serek homo pilos w wiaderku 3% tłuszczu??? u mnie od jakiegoś czasu brak :/ i jak ktoś kupił te nowe lody( co prawda od jutra mają być) litrowe kawowe to prosze o recenzję
Nie ma tego serka
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 13:06:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.