Sala - Zawiercie i okolice - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 09:56   #661
aniolek_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez sunbeam86 Pokaż wiadomość
ANIOŁEK_M a Ty gdzie będziesz mieć wesele??

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



tak 300zł/ os za 2 dni, poprawiny przeważnie licza połowę pierwszego dnia

są sale takie jak np zuzanka ktore są nastawione tylko na wynajem sal i można mieć własne kucharki, ale jest problem ze takich sal juz jest malo albo prawie ich nie ma, albo sa w kiepskim stanie ;///
Hej
Wraz z Narzeczonym wybraliśmy salę OSP w Lubojnie. Zależało nam na dużej sali, bo będziemy mieć około 170-180 gości.
Generalnie, tak jak wspomniały dziewczyny, jeśli chce się mieć własny zespół kucharek, to należy się liczyć, że będą to remizy. Jedyną salą, która nie była remizą jest właśnie ,,Zuzanka'' ale tak jak pisałam - właściciele powiedzieli nam, że kończą działalność z końcem 2014 roku.
A! Jest jeszcze sala w Myszkowie, mówi się na nią ,,piekarnia'' i tam jeszcze można mieć własne kucharki (ale ma to się niebawem zmienić, mogę dać namiary na prv).
A jeśli chodzi o ładne remizy to mogę polecić Dom Strażaka w Ożarowicach, sala jest bardzo ładna, jednak dla nas była zbyt mała.
__________________
Zaręczona 24.05.2013


dużo postanowień...
aniolek_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:00   #662
Karesikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez wiosnaachtoty Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za opinię - chyba tam zadzwonię i powiem o tych negatywnych opiniach itd. i że zaczynam rozważać rezygnację (gdyby nie 3000 zł zaliczki i to, że zaprosiliśmy tam już połowę gości to już dziś bym to zrobiła)- może uda się coś z nimi negocjować cenowo z tego względu - a jeśli nie to każę określić wielkość porcji każdego dania i ilość w zimnej płycie w umowie. Muszę coś zrobić bo nie chcę tym się denerwować w dniu wesela
W zajeździe kalinówka mój brat będzie miał wesele, ale dopiero we wrześniu więc wtedy mogę zdać relację jeśli komuś się przyda
Zadzwoń, zadzwoń. Myślę że im więcej będą mieli sygnałów że ludzie nie są zadowoleni tym większą będą mieć motywacje do zmian na lepsze. Lokal jest piękny, jedyny w swoim rodzaju ale rzeczywiście nie cieszy się popularnością, o czymś to świadczy. My zaręczyliśmy się w grudniu 2013, na ślub nie chcieliśmy długo czekać, padła decyzja że sierpień 2014 i w Rotundzie były wolne aż trzy terminy w sierpniu, podczas gdy w Kalinówce ani jednego wolnego nie mieli, w Karlinie "Biała Skała" oferowała jeden termin w Blanowicach też wolny jeden weekend.
Karesikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:36   #663
parisss21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Co do Rotundy, to właśnie się wybierała zarezerwować termin, oglądałam z TŻ tą salę i bardzo Nam sie spodobała. Jednak te opinie na serio mnie zaniepokoiły, wiem też, że jedzenie na weselu jest bardziej tradycyjne od tego, które było w menu na imprezach. Mam nadzieję, że odezwie się ktoś, kto był już na weselu w Rotundzie i coś rozjaśni....
parisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 07:41   #664
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

a ja zarezerwowałam Białą Skałę w Karlinie - właścicielka bardzo fajna, wszystko do dogadania, nie robi problemów, jedzenie bardzo dobre. Moja znajoma miała tam wesele i była bardzo zadowolona.
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 12:46   #665
lirene123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 87
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A ja mam pytanie troszkę z innej tematyki. Gdzie kupowałyście bądź zamawiałyście obrączki? Miałam zamówić na Pomorskiej, ale poczytałam trochę negatywnych opinii i sama już nie wiem co robić.
lirene123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:33   #666
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez lirene123456 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie troszkę z innej tematyki. Gdzie kupowałyście bądź zamawiałyście obrączki? Miałam zamówić na Pomorskiej, ale poczytałam trochę negatywnych opinii i sama już nie wiem co robić.
a masz jakis kształt wymyślny? z pomorskiej nie polecam z tego wzgledu że trzeba mieć naprawde nerwy stalowe, s a nie dokładni i nie terminowi.
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:59   #667
lirene123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 87
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Zwykła, prosta, z żółtego złota. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale ma mieć dodatkowo 2 rowki/nacięcia bliżej jednej strony.
lirene123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 18:53   #668
parisss21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Po Waszych opiniach o Rotundzie, jednak się wstrzymuje i wybieram się obejrzeć Zajazd Kalinówka i Hotel Biała Skała, wiecie coś o tych miejscach?
parisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 08:24   #669
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Biała Skała - to bardzo fajne miejsce, z fajna baza wypadowa. Znajoma robiła tam wesele i była bardzo zadowolona. Właścicielka jest bardzo miła i ugodowa, wszystko można dogadać, nie robi żadnych problemów i się dopasuje do klienta.

co do sali - to naprawdę ładna, delikatna. nie potrzeba jakiś dodatkowych ozdób, bo sama w sobie jest dekoracją tworzy fajny klimat. Mnie się naprawdę bardzo podoba.
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 11:34   #670
Karesikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Ja o Białej Skale slyszalam bardzo dobre opinie. Sama brałam to miejsce pod uwagę, ale nie mieli wolnego naszego terminu.
Karesikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 12:49   #671
parisss21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A orientujecie się jaki jest koszt za osobę w Białej Skale?
parisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 08:52   #672
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez parisss21 Pokaż wiadomość
A orientujecie się jaki jest koszt za osobę w Białej Skale?
Wszystko zależy od menu, ilości posiłków, ciasta, itp itd. Nie wiem jak teraz to wygląda, ale jak ja podpisywałam umowę to koszt wynosił 190 zł/1 osoba. W tym ciepłe 4 posiłki, zimna płyta, ciasta, owoce itp, itd. Nas interesuje tylko zakup alkoholu. I tu jest plus, bo też nie pobiera opłaty korkowej.
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 08:09   #673
lirene123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 87
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Aurealia Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od menu, ilości posiłków, ciasta, itp itd. Nie wiem jak teraz to wygląda, ale jak ja podpisywałam umowę to koszt wynosił 190 zł/1 osoba. W tym ciepłe 4 posiłki, zimna płyta, ciasta, owoce itp, itd. Nas interesuje tylko zakup alkoholu. I tu jest plus, bo też nie pobiera opłaty korkowej.
Cena nie zawiera napojów gazowanych i tortu.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

A co do zajazdu Kalinówka, to koszt od osoby 180 zł, też 4 gorące posiłki, zimna płyta, owoce, napoje niegazowane. Ciasta i tort oraz napoje gazowane we własnym zakresie.
lirene123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 08:34   #674
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

[QUOTE=lirene123456;453013 20]Cena nie zawiera napojów gazowanych i tortu.[COLOR="Silver"]
O ile mi wiadomo, to przedstawiona przeze mnie cena w Bialej Skale zawiera tort i napoje cieple i zimne bez ograniczen.
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 10:16   #675
lirene123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 87
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Dzwoniłam tam jakiś czas temu i jakaś kobieta udzieliła mi takiej informacji. Oczywiście sama tego nie powiedziała, musiałam o to dopytać.
lirene123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:31   #676
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Znajomi chcieli białą skalę ale wyszły te koszty ukryte właśnie

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 07:42   #677
parisss21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Znajomi chcieli białą skalę ale wyszły te koszty ukryte właśnie

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
A o jakie ukryte koszty chodzi?
O rany teraz do każdej sali będę podejrzliwa ale nie chce się denerwować w tym dniu w tej chwili biorę pod uwagę Zajazd Kalinówka, Biała Skała no i jeszcze Rotunda...
parisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 08:03   #678
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Mówili, że chcą wziąć Biała Skałe za 180zł
Ale pojawił się dodatkowy koszt napoi itd.
I zrezygnowali wybrali Kalinówkę
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 15:07   #679
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Mówili, że chcą wziąć Biała Skałe za 180zł
Ale pojawił się dodatkowy koszt napoi itd.
I zrezygnowali wybrali Kalinówkę
Z tego co mi wiadomo, to są różne propozycje menu w Białej Skale - w każdym jest wyjaśnione co zawiera cena. zresztą tak jest we wszystkich salach - każdy pakiet menu ma inną cenę, w zależności co chcesz.
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 08:11   #680
me88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

My swoje wesele będziemy mieć w Orlim Gnieździe. Niestety nie mogę polecić Rotundy. Byłam tam na weselu, sala cudna ale reszta bardzo średnia. Wspominam tez super wspomniany wcześniej Dom Weselny Muza, jedzenie super i oryginalnie podane, cena z tego co wiem bardzo atrakcyjna. Bardzo dobrze wspominam tez wesele w Hetmanie pod każdym względem. Zajazd Kalinowka robi fajne wrażenie ale ocenić będę mogla dopiero w sierpniu.
me88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 17:18   #681
parisss21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

My wstępnie zarezerwowaliśmy Białą Skałę w końcu Kalinówka niestety była zamknięta, lecz mimo to w porównaniu z Białą Skała jest dość pospolita. Nie wiem niestety skąd u Was ten koszt w postach 190 zł, jak mi Pani powiedziała 180? we własnym zakresie tort, napoje gazowane i alkohol oczywiście. Sala na żywo robi wrażenie, a właściciele przemili
parisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 07:29   #682
olka89m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 216
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

do Kalinowki trzeba dzwonic bo to nie jest restauracja tylko"dom weselny"
i wlasciciel nie jest tam przez caly czas
__________________
http://beslimuk.blogspot.co.uk/
olka89m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 09:09   #683
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez parisss21 Pokaż wiadomość
My wstępnie zarezerwowaliśmy Białą Skałę w końcu Kalinówka niestety była zamknięta, lecz mimo to w porównaniu z Białą Skała jest dość pospolita. Nie wiem niestety skąd u Was ten koszt w postach 190 zł, jak mi Pani powiedziała 180? we własnym zakresie tort, napoje gazowane i alkohol oczywiście. Sala na żywo robi wrażenie, a właściciele przemili
Podejrzewam że różnica zależy od rodzaju menu oraz ilości posiłków. Cena 190 zł zawierała również tort - przynajmniej w moim przypadku. do załatwienia mam tylko alkohol.
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 11:12   #684
slonko1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam,

planuję zorganizowanie przyjęcia weselnego w Amazonce w Zawadzie Pilickiej. Możecie podzielić się wrażeniami? Może ktoś tam organizował albo był na weselu? Jak jedzenie, obsługa? Będę wdzięczna za wszystkie opnie
slonko1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 17:23   #685
Magda_72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Hej Chciałabym odświeżyć temat wizażystek oraz fryzjerek kogo polecicie? O fryzurę to chodzi o loki z długich włosów, które nie bardzo chcą się trzymać, jak ktoś ma dobry namiar, to by było cudownie, bo nie udało mi się jeszcze dobrze trafić...
Magda_72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 15:46   #686
paulina2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 24
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Polecam salę Rotunda. Jedzenie bardzo dobre. Duże porcje. Obsługa idealna. Miałam imprezę w niedzielę i nie żałuję, że tam ją zrobiłam.
paulina2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 05:57   #687
sunbeam86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

hej dziewczyny,czy ktoras z was zna zespół Axel z Ryczowa??i moglaby mi cos wiecej o nim powiedziec, jak grają??, jak prowadząwesele itp.,z góry dziekuje za info )
sunbeam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 09:30   #688
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez parisss21 Pokaż wiadomość
My wstępnie zarezerwowaliśmy Białą Skałę w końcu Kalinówka niestety była zamknięta, lecz mimo to w porównaniu z Białą Skała jest dość pospolita. Nie wiem niestety skąd u Was ten koszt w postach 190 zł, jak mi Pani powiedziała 180? we własnym zakresie tort, napoje gazowane i alkohol oczywiście. Sala na żywo robi wrażenie, a właściciele przemili
A jaka datę wybraliście?
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:58   #689
Sukkubies
Raczkowanie
 
Avatar Sukkubies
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 40
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Ja z moim TŻ byliśmy na początku zainteresowani Rotundą, ale korkowe i dodatkowe koszty nas zniechęciły. Biała Skała była następna, ale mamy dużo gosci którym musimy zapewnić nocleg, a właścicielka chciała ich wysłać do swoich sąsiadów. Poza tym stwierdziła że zmieści maksymalnie 90 osób przy okrągłych stolikach (na których nam zależy) pomimo zapewnień na stronie, że więcej. Więc zdecydowaliśmy się na Kalinówkę. Przynajmniej widać, że właściciel nadal chce inwestować w salę i jest strasznie ugodowy.
Sukkubies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 16:36   #690
colaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam
jeśli chodzi o salę Rotundę w Zawierciu to radzę ja omijać z daleka. Wygląd robi wrażenie na gościach i miejsca do tańczenia dla ok. 120 gości jest w sam raz, ale... i tu można zrobić długą listę. W kwietniu odbyło się tam wesele mojej siostry, ponieważ ona sama jak i młody i jego rodzice mieszkają za Wrocławiem ja z rodzicami musieliśmy w większości zająć się organizacją wesela. Pierwszą oznaką, że coś z tą salą jest nie tak, to jak ktoś zauważył jest to, że prawie wszystkie terminy mają wolne!!!
Dziwne było to z tym korkowym jak ktoś już zwrócił uwagę, ale największym rozczarowaniem była obsługa jak i zaserwowane dania. Proces wydania obiadu i przygotawne ciepłe dania były bardzo kiepskie. Lista powodów do niezadowolenia jest bardzo długa.
Do porównania z tego roku mam salę Amazonka, w której byłam gościem na weselu kuzyna. Było bardzo dużo atrakcji, super smaczne dania, ekstra obsługa. Nocowała u nich gwiazda polskiej muzyki po koncercie, w tym czasie odbywały się tam 3 wesela. Na naszą sale przyszły na chwile wszyscy goście oraz pozostałe pary młode. Zaśpiewała dla nich swoją piosenkę, odśpiewaliśmy z nią sto lat dla nich oraz zatańczyła z każdym młodym podczas swojej piosenki . Będę długo to wesele bardzo dobrze wspominać .
colaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 12:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.