Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-04, 20:56   #2971
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
U mnie też już wynajmowane zmieniliśmy układ na sam koniec jeszcze musimy przywiercic półki i lampę, łóżeczko przygotować i ciuszki do komody. Już Końcówka
my znieśliśmy już łóżeczko, namówiłam tż
choć teśc zapodał tekst,że nie, że to źle wróży już mieć wszystko uszykowane (nie wiem co by dało to, że stałoby piętro wyżej ), że kiedyś to takie zabobony.... no to pięknie odp., że dobrze tata mówi KIEDYŚ


ale nogi to nie moje, takie obolałe, stopy, kostki, masakra, cały dzień latania, a jak się położyłam, to mała urządzała gastryczne rewolucje w brzuchu, że 3 razy musiałam pognać do wc

idę spać, jutro rano wcześnie pobudka, jade do miasta na badania, na targ i do lumpka


dobranoc


PS. Jutro jak tż pojedzie do pracy, to wkleję fotki tego wyremontowanego pokoju








Tak w ogóle, to coś nam Menia ucichła, po szpitalu się nie odezwała, ciekawe, czy jeszcze się odezwie, co tam u niej??

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2014-05-04 o 21:01
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:07   #2972
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Justiwi a to nie ty chcialaś przenosić ciąże?
W ogole po wpisach widze, że już nieźle przygotowana mamusią jestes
.

Noo chciałam przenosić bo czułam się fantastycznie i nie rozumiałam dlaczego Wy (mamy podwójne bądź kwietniowe) tak narzekacie na ten ostatni miesiąc Teraz już wiem i za tydzień mogłabym rodzić, nie po to, by mieć dziecko przy sobie, lecz po to by mieć to już z bani

A co do przygotowania to wiesz...
Czytam i czytam i tak wkręcam sobie te książkowe farmazony
Ostatnio zaczęłam czytać Tracy Hogg "Język.." i teraz wiesz, cwaniakuję
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:36   #2973
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Martuszka, a wiesz może czemu lepiej nie przenosić z cukrzycą? Bo szczerze mówiąc nic mi gin jeszcze takiego nie mówił...

Madziula, hihi ale słodko Papryk śpi

Kaorlak, brawo za pierwszy miesiąc Hanuli Ślicznotka z niej

Dzięki dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa Macie rację...nie ma co się teraz już zamartwiać. Zrobiłam z cukrzycą co mogłam...

Ramona, no to gratuluję ukończenia remontu

Nikii, łooo to mieliście super udany dzień

My wróciliśmy od rodziców jakoś godzinę temu..Mila padła od razu No i tym sposobem zakończył się dłuuugi weekend. Trochę szkoda tej pogody..bo mieliśmy tyyyle planów...no ale cóż.

Wiecie co, jak czytam co piszecie np o karmieniu albo o usypianiu noworodków..to zdałam sobie sprawę, że ja już nic nie pamiętam Tak jakby z Milą to wieki temu wszystko było Mam nadzieję, że jakoś wszystko samo mi się przypomni jak już Leon będzie na świecie
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:59   #2974
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

beatusia co do karmienia musisz sama ocenić o co chodzi dzieciaczkowi
wiem, że łatwo mi się mówi, ale czytam "język niemowląt" Tracy Hogg
z tym karmieniem to może być katorga, a płacz dziecka tylko Cię stresuje... masz mętlik w głowie
to straszne, że jedne położne mówią tak inne inaczej...i teraz nie wiesz sama czy dziecko płacze bo jest głodne, czy płacze bo już ma dosyć, czy płacze bo chce spać, czy może ma dość innych bodźców
nie wiem... jedno jest chyba pewne...zagłodzony nie jest, bo często mu podawałaś mleczko.... najważniejsze jednak to systematyczność w karmieniu (niekoniecznie na żadanie- chyba, że dzidzia sama się domaga co 3 godziny jedzenia i to właśnie dostaje )

może moja rada to żadna rada - trzymaj się
mi tylko ta książka rozjaśniła trochę temat karmienia a to najwazniejsze w zyciu takiego maluszka!
jedzenie, po jedzeniu chwila zabawy (krotka aktywnosc)i sen i tak w kołko
Dzidzia czuje sie bezpiecznie gdy ma staly rytm i warunki na kolejne czynnosci

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
Ja się boję strasznie. Od czwartku dopadło mnie zalanie zatok i teraz już jest masakra. Bo modle się żeby nie rodzić z infekcją taka osłabiona i teraz co noc wydaje mi się że rodzę. Każdy ból to dla mnie zwiastun. Taka jestem poddenerwowana i zestresowana że nie da się tego opisać. Boję się . . .
No i dzisiaj rozpoczynam 39 tc
jejku wspołczuję Ci
stosujesz coś na te zatoki
cos do nosa???
ja smaruję skronie amolem i owijam sie, wygrzewam
i stosuję krople do nosa jesli jest bardzo źle!

tylko, że ja teoretycznie mam jeszcze kilka tygodni przed sobą .... choć mi powiedział lekarz , ze da mi antybiotyk, zebym nie rodzila chora, bo i tak bedzie mi brakowac tchu a jak do tego dodam infekcje to moge sie stresowac i w ogole hamowac naturalne reakcje
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 23:30   #2975
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Beatusia ja jeszcze dodam że najlepiej jedna piers na jedno karmienie, chyba że braknie i Patryk będzie chcial z drugiej no i chyba że to nawal i chcesz malym ssakiem poluzowac ciśnienie ale jak juz sie unormuje to lepiej jedna piers do konca, bo ponoć środkowe mleko jest najwartościowsze
Tak,tak, my od dzisiaj karmimy sie jedna piersia, wczoraj jeszcze zdarzalo sie,ze ciagnal dwie piersi na jedno karmienie,ale to bylo zawsze 20minut jedna(czyli powinien dostac to wartosciowe) i druga w miare potrzeby jak jeszcze chcial,ale do 20minut. Co do nawalu, to masuje piersi przed karmieniem, oklady zimne po karmieniu i polozna po 3 karmieniach sprawdzala mi piersi i mowi,ze Maly ladnie wyciaga i nie trzeba ich juz bardziej oprozniac.. teraz jeszcze,zeby udalo Mu sie przespac 3 godziny w nocy na moim mleku i w ogole bedzie cud miod:-D

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
A co do przygotowania to wiesz...
Czytam i czytam i tak wkręcam sobie te książkowe farmazony
Ostatnio zaczęłam czytać Tracy Hogg "Język.." i teraz wiesz, cwaniakuję
No i dobrze,ze cwaniakujesz, ja tez mam te ksiazke,ale tak odkladalam na pozniej,zeby miec swieze informacje i nie zapomniec no i porod mnie zastal... No ale jak bede w domu i uda mi sie troche badrobic braki snu, to na pewno sie za nia biore,bo z tego,co przegladalam, to podobala mi sie

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

[QUOTE=Karlain;46302399]beatusia co do karmienia musisz sama ocenić o co chodzi dzieciaczkowi
wiem, że łatwo mi się mówi, ale czytam "język niemowląt" Tracy Hogg
z tym karmieniem to może być katorga, a płacz dziecka tylko Cię stresuje... masz mętlik w głowie
to straszne, że jedne położne mówią tak inne inaczej...i teraz nie wiesz sama czy dziecko płacze bo jest głodne, czy płacze bo już ma dosyć, czy płacze bo chce spać, czy może ma dość innych bodźców
nie wiem... jedno jest chyba pewne...zagłodzony nie jest, bo często mu podawałaś mleczko.... najważniejsze jednak to systematyczność w karmieniu (niekoniecznie na żadanie- chyba, że dzidzia sama się domaga co 3 godziny jedzenia i to właśnie dostaje )

może moja rada to żadna rada - trzymaj się
mi tylko ta książka rozjaśniła trochę temat karmienia a to najwazniejsze w zyciu takiego maluszka!
jedzenie, po jedzeniu chwila zabawy (krotka aktywnosc)i sen i tak w kołko
Dzidzia czuje sie bezpiecznie gdy ma staly rytm i warunki na /QUOTE]

Eh, na szczescie mam Was i upewnilam sie w swoich przewidywaniach. Co do karmienia to po wczorajszej nocy wiem,ze nie karmi się raczej czesciej niz co godzine,bo mozna tylko krzywde zrobic. Niestety na moim mleku Maly jeszcze nie jest w stanie przespac 3. godzin, ale mielismy raz epizod 2,5-godzinny, ale standard to 2godziny..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 04:37   #2976
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Staram sie, ale wczoraj mi wszystko puscilo... I wiem,ze to na pewno przeze mnie nie mogl sie uspokoic..
On cycka,bo ssie. Karmienie trwa okolo 20 minut z jednej piersi, czasami je z dwoch, czasami tylko z jednej i zasypia. Oczywiscie w trakcie zdarza Mu sie przysnac,ale Go odrywam na chwile, albo palcem pod broda stymuluje,zeby ciagnal. Jak przystawiam to nie wymachuje raczkami ani nozkami, a zakokoniony jest caly czas. Ostatnie 3 godziny wygladaly tak,ze karmilam Go 30minut i po tym spal 2,5godziny (po moim mleku!).. a od 3-10 to po karmieniu spal niecala godzine... No wiec po tych 2,5h snu teraz zjadl- 20 minut, tylko jedna piers, no i spi.aha, zwazylam Go przed karmieniem i po i przyrost jest 40g. To chyba dobry wynik na 4. dobe?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------



No a jak je co godzine? Bo dzis miedzy 3 a 10. tak wlasnie bylo. Po 10. karmilam pol godziny i spal 2,5h. Nie musze w takim razie dokarmiac, prawda?
Jejku czytam i nie wierzę że te pielęgniarki takie jakieś... Dziecko może chcieć co godZinę albo spać nawet 8 godzin, moja pierwsza poyrafila spać właśnie całą noc a ja nawet nie umiałam jej wybudzic i żyje karmilam tak cZęsto jak chciala , a z tą moją Lidka jest tak że jadła co gidzine i cignela 15-20 min, przez kilka dni, zdqrzylo jej się przekimac może 2,5 gidzinki kilka razy, a teraz po tygodniu je co 3-3,5 godziny. To też zależy od mleka chyba, przy nawale mała nie doszła do konkretnego więc piła częściej to wodnite pierwsze
DZIECKO SAMO NAJLEPIEJ REGULUJE SOBIE JEDZENIE! Ważne zęby twoha laktacja ustawiła się pod jego potrzeby tak? To lepiej żeby fziec był chwilkę głodny, niż dostawał mm jak chcesz kp

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 05:36   #2977
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Noo chciałam przenosić bo czułam się fantastycznie i nie rozumiałam dlaczego Wy (mamy podwójne bądź kwietniowe) tak narzekacie na ten ostatni miesiąc Teraz już wiem i za tydzień mogłabym rodzić, nie po to, by mieć dziecko przy sobie, lecz po to by mieć to już z bani
mnie jakoś przenoszenie nie marzyło się nigdy mimo że czuję się nie najgorzej, ale łązić potem z tym wielkim brzucholem w upały to katorga
moja przyjaciółka przechodziła całe upalne lato, ur. 2 tyg po terminie, w 42 tc, musiała mieć cc, bo zero skurczy - w sumie to dziwne, ze jej nie wywoływali porodu sn tylko cc mały ułożony był prawidłowo



Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Jejku czytam i nie wierzę że te pielęgniarki takie jakieś... Dziecko może chcieć co godZinę albo spać nawet 8 godzin, moja pierwsza poyrafila spać właśnie całą noc a ja nawet nie umiałam jej wybudzic i żyje karmilam tak cZęsto jak chciala , a z tą moją Lidka jest tak że jadła co gidzine i cignela 15-20 min, przez kilka dni, zdqrzylo jej się przekimac może 2,5 gidzinki kilka razy, a teraz po tygodniu je co 3-3,5 godziny.
.
moja położna mówiła, by karmić na żądanie, gorzej jak dziecię ma spory apetyt, ale moja siostrzenica nie jadła częto z tego co pamiętam, a w nocy to chyba nawet wcale się nie budziła
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 06:00   #2978
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzien dobry
Wracamy do pobudkowej normy, Olaf w domu

Moje je co 2-3 godz, narazie maleńki nie przedłuzam mu

Justiwi poznalam podejscie z ksiązki:p


Santom w co Tt owijasz Lilke, a raczej w jak duże coś, że ci sie nie wywija? ja próbuje we flanelowa pieluche taka wieksza, ale i tak sie wydostaje, choc dzisiaj to przynajmniej dal sie zawinac i spi
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:29   #2979
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

dzień dobry
Iga mnie obudziła przed 6 i idę zaraz odsypiać bo się bawi z dziadkami
wczoraj byliśmy u teściów i też trochę odpoczęłam

tak justiwi wiadomo co u Kasib
przekazuję tą radosną nowinę iż :
Oleńka Kasiabka jest już z nami ur. 03.05 o godz 15.10
Waży 3160g i ma 54cm



i kolejna radosna nowina od Justyny
Franuś Urodzil sie 4.05. o godz. 13.45, duży mały facet 4kg i 57cm
Poród zakończył sie cc, JUstyna napiszę więcej jak dojdzie do siebie.



gratulujemy dziewczyny !!!!!!!!!
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:32   #2980
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
agaaga właśnie sęk w tym, że my obie z santom czułyśmy ruchy tak jak wcześniej A próbowałaś tych ćwiczeń na obrócenie o których tu już kilkukrotnie pisałam? Pamiętam, że Twoja mała miała bodajże nogi modelki i istnieje ryzyko, że ma za mało miejsca na obrót, jednak grunt to myśleć pozytywnie
Ja np. nigdy nie czuję ruchów wysoko pod żebrami jak niektóre mamy pisały. Większość puknięć od początku miała miejsce poniżej pępka, właściwie to już "poniżej linii horyzontu" (załamania brzucha) gdzie mój wzrok już nie sięga

W ostateczności, jeśli nawet czekać by Cię miało cc, to może akcja odpali się naturalnie jak np. u Vampirki, hormony pójdą w obieg i nie będzie problemu np z karmieniem. Bynajmniej dla mnie największym minusem planowanego cc byłaby walka o laktację.

by córcia sprawiła Ci piękną niespodziankę i była nietoperkiem
No to może jeszcze jest dla mnie nadzieja od rana jeszcze nie czułam kopniaka w biodrze, ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że Mała akurat tej nocy się obróciła. Zobaczymy Co do ćwiczeń nie próbowałam, jak pytałam się gina na wizycie w 33 tygodniu czy mogę Małej jakoś pomóc się odwrócić to się zaczął śmiać i powiedział, że już o różnej gimnastyce słyszał, ale najlepiej zostawić wszystko naturze i w końcu nie robiłam nic Boję się, że może Ona po prostu nie ma miejsca tak jak napisałaś, bo brzuch już mam bardzo napięty i każdy ruch widać na nim jak na dłoni...
Wszystko się okaże, dzięki za wsparcie
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:39   #2981
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Justiwi a kto ma trzeciego Patryka?:p


Nasz Papryk ewidentnie wybral już sobie miejscówke w łóżeczku, choćby go polozyć na środku trafi na swoje miejsce
Jaki słodki. No,w dziurze między łóżkami najlepiej

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
dzień dobry
Iga mnie obudziła przed 6 i idę zaraz odsypiać bo się bawi z dziadkami
wczoraj byliśmy u teściów i też trochę odpoczęłam

tak justiwi wiadomo co u Kasib
przekazuję tą radosną nowinę iż :
Oleńka Kasiabka jest już z nami ur. 03.05 o godz 15.10
Waży 3160g i ma 54cm



i kolejna radosna nowina od Justyny
Franuś Urodzil sie 4.05. o godz. 13.45, duży mały facet 4kg i 57cm
Poród zakończył sie cc, JUstyna napiszę więcej jak dojdzie do siebie.



gratulujemy dziewczyny !!!!!!!!!

Witamy Oleńkę i Franka. Niech rosną zdrowo.
Gratuluje dziewczyny

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Wracamy do pobudkowej normy, Olaf w domu

Moje je co 2-3 godz, narazie maleńki nie przedłuzam mu

Justiwi poznalam podejscie z ksiązki:p


Santom w co Tt owijasz Lilke, a raczej w jak duże coś, że ci sie nie wywija? ja próbuje we flanelowa pieluche taka wieksza, ale i tak sie wydostaje, choc dzisiaj to przynajmniej dal sie zawinac i spi
A nie musisz Go budzić. Sam wstaje?
Aleks to się tak przebudza po 3-4 h snu. Przeciąga się, mlaska, otwiera oczka, piszczy, zamyka oczka, robi miny, puszcza bąki. Potem Go przebieramy to się trochę rozrusza i potem mleko.
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 06:43   #2982
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Jeszcze raz gratki dla Kasiab i Justyny

A ja się witam w nowym tygodniu, zaczynam juz chyba przezywac czwartek bo w nocy snil mi sie porod cc

za wizyty no i miłego dzionka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:46   #2983
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
dzień dobry
Iga mnie obudziła przed 6 i idę zaraz odsypiać bo się bawi z dziadkami
wczoraj byliśmy u teściów i też trochę odpoczęłam

tak justiwi wiadomo co u Kasib
przekazuję tą radosną nowinę iż :
Oleńka Kasiabka jest już z nami ur. 03.05 o godz 15.10
Waży 3160g i ma 54cm



i kolejna radosna nowina od Justyny
Franuś Urodzil sie 4.05. o godz. 13.45, duży mały facet 4kg i 57cm
Poród zakończył sie cc, JUstyna napiszę więcej jak dojdzie do siebie.



gratulujemy dziewczyny !!!!!!!!!
Gratuluje Kasiab witamy Oleńke

I Gratulacje dla Justynki, Franuś witaj duży chłopak


Dzień dobry

Ja dzisiaj muszę pojechać na jakieś zakupy bo zapasy mi się kończą.
Nocka dzisiaj była ok nawet się wyspałam .

za wizyty!
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:48   #2984
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Madziula współczuję zasypiania. A jak ogarniacie właśnie zasypianie? Ty usypiasz dwójkę czy TŻ jedno a Ty drugie ?

Ramona to samo słyszałam przy pierwszej ciąży. Moja babcia mówiła że NIC nie można kupować przed narodzinami. Już sobie wyobrażam ja leżę w szpitalu z noworodkiem a TŻ z jęzorem lata po sklepach i kupuję ubranka, kosmetyki, wózek itp. Powiedziałam swoje i w tej ciąży mam spokój

Ilkas nie martw się , pojawi się Leoś na świecie i sobie wszystko przypomnisz

Kasiab gratuluję i witamy Oleńkę

Justynka gratuluję duży Franuś i już masz go przy sobie Witamy Franusia


Dzień dobry

Chyba za dużo wrażeń wczoraj mój syn miał bo się często budził i płakał mówiąc przy tym "bój" co chyba oznacza że się boi (a na wycieczce bał się kolejki)


Ja się budziłam co 2 godz do WC przy tym ból kręgosłupa. Jednym słowem chcę rodzić !!!!
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:52   #2985
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Oo jakie super wiesci na poczatek dnia!!

Witamy Olę i Frania gratulacje dziewczyny!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 06:54   #2986
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Gratulacje dla nowych mam i witamy Ole i Franka


Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:04   #2987
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Jak ja bym chciala zeby moje dziecko jadlo co 3 godz.Moja mloda je co 2-2,5,czasami w nocy (rzadko niestety) co 3,5 sie budzi.
Ale chyba urok moich dzieci,Igor jakby mial zegare w reku i jak byl maly to rowno co 2 godz jadl i to duzo. ( sciagalam i zbutli dawalam)

KASIAB, JUSTYNA gratulujeklask i: w koncu sie doczekalyscie
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:07   #2988
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

beatusia10 jesteś świetną mamą i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Z tą nerwowością to generalnie mówi się o 4 trymestrze ciąży przebiegającej już poza macicą - te 3 miesiące są najtrudniejsze bo maluch jeszcze niedojrzały. Dotrzecie się jeszcze, ale na to trzeba czasu. Nikt nie wie od razu o co w danym momencie chodzi maluchowi, musicie się siebie na wzajem nauczyć. Szkoda, tylko, że trafiłaś na personel szpitala z PRL tak na oko. Mam nadzieję, że jak wrócicie do domu to będzie spokojniej. Trzymaj kciuki. Jakby co to wal jak w dym!

Nikii89 super dzięki będziemy musieli tam zabrać naszą krasnalicę!

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Beatusia ja jeszcze dodam że najlepiej jedna piers na jedno karmienie, chyba że braknie
o to to! MAdziula na doradce laktacyjnego
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:23   #2989
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
beatusia10 jesteś świetną mamą i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Z tą nerwowością to generalnie mówi się o 4 trymestrze ciąży przebiegającej już poza macicą - te 3 miesiące są najtrudniejsze bo maluch jeszcze niedojrzały. Dotrzecie się jeszcze, ale na to trzeba czasu. Nikt nie wie od razu o co w danym momencie chodzi maluchowi, musicie się siebie na wzajem nauczyć. Szkoda, tylko, że trafiłaś na personel szpitala z PRL tak na oko. Mam nadzieję, że jak wrócicie do domu to będzie spokojniej. Trzymaj kciuki. Jakby co to wal jak w dym!
Dziekuje:-* dzisiejsza nocka byla super:-D najpierw musialam Go nakarmic dwa razy co godzine, pozniej troche niespokojnie,ale przespal dwie godziny, miedzy 3. a 5. nie chcial zasnac po karmieniu i przez godzine Go usypialam bezskutecznie i w koncu postanowiłam dac znow jesc, no i spal 3 godziny:-D no i teraz zabieramy sie za jedzonko:-D
Aha, gratulacje dla Kasiabka i Justynki!!!
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 07:27   #2990
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

MamaKtosia w Żorach jest jeszcze http://twinpigs.zory.pl/ ale tam się wybierzemy jak dzieciaki będą trochę starsze chyba. Bo tam jest więcej atrakcji ale dla starszych wg mnie.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:33   #2991
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Justyna, Kasiab gratulacje


Light Papryk wstaje jak zaglodzony, ale spoko, po tacie to ma

Nikki narazie ja, karmie Papryka czytajac baje Oliemu a potem kołysanki myśle żeby zrezygnowac z drzemek jak tż wróci do pracy to wtedy Olas raz dwa zaśnie wieczorem

MamaKtosia ale mi słodzisz


Kurcze mam za duże te cycole, po nocy bola, nie wiem czy nie przygniotlam i zapalenie mi sie nie robi, bo w kosciach też łamie:/ mlodego wybudzilam, żeby matke poratowal :p
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:36   #2992
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Madziula a ile ma drzemek Oliś ? i jak długo trwają ?
No niech Patryczek ratuje mamusię
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:39   #2993
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

niki a tego twinpigs nie zamkneli czasem na jesien? cos było nie tak z pracodawca/właścicielem... chyba, ze juz wszystko gra....



witam
czuje sie koszmarnie na razie... te rece to juz standard, ale przeziebienie mnie wzielo, jestem niewyspana, niedobrze mi i najgorsze - wyskoczyla mi opryszczka na ustach... w czwartek wizyta. ciekawe czy gin znów bedzie mówił o rodzeniu w maseczce......
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:46   #2994
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Mamusie a powiedzcie mi rano przemywacie swoim Maluszkom buźke i smarujecie jakimś kremem ??
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:50   #2995
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Mamusie a powiedzcie mi rano przemywacie swoim Maluszkom buźke i smarujecie jakimś kremem ??
Ja przemywam wacikiem,ale niczym nie smaruje.
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:58   #2996
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzien dobry poniedzialkowo
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:05   #2997
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry
dziś mój dziec kopał mnie całą noc, tego już za wiele.

Kasiab, Justyna gratulacje!

Gratuluję wszystkich remontów
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:08   #2998
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzień dobry w końcu koniec tej majówki starszak w przedszkolu, babcia na zakupach, mąż w pracy a maluch śpi! Wszystko tak jak ma być. Beatusia, ja myślałam 3 dni temu że zwariuje i nie dam rady... Bolace cycki, placzace niemowlę, starsza cora probujaca ciągle zwrócić na siebue uwagę i goście co cheile jacyś. Do tego niewyspanie i nerwy, a dziś, planuje spacer z dwójką i dam radę!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:15   #2999
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Beatusia super ze laktacja ruszyla teraz bedzie juz tylko dobrze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Dziewczyny od dzis promo na pampki w LidL!!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:17   #3000
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
dzień dobry
Iga mnie obudziła przed 6 i idę zaraz odsypiać bo się bawi z dziadkami
wczoraj byliśmy u teściów i też trochę odpoczęłam

tak justiwi wiadomo co u Kasib
przekazuję tą radosną nowinę iż :
Oleńka Kasiabka jest już z nami ur. 03.05 o godz 15.10
Waży 3160g i ma 54cm



i kolejna radosna nowina od Justyny
Franuś Urodzil sie 4.05. o godz. 13.45, duży mały facet 4kg i 57cm
Poród zakończył sie cc, JUstyna napiszę więcej jak dojdzie do siebie.



gratulujemy dziewczyny !!!!!!!!!
Brawo dziewczyny
Witamy kolejne maluszki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.