Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 11:48   #1831
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Sara bierz z funkcją spania. W razie czego położysz gości
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
SARA a masz specjalny pokoj dla gości ? Bo jeżeli nie , to bierz z funkcja spania. Zawsze moze sie przydać
wzięłam z funkcją spania, pewnie w ogóle nie będzie rozkładany, bo mamy pokój dla gości

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Sara[/B] super narożnik, jak się czujesz?
dziękuje, czuję się nie bardzo, wczoraj byliśmy na 18 u kuzyna, to po godzinie przyjechałam do domu, bo źle się czułam

Madziwnia ale fajny brzuszek masz

Pop mojej Zosi też zdarza się zesikać w nocy. Jest noc, że sama obudzi się i pójdzie zrobić siku, a zdarza się tak, że nie czuje i łóżko mokre.

Madziwnia moja lodówka sama się rozmraża


Dziewczyny jakie miałyście materace w łóżeczku? kokos- gryka?
Bao, Madziwnia?

Zamówiłam właśnie pościel małemu, cieszę się jak głupia, bo wykupili mi i babeczka szyła specjalnie dla mnie
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 13:01   #1832
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

SARA aha to pewnie nie bedzie używana , choc lepiej miec niz nie miec, na wszelki wypadek jak ci większa ilośc gości wpadnie .
A nie lepiej , zeby mały pod kocykiem spał ? Pościel w UK odradzają do roku , tak samo jak poduszki.
Moje pod kocami spali długo , a raz mały tak sie nawiercil, ze cały pod kocykiem był , jeszcze malusi był , siwezynka , dzieki body w porę przyszłam, cały czerwony, spocony i zdyszany
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 13:14   #1833
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Sara.. przy Michasi miałąm gryka kokos pianka.. drugi raz dziecku tego nie zrobię!!
poczytałam dłuuuuuuuuuugo na temat materacy...
biedna Miśka musiałą na twardym spac:d
teraz Poli kupiłam ten http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50150186/
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 18:12   #1834
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Fioletowe szkło do przechowywania żywności jest lepsze niz zwykle szklane pojemniki , słoiki .
Żywności pozostaje dłużej swieza i pachnie intensywniej .
Nigdzie jeszcze nie widziałam u nas takich pojemników, słoików .
ale o jaką żywność chodzi? i dlaczego fioletowe a co sie przechowuje w szklanych pojemnikach prócz suchej żywności typu makaron,kasze czy przyprawy? Ja nie narzekam ma moje słoje z gumką a są z białego szkła.

Muszę kupić duże pojemniki takie jak na spagetti najlepiej przezroczyste na zioła bo trzymam w workach w szafce bo nieciekawie to wygląda a tak bym mogła wystawić ,tylko znowu nie wiem czy dla ziół nie będzie szkodzić światło
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 19:15   #1835
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

LIBRA w Galileo bylo . Pokazywali na przykładzie czosnku, imbiru, pomidorów komtajlowych i miod- tu akurat porównywali intensywność zapachu. W porównaniu w białym szkłem , fioletowe utrzymywało świeżość produktow przez 3 tyg ( wystawione na promieniowanie słoneczne) czosnek i imbir ,ktore były obrane pozostaly świeże , a w zwykłym szkle do dupy, nie Siadalas, zaś pomidorki w obu przypadkach narosły pleśniowego. Chodzi o to ,ze sa to mokre produkty .
Do ziół pewnie tez dobre.

Ja mam do ziół te wlasnie szklane kwadratowe małe słoiczki z gumka , zwykle Poluje w tkmaxie na nie, jak widze to odrazu biorę, zeby wszystkie ziola były w takich samych szklanych sloikach.
Tak tylko napisałam bo akurat oglądałam o tum program i pierwsY raz je widziałam.
To jakas nowość .

Dzisiaj kupiłam sobie fajne pojemniki na orzech, z taka przykrywka silikonowy , ktora sie ciągnie i robi sie taki lejek, z ktorego orzechy lecą czy inne dupsy. Potem wciskach i jest wszystko fajnie zamknięte.
Wzięłam 3 jak sie sprawdza i beda jeszcze to dokupie .

Wielkie masz te worki z ziołami , kup kup pojemnik bo wygodniej i nie syfi sie tak ta szafka, a kolejna sprawa zeby ci nie zwilgotniały w tych workach itd. Najlepsze ciemne szkło. Ja mam zwykle , ale one sa cały cały czas w szafce. Co innego jak sa zamknięte.
Moj tz kupuje te wielkie worki , potem przesyluje w pojemniki.
Najlepiej trzymać w sloikach.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 19:37   #1836
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Ja kupuję zioła do picia w torebkach takie luzem susz i mieszam to w reklamówce to wchodzi cała jednorazówka ,sobie na cholesterol ,młodemu na trądzik i jeszcze muszę mieć na liście brzozy i pokrzywę
a przyprawy to mam w takich słoikach z gumką na klamrę ,sprawdzają się bo nie tracą zapachu
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 20:22   #1837
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Hej dziewczyny,

Trochę mnie nie było,stęskniłam się.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Ale piękny brzusio


Curly czemu się nie odzywasz???
Własnie weszłam i czytam od końca.
Miałam w domu mały remont,od kilku dni jestem chora...jakoś tak nie miałam czasu na wizaż:/.Robilismy dwa przedpokoje i malowałam kilka scian w dużym i u Ali..Trochę przemeblowałam jej pokoik.

Boli mnie ząb,6-tka przy gryzieniu i jak pukam w niego,przy nitkowaniu zauważyłam ropę.Nie wiecie co to może być?

Madziwnia,jeszcze nie urodziłaś...Ale brzusio masz fajny.

Zbliżają się urodziny Alicji ,będziemy robili w następną sobotę akurat wypada 17-ty..

Doczytuję Was...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-05-11 o 20:25
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 20:43   #1838
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Sara materac piankowy sprężynowy lateksowy ( ale te drogie ) byle nie gryka kokos nie wiem co to za fan na te materace , ale ja nie miałam
Twarde to jak cholera i chyba mał0o wygodne , poza tym przesikany taki materac gnije od środka .

Monka Olka już też prawie nie ma kataru
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 20:51   #1839
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Mrowak nie wiem ja Ci pomóc
Córka znajomych (już dorosła) niedawno bardzo mocno dziękowała swojemu ojcu że "zmuszał" ją do nauki francuskiego. On to tak sentymentalnie bo dziadkowi urodzili się we Francji i rodzice też, on sam kilka lat tam mieszkał i zwyczajnie chciał żeby jego dziecko znało język przodków. Dziewczyna dostała taką robotę że każda z nas by taka chciała nie tylko ze względów finansowych. Kiepsko przystaje do osoby z dzieckiem ale ona jest młoda i wyrabia sobie markę - na dzieci przyjdzie czas.
Żałuję że nie uczyłam się francuskiego.

Madziwinia jesli chodzi o lodówkę to poczytaj w instrukcji czy Twoja wymaga rozmrażania (dziewczyny pisały). Teściowa od 10 lat nie rozmrażała swojej.
Ja swoją myjąc zawsze kończę wodą z octem.

Do pralki można kupić takie płyny czyszczące w biedronce. Nastawiasz program na wysoką temp i puszczasz puste pranie. Ja już tak robiłam i fajnie się wypłukała.
Pralki "brudzą" jak jest twarda woda i proszek do końca się nie wypłukuje. Przeczyść jeszcze filtr.

Pop jak Ty sama tak długo się moczyłaś to nie możesz oczekiwać żeby Oliwka szybko przestała. Właściwie, jak dobrze doczytałam, to dopiero 2 tygodnie jest bez pampka i ma prawo się posiusiać w nocy, zawłaszcza jak mocno zasypia. Jeszcze długa droga przed wami.

Sara ja miałam dla Zosi gryka-kokos. Nic się z nim nie działo. Żmijka spała chętnie.
Nie był przesikany bo miałam prześcieradełka z podkładem nieprzemakalnym. Sprzedałam prawie jak nowy.


Wczoraj byliśmy z Tżem w Spodku na Katowickiej Nocy Kabaretowej. 4 godziny wspaniałej zabawy. Dawno się tak nie uśmiałam. Żuchwa mnie bolała a tusz spłynął po pokazie Paranienormalnych
To był 2-gi raz jak wyszliśmy sami od urodzenia Zosi. Moja dzielna duża dziewczynka została z babcią
__________________
Żmijka najsłodsza

Edytowane przez izazula
Czas edycji: 2014-05-11 o 20:54
izazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 20:54   #1840
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

CURLY do dentysty idz z zębem , jakis stan zapalny ropieja czy pruchnica , lepiej niech sprawdzi i wyleczy
Jak tato ?


Młody przyjął kopa w zeby od małego nie obyło sie bez ryku, najpierw mały w przypływie chwili walnął młodego z liścia w głowę, bez powodu, młody oddal, alez pięknie siadlo rozbeczal sie, chwila namysłu i zasunal kopa prosto w zeby młodego . Bratczyna milosc . Przeprosili sie i juz spoko .
Juz nic nawet nie gadałam bo szkoda moich nerwów, tylko zabrałam małego odrazu do spania po przeprosinach.


Odłożyłam gdzies książkę młodego ze szkoły do czytania plus dziennik kiedy czyta i nie wiem gdzie jest. juz patrzyłam wszędzie. Jutro pani bedzie sprawdzać . Nie wiem nie wiem.


LIBRA te pojemniki na spaghetti raczej ci nie starcza na te ziola , one wysokie ale czy cała reklamówka ziół sie tam zmieści ? Chyba ze kilka pokupujesz .
Znajdź jakies duże ozdobne kuchenne słoje, albo szklane pojemniki.
Popatrz na necie. Albo jakies specjalne pojemniki typowe duże do resturacji na rozne przyprawy .
Jak bede kiedys w tk maxxie to Popatrze z ciekawości .
Ja szukam takich wielkich ala jak słoje nie musza byc zamykane, na pomidory czy cytryny i zeby stały na blacie. Ale jeszcze nie trafiłam
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 21:41   #1841
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
CURLY do dentysty idz z zębem , jakis stan zapalny ropieja czy pruchnica , lepiej niech sprawdzi i wyleczy
Jak tato ?


Młody przyjął kopa w zeby od małego nie obyło sie bez ryku, najpierw mały w przypływie chwili walnął młodego z liścia w głowę, bez powodu, młody oddal, alez pięknie siadlo rozbeczal sie, chwila namysłu i zasunal kopa prosto w zeby młodego . Bratczyna milosc . Przeprosili sie i juz spoko .
Juz nic nawet nie gadałam bo szkoda moich nerwów, tylko zabrałam małego odrazu do spania po przeprosinach.


Odłożyłam gdzies książkę młodego ze szkoły do czytania plus dziennik kiedy czyta i nie wiem gdzie jest. juz patrzyłam wszędzie. Jutro pani bedzie sprawdzać . Nie wiem nie wiem.


LIBRA te pojemniki na spaghetti raczej ci nie starcza na te ziola , one wysokie ale czy cała reklamówka ziół sie tam zmieści ? Chyba ze kilka pokupujesz .
Znajdź jakies duże ozdobne kuchenne słoje, albo szklane pojemniki.
Popatrz na necie. Albo jakies specjalne pojemniki typowe duże do resturacji na rozne przyprawy .
Jak bede kiedys w tk maxxie to Popatrze z ciekawości .
Ja szukam takich wielkich ala jak słoje nie musza byc zamykane, na pomidory czy cytryny i zeby stały na blacie. Ale jeszcze nie trafiłam
znalazłas?

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Trochę mnie nie było,stęskniłam się.


Własnie weszłam i czytam od końca.
Miałam w domu mały remont,od kilku dni jestem chora...jakoś tak nie miałam czasu na wizaż:/.Robilismy dwa przedpokoje i malowałam kilka scian w dużym i u Ali..Trochę przemeblowałam jej pokoik.

Boli mnie ząb,6-tka przy gryzieniu i jak pukam w niego,przy nitkowaniu zauważyłam ropę.Nie wiecie co to może być?

Madziwnia,jeszcze nie urodziłaś...Ale brzusio masz fajny.

Zbliżają się urodziny Alicji ,będziemy robili w następną sobotę akurat wypada 17-ty..

Doczytuję Was...
hej., jak Tata.?

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Mrowak nie wiem ja Ci pomóc
Córka znajomych (już dorosła) niedawno bardzo mocno dziękowała swojemu ojcu że "zmuszał" ją do nauki francuskiego. On to tak sentymentalnie bo dziadkowi urodzili się we Francji i rodzice też, on sam kilka lat tam mieszkał i zwyczajnie chciał żeby jego dziecko znało język przodków. Dziewczyna dostała taką robotę że każda z nas by taka chciała nie tylko ze względów finansowych. Kiepsko przystaje do osoby z dzieckiem ale ona jest młoda i wyrabia sobie markę - na dzieci przyjdzie czas.
Żałuję że nie uczyłam się francuskiego.

Madziwinia jesli chodzi o lodówkę to poczytaj w instrukcji czy Twoja wymaga rozmrażania (dziewczyny pisały). Teściowa od 10 lat nie rozmrażała swojej.
Ja swoją myjąc zawsze kończę wodą z octem.

Do pralki można kupić takie płyny czyszczące w biedronce. Nastawiasz program na wysoką temp i puszczasz puste pranie. Ja już tak robiłam i fajnie się wypłukała.
Pralki "brudzą" jak jest twarda woda i proszek do końca się nie wypłukuje. Przeczyść jeszcze filtr.

Pop jak Ty sama tak długo się moczyłaś to nie możesz oczekiwać żeby Oliwka szybko przestała. Właściwie, jak dobrze doczytałam, to dopiero 2 tygodnie jest bez pampka i ma prawo się posiusiać w nocy, zawłaszcza jak mocno zasypia. Jeszcze długa droga przed wami.

Sara ja miałam dla Zosi gryka-kokos. Nic się z nim nie działo. Żmijka spała chętnie.
Nie był przesikany bo miałam prześcieradełka z podkładem nieprzemakalnym. Sprzedałam prawie jak nowy.


Wczoraj byliśmy z Tżem w Spodku na Katowickiej Nocy Kabaretowej. 4 godziny wspaniałej zabawy. Dawno się tak nie uśmiałam. Żuchwa mnie bolała a tusz spłynął po pokazie Paranienormalnych
To był 2-gi raz jak wyszliśmy sami od urodzenia Zosi. Moja dzielna duża dziewczynka została z babcią
Brawo dla Zosi.
Super że wypad udany.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 22:32   #1842
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 22:34   #1843
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
a może w koszu na śmieci?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 04:32   #1844
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
wzięłam z funkcją spania, pewnie w ogóle nie będzie rozkładany, bo mamy pokój dla gości



dziękuje, czuję się nie bardzo, wczoraj byliśmy na 18 u kuzyna, to po godzinie przyjechałam do domu, bo źle się czułam

Madziwnia ale fajny brzuszek masz

Pop mojej Zosi też zdarza się zesikać w nocy. Jest noc, że sama obudzi się i pójdzie zrobić siku, a zdarza się tak, że nie czuje i łóżko mokre.

Madziwnia moja lodówka sama się rozmraża


Dziewczyny jakie miałyście materace w łóżeczku? kokos- gryka?
Bao, Madziwnia?

Zamówiłam właśnie pościel małemu, cieszę się jak głupia, bo wykupili mi i babeczka szyła specjalnie dla mnie
pianka gryka kokos - taki miałam dla Kubusia i mała też na nim śpi - nie dokształca się, nic się z nim nie dzieje, a i przesikany nigdy nie był
i dzieciom wygodnie na nim
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 05:55   #1845
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Dzień dobry!!!

Curly.. jeszcze dzwigam ten ciężar.. jutro sie dowiem ile Mała waży

megi- dzieci autystycznych tych mniejszych tam było kilkoro..ale jak Pani mówiła, większośc przejawia autystyczne zachowania co jest niby gorsze od czystego autyzmu.
Ja ani jednego nie zauwazyłam z jakimś powaznym autyzmem- takie zamknięte same w sobie zero reakcji na nas.. czyli gości. Takiego nie widziałam.
Tez pracuja na tej metodzie Knilów co ci linki dawałam.. że bardzo dobrze dzieci reagują na nią..

o matko musze lecieć.. jadę mame do Słupska zawieżć!!! a ja tu gadu gadu w pizamie a 7.20 wyjazd
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 08:16   #1846
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

ile osób tyle opinii teraz już nic nie wiem

zapytam jeszcze Pop - jaki miałaś materac dla Nataszki?

Monka pościel to na później, mały na początku będzie spał pod kocem Zosia też długo spała pod kocykiem
Zamawiałam ochraniacz, a że babka szyje tylko kilka sztuk, tyle ile ma materiału to wzięłam też pościel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10003069_489864097781624_1799410424236110344_n.jpg (68,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10246658_488436657924368_5634581158262231966_n.jpg (62,3 KB, 20 załadowań)
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 08:18   #1847
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

ja też miałam dla maćka gryka kokos w sumie nie był zły, teraz ma materac z ikei tylko nie pamiętam jaki wiem że kosztował 200 zł i też jestem zadowolona
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 09:41   #1848
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cześć,
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
hej., jak Tata.?
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
CURLY do dentysty idz z zębem , jakis stan zapalny ropieja czy pruchnica , lepiej niech sprawdzi i wyleczy
Jak tato ?
Dziękuję,tato dobrze.Mnie to zadziwia, 2 operacje płuc,zapalenie pluc obustronne,tyle guzów wycięte i już dobrze się czuje,normalnie funkcjonuje.Musi mieć silny organizm.Podziwiam go,ja jego zdrowia nie mam.Znowu mam ropny katar,nic mi nie przechodzi,jadę zaraz do brata,żeby mnie zbadał.Wyjechał na weekned i nie mogłam do niego iść.

Monka,ząb jest zdrowy bo niedawno byłam u dentysty na kontroli.To chyba przyzębie ropieje,zaczęło się kilka dni temu tak jak ta moja choroba,moze jedno ma zwiążek z drugim..
Wczoraj na siłę nitką przebiłam ten pęcherz z ropą,bolało ale zrobiłam to i przepłukałam dobrze,potem spryskałam tandum verde i jest lepiej,ząb już nie boli przy gryzieniu tak jak bolał.Oby to było od baterii ,które mam w organizmie,gardle...A nie sam ząb.Dzisiaj go opukiwałam i już nie jest taki bolesny.Bardzo mnie to ucieszyło bo nie chce mieć jeszcze problemów z zębem.Mam dosyć tego chorowania.Cos ze mna jest nie tak,jestem chora 7my raz od października,pewnie stres...:/.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 09:42   #1849
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

aneczka ja mam dla Olki za 250 zł pianka z czymś tam .
Pan mi wygłumaczył że dzieć lekki i nie musi być nie wiadomo jaki . A jak będzie starsza to jej kupię lateksowy

Sara - ja materacy miałam sporo w pracy i różne macałam , to jest dużo fajniejszych od tych gryka kokos w sumie ta gryka wstrętna .
Fajne są też pianka z kokosem
http://allegro.pl/materac-jowisz-160...193947923.html
ja dla OLki chyba taki własnie miałam grubośc miał ok 10 cm
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 10:47   #1850
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

NATASZKA , jeszcze sobie tak mysle, czy ja czasem nie pomyliłam dni i w czwartek ta książkę wyciągnęłam i wsadzilam potem do plecaka, a młody w piątek zostawił ja w szkole . Okaze sie jak wróci bo ja ich nie widze.

CURLY tato ma bardzo silny organizm , niesamowite . Super.
Jak ząb zdrowy i sprawdzany to moze jest tak jak piszesz.
Mnie teraz gardło tez boli ale od lodów

SARA super ,a łóżeczko jakie to białe czy tylko pościel pokazujesz? Bo jakbym teraz miała kupować to tez bym brała białe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 11:34   #1851
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Wrzuce Wam te moje sciany.,.. znaczy ta jest w pasy a reszta jednokolorowe.. 2 sa ecru jedna ta srebrna.

jestem z kolorków baaardzo zadowolona.. kilka poprawek trzeba bo jak sufit ochroniłam tasma tak razem z tasma odeszła miejscami farba wrrrrrrrrr..
jeszcze listwy łóżeczko skręcić i gotowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3974.jpg (64,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3975.jpg (66,6 KB, 36 załadowań)
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 12:16   #1852
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

SARA super ,a łóżeczko jakie to białe czy tylko pościel pokazujesz? Bo jakbym teraz miała kupować to tez bym brała białe
ja też białę... ale niestety wtedy podobały mi sie ciemne meble i mam orzechowe łóżeczko
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 12:40   #1853
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Ja bym do łóżeczka brała taki materac jak chłopaki teraz w łóżkach mają(sprężyny kieszeniowe otoczone jakąś termoplastyczną pianką). Przy pierwszym i przy drugim miałam nowe gryka kokos, ale moim zdaniem te materace są okropne. Mały mi lepiej spał jak mu zmieniłam na zwykły piankowy.

Madziwnia ładnie wyszło . Niestety moda na ciemne meble szybko przyszła i szybko poszła, ja tylko w sypialni miałam to już nerw na ten wszechobecny codziennie kurz. W kuchni sobie sama meble wymalowałam bejcą żelową, super wyszło. Koleżanki co wpadają a mają superaśne kuchnie na wymiar robione w oczach mają serduszka a koszt raptem z 30 zł i moja robota, wszyscy myślą że nowe kupiłam, bo taką postarzałą biel robiłam jak teraz w modzie Kuchnię wymienię jak moda się zmieni
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 13:03   #1854
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
ile osób tyle opinii teraz już nic nie wiem

zapytam jeszcze Pop - jaki miałaś materac dla Nataszki?
Do łóżeczka Kupiliśmy dokładnie ten który Madziwina w linku dała, z ikea sprezyny kieszeniowe. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni, bardziej niż z lateksowego który mamy na wsi.
Natomiast w kołysce mieliśmy ten koks, pianka gryka i tez był ok. Ale to było na krótko. Podsumowując to chyba ten z ikea najfajniejszy jest. Nataszka do dzisiaj na nim śpi.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 13:43   #1855
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
aneczka ja mam dla Olki za 250 zł pianka z czymś tam .
Pan mi wygłumaczył że dzieć lekki i nie musi być nie wiadomo jaki . A jak będzie starsza to jej kupię lateksowy
być może mamy taki sam bo kupowałam go jak była jakaś promocja , ja też planuje kupić mu w przyszłości lateks
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 14:40   #1856
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Madzia - fajnie Wam te pasy wyszły.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 15:03   #1857
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Byłam u brata,mam zapalenie tchawicy i zatok.Dostałam augumentin.To już 5ty antybiotyk od października!A.Powie dział,że dobrze,że przyszłam bo samo nie przejedzie,ze byłoby gorzej..miałam tą szczpionkę odpornościową i dalej choruje.Wkurza mnie to,non stop choruje.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-05-12 o 17:03
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 15:18   #1858
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

ja w samej ciązy juz brałam 3 albo 4 antybiotyki juz nawet rachubę straciłam
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 16:00   #1859
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Madziwnia bardzo fajne te pasy

Ja lubię ciemne meble ale nie np u dzieci , ciemnych podłóg za to nie lubię i na szczęście takich tu nie mam .
Zresztą ja mam ponad 20 letnie parkiety , a ciemnych wtedy nikt nie robił i dobrze bo może by teściowa na taki pomysł wpadła .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 17:11   #1860
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
ja w samej ciązy juz brałam 3 albo 4 antybiotyki juz nawet rachubę straciłam
oj,ja w ciązy nie chorowałam wcale,generalnie rzadko chorowałam a od jesieni już 7 razy w tym 5razy antybiotyk.
Fajnie te pasy zrobiliście,sami malowaliscie?

Ja kupiłam Ali materac gryka-kokos jak była mała,teraz ma jakiś z ikei taki składany z kilku części w miarę jak łóżko rosnie.

Muszę wymyśleć dzisiaj jakiś prezent dla ALi,znajomi pytają co jej kupić.Bedą się składali na pół pewnie,wiec tak za ok.200zł możecie mi coś podpowiedzieć?

Naostrzyłam noże,narzekałam,że były tępe a dzisiaj się skaleczyłam.Pół opuszka kciuka mam przecięte.Nie ma to jak kumulacja złych wydarzeń.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-29 13:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.