Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 18:47   #4561
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Agaaga nie wyglądało mi to na czop, choć zabarwienie by wskazywało
pewnie to wynik wczorajszej wizyty
bo czop to taki bardziej glutowaty, jak przepraszam za skojarzenie, ale babole??
Kurczę, tu się nie wypowiem, bo ja w życiu na oczy tego czopa nie widziałam

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
dzis zaczynamy 40 tc
Wow, brawo!!!

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Byłam na ip ale ponieważ to początki (skurcze co jakieś 9-10 minut, rozwarcie 1,5cm) a ja mam blisko do szpitala to wróciłam do domu. Są dwie opcje: albo skurcze się wycisza i to jeszcze nie to, albo zaczną narastać i będę rodzic. Powiem Wam, że jest ciężko. Bóle krzyżowe to padaka. Nie wiem jak ja sobie dam radę jak się nasila. A w moim szpitalu nie dają znieczulenia.
Czyli coś się już dzieje! Trzymam kciuki, żeby jednak rozkręciło się ładnie i poszło szybko, obyś się nie umęczyła za bardzo

Nikki świetny opis, a co do wagi to sporo się pomylili, oj sporo, pewnie sami byli w szoku jak zważyli Maję
Seksta śliczny Wojtuś
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:52   #4562
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Seksta śliczny

Madziarek w tym czasie to pewno tradzik niemowlęcy, męczył Oliego i to długo

A ja chce usypiac na rękach jakoś tak chce zapewnić młodemu jak najwięcej bliskości bo teraz nie ma mammy w 100%... tyle że robimy jak z Olafem, na rękach ale na siedząco, żadnego łażenia ale bez problemu odkładam.
Tylko tak proces zasypiania niemowlaka trwa ok 20 minut w tym czasie zazwyczaj ze 3 razy sie wybudzi, niby już śpi a tu zacznie stękać i jęczeć a potem juz kimono

Justyna a może takie szszszzzzz przy usypianiu, na moje działa bo to zaglusza dźwięki z zewnątrz i pozwala sie wyciszyć dzidziom

Też mam ofce z serduchem od początku w kołysce ale nie wiem czy pomoże bo nie używam



Kurcze za dobrze mi dziś poszło z chłopakami tż wrócił i sie zszokował, czysto, prania porobione bo już nam kosz chodził, spokój, dzieciaki poskromione, cieply obiad i nawet deser mu sie dostało, jutro musze przystopowac
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:56   #4563
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ale dziś jestem flakiem po beznadziejnej noce.
Niki jeszcze raz gratulacje, poród w twoim wykonaniu nie brzmi strasznie Oskarek słodziak

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
hej

noc znow przespana, nie wiem co sie dzieje. mama twierdzi, że organizm przyzwyczaił sie do ciąży.

dzis zaczynamy 40 tc
no to rychło w czas te przyzwyczajenie

Iemand oby szybko poszło

Seksta śliczny Wojtus

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Madziula idealna pani domu
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:58   #4564
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Seksta śliczny

Kurcze za dobrze mi dziś poszło z chłopakami tż wrócił i sie zszokował, czysto, prania porobione bo już nam kosz chodził, spokój, dzieciaki poskromione, cieply obiad i nawet deser mu sie dostało, jutro musze przystopowac

Podziiiiwiam mam nadzieję że ja sobie poradzę z jednym Maluszkiem i obowiązkami domowymi , muszę I bardzo chce
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:19   #4565
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Seksta śliczny

Madziarek w tym czasie to pewno tradzik niemowlęcy, męczył Oliego i to długo

A ja chce usypiac na rękach jakoś tak chce zapewnić młodemu jak najwięcej bliskości bo teraz nie ma mammy w 100%... tyle że robimy jak z Olafem, na rękach ale na siedząco, żadnego łażenia ale bez problemu odkładam.
Tylko tak proces zasypiania niemowlaka trwa ok 20 minut w tym czasie zazwyczaj ze 3 razy sie wybudzi, niby już śpi a tu zacznie stękać i jęczeć a potem juz kimono

Justyna a może takie szszszzzzz przy usypianiu, na moje działa bo to zaglusza dźwięki z zewnątrz i pozwala sie wyciszyć dzidziom

Też mam ofce z serduchem od początku w kołysce ale nie wiem czy pomoże bo nie używam



Kurcze za dobrze mi dziś poszło z chłopakami tż wrócił i sie zszokował, czysto, prania porobione bo już nam kosz chodził, spokój, dzieciaki poskromione, cieply obiad i nawet deser mu sie dostało, jutro musze przystopowac
Jestes moim Guru
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:28   #4566
/Mycha/
Raczkowanie
 
Avatar /Mycha/
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 277
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Co do uspokajania dzieci to ja kupilam przytulanke ktora imituje bicie serduszka..podobno działa uspokojajaco
Jak ja po tym szpitalu i ktg 3x dziennie oraz badaniu tętna ok 12x na dobę usłyszę w domu jakieś serduszko... to chyba się... zestresuję


Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Kurcze za dobrze mi dziś poszło z chłopakami tż wrócił i sie zszokował, czysto, prania porobione bo już nam kosz chodził, spokój, dzieciaki poskromione, cieply obiad i nawet deser mu sie dostało, jutro musze przystopowac
Madziuuula wymiatasz
/Mycha/ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:30   #4567
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

przedstawiam Wam Nasza Terrorystke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg terrorystka.jpg (183,2 KB, 78 załadowań)
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 19:35   #4568
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam Nasza Terrorystke

Piekna , piekna piekna
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Edytowane przez monijaaa
Czas edycji: 2014-05-14 o 20:00
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:41   #4569
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Może mi się uda napisać , bo Majka śpi a Oskar bawi się autkami

A więc w sobotę od 15 zaczęły się skurcze co 15min i tak trzymało mnie do godz.23. Czekając na TŻ posprzątałam dom, poodkurzałam i pomyłam podłogi :P. Przyszedł TŻ to wzięłam prysznic , ale to ani nie wyciszyło skurczy , ani nie rozkręciło nic.
Po 22 postanowiłam że pojadę na IP. Tak więc TŻ został z synem a ja pojechałam z teściową. Tam KTG bez rewelacji, na badaniu rozwarcie zaledwie na palec. Chociaż po badaniu coś ruszyło bo skurcze zaczęły się już co 10min. Na USG wyszło że Majka ma 3300g i usłyszałam że mam łożysko nisko opadające ale mam się nie przejmować. Trafiłam na oddział i tak do rana skurcze co 10min ;/
Ok. 8 zostałam wysłana znowu na KTG i znów bez rewelacji, potem na badanie gdzie okazało się że mam już rozwarcie na 5-6cm. I wtedy się rozkręciło bo już skurcze co 5min (godz po 9). Zadzwoniłam po TŻ i tak sobie siedziałam a raczej bujałam się na piłce na porodówce. Pęcherz bardzo mocno trzymał i nie chciał puścić. Zastanawiali się czy podać mi oxy , ale postanowili o 11.55 przebić mi pęcherz i tak 12.07 urodziłam Majkę. Przy partych usłyszałam że idę ponoć jak burza. A ja sobie pomyślałam "taaa.... jak burza to szła Madziula" A więc I faza trwała 3.55 a II - 12minut
TŻ był ze mną do końca , przeciął pępowinę
Mnie nie nacinali, ani nie pękłam jedynie Majka mnie trochę obtarła i mam 2 szwy kosmetyczne :P
Stwierdzili też że łożysko miałam już stare.
No i kolejny raz pomylili się z wagą bo Majka urodziła się z wagą 4160g i 55cm (nie chciała być gorsza od brata :P - 4180g i 57cm)

Tak jak piszę Majka jest spokojnym dzieckiem jak na razie . Dzisiaj np. jadła od 10-12 z małymi przerwami i zasnęła , obudziła się o 15.30 pocycała 10min i poszła spać dalej, obudziła się po 17 znów pojadła z 10min i poszła spać.

PS. przyznam Wam że dziwnie mi się na początku zwracało do Majki po imieniu bo przypomina mi trochę syna i czułam się tak jakbym do syna miała się zwracać z babskim imieniem, ale dzisiaj już jest lepiej z tym.

A Oskar cały czas chodzi do łóżeczka i tylko "Maja tań" a jak karmię to przychodzi i głaszcze i daje buziaki w główkę
super, oklaski dla Was a czasowo poród krótszy niz pierwszy?
Cytat:
Napisane przez Seksta Pokaż wiadomość
Nikki fajny opis

A moj tz byl ciagle przy mnie, przecinal pepowine i bardzo dobrze to wspomina, ogladalismy tez lozysko

A mignal mi temat skurczy krzyżowych- tez takich dostalam i doslownie zdychalam, masakra, oddychanie pomoglo tzn nie skupialam sie na bolu a na oddychaniu ale jak ja dalam rade bez zadnego znieczulenia to wy tez dacie
Poza szwami mam tez pamiatke w postaci mega krwiaka na rece bo podawali mi ampicyline i nie mogli sie wkluc nigdzie. Takze na prawej rece mam duuuuzego krwiaka a na lewej zasinienia nk i mega strupa po wenflonie....

Odlozylam Wojtka do lozeczka, niania i monitor wlaczone, ciekawe jak dlugo pospi...
W dzien je przez 15 minut i zasypia mniej więcej na 2h, w nocy czasem lepiej czasem gorzej ale dzis dal nam pospac nad ranem 3h-mega luksus

sliczny Wojtuś
Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam Nasza Terrorystke
ojej jaka Slodzinka

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

ej co tu tak cicho, dzisiaj ta pełnia nie ?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:02   #4570
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam Nasza Terrorystke
Śliczna
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:13   #4571
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

ale śliczne dzieciaczki mamy

Nikii dziękujemy za opis porodu,super sobie proadziłaś

kurde a mi na końcówke ciąży spuchły nogi , dosłownie jak baniaki mam i palce u rąk , że musiałam pierścionki pościągać

No i Iga mnie martwi bo przestała lubić kibelek, ryczy, wyje jak tylko ma tam wejść oszaleć można, nie wiem co jej się stało
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 20:16   #4572
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość

No i Iga mnie martwi bo przestała lubić kibelek, ryczy, wyje jak tylko ma tam wejść oszaleć można, nie wiem co jej się stało
moze sie wystraszyla czegos ?
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:28   #4573
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

czeu turban na glowie? efekt tworczosci Taty zreszta idealnie pasuje do niej: talibka
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:29   #4574
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
jak sie nic nie zacznie, to jutro wizyta u gina i znów kasa....
ha widzę, że Twój chce Cię załatwić tak jak mój. Nic szacunku do pieniądza to młode pokolenie nie ma

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
j
mamaktosia to mnie nie pocieszyłaś a ty z tych doświadczonych to może mi zapodasz jakiś ciekawy sposób na uspianie niemowlaka - niekoniecznie na rękach??? już przeszukałam internet ale bez powodzenia.
Moja usypiała wtulona we mnie. Razem leżałyśmy na łóżku obok siebie i zasypiała. Często pomaga takie głaskanie po nosku z góry na dół. Generalnie ja jestem zwolennikiem bliskości przy zasypianiu bo to daje poczucie bezpieczeństwa. Takie odkładanie do łóżeczka i czekanie aż dziecko samo zaśnie nie jest dla mnie. Kiedy będziecie się przytulać jeśli nie teraz? Się zgadzam w tej kwestii z madziuuulą

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Te o silniejszych nerwach kładły maluchy do łózeczka mimo płaczu i rozpaczania, radziły, żeby głaskać, być przy dzidziusiu, trzymać go za rączkę, ale się do niego nie odzywać. Do tego przyciemnione pomieszczenie
Proszę was nie zostawiajcie dzieci płaczących w łóżeczkach do zasypiania. Ten sposób działa owszem bo w końcu dziecko nauczy się, że nie ma co liczyć na to, że ktoś mu pomoże. Ale to serio powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu - tego chcecie dla dzieci?
Przyciemnione pomieszczenie jak najbardziej, ale na noc. W trakcie drzemki dziennej absolutnie nie - jeżeli za każdym razem do spania przyciemniamy pomieszczenie to nie pomagamy dziecku w rozróżnieniu dzień-noc.

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
No i kolejny raz pomylili się z wagą bo Majka urodziła się z wagą 4160g i 55cm (nie chciała być gorsza od brata :P - 4180g i 57cm)
No to się "ciut" pomylili z tą wagą brawo za spokojny poród!
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:30   #4575
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
moze sie wystraszyla czegos ?
nie wiem próbujemy już wszystkiego, nawet z książeczką idzie na kibelek, pokazuję jej gdzie się spłukuję itd, robimy wszystko tak jak zawsze..nie mam już pomysłu co mogło ją zniechęcić
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:33   #4576
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam Nasza Terrorystke
Śliczna
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:35   #4577
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
czeu turban na glowie? efekt tworczosci Taty zreszta idealnie pasuje do niej: talibka
he he to powioem jeszcze raz, macie piekna talibke
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:38   #4578
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Phdwao tak czasowo krótszy po pierwszy trwał 6h15min.

Madziula bo Ci TZ się przyzwyczai :P

Santom śliczna Lilka no i Seksta Wojtuś słodziak

Pierwszy wieczór za Nami po 19 ja kąpałam Majkę a TŻ Oskara , potem ja karmiłam małą a TŻ robił kakao synowi. Majka pojadła , odbiła i odłożona do łóżeczka ładnie zasnęła i ja wtedy położyłam się obok Oskara i po 20min zasnął. Choć z jego strony nie obyło się bez płaczu.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:39   #4579
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
nie wiem próbujemy już wszystkiego, nawet z książeczką idzie na kibelek, pokazuję jej gdzie się spłukuję itd, robimy wszystko tak jak zawsze..nie mam już pomysłu co mogło ją zniechęcić
no to nie wiem... oby samo poszlo jak samo przyszlo to Igusi zniechecenie
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 20:43   #4580
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość

Proszę was nie zostawiajcie dzieci płaczących w łóżeczkach do zasypiania. Ten sposób działa owszem bo w końcu dziecko nauczy się, że nie ma co liczyć na to, że ktoś mu pomoże. Ale to serio powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu - tego chcecie dla dzieci?
Przyciemnione pomieszczenie jak najbardziej, ale na noc. W trakcie drzemki dziennej absolutnie nie - jeżeli za każdym razem do spania przyciemniamy pomieszczenie to nie pomagamy dziecku w rozróżnieniu
Zgadzam się, maluchy potrzebują bliskości i poczucia bezpieczeństwa, a takie zostawianie placzacych zdecydowanie temu nie sprzyja.
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:44   #4581
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Nikki to zgrabnie wam poszło
A ja sie teraz skapłam że ty tak migiem wypchn3łaś ponad 4kg i jeszcze nie p3kłaś wow szacunek


Santom zabókcza talibka ja mam lenia do skarpetek a potem bidny sie męczy bo mu sie nogi plączą albo portki zdejmuje, niedobra ze mjie matka :p

Ktosiowa i znów sie ze mną zgadzasz wow
Tym bardziej, że wiemy że dzieci i tak w końcu nauczą sie same zasypiać



Nooo wiem, że nie moge tżta przyzwyczajać a dziś z 10 smsów było jak sobie radze i czy jeszcze żyje
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:48   #4582
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Hej
Wreszcie mamy ładną pogodę, dzięki czemu niemal cały dzień spędziłam z synkiem na zewnątrz
Czytałam was na bieżąco na telefonie, ale ni cholery nie pamiętam co i komu chciałam napisać

Chciałabym już urodzić...
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:48   #4583
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam Nasza Terrorystke
heheh świetna!


ktosiowa
jeszcze ma szanse....

najgorsze bo pełnia, pełnią.... do następnej nie mam zamiaru czekać!


madziuuula no to wychodzi ze tż ci smsami jeszcze w robocie przeszkadzal.... :P
__________________




Edytowane przez asia27100
Czas edycji: 2014-05-14 o 20:50
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:55   #4584
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Seksta Santom śliczne pociechy brawo
a terrorystka mnie rozwaliła, turban na głowie jak u Bin Ladena
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 20:55   #4585
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Niegrzeczna z tym kibelkiem to taki etap mój tez miał że fajnie robił , a potem sedes parzył, po czasie przeszło samo. Nie zmuszaj, a powinno być jak dawniej

Madziula sama się zdziwiłam że nie pękłam.

Co do usypiania zgadzam się z MamąKtosia. Choć przyznam że próbowałam tej metody ale odrzuciłam ją. I do tej pory syna usypiam leżąc koło niego a on się we mnie tuli
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:01   #4586
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość

Proszę was nie zostawiajcie dzieci płaczących w łóżeczkach do zasypiania. Ten sposób działa owszem bo w końcu dziecko nauczy się, że nie ma co liczyć na to, że ktoś mu pomoże. Ale to serio powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu - tego chcecie dla dzieci?
Przyciemnione pomieszczenie jak najbardziej, ale na noc. W trakcie drzemki dziennej absolutnie nie - jeżeli za każdym razem do spania przyciemniamy pomieszczenie to nie pomagamy dziecku w rozróżnieniu dzień-noc.



No to się "ciut" pomylili z tą wagą brawo za spokojny poród!
dobrze, że piszesz, nawet byłam ciekawa Twojej opinii na ten temat. Zastanawiam się tylko skąd pomysł na takie 'uspokajanie' bo pewne same matki tego nie wymyśliły.. To jakas stara szkoła, czy co?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Ahhh, no i widziałam zdjęcie prześlicznej terrorystki
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:05   #4587
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Ktosiowa i znów sie ze mną zgadzasz wow
Tym bardziej, że wiemy że dzieci i tak w końcu nauczą sie same zasypiać
No nuda jak pierun z tą naszą zgodnością pełną
Otóż to się nauczą w końcu i mój TŻ teraz czasem młodą prosi czy by nie chciała pospać wtulona bo to takie słodkie było i w ogóle ona tak szybko rośnie i niedługo się ożeni

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
dobrze, że piszesz, nawet byłam ciekawa Twojej opinii na ten temat. Zastanawiam się tylko skąd pomysł na takie 'uspokajanie' bo pewne same matki tego nie wymyśliły.. To jakas stara szkoła, czy co?
Myślę, że wzięło się z tego, że działa. Małe dziecko swój rozum ma i po jakimś czasie nauczy się, że płacz nic nie da bo i tak nikt nie ukoi jego smutku i faktycznie będzie zasypiać. Tyle że jakim kosztem...
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:07   #4588
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Niegrzeczna z tym kibelkiem to taki etap mój tez miał że fajnie robił , a potem sedes parzył, po czasie przeszło samo. Nie zmuszaj, a powinno być jak dawniej

Madziula sama się zdziwiłam że nie pękłam.

Co do usypiania zgadzam się z MamąKtosia. Choć przyznam że próbowałam tej metody ale odrzuciłam ją. I do tej pory syna usypiam leżąc koło niego a on się we mnie tuli
Ja tak samo Zresztą, my całą noc tak sobie śpimy

Dopiero teraz mogłam zobaczyć zdjęcia dzieciaczków - cudowny Wojtuś i talibka
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:10   #4589
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam Nasza Terrorystke
Jaka słodka!!!
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 21:10   #4590
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Phdwao tak czasowo krótszy po pierwszy trwał 6h15min.
no to ekstra
Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Hej
Wreszcie mamy ładną pogodę, dzięki czemu niemal cały dzień spędziłam z synkiem na zewnątrz
Czytałam was na bieżąco na telefonie, ale ni cholery nie pamiętam co i komu chciałam napisać

Chciałabym już urodzić...
ee bo my dzis mialysmy rodzic nie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.