Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 12:28   #1
Anialasania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3

Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?


Kilka dni temu wylądowałam z kolegą w łóżku. Już od dawna coś nas do siebie ciągnęło, były już pocałunki, macanki itp. Mam 21 lat, a to był mój pierwszy raz i szczerze mówiąc chciałam już to zrobić, czułam się gotowa. Więc gdy nadeszła okazja postanowiliśmy spróbować. On wiedział, że jestem dziewicą, no i nie był to zbytnio udany seks, potem został u mnie na noc, rano się pożegnaliśmy i rozstaliśmy. Absolutnie tego nie żałuję, zastanawiam się tylko czy powinnam porozmawiać z nim o tym, co się stało. Nie wyobrażam sobie, że teraz nagle będziemy parą, ale chciałabym poznać jego podejście. Do teraz spotykaliśmy się sami od czasu do czasu, a w weekendy wspólnie ze znajomymi, nie wymienialiśmy na co dzień smsów ani telefonów z pytaniami "co słychać?", teraz nie jest inaczej, więc nie miałam z nim jeszcze kontaktu. Powinnam zadzwonić i umówić się z nim, czekać na kolejne spotkanie czy w ogóle nie podejmować tematu? Jak myślicie?

Edytowane przez Anialasania
Czas edycji: 2014-05-17 o 12:29
Anialasania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 12:41   #2
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Ja bym poczekała aż on się odezwie
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 12:42   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Trudno powiedzieć. Zależy jaki on jest, jaką macie relację. Większość facetów, których znam gdyby postąpiła tak jak on raczej nie chciałaby o czymś takim później rozmawiać.
I po co potrzebna Ci taka rozmowa?
Podjęłaś dość dziwną decyzję o sposobie podjęcia współżycia no to teraz jest dziwnie i pewnie dalej też będzie coraz dziwniej.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 12:50   #4
Anialasania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć. Zależy jaki on jest, jaką macie relację. Większość facetów, których znam gdyby postąpiła tak jak on raczej nie chciałaby o czymś takim później rozmawiać.
I po co potrzebna Ci taka rozmowa?
Podjęłaś dość dziwną decyzję o sposobie podjęcia współżycia no to teraz jest dziwnie i pewnie dalej też będzie coraz dziwniej.
Właściwie nie jest dziwnie. Napisałam że ja tego nie żałuję, nie wyczekuję też na wiadomość od niego. Po prostu zastanawiam się jak ludzie postępują w takich przypadkach, czy lepiej pogadać czy nie gadać. Nie wiem czego on oczekuje, nie chciałabym go krępować rozmową o tym, z drugiej strony nie chcę żeby właśnie myślał że sytuacja jest dziwna, bo z mojej strony nie jest No nic, chyba poczekam po prostu do kolejnego spotkania i zobaczę, jak się będzie zachowywał.
Anialasania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 13:00   #5
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Ciężka sprawa. Nie jest Ci trochę szkoda, że w ten sposób? Że Twoim pierwszym był tylko kumpel?
To Twoja sprawa, nie będę Cię oceniać, ale ja bym się nie odzywała pierwsza na Twoim miejscu.
Poczekałabym na to weekendowe spotkanie z innymi znajomymi i może wtedy spróbowała o tym porozmawiać, kiedy zostaniecie na moment sami. No chyba, że on sam odezwie się wcześniej.
Zapytałabym go jakie ma do tego podejście, czy to coś między Wami zmienia, czy chciałby to powtórzyć, czy może to tylko jednorazowy epizod.
Uargumentowałabym swoje pytania tym, że nie lubię niejasnych sytuacji i nie chcę żadnych kwasów.
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 13:07   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Ja nie umiem tutaj nic doradzić, bo dla mnie sytuacja jest trochę z kosmosu
Skoro to był tylko seks, nie żałujesz, nie oczekujesz, że będzie z tego związek to ja bym się nie odzywała. Jak się zobaczycie przy okazji to możesz zaznaczyć tylko, że nie ma kwasu i jakiś nieporozumień, żeby nie było tak, że jest niezręcznie
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 13:10   #7
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
Ciężka sprawa. Nie jest Ci trochę szkoda, że w ten sposób? Że Twoim pierwszym był tylko kumpel?
To Twoja sprawa, nie będę Cię oceniać, ale ja bym się nie odzywała pierwsza na Twoim miejscu.
Poczekałabym na to weekendowe spotkanie z innymi znajomymi i może wtedy spróbowała o tym porozmawiać, kiedy zostaniecie na moment sami. No chyba, że on sam odezwie się wcześniej.
Zapytałabym go jakie ma do tego podejście, czy to coś między Wami zmienia, czy chciałby to powtórzyć, czy może to tylko jednorazowy epizod.
Uargumentowałabym swoje pytania tym, że nie lubię niejasnych sytuacji i nie chcę żadnych kwasów.
Myślę prawie identycznie.
Moim zdaniem pozostaje czekać na spotkanie jak zwykle i zobaczyć jak się zachowa widząc cię , czy podejmie rozmowę czy będzie unikał pozostawania na osobności i udawał, że nic nie było.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 13:14   #8
Anialasania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
Ciężka sprawa. Nie jest Ci trochę szkoda, że w ten sposób? Że Twoim pierwszym był tylko kumpel?
To Twoja sprawa, nie będę Cię oceniać, ale ja bym się nie odzywała pierwsza na Twoim miejscu.
Poczekałabym na to weekendowe spotkanie z innymi znajomymi i może wtedy spróbowała o tym porozmawiać, kiedy zostaniecie na moment sami. No chyba, że on sam odezwie się wcześniej.
Zapytałabym go jakie ma do tego podejście, czy to coś między Wami zmienia, czy chciałby to powtórzyć, czy może to tylko jednorazowy epizod.
Uargumentowałabym swoje pytania tym, że nie lubię niejasnych sytuacji i nie chcę żadnych kwasów.
Oczywiście, że wolałabym żeby to był mój chłopak, ale nie żałuję swojej decyzji, naprawdę tego chciałam, nie zrobiłam pod presją otoczenia albo chłopaka. Masz rację, poczekam do tego spotkania i wtedy postaram się z nim porozmawiać. Nasze kontakty były bardzo dobre, to nie był przypadkowy, ledwie poznany koleś, więc powinniśmy się dogadać. Dziękuję za odpowiedź
Anialasania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 13:21   #9
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Nie obiecywałabym sobie zbyt wiele.
Jeśli facet po nocy spędzonej ze mną, gdzie wie że to był mój pierwszy raz
nie daje znaku życia już przez kilka dni to widocznie nie jest zainteresowany bliższą znajomością, związkiem.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 13:36   #10
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Ja bym mu dała parę dni na odezwanie się, po tygodniu olej go. Ale myślę, ze się odezwie.
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:41   #11
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Nie polecałabym odzywać się pierwszą, skoro chciałaś to zrobić praktycznie po to, żeby mieć z głowy, to się ciesz, że to zrobiłaś i nie pisz nic do niego,bo to nie ma sensu. Chciał mieć dziewicę, miał, Ty chciałaś seksu, dostałaś i na tym koniec moim zdaniem.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 21:51   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

No wiesz zależy jeśli to twoj b dobry kolega to można o tym pogadać zamiast tworzyć sztuczną sytuację, na luzie.
Ale myślę, że najlepiej po prostu poczekać na jakieś tam spotkanie i zobaczyć co na nim wyjdzie bo tak się rzucać nie ma sensu - o co właściwie spytasz? xd
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:24   #13
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

A czujesz w ogóle potrzebę rozmowy o tym? Jeżeli spotkacie się i on nie zacznie tematu, a Ty nie czujesz potrzeby tego roztrząsać to sprawa załatwiona
Miałam podobną sytuację i nic to nie zmieniło w naszych stosunkach, jesteśmy dorośli i różne rzeczy się dzieją i nie trzeba się nad tym rozwodzić nie wiadomo jak.

Ale ja ogólnie mam chyba dość luźne podejście do tego. Oczywiście teoretycznie z kolegami się nie całuje i nie sypia, ale jak się komuś zdarzy to wcale to nie wróży końca świata
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 09:32   #14
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

skoro seks był niezbyt udany to istnieje możliwość, że dalsze koleżeństwo też już go nie interesuje i zerwał znajomość.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 09:35   #15
Korbka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 14
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Czekaj aż on się odezwie.
Korbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 12:02   #16
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Rozmawiać z nim o wspólnie spędzonej nocy?

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Nie obiecywałabym sobie zbyt wiele.
Jeśli facet po nocy spędzonej ze mną, gdzie wie że to był mój pierwszy raz
nie daje znaku życia już przez kilka dni to widocznie nie jest zainteresowany bliższą znajomością, związkiem.
Dokładnie.
Chłopak ewidentnie nie chce niczego więcej. I nie ma sensu sobie teorii do jego zachowania przypisywać.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 13:02:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.