Efekty olejowania paznokci - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 07:46   #4621
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A jak sie daje ten Seche Vite ? Bo on w pędzelku jest a jak sie go daje na mokry lakier to chyba lakier sie sciąga ? z pipętką bym ogarneła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 11:27   #4622
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tak, Seche Vite nakłada się na całkowicie mokry lakier. Ja maluję paznokcie na zakładkę (tutaj jasno widać, o co chodzi - http://bottle-of-happiness.blogspot....a-zakadke.html) - zarówno lakier i topcoat nakładam w ten sposób i u mnie wtedy SV nie ściąga lakieru, za to wysusza, utwardza i nabłyszcza w błyskawicznym tempie W kropelkach wysuszających nie cierpię tego, że potem całe dłonie mam tłuste i łatwo się/coś obok ubrudzić, a tutaj problem totalnie znika. SV wysusza też szybciej, niż kropelki.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:41   #4623
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzień dobry

Kropelki wysuszające Sally Hansen, które nakładam za pomocą pipetki, są tłustawe właśnie, bo zawierają olej z jojoby i witaminę E miedzy innymi, ale ja odbieram to jako ich ogromną zaletę akurat
Maluję paznokcie na noc i potem nic nie muszę robić, zresztą i tak dodatkowo je natłuszczam.
Tu jest ten "mój" wysuszacz: LINK

Po zmalowaniu mani i zapodaniu kropelek, jak zwykle obficie olejuję całość Alterrą i nigdy nie mam żadnych odgnieceń po nocy. Wydaje mi się, że ta tłusta, olejowa warstwa je chroni.

PS. Nie testowałam tego topu SV, więc nie umiem porównać efektów.

PS2. A wiecie, że jest nowa promocja na stoisku Pease? Kupowałam wczoraj olejki i dowiedziałam się, że za 39 zł (chyba?) można wybrać sobie 5 produktów: olejek właśnie (jojoba albo avocado), kredkę do oczu, puder prasowany, pomadkę z olejkiem arganowym i dalej nie pamiętam... Ja jednak kupiłam tym razem tylko 2 olejki arganowe i dostałam na to 15% zniżki.
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-05-16 o 12:43
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:43   #4624
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa, ta promocja faktycznie fajna! Tym bardziej, że olejki normalnie są przecież niemal w tej samej cenie kupowane pojedynczo. W tym miesiącu funduszy na kosmetyki brak, ale promocja świetna

A propos Paese, ja właśnie zamówiłam szwagierce na urodziny lakierowy box - 5 lakierów + 2 odżywki.

---edit---
Wrzucam swoje aktualne pazurki To już rok olejowania! Niestety momentami systematyczność całkowicie u mnie leżała, miałam okresy totalnie bez olejowania Bardzo lubię swoje paznokcie, ale jednak żal mi, że przyrost jest tak mały, spodziewałam się też większego rozbielenia płytki, ale jak widać, taka ich natura
W załącznikach zdjęcia z dzisiaj plus dwa porównawcze z maja zeszłego roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 22 majaa.jpg (116,2 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1a 26 majaa.jpg (107,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00616.jpg (80,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00617.jpg (84,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00618.jpg (57,2 KB, 142 załadowań)

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-05-16 o 15:53
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 18:38   #4625
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam.
Moje golasy po zmyciu lakieru. Jeszcze przed piłowaniem.
Dochodzę do wniosku, że nakładanie lakieru jest dla mnie zbawienne. Nie przyglądam się za często paznokciom, nic nie ruszam.

Kciuk lewej uszkodziłam dość drastycznie kilka dni temu otwierając dziecku piaskownicę. Zamalowałam go i teraz po zmyciu widzę, że całkiem szybko sobie odrasta. Środkowy lewej ma jeszcze lekkie rozdwojenie, ale zaraz je zlikwiduje i chyba będzie już na czysto.
Gdybym nie posłuchała i nie spiłowała rozdwojenie, to dalej bym sie z nim męczyła.

Ciężko mi fotkę zrobić. Lampa za bardzo naświetla, a bez za duzo szumów. Najlepiej mi się robi na dworze
prawie trzy miesiące olejowania:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (120,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (109,7 KB, 128 załadowań)
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 22:04   #4626
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Witam.
Moje golasy po zmyciu lakieru. Jeszcze przed piłowaniem.
Dochodzę do wniosku, że nakładanie lakieru jest dla mnie zbawienne. Nie przyglądam się za często paznokciom, nic nie ruszam.

Kciuk lewej uszkodziłam dość drastycznie kilka dni temu otwierając dziecku piaskownicę. Zamalowałam go i teraz po zmyciu widzę, że całkiem szybko sobie odrasta. Środkowy lewej ma jeszcze lekkie rozdwojenie, ale zaraz je zlikwiduje i chyba będzie już na czysto.
Gdybym nie posłuchała i nie spiłowała rozdwojenie, to dalej bym sie z nim męczyła.

Ciężko mi fotkę zrobić. Lampa za bardzo naświetla, a bez za duzo szumów. Najlepiej mi się robi na dworze
prawie trzy miesiące olejowania:

Łaaaadne!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 22:40   #4627
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci

wszyscy maja takie ładne paznokcie ta rózowa czesc taka duza długa tylko moje takie malutkie jak u małych dzieci
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 23:05   #4628
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Olejuj uczciwie a z dużym prawdopodobieństwem zobaczysz przyrost

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:09   #4629
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Łaaaadne!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
wszyscy maja takie ładne paznokcie ta rózowa czesc taka duza długa tylko moje takie malutkie jak u małych dzieci
Twoje też się wydłuża, tylko systematycznie olejuj.

Mam pytanie. Czy któraś z koleżanek zna skład eveline argan elixir 8w1? Widziałam w gazetce z rossa i zastanawiam się nad składem. Zawiera olej arganowy, z awokado i migdałowy. Ciekawa jestem, co jeszcze
Co Wy na to?
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:16   #4630
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To ja się też zapytam, czy któraś zna skład Miss Sporty - Nail Expert - Cuticle Oil?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:29   #4631
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja teraz mam power-mieszankę Sally Hansen, olejki arganowy, drzewo herbaciane, migdałowy i rycynowy i do tego kilka psików alterry. Jak trochę zużyję to dopełnię BFD.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 11:12   #4632
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Zauwazylam,ze najlepiej na mnie dziala cieply olej i podgrzewam olej z pestek winogron. Myslicie,ze moglabym kuracje podgrzewania robic codziennie? I czy olejek w ten sposob nie traci swoich wartosci ,bo uzywalabym go kilkukrotnie. I chcialabym zaczac uzywac w ten sposob altere tylko pewnie jej wydajnosc znaczaco zmaleje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 11:16   #4633
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Zauwazylam,ze najlepiej na mnie dziala cieply olej i podgrzewam olej z pestek winogron. Myslicie,ze moglabym kuracje podgrzewania robic codziennie? I czy olejek w ten sposob nie traci swoich wartosci ,bo uzywalabym go kilkukrotnie. I chcialabym zaczac uzywac w ten sposob altere tylko pewnie jej wydajnosc znaczaco zmaleje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
też się zastanawiałam, czy można wielokrotnie używać podgrzewanego oleju. a jak jest mieszany z cytryną?
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 11:27   #4634
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytryna moze sie zepsuć. Kiedys mialam oliwe z oliwek i dodalam soku z cytryny do podgrzania,a pozniej odlalam do butelki i oliwa do wyrzucenia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 13:33   #4635
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Efekty olejowania paznokci

wydaje mi się, że olej z pestek winogron można na luzie lekko podgrzewać, nawet kilka razy, w końcu olej ma być lekko ciepły, to nie temperatura, w której smażymy i wtedy jakieśtam właściwości olejów mogą się ulatniać.
z tego co wiem, to lnianego nie można za bardzo podgrzewać, ale czytałam o tym w kontekście jedzenia go i smażenia na nim.
każdy olej ma temp. dymienia, po której przekroczeniu wydzielają się jakieś szkodliwe związki i generalnie traci on swoje właściwości. trzeba by pogrzebać w necie.
na pewno można podgrzewać oliwę z oliwek i kokosowy, bo to najlepsze tłuszcze do smażenia, z tego co ja czytałam.
myślę, że można podgrzać i kilka razy, jeśli nie przekroczymy temp, w której traci on swoje właściwości, ale najlepiej taki olej trzymać później w lodówce i pod przykryciem, w końcu nie będziemy zjadać tego olejku najwyżej straci trochę swoich właściwości, ale wątpię czy nawet zepsuty olej jest w stanie nam podrażnić skórę czy zrobić coś niedobrego z paznokciami, tak na logikę.
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 13:36   #4636
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wiem, że dziewczyny używały rozgrzanego olejku, czy mieszanki, po kilka razy, a potem, to co zostało wlewamy sobie do kąpieli Dzięki temu nic się nie zmarnowało, ani nie zdążyło zepsuć
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 13:38   #4637
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To pewnie zależy od oleju. W jakiej temperaturze traci swoje właściwości. Trzeba by było poczytać po prostu o konkretnych olejach, no a jak chodzi o mieszankę to o każdym z osobna Bo może być tak, że jak raz się go podgrzeje to nic się nie stanie a ja już kilka razy to może stracić to co ma w sobie dobre.
Tak mi się wydaję przynajmniej.

karolaine mnie wyprzedziła
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2014-05-18 o 13:39
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 14:00   #4638
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja jak robię sobie sesję z podgrzewaną oliwą z oliwek i sokiem z cytryny to wykorzystuję tą samą mieszankę 2-3 razy, po prostu przechowuję w miseczce w lodówce

A co do częstotliwości "podgrzewanego" olejowania, to wydaje mi się, że kilka razy w tygodniu można spokojnie. Ważne tylko, żeby olej nie był ZA ciepły.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 16:06   #4639
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolaine Pokaż wiadomość
na pewno można podgrzewać oliwę z oliwek i kokosowy, bo to najlepsze tłuszcze do smażenia, z tego co ja czytałam.
Oliwa z oliwek nie nadaje się do smażenia, bo ma właśnie niską wspomnianą przez Ciebie temperaturę dymienia, co oznacza, że po dłuższym podgrzewaniu tworzą się w niej rakotwórcze związki.
Takie oleje spożywamy na surowo, a do smażenia nadają się tłuszcze nasycone (olej kokosowy, masło klarowane itd) i rafinowane (rafinowanie podnosi temp. dymienia oleju).

Krótkotrwałe podgrzanie oleju do moczenia paznokci, nawet powiedzmy lnianego nie powinno zaszkodzić, w końcu nie jemy go, tylko moczymy paznokcie. Nawet gdyby powstały powiedzmy akroleiny to nie jest to szkodliwe bardziej niż dotknięcie tym samym palcem plastiku albo węgla, choć wiadomo, że lepiej tego nie jeść

Jeśli chodzi o olej z cytryną - sok z cytryny to roztwór wodny. Jeśli ktoś korzysta z samorobionych kosmetyków to pewnie wiem, że do produktu, który składa się 100% z oleju nie może się dostać kropelka wody, bo wtedy produkt się zepsuje, inaczej ma bardzo długą datę ważności. Także nie ma mowy o żadnym powtórnym przelewaniu do butelki, ale trochę oleju w miseczce w lodówce przez kilka dni nie powinno zjełczeć.
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 18:58   #4640
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A myslicie,ze alterre moge wielokrotnie ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 23:31   #4641
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa,
pokażesz nam swoje paznokcie u stóp?
czy je też olejujesz? Ja zaczęłam to robić i jestem zadowolona, choć to raczej tez efekt innych zabiegów.
Robisz wzorki na wszystkich palcach czy tylko na dużym? Dla mnie dość denerwująca jest praca przy paznokciach małych palców, mimo, że moje wcale nie należą do drobnych (w porównaniu do niektórych), a akurat wzorki bardziej lubię na stopach niż na dłoniach.
A jak w tym temacie pozostałe Panie?

Edytowane przez 971368423
Czas edycji: 2014-05-18 o 23:33
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 23:43   #4642
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja osobiście na dużym robię "pełen" wzorek a na reszcie - uproszczony

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 23:00   #4643
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
Majowa Rosa,
pokażesz nam swoje paznokcie u stóp?
czy je też olejujesz? Ja zaczęłam to robić i jestem zadowolona, choć to raczej tez efekt innych zabiegów.
Robisz wzorki na wszystkich palcach czy tylko na dużym? Dla mnie dość denerwująca jest praca przy paznokciach małych palców, mimo, że moje wcale nie należą do drobnych (w porównaniu do niektórych), a akurat wzorki bardziej lubię na stopach niż na dłoniach.
A jak w tym temacie pozostałe Panie?

Ja olejuje a jesli chodzi o wzorki to raczej na stopach nie robie,a jesli to na duzym palcu,reszta paznokci jest za malutka.

Dzis walnelam sobie mietowe hybrydy u dloni


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:04   #4644
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

stosujecie olejek na włosy. jak to robić. Chciałabym , żeby szybciej rosy i były mocne?
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 22:13   #4645
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
stosujecie olejek na włosy. jak to robić. Chciałabym , żeby szybciej rosy i były mocne?
Ja używam olejków na włosy Najczęściej po prostu nakładam na suche włosy (nie żałuje sobie) i idę spać.
Osobiście mi włosy zaczęły rosnąć szybciej po Revalidzie.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:20   #4646
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Efekty olejowania paznokci

nie potrafię doprowadzić moich skórek do jako takiego stanu są suche, pojawiły się zadziorki. wieczorem wmasowuję olejek, nakładam bardziej treściwy krem i bawełniane rękawiczki. w ciągu dnia kremuje, aczkolwiek nie za często.. skóri wyglądają okropnie
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:26   #4647
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
nie potrafię doprowadzić moich skórek do jako takiego stanu są suche, pojawiły się zadziorki. wieczorem wmasowuję olejek, nakładam bardziej treściwy krem i bawełniane rękawiczki. w ciągu dnia kremuje, aczkolwiek nie za często.. skóri wyglądają okropnie
Może to wina olejku. Niektóre mogą przesuszać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:30   #4648
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
nie potrafię doprowadzić moich skórek do jako takiego stanu są suche, pojawiły się zadziorki. wieczorem wmasowuję olejek, nakładam bardziej treściwy krem i bawełniane rękawiczki. w ciągu dnia kremuje, aczkolwiek nie za często.. skóri wyglądają okropnie
Spróbuj olejków osobno, chwilowo wyeliminuj kremy. Może to być alergia lub atopowe zapalenie skóry. Być może bardziej pogarszasz w ten sposób.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Możesz np przerzucić się na sam kokosowy na kilka dni i zobaczyć czy się nie poprawia. Jeżeli nic -zmienić na oliwę z oliwek

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:16   #4649
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Olejki bez kremów mogą wysuszyć. Ja bym z kremu nie rezygnowała tylko ewentualnie zmieniła na lepiej nawilżający

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:42   #4650
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Olejki bez kremów mogą wysuszyć. Ja bym z kremu nie rezygnowała tylko ewentualnie zmieniła na lepiej nawilżający

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zależy jaki olejek. A na krem też można być uczulonym. Olejek kokosowy nie wysusza - chyba, że ma się na niego alergię.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.