Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-18, 15:10   #1981
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Libra a jakie OB Miko miał w ostatnich badaniach ?

Ogólnie tak jest że np. badania krwi robić najlepiej dopiero 3 tygodnie po zakończeniu antybiotyku albo po infekcji. Jeżeli robi się badania wcześniej albo przy takich problemach jak ma Miko to wyniki nie będą dobre. Oczywiście nie znaczy to że nie należy ich robić, przeciwnie trzeba bo wtedy wiadomo czy jest gorzej czy na tym samym poziomie. Wyniki sprawdza się później porównując z wcześniejszymi i ze wszystkimi podawanymi lekami.
Jak wychodzą źle to się powtarza.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Moje dziecko we wtorek jedzie na wycieczkę. Już jestem "chora". Wiem ze się będą świetnie bawić ale denerwuję się wszystkim poczynając od stroju, przez siusianie, staw na miejscu, jazdę autobusem bez pasów i fotelików. Muszę zacząć litrami pić melisę żeby tę radość przetrwać.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:03   #1982
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ania dofinansowanie ? wątpię ,niby kto miałby to mi dofinansować ,wet jest tylko prywatny
nawet nie wiemy ile ta kotka ma lat ,szwędała się i zaczęliśmy ją karmić i ona tak przychodzi można powiedzieć że jest w połowie nasza.
Tą młodą wyciachałam i jeden kłopot mniej

Dziewczyny ,mam prośbę ,czy mogłybyście zmierzyć swoim dzieciom temperaturę jak śpią ,ale jak już tak na dobre usną.
Ciekawi mnie czy tylko mój tak ma czy może inne też.
U mojego temperatura podczas snu jest ok. 35 stopni , czasem parę kresek więcej a czasem mniej
W dzień ma 36,5
w pokoju jest 22 stopnie.
śpi w piżamie z długim rękawem przykryty kocykiem i na to jeszcze kołdra.
Boję się czy one nie marznie ,ale skoro się nie poci pod tym to chyba nie za mocno. A może po chorobach osłabiony
u nas czasem są takie akcje i sterylizują za darmo , zadzwoń do urzędu miasta

ja od zawsze mam niższą temperaturę u mnie normalna to 35,5 a wieczorami zawsze mi zimno , nawet jak w domu jest ciepło to ja wieczorem marznę , ale nie sprawdzałam czy temperatura mi spada muszę z ciekawości sobie zmierzyć

zmierzyłam , teraz mam 36,8 ? kurde dziwnie .... co ja chora będę ?
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc

Edytowane przez aneczkkaa
Czas edycji: 2014-05-18 o 19:06
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:17   #1983
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Libra a jakie OB Miko miał w ostatnich badaniach ?

Ogólnie tak jest że np. badania krwi robić najlepiej dopiero 3 tygodnie po zakończeniu antybiotyku albo po infekcji. Jeżeli robi się badania wcześniej albo przy takich problemach jak ma Miko to wyniki nie będą dobre. Oczywiście nie znaczy to że nie należy ich robić, przeciwnie trzeba bo wtedy wiadomo czy jest gorzej czy na tym samym poziomie. Wyniki sprawdza się później porównując z wcześniejszymi i ze wszystkimi podawanymi lekami.
Jak wychodzą źle to się powtarza.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Moje dziecko we wtorek jedzie na wycieczkę. Już jestem "chora". Wiem ze się będą świetnie bawić ale denerwuję się wszystkim poczynając od stroju, przez siusianie, staw na miejscu, jazdę autobusem bez pasów i fotelików. Muszę zacząć litrami pić melisę żeby tę radość przetrwać.
W tych poprzednich miał tylko CRP robione i wynosiło 0,76 ,a teraz w tych co jutro odbiorę będzie OB.
Tak wiem że po tych wszystkich lekach organizm powinien się regenerować co najmniej kilka tygodni ,a doczytałam ostatnio że nawet 6 miesięcy dochodzi do siebie po antybiotyku no to dziękuję bardzo a on miał non stop

Też się stresuję na myśl o wycieczkach ,już tam nam chyba zostanie
Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
u nas czasem są takie akcje i sterylizują za darmo , zadzwoń do urzędu miasta

ja od zawsze mam niższą temperaturę u mnie normalna to 35,5 a wieczorami zawsze mi zimno , nawet jak w domu jest ciepło to ja wieczorem marznę , ale nie sprawdzałam czy temperatura mi spada muszę z ciekawości sobie zmierzyć

zmierzyłam , teraz mam 36,8 ? kurde dziwnie .... co ja chora będę ?
u nas jest urząd gminy i w naszej gminie nawet nie ma weterynarza ,muszę jeździć do miasta ,nie ma takiej opcji że mi wysterylizują za darmo

to jak masz zawsze niższą to gorączka się u Ciebie od ilu zaczyna dziwne z tą temperaturą
Teraz małemu mierzyłam u już ma niższą o parę kresek niż w dzień ,w jakąś paranoję popadnę chyba ,wszędzie termometry leżą
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:25   #1984
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

libra najniższa mam 35,3 nigdy nie zastanawiałam się dlaczego mam niższą temperaturę od większości osób może odpuść bo zwariujesz
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:27   #1985
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

LIBRA Mierz zapisuj , a i mierz zawsze o tej samej porze dnia . Potem u lekarza porusz temat i pokaz notatki, co on / ona na to , jeżeli poczujesz nie dosyć w odpowiedzi to powiedz jej to .
Zwariujesz .
Moze szarpnij sie na ten do ucha czy czoła , ktory maja w gabinetach . Nie wiem jaki to koszt , chyba duzo co nie ??? Czy bardzo bardzo duzo ????!

ANECZKA a moze owulujesz , podczas jajeczkowania podnosi sie temperatura ciała i pozostaje juz taka do miesiączki . Tylko nie mierzylas pewnie w tych miejscach w ktorych powinno sie sprawdzic hehehe - tak ogólnie napisałam o tym , moze to jest powód wzrostu temperatury
Czujesz ze cos cie bierze?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:52   #1986
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Libra są akcje sterylizacyjne ze zniżką http://akcjasterylizacji.pl/
Najlepiej jakbyś napisała do TOZ http://www.toz.pl/ Oni rozdzielają darmowe sterylki dla bezdomniaków, a ta kotka jest dzika, ja dokarmiam koty na działce co nie znaczy że są moje. Możesz też stworzyć dla kotki dom tymczasowy, żeby później znalazła nowy dom lub została u Was http://www.kocipazur.org/index.php?id=240

Dzisiaj po biegach, nic nie wybiegałam, ani wczoraj ani dziś, jakoś coraz młodsi biegają . Mamy chyba grypę żołądkową, ale tz i ja, albo coś zjedliśmy, mam nadzieje że na dzieci nie przejdzie.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 20:13   #1987
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

MADZIA mimo barku nagród i tak gratulejszyn , juz za samo samozaparcie, i milosc do biegania .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 20:50   #1988
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Monka no i w końcu każdy mi pokaże inną temperaturę to dopiero zwariuję

Madzia nie bez sensu to za daleko ode mnie ,nie będę się z kotem wlokła ok.100km
Zdrówka życzę
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:08   #1989
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

cześc dziewczyny.
mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie. niestety ale przez pracę i ciążę n ie mam czasu na komputer, w dodatku dziś zalało rodzicom piwnicę i od rana próbowaliśmy się pozbyć wody której było po kostki więc teraz modlimy się o brak deszczu.

dziś zaczęłam 5 miesiąc, więc lada chwila będzie usg i może poznamy płeć, poza tym próbuję okiełznać moją 4letnią złośnicę która chyba przechodzi kryzys bo jest okropna
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:08   #1990
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

LIBRA chodziło mi o taki jeden a pożądny którymi posługują sie lekarze, ale przypomniało mi sie, ze ty chyba ostatnio rteciowy nabyłas .
Mierzylas mu teraz ? jaka miał ?

KLADUSKA pamiętamy pamiętamy, juz 5 ale leci .
Wyczytalam ze w tyg maja przyjść upały ,nawet do 30 . Współczuje zalania , wcześniej ich tez zalewało ? Masakra przeciez to kilka dni deszczu gora jeden dwa a takie zniszczenia.

EDZI daaawno nie było , pokazywała wogole fotkę dzidzi ? Bo nie pamietam ???? Pewnie zabiegana.

Gorzej jak jakies kolki zatwardzenia czy cos w tym stylu, bo jak nie ma problemów to praktycznie takie dzieci to tylko jedza i śpią i roboty nie ma, mniej jej jest niz z większymi szogunkami.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2014-05-18 o 21:13
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:16   #1991
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Madzia zdrówka

Klaudusek przestanie padać idą pomyślne prognozy

Evi a gdzie ty się podziewasz ?
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 21:17   #1992
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

KLADUSKA pamiętamy pamiętamy, juz 5 ale leci .
Wyczytalam ze w tyg maja przyjść upały ,nawet do 30 . Współczuje zalania , wcześniej ich tez zalewało ? Masakra przeciez to kilka dni deszczu gora jeden dwa a takie zniszczenia.
właśnie nie zalało ich nigdy. mieszkają tu od ponad 5 lat więc dom jest w miarę nowy ale wczoraj była taka zlewa że jak to wszystko wsiąkło w ziemię to później miało ujście w piwnicy
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:36   #1993
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Monka no nie wiem jakim posługują się lekarze
miał 36,2
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:37   #1994
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ania dofinansowanie ? wątpię ,niby kto miałby to mi dofinansować ,wet jest tylko prywatny
nawet nie wiemy ile ta kotka ma lat ,szwędała się i zaczęliśmy ją karmić i ona tak przychodzi można powiedzieć że jest w połowie nasza.
Tą młodą wyciachałam i jeden kłopot mniej

Dziewczyny ,mam prośbę ,czy mogłybyście zmierzyć swoim dzieciom temperaturę jak śpią ,ale jak już tak na dobre usną.
Ciekawi mnie czy tylko mój tak ma czy może inne też.
U mojego temperatura podczas snu jest ok. 35 stopni , czasem parę kresek więcej a czasem mniej
W dzień ma 36,5
w pokoju jest 22 stopnie.
śpi w piżamie z długim rękawem przykryty kocykiem i na to jeszcze kołdra.
Boję się czy one nie marznie ,ale skoro się nie poci pod tym to chyba nie za mocno. A może po chorobach osłabiony

Libra w wawie gmina dokłada 50 % mają na to jakąś pulę ileś takich sterylek tylko mogą zrobić więc warto pytać i to właśnie u prywatnych wetów .

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Libra a jakie OB Miko miał w ostatnich badaniach ?

Ogólnie tak jest że np. badania krwi robić najlepiej dopiero 3 tygodnie po zakończeniu antybiotyku albo po infekcji. Jeżeli robi się badania wcześniej albo przy takich problemach jak ma Miko to wyniki nie będą dobre. Oczywiście nie znaczy to że nie należy ich robić, przeciwnie trzeba bo wtedy wiadomo czy jest gorzej czy na tym samym poziomie. Wyniki sprawdza się później porównując z wcześniejszymi i ze wszystkimi podawanymi lekami.
Jak wychodzą źle to się powtarza.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Moje dziecko we wtorek jedzie na wycieczkę. Już jestem "chora". Wiem ze się będą świetnie bawić ale denerwuję się wszystkim poczynając od stroju, przez siusianie, staw na miejscu, jazdę autobusem bez pasów i fotelików. Muszę zacząć litrami pić melisę żeby tę radość przetrwać.
U nas też wycieczka jest , 10 km jadą autokarem
Nie denerwuj się będzie super się bawić .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:41   #1995
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Libra na całodobówce doktor Żmijce mierzył takim cudem na baterie nie przykładając do czoła. Sprawdzał w obu uszkach i czoło. Być może był to jego prywatny sprzęt. Nie wiem jakiej firmy. W naszej przychodni takiego nie mieli więc to chyba nie jest norma.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 22:33   #1996
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

LIBRA u nas w przychodni kazdy lekarz ma , nawet pielęgniarka , do ucha/ czoła.
Zawsze jak przychodziłam z chłopakami i cos im było to mierzyli temperaturę.
Nigdy nie pytałam jakiej firmy , a tez pewnie jest ich masa do wyboru. Tylko tak sobie pomyslalam o nich ,te na bank sa lepsze od tych sklepowych/aptecznych, albo przynajmniej 90% tych łatwo dostępnych biją na głowę i masz pewność ze wskazuje dobra temperaturę .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 23:02   #1997
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Raz się tylko spotkałam z tym że lekarz zmierzył dziecku temperaturę takim do ucha jak byłam prywatnie a tak to nigdy nie mierzą.
Mam 3 elektroniczne i kazdy pokazuje inną temp. bazuję na tym co trzeba dodać 0,5 stopnia, porównując z rtęciowym ,bo mam jeszcze jakiś alkoholowy i ten pokazuje o chyba 3 kreski mniej
bądź tu człowieku mądry
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 23:28   #1998
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

No dokładnie i badz tu madry , ktoremu wierzyć ktory pokazuje właściwa temperaturę . Najwazniejsze jak juz sie nabędzie taki termometr to zeby był miarodajny.
Ty a jak małemu mierzysz temperaturę to hurtowo wszystkimi czy minimum dwa sa w użytku ? Bo wiadomo w ciagu dnia temperatura jest inna wiec i wynik jest inny .
Sprawdziłam z ciekawości te termometry lekarskie , pierwsza lepsza strona i szarpnąc sie trzeba minimum kilka stówkę , ale pewnie warto , to juz jak ktos hurtem dzieci chce miec i hurtowa ilośc pewnie przydatny zakup




Młody zostawił hulajnoge przed schodami i schodząc wywinelam orła, kuzwa ślepa jestem ze jej nie zauważyłam , teraz mnie stopa nawala
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 04:52   #1999
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

iza - wiem co czujesz, Kubuś jedzie dzisiaj tu: http://www.lesne-zacisze.net/test/zwierzyniec/
jadą po śniadaniu, tam mają mieć bułeczki i soczki, wrócą koło 14ej to chyba im obiad wtedy dadzą (mam nadzieję). Nic mają ze sobą nie zabierać, więc mu nic nie daję (chociaż mam ochotę dać soczek, ale pewnie mnie zrugają baby za to, wiec odpuszczam). Na sama myśl mnie telepie z nerwów - jadą ok 40 km w jedną stronę jezuuuu żeby tylko nic się nie stało
Sorki,że nie piszę, ale nie mam ani weny ani czasu ani siły czasem wolałabym być na bezrobociu w czwartek jadę na wycieczkę z dziećmi do sandomierza, a tam fala powodziowa ehhh
Isia po 9 tyg przerwy złapała zapalenie obu uszu, te wietrzne dni, plus zalanie podczas kąpieli (płukałam jej włosy, a latała po całej wannie, więc lałam jak leciało), do tego katar gigant i kaszel....od czwartku ma antybiotyk, jeszcze tylko dzisiaj, ale już jest normalna, kaszlu prawie wcale, gardło zdrowe, jeszcze pod nosem mokro, a była ledwo żywa o dziwo gorączki nie miałaehhhh
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 07:58   #2000
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
No dokładnie i badz tu madry , ktoremu wierzyć ktory pokazuje właściwa temperaturę . Najwazniejsze jak juz sie nabędzie taki termometr to zeby był miarodajny.
Ty a jak małemu mierzysz temperaturę to hurtowo wszystkimi czy minimum dwa sa w użytku ? Bo wiadomo w ciagu dnia temperatura jest inna wiec i wynik jest inny .
Sprawdziłam z ciekawości te termometry lekarskie , pierwsza lepsza strona i szarpnąc sie trzeba minimum kilka stówkę , ale pewnie warto , to juz jak ktos hurtem dzieci chce miec i hurtowa ilośc pewnie przydatny zakup




Młody zostawił hulajnoge przed schodami i schodząc wywinelam orła, kuzwa ślepa jestem ze jej nie zauważyłam , teraz mnie stopa nawala
sierota

tak wydam kilka stów na termometr a okaże się że on i tak źle mierzy
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 08:01   #2001
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Koszmarna noc, koszmarny poranek. Nataszka mi wymiotuje, juz 3 razy zwymiotowala na mnie, 2 razy na lozko i raz na podłogę.
Tz oczywiście wyjechał. Mam tylko nadzieje ze to nie wirus i Oliwka bedzie ok bo inaczej to zwariuję.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 08:16   #2002
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

P0P zdrowia dla Nataszki, oby nie wirus.
U mnie i TŻ chyba zaszkodziło nam jedzenie, niby restauracja, ale jak ja nie byłam w stanie zjeść posiłku do końca bo takie miejsca powinna geslerowa zamykać.

Libra termometry różne, żeby prawidłowo działały musiałyby być co chwila kalibrowane profesjonalnie. Ja mam tylko ten taki kliszowy zęby zobaczyć czy jest temp. Wysoka czy bardzo wysoka, sprawdza się z dokładnością do 0,5, ale najbardziej ufam zwyklakowi szklanemu z rtęcią, ostatnio na jarmarku kobieta wyprzedawala po 3zl za sztukę.
U mnie najczęściej z temp u małego jest tak ze sprawdzamy na dotyk jakczuję ze ma temperaturę wysoką to nawet nie mierze tylko daję lek przeciw gorączkowy, a mierze dopiero po godzinie jak czuję że ciągle gorący.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"

Edytowane przez pl_madzia
Czas edycji: 2014-05-19 o 08:19
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:19   #2003
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
sierota

tak wydam kilka stów na termometr a okaże się że on i tak źle mierzy
Dlatego najlepiej pytać lekarza/ y . Teraz to i tak za późno zeby szarpnąc sie na taki wydatek , juz tak dzieci nie beda chorować.

POP ojjjj mam nadzieje ze to tylko niestrawności .

Moj mały tez bedzie miał wycieczkę autobusem ,ale troche inaczej jak u was bo dzieciaki podróżują z rodzicami . Jedziemy do miasteczka w ktorym sa atrakcje typu przejażdżka takim małym pociągiem, jakas sala z kulkami itd .
Dzieciaki maja wstęp za darmo tylko ja musze za wejściówkę zapłacić 8.90 f zabiera nas autobus albo mozna samemu swoim autem jechać. Zapisalam sie na autobus ,zeby małemu frajdę zeobic .
Mam nadzieje ze nie zapomnę bo to dopiero w lipcu 18 tego

W czwartek do okulisty idziemy z małym ,rutynowe badanie. Młodemu tez sprawdzę nak sie da .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:45   #2004
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Napisałam wczoraj posta i gdzieś mi go wcięło .

Laski te co w szkołach pracują jak sobie u was 6 latki radzą ?
Tylko szczerze , możecie kogoś wypytać ?

Kurde bo wkurza mnie że szymek 3 razy ten sam materiał będzie robił
Teraz ma zerówkę , za rok zerówkę tam się liter uczą i co z 1 klasie ma się znowu tych liter uczyć ?
I tak dumam jeszcze nawet dziś u nas w szkole byłam lukać .
Zna ktoś jakieś 6 latki w 1 klasie ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 14:50   #2005
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Dostaliśmy antybiotyk, migdały ogromne, gardło zawalone czyli wymioty nie od żołądka.

Chyba musze nad morze z nimi jechac. Potrzebuje namiarów na fajne miejsce.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 19:36   #2006
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Teraz juz i Oliwka wymiotuje. Dwójka chorych dzieci i ja sama. Jedna płacze i chce na ręce i duga tez, a ja nie mam pojęcia co robic
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 19:46   #2007
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Teraz juz i Oliwka wymiotuje. Dwójka chorych dzieci i ja sama. Jedna płacze i chce na ręce i duga tez, a ja nie mam pojęcia co robic
Pop kurna współczuję oby udało Ci się jakoś to ogarnąć
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 19:46   #2008
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

jeny... Popku bardzo bardzo współczuje!!!!
ja chyba bym wyła wtakich sytuacjach!!!! jakbym jeszcze sama była!
Trzymajcie sie dziewczyny!!!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 19:48   #2009
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Koszmarna noc, koszmarny poranek. Nataszka mi wymiotuje, juz 3 razy zwymiotowala na mnie, 2 razy na lozko i raz na podłogę.
Tz oczywiście wyjechał. Mam tylko nadzieje ze to nie wirus i Oliwka bedzie ok bo inaczej to zwariuję.
współczuję nocki
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
P0P zdrowia dla Nataszki, oby nie wirus.
U mnie i TŻ chyba zaszkodziło nam jedzenie, niby restauracja, ale jak ja nie byłam w stanie zjeść posiłku do końca bo takie miejsca powinna geslerowa zamykać.

Libra termometry różne, żeby prawidłowo działały musiałyby być co chwila kalibrowane profesjonalnie. Ja mam tylko ten taki kliszowy zęby zobaczyć czy jest temp. Wysoka czy bardzo wysoka, sprawdza się z dokładnością do 0,5, ale najbardziej ufam zwyklakowi szklanemu z rtęcią, ostatnio na jarmarku kobieta wyprzedawala po 3zl za sztukę.
U mnie najczęściej z temp u małego jest tak ze sprawdzamy na dotyk jakczuję ze ma temperaturę wysoką to nawet nie mierze tylko daję lek przeciw gorączkowy, a mierze dopiero po godzinie jak czuję że ciągle gorący.
u mojego to do razu po oczach widać i poliki czerwone i robi się taki ospały ale wiesz wolę wiedzieć czy jest np. 38 czy już 40 bo tego już ręką nie wyczuję
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Dostaliśmy antybiotyk, migdały ogromne, gardło zawalone czyli wymioty nie od żołądka.

Chyba musze nad morze z nimi jechac. Potrzebuje namiarów na fajne miejsce.
też myślę nad wyjazdem nad morze tylko u nas jak zwykle nic nie można zaplanować bo nie wiadomo kiedy tż będzie miał urlop
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Teraz juz i Oliwka wymiotuje. Dwójka chorych dzieci i ja sama. Jedna płacze i chce na ręce i duga tez, a ja nie mam pojęcia co robic
biedulko , umęczycie się pewnie strasznie , zdrówka życzę oby szybko leki zadziałały
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 20:26   #2010
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

POP nieciekawie .
W takich sytuacjach , radzę odstawić wszystkie domowe obowiązki, ulokować dziewczynki pod reka - na kanapie. Wszystkie przydatne rzeczy podstawic koło kanapy czy to miski, papierowe czy zwykle reczniki ,ciuchy czy piżamki na przebranie , worki, wodę do picia itd i siedzisz z nimi , włączyć tv jakies bajki i niech leżą koło ciebie.
Tak ,zebys w porę mogła zareagować .
Do spania tez bym je wzięła razem , zeby wiedziec co z nimi i tam tez przygotowałabym cały arsenał przydatnych rzeczy ,zeby nie latac i nie tracić czas - posciel itd
W miedzy czasie wstawiać tylko pranie ,zeby było nabierzaco.
I trzymam kciuki ,zeby ciebie nie złapało bo nie ma nic gorszego jak na wirusowce opiekować sie dziećmi z wirusowka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-29 13:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.