Lipcowe Panny Młode - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 09:46   #1111
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Jak zadaszony to fajnie. Lepiej się będzie trzeźwiało na powietrzu.

evelina a nie możesz zmienić makijażu? Przecież płacisz i wymagasz nie?
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:52   #1112
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
evelina a nie możesz zmienić makijażu? Przecież płacisz i wymagasz nie?
moge, moge, jutro ide na "poprawke"
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 11:15   #1113
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Cytat:
Napisane przez evellina1980 Pokaż wiadomość
moge, moge, jutro ide na "poprawke"

Trzeba było od razu powiedzieć wizażyście, że Ci się nie podoba!! To normalne> musi słuchać klienta i jego życzeń i przecież widać w czym mu dobrze!
Ja daję sugestię, ale jeżeli ktoś bardzo się upiera, lub mu się po prostu nie podoba moja propozycja, to wykonuję tak jak chce klient/ka.
A swoją drogą...wczoraj byłam na próbnej fryzurce, Wyszła BOSKO!!!:jupi :

Ludzie aż mnie po drodze pytali gdzie tak ładnie czeszą!!! Super i jeszcze raz super. Polecam Panią Justynę, tym którzy mieszkają w W-wie -pracuje na Bemowie. To była moja trzecia próbna fryzura (trzeci fryzjer i jestem zachwycona efektem). Kurcze, właśnie o to mi chodziło, chciałam by ktoś mnie usłyszał, nie mówił, że tak się nie da, tak nie można i efekt był oszałamiający!
anew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:31   #1114
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
No ładnie...dopiero teraz znalazłam ten watek.
Witajcie lipcowe Panny Młode.
Ja mam ten dzien 21.07.2007. i strasznie sie juz martwię, czy wszystko bedzie ok. Moja najwieksza zmora zarzegnana. Kupilismy wczoraj garnitur dla mojego TZ, a problem z nim nielada. Po pierwsze nigdy w garnituru na sobie nie miał ( nawet na maturze), po drugie jest strasznie wybredny, po 3 jest chudzielcem. Wczoraj na szczęcie sie udało. Juz garnitury po nocach nie będa mi sie sniły

ałła ja mysle ze tance na zadaszonym tarasie to bardzo dobry pomysł.
Znając nasze ostatnie polskie upalne lata wyjdzie to gosciom na dobre.
Byłam na slubie w zeszłym roku gdzie goscie przez upał w ogóle nie mieli ochoty na taniec ispedzili praktycznie całe wesele na tarasie. Zreszta na tym weselu sala do tanca dyła znacznie oddalona od biesiadnej i jakos nikomu nie było po drodze do sali tanecznej. Generalnie uwazam ze wesela sa niezbyt udane gdy tance i jedzonko sa w innych pomieszczeniach.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-30 o 00:23 Powód: post pod postem
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 15:23   #1115
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Trzeci dzien glowimy sie nad tym tarasem. A jesli pogoda bedzie tak jak ostatnio (tz u mnie pada i wieje, 15 stopni)? Taras ma zadaszenie ale "boki" sa odkryte. Pomyslelismy sobie ze jakby otworzyc (dosc duze) okno od sali tanecznej to na tarasie tez bedzie mozna sie bawic. Kolejny argument to taki, ze gdyby sala jadalna byla jednak u gory to goscie mogliby sobie swobodnie rozmawiac, nie krzyczac do siebie. Bylam na weselu gdzie przy stole nie dalo sie zamienic slowa bo zespol wszystko zagluszal:
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:37   #1116
KASICA1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Smile Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Witam co sądzicie o tej dacie,nasz ślub już w przyszłą sobotę.Data przypadkowa zwolniło się miaejsce czyli salapiszczie
pozdrawiam
KASICA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:53   #1117
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: ŚLUB 07.07.2007 przypadkowo:)

jest ok. Łączę Cię z innymi lipcowymi pannami młodymi.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 07:39   #1118
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

data zaje*****-ja tez wtedy powiem sakramentalne tak 07-07-07 rulez
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 07:57   #1119
KASICA1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Tak to moja ,nasz data 07.07.2007, naprawdę przypadkowa,ale ja i mój Skarb bardzo sie cieszymy
Musze wam powiedziec,ze my załatwiliśmy wszystko w ciagu tygodnia. Suknie kupiłam gdzies w marcu, a moje Kochanie dziś kupuje garnitur.Mam nadzieję,ze wszytsko wypadnie świetne.Nie mogłam się zdecydowac czy iśc w welonie czy bez, najpierw obstawiałam pierwsza wersje,ale po powrocie z operacji schudlam,pojechalam zwezyc suknie i zobaczylam ten piekny welon....długaśny do kostek jest sliczny i wiem,ze dobrze zzrobilam kupujac go


TO JUZ ZA TYDZIE!!!

piszccie jak u was przygotowania ida
pozdrowionka
KASICA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 18:07   #1120
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

nam zostało 2 tygodnie, w sumie to tuż tuż, a mój narzeczony nie ma jeszcze garnituru ani nic. w tym tyg odebrałam obrączki, są super. dzisiaj przyszły tablice na samochód z allegro, no właśnie a samochodu jeszcze nie mamy. wogóle to stresuję się chyba powoli. do tej pory jeszcze nic nie czułam a dzisiaj nie spałam przez pół nocy....
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 18:26   #1121
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Ja dzisiaj byłam na przymiarce sukni i miałam strasznego stresa. Ja nie wiem jak bede sie czuła w dniu slubu. Zaproszenia jeszcze nie rozdane u rodziny Tżta.Samochodu nie mamy i Tż garnitury tez nie ma. Poza tym musze isc po zaswiadczenie do USC o ślubie konkordatowym. Wiecie moze jakie dokumenty do tego potrzebujemy?Tylko dowody osobiste?Nie mam pojecia. Wczesniej nie było czasu bo Tż pracuje non stop prawie.
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 21:34   #1122
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Cytat:
Napisane przez Petitka4 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam na przymiarce sukni i miałam strasznego stresa. Ja nie wiem jak bede sie czuła w dniu slubu. Zaproszenia jeszcze nie rozdane u rodziny Tżta.Samochodu nie mamy i Tż garnitury tez nie ma. Poza tym musze isc po zaswiadczenie do USC o ślubie konkordatowym. Wiecie moze jakie dokumenty do tego potrzebujemy?Tylko dowody osobiste?Nie mam pojecia. Wczesniej nie było czasu bo Tż pracuje non stop prawie.
Ja wlasnie dzis bylam. Musicie miec odpisy aktow urodzenia i dowody. Placi sie 84 zl i ok 15 min czekania i to wszystko. Aha i takie zaswiadczenie jest wazne 3 m-ce
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 21:44   #1123
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

A ja byłam na próbnej.
Jak się wam podoba?

http://picasaweb.google.pl/Elfik333/...ey=GYlcIHHedVg
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 07:52   #1124
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
A ja byłam na próbnej.
Jak się wam podoba?

http://picasaweb.google.pl/Elfik333/...ey=GYlcIHHedVg
bardzo ładna ale czemu nie ma zdjecia z przodu??!! bedziesz miala te sztuczne storczyki czy zastapisz je żywymi?BTW ja mialam taki sam sztuczny storczyk na probnej
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 14:23   #1125
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

kurcze a my mamy zamówić jeszcze ciasto, tort, alkohol, i wiązanki

dzisiaj śnił mi się mój ślub a dokładnie jak przyszedł mój mały do domu i był to okropny sen wcześniej cały czas powtarzałam ( w śnie ) że mam brzydka suknię i jak mój wszedł do domu z bukietem to tylko sie uśmiechnął więc wiedziałam że rzeczywiście coś z nią nie tak ) smutna byłam cały czas ojej zobaczymy jak to bedzie w rzeczywistości, suknię mam ta co sobie wymarzyłam ale jeszcze nie jest skonczona więc może dlatego z tąd te złe sny już za 14 dni powiem TAK a ja się wogóle nie stresuje no może juz zaczynam powoli

mam umówiona fryzurę i makijaż probny i boję się że nie zrobia tego co chcę ohh jak ja sie boje co one ze mna zrobia mojej kolezance taka fryzure zrobiły ze wygladala jak stara baba ulizana wkurzyła sie i poszla w rozpuszczonych włoskach a makijaz ciekawe co to bedzie jak mi sie niespodoba to sama sie umaluje )

wkurzaja mnie te baby ohhh jak one mnie denerwuja w tch salonach niedosc ze im sie płaci to jeszcze trzeba nad nimi skakać
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 21:17   #1126
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Cytat:
Napisane przez evellina1980 Pokaż wiadomość
bardzo ładna ale czemu nie ma zdjecia z przodu??!! bedziesz miala te sztuczne storczyki czy zastapisz je żywymi?BTW ja mialam taki sam sztuczny storczyk na probnej

Storczyka wzięłam takiego badziewnego do tej próbnej bo nie było nic białego w normalnej cenie, a na próbną no to wiesz... Oczywiście na ślub będzie bialutki i żywy.

Zdjęcia z przodu nie wkleiłam bo mam takie rozmyte, jakoś nie powychodziły jk trzeba.
Już za 7 dni powiem tak! Jejuśku!!!!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 10:54   #1127
zuza83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 16
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Hej dziewczyny!

Właśnie jestem po panieńskim! Fajnie było, szalałyśmy na dyskotece. A Wy miałyście już swoje wieczory?

Ślub już w sobotę, a ja w ogóle się nie stresuję. Chyba po prostu to jeszcze do mnie nie dotarło, że dzień, na który czekałam całe życie za chwilę będzie już tylko wspomnieniem...
zuza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 15:45   #1128
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Cytat:
Napisane przez księżniczka_22 Pokaż wiadomość
kurcze a my mamy zamówić jeszcze ciasto, tort, alkohol, i wiązanki

dzisiaj śnił mi się mój ślub a dokładnie jak przyszedł mój mały do domu i był to okropny sen wcześniej cały czas powtarzałam ( w śnie ) że mam brzydka suknię i jak mój wszedł do domu z bukietem to tylko sie uśmiechnął więc wiedziałam że rzeczywiście coś z nią nie tak ) smutna byłam cały czas ojej zobaczymy jak to bedzie w rzeczywistości, suknię mam ta co sobie wymarzyłam ale jeszcze nie jest skonczona więc może dlatego z tąd te złe sny już za 14 dni powiem TAK a ja się wogóle nie stresuje no może juz zaczynam powoli

mam umówiona fryzurę i makijaż probny i boję się że nie zrobia tego co chcę ohh jak ja sie boje co one ze mna zrobia mojej kolezance taka fryzure zrobiły ze wygladala jak stara baba ulizana wkurzyła sie i poszla w rozpuszczonych włoskach a makijaz ciekawe co to bedzie jak mi sie niespodoba to sama sie umaluje )

wkurzaja mnie te baby ohhh jak one mnie denerwuja w tch salonach niedosc ze im sie płaci to jeszcze trzeba nad nimi skakać
a mi sie snilo ze bucikow niemialam i poszlam w bilaych klapkach takich co mam . chyba musze juz kupic w koncu te buty bo chyba tylko ja zostalam tak z tylu ale co mam zrobic skoro niema takich jak chce albo rozmiaru albo cos tam jest z nimi nie tak ((( a dzis robie kolejne podejscie do spowiedzi bo czas nagli
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:11   #1129
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Do slubu 2 dni pozostały, a mnie wczoraj nagle zmarła chrzestna..Nikt z mamy strony nie przyjedzie na wesele,od taty tylko 6 osób. Wesele się rozsypało. A data 07.07.2007 r. miała być szczęśliwa.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 08:07   #1130
Anetka :))
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

:,(((((
Bardzo bardzo, tak bardzo Ci współczyję... Czekałaś na ten dzień tak długo, wyobraziłas go sobie minuta po minucie, miał być taki pełen ludzi i radosny, a tu nagle coś takiego ((
To takie niesprawiedliwe, tak jakby Bóg się pomylił Jednego dnia żegnać bliską osobę, drugiego tworzyć nową miłośc i rodzinę...
Ja urodziłam się 07.07 i 23 lata temu też była to sobota, wiem, że najłatwiej powiedzieć, że to data jest nieszczęśliwa, ale wszystkie wiemy , że to nie prawda, bo tak naprawdę nie ma dat szczęśliwych i nieszczęśliwych...
Agnieszko pomimo, że 3 dni temu stało się coś tak przykrego i choć ciężko tak szybko otrząsnąć się po nagłej śmierci w rodzinie, życzę Ci z całego serca aby Twoa cudowna uroczystość nabrała pojutrze nowego wyrazu, może nie będzie to szalona zabawa, lecz taki dzień gdy przez pryzmat tamtego wydarzenia, każdy jest sobie bliższy, serdeczniejszy. W końcu, choć o tym sama tak często zapominam ślub to hołd miłości, hołd nowego, wspólnego życia. Poproś rodzinę mamy, żeby przyszła, niech nie tańczą, niech mają w sercu pamięć i szacunek dla Twojej chrzestnej, ale niech jednocześnie w tym wielkim dniu będą z Tobą, bo ich potrzebujesz, bo chcesz aby to właśnie na ich oczach, uświęcał się sakrament małrzeństwa, żeby a parę lat gdy stosunek do śmierci chrzestnej będzie już zupełnie inny , mogli powiedzieć , ach pamietam ten dzień 07,07,07, jak pięknie Agnieszka i jej mąż przyżekali sobie miłośc na zawsze i zobacz jakie to piękne i zgodne małżeństwo.
A tak dodam , że u mnie w rodzinie była podobna sytuacja, rodzina normalnie zebrała się na przyjęciu, osoby w żałobie były ubrane w ciemne kolory i nie tańczyły, a na przyjęciu bardzo często rozmawialiśmy o śmierci tej osoby i o tym jaka była i było to 3 lata temu, a ja ten dzień pamiętam jako przynoszący ukojenie i pozytywny i wcale nie żałuję że te przyjęcie się odbyło, wręcz przeciwnie, do dziś byśmy żałowali jakby go nie było.
Jedyną różnicą było to że na samym początku ojciec przywitał gości słowami, że każdy wie , że umarła bliska osoba, jednak postanowiliśmy zrobić to przyjęcie bo.... i ładnie wszystkao wytłumaczył.
Życzę Ci Agnieszko duuuuuużo siły i miłości w tej trudnej sytuacji.
Anetka :)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 08:38   #1131
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
Do slubu 2 dni pozostały, a mnie wczoraj nagle zmarła chrzestna..Nikt z mamy strony nie przyjedzie na wesele,od taty tylko 6 osób. Wesele się rozsypało. A data 07.07.2007 r. miała być szczęśliwa.
strasznie mi przykro ale dlaczego nie przyjada? bo w sb jest tez pogrzeb? bo jesli nie to mysle ze nie powinni cie zostawiac w dniu wesela, rozumie ze smierc w rodzinie to tragedia, ale mysle ze ciocia nie chcialaby zeby nikt nie przyszedl na Towje wesele! moze rodzinka to przemysli i przyjdzie! 3mam kciuki
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 13:02   #1132
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

agnes23-bardzo Ci kochana współczuję - niebo płacze z nami i podobno w sobotę też bedzie płakać-przynajmniej na śląsku ma lać jak z cebra...

ja mam stres maksymalny wydaje mi sie, ze wygladam w mojej sukni strasznie, za chwile ze przeuroczo; wszystko mi nie odpowiada, ze wszystkimi się kłóce i tak bardzo tesknie za Tatkiem...

agnes-jestem z Tobą - dla nas ta data bedzie szczęśliwa
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 18:34   #1133
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość
strasznie mi przykro ale dlaczego nie przyjada? bo w sb jest tez pogrzeb? bo jesli nie to mysle ze nie powinni cie zostawiac w dniu wesela, rozumie ze smierc w rodzinie to tragedia, ale mysle ze ciocia nie chcialaby zeby nikt nie przyszedl na Towje wesele! moze rodzinka to przemysli i przyjdzie! 3mam kciuki
pogrzeb jest w sobotę o 13.00, ślub w sobotę o 14.00
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 18:36   #1134
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Dziękuję Wam kochane dziewczyny za otuchę i pocieszenie.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 13:37   #1135
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

agnes!! to juz jutro-heeeelp-ja umieram ze strachu
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 14:07   #1136
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

evellina wszystko bedzie dobrze. Mniej stresu wiecej usmiechu Ja dopiero za trzy tygodnie bede miała swoj wielki dzien a juz trzese portkami A mam takie pytanko. Jaka piosenke wybraliscie na pierwszy taniec?
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 18:03   #1137
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

Trzymam za was kciukasy POTROJNE SIODEMKI!


Pogoda sie uda, padac ma ponoc tylko do poludnia.

A przede mna jeszcze tyyyyyyle roboty i zalatwiania. Ale wam zazdroszcze ze to juz.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 23:34   #1138
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

jaki tam strach...życzę Wam delektowania się każdą chwilą tego dnia bez stresu, ale ze spokojem i szczęściem
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 05:20   #1139
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

od rana przepełnia mnie radosc i podekscytowanie- to od dzis bede kochanie CAŁA TWOJA-jak na naszych obraczkach

pierwszy taniec-Michel-The Beatles
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 08:16   #1140
Anetka :))
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Łączymy sie wszystkie Lipcowe Panny Młode 2007!!

dziewczyny trzymam za Was kciuki!
Ach jak ja się stresuję razem z Wami!
Misie bądzcie dzielne!
To WASZ DZIEŃ !
A pogoda jest piękna- przynajmniej nie jest za gorąco
Pozdrawiam dodatkowo te które czeka ten stres 21
ps. WSzyściutko nam ,acie potem opowiedzieć!
Nio to powodzenia dziewczyny- niech spełnią się dziś Wasze marzenia i niech wszyściutko pójdzie 3 razy lepiej niż było zaplanowane



i

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-07 o 15:57 Powód: PoKeMoNy
Anetka :)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.