Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 11:32   #4561
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hmm..no nie robcie mi tego
wyobraz sobie...szum morza, plaza i ty rasowa piekna blondyna, ktorej dlugie jasne wlosy czesze wiatr.... nadal chcesz przyciemnic?


no w sumie... jakby patrzyl z obrzydzeniem to byloby chyba gorzej...


moj tez cisnie ten tekst zawsze

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------


jak dojdziesz do tego etapu co ja- ze ci kupi nowy mop a nawet 2 ( jan niezbedny i obrotowe wiadro dla mnie rewela) to pogadamy


robi, choc z pozoru nie... moj na moje obecne rowniez mysli przyciemnienia na braz- dostalam amoku co poradze - chybaby kupil mi jasna blond peruke i przy sobie kazal nosic a najpewniej odcial od kasy i ukradl ciemne farby jakie kupie bylebym tego nie zrobila...
Te piękne blond włosy wypadające z głowy :d


A tak serio to korci mnie strasznie 8 poziom i chce.chociaż spróbować. Myślałam nad szamponetka ale boje się ciemnego szarego mopa :d
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:35   #4562
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Oj niezbyt fajne Kylie, Fajne chyba tylko przy sylikonach by to bylo

Dziewczyny, no i Bunny widzialam farby Garniera, jakies czerwone odcienie, a na boku pudelka byly zdjecia ze na ciemnych wlosach wychodza ciemnoczerwone. Jest taka szansa??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:43   #4563
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

witam podglądam wątek od jakiegoś czasu albowiem znów zachorowałam na jasny blond z 10 lat temu namiętnie farbowałam garnier nutrisse 101, niestety wycofali ten kolorek i mam zagwozdkę co począć
po tamtym czasie były czarne, dramat z powrotem do blondu, znowu czarne potem henna potem rude i tym sposobem powracam do blondu jestem po dwóch zabiegach rozjaśniających - najpierw hm kompres? rozjaśniający pt. odżywka plus 1/3 mniej więcej rozjaśniacza joanny do całych włosów, wyszła piękna jaaaasna marchewka. tydzień później garnier color sensation 113 również z odżywką, mniej więcej 1:1, bo panicznie boję się spalić włosy
i teraz mam w posiadaniu garnier color naturals 113 i 102. i nie wiem co i jak żeby dojść do w miarę równomiernego kolorku i minimalnie zniszczyć końce (góra wyszła jak dla mnie bez szwanku, ale końcówki - wiadomo. myślę, że one jeszcze pamiętają hennę, wiem że trzeba ściąć, ale powoli..)
waham się czy zmieszać obie farby, czy dokładać odżywki, czy nakładać od razu na całość czy omijać odrosty (naturalnych mam 5 mm, dalej ciut jaśniejsze od reszty i rozjaśnianofarbowana mieszanka do końca.. przy czym końcówki jaśniejsze - wynik luocolor z 7,5% wodą kiedy jeszcze robiłam rudość..)
na blogu blondbunny poczytałam poczytałam i rezygnuję z nakładania oleju przed akcją choć wydaje mi się, że stanowi włosów pomogło, nie wiem jak z kolorem..
będę wdzięczna za każdą poradę załączam aktualny stan owłosienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hery.jpg (76,0 KB, 21 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:47   #4564
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Oj niezbyt fajne Kylie, Fajne chyba tylko przy sylikonach by to bylo

Dziewczyny, no i Bunny widzialam farby Garniera, jakies czerwone odcienie, a na boku pudelka byly zdjecia ze na ciemnych wlosach wychodza ciemnoczerwone. Jest taka szansa??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na naturalnych to ok, na farbowanych to ci sie pewnie tylko zmieni polysk plus wsciekle czerwony odrost ci wyjdzie- niestety.
ja bym zrobila kapiel i potem farbe na cale kladla jak chcesz czerwone.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:47   #4565
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wiesz co, naprawdę ciężko stwierdzić, obie są o niebo lepsze niż drogeryjki. Może minimalnie Koleston zostawia bardziej błyszczące i miękkie włosy, ale to są różnice naprawdę niewielkie.

Tarczyca i wypadanie włosów to ciężka sprawa, pomóc mogłby mądry dermatolog i podobno mezoterapia. Droga impreza, ale efekty świetne.

Nie wiem czy znasz Callmeblondie z YT. Też ma niedoczynność i walczy z wypadaniem. Mezoterapia jak na razie jest jedyną metodą, która dała efekty

Obejrzyj sobie https://www.youtube.com/watch?v=rgCsT79lLPw

Jestem w szoku jak jej włosy zmieniły się na plus. Swoją drogą, ma swój śliczny naturalny blond
Właśnie obejrzałąm sobie ten filmik i z chęcią poddałabym się zabiegom mezoterapii ale niestety jest dość droga i nie mam na nią kasyTeż mam niedoczynność tarczycy.Byłam u dermatologa to przypisał mi wcierkę za 5 zł która dała efekt zerowyChyba złapałam doła

Bunny dobrze że nie obcięłaś włosów do ramion bo na pewno byś żałowała

Czeko i Kylie nie przyciemniajcie.Wy macie takie piękne włosyCo ja bym dała żeby takie mieć

Co do tej maski z filtrami sun defense czy jakoś tak to miałam ją wziąć ale skoro Bunny napisała że tylko nabłyszcza i chroni a nie jest maską to chyba sobie ją daruje

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-05-21 o 11:55
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:14   #4566
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzieki bunny
Az tak mi nie zalezy zeby robic kapiel, ale taka czerwona czern by mi wyszla?
jak wejde na kompa to pokaze co mi sie podoba
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:14   #4567
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałąm sobie ten filmik i z chęcią poddałabym się zabiegom mezoterapii ale niestety jest dość droga i nie mam na nią kasyTeż mam niedoczynność tarczycy.Byłam u dermatologa to przypisał mi wcierkę za 5 zł która dała efekt zerowyChyba złapałam doła

Bunny dobrze że nie obcięłaś włosów do ramion bo na pewno byś żałowała

Czeko i Kylie nie przyciemniajcie.Wy macie takie piękne włosyCo ja bym dała żeby takie mieć

Co do tej maski z filtrami sun defense czy jakoś tak to miałam ją wziąć ale skoro Bunny napisała że tylko nabłyszcza i chroni a nie jest maską to chyba sobie ją daruje
Absolutnie nie będę namawiać do samowolki, ale ja bym sobie kupiła sama ampułki (nie są takie drogie), strzykawki (specjalne do mezo, cieżko sobie zrobić krzywdę) i poprosiłabym kogoś o pomoc. Widziałam jak się robi mezo, kobieta sobie sama nakłuwała twarz i uda, nakłuwać sobie głowę byłoby trudniej Wielka filozofia to nie jest, a dermatolodzy życzą sobie kupę kasy. Powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek to już wyższa szkoła jazdy.

No, ale ja to ja,nie boję się takich rzeczy, to nie operacja. nie namawiam tylko mówię, że jest alternatywa

A nie myślałaś o ampułkach z placentą Mil Mil? One mają naturalne hormony, u mnie efektów wielkich nie dały, ale mi włosy praktycznie nie wypadają Liczyłam na większy przyrost, ale mojemu chłopu się lekko zagęściły włosy przy czole

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-05-21 o 12:17
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 12:19   #4568
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Na szczęście po farbach nigdy nie miałam takich skórnych przebojów, mimo że zdarzało mi się farbować świeżo umyte

Ja to CV12 odrzuciłam na starcie, wyjdzie mi rudo na bank Mam uraz po Kolestonie 12/96. Na rozjaśnioną długość spoko, ale odrosty dramat
Shizaxie wyszło fajnie, jasno i chłodno, ale ona to szczęściara jeżeli chodzi o blondy
Mnie prawie każda farba szczypie, taki urok wrażliwej skóry, a przy cv12 mniej szczypało, tylko od karku
co do koloru to jestem zadowolona, jest jaśniej niż kolestonem 12/89
Truskawkowa ogólnie jestem zadowolona z tego, że włosy mi się szybko rozjaśniają i łapią "każdy" kolor, ale coś za coś, są cienkie z natury
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:22   #4569
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Mnie prawie każda farba szczypie, taki urok wrażliwej skóry, a przy cv12 mniej szczypało, tylko od karku
co do koloru to jestem zadowolona, jest jaśniej niż kolestonem 12/89
Truskawkowa ogólnie jestem zadowolona z tego, że włosy mi się szybko rozjaśniają i łapią "każdy" kolor, ale coś za coś, są cienkie z natury
Moje też cienkie, ale mają chyba inną strukturę niż Twoje. Śliskie druty, które nawet od słońca zbytnio się nie rozjaśniają.

Chyba żadna z nas nie jest w 100% zadowolona ze swoich włosowych predyspozycji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:24   #4570
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moje też cienkie, ale mają chyba inną strukturę niż Twoje. Śliskie druty, które nawet od słońca zbytnio się nie rozjaśniają.

Chyba żadna z nas nie jest w 100% zadowolona ze swoich włosowych predyspozycji
Moje włosy jeśli chodzi o farbowanie to istna katastrofa Pięknie trzymają ciemne kolory (długo), ale ciężko się rozjaśniają.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:26   #4571
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Moje włosy jeśli chodzi o farbowanie to istna katastrofa Pięknie trzymają ciemne kolory (długo), ale ciężko się rozjaśniają.
Plus jest taki, że trzeba się namęczyć, żeby je zniszczyć
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 12:27   #4572
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jak wlosy sa sciete prosto to boki chronia srodek, tzn, szybciej uszkodza sie partie przy twarzy natomiast to co jest przez srodek glowy nie ucierpi, bo ma ograniczone tarcie. Plus jest tez ze w kucyku wlosy sa gestsze. W polkolu wlosy uszkadzaja sie rownomiernie, bo krotsze boki nie stanowia ochrony. Kucyk jewt rzadszy i nie polecam np tego strzyzenia do cienkich rzadkich wlsoow bo robi sie to co przy mocnym cieniowaniu.
ja właśnie teraz dążę do prostych na całości, jeszcze z 5cm muszę ściąć i pewnie to zrobię niedługo bo i tak końce lekkie miotełki...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:34   #4573
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Plus jest taki, że trzeba się namęczyć, żeby je zniszczyć
To prawda Ostatnio je obciełam pofarbowałam na ciemny kolor, położyłam rozjaśniacz, a potem farbę: wiem, że zniszczenia po farbach i rozjaśniaczach wychodzą z czasem, ale w ogóle nie odczuwam tego farbowania
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:44   #4574
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
witam podglądam wątek od jakiegoś czasu albowiem znów zachorowałam na jasny blond z 10 lat temu namiętnie farbowałam garnier nutrisse 101, niestety wycofali ten kolorek i mam zagwozdkę co począć
po tamtym czasie były czarne, dramat z powrotem do blondu, znowu czarne potem henna potem rude i tym sposobem powracam do blondu jestem po dwóch zabiegach rozjaśniających - najpierw hm kompres? rozjaśniający pt. odżywka plus 1/3 mniej więcej rozjaśniacza joanny do całych włosów, wyszła piękna jaaaasna marchewka. tydzień później garnier color sensation 113 również z odżywką, mniej więcej 1:1, bo panicznie boję się spalić włosy
i teraz mam w posiadaniu garnier color naturals 113 i 102. i nie wiem co i jak żeby dojść do w miarę równomiernego kolorku i minimalnie zniszczyć końce (góra wyszła jak dla mnie bez szwanku, ale końcówki - wiadomo. myślę, że one jeszcze pamiętają hennę, wiem że trzeba ściąć, ale powoli..)
waham się czy zmieszać obie farby, czy dokładać odżywki, czy nakładać od razu na całość czy omijać odrosty (naturalnych mam 5 mm, dalej ciut jaśniejsze od reszty i rozjaśnianofarbowana mieszanka do końca.. przy czym końcówki jaśniejsze - wynik luocolor z 7,5% wodą kiedy jeszcze robiłam rudość..)
na blogu blondbunny poczytałam poczytałam i rezygnuję z nakładania oleju przed akcją choć wydaje mi się, że stanowi włosów pomogło, nie wiem jak z kolorem..
będę wdzięczna za każdą poradę załączam aktualny stan owłosienia
Odradzam mieszanie farby z odżywką. Osłabiasz efekt farbowania a skutek tego jest taki, że będziesz farbować więcej razy. Włosy się nie regenerują, rozjaśnianie na etapy jest trochę łagodniejsze, ale jeżeli chce się mieć jasno z farbowanych, nie ma zmiłuj. Pójdzie po kondycji, ale coś za coś.

Zmieszać te farby możesz, ale osobiście bardziej bym dowaliła 111 (z mojego doświadczenia, bo dopiero ta farba dała mi już prawdziwy blond a nie rudoblond)

Końce moga wyjść dziwnie, ale myślę, że ciężko będzie Ci to wszystko wyrówać na jeden kolor. Końce będą cały czas jasniejsze i bardziej żółte, systematyczne podcinanie chyba bedzie niezbęde

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-05-21 o 12:46
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:49   #4575
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moje też cienkie, ale mają chyba inną strukturę niż Twoje. Śliskie druty, które nawet od słońca zbytnio się nie rozjaśniają.

Chyba żadna z nas nie jest w 100% zadowolona ze swoich włosowych predyspozycji
zawsze będzie coś co nam nie pasuje

Dziewczyny zastanawiamy się z tż nad wakacjami, za miesiąc, będziemy last minute kupować, biorę pod uwagę Tunezję (Egipt nie bo nie można na miasto wyjść samemu co dopiero blondynce), greckie wyspy, Bułgarię...coś polecicie? albo jakieś inne w miarę cenowo miejsce? będziemy kupować wycieczkę z biura bo nie mam weny na planowanie planowana jak będzie więcej kasy to Portugalia moja miłość
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 16:19   #4576
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

[QUOTE=truskawkowawiosna;4 6552144]Absolutnie nie będę namawiać do samowolki, ale ja bym sobie kupiła sama ampułki (nie są takie drogie), strzykawki (specjalne do mezo, cieżko sobie zrobić krzywdę) i poprosiłabym kogoś o pomoc. Widziałam jak się robi mezo, kobieta sobie sama nakłuwała twarz i uda, nakłuwać sobie głowę byłoby trudniej Wielka filozofia to nie jest, a dermatolodzy życzą sobie kupę kasy. Powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek to już wyższa szkoła jazdy.

No, ale ja to ja,nie boję się takich rzeczy, to nie operacja. nie namawiam tylko mówię, że jest alternatywa

A nie myślałaś o ampułkach z placentą Mil Mil? One mają naturalne hormony, u mnie efektów wielkich nie dały, ale mi włosy praktycznie nie wypadają Liczyłam na większy przyrost, ale mojemu chłopu się lekko zagęściły włosy przy czole[/QUOTE

Ja nie jestem taka odważna żeby poddać się samemu takiemu zabiegowiA co to za ampułki Mil Mil?Nie słyszałam o nich.Jaka cena i gdzie mogę je dostać?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:36   #4577
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Upolowałam Cv12,do tego jedwab Green Pharmacy i jeszcze tam jakies pierdółki. U fryzjera też juz byłam i powiem Wam,że żałuje...żałuję,że nie ścięłam wiecej
Bo teraz chciałam,żeby na prosto mi podcięła,ale żeby zrównać wszystkie włosy to musiałaby mi ściać jakieś 10 może nawet 13 cm,wiec w pierwszej chwili spanikowałam i powiedziałam,że stopniowa i narazie tylko5 cm poleciało mogłam ciachnać i już,a nie ja się tam włosami szczypie

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Umyłam włosy Seri miodową przygotowując się na sobotnie farbowanie
mam nadzieje,że to zmniejszy ewentualne przykre siedzenie z farba na głowie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:41   #4578
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Laski ja robiłam tą szamponetką Aromatyczne Cappucino z Joaśki i miałam po nim takie włosy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JOANNA CAPPUCINO 027.jpg (82,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JOANNA CAPPUCINO 026.jpg (82,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JOANNA CAPPUCINO 041.jpg (67,1 KB, 61 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-05-21 o 17:47
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:48   #4579
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja kupiłam dzisiaj naturalnY blond szamponetki. Oj cykam sie :d
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 17:53   #4580
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dzisiaj naturalnY blond szamponetki. Oj cykam sie :d
hahahha... właśnie Cie wyśmiałam jakby co
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:53   #4581
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski ja robiłam tą szamponetką Aromatyczne Cappucino z Joaśki i miałam po nim takie włosy:
Fajny kolor, podoba mi się
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:55   #4582
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

a u mnie cappuccino wygladalo tak..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user180518_pic158368_1371383792.jpg (17,9 KB, 58 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:14   #4583
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski ja robiłam tą szamponetką Aromatyczne Cappucino z Joaśki i miałam po nim takie włosy:
Oj, to dobrze ze nie wzięłam, ciemno strasznie i za zimny kolor
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hahahha... właśnie Cie wyśmiałam jakby co
Buhehehe a idz ty

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a u mnie cappuccino wygladalo tak..
Aaaa tu fajnie wyglada


Coś czuje ze po tym naturalnym blondzie to na moich włosach sladu nie bedzie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:45   #4584
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem taka odważna żeby poddać się samemu takiemu zabiegowiA co to za ampułki Mil Mil?Nie słyszałam o nich.Jaka cena i gdzie mogę je dostać?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ir-liquid.html
Kupiłam w hurtowni fryzjerskiej za niecałe 28zł, wyglądają tak
http://allegro.pl/placenta-mil-mil-a...177106734.html

Używałam jednej ok 3 razy

Jak wrzucisz w google frazę "placenta mil mil blog" wyskoczy sporo opinii

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Upolowałam Cv12,do tego jedwab Green Pharmacy i jeszcze tam jakies pierdółki. U fryzjera też juz byłam i powiem Wam,że żałuje...żałuję,że nie ścięłam wiecej
Bo teraz chciałam,żeby na prosto mi podcięła,ale żeby zrównać wszystkie włosy to musiałaby mi ściać jakieś 10 może nawet 13 cm,wiec w pierwszej chwili spanikowałam i powiedziałam,że stopniowa i narazie tylko5 cm poleciało mogłam ciachnać i już,a nie ja się tam włosami szczypieUmyłam włosy Seri miodową przygotowując się na sobotnie farbowanie
mam nadzieje,że to zmniejszy ewentualne przykre siedzenie z farba na głowie
Ja tam jestem zwolenniczką małych kroczków, duże włosowe zmiany mnie przerażają Pokaż się kiedyś po cięciu, dawno nie widziałam fotek

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski ja robiłam tą szamponetką Aromatyczne Cappucino z Joaśki i miałam po nim takie włosy:
Wyszło mi minimalnie jaśniej i bardziej fioletowo Ty cokolwiek nałożysz na głowę, wygląda wspaniale, nigdy nienaturalnie, zazdrość
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:49   #4585
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja tam jestem zwolenniczką małych kroczków, duże włosowe zmiany mnie przerażają Pokaż się kiedyś po cięciu, dawno nie widziałam fotek
Nie ma co pokazywać słońce,bo mam wrażenie,że moje włosy wyglądają coraz gorzej
wkurzają mnie moje włosy przy grzywce,bo sterczą mi na wszystkie strony i tak się jakoś zatrzymały i nie chcą rosnac i jak wiatr wieje wyglądam jak pawian
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 19:07   #4586
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ir-liquid.html
Kupiłam w hurtowni fryzjerskiej za niecałe 28zł, wyglądają tak
http://allegro.pl/placenta-mil-mil-a...177106734.html

Używałam jednej ok 3 razy

Jak wrzucisz w google frazę "placenta mil mil blog" wyskoczy sporo opinii

Dziękia nie ma żadnych przeciwskazań przy chorobie tarczycy?Bylabym zadowolona gdyby moje wypadanie włosów zmniejszyło się choć trochę


Dziewczyny czy używała może któraś z was tej maski?Jak składowo?dobra jest?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...py.html&next=1

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-05-21 o 19:32
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:05   #4587
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ok dziewczyny bardzo proszę o szybką poradę bo będę zaraz nakładać farbę..mieszam garnier color naturals 113 i 102. czy jak nakładam sama od tyłu głowy to lepiej najpierw rozrobić pół nałożyć i potem dorabiać drugie pół? coby się farba nie utleniła w misce?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:46   #4588
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Nie ma co pokazywać słońce,bo mam wrażenie,że moje włosy wyglądają coraz gorzej
wkurzają mnie moje włosy przy grzywce,bo sterczą mi na wszystkie strony i tak się jakoś zatrzymały i nie chcą rosnac i jak wiatr wieje wyglądam jak pawian
Moje też ostatnio ciągle w kryzysie Chyba tylko ostre cięcie by pomogło Zużywam nielubiane kosmetyki, może dlatego. Żal mi brać się za te fajniejsze

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Dziękia nie ma żadnych przeciwskazań przy chorobie tarczycy?Bylabym zadowolona gdyby moje wypadanie włosów zmniejszyło się choć trochę


Dziewczyny czy używała może któraś z was tej maski?Jak składowo?dobra jest?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...py.html&next=1
Nie ma, możesz śmiało używać.

Mam tę maskę, sama ją zgłaszałam. Niestety dla mnie to straszny średniak. Nie robi za wiele z włosami, skład spoko, działanie niezbyt. O wieeele lepszy jest kokosowy Alberto
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nditioner.html Nie ma w składzie alkoholu, ktoś się chyba machnął.

Świetny za to jest maska Stapiz HA, który skład ma beznadziejny, za to działanie super, aż zal mi używać

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
ok dziewczyny bardzo proszę o szybką poradę bo będę zaraz nakładać farbę..mieszam garnier color naturals 113 i 102. czy jak nakładam sama od tyłu głowy to lepiej najpierw rozrobić pół nałożyć i potem dorabiać drugie pół? coby się farba nie utleniła w misce?
Przy blondach lepiej rozrabiać na raty, chyba, że się robi same odrosty i ma się naprawdę wprawę

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-05-21 o 20:50
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:58   #4589
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj, to dobrze ze nie wzięłam, ciemno strasznie i za zimny kolor

Buhehehe a idz ty



Aaaa tu fajnie wyglada


Coś czuje ze po tym naturalnym blondzie to na moich włosach sladu nie bedzie

Mi sie wlasnie strasznie wtedy ten odcień podobał był na maxa naturalny i chłodny ale po 3-4 myciach juz nie bylo po nim ani śladu

no z tym naturalnym może być ciężko.... pewnie nie zauważysz różnicy.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ir-liquid.html
Kupiłam w hurtowni fryzjerskiej za niecałe 28zł, wyglądają tak
http://allegro.pl/placenta-mil-mil-a...177106734.html

Używałam jednej ok 3 razy

Jak wrzucisz w google frazę "placenta mil mil blog" wyskoczy sporo opinii


Ja tam jestem zwolenniczką małych kroczków, duże włosowe zmiany mnie przerażają Pokaż się kiedyś po cięciu, dawno nie widziałam fotek


Wyszło mi minimalnie jaśniej i bardziej fioletowo Ty cokolwiek nałożysz na głowę, wygląda wspaniale, nigdy nienaturalnie, zazdrość
przesadzasz ale dzięki ja za to Tobie zawsze zazdrościłam tych długich zadbanych pieknych blond włosów
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:58   #4590
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moje też ostatnio ciągle w kryzysie Chyba tylko ostre cięcie by pomogło Zużywam nielubiane kosmetyki, może dlatego. Żal mi brać się za te fajniejsze

Mam tę maskę, sama ją zgłaszałam. Niestety dla mnie to straszny średniak. Nie robi za wiele z włosami, skład spoko, działanie niezbyt. O wieeele lepszy jest kokosowy Alberto
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nditioner.html Nie ma w składzie alkoholu, ktoś się chyba machnął.

Świetny za to jest maska Stapiz HA, który skład ma beznadziejny, za to działanie super, aż zal mi używać
No prosze Cię
Ja teraz też wszystko wykańczam i musze sie pochwalić,że z odzywek została mi już tylko resztka Stapiza Acid i teraz zaczełam przygode z Timotei Drogocenne Olejki
Gorzej z maskami mi idzie ale już zuzyłam Chantala wiec jest dobrze. Szampony juz mam tylko 3 na stanie (Natuir Vital,Joanne naturie i srebrny szampon z Rossmanna).
A Ty mnie tu kusisz maską Stapiza,tym bradziej,że ja lubie ich kosmetyki i ich maski (z jedwabiem i pestami słonecznika czy cos takiego) bardzo dobrze mi słuzyła jak miałam mega zniszczone włosy,nie wiem jak teraz by sie spisywała,ale jak gdzieś na nią trafie to ją kupie
Możesz coś wiecej na temat działania tej maski napisac?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.