Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 12:25   #151
andy91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

4 lata temu , gdy mialam 17 lat moja dobra kolezanka rowniez znalazla sobie podobnego do opisu faceta - chodzilysmy do liceum plastycznego i ja baaaardzo ale to baaardzo pociagali faceci majacy kontakt ze sztuka. A wiec ona 17 lat, on 53, dzieci mial w naszym wieku, zone w innym miescie, niestety byl to taki luj, ze moja szanowna S. zdecydowala sie na wyprowadzke zdomu bo nikt tego zwiazku nie akceptowal, wynajela mieszkanie ktore SAMA utrzymywala bo pan artysta pieniazkow nie mial ALE ja kochal i to jej wystarczylo do szczesliwego zycia, ktore trwalo +/- 2 lata, po czym wrocil do zony a moja S nie dosc, ze zostala bez milosci to jeszcze szkoly i pojecia o normalnych relacjach w zwiazku itd. Zaprocentowalo to probami samobojczymi i generalnie dziewucha ma juz mocno poryta glowke.
andy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 12:30   #152
tince
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4661578 1]A tak w ogóle to matka natura jednak nie jest wcale taka mądra. Po jaką cholere stare dziadki jeszcze produkują spermę, to nie wie tego nikt. Łącznie z samymi zainteresowanymi. Wiadomo, że u takiego pana 60+ to już zwykle więcej z kobiety niż z faceta, ale plemniki produkuje do śmierci. A potem się jednemu z drugim wydaje, że się nie starzeją i na wszystko mają całe życie Łącznie z płodzeniem potomstwa Powinna się płodność u mężczyzn wygaszać jak u kobiet - w okolicach 50tki. Przecież taki starszy facet też już ma ciało zużyte, skażone i zmutowane chemią, która wokół...No bez sensu.[/QUOTE]



ahaha uwielbiam ten post zgadzam się w 100%
tince jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:09   #153
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
No moim zdaniem właśnie nie. Poczytaj te strony i zobaczysz, że ten wpływ nie jest do końca udowodniony i pewny jak u kobiet. Dobrze podsumowała to jakaś osoba pisząc tutaj : http://pogromcymitowmedycznych.pl/my...rowia-dziecka/ w ten sposób: Sprawa jest dosyc dyskusyjna. Nie istnieja konkretne badania ktore z cala pewnoscia potwierdzalyby wplyw wieku na jakosc materialu genetycznego w spermie( http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16766665 ). Z drugiej strony sa doniesienia o korelacji miedzy wiekiem mezczyzny a mozliwoscia wystopienia zespolu Downa u dziecka( http://webzoom.freewebs.com/malebiol...rnal%20Age.pdf ) lecz nie tylko przez starzenie, ale tez w mlodym wieku przed 20stka ( http://www.jstor.org/discover/10.230...21101116315833 ).Widomo na pewno ze sa roznice jakosciowe; mniejsza objetosc, ilosc pleminkow, zywotnosc. Jednak efekty starzenia moga byc wybitnie indywidualne, dlatego po 50tce warto zrobic badania przed probami zaplodnienia. A jak jesteście ciekawi, to podam inne strony, które właśnie też pokazują, że ryzyko nie jest wcale takie pewne i wielkie: http://badania.net/czy-wiek-ojca-wplywa-na-dziecko/ [http://www.polskatimes.pl/artykul/92...ecka,id,t.html http://dzieci.pl/kat,1033553,title,W...uticaid=612ccc
Wybrałaś JEDYNY post na tej stronie i jeden z bardzo nielicznych na kolejnych stronach. ZAWSZE będzie choć jedna osoba doszukująca się jakichś wątpliwości nawet nie posiadając dowodów, ale to nie znaczy, że trzeba te fakty ogólnie poddawać pod wątpliwość. Nawet jak przeczytasz dokładnie odnośniki do zacytowanego przez ciebie postu to przekonasz się że te badania jednak istnieją i jeden nie całkiem pewny post na nieprofesjonalnym portalu tego nie zmieni.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:58   #154
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez sztokholmska Pokaż wiadomość
Tworzę nowy wątek na temat związku ze starszym facetem ponieważ poprzednie, które przeczytałam nie miały zastosowania w moim przypadku - różnica wieku wynosiła max 20 lat, u mnie to ponad 40...
Kocham mojego partnera i niedawno postanowiliśmy, że zamieszkamy razem. Problem w tym, że kompletnie nie wiem jak powiedzieć to mojej rodzinie - nie chcę ich ranić, chce by zaakceptowali i zrozumieli mój wybór.
W głowie mam tysiące scenariuszy, ale wciąż na myśl o tym by któryś z nich wprowadzić w życie ogarnia mnie potworna panika. W sumie to jedyne o czym ostatnio mogę myśleć i te myśli często mnie paraliżują.
Jak im to powiedzieć??? Co byście zrobiły na moim miejscu???
Cokolwiek zrobisz, to musi być Twoja decyzja
Opinie jak widzisz są różne.
Nie jestem na Twoim miejscu więc nie potrafię dokońca określić co ja bym zrobiła w takiej sytuacji. Moge Ci jedynie poradzić ,żebyś może poczekała trochę, jestes młoda , masz dopiero 21 lat. Facet skoro kocha, to poczeka aż się sama zdecydujesz nie bojąc się opini rodziców- a bądz pewna że nie będą zadowoleni , wrecz powiem Ci że będą BARDZO żle nastawieni do Twojego partnera.
Niby wiek nie robi różnicy, ale dla Twoich rodziców napewno będzie miał on w tym wypadku bardzo duże znaczenie.
Twój facet- mówisz o nim jak o mentorze, trochę to niedobrze - ma być twoim partnerem a nie nauczycielem. Ok, możesz się od niego uczyć z racji jego doświadczenia itd, ale czy pomyślałaś o tym co będzie za 5, 10 , 15 i 20 lat?
Gdy TY bedziesz miała 40 lat , bedziesz w kwiecie wieku, tym najlepszym okresie jak większość osób mówi, a Twój facet bedzie miał ile 80? 90?
Zastanów się najpierw nad tym, czy warto sobie przepraszam ,że tak powiem marnować sobie młodosc dla mężczyzny któremu zaraz przyjdzie "kłaść sie do trumny".
Nie chcę Ci żle wróżyć, ale co bedzie jesli zajdziesz w ciążę?
Przepaść między dzieckiem a Ojcem będzie ogromna, nie do przebicia.
Życze CI wszystiego najlepszego, zrobisz co uważasz, to Twoje życie.
Nie manuj go, żyj pełnią zycia, zawsze z uśmiechem na twarzy i podejmuj decyzje których żałować nie bedziesz.
A rodzicom mysle ze najpierw powiedz ,że masz partnera w takim wieku.Porozmawiajcie o tym na spokojnie, powiedz co czujesz- choc to nie bedzie łatwe zapewniam- oswoj sie z ich opinia.
Pozdrawiam
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:27   #155
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Wybrałaś JEDYNY post na tej stronie i jeden z bardzo nielicznych na kolejnych stronach. ZAWSZE będzie choć jedna osoba doszukująca się jakichś wątpliwości nawet nie posiadając dowodów, ale to nie znaczy, że trzeba te fakty ogólnie poddawać pod wątpliwość. Nawet jak przeczytasz dokładnie odnośniki do zacytowanego przez ciebie postu to przekonasz się że te badania jednak istnieją i jeden nie całkiem pewny post na nieprofesjonalnym portalu tego nie zmieni.
Właśnie

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Wybrałaś JEDYNY post na tej stronie i jeden z bardzo nielicznych na kolejnych stronach. ZAWSZE będzie choć jedna osoba doszukująca się jakichś wątpliwości nawet nie posiadając dowodów, ale to nie znaczy, że trzeba te fakty ogólnie poddawać pod wątpliwość. Nawet jak przeczytasz dokładnie odnośniki do zacytowanego przez ciebie postu to przekonasz się że te badania jednak istnieją i jeden nie całkiem pewny post na nieprofesjonalnym portalu tego nie zmieni.
Właśnie

Poza tym jeśli mam w rodzinie dziecko z MPDz,które ma młodego ojca to mogę powiedzieć,że ryzyko tej choroby nie wzrasta z wiekiem matki/ojca,bo są takie dzieci,które mają tą chorobę mimo młodego wieku rodziców? Bzdura. To samo z innymi tego typu chorobami.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
A my ci tylko udowodniłyśmy, że się mylisz, bo to ryzyko jest ogromne. Ale skoro nie chcesz czytać czarnego na białym, to na niewiele się dowody zdadzą.
No,ale jej się wydaje
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 20:17   #156
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Akurat na MPDz to często wpływ ma przebieg porodu, a nie tylko wiek rodziców (i chyba wszystkie dzieci z MPDz które znam mają stosunkowo młodych rodziców).
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 20:27   #157
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez sztokholmska Pokaż wiadomość
Tworzę nowy wątek na temat związku ze starszym facetem ponieważ poprzednie, które przeczytałam nie miały zastosowania w moim przypadku - różnica wieku wynosiła max 20 lat, u mnie to ponad 40...
Kocham mojego partnera i niedawno postanowiliśmy, że zamieszkamy razem. Problem w tym, że kompletnie nie wiem jak powiedzieć to mojej rodzinie - nie chcę ich ranić, chce by zaakceptowali i zrozumieli mój wybór.
W głowie mam tysiące scenariuszy, ale wciąż na myśl o tym by któryś z nich wprowadzić w życie ogarnia mnie potworna panika. W sumie to jedyne o czym ostatnio mogę myśleć i te myśli często mnie paraliżują.
Jak im to powiedzieć??? Co byście zrobiły na moim miejscu???
padłabym na miejscu dowiadujac się o takim nusie od mojej corki .lepiej oszędź rodziców przedstawiając im ich własnego "ojca"
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 21:03   #158
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Akurat na MPDz to często wpływ ma przebieg porodu, a nie tylko wiek rodziców (i chyba wszystkie dzieci z MPDz które znam mają stosunkowo młodych rodziców).
Tak,tak,to MPDz tak mi po prostu wpadło do głowy pierwsze,chodziło mi po prostu o choroby,które są często uwarunkowane genetycznie. Darujmy sobie to MPDz,równie dobrze w tamtym miejscu mógł być autyzm,a w jego przypadku wiek rodziców,a zwłaszcza ojca jest bardzo ważny.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 21:14   #159
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Tak,tak,to MPDz tak mi po prostu wpadło do głowy pierwsze,chodziło mi po prostu o choroby,które są często uwarunkowane genetycznie. Darujmy sobie to MPDz,równie dobrze w tamtym miejscu mógł być autyzm,a w jego przypadku wiek rodziców,a zwłaszcza ojca jest bardzo ważny.

Ano, zauważyłam też że sporo dzieci starych ojców (takich 65+) jest ociężała umysłowo. Może nie upośledzenie ale mocno odbiegali od rówieśników.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 21:22   #160
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Ano, zauważyłam też że sporo dzieci starych ojców (takich 65+) jest ociężała umysłowo. Może nie upośledzenie ale mocno odbiegali od rówieśników.
W którymś artykule,do którego link wklejałam było właśnie o tym napisane
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 22:44   #161
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

No ok racja, jest większe ryzyko i są badania, które o tym mówią. Faktycznie. Nie można ich tak wiele jak badań mówiących o wpływie wieku matki, ale też nie można lekceważyć, bo wiek faceta tez ma wpływ.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 19:10   #162
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Co u Autorki, jakie przemyślenia i plany?
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:46   #163
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Powiem tak
mam teraz 44 lata i jak sobie wyobrażę u swojego boku dziadziusia 84-letniego to aż mi się włos na skórze jeży. O ile jeszcze by żył (mój ojciec zmarł w ubiegłym roku w wieku 71 lat), to w jakiej byłby kondycji???
Mój mąż ma 37 lat i taka różnica (7 lat) naprawdę jest ok
Dziadka bym nie chciała. Czuję się młodo, wyglądam podobno też nieźle - mamy córeczkę 9 letnią i mąż naprawdę z nią szaleje - jakby to wyglądało gdyby dziadunio (pewnie już na coś chorujący) miał się nią zajmować? Szaleć na basenie? jeździć na wycieczki? A gdzie wnuki???

Bez sensu.

Gdyby moja córka przyprowadziła do domu takiego "kawalera" - szczerze mówiąc - pogadałabym sobie z nim na osobności :P i w nosie mam to, że jestem nietolerancyjna.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 21:26   #164
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Hmmm, fajnie fajnie Rodzice będą mieli towarzysza do rozmów, a nawet kogoś starszego, bardziej doświadczonego

Teraz jest fajnie,jest chemia, fascynacja, a co będzie potem? Ty będziesz mieć 40 lat, on 80. Nie szkoda Ci marnować życia u boku STAREGO faceta? Rozmowy, poglądy itp. to nie wszystko. Ty kiedyś będziesz chciała mieć dzieci, będziesz chciała mieć w domu równorzędnego partnera życiowego, kochanka, który da Ci poczucie bezpieczeństwa nie tylko w kwestii finansowej, ale i we wszystkich obowiązkach.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 20:55   #165
natia172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

witam,

Jestem w takiej samem sytulacji jak Ty, jesli chcialabys o tym porozmawiac prywatnie daj mi znac..
natia172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 19:03   #166
Czarownica_ddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez sztokholmska Pokaż wiadomość
Jesteśmy razem od grudnia, ale zaczęliśmy widywać w czerwcu zeszłego roku. On jest znajomym jednego z moich wykładowców, który polecił mi bym się z nim skontaktowała w sprawie "projektu", który wykonywałam...

Zarabiam sama - nie są to krocie, ale myślę, że była bym w stanie sama się utrzymać... Mam co prawda "artystyczny" zawód nie muszę codziennie chodzić do pracy (studiuje dziennie) tylko wykonuje konkretne projekty, ale czasami tak jest, że praca jest, a czasami nie ma i to dłuższy czas więc muszę mieszkać z rodzicami.

Co do życia z partnerem - to tak jestem w stnie sobie wyobraić życie bez niego, ale tak było też w przypadku poprzedniego związku ( chociaż bardzo kochałam mojego chłopaka) . Po prostu rodzina jest dla mnie najważniejsza. Nie chce rezygnować z mojego partnera, uwielbiam relacje jaka jest pomiędzy nami, nie potrafię tego nawet opisać i wiem, że już prawdopodobnie nigdy więcej kogoś takiego nie spotkam ani nie uda mi się stworzyć takiego związku jak ten

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

I nie, nie jestem z nim dla pieniędzy, chociaż wiem, że może to tak wyglądać. On nie jest jednym z tych obleśnych staruchów, którzy płacą dziewczyną za ich zachcianki w zamian za seks...
Nigdy nie myślałam, że zwiążę się z kimś z taką różnicą wieku, ale jego charakter, poglądy, sposób w jaki je przekazuje,to jak się wyraża - jaki jest - po prostu sprawiło, że wiek przestał mieć jakiekolwiek znaczenie.
Może coś ku pokrzepieniu Jestem z facetem, który jest starszy ode mnie o 30 lat.
Jest to mój pierwszy związek, w którym czuję że żyję. Nikt nie może mi zarzucić, że jestem blacharą, bo jeździ gratem jakich mało a i kasy za dużo nie ma. Ale za to ma coś, czego żaden młodzieniaszek nie jest w stanie mi dać. Daje mi bezpieczeństwo, możliwość wyrażenia poglądów, i nabrania dystansu do tego ponurego świata. Jest młody duchem i jednocześnie doświadczony przez życie- po prostu cudowny człowiek. Nie patrz na innych i ciesz się swoim szczęściem. Chociaż nic nie może wiecznie trwać, to warto choć chwilę być szczęśliwym. Ucz się na jego doświadczeniu i ciesz się obecnością tej osoby obok! Pozdrawiam!
Czarownica_ddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 22:39   #167
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 070
Dot.: Związek z DUŻO starszym mężczyzną - 40 lat różnicy

Cytat:
Napisane przez Czarownica_ddd Pokaż wiadomość
Może coś ku pokrzepieniu Jestem z facetem, który jest starszy ode mnie o 30 lat.
Jest to mój pierwszy związek, w którym czuję że żyję. Nikt nie może mi zarzucić, że jestem blacharą, bo jeździ gratem jakich mało a i kasy za dużo nie ma. Ale za to ma coś, czego żaden młodzieniaszek nie jest w stanie mi dać. Daje mi bezpieczeństwo, możliwość wyrażenia poglądów, i nabrania dystansu do tego ponurego świata. Jest młody duchem i jednocześnie doświadczony przez życie- po prostu cudowny człowiek. Nie patrz na innych i ciesz się swoim szczęściem. Chociaż nic nie może wiecznie trwać, to warto choć chwilę być szczęśliwym. Ucz się na jego doświadczeniu i ciesz się obecnością tej osoby obok! Pozdrawiam!
i jak zareagowali twoi rodzice na nowopoznanego tz?.i jak w ogole wygladalo zapoznanie jego z rodzicami?
Autorka wlasnie o to pytala.
Moim zdaniem jesli roznica jest tak dosadna, to dycha w lewo czy w pawo nie robi juz roznicy,wiec reakcja powinna byc zblizona.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 23:39:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.