toksyczny trójkąt - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 20:35   #481
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kto mieczem wojuje od miecza ginie
Dokładnie. Mam nadzieję, że wszystkich zabije ten miecz.

Złożyłam dziś nagrania do Sądu- naszych rozmów, jak opowiada o tym, że kupił samochód, że odkłada na dom, że pracuje do późna. Nie wiem jak Sąd na to spojrzy, ale na tej podstawie możemy się ubiegać o historię samochodu.

Jak bedziemy mieć na papierku, że samochód wcześniej był jego (przed wytoczeniem przeze mnie powództwa o alimenty) to koniec.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 21:21   #482
NiespokojnaP
Raczkowanie
 
Avatar NiespokojnaP
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 197
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mam nadzieję, że wszystkich zabije ten miecz.

Złożyłam dziś nagrania do Sądu- naszych rozmów, jak opowiada o tym, że kupił samochód, że odkłada na dom, że pracuje do późna. Nie wiem jak Sąd na to spojrzy, ale na tej podstawie możemy się ubiegać o historię samochodu.

Jak bedziemy mieć na papierku, że samochód wcześniej był jego (przed wytoczeniem przeze mnie powództwa o alimenty) to koniec.
O rany, nawet nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego, jak historia samochodu. Widać, że tatuś od święta nie jest taki sprytny, jakby się mogło wydawać.
Mały zdrowy? Jak sobie radzisz?

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
NiespokojnaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 06:13   #483
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez NiespokojnaP Pokaż wiadomość
O rany, nawet nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego, jak historia samochodu. Widać, że tatuś od święta nie jest taki sprytny, jakby się mogło wydawać.
Mały zdrowy? Jak sobie radzisz?

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
Przy rejestrowaniu samochodu przecież składa się dokumenty poprzedniego właściciela. Tylko musimy dostać nakaz od sądu.

Jakoś leci. Mały pojechał do dziadków, bo mam zjazd, muszę napisać pracę zaliczeniową i pouczyć się na egzamin. Dziś po pracy zacznę ogarniać.

Mimo, że minęło tyle czasu jeszcze czasem bywa cięzko.
Ale tłumaczę sobie wtedy, że go nigdy nie było i żyję, że 18kwietnia powiedział mi o pozwie, że pozew odebrałam miesiąc temu, że była już rozprawa i żyję, nic się nie zmieniło.

Ale czasem taki żal mnie ogarnia, że on nigdy nie powiedział "wracam". Zawsze- w każdym scenariuszu- był jakiś element Niemiec wpisany w życie.

Trudno.

Edytowane przez JakKazdaInna
Czas edycji: 2014-06-05 o 06:14
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 00:48   #484
NiespokojnaP
Raczkowanie
 
Avatar NiespokojnaP
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 197
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Przy rejestrowaniu samochodu przecież składa się dokumenty poprzedniego właściciela. Tylko musimy dostać nakaz od sądu.

Jakoś leci. Mały pojechał do dziadków, bo mam zjazd, muszę napisać pracę zaliczeniową i pouczyć się na egzamin. Dziś po pracy zacznę ogarniać.

Mimo, że minęło tyle czasu jeszcze czasem bywa cięzko.
Ale tłumaczę sobie wtedy, że go nigdy nie było i żyję, że 18kwietnia powiedział mi o pozwie, że pozew odebrałam miesiąc temu, że była już rozprawa i żyję, nic się nie zmieniło.

Ale czasem taki żal mnie ogarnia, że on nigdy nie powiedział "wracam". Zawsze- w każdym scenariuszu- był jakiś element Niemiec wpisany w życie.

Trudno.
To wyłącznie jego wybór. Ty się starałaś, zrobiłaś wszystko, co było możliwe żeby było dobrze. Nie potrafił skorzystać z szansy, może kiedyś do niego dojdzie kogo i co stracił.
Super, że masz takich rodziców, którzy tak mocno Cię wspierają.
W końcu przerobisz ten ciężar, poznasz kogoś wartościowego i odzyjesz. Może partner niekoniecznie jest potrzebny do szczęścia, ale potrafi podnieść jego poziom. Kończę otartym powiedzeniem: Wszystko będzie dobrze.
Dobranoc.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
NiespokojnaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 14:37   #485
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 51
Dot.: toksyczny trójkąt

Spokojnego, ciepłego weekendu dla Wszystkich a szczególnie dla dzielnej Autorki i jej Synka.
SmoczycaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 05:27   #486
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Ostatnio mam się zdecydowanie gorzej. "Przejadłam" się już chyba pracą, zaczyna mnie męczyć i jeszcze w dodatku jestem przeziębiona. Przez ostatnie dni miałam totalnego doła, wracałam do domu i ryczałam. Małego oddałam rodzicom na weekend, a nie zrobiłam prawie nic. W czwartek wieczór przesiedziałam na kanapie i gapiłam się w ścianę.

Myślę o otwarciu własnej działalności, ale najpierw muszę pozamykać sprawy z panem mężem i jeszcze trochę się nauczyć. Warto też zebym, tu gdzie teraz pracuję, przepracowała chociaż pół roku. Może jesienią.

Zarejestrowałam się dziś na jednym z portali. Na najbliższą rozprawę Sąd powołał tylko dwóch świadków, więc nie wiem czy w tym roku zdążę się rozwieść.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 07:29   #487
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: toksyczny trójkąt

Kryzys przychodzi i..odchodzi. Będzie lepiej, zobaczysz
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 05:24   #488
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

W weekend był u Małego. Nie przywiozł nic, a wysłałam mu całą listę. I mówi do mnie, że to przecież nie jest problem żebym sama kupiła mleko. No, nie jest, bo robiłam tak przez prawie 10m-cy. Ale do jasnej cholery jak stanął w Sądzie i tłumaczył, że wszystko zapewnia to proszę bardzo.

Druga sprawa- w sobotę miałam urodziny. Życzeń mi nie złożył co zresztą uważam za dość oczywiste. Rano byłam chwilę w pracy, później spotkałam się z kolegą z grupy na mieście. Mój ex-mąż chyba w końcu nie wytrzymał niewiedzy, zadzwonił żebym wracała, bo on już musi jechać. Nie przyjechał samochodem, o tej i o tej ma autobus. Spóźniłam się jakies pół godziny. Oczywiście wytłumaczyłam mu jaki za☠☠☠isty z niego ojciec, raz w miesiącu przyjeżdza do dziecka, ja mam urodziny i nawet łaskawie nie posiedzi dłuzej. Ale jak byłam w domu to mógł nagle zostać, nie pojechał nawet następnym, wyszedł dopiero ok. 21. Pies ogrodnika.

Ale mimo wszystko nie potrafię się odciąć od tej relacji, mam jeszcze do niego jakąs słabość.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 06:39   #489
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: toksyczny trójkąt

Nie oczekuj od siebie, że w tak krótkim czasie będziesz potrafiła być wobec niego zupełnie obojętna. Nie bądź zbyt surowa wobec siebie.
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 08:12   #490
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Ale mimo wszystko nie potrafię się odciąć od tej relacji, mam jeszcze do niego jakąs słabość.
To całkiem zrozumiałe że masz słabość do niego ale i to minie, nie martw się.
Powodzenia
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 12:08   #491
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
\ Rano byłam chwilę w pracy, później spotkałam się z kolegą z grupy na mieście. Mój ex-mąż chyba w końcu nie wytrzymał niewiedzy, zadzwonił żebym wracała, bo on już musi jechać.
Wiedział że umówiłaś się z kolegą? Może jest zazdrosny?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 08:02   #492
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 51
Dot.: toksyczny trójkąt

Szkoda faceta ( jego wina jest 100%) bo jak wcześniej zauważono został stłamszony przez " kochaną mamuśkę". Nie dorósł i jeszcze do końca nie rozumie co stracił. Ale jak mamuśka odejdzie zrozumie ale wtedy będzie za późno.

Nie staje w jego obronie. Ale on jest kolejnym przykładem na to jak wielki wpływ mamy na nasze dzieci. Na to kim będą i co wyniosą z domu. Oczywiście środowisko po za domem też swoje wkłada.

Kiedyś coś takiego słyszałam - szczęśliwa matka to taka, którą kocha, szanuje ojciec. Szczęśliwe dziecko to takie gdzie w domu widzi miłość rodziców ich szacunek względem siebie jak i dziecka. Lub gdzie jeden jest rodzić, który słucha, szanuje i kocha. Nie wszystko idzie załatwić pieniędzmi.

Oczywiście nie ma nigdzie tak pięknie. Ale starać się trzeba. Ja muszę się starać bo nerwus jestem. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
SmoczycaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 18:00   #493
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Wiedział że umówiłaś się z kolegą? Może jest zazdrosny?
Nie wie. Ale mu się zupełnie wszystko nie podoba. Że się maluję, że kupuję sukienki, że gdzieś wychodzę. Bo zapewne powinnam siedzieć w domu i płakać.

Jestem totalnie zmęczona. Złożyłam nagrania- na ich temat powiedział tylko tyle, ze to nielegalne. Mhm, mam nadzieję, że przypomniał sobie w mig co mi obiecywał
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:32   #494
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 51
Dot.: toksyczny trójkąt

Zazdrosny jest na 100%. Bez dwóch zdań.
SmoczycaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 16:12   #495
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Poprzedni dowód rejestracyjny auta należał do ex-męża, wiec wyszło, że przerejestrował auto po odebraniu pozwu o alimenty.

W piątek kolejna rozprawa.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 17:56   #496
NiespokojnaP
Raczkowanie
 
Avatar NiespokojnaP
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 197
Dot.: toksyczny trójkąt

Nie pozostaje nic innego od trzymania kciukow za jak najszybsze zakończenie.
NiespokojnaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 14:33   #497
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Poprzedni dowód rejestracyjny auta należał do ex-męża, wiec wyszło, że przerejestrował auto po odebraniu pozwu o alimenty.

W piątek kolejna rozprawa.
Tatus zasrany, ktory dziecku zaluje.


Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 20:44   #498
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Tatus zasrany, ktory dziecku zaluje.


Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Najlepsze jest to, że wszyscy skłamali nt. auta w dodatku pod przysięgą. Osobiście gratuluję, oberwie się starym.

Jest mi ciężko i czuję się strasznie nieszczęśliwa.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 21:22   #499
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że wszyscy skłamali nt. auta w dodatku pod przysięgą. Osobiście gratuluję, oberwie się starym.

Jest mi ciężko i czuję się strasznie nieszczęśliwa.
No i dobrze, ze sie oberwie, zasluguja na to szuje.
Mysle, ze kiedy czujesz sie nieszczesliwa to powinnas spojrzec na swojego synka i przypuszczam, ze uczucie nieszczescia wtedy mija. Masz najwieksze szczescie jakie spotyka kobiete. Na inne radosci i szczescie przyjdzie pora, mozesz byc pewna, bo zaslugujesz na to co najlepsze!

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 21:40   #500
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że wszyscy skłamali nt. auta w dodatku pod przysięgą. Osobiście gratuluję, oberwie się starym.

Jest mi ciężko i czuję się strasznie nieszczęśliwa.

Nie łam się Kochana, zobacz ile dziewczyn tutaj żywo Ci kibicuje i trzyma kciuki!

A ci co skłamali pod przysięgą, niedługo się przekonają jak boli kłamstwo przed sądem
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 22:15   #501
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: toksyczny trójkąt

Trzymaj się Kochana, nie daj się zastraszyć, sprawiedliwość musi być po Twojej stronie, zwłaszcza, że jak do tej pory prawnicy ewidentnie odkryli, co to za głupi i fałszywi ludzie.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 05:05   #502
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Najbardziej boli mnie, że prawda wyszła na jaw, a on dalej twierdzi, że to ja jestem źle wychowana, że coś kręce itd. Nic nie widzi. Mamusia dalej najświętsza, chociaż najpierw przysięga na Boga i Polskę, a później łże jak świnia. Jak mu to powiedziałam to usłyszałam tylko żebym przestała w końcu gadać głupoty. Oni są jak sekta.

Wysłałam też pismo do Rady Adwokackiej pana mecenasa, że złożył bezprawnie wyciąg z mojego konta bankowego.

Sprawę na policji (nie pamiętam czy pisałam) nadzoruje prokuratura.

Teraz dla mnie najważniejsze jest żeby sąd nie zasądził kontaktów z dzieckiem w ten sposób, żeby ex Małego zabierał do siebie.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 10:29   #503
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: toksyczny trójkąt

Kibicuję ku jak najlepszemu rozwiązaniu sprawy na Twoją korzyść
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 11:56   #504
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: toksyczny trójkąt

Trzymam kciuki, aby wszystko było po twojej myśli. Obawiasz się, że w razie przyznania eksowi prawa do zabierania syna za granicę może ci go nie oddać?
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:55   #505
moniaaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 89
Dot.: toksyczny trójkąt

Droga Autorko,
Przeczytałam Twój wątek prawie w całości. Jesteś naprawdę mega silną kobieta - jestem pełna podziwu dla Ciebie! Nie wyobrażam sobie co przeżywałaś przez ostatnie kilkanaście miesięcy... Brak mi słów żeby opisać to jak zachował się Twój mąż. O reszcie jego rodzinki (no może z wyjątkiem jednej siostry) nie wspomnę... Krótko mówiąc dostałaś od życia bolesnego kopniaka na start. Ale podziwiam Cię za to że mimo tylu przeciwności tak sobie poradziłaś (dzieciątko, uczelnia, prowadzenie mieszkania, później praca). Z mojej strony respekt. Walcz o siebie i Synka, o alimenty i wszystko co z punktu widzenia prawa Wam się należy! Mam nadzieję ze jedynie Tatuś troche wreszcie dojrzeje i zmieni podejście do życia, zacznie myśleć sam a nie słuchać matki. Bo to całe piekiełko to jej zawdzięczacie. Szkoda, że nie ocknął się w czas...
Trzymam za Was mocno kciuki, życzę powodzenia i wytrwałości, i żeby się wszystko pomyślnie ułożyło! I oby przyszłość była wiele bardziej optymistyczna i kolorowa I napewno tu jeszcze zajrzę. Pozdrawiam!
moniaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 06:12   #506
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, aby wszystko było po twojej myśli. Obawiasz się, że w razie przyznania eksowi prawa do zabierania syna za granicę może ci go nie oddać?
za granicę nie, ale tam gdzie miesza w PL. Nie wyobrażam sobie. DO ludzi, którzy mają Małego w d***. I łżą jak świnie.

Cytat:
Napisane przez Colderia Pokaż wiadomość
Kibicuję ku jak najlepszemu rozwiązaniu sprawy na Twoją korzyść
Cytat:
Napisane przez moniaaa91 Pokaż wiadomość
Droga Autorko,
Przeczytałam Twój wątek prawie w całości. Jesteś naprawdę mega silną kobieta - jestem pełna podziwu dla Ciebie! Nie wyobrażam sobie co przeżywałaś przez ostatnie kilkanaście miesięcy... Brak mi słów żeby opisać to jak zachował się Twój mąż. O reszcie jego rodzinki (no może z wyjątkiem jednej siostry) nie wspomnę... Krótko mówiąc dostałaś od życia bolesnego kopniaka na start. Ale podziwiam Cię za to że mimo tylu przeciwności tak sobie poradziłaś (dzieciątko, uczelnia, prowadzenie mieszkania, później praca). Z mojej strony respekt. Walcz o siebie i Synka, o alimenty i wszystko co z punktu widzenia prawa Wam się należy! Mam nadzieję ze jedynie Tatuś troche wreszcie dojrzeje i zmieni podejście do życia, zacznie myśleć sam a nie słuchać matki. Bo to całe piekiełko to jej zawdzięczacie. Szkoda, że nie ocknął się w czas...
Trzymam za Was mocno kciuki, życzę powodzenia i wytrwałości, i żeby się wszystko pomyślnie ułożyło! I oby przyszłość była wiele bardziej optymistyczna i kolorowa I napewno tu jeszcze zajrzę. Pozdrawiam!
Dzięki

Ps. Pan maż wczoraj dzwonił, ciekawe po co ?
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 06:34   #507
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: toksyczny trójkąt

I ja dołączę do grona wspierających Ciebie.
Od prawie samego początku podczytuję Twój wątek i jestem pod wrażeniem, jak silną kobietą jesteś. Mimo przeciwności walczysz o lepsze życie dla siebie i synka. To prawdziwie godna pochwały postawa
Podejście męża i jego rodziny aż szkoda komentować. Tak toksyczni ludzie sami powinni cierpieć za swoje zachowanie, a nie zatruwać życie innym. Mam szczerą nadzieję, że za jakiś czas zrozumieją, co tak na prawdę stracili i Twój mąż i Twoja teściowa.
Tak jak moniaaa91 życzę wam powodzenia i jak najwięcej siły.
Po burzy zawsze wychodzi słońce. Teraz, nawet jak pojawią się ciemne chmury, będzie już tylko lepiej. Najtrudniejszy krok masz za sobą - decyzje. Teraz pozostaje dotrwać do szczęśliwego końca
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 05:40   #508
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Aj znów mam problemy ze snem. Najpierw nie mogę zasnąć, później śpię do pierwszego przebudzenia.

W piątek była kolejna rozprawa. Pani mecenasowa zenawała. Niestety wszystko co mówiła wie od mego męża, z tego wszystkiego była świadkiem tylko jednej sytuacji: jak mój mąż opiekował się Małym w jedną sobotę i niedzielę.

Mówiła pięknie, bez zająknięcia, na pytania mecenasa odpowiadała tak samo, a jak moja pełnomocnik zapytała jaka była sytuacja materialna mojego męża przed wytoczeniem przeze mnie powództwa to ona nie wie, nie pamięta. Tak samo nie ma pojęcia jak pracują za granicą (no, oczywiste, przecież jej ojciec jest tam tylko kilkanaście lat, nie zdążyła się zorientować).

Generalnie to ciągle powtarzają, że mój mąż przywoził Małemu pampersy i zabawki, okres od września do stycznia jest martwy, jakby tego czasu nie było. I że przyjeżdża do syna (jakie to szlachetne).

A no i że zabraniam kontaktu, że nigdy nie chciałam jeździć, że nie chciałam puszczać mojego męża. Ale się mecenasowa wklepała, bo mówi, że we wrześniu byłam z moim mężem przez 2 tyg. w jego domu rodzinnym i przyjmowałam ich ciotki i wujków jak przychodzili odwiedzać Małego. No i taka ich prawda. Zabraniam i nie jeżdżę, a w końcu okazuje się, że byłam i jeszcze gościłam ich rodzinę.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 14:05   #509
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Aj znów mam problemy ze snem. Najpierw nie mogę zasnąć, później śpię do pierwszego przebudzenia.

W piątek była kolejna rozprawa. Pani mecenasowa zenawała. Niestety wszystko co mówiła wie od mego męża, z tego wszystkiego była świadkiem tylko jednej sytuacji: jak mój mąż opiekował się Małym w jedną sobotę i niedzielę.

Mówiła pięknie, bez zająknięcia, na pytania mecenasa odpowiadała tak samo, a jak moja pełnomocnik zapytała jaka była sytuacja materialna mojego męża przed wytoczeniem przeze mnie powództwa to ona nie wie, nie pamięta. Tak samo nie ma pojęcia jak pracują za granicą (no, oczywiste, przecież jej ojciec jest tam tylko kilkanaście lat, nie zdążyła się zorientować).

Generalnie to ciągle powtarzają, że mój mąż przywoził Małemu pampersy i zabawki, okres od września do stycznia jest martwy, jakby tego czasu nie było. I że przyjeżdża do syna (jakie to szlachetne).

A no i że zabraniam kontaktu, że nigdy nie chciałam jeździć, że nie chciałam puszczać mojego męża. Ale się mecenasowa wklepała, bo mówi, że we wrześniu byłam z moim mężem przez 2 tyg. w jego domu rodzinnym i przyjmowałam ich ciotki i wujków jak przychodzili odwiedzać Małego. No i taka ich prawda. Zabraniam i nie jeżdżę, a w końcu okazuje się, że byłam i jeszcze gościłam ich rodzinę.

A sędzia co na to?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 03:41   #510
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

A sędzia co na to?
Wlasciwie to nic, ale dzięki temu dala jasny obraz sytuacji

We wtorek byla kolejna rozprawa, zeznawali juz tylko moi świadkowie. I zapewne bylaby ostatnia ale odbyla sie pod moja nieobecność, bo od pon. leze w szpitalu. Sedzia musi jeszcze przeprowadzic dowod stron.
Musze sie troche ogarnąć, przez ta cala sytuacjd wychudlam, śpię byle jak, jem byle jak i odporność mi poleciala chyba do 0.

Nastepna rozprawa dopiero w drugiej połowie października.

Maly z panem mezem.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-19 23:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.