Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 22:49   #331
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez alex24112 Pokaż wiadomość
Mam problem, opisze szybciuuuutko
1. dietetyka UMK (200 km od domu, nie lubię tego miasta, odległość mnie irytuje, zwłaszcza, że dojazd jest masakryczny. 0 znajomych. dietetyka natomiast to coś co kocham i bardzo mnie fascynuje)
2. logopedia ogólna i kliniczna UW (bardziej humanistycznie, dobry uniwerek, miasto uwielbiam)
3. logopedia ogólna i kliniczna WUM (bardziej medycznie, spełnienie moich marzeń z dzieciństwa)
4. audiofonologia WUM (denerwuje mnie, że nie można znaleźć prawie nic o tym kierunku w internecie, nie do końca wiem na czym to miałoby polegać, przecież nie mogłabym być lekarzem bo to nie medycyna).

Którą z 4 opcji wybrać?
Też kiedyś szukałam informacji o audiofonologii i znalazłam tyle, że bardziej opłaca się studium
Zatem może logopedia medycznie, + kiedyś studium?
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 20:41   #332
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez benzokaina Pokaż wiadomość
no może faktycznie niefortunny przykład dałam - jak masz z rozszerzonego 65% to tyle biorą pod uwagę, a jak z podstawowego 65% to biorą: (przelicznik) 0,5 x 65%
ok.. to brzmi logiczniej, tylko ja nie widzę, żeby to było na tej stronce napisane
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 20:51   #333
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

no bo to jest oczywiste masz tam oznaczenia pi - przelicznik dla poziomu podstawowego
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:53   #334
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

hmm.. ale przecież progi wynosiły około 80 pkt, a jakby ktoś miał z trzech przedmiotów rozszerzonych po 90% no to chyba wychodzi więcej niż 100pkt
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 00:04   #335
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

ale próg to minimalna liczba punktów z jaką jeszcze przyjmują i gdzie masz powiedziane, że to nie może przekroczyć 100 - ja np. podczas rekrutacji miałam 263 punkty...
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 00:06   #336
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cold one Pokaż wiadomość
hmm.. ale przecież progi wynosiły około 80 pkt, a jakby ktoś miał z trzech przedmiotów rozszerzonych po 90% no to chyba wychodzi więcej niż 100pkt
Nie wiem czy dobrze rozumiem tok rozumowania, ale próg punktowy to est liczba punktów osoby która się dostała jako ostatnia, więc ktoś kto ma po 90% z rozszerzenie będzie wyżej wyżej niż ta co ma te 80 pkt.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 12:58   #337
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze rozumiem tok rozumowania, ale próg punktowy to est liczba punktów osoby która się dostała jako ostatnia, więc ktoś kto ma po 90% z rozszerzenie będzie wyżej wyżej niż ta co ma te 80 pkt.
Ja bym raczej określiła próg jako minimalną ilość punktów jaką trzeba mieć, żeby w ogóle być branym pod uwagę podczas rekrutacji.
Oczywiście jeżeli osób przekraczających próg jest mało, to biorą tych 'spod' niego także, niemniej jednak startując na oblegany kierunek a nie mając przekroczonego progu nie ma co w ogóle marzyć
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 13:21   #338
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Oczywiście jeżeli osób przekraczających próg jest mało, to biorą tych 'spod' niego także, niemniej jednak startując na oblegany kierunek a nie mając przekroczonego progu nie ma co w ogóle marzyć
Nieprawda.
Nigdy nie wiadomo ile będzie wynosił próg w danym roku (komisje rekrutacyjne też tego nie wiedzą, więc podczas rekrutacji biorą pod uwagę wszystkich!), zwykle oscyluje na tym samym poziomie, czasem wzrasta, a czasem spada. Wszystko może się zdarzyć.

Próg to liczba punktów ostatniej przyjętej osoby, tyle. Chyba, że uczelnia narzuca progi odgórnie, ale z tym się jeszcze nie spotkałam.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2014-06-23 o 13:22
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:52   #339
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

okej, dziękuję Wam
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:46   #340
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Ale mieszacie z tym progiem. Próg to jest liczba punktów jaką miała ostatnia przyjęta osoba w roku poprzednim. A to ile osób przyjmą zależy od tego ile miejsc mają - na niektóre kierunki wcale nie ma progów, bo jest więcej miejsc niż chętnych.
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 15:07   #341
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez benzokaina Pokaż wiadomość
Ale mieszacie z tym progiem. Próg to jest liczba punktów jaką miała ostatnia przyjęta osoba w roku poprzednim. A to ile osób przyjmą zależy od tego ile miejsc mają - na niektóre kierunki wcale nie ma progów, bo jest więcej miejsc niż chętnych.
Dokładnie to samo napisała viva, więc nie wiem, kto niby mieszka
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 17:54   #342
Julek05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Do kandydatek na SGGW. Nie wiecie, gdzie należy zaznaczyć, że jestem zainteresowana mieszkaniem w akademiku?
Julek05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 19:32   #343
Little Lola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 86
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

UMCS
czy uda sie dokonczyc rekrutacje nie wysylajac zdjecia do legitymacji? Mam juz legitke, bo jestem studentka i nie wiem,czy ten krok da sie jakos ominac

Edit : już wiem
__________________
Jestem Lola

niektórzy ludzie nigdy nie tracą rozumu.
jakże prawdziwie okropne życie
muszą prowadzić.


~C. Bukowski

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2014-06-28 o 18:13 Powód: przywrócenie pełnej treści
Little Lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 21:49   #344
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Julek05 Pokaż wiadomość
Do kandydatek na SGGW. Nie wiecie, gdzie należy zaznaczyć, że jestem zainteresowana mieszkaniem w akademiku?
Kto by pomyślał, że takie informacje są na stronie uczelni
http://adiss.sggw.pl/przyznawanie-mi...la-kandydatow/
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 00:03   #345
moniaczka1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Natknęłam się dzisiaj na taki spot: https://www.youtube.com/watch?v=_uoK-vCxNDg i powiem szczerze, że oprócz tego, że ten chłopak jest mega przystojny ;p (ale to tak na marginesie) to poważnie zastanawiam się, czy nie złożyć papierów na ten kierunek. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że po takich kierunkach społecznych trudno znaleźć pracę, ale nie oszukujmy się do nikogo sama ona nie przyjdzie, a ja jakiś pomysł na siebie mam, dodatkowo mega jarają mnie takie sprawy i byłby to mój świadomy wybór. Tylko taki mało kobiecy ten kierunek się wydaje być, no ale nie to jest tu ważne. Co sądzicie pomooooocy ((((((
moniaczka1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 00:16   #346
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez moniaczka1995 Pokaż wiadomość
Natknęłam się dzisiaj na taki spot: https://www.youtube.com/watch?v=_uoK-vCxNDg i powiem szczerze, że oprócz tego, że ten chłopak jest mega przystojny ;p (ale to tak na marginesie) to poważnie zastanawiam się, czy nie złożyć papierów na ten kierunek. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że po takich kierunkach społecznych trudno znaleźć pracę, ale nie oszukujmy się do nikogo sama ona nie przyjdzie, a ja jakiś pomysł na siebie mam, dodatkowo mega jarają mnie takie sprawy i byłby to mój świadomy wybór. Tylko taki mało kobiecy ten kierunek się wydaje być, no ale nie to jest tu ważne. Co sądzicie pomooooocy ((((((
Władze UW chyba nie lubią premiera

To nie wątek przeznaczony na dywagacje o tym, kto na jaki kierunek powinien iść. Tutaj zajmujemy się problemami wynikłymi podczas procesu rekrutacji.

Edit: ok, już wiem, że jesteś pracownikiem UW robiącym reklamę. Nieładnie.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2014-06-27 o 00:18
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 09:46   #347
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Jeśli nie poprawiłam matury to muszę wpisywać aneks w rejestracji na studia?
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 09:58   #348
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Jeśli nie poprawiłam matury to muszę wpisywać aneks w rejestracji na studia?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 11:27   #349
xooox7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Znajdę tutaj jakąś studentkę Dziennikarstwa? Najlepiej z bydgoskiego UKW. Chciałam się dowiedzieć, jakie przedmioty są wymagane, żeby się tam dostać? Rozszerzenie z polskiego wystarczy?
xooox7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 11:31   #350
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xooox7 Pokaż wiadomość
Znajdę tutaj jakąś studentkę Dziennikarstwa? Najlepiej z bydgoskiego UKW. Chciałam się dowiedzieć, jakie przedmioty są wymagane, żeby się tam dostać? Rozszerzenie z polskiego wystarczy?
http://www.portalrekrutacyjny.ukw.ed...dziennikarstwo
https://www.rekrutacja.ukw.edu.pl/re...liczba_miejsc/

Szukanie tego zajęło mi niecałą minutę.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 11:42   #351
xooox7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mi jeszcze mniej Rzecz w tym, że ja NIE CHCĘ progów punktowych, tylko WYMAGANE przedmioty Które nie zostały podane na stronie :P

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Ah i jeszcze jedno pytanko czy muszę podawać na stronie internetowej szkoły, że zdawałam biologię? Jest to przedmiot dodatkowy, więc wydawałoby mi się, że nie, ale wolę mieć pewność. Zwłaszcza, że poszło mi kiepsko ;p
xooox7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 11:43   #352
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xooox7 Pokaż wiadomość
Mi jeszcze mniej Rzecz w tym, że ja NIE CHCĘ progów punktowych, tylko WYMAGANE przedmioty Które nie zostały podane na stronie :P
Pytałaś: "Rozszerzenie z polskiego wystarczy?" a odpowiedź na to pytanie da Ci tylko próg punktowy. To, że w wymaganiach będzie napisane, że wymagają polski, nie będzie dawało informacji, jaki poziom gwarantuje przyjęcie.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xooox7 Pokaż wiadomość
Ah i jeszcze jedno pytanko czy muszę podawać na stronie internetowej szkoły, że zdawałam biologię? Jest to przedmiot dodatkowy, więc wydawałoby mi się, że nie, ale wolę mieć pewność. Zwłaszcza, że poszło mi kiepsko ;p
Przecież szkoła wie co zdawałaś, po co tam coś pisać, chyba, że chodzi Ci o uczelnie?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 11:47   #353
marttynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 49
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Kurcze też mam problem z UKW, bo czytam o tej psychologii, ale niestety nie ma podanego jakie przedmioty są brane pod uwagę
__________________
Włosomaniaczka
72cm ->90cm
marttynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 11:51   #354
xooox7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Pytałaś: "Rozszerzenie z polskiego wystarczy?" a odpowiedź na to pytanie da Ci tylko próg punktowy. To, że w wymaganiach będzie napisane, że wymagają polski, nie będzie dawało informacji, jaki poziom gwarantuje przyjęcie.



---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------


Przecież szkoła wie co zdawałaś, po co tam coś pisać, chyba, że chodzi Ci o uczelnie?
1. Raczej myślałam o tym, że na niektórych uczelniach wymagają, np. historii lub wosu, bo bez tego w ogóle nie biorą pod uwagę. UKW nie ma tego określonego, więc nie wiem czy same punkty wystarczą Ja zdawałam tylko obowiązkowe przedmioty, polski rozszerzony i biologię, która mi się nie przyda. Nie wiem, czy to wystarczy.
No i nie wiem też jakie przedmioty są liczone do przyznawanych. Czy będzie to tylko polski czy angielski i matematyka także...

2. Tak, przepraszam za nieścisłość. Chodzi mi o wypełnianie tych ankiet na uczelni. Podaje się tam wyniki matur i chciałabym sobie 'zataić' ten jeden wynik :P

Edytowane przez xooox7
Czas edycji: 2014-06-27 o 11:53
xooox7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 14:41   #355
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xooox7 Pokaż wiadomość
1. Raczej myślałam o tym, że na niektórych uczelniach wymagają, np. historii lub wosu, bo bez tego w ogóle nie biorą pod uwagę. UKW nie ma tego określonego, więc nie wiem czy same punkty wystarczą Ja zdawałam tylko obowiązkowe przedmioty, polski rozszerzony i biologię, która mi się nie przyda. Nie wiem, czy to wystarczy.
No i nie wiem też jakie przedmioty są liczone do przyznawanych. Czy będzie to tylko polski czy angielski i matematyka także...

2. Tak, przepraszam za nieścisłość. Chodzi mi o wypełnianie tych ankiet na uczelni. Podaje się tam wyniki matur i chciałabym sobie 'zataić' ten jeden wynik :P
To niefortunnie sformułowałaś pytanie, zabrzmiało tak, jakbyś wiedziała, że Ty masz tylko polski z wymaganych przedmiotów i pytasz się ile pkt trzeba mieć i czy tylko ten Twój polski wystarczy.

Poszukaj jeszcze raz na stronie uczelni, może w jakichś uchwałach są podane te przedmioty, a jak nie to na pewno jest kontakt do komisji rekrutacyjnej, zapytaj.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 16:55   #356
nova31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 200
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Witajcie.
Czy jest tu ktoś, kto rekrutuje się na pielęgniarstwo w Warszawie? Czy oni liczą tylko biologię podstawową? Pytam, bo zdawałam rozszerzenie i nie wiem czy mogę się tam zapisać.
nova31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 17:13   #357
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Jeśli nie poprawiłam matury to muszę wpisywać aneks w rejestracji na studia?
Na UW na pewno się wpisuje, po przecinku.
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 17:43   #358
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Po uzupełnieniu danych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na czerwono jest napis: dane rekrutacyjne niezweryfikowane. Ale nadal mogę wszystko edytować. To oznacza, że coś jeszcze mam nieuzupełnione ?
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny




Edytowane przez nalezedociebie
Czas edycji: 2014-06-27 o 18:47
nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:18   #359
Cassie999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 45
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Nie chciałam zakładać nowego wątku, bo moje pytanie poniekąd pasuje do tego. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo nie ogarniam. Chcę studiować resocjalizacje na Uniwersytecie Rzeszowskim i zastanawiam się jak mogę przeliczyć sobie wyniki z matury na punkty.

Jak na innych kierunkach wszystko jest jasno napisane, tak na tym jakoś mało konkretnie... Nie ma informacji o tym jakie przedmioty są brane pod uwagę i nie ma uwzględnienia co do poziomu podstawowego i rozszerzonego, do tego ta tabelka... które ja mam brać wyniki pod uwagę z podstawowej czy rozszerzonej, czy to się mnoży razy 1,5 jak na pozostałych kierunkach czy nie...?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Zostawiam link: http://www.ur.edu.pl/rekrutacja/i-stopnia/pedagogika
Cassie999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:37   #360
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Po uzupełnieniu danych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na czerwono jest napis: dane rekrutacyjne niezweryfikowane. Ale nadal mogę wszystko edytować. To oznacza, że coś jeszcze mam nieuzupełnione ?
Niezweryfikowane to znaczy niesprawdzone. Gdy uczelnia sama sprawdzi, że podałaś prawdziwe dane, a nie zmyśliłaś sobie np. nazwiska to wtedy zostaną zweryfikowane
Dla pewności poszukaj wyjaśnień na stronie uczelni, pewnie jest coś takiego jak "Najczęściej zadawane pytania" czy "Jak przebiega rekrutacja".
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-24 16:27:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.