Beznadziejne dotychczasowe życie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-02, 21:26   #1
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781

Beznadziejne dotychczasowe życie


Hej,chciałam się pożalić.Mam wrażenie,że moje życie dotychczasowe jest beznadziejne.Studiuję,nig dy z nikim nie byłam,chociaż to akurat teraz drugorzędna sprawa.Starałam się o kogoś jakoś pół roku temu,ale nic nie wyszło. Ma mega kompleksy-duże oczy,duże usta-taki mały potwór.Strasznie niekorzystnie wychodzę na zdjęciach,więc w sumie jak widzę aparat wolę się schować.Interesuję się modą,kosmetykami,ale wiadomo wszystkiego w sobie nie zmienię.Drugi problem dotyczy studiów.Miałam super paczkę,nie rozstawałyśmy się,było świetnie.Teraz wszystkosię rozleciało bez jakiejś kłótni,została mi jedna zaufana osoba.Wiadomo,rozmawiam ze wszystkimi,myślę też że jestem lubiana ale ja lubię miec kogoś bliskiego.Najgorsze jest to,że do jednej koleżanki się bardzo przyzywczaiłam,mogłam nazwac ją przyjaciółką.Na 1 roku ciągły kontakt,rozmowy wielogodzinne po zajęciach,później wspólnej mieszkanie,a zostało tak,że nie potrafiła mi powiedzieć cześć,a nie było żadnej kłótni.Po prostu stałam się nagle konkurencją co do ocen i stopniowo mnie odsuwała od siebie.Chciałam sie przeniesc do innego miasta,więkzego,lepszego, brat tam mieszka,no dużo plusów.Z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej zostac i byc z tymi samymi ludźmi do końca studiów.Fajne jest jak potem można wspominać sobie studenckie czasy.Tyle,że na uczelni medycznej jest straszna rywalizacja i wszyscy się zmieniają,potem i tak każdy myśli o sobie a innych ma gdzieś. Nie wiem już co robic ze swoim życiem,nie chce mi się już powoli o nic starac,boczy to przyjaź,miłość,czy nauka wszystko się prędzej czy później psuje
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 22:00   #2
Polnocnica
Raczkowanie
 
Avatar Polnocnica
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 65
Dot.: Beznadziejne dotychczasowe życie

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Hej,chciałam się pożalić.Mam wrażenie,że moje życie dotychczasowe jest beznadziejne.Studiuję,nig dy z nikim nie byłam,chociaż to akurat teraz drugorzędna sprawa.Starałam się o kogoś jakoś pół roku temu,ale nic nie wyszło. Ma mega kompleksy-duże oczy,duże usta-taki mały potwór.Strasznie niekorzystnie wychodzę na zdjęciach,więc w sumie jak widzę aparat wolę się schować.Interesuję się modą,kosmetykami,ale wiadomo wszystkiego w sobie nie zmienię.Drugi problem dotyczy studiów.Miałam super paczkę,nie rozstawałyśmy się,było świetnie.Teraz wszystkosię rozleciało bez jakiejś kłótni,została mi jedna zaufana osoba.Wiadomo,rozmawiam ze wszystkimi,myślę też że jestem lubiana ale ja lubię miec kogoś bliskiego.Najgorsze jest to,że do jednej koleżanki się bardzo przyzywczaiłam,mogłam nazwac ją przyjaciółką.Na 1 roku ciągły kontakt,rozmowy wielogodzinne po zajęciach,później wspólnej mieszkanie,a zostało tak,że nie potrafiła mi powiedzieć cześć,a nie było żadnej kłótni.Po prostu stałam się nagle konkurencją co do ocen i stopniowo mnie odsuwała od siebie.Chciałam sie przeniesc do innego miasta,więkzego,lepszego, brat tam mieszka,no dużo plusów.Z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej zostac i byc z tymi samymi ludźmi do końca studiów.Fajne jest jak potem można wspominać sobie studenckie czasy.Tyle,że na uczelni medycznej jest straszna rywalizacja i wszyscy się zmieniają,potem i tak każdy myśli o sobie a innych ma gdzieś. Nie wiem już co robic ze swoim życiem,nie chce mi się już powoli o nic starac,boczy to przyjaź,miłość,czy nauka wszystko się prędzej czy później psuje
Jeśli tylko ludzie cie w tym miescie trzymaja, a w tym drugim miejscu miałabyś dużo więcej plusów - przenieś się. Niestety z większością z tych ludzi i tak prędzej lub później się kontakt traci, takie życie, ludzie zajmują się swoimi sprawami - praca, rodzina etc, inne znajomości schodzą na dalszy plan. Co do kompleksów (chociaż po opisie "duże usta, duże oczy" to raczej nie powód do kompleksów a wręcz przeciwnie ) to odpowiedni makijaż naprawdę może zdziałać dużo na metamorfozach dziewczyny ci na pewno cos pomoga, albo filmy z youtuba i próbuj Z drugiej strony niektórzy są po prostu nie fotogeniczni mimo że w rzeczywistości nie wyglądają źle, a trzecia to że mało kto lubi sie oglądać na zdjęciach

i nie mów że masz beznadziejne życie studiujesz medycyne, kierunek trudny, i chyba dobrze ci idzie skoro kolezanka sie boi ciebie jako konkurencji do ocen wiec chyba nie wszstko jest takie złe
Polnocnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 23:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.