Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-02, 18:07   #481
kasienkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 769
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Dostałam wczoraj optical z answear. Zamówiłam 39, bo 40 nie było i gdzieś mi przeleciało na wątku, że ten model ma normalną rozmiarówkę i można brać swój standardowy rozmiar. Poza tym za płatność przez paypal było -50pln więc nie mogłam się powstrzymać za 129pln

Wkładka ma dokładnie tyle ile w tabeli na answear 25,1cm, a moja stopa ma 25,5cm, więc w teorii są za małe. Pięta jest jednak lekko cofnięta i w sumie chyba nie ma tragedii. Wolałabym większy rozmiar, ale z drugiej strony jest mi w nich wygodnie, są mięciutkie i znając życie 40 pewnie byłaby za szeroka.

Jak uważacie? Nie wychodzą mi zbytnio paluchy? Zostawić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140702_001.jpg (88,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140702_003.jpg (16,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140702_002.jpg (100,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140702_007.jpg (20,5 KB, 35 załadowań)
kasienkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:09   #482
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez fififak Pokaż wiadomość
Obiecałam to wrzucam.
TŻ się puka w czoło, że focę buty, ale co tam

Mam do Was też pytanie. W tych balerinach z serduszkiem (z allegro, używki) pasek trzymający stopę jest jakby pęknięty. Takie już kupiłam (dlatego na jednej nodze nie nakładałam tego paska), ale zobaczyłam dopiero dzisiaj. Jeszcze ich nie nosiłam. Macie może jakiś pomysł jak wzmocnić ten pasek? Jakimś klejem żelowym czy coś Miała któraś z Was taką sytuację?
Z góry dzięki za pomoc
minnie i mango bym Ci ukradla
gdzie i za ile kupiłaś minnie?
kurde tyle baletek mam... w ogóle butów, niektórych w tym roku ani razu nie nosilam, nie potrzebuję kolejnych...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:30   #483
kasienkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 769
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Co do classic heels i niepasujących obcasów w jasnych modelach, dołączam się do ubolewających i pytam się WHY?

Mi się marzyły beżowe i szare, ale te obcasy to jakaś pomyłka. Może ludzie z melissy też to zauważą i wypuszczą za jakiś czas CH II z normalnymi obcasami pasującymi do reszty buta
kasienkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:34   #484
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj optical z answear. Zamówiłam 39, bo 40 nie było i gdzieś mi przeleciało na wątku, że ten model ma normalną rozmiarówkę i można brać swój standardowy rozmiar. Poza tym za płatność przez paypal było -50pln więc nie mogłam się powstrzymać za 129pln

Wkładka ma dokładnie tyle ile w tabeli na answear 25,1cm, a moja stopa ma 25,5cm, więc w teorii są za małe. Pięta jest jednak lekko cofnięta i w sumie chyba nie ma tragedii. Wolałabym większy rozmiar, ale z drugiej strony jest mi w nich wygodnie, są mięciutkie i znając życie 40 pewnie byłaby za szeroka.

Jak uważacie? Nie wychodzą mi zbytnio paluchy? Zostawić?
Też myślałam nad tą opcją, ale w końcu kupiłam kieckę, spódnicę i szpilki na Asosie

Mi się podoba bardzo ten model. Generalnie nie jest źle, ale chyba duży palec z boku Ci wychodzi. To tylko zdjęcia, sama wiesz najlepiej jak to wygląda. Jak to z Answear to można wymienić na 40. Ja mam krótkie palce i mi pasował mój rozmiar

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
zen moja miłość
jak położę ,młodego spać pokażę Ci jak naprawiałąm paseK z toffee bo mi pęknął
Nie wiedziałam, że Ci się udało
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:42   #485
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że Ci się udało
szewc machnął mi taki malutki płaściutki nit [potem fot cykne]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:46   #486
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Dziewczyny ja tak na szybkiego się zapytam czy macie lub mierzyłyście ultragirl heel special? Nie wiem czy kliknąć 39 (jaką noszę) czy 40.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:50   #487
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
szewc machnął mi taki malutki płaściutki nit [potem fot cykne]
Wow to świetnie Zdolniacha

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tak na szybkiego się zapytam czy macie lub mierzyłyście ultragirl heel special? Nie wiem czy kliknąć 39 (jaką noszę) czy 40.
Ja mierzyłam, rozmiar standardowy 37. Miałam lekki zapas z tyłu. Minus za to, że są mega płytkie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 18:57   #488
kasienkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 769
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Też myślałam nad tą opcją, ale w końcu kupiłam kieckę, spódnicę i szpilki na Asosie

Mi się podoba bardzo ten model. Generalnie nie jest źle, ale chyba duży palec z boku Ci wychodzi. To tylko zdjęcia, sama wiesz najlepiej jak to wygląda. Jak to z Answear to można wymienić na 40. Ja mam krótkie palce i mi pasował mój rozmiar
No właśnie trochę mi wystaje, tzn. chodnika nie dotykam, ale jednak. Gdyby był rozmiar to od razu bym wzięła 40, ale nie ma nawet z innego koloru, więc chyba zostawię.

Właśnie mi TŻ przywiózł paczkę z lodami Rozmiar 40 jest idealny i moja miłość do nich na żywo jest jeszcze większa niż na zdjęciach. Poza tym to są chyba najwygodniejsze buty na obcasie jakie w życiu miałam. Czuję się jakbym poduszki miała na stopach. Zaraz obfocę
kasienkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:14   #489
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
No właśnie trochę mi wystaje, tzn. chodnika nie dotykam, ale jednak. Gdyby był rozmiar to od razu bym wzięła 40, ale nie ma nawet z innego koloru, więc chyba zostawię.

Właśnie mi TŻ przywiózł paczkę z lodami Rozmiar 40 jest idealny i moja miłość do nich na żywo jest jeszcze większa niż na zdjęciach. Poza tym to są chyba najwygodniejsze buty na obcasie jakie w życiu miałam. Czuję się jakbym poduszki miała na stopach. Zaraz obfocę
Lady S ma 40
Lody są wygodne, tylko ciężkie. Zresztą i tak lżejsze od Incense hehe.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:17   #490
fififak
Raczkowanie
 
Avatar fififak
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 34
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
zen moja miłość
jak położę ,młodego spać pokażę Ci jak naprawiałąm paseK z toffee bo mi pęknął
Aaa Dzięki Ci dobra kobieto

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
minnie i mango bym Ci ukradla
gdzie i za ile kupiłaś minnie?
kurde tyle baletek mam... w ogóle butów, niektórych w tym roku ani razu nie nosilam, nie potrzebuję kolejnych...
Ja niestety się pochorowałam, dużo przytyłam i kręgosłup mi siadł i w tym roku mam zakaz noszenia szpilek, to zostały mi same baleriny
Minnie akurat dostałam od TŻ z Answear, pokazałam mu, że mi się podobają i kupił mi jako "niespodziankę", zapłacił niecałe 300 zł . Ale nie mówię mu, że można było dużo taniej, po co facetowi psuć humor

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
szewc machnął mi taki malutki płaściutki nit [potem fot cykne]
Pokaż, pokaż, będę super wdzięczna. Wydrukuje i będę chodzić do każdego szewca w Szczecinie
fififak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:17   #491
kasienkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 769
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Zamawiam paczki do domu rodziców, bo ja w pracy cały dzień i nie ma komu odebrać. TŻ pojechał, bo mama zadzwoniła, że kolejne buty przyszły. TŻ powiedział odbierając paczkę, że to pewnie takie śmieszne buty z lodami zamiast obcasów i mama ciekawa, więc otworzyli paczkę, a mama na to: fuj, jak śmierdzą! co to za dziwne gumiaki ?!

Na dodatek dała TŻ same buty bez pudła i worka w dobrej wierze, że niby na co mi to pudło ma miejsce zajmować. Całe szczęście, że jest lato, bo pewnie pudło wylądowałoby już w kominku, a tak przynajmniej zdążyłam zadzwonić przed jego utylizacją. Normalnie stan przedzawałowy przeżyłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140702_013.jpg (52,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140702_014.jpg (54,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140702_015.jpg (52,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140702_016.jpg (61,4 KB, 27 załadowań)
kasienkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 19:20   #492
kasienkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 769
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Lady S ma 40
Lody są wygodne, tylko ciężkie. Zresztą i tak lżejsze od Incense hehe.
No tak. Odkąd mam incese nie chodzę na step i TBC, bo przecież to tak jakbym chodziła z obciążnikami na nogach
kasienkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:22   #493
fififak
Raczkowanie
 
Avatar fififak
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 34
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Zamawiam paczki do domu rodziców, bo ja w pracy cały dzień i nie ma komu odebrać. TŻ pojechał, bo mama zadzwoniła, że kolejne buty przyszły. TŻ powiedział odbierając paczkę, że to pewnie takie śmieszne buty z lodami zamiast obcasów i mama ciekawa, więc otworzyli paczkę, a mama na to: fuj, jak śmierdzą! co to za dziwne gumiaki ?!

Na dodatek dała TŻ same buty bez pudła i worka w dobrej wierze, że niby na co mi to pudło ma miejsce zajmować. Całe szczęście, że jest lato, bo pewnie pudło wylądowałoby już w kominku, a tak przynajmniej zdążyłam zadzwonić przed jego utylizacją. Normalnie stan przedzawałowy przeżyłam.
Mi się jakoś lody nigdy szczególnie nie podobały, ale ta wersja kolorystyczna jest przepiękna.
fififak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:26   #494
kasienkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 769
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Minnie akurat dostałam od TŻ z Answear, pokazałam mu, że mi się podobają i kupił mi jako "niespodziankę", zapłacił niecałe 300 zł . Ale nie mówię mu, że można było dużo taniej, po co facetowi psuć humor
Też zazdroszczę Minnie i tym bardziej, że od mężczyzny. A przez internet to już w ogóle! Mój to jest przerażony i nie rozumie jak ja mogę 80% zakupów ciuchowo-butowych robić przez internet bez mierzenia. Sobie nigdy nic nie kupił tą drogą, chyba, że dostał ode mnie.
kasienkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:31   #495
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez fififak Pokaż wiadomość
Obiecałam to wrzucam.
TŻ się puka w czoło, że focę buty, ale co tam

Mam do Was też pytanie. W tych balerinach z serduszkiem (z allegro, używki) pasek trzymający stopę jest jakby pęknięty. Takie już kupiłam (dlatego na jednej nodze nie nakładałam tego paska), ale zobaczyłam dopiero dzisiaj. Jeszcze ich nie nosiłam. Macie może jakiś pomysł jak wzmocnić ten pasek? Jakimś klejem żelowym czy coś Miała któraś z Was taką sytuację?
Z góry dzięki za pomoc
fajne plaskacze

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj optical z answear. Zamówiłam 39, bo 40 nie było i gdzieś mi przeleciało na wątku, że ten model ma normalną rozmiarówkę i można brać swój standardowy rozmiar. Poza tym za płatność przez paypal było -50pln więc nie mogłam się powstrzymać za 129pln

Wkładka ma dokładnie tyle ile w tabeli na answear 25,1cm, a moja stopa ma 25,5cm, więc w teorii są za małe. Pięta jest jednak lekko cofnięta i w sumie chyba nie ma tragedii. Wolałabym większy rozmiar, ale z drugiej strony jest mi w nich wygodnie, są mięciutkie i znając życie 40 pewnie byłaby za szeroka.

Jak uważacie? Nie wychodzą mi zbytnio paluchy? Zostawić?
Fajne są, tragedii nie ma - jak się dobrze czujesz to zostaw
tylko czy przy chodzeniu palce nie polecą ciut do przodu ?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Zamawiam paczki do domu rodziców, bo ja w pracy cały dzień i nie ma komu odebrać. TŻ pojechał, bo mama zadzwoniła, że kolejne buty przyszły. TŻ powiedział odbierając paczkę, że to pewnie takie śmieszne buty z lodami zamiast obcasów i mama ciekawa, więc otworzyli paczkę, a mama na to: fuj, jak śmierdzą! co to za dziwne gumiaki ?!

Na dodatek dała TŻ same buty bez pudła i worka w dobrej wierze, że niby na co mi to pudło ma miejsce zajmować. Całe szczęście, że jest lato, bo pewnie pudło wylądowałoby już w kominku, a tak przynajmniej zdążyłam zadzwonić przed jego utylizacją. Normalnie stan przedzawałowy przeżyłam.
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:37   #496
kasienkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 769
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Mi się jakoś lody nigdy szczególnie nie podobały, ale ta wersja kolorystyczna jest przepiękna.
U mnie to miłość do nich trwała od dawna, ale mi się nawet wulgarne usta podobają - generalnie wolę te bardziej szalone modele meliss.

Może pójdę w nich do ślubu. Tylko jeszcze nie wiem, czy wytrzymam do swojego...
W sierpniu mam wesele przyjaciółki i chyba je założę, bo są mega wygodne.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Fajne są, tragedii nie ma - jak się dobrze czujesz to zostaw
tylko czy przy chodzeniu palce nie polecą ciut do przodu ?
Dzięki temu, że jest japonek między palcami to nie lecą jakoś strasznie. Ja mam ten problem, że mam długą, ale wąską stopę i jak długość jest dobra, to but jest często za szeroki.
Zauważyłam, że między 39, a 40 jest zazwyczaj ogromna różnica w szerokości buta (ogólnie, nie tylko w melissach) i często żaden rozmiar z tego powodu nie jest dla mnie dobry.
kasienkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:41   #497
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Dla mnie te lody są niepraktyczne. Wkładka wewnętrzna mega szybko się zabrudzi, same buty są dość szerokie - nawet na moją stopę, a na białym będzie widać każde zadrapanie. Nie żałuję, że je sprzedałam.
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:15   #498
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że między 39, a 40 jest zazwyczaj ogromna różnica w szerokości buta (ogólnie, nie tylko w melissach) i często żaden rozmiar z tego powodu nie jest dla mnie dobry.
ja wlasnie dlatego kupuje 40stki ;/

https://picasaweb.google.com/anna.zi...CLnSwYmHgLOFVQ

dla fififak
[jeszcze nie mialam czasu zeby maznąć tego cwieka lakeirem do paznokci ;/
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:19   #499
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Czy komuś, kto zamawiał na LR zmienił się status zamówienia [na stronie UPS]?
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 20:24   #500
fififak
Raczkowanie
 
Avatar fififak
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 34
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ja wlasnie dlatego kupuje 40stki ;/

https://picasaweb.google.com/anna.zi...CLnSwYmHgLOFVQ

dla fififak
[jeszcze nie mialam czasu zeby maznąć tego cwieka lakeirem do paznokci ;/

Jak maźniesz to nie będzie widać Hm.... to nosić i czekać aż pęknie czy zanieść i nałożyć takie coś tam gdzie zaczyna pękać. Bo to trzeba by przeciąć i nałożyć kawałek na kawałek i wtedy ten ćwiek
fififak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:29   #501
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez fififak Pokaż wiadomość

Jak maźniesz to nie będzie widać Hm.... to nosić i czekać aż pęknie czy zanieść i nałożyć takie coś tam gdzie zaczyna pękać. Bo to trzeba by przeciąć i nałożyć kawałek na kawałek i wtedy ten ćwiek
toffee mają oryginalnie pasek z 2 części i własnie na tym łączeniu mi się zerwał wiec tak czy siak nałozenie było juz wczesniej
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:48   #502
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Zamawiam paczki do domu rodziców, bo ja w pracy cały dzień i nie ma komu odebrać. TŻ pojechał, bo mama zadzwoniła, że kolejne buty przyszły. TŻ powiedział odbierając paczkę, że to pewnie takie śmieszne buty z lodami zamiast obcasów i mama ciekawa, więc otworzyli paczkę, a mama na to: fuj, jak śmierdzą! co to za dziwne gumiaki ?!

Na dodatek dała TŻ same buty bez pudła i worka w dobrej wierze, że niby na co mi to pudło ma miejsce zajmować. Całe szczęście, że jest lato, bo pewnie pudło wylądowałoby już w kominku, a tak przynajmniej zdążyłam zadzwonić przed jego utylizacją. Normalnie stan przedzawałowy przeżyłam.
wklejak na real wątek I KONIECZNIE podaj długości wkładek bo na real wątku są 40 ale bez długości wkładek - bez sensu
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:04   #503
fififak
Raczkowanie
 
Avatar fififak
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 34
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
toffee mają oryginalnie pasek z 2 części i własnie na tym łączeniu mi się zerwał wiec tak czy siak nałozenie było juz wczesniej

To na dniach robię przebieżkę po szewcach. Mam nadzieję, że znajdę kreatywnego
fififak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:05   #504
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Zamawiam paczki do domu rodziców, bo ja w pracy cały dzień i nie ma komu odebrać. TŻ pojechał, bo mama zadzwoniła, że kolejne buty przyszły. TŻ powiedział odbierając paczkę, że to pewnie takie śmieszne buty z lodami zamiast obcasów i mama ciekawa, więc otworzyli paczkę, a mama na to: fuj, jak śmierdzą! co to za dziwne gumiaki ?!

Na dodatek dała TŻ same buty bez pudła i worka w dobrej wierze, że niby na co mi to pudło ma miejsce zajmować. Całe szczęście, że jest lato, bo pewnie pudło wylądowałoby już w kominku, a tak przynajmniej zdążyłam zadzwonić przed jego utylizacją. Normalnie stan przedzawałowy przeżyłam.
Śliczny jest ten kolor, ja jestem zakochana w swoich, fioletowych.

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
No tak. Odkąd mam incese nie chodzę na step i TBC, bo przecież to tak jakbym chodziła z obciążnikami na nogach
Właśnie

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Dla mnie te lody są niepraktyczne. Wkładka wewnętrzna mega szybko się zabrudzi, same buty są dość szerokie - nawet na moją stopę, a na białym będzie widać każde zadrapanie. Nie żałuję, że je sprzedałam.
Na szerokość taśma pomogła

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Pokaż wiadomość
wklejak na real wątek I KONIECZNIE podaj długości wkładek bo na real wątku są 40 ale bez długości wkładek - bez sensu
Wszystkie dziewczyny, które powrzucały ostatnio buty na real wątek proszę o dodanie długości wkładek. Nie wiem czemu tak ważna informacja jest pomijana
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:27   #505
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wszystkie dziewczyny, które powrzucały ostatnio buty na real wątek proszę o dodanie długości wkładek. Nie wiem czemu tak ważna informacja jest pomijana
Ja nie umiem mierzyć butów
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:40   #506
czita18
Raczkowanie
 
Avatar czita18
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 225
GG do czita18
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez fififak Pokaż wiadomość

To na dniach robię przebieżkę po szewcach. Mam nadzieję, że znajdę kreatywnego
Ja bym w pierwszej kolejności zalała to pęknięcie klejem z 3M, świetny jest i aż nadtapia plastik, więc myślę, że z gumą też by sobie poradził, i na to bym nakleiła jakiś pasek dłuższy dla wzmocnienia całości.


BTW. jakiś dzień muszę się zebrać i wrzucić moje całe 3 pary :P na real wątek
Co wy z człowiekiem robicie... ledwo jedne dostaję to już mam w głowie nowe marzenie :P
Teraz z myślą o weselu szwagra muszę coś kupić na październik.... i tak myślę o jakichś LD trójkąty/skrzydła albo Jason Wu.....
Wszystkie LD wypadają tak samo rozmiarowo ? No i na ile są porównywalne długości ich wkładek ze Spikes ?
czita18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:47   #507
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj optical z answear. Zamówiłam 39, bo 40 nie było i gdzieś mi przeleciało na wątku, że ten model ma normalną rozmiarówkę i można brać swój standardowy rozmiar. Poza tym za płatność przez paypal było -50pln więc nie mogłam się powstrzymać za 129pln

Wkładka ma dokładnie tyle ile w tabeli na answear 25,1cm, a moja stopa ma 25,5cm, więc w teorii są za małe. Pięta jest jednak lekko cofnięta i w sumie chyba nie ma tragedii. Wolałabym większy rozmiar, ale z drugiej strony jest mi w nich wygodnie, są mięciutkie i znając życie 40 pewnie byłaby za szeroka.

Jak uważacie? Nie wychodzą mi zbytnio paluchy? Zostawić?
Moim zdaniem za małe
Cytat:
Napisane przez fififak Pokaż wiadomość
Aaa Dzięki Ci dobra kobieto


Ja niestety się pochorowałam, dużo przytyłam i kręgosłup mi siadł i w tym roku mam zakaz noszenia szpilek, to zostały mi same baleriny
Minnie akurat dostałam od TŻ z Answear, pokazałam mu, że mi się podobają i kupił mi jako "niespodziankę", zapłacił niecałe 300 zł . Ale nie mówię mu, że można było dużo taniej, po co facetowi psuć humor


Pokaż, pokaż, będę super wdzięczna. Wydrukuje i będę chodzić do każdego szewca w Szczecinie
Zazdroszczę , ja mojemu chłopakowi nawet jakbym pokazała fajne buty to nie wpadłby, żeby mi je kupić


Cytat:
Napisane przez kasienkie Pokaż wiadomość
Zamawiam paczki do domu rodziców, bo ja w pracy cały dzień i nie ma komu odebrać. TŻ pojechał, bo mama zadzwoniła, że kolejne buty przyszły. TŻ powiedział odbierając paczkę, że to pewnie takie śmieszne buty z lodami zamiast obcasów i mama ciekawa, więc otworzyli paczkę, a mama na to: fuj, jak śmierdzą! co to za dziwne gumiaki ?!

Na dodatek dała TŻ same buty bez pudła i worka w dobrej wierze, że niby na co mi to pudło ma miejsce zajmować. Całe szczęście, że jest lato, bo pewnie pudło wylądowałoby już w kominku, a tak przynajmniej zdążyłam zadzwonić przed jego utylizacją. Normalnie stan przedzawałowy przeżyłam.

buty ładniutkie
Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Dla mnie te lody są niepraktyczne. Wkładka wewnętrzna mega szybko się zabrudzi, same buty są dość szerokie - nawet na moją stopę, a na białym będzie widać każde zadrapanie. Nie żałuję, że je sprzedałam.
Nie wiem jak Tobie, ale mnie w LD jasnych też wkładka się szybko brudzi
Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Wow, ale będziesz miała kolekcję
Mi się złote nie podobają niestety, ale jak już to ten niestety out of stock najlepszy

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Olcia, a ten? Ciut za pstrokaty, ale chyba ok - http://www.asos.com/River-Island/Riv...px?iid=3937109
Za pstrokaty ale dzięki
Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Jenyńku ale mnie tu długo nie było... Nie dałam rady nadrobić poprzedniego wątku, więc już z góry gratuluje łupów bo na pewno takowe były
Cały czerwiec zleciał mi na zdanie wszystkiego w 1 terminie, ostatni egzamin miałam 25 i teraz obrona... w piątek, mam nadzieję, że dam radę.

Jak zobaczyłam u shuluv CH to mówie o, na pewno któraś kupi, wchodzę a tu nic
Morelle Ty chyba szukałaś sandałki od I. Capeto? Tu są w spoko cenie, ale pewnie któraś z Was już licytuję :P http://allegro.pl/sandaly-melissa-fl...369702809.html

A i Lukardis gratuluję torebki!!! Jest piękna Ja nie dałabym rady tyle odłożyć :P
Dasz radę na pewno, powodzenia!
Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Czy komuś, kto zamawiał na LR zmienił się status zamówienia [na stronie UPS]?
Mi nie, pewnie jeszcze nie wysłali.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez czita18 Pokaż wiadomość
Ja bym w pierwszej kolejności zalała to pęknięcie klejem z 3M, świetny jest i aż nadtapia plastik, więc myślę, że z gumą też by sobie poradził, i na to bym nakleiła jakiś pasek dłuższy dla wzmocnienia całości.


BTW. jakiś dzień muszę się zebrać i wrzucić moje całe 3 pary :P na real wątek
Co wy z człowiekiem robicie... ledwo jedne dostaję to już mam w głowie nowe marzenie :P
Teraz z myślą o weselu szwagra muszę coś kupić na październik.... i tak myślę o jakichś LD trójkąty/skrzydła albo Jason Wu.....
Wszystkie LD wypadają tak samo rozmiarowo ? No i na ile są porównywalne długości ich wkładek ze Spikes ?
LD wypadają tak samo jak spikes,
37 = 24cm
morelle ma starsze modele ld i one są ciut większe, ale osobiście nie mierzyłam.
skrzydła i jason wu są akurat wg mnie najtwardsze i ja przez to np. musiałam oddać jasony, bo mimo, że wkładka miała 24cm to były zbyt twarde i stopa nie wpasowała się dobrze przez co mi wystawała pięta
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 21:50   #508
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Tobie, ale mnie w LD jasnych też wkładka się szybko brudzi

Mi nie, pewnie jeszcze nie wysłali.
Brudzi, brudzi Ale kokardom to wybaczam, a wiśnie od roku nie noszone

A to brzydale! Ciekawi mnie co to przyjdzie.
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 22:37   #509
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Śliczny jest ten kolor, ja jestem zakochana w swoich, fioletowych.



Właśnie



Na szerokość taśma pomogła



Wszystkie dziewczyny, które powrzucały ostatnio buty na real wątek proszę o dodanie długości wkładek. Nie wiem czemu tak ważna informacja jest pomijana
Ja moich nie zmierzę bo ich nie mam, ale wszyscy dobrze wiedzą, że Lody od KL i Incence Wing trzeba brać o rozmiar większe. Niektóre modele niestety ciężko dokładnie zmierzyć... zresztą wiele postów jest niekompletnych - nie ma realnych fotek tylko wygooglowane lub zwyczajnie brakuje podstawowych informacji, tj nazwa sklepu która widocznie jest top secret :-D
A czasami mam też wrażenie,że podanie ceny to tez kosmos dla niektórych lub jakaś asekuracja w razie próby sprzedaży czy coś

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Ja nie umiem mierzyć butów
bo czasami nie jest to łatwe :-(

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

zdjęcie z FB




tych chyba jeszcze nie widziałam nigdy


---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

O i tu widać doskonale różnicę w cenach nowości, KL dla Melissy 135 Ł - Classic Heel 89,99 Ł

http://www.danielfootwear.com/women-...rt-shoe-p63281

http://www.danielfootwear.com/women-...ns-shoe-p63313


Jakoś te (baletki też nie ) okulary KL nie robią na mnie wrażenia, w ogóle

Edytowane przez malgoska_78
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:27
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 22:40   #510
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Ja moich nie zmierzę bo ich nie mam, ale wszyscy dobrze wiedzą, że Lody od KL i Incence Wing trzeba brać o rozmiar większe. Niektóre modele niestety ciężko dokładnie zmierzyć... zresztą wiele postów jest niekompletnych - nie ma realnych fotek tylko wygooglowane lub zwyczajnie brakuje podstawowych informacji, tj nazwa sklepu która widocznie jest top secret :-D
A czasami mam też wrażenie,że podanie ceny to tez kosmos dla niektórych lub jakaś asekuracja w razie próby sprzedaży czy coś

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------



bo czasami nie jest to łatwe :-(

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

zdjęcie z FB




tych chyba jeszcze nie widziałam nigdy


---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

O i tu widać doskonale różnicę w cenach nowości, KL dla Melissy 135 Ł - Classic Heel 89,99 Ł

http://www.danielfootwear.com/women-...rt-shoe-p63281

http://www.danielfootwear.com/women-...ns-shoe-p63313


Jakoś te (baletki też nie ) okulary KL nie robią na mnie wrażenia, w ogóle
no tak tylko ja nosze 40 a później jest 41/42 i pomiędzy tymi rozmiarami jest ogromna różnica wiec długość wkładki by bardzo mi pomogła. Ja nie sugeruję się osobami które noszą 36- 38 bo myślę ze przeskok o jeden rozmiar nie jest adekwatny do przeskoku o 1,5 do 2 rozmiarów. A po resztą lepiej opisać buty kompletnie a nie później odpowiadać ciągle na to samo pytanie: jakie wziąć standardowy rozmiar czy nie?
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 14:53:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.