Wystarczająco Dobre Panie Domu - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 22:22   #2821
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Kashmirka uważaj bo serio wpadnę.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 06:04   #2822
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Czeeeeeść

Dzisiaj muszę ciasto na chleb zrobić, mojemu Ukochanemu znudziły się foremkowe (a szkoda, nie trzeba brudzić rąk )... Mam kolejne wyzwanie któremu MUSZĘ podołać!

Jest cudowny poranek. Dzisiaj mam wolne od ćwiczeń, będę odpoczywać i regenerować siły maksymalnie, żeby od jutra dalej działać.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 06:38   #2823
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu



Miłego dnia dziewczynki
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:15   #2824
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Narobiłyście smaka młodą kapustą
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:30   #2825
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co można kupić babci na 70. urodziny?
Może jakieś witaminki z apteki, coś co lubią starsi ludzie? nie znam się kompletnie, babcia jest na chodzie, sama sobie radzi świetnie, nie ma wielkich problemów zdrowotnych, ani też nie dzierga swetrów
Ja babci zawsze Geriavit kupuję. Biovitalu nie polecam - nie działa.
Moja ma już 87 lat i dopiero jakieś 2 lata temu zaczęła mieć jakiekolwiek problemy ze zdrowiem.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
dlatego idealnie jest mieszkać w mieście a na wsi mieć rodziców z działką pełną dobrodziejstw gdzie można pojechać na weekend i odpocząć od miejskiego zgiełku

z dumą melduję że dziś nie przebimbałam całego popołudnia jak to mam ostatnio w zwyczaju () tylko ugotowałam gar kapusty na słodko- kwaśno dla Taty Tż, zrobiłam pastę z wędzonego kurczaka do kanapek oraz piankę z jogurtu grekiego i galaretki z malinami bo to nasz ulubiony lekki deser ostatnio

JossStone nie znam Twojej Babci i nie wiem co lubi, z aptecznych rzeczy to geriavit albo doppel herz, a może coś z biżuterii np. jakaś ładna broszka albo może jakaś chusta albo apaszka by ją ucieszyła? nie wiem bo jak to mówią babcia babci nie równa

przy okazji witam wszystkie nowe Dziewczyny na wątku i zachęcam do udzielania się
Idealnie to mieszkać w mieście i mieć niedaleko ogródek działkowy. Jak moja babcia. Mieszka jakieś max. 5 km od Rynku, w mieszkaniu, nie domku i ma jakieś 800 metrów do swojego ogródka. Zawsze to własny koperek, pietruszka, fasolka czy ogórki się znajdą
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:33   #2826
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
Narobiłyście smaka młodą kapustą
A ja nie lubię kapusty, jak zwykle mam inne smaki niż wszyscy Po wczorajszym treningu czuję się świetnie, no i krzepi mnie myśl że to już dziś czwartek. Tż coś wspominał że poszedłby do kina więc już chyba wiem co będę robiła po pracy. miłego dnia wszystkim!
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:54   #2827
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Wlasnie wrocilam z pracy i padam z nog. Wstawanie o 4 mi nie sluzy, zawsze spokojnie ide spacerkiem w 25 min ten jeden przystanek (pociagu) a dzis czulam sie jakbym wlokla 10kg wor ziemniakow Albo kapusty, skoro kapusta dzis modna
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 08:23   #2828
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu



co tam wczorajz tym meczem? nawet nie wiem jaki był wynik, bo przespałam prawie cały 1 połowę oglądnęłam,na 2 jużspałam, obudziłam się przed karnymi, które chciałam zobaczyć i nie zdążyłam, bo znowu zasnęłam obudziłam się przed 2 dopiero


poszłabym do domu najchętniej, nic mi sie nie chce
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 08:27   #2829
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
J
Idealnie to mieszkać w mieście i mieć niedaleko ogródek działkowy. Jak moja babcia. Mieszka jakieś max. 5 km od Rynku, w mieszkaniu, nie domku i ma jakieś 800 metrów do swojego ogródka. Zawsze to własny koperek, pietruszka, fasolka czy ogórki się znajdą
no nie wydaje mi się szczerze powiedziawszy warzywa z własnego ogródka w centrum miasta i spalin to dla mnie kiepska opcja no ale zależy kto co lubi
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 08:39   #2830
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Moja babcia ma działke na mieście to kradna nagminnie

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 08:54   #2831
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
no nie wydaje mi się szczerze powiedziawszy warzywa z własnego ogródka w centrum miasta i spalin to dla mnie kiepska opcja no ale zależy kto co lubi
5km od centrum to nie takie centrum miasta. Spalin do niej nie dociera za wiele, bo teren ogrodkow dzialkowych jest naprawdę ogromny i przy mało ruchliwych ulicach (z resztą od ogródka do najbliższej innej niż osiedlowej ulicy jest koło 1km). Na wsi przecież też nie lepiej, co kawałek jakaś droga wojewódzka, krajowa a czasem i ekspresówka.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Moja babcia ma działke na mieście to kradna nagminnie

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Mojej babci kradną tylko bukszpan przed wielkanocą.
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 09:07   #2832
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
5km od centrum to nie takie centrum miasta. Spalin do niej nie dociera za wiele, bo teren ogrodkow dzialkowych jest naprawdę ogromny i przy mało ruchliwych ulicach (z resztą od ogródka do najbliższej innej niż osiedlowej ulicy jest koło 1km). Na wsi przecież też nie lepiej, co kawałek jakaś droga wojewódzka, krajowa a czasem i ekspresówka.
wiesz co no nie wiem, śmiem wątpić wystarczy poczytać o poziomie spalin w miastach i włos na głowie się jeży, koleżanki brat studiował coś na akademii rolniczej (nie pamiętam już co) i w ramach badań zbadał pietruszkę z ich działkowego ogródka w mieście, też niby oddalonego od drogi i centrum i okazało się, że poziom ołowiu w warzywie 80krotnie! przekraczał normę

nie wiem o jakich wsiach piszesz ale wieś moich rodziców to taka najprawdziwsza z prawdziwych z jedną mało uczęszczaną drogą i liczbą mieszkańców nie przekraczającą setki więc śmiałabym się kłócić z Twoją teorią, że "na wsi przecież też nie lepiej"
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:34   #2833
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Dziewczyny co polecacie na mrowki? mam w nowym mieszkaniu inwazje. . .

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:56   #2834
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie na mrowki? mam w nowym mieszkaniu inwazje. . .

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
W Rossmannie widziałam taką pułapkę na mrówki. Ale nie wiem czy to jest dobre, zwróciłam uwagę tylko U mnie mama walczyła octem z mówkami, ale zapach w całym domu był powalający.
O coś takiego widziałam:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w,480.jpg (30,1 KB, 6 załadowań)
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:04   #2835
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie na mrowki? mam w nowym mieszkaniu inwazje. . .

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
my mieliśmy ostatnio mrówki faraonki (to takie mniejsze mrówki, które ciągną do jedzenia), wchodziły do domu przez uchylone drzwi balkonowe (mieszkamy na parterze) zwabione suchą karmą w kocich miskach przeczytałam, że wykurzy je rozsypany proszek do pieczenia i fakt pomógł ale tylko na chwilę (dopóki nie zwietrzał) więc kupiłam profesjonalny specyfik z brosa, o coś takiego: http://photos04.istore.pl/24990/photos/big/12679367.jpg przykleiłam na drzwi balkonowe i od tego czasu mamy spokój
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:42   #2836
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

U mnie mrówki wychodziły z kwiatów - sprawdź skąd wychodzą, ja wystawiłam donice na balkon
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 14:27   #2837
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie na mrowki? mam w nowym mieszkaniu inwazje. . .

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Ja miałam inwazję mrówek i próbowałam chyba wszystkiego, aż w końcu coś zadziałało. U nas wchodziły obok okna i latały po całej kuchni, głównie po blacie, umywałam więc blat i szafki wodą z octem, a potem wysypałam w miejscach gdzie wchodziły/chodziły proszek do pieczenia i położyłam plasterki cytryny. W ciągu jednego dnia się wyniosły. Teraz wysypałam trochę środka na mrówki, ale nie wracają już ponad miesiąc.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 19:34   #2838
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Zastanawiamy się nad własnym biznesem. Widzieliśmy atrakcyjną ofertę. Mąż myśli nad zmianą pracy, ostatnio u nich zrobił się wyzysk. Mnie za niedługo kończy się macierzyński. Nie chce mi się znowu szukać pracy.
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:38   #2839
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

heeej
jestem w jakimś niedoczasie ostatnio a to młoda chora była jak kilka dni juz spokoju to teraz wzięło moją mamę a że przedszkole zamknięte to ona się Leną opiekowała. Dziś juz nie dała rady, okazało sie ze ma zapalenie oskrzeli wiec musialam sklep zamknąć na dzis i jutro.
Za to pojechaliśmy sobie popłudniu nad wodę, jutro na spokojnie zrobię zakupy bo tż ma w niedziele urodziny i bedziemy robić grilla

Poproszę w związku z tym przepis na jakąś dobrą sałatkę w miare szybką i prostą w wykonaniu

Aaa i nie wiem co jutro na obiad, bo muszę zrobić dla dwóch rodzin, tzn dla nas i rodziców bo jak mama chora to niech odpoczywa

Jezuu wypadłam z rytmu takiego domowego, jakoś jestem bardziej zmeczona jak jestem cały dzien w domu ( tzn z małą bo sama to pewnie nie ) niż jak jestem w pracy a pozniej obowiazki domowe


Mrówki to straszne diabelstwo, nam znowu weszły do przyczepy kempingowej po ostatnim wyjeździe
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 21:00   #2840
friks
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
Zastanawiamy się nad własnym biznesem. Widzieliśmy atrakcyjną ofertę. Mąż myśli nad zmianą pracy, ostatnio u nich zrobił się wyzysk. Mnie za niedługo kończy się macierzyński. Nie chce mi się znowu szukać pracy.
oboje w jednej WSPÓLNEJ FIRMIE ?? woow moim zdanie cięzkie do przejścia .
friks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:03   #2841
kasiuleczkaaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

To i może ja się ujawnię
Podczytuję Was już od początku wątku, a dopiero teraz piszę

Otóż, do końca Panią Domu to jeszcze nie jestem, ale już na dobrej drodze Mieszkam z rodzicami w dużym domu, a TŻ u mnie pomieszkuje. Mam 24 lata, kończę studia i jestem zaręczona
kasiuleczkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:10   #2842
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Haniula moim zdaniem do jedzenia z grilla najlepsza jest sałatka a'la grecka a jak coś konkretniejszego to polecam sałatkę z tortelini
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:49   #2843
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Haniula moim zdaniem do jedzenia z grilla najlepsza jest sałatka a'la grecka a jak coś konkretniejszego to polecam sałatkę z tortelini
taka ala grecką napewno zrobię bo u nas zawsze do grilla jest, ja uwielbiam a z tortellini to wlasnie pod koniec czerwca robilam na taty imieniny i chcialam cos innego ;/
Chciałabym cos takiego treściwego bardziej, ale zwykła jarzynowa mi nie pasuje , gyros tez raczej ;/ z tortellini wlasnie byla niedawno, mam przepis na taka makaronową ale to praktycznie takie same skladniki jakw tej z tortellini no nie mam pomysłu

A i witam nowe obywatelki na forum
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:52   #2844
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

z bardziej treściwych to mogę polecić z piersią kurczaka, kukurydzą, ananasem i cebulą a mam też do wypróbowania przepis od koleżanki na sałatkę z kurczakiem, selerem naciowym, orzechami włoskimi i winogronem ale to raczej dla amatorów takich połączeń i nie każdemu może smakować
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:55   #2845
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
z bardziej treściwych to mogę polecić z piersią kurczaka, kukurydzą, ananasem i cebulą a mam też do wypróbowania przepis od koleżanki na sałatkę z kurczakiem, selerem naciowym, orzechami włoskimi i winogronem ale to raczej dla amatorów takich połączeń i nie każdemu może smakować

Ojj z tym selerem to by chyba u nas nie przeszło ale z ananasem znam, lubię i zapomniałam kompletnie.
Myślę, że tez mogłoby dobrze smakować np z szaszłykami?
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:57   #2846
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

ta sałatka z ananasem mimo, że ma kurczaka w składzie to świetnie pasuje do wszystkich mięs więc myślę, że jak najbardziej
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 22:31   #2847
friks
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkaaa90 Pokaż wiadomość
To i może ja się ujawnię
Podczytuję Was już od początku wątku, a dopiero teraz piszę

Otóż, do końca Panią Domu to jeszcze nie jestem, ale już na dobrej drodze Mieszkam z rodzicami w dużym domu, a TŻ u mnie pomieszkuje. Mam 24 lata, kończę studia i jestem zaręczona
witaj
friks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 06:51   #2848
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Uwaga, z przyjemnością ogłaszam piąteczek!!!!
Jeszcze tylko dojechać do pracy (godzina), osiem godzin w robocie, godzina powrotu i weekend!

Jakie macie plany? U mnie nic jeszcze nie wiadomo - módlcie się żeby teściu był cały i zdrowy i przyjechał jutro z rana to zacznemy remoncik. Jeśli nie to dziś pójdę wyciskać z siebie siódme poty na treningu (miał być koncert ale niestety pogoda nie sprzyja) a w weekend pewnie będziemy jeździć i oglądać panele etc.

Milego dnia wszystkim
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 07:09   #2849
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Panale - oglądaj w sklepach a kupuj w sieci Ja w ten sposób zaoszczędziłam ponad 500 zł. W necie kosztowały o 10 zł za metr mniej niż po sklepach

Witam dziewuchy.

Dobrze, że już piątasek.
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 07:24   #2850
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu



Weekend !
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 09:13:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.