Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 11:00   #3211
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

'Rusałko-michasiu' to może płukanie glutem rozwodnionym? (Rozwodnione Siemię lniane)
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:16   #3212
michasiamini4
Raczkowanie
 
Avatar michasiamini4
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Joanku- muszę znowu pokombinować z glutkiem. Dawniej jakoś go sobie odpuściłam, ale czas dać mu 2 szansę.
__________________
http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga
michasiamini4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:36   #3213
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
'Rusałko-michasiu' to może płukanie glutem rozwodnionym? (Rozwodnione Siemię lniane)
uwielbiam płukankę lnianą
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 13:24   #3214
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Ja też!!!!

Jest tak gorąco że jak nigdy umyłam włosy już dnia trzeciego :/ ale stwierdziłam że tylko je zmocze umyje odzywka i tyle. Żeby nie męczyć włosia.
O nie. Mycie odżywka nie dla mnie
Mam wrażenie brudnych, tępych włosów, zero świeżości.
Może shauma za słaba, kupię Pottersa na próbę na takie ewentualności...
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 13:30   #3215
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Ja też!!!!

Jest tak gorąco że jak nigdy umyłam włosy już dnia trzeciego :/ ale stwierdziłam że tylko je zmocze umyje odzywka i tyle. Żeby nie męczyć włosia.
O nie. Mycie odżywka nie dla mnie
Mam wrażenie brudnych, tępych włosów, zero świeżości.
Może shauma za słaba, kupię Pottersa na próbę na takie ewentualności...
schauma się nie nadaje. lepsze są te superdrugowe do mycia, po schaumiem ogą być obciążone i będą niedomyte
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 15:38   #3216
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Ja dziś testuję to mleczko z Mariona Zdam potem relację. Już widzę, że efekt jest jak to po kremach - bardziej puszek. Końce już 10 min od ręcznikowania są suche- w sensie, że szybko po myciu wyschły(rozjaśniacz dał im popalić chyba. Dobrze, że teraz tylko ew. odrosty będę robić). Żebym w końcu znalazła ideała wśród kremów


EDIT: Już po Jestem zadowolona Za tą objętość lubię kremy. W dodatku same schły Chyba na dniach dokupię jeszcze ze 2 opakowania, bo jakieś małe to mleczko mi się wydaje. Sorki za tą plamę paintową, ale nie lubię fotek prosto w twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-07-18 17.24.24.jpg (111,5 KB, 52 załadowań)
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-07-18 o 16:36
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 16:21   #3217
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Jest tak gorąco że jak nigdy umyłam włosy już dnia trzeciego :/ ale stwierdziłam że tylko je zmocze umyje odzywka i tyle. Żeby nie męczyć włosia.
O nie. Mycie odżywka nie dla mnie
Mam wrażenie brudnych, tępych włosów, zero świeżości.
Może shauma za słaba, kupię Pottersa na próbę na takie ewentualności...
Ja ostatnio też tak zrobiłam, bo przy tych upałach + pracy z dzieckiem (piaskownicę zaczynam nienawidzić za piasek nawet w pępku ) to muszę częściej myć. Ale efekt jak u Ciebie - nie dość że nie chciały wyschnąć to musiałam później związać bo masakra
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 17:20   #3218
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Wczoraj byłam dumna ze swych włosów, dzis rano nadal były wycacane, wyszłam po zakupy i wróciłam z piorunem w głowę bo ogromna wilgoć. W końcu zmoczyłam tylko, dałam emolientową odżywkę na godzinę i potem jako b/s. Tyle że niewiele to dało, musiałabym wodę we włosach humektantami znowu zawiązać.
Ale to by chyba pogorszyło sprawę.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 22:15   #3219
jakisnick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 124
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Klaudenc, a obczaiłaś sprawy związane z punktem rosy? Ja kombinowałam na wszelakie sposoby a się okazało, że odżywka, która jest dla mnie ogólnie cudowna, przy innej pogodzie po prostu nie zdaje egzaminu. Może warto zwrócić na to uwagę?
jakisnick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 07:32   #3220
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Ja dziś testuję to mleczko z Mariona Zdam potem relację. Już widzę, że efekt jest jak to po kremach - bardziej puszek. Końce już 10 min od ręcznikowania są suche- w sensie, że szybko po myciu wyschły(rozjaśniacz dał im popalić chyba. Dobrze, że teraz tylko ew. odrosty będę robić). Żebym w końcu znalazła ideała wśród kremów

EDIT: Już po Jestem zadowolona Za tą objętość lubię kremy. W dodatku same schły Chyba na dniach dokupię jeszcze ze 2 opakowania, bo jakieś małe to mleczko mi się wydaje. Sorki za tą plamę paintową, ale nie lubię fotek prosto w twarz
Z Twoim skrętem to kremy spisują się super U mnie coś słabo podkreślił skręt, no ale potestuję go jeszcze


Byłam dziś na próbnej fryzurze ślubnej, to się pochwalę Zdjęcie nie potrafi oddać efektu, a naprawdę bardzo mi się podoba, włosy przerzucone na jedną stronę, zrobione lokówką, z boku będzie jeszcze kwiat
Moje szalone bejbiki ujarzmione toną lakieru, żeby nie odstawały. Pani fryzjerka powiedziała, że mam mnóstwo nowych włosków
Nie patrzcie na twarz, była 7 rano, bez makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KODC2129.jpg (65,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KODC2123.jpg (38,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KODC2124.jpg (43,0 KB, 69 załadowań)
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 09:13   #3221
curlier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Z Twoim skrętem to kremy spisują się super U mnie coś słabo podkreślił skręt, no ale potestuję go jeszcze


Byłam dziś na próbnej fryzurze ślubnej, to się pochwalę Zdjęcie nie potrafi oddać efektu, a naprawdę bardzo mi się podoba, włosy przerzucone na jedną stronę, zrobione lokówką, z boku będzie jeszcze kwiat
Moje szalone bejbiki ujarzmione toną lakieru, żeby nie odstawały. Pani fryzjerka powiedziała, że mam mnóstwo nowych włosków
Nie patrzcie na twarz, była 7 rano, bez makijażu
Nie wolałabyś mieć większej objętości? Wydaje mi się, że wyglądałoby to wtedy jeszcze lepiej
curlier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 09:25   #3222
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez jakisnick Pokaż wiadomość
Klaudenc, a obczaiłaś sprawy związane z punktem rosy? Ja kombinowałam na wszelakie sposoby a się okazało, że odżywka, która jest dla mnie ogólnie cudowna, przy innej pogodzie po prostu nie zdaje egzaminu. Może warto zwrócić na to uwagę?
O punkcie rosy wiem. Aczkolwiek wczoraj na przekór punktu rosy po emolientowej dałam humektantową i od razu sie poprawiło, a dzis mam włosy w stanie sprzed suszy. Więc trzeba więcej humektantów by wiązały wodę wewnątrz. Odkryłam chyba swój patent na pielęgnację tego im brakowało.

myszka - ale ładniutko ;D ja bym Cię jeszcze w koczku widziała
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 09:51   #3223
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez curlier Pokaż wiadomość
Nie wolałabyś mieć większej objętości? Wydaje mi się, że wyglądałoby to wtedy jeszcze lepiej
Dokładnie to samo miałam napisać. Upięcie bardzo ładne, ale brakuje mi czegoś przy twarzy. Objętości, albo jakichś pukli.

Więcej objętości, jak np. tutaj

Lub podniesione i kilka pasemek na twarzy jak tutaj:
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 10:08   #3224
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Kasiu, zgadzam się z dziewczynami upięcie ładne, ale chyba brakuje mi objętości
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 10:16   #3225
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 151
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
*OFF*Agusia, uwielbiam to słowo! Nie wiem jak inne narody, ja mówię Polsza bo fonetyke lubię, o ile pamiętam to chyba też w jakimś starym filmie słyszałam 'mateńkę Polszę'
Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odpowiedzieć w temacie, że ja z koleżanką też tak mówię więc to na pewno nie jest słowotwórstwo autorki ale nie wiem skąd nam się to wzięło. To takie pieszczotliwe u nas na tej samej zasadzie jak koleżanka mówi do mnie "Ty krowo"
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
przecież to po rosyjsku
Ok, dzięki za oświecenie
Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Pokaż wiadomość
A co jest złego z tą wierzchnią warstwą? Bo nie bardzo rozumiem



A zdjęcie robione bez stylizacji, wyschły sobie tylko, bez żadnych pomocy
Nic złego nie ma. Jest poprawa na plus Tylko patrząc, po bokach głowy widać odstające włoski. I mnie wkurza u mnie to, że po jakimś czasie od mycia, co bym z nimi nie cudowała i jak nie czarowała to też tak odstają
Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Basiu ależ Ty masz piękne plecki! ;p I nie ma za co przepraszać bo równie dobrze mogłabyś mieć kostium kąpielowy, który się wiąże na szyję a pod włosami reszty nie widać
Ja tu kiedyś też takie po kąpieli wrzuciłam, a że byłam sama i tańcowałam topless do shakiry to sobie strzeliłam fote w lustrze jak się ładnie lewa strona pokręciła, a 10minut później się l okazało, że tam cyc na wierzchu, tak się na włosach bardzo skupiałam. Hahaha, chyba zdążyłam szybko zedytować zanim ktoś zobaczył, ale nie jestem pewna czy parę z dziewczyn sie moją golizna nie skrzywdzilo xD


u mnie nawet nie jest źle dziś po reanimacji Joanna len i rumianek, na prawdę się polubimy, super ze odważyłam się spróbować bsow ;D
Trochę puchu co prawda jest (ale ja tak trochę to lubię)ale skręto-fala jest, podobam się sobie.
Grunt ze te reanimacje u mnie działają!
Ja nic nie widziałam, nic nie słyszałam
A u Ciebie Basiu, tak się we włosy zapatrzyłam i rozmarzyłam, że nawet jakbyś miała na sobie strój Spidermana to bym nie zauważyła To mój niedościgniony ideał
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Coraz ciężej mi dostać hennę Eld. Miałam kłaść w tym miesiącu, ale w końcu siedzę z farbą, bo udało mi się kupić tylko 3 saszetki (używam do hennowania 5) i wszędzie słyszę tylko "jutro albo pojutrze będzie dostawa i będą", a jak idę, to słyszę, że jeszcze nie było i tekst się powtarza.
Patrzyłam na allegro i mało mi się opłaca zamawiać, bo bym dopłacała do jednego farbowania prawie 10 zł za przesyłkę. A cena ta sama co stacjonarnie. Ba, jak kupuję po 4 zł saszetkę, to na allegro idzie znaleźć i po 6 prawie. Głupcy.
Ja właśnie jestem po Eldzie Też musiałam podejść do zielarskiego na drugi dzień, ale na szczęście już były. W sumie 3 saszetki zużyłam i trochę brakowało, ale jest fajnie
Cały czas czekam na dostawę 1kg ziółek.

iwonsia01- czyli rozjaśniłaś jednak? U Ciebie super fryzura wygląda po kremie

Myszko- fajne upięcie, ale zgadzam się z dziewczynami, ja też bym tam widziała więcej objętości przy twarzy
No i gratulacje dla przyszłych panien młodych! Oby ten dzień był dla Was piękniejszy niż sobie wyobrażacie

Jestem zapisana do endo. Dopiero za miesiąc termin
Zaryzykowałam nawet z wcierką na alkoholu. Wcześniej by to było nie do pomyślenia, miałam tak wrażliwą skórę. Teraz nie odczuwam niczego
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 11:30   #3226
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Przydałby się telewizor w łazience. Strasznie się nudzę, susząc włosy.

Dostałam od koleżanki żel Loreal Studio, bo kuzyn u niej zostawił. Dołożyłam dzisiaj jego odrobinę do żelu Artiste. No i chyba niestety nie nadaje się do loków. Mimo że wzięłam go bardzo mało, wyszły straszne pozlepiane suchary. Będę próbować je rozgniatać, ale chyba faktycznie żele "wet look" dla loków to zło. No i jeszcze ma alkohol... Ale jeden dzień mogę sobie pochodzić z mokrą Włoszką. :P
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 11:33   #3227
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

AgusiA753 - Niee, zrobiłam tylko pasemka na odrostach ale to już jakieś 2 miesiące temu (w niektórych miejscach fryzjerka musiała jednak przeciągnąć na całości aby zrównać górę z wypłukaną starą farbą. Teraz zamierzam robić odrost (albo tylko samą górną warstwę) koło 20 września na wesele koleżanki.

Ja na wesele planuje coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10155705_435841253218262_6795747179968084796_n.jpg (100,7 KB, 51 załadowań)
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 11:35   #3228
michasiamini4
Raczkowanie
 
Avatar michasiamini4
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01
Ja dziś testuję to mleczko z Mariona Zdam potem relację. Już widzę, że efekt jest jak to po kremach - bardziej puszek. Końce już 10 min od ręcznikowania są suche- w sensie, że szybko po myciu wyschły(rozjaśniacz dał im popalić chyba. Dobrze, że teraz tylko ew. odrosty będę robić). Żebym w końcu znalazła ideała wśród kremów
Mam na nie ochotę! Jak skończę testy Bielendy to polecę po nie do apteki

Cytat:
Napisane przez myszka2020
Byłam dziś na próbnej fryzurze ślubnej, to się pochwalę Zdjęcie nie potrafi oddać efektu, a naprawdę bardzo mi się podoba, włosy przerzucone na jedną stronę, zrobione lokówką, z boku będzie jeszcze kwiat
Moje szalone bejbiki ujarzmione toną lakieru, żeby nie odstawały. Pani fryzjerka powiedziała, że mam mnóstwo nowych włosków
Nie patrzcie na twarz, była 7 rano, bez makijażu
Kasiu, bardzo ładnie, ale również zgadzam się z innymi dziewczynami. Dla mnie za dużo przylizu, a za mało objętości!
__________________
http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga
michasiamini4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 12:28   #3229
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Smieszko, a ten aussie to nie jest superextra rypacz?
Bo jak go kiedyś dorwałam tu w uk na półce to i sls i sles i c-betaine?
Służy Ci on?
Ja go używałam dosłownie kilka razy na wyjazdach, bo był w podróżnych opakowaniach i stwierdziłam, że wypróbuję. Sam szampon nie robi moim włosom różnicy, ale łącznie z odżywką daje efekt super miękkości. No ale też siana, więc coś za coś. ;P Nie używam go w mojej typowej pielęgnacji.

A po tym żelu wet look nawet nie jest tak źle. Może trochę są kanciaste loki, ale i tak znacznie lepiej niż się spodziewałam. Na zdjęciu wyglądają na trochę oklapnięte przy głowie, ale na żywo jakoś tego nie widzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3149_.jpg (23,1 KB, 50 załadowań)
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 12:32   #3230
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

No w końcu coś zrobiłam z włosami
Susza jak nie wiem, muszę trochę popracować nad nimi znowu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0118-2.jpg (91,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0121-2.jpg (108,2 KB, 51 załadowań)
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 12:38   #3231
michasiamini4
Raczkowanie
 
Avatar michasiamini4
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka
A po tym żelu wet look nawet nie jest tak źle. Może trochę są kanciaste loki, ale i tak znacznie lepiej niż się spodziewałam. Na zdjęciu wyglądają na trochę oklapnięte przy głowie, ale na żywo jakoś tego nie widzę.
A dla mnie bardzo się podobają. Ładnie zdefiniowany skręt!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta
No w końcu coś zrobiłam z włosami
Susza jak nie wiem, muszę trochę popracować nad nimi znowu.
Zazdroszczę falowania od samej głowy

A tak jeszcze z innej beczki- w jakiej ilości nakładacie żel do stylizacji. Ja jakoś jeszcze skąpię, bo boję się pozlepiania, ale chyba niepotrzebnie.

Dzisiaj wyszło bardzo miękko po balsamie marokańskim i jakoś skręt się poluzował
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0252.jpg (61,9 KB, 38 załadowań)
__________________
http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga
michasiamini4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 13:01   #3232
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No w końcu coś zrobiłam z włosami
Susza jak nie wiem, muszę trochę popracować nad nimi znowu.
Eeeee ślicznie jest!
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 13:50   #3233
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Ja na moje włosy kładę dużo żelu Artiste (tak od 10 do kilkanastu naciśnięć pompki) + odrobinę Joanny Mrożącej (ze 3 ziarna fasoli) i zawsze się boję, że daję za dużo, a potem jak już odgniotę, stwierdzam, że trzeba było dać więcej tej mieszanki. xD
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 13:59   #3234
michasiamini4
Raczkowanie
 
Avatar michasiamini4
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Ja na moje włosy kładę dużo żelu Artiste (tak od 10 do kilkanastu naciśnięć pompki) + odrobinę Joanny Mrożącej (ze 3 ziarna fasoli) i zawsze się boję, że daję za dużo, a potem jak już odgniotę, stwierdzam, że trzeba było dać więcej tej mieszanki. xD
No to jest kurcze różnica Ja to może 1-2 ziarenka groszku I narzekam, że za mało.
__________________
http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga
michasiamini4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 14:23   #3235
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Szperałam dziś po necie i trochę sie obawiam, że mam niedobór witaminy A. Nie mogę sobie poradzić z niektórymi miejscami na mojej skórze. Włączę do jedzenia trochę więcej marchewki i innych podobnych warzyw i zobaczę jak będzie Z pielęgnacji już jestem zadowolona.
Dzisiaj jest mega dużo wilgoci, na pogodzie mi pokazuje 90% ale jest parno... deszcz mnie złapał i przemokłam totalnie, włosy wyschły i nie są spuszone - dokładnie takie, z jakimi wyszłam :O ani bardziej suche.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 18:25   #3236
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Chyba się stało i się przeproteinowalam
Znów wyłączyłam z pielęgnacji gluta bo przyszły bsy, i pracuje nad zelami i się okazało, że taki detal, równowaga zachwiana i kuku.
A tak tu obiecywałam że już nigdy o glucie, Cię nie zastąpie... eh
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 18:27   #3237
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 151
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Przydałby się telewizor w łazience. Strasznie się nudzę, susząc włosy.
Ja czytam e-booki jak nie zapomnę wziąć telefonu ze sobą

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
AgusiA753 - Niee, zrobiłam tylko pasemka na odrostach ale to już jakieś 2 miesiące temu (w niektórych miejscach fryzjerka musiała jednak przeciągnąć na całości aby zrównać górę z wypłukaną starą farbą. Teraz zamierzam robić odrost (albo tylko samą górną warstwę) koło 20 września na wesele koleżanki.

Ja na wesele planuje coś takiego:
Świetna fryzurka
Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Ja go używałam dosłownie kilka razy na wyjazdach, bo był w podróżnych opakowaniach i stwierdziłam, że wypróbuję. Sam szampon nie robi moim włosom różnicy, ale łącznie z odżywką daje efekt super miękkości. No ale też siana, więc coś za coś. ;P Nie używam go w mojej typowej pielęgnacji.

A po tym żelu wet look nawet nie jest tak źle. Może trochę są kanciaste loki, ale i tak znacznie lepiej niż się spodziewałam. Na zdjęciu wyglądają na trochę oklapnięte przy głowie, ale na żywo jakoś tego nie widzę.
Kanciaste? No way!
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No w końcu coś zrobiłam z włosami
Susza jak nie wiem, muszę trochę popracować nad nimi znowu.
A ja suszy nie widzę wyglądają lepiej niż ostatnimi czasy po rozjaśnianiu Bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez michasiamini4 Pokaż wiadomość
No to jest kurcze różnica Ja to może 1-2 ziarenka groszku I narzekam, że za mało.
Jessu jakie długie cudeńka! Co do żelu to faktycznie skromniutko. Ja daję wielkość czereśni Cien z lidla i połowę z tego, starej Isany- razem.
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 18:29   #3238
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Chyba się stało i się przeproteinowalam
Znów wyłączyłam z pielęgnacji gluta bo przyszły bsy, i pracuje nad zelami i się okazało, że taki detal, równowaga zachwiana i kuku.
A tak tu obiecywałam że już nigdy o glucie, Cię nie zastąpie... eh
To mocny szamponik i porządna humektantowo-emolientowa maska/odżywka i włosom będzie lepiej glutek na przeproteinowanie dobry.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 18:29   #3239
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 151
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Joanku- A próbowałaś na ociekające b/s, a na to gluta i potem żel?
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 20:11   #3240
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Dziękuję za rady kochane, jesteście niezastąpione
Porozmawiam jeszcze z fryzjerką i wypuścimy ze 2 pejsiki po bokach i więcej objętości
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.