Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 08:42   #181
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mania - dzieki.
Tak jak wspomnialam, cis jest na rzeczy bo odkad w mocy napisalam tutaj to jasl juz co godzine. Piersi mialam puste i juz nie mial co wydusic z nich wiec sie wnerwial przy piersi. Probowalam dac mu butle z moim pokarmem odciagnietym trzy dni temu ale krzywil sie i wypluwal smoczek (nie lubi smpczkow). O 6:00 mialam pobudke na dobre bo zaczal plakac.
Teraz w koncu zasnal ale pewnie zaraz sie obudzi.
Jenyyy - najgorsze jest to, ze ten skok moze trwac miesiac (14-19 tydz.)
Ogolnie to nic dzis w nocy nie spalam - no, musialam sie wyzalic. Sorki za przynudzanie.

Mania - niestety to normalne Ja w ciazy sikalam non stop w nocy.

Kicia - jakies skurcze?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:04   #182
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Hej u mnie wszystko dobrze, kazde ktg polozna mowi ze idealne, mala szaleje a ja leze jak jakis glupek...

Na obchodzie zapytalam kiedy moge wyjsc to jeden lekarz mowil ze najwczesniej w niedziele a ordynator ze w poniedzialek...
Zadnych zalecen, nic, jestem zla bo ci lekarze sa mega chamscy i widac, ze robia to na zlosc...

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:06   #183
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jul tak od czasu do czasu coś łapie ale nie zbyt często i średnio bolesne. Dziś ktg zobaczymy co wyjdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:12   #184
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Hej

Elfka jaka śliczna mała czarnulka

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
U nas wszystko ok, choć przez ostatnie dwa dni Bertuś ma problemy z zaśnięciem. Po kąpieli je i zasypia ale za chwilę się budzi i to ze dwa razy zanim porządnie zaśnie. Niestety lub stety mój syn nienawidzi smoczka. Od początku go nie lubił, ale jakoś udawało mi się nim go uspakajać. Teraz nawet gdy płacze to smoczka nie chce - od razu wypluwa. Mam trochę problem, bo uspokaja go tylko pierś i tak też zasypia - przy piersi. Inaczej się nie udaje.
Ogólnie jest już super komunikatywny. Ciągle się ze mną przedrzeźnia - mówię do niego "aguuu' - a on mi od razu odpowiada "Aghhhuuu" . Chwyta już zabawki, podnosi się do siadu, ma mnóstwo siły. W nocy śpi z nami i powiem szczerze, że chyba czuję się lepiej gdy on jest obok nas. Mam problem z tym, że młody się w nocy rozkrywa. Jak były te upały to spał w samych bodziakach z krótkim rękawem. Mieliśmy otwarte okno więc na karmienie gdy się budził o 2:00 to był cały zmarznięty. Nie cierpi spać pod przykryciem a na grubsze ubranka w taki upał bym się nie zdecydowała. Dlatego też teraz gdy śpi z nami, chcąc nie chcąc jest przykryty. Po prostu jest zimnolubny jak tatuś
Nadal nie lubi pić herbatki ani wody. To jakaś masakra. Mleko mamine chce i koniec a nawet jak próbuję mu dawać z butelki czy z małego kubeczka, to bierze do buźki i od razu wypluwa. Nawet czkawki nie chce zapijać

W tych upałach nie dało się wychodzić na podwórko. Niestety wieczory odpadają, bo młody już przyzwyczajony do kąpieli po 18:00 a o 19:00 już śpi. Dlatego też zdenerwowana trochę jestem bo dziś np. chłodniej ale kurdę od rana pada deszcz. Idzie się w☠☠☠☠**. Same skrajności z tą pogodą.

Byliśmy u ortopedy na drugiej kontroli bioderek. Lekarz powiedział, że jest pięknie wszystko i jak chcemy to możemy wpaść jeszcze za 3 miesiące ale to nie jest konieczne. Ale pójdziemy.

Dziś mój syn ma równe 3, 5 miesiąca
Widze, że Bertuś od małego swoje warunki dyktuje i ma własne upodobania Współczuję dzisiejszej nocki Może szybko przejdzie ten skok bo miesiąc się tak męczyć to makabra Wytrwałości, cierpliwości i dużo sił życzę

Cytat:
Napisane przez Kamel Pokaż wiadomość
Ja po wizycie, miałam usg na przezierność i podobno wszystko ok, dzidziuś pięknie brykał i ma ok 6,2 cm Następna wizyta za miesiąc już wezmę M.
Przed wizytą miałam mierzone ciśnienie i było za wysokie i jak gin zobaczyła to powiedziała, żeby zmierzyć jeszcze raz bo takie to jest niewskazane bo może grozić poronieniem Zmartwiła mnie ale na szczęście po wizycie zmierzyli mi jeszcze raz i było w normie

W którym tyg miałyście pierwsze usg brzuszne? bo ja teraz czyli 11t i 6d, fajnie, że już tak
Dobrze że z maleństwem wszystko w porządku Pięknie rośnie A z ciśnieniem to musiałaś się pewnie nieźle strachu najeść.
No fajnie takie usg przez brzuch Zupełnie inaczej i przynajmniej czuć, że jest się w ciąży
Mój gin to taki dokładny jest, że sprawdza też rzeczy dodatkowe, np. patrzył na serduszko, na przepływy w żyłach i tętnicach, nawet w 3D pokazał mi dzieciaczka Widok niesamowity A jak przyniosę pendriva, to zgra mi zdjęcia z usg, żeby wyraźniej było widać

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Nawet nie mam was kiedy podczytać. Od poniedziałku u nas istny armagedon
Patusia chyba przechodzi skok rozwojowy ma problemy z zasypianiem i spaniem. Do tego jest strasznie marudna i płaczliwa. Nawet jak ją karmię to popłakuje przy cycu.
Dziś przez cały dzień spała aż 3 godziny
Mam nadzieję że niedługo jej to minie bo wykończymy się obie. Mi to się już płakać chce
Obie się męczycie. Oby szybko się to skończyło i wróciło do normy.

Cytat:
Napisane przez Kamel Pokaż wiadomość
O widzisz to późno
A kto najwcześniej z Was poznał płeć? i w którym tyg? mi dziś powiedziała, że w 20 tyg i mnie trochę podłamała, bo wydaje mi się, że z synkiem wcześniej
Mi też lekarz powiedział, że w 20 tygodniu, ale jak pytałam, kiedy najwcześniej zobaczył płeć u kogoś, to powiedział, że w 12 tygodniu Ale wszystko zależy od tego, jak się dziecko ułoży, a i tak potwierdzić to trzeba koło 20 tyg właśnie
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:19   #185
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Hej u mnie wszystko dobrze, kazde ktg polozna mowi ze idealne, mala szaleje a ja leze jak jakis glupek...

Na obchodzie zapytalam kiedy moge wyjsc to jeden lekarz mowil ze najwczesniej w niedziele a ordynator ze w poniedzialek...
Zadnych zalecen, nic, jestem zla bo ci lekarze sa mega chamscy i widac, ze robia to na zlosc...

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Tak to w szpitalu jest... tak sądziłam, że na weekendzie Cie nie wypuszczą
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:31   #186
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Zuken trzymaj się tam!
Juliette a żal się ile wlezie każdy ma czasem gorsze dni
Kicia ciekawe co na ktg dziś wyjdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 10:06   #187
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Hej Dziewczyny

Witam się w 34tc i jak co tydzień marzę o tym, by to szybciej leciało

Zuken, trzymaj się Wiadomo, że muszą Cię trzymać minimum 3 dni żeby im się kasa zwróciła

Mała Elfka prześliczna te dłonie takie pomarszczone jeszcze ach, no do zacałowania

Juliette, Beata, trzymajcie się Kochane, musicie przetrwać cięższe dni

Kicia, może się coś rozkręca, może może

Kamel, super wieści
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 11:03   #188
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cloud brawa za 34 tydzień Wydaje Ci się, że to wolno leci, a nim się obejrzysz będziesz trzymać na rękach maluszka i tęsknić za brzuszkiem

Chyba widać, że kończy mi się pierwszy trymestr, bo dziś mam tyle energii, że posprzątałam już całą kuchnię, i łazienkę i za chwile za resztę mieszkania się zabieram Gdyby nie to, że pada, to chyba jeszcze okna bym umyła Tak na siłach to ostatnio przed ciążą się czułam
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 11:24   #189
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez nuno3 Pokaż wiadomość
Cloud brawa za 34 tydzień Wydaje Ci się, że to wolno leci, a nim się obejrzysz będziesz trzymać na rękach maluszka i tęsknić za brzuszkiem

Chyba widać, że kończy mi się pierwszy trymestr, bo dziś mam tyle energii, że posprzątałam już całą kuchnię, i łazienkę i za chwile za resztę mieszkania się zabieram Gdyby nie to, że pada, to chyba jeszcze okna bym umyła Tak na siłach to ostatnio przed ciążą się czułam
Dziękuję
Pewnie, że tak będzie Sam fakt, że dopiero co się staraliśmy, a ja już na końcówce praktycznie no ale jako że ja jestem baaaardzo niecierpliwa, to chciałabym mieć małego już teraz zaraz

Tylko nie zagalopuj się za bardzo w tym sprzątaniu, dobrze? żebyś sobie nie zaszkodziła
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 11:41   #190
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez nuno3 Pokaż wiadomość
Hej

Dobrze że z maleństwem wszystko w porządku Pięknie rośnie A z ciśnieniem to musiałaś się pewnie nieźle strachu najeść.
No fajnie takie usg przez brzuch Zupełnie inaczej i przynajmniej czuć, że jest się w ciąży
Mój gin to taki dokładny jest, że sprawdza też rzeczy dodatkowe, np. patrzył na serduszko, na przepływy w żyłach i tętnicach, nawet w 3D pokazał mi dzieciaczka Widok niesamowity A jak przyniosę pendriva, to zgra mi zdjęcia z usg, żeby wyraźniej było widać


Mi też lekarz powiedział, że w 20 tygodniu, ale jak pytałam, kiedy najwcześniej zobaczył płeć u kogoś, to powiedział, że w 12 tygodniu Ale wszystko zależy od tego, jak się dziecko ułoży, a i tak potwierdzić to trzeba koło 20 tyg właśnie
No Usg przez brzuszek jest super
To fajny lekarz, ja chodzę na razie na nfz więc dziewczyna się zawsze spieszy bo przyjmuje nawet pacjentki nie umówione i ledwo wyrabia, ale jest ok Miałam chodzić prywatnie, byłam raz, ale chyba już nie pójdę, chyba, że poznać płeć jak długo ni będzie widać

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Witam się w 34tc i jak co tydzień marzę o tym, by to szybciej leciało

Kamel, super wieści

Ale ten czas leci Super`

Cytat:
Napisane przez nuno3 Pokaż wiadomość
Cloud brawa za 34 tydzień Wydaje Ci się, że to wolno leci, a nim się obejrzysz będziesz trzymać na rękach maluszka i tęsknić za brzuszkiem

Chyba widać, że kończy mi się pierwszy trymestr, bo dziś mam tyle energii, że posprzątałam już całą kuchnię, i łazienkę i za chwile za resztę mieszkania się zabieram Gdyby nie to, że pada, to chyba jeszcze okna bym umyła Tak na siłach to ostatnio przed ciążą się czułam
Heh ja tam za samym brzuszkiem nie będę tęsknić Cieszę się bardzo z ciąży ale z efektów ubocznych, czyli tego, że się w nic nie mieszczę, pod koniec nie można nawet zawiązać butów-tzn u mnie ciężko było ale jakoś dawałam radęNogi mi strasznie puchły. Dlatego nie mogę się doczekać aż dzidziuś będzie na rękach a mamusia wróci do formy i zacznie ćwiczyć
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x

Edytowane przez Kamel
Czas edycji: 2014-07-25 o 11:42
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 11:56   #191
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Dziękuję
Pewnie, że tak będzie Sam fakt, że dopiero co się staraliśmy, a ja już na końcówce praktycznie no ale jako że ja jestem baaaardzo niecierpliwa, to chciałabym mieć małego już teraz zaraz

Tylko nie zagalopuj się za bardzo w tym sprzątaniu, dobrze? żebyś sobie nie zaszkodziła
Cierpliwości
Energii mam sporo, ale na spokojnie sprzątam, nie nadwyrężam się i odpoczywam co jakiś czas. W końcu dzieciątko najważniejsze

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamel Pokaż wiadomość
No Usg przez brzuszek jest super
To fajny lekarz, ja chodzę na razie na nfz więc dziewczyna się zawsze spieszy bo przyjmuje nawet pacjentki nie umówione i ledwo wyrabia, ale jest ok Miałam chodzić prywatnie, byłam raz, ale chyba już nie pójdę, chyba, że poznać płeć jak długo ni będzie widać
Ja też na nfz chodzę, ale byłam też raz prywatnie po plamieniach, żeby skontrolować, czy wszystko ok. Ten prywatny poświęcił mi sporo czasu, zrobił dokladne i długie usg, dał mi zdjęcie dzieciaczka. No a na nfz to też szybka wizyta, sprzęt kiepski, krótkie usg, fotki nie dał, niewiele powiedział, prócz tego, że w porządku. Ale jak się umówił na usg genetyczne w szpitalu, to już zupełnie inaczej Pokazał wszystko, objaśnił, posprawdzał dokładnie, odpowiedział na każde pytanie, dał zdjęcie i nawet w 3D pokazał. Więc teraz sama nie wiem, który lepszy i u kogo zostać. Ale mam jeszcze czas na przemyślenie
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 12:02   #192
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

lecę zaraz na ktg... i na złość ani jednego skurczyka od rana
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:04   #193
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

claud gratuluje kolejnego tygodnia tez bym chciała już być po porodzie

kamel oj tak... brzuszek jest fajny ale w sumie wolałabym już być "po" bo jednak im dalej tym ciężej a jeszcze jak niektórych rzeczy nie można wykonywać to tym bardziej... już bym chciała wrócić do swojego wyglądu sprzed ciąży i cieszyć się maleństwem
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:07   #194
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Ja już zaobserwowałam, że te moje skurcze na ktg to taki pic na wodę

Często się rysują jak mała wypina tyłek po prostu albo wystarczy, że podniosę głowę i już jest górka

Także dopóki nie dojdą do 100 to wcale ich nie biorę pod uwagę

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

A i mam nową lokatorkę w pokoju Rosjankę

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

także w dalszym ciągu nie ma z kim pogadać nawet
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:11   #195
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Ja już zaobserwowałam, że te moje skurcze na ktg to taki pic na wodę

Często się rysują jak mała wypina tyłek po prostu albo wystarczy, że podniosę głowę i już jest górka

Także dopóki nie dojdą do 100 to wcale ich nie biorę pod uwagę

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

A i mam nową lokatorkę w pokoju Rosjankę

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

także w dalszym ciągu nie ma z kim pogadać nawet
I jeszcze jak się telefon używa w trakcie to głupoty wychodzą....
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:17   #196
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez nuno3 Pokaż wiadomość
Cierpliwości
Energii mam sporo, ale na spokojnie sprzątam, nie nadwyrężam się i odpoczywam co jakiś czas. W końcu dzieciątko najważniejsze

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



Ja też na nfz chodzę, ale byłam też raz prywatnie po plamieniach, żeby skontrolować, czy wszystko ok. Ten prywatny poświęcił mi sporo czasu, zrobił dokladne i długie usg, dał mi zdjęcie dzieciaczka. No a na nfz to też szybka wizyta, sprzęt kiepski, krótkie usg, fotki nie dał, niewiele powiedział, prócz tego, że w porządku. Ale jak się umówił na usg genetyczne w szpitalu, to już zupełnie inaczej Pokazał wszystko, objaśnił, posprawdzał dokładnie, odpowiedział na każde pytanie, dał zdjęcie i nawet w 3D pokazał. Więc teraz sama nie wiem, który lepszy i u kogo zostać. Ale mam jeszcze czas na przemyślenie
Widzisz, to fajnie, a byłaś teraz z M? Ja go wezmę na następną wizytę bo nie byłam pewna czy będzie usg przez brzuch


Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
lecę zaraz na ktg... i na złość ani jednego skurczyka od rana
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
claud gratuluje kolejnego tygodnia tez bym chciała już być po porodzie

kamel oj tak... brzuszek jest fajny ale w sumie wolałabym już być "po" bo jednak im dalej tym ciężej a jeszcze jak niektórych rzeczy nie można wykonywać to tym bardziej... już bym chciała wrócić do swojego wyglądu sprzed ciąży i cieszyć się maleństwem
Przede mną jeszcze długa droga ale wiem jak to będzie na końcówce Ale teraz się bardzo cieszę bo poród w zimie a nie w środku lata jak ostatnio
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:20   #197
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

kamel pamiętam jak ja mówiłam, że przede mną jeszcze długa droga a tak zleciało... no w zime chłodniej itd ale tego roku to lato przyznam jest nieudane i upału nie ma przynajmniej u mnie
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:25   #198
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

God Ty w Polsce mieszkasz? ja nie pamiętam takiego lipca - cały czas upalnie wczoraj i dziś trochę spadlo i deszcz pada, ale od jutra znowu żar

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:42   #199
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kamel Pokaż wiadomość
Widzisz, to fajnie, a byłaś teraz z M? Ja go wezmę na następną wizytę bo nie byłam pewna czy będzie usg przez brzuch
Byliśmy razem u tego prywatnego i wtedy pierwszy raz widzial na żywo nasze maleństwo. Na genetyczne nie mógł pójść, bo akurat w pracy był, ale teraz żałuję, że nie poszedł, bo jednak dużo lepiej było widać i dzieciątko też większe. Na kolejne wizyty będzie już chodził ze mną

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
God Ty w Polsce mieszkasz? ja nie pamiętam takiego lipca - cały czas upalnie wczoraj i dziś trochę spadlo i deszcz pada, ale od jutra znowu żar

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Od jutra gorąco? Aż prognozę sprawdziłam i faktycznie A ja właśnie na deszczowe południe Polski się wybieram
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 13:25   #200
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
kamel pamiętam jak ja mówiłam, że przede mną jeszcze długa droga a tak zleciało... no w zime chłodniej itd ale tego roku to lato przyznam jest nieudane i upału nie ma przynajmniej u mnie
Wiem, leci, ale bardziej jak się patrzy chyba u kogoś a u siebie to się ciągnie
U nas było już duuuużo upalnych dni, ej no przecież mieszkamy niedaleko siebie więc jak to nie było? Teraz trochę leje ale i tak w te dni są upały, wieczorami deszcze.

Cytat:
Napisane przez nuno3 Pokaż wiadomość
Byliśmy razem u tego prywatnego i wtedy pierwszy raz widzial na żywo nasze maleństwo. Na genetyczne nie mógł pójść, bo akurat w pracy był, ale teraz żałuję, że nie poszedł, bo jednak dużo lepiej było widać i dzieciątko też większe. Na kolejne wizyty będzie już chodził ze mną



Od jutra gorąco? Aż prognozę sprawdziłam i faktycznie A ja właśnie na deszczowe południe Polski się wybieram
Mój też pracuje, w sumie u siebie ale wiadomo, więc pójdziemy chyba teraz w okolicy 17stej Tylko wtedy na nfz kolejka się przeciąga strasznie

Pokażę Wam kilka moich zakupów z SH, kupowanych wcześniej i teraz, mam tego tyle, że rok bym chyba robiła zdjęcia, teraz się ograniczam

1 zdjęcie jest tylko z tego tygodnia z HM nowe dla koleżanki córeczki ogrodniczki z 79zł na 20 i bluzeczka z 29 na 10

Między innymi pajacyk nowy z sh biały za 4,50zł, peppa duża mówiąca za 6zł, Kot bardzo duży z 18 na 9zł,

Bluzka z Sh Zara za 4zł + buciki nowe z sh za 14zł, takie w Zarze były po 89zł

Buciki do wody z SH za 3,50 Clarks'a
Spodenki jak nowe z SH hM 6zł a nowe ok 45-59zł

Bluzeczka Lacoste z Sh jak nowa chyba ok 8zł-10zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05610.jpg (30,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05613.jpg (21,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05614.jpg (53,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05617.jpg (36,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05619.jpg (56,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05620.jpg (71,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05621.jpg (66,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05623.jpg (58,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05622.jpg (50,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05625.jpg (35,1 KB, 6 załadowań)
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x

Edytowane przez Kamel
Czas edycji: 2014-07-25 o 14:05
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 13:28   #201
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

PS. Mania śliczne zakupy, te z HM też bym kupiła a sh też fajne, jak widzisz ja jestem sh maniaczką chyba już nie mówiąc ile nowych z metkami mam jeszcze dla siebie i synka

Jagatka Twoje tez śliczne były
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:27   #202
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Kamel, ale ładne ciuszki chyba masz dobry sh koło siebie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:50   #203
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Kamel, ale ładne ciuszki chyba masz dobry sh koło siebie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam taką sieć kilka dobrych i wielkich, ale zawsze przed otwarciem od świtu już handlary zajmują miejsce pod drzwiami i jak wpadają to nie ma za bardzo co po nich zbierać bo by zadeptały, zdzierają wszystko z wieszakami Ale czasem coś przeoczą, lub nie ma ich dużo to można coś upolować
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 15:12   #204
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV



A u mnie na ktg linia prosta moja macica ma mnie gdzieś przynajmniej w czasie ktg. Mały tętno ok.... No nic kolejne ktg w czwartek....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 17:13   #205
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
God Ty w Polsce mieszkasz? ja nie pamiętam takiego lipca - cały czas upalnie wczoraj i dziś trochę spadlo i deszcz pada, ale od jutra znowu żar

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No w Polsce a gdzie u nas to ciągle leje, zachmurzone... jest ciepło ale to nie jest taka typowo letnia pogoda... parę dni co grzeje a potem tydzień leje... do niczego. Teraz znowu jakieś chmury naszły...
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 17:59   #206
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Kicia no to czekamy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:12   #207
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

a co tu taka cisza
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:13   #208
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a co tu taka cisza
Weekend
Ja już wykąpana i może doczekam jak mąż wróci z pracy jutro jedziemy po ogórki i będziemy robić kiszeńce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:23   #209
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a co tu taka cisza
ja czekam, aż urodzisz

byłam dziś w tesco i wyprzedaże pierdół dla dzieci jest...wziełam termometr pływający w formie żaby za 1,1zł , i 2 gryzaki za 1,6 i 1,9 może u Was też coś jest ??

No i fajne ciuszki w biedro będą
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:38   #210
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Maciejka to jeszcze poczekacie

na razie mam zamówienie na 31go lipca mamusia ma urodizny tzn moja... a ja też mam z babcią urodziny więc może uda się podtrzymać tradycję



kurde byłam dziś w tesco i nie zaszłam na dział dziecięcy

a my oglądamy pottera

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

ale mam zgagę ciekawe jakie włoski będzie miał Mały cyz to prawda z tą zgagą
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-16 20:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.