Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 14:04   #3361
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Dla mnie jest wazne zeby moja babcia byla na slubie i weselu , a jej zdrowie juz nie te..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:08   #3362
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

To ja tak mam z ukochanym wujkiem, w tym roku konczy 70 lat, ma za soba rozlegly zawal itp... :/

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:12   #3363
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Moja babcia jest po na szczescie lekkim udarze ale ma 87 lat...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:19   #3364
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja bym chciala dziadka na swoim weselu. A ma juz kilka zawalow za soba i wiele innych problemow zdrowotnych. Mowil rok temu ze wigilie spedzamy u nich bo moze to byc jego ostatnia.. ale mowi tak od dobrych 5 lat, wiec szansa jest :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:27   #3365
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Aaa no tak ja kamerzysty nie chce, NIENAWIDZE jak mnie ktos nagrywa to nie pomyslalam

wysłano z mojej Xperii SP
Ja tak samo
Chociaż miałabym go po znajomości

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
I ten głos nienawidzę swojego głosu na jakimkolwiek nagraniu
Dokładnie u mnie jest identycznie

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Hmmm no to ok :d w takim razie dziwie sie, ze planowaliscie dziecko w tak mlodym wieku, a dodatkowo - przed slubem i zareczynami, ktore sa dla Ciebie wazne.

wysłano z mojej Xperii SP
Też mnie to dziwi i to mocno.
Ale co kto lubi.
Rozumiem najpierw dziecko potem ślub, ale w wieku, w którym dopiero zaczyna się dorosłe życie zwalać sobie na głowę maleństwo?
Trochę nie rozumiem.

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Mnie nie pytaja kiedy slub, tylko czy juz maja zaczac zbierac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie chrzestny z żoną za każdym razem jak ich widzę to o to samo pytają
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:31   #3366
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Też mnie to dziwi i to mocno.
Ale co kto lubi.
Rozumiem najpierw dziecko potem ślub, ale w wieku, w którym dopiero zaczyna się dorosłe życie zwalać sobie na głowę maleństwo?
Trochę nie rozumiem.
Mi się wczesne macierzyństwo kojarzy z zabawą w dom. Chodź zrobimy sobie dzidziusia, będzie fajnie. Nie neguje tego, ale nie rozumiem. Według mnie wiek nastu lat nie jest odpowiednim wiekiem na dziecko.

No ale ja się już nastawiłam na bycie starą mamusią, do dziecka mi jeszcze ho ho i jeszcze dalej
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:34   #3367
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Mama95 Pokaż wiadomość
Czemu sadzisz że dziecko to wpadka!? Tu cie zaskocze bo dzidia była w 100% ZAPLANOWANA
Skoro planowałaś, to zapewne wiesz ile kosztuje utrzymanie dziecka... Warto teraz wydawać kasę na pierścionek i wesele? Jeśli jesteście tak dojrzali, żeby zaplanować malucha, to serio - potrzebny Ci kawałek metalu na palcu żeby czuć się spokojnie? Myślałam, że trzeba być w 100% pewnym swojego faceta zanim założy się z nim rodzinę...
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 14:54   #3368
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Mi się wczesne macierzyństwo kojarzy z zabawą w dom. Chodź zrobimy sobie dzidziusia, będzie fajnie. Nie neguje tego, ale nie rozumiem. Według mnie wiek nastu lat nie jest odpowiednim wiekiem na dziecko.
Dokładnie
Bo według mnie planowanie , że chce się mieć potomka z daną osobą powinno wyglądać tak : jesteśmy niezależni finansowo, zarabiamy na siebie, chcemy być rodziną (bez ślubu lub ze ślubem - jak kto woli) = staramy się o dziecko.
A nie, że utrzymują nas rodzice, uprawiamy sobie radośnie seks, a jak zdarzy się ciąża to jakoś damy radę.


[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;47453128]Skoro planowałaś, to zapewne wiesz ile kosztuje utrzymanie dziecka... Warto teraz wydawać kasę na pierścionek i wesele? Jeśli jesteście tak dojrzali, żeby zaplanować malucha, to serio - potrzebny Ci kawałek metalu na palcu żeby czuć się spokojnie? Myślałam, że trzeba być w 100% pewnym swojego faceta zanim założy się z nim rodzinę...[/QUOTE]

Właśnie, co ten pierścionek zmieni? Nic.
Ślub też niewiele zmienia, jedynie nazwisko i kwestie prawne są wtedy klarowne. A tak nadal jest się tą samą parą, nadal się ze sobą mieszka (chyba, że ktoś dopiero po ślubie planuje zamieszkanie to owszem wtedy jest jakaś zmiana) i życie wcale nie staje się bardziej pewne.
Partner może odejść i po ślubie, nawet jak ma się z nim dziecko.
Dlatego trzeba dobierać się tak by oboje partnerzy wiedzieli na 100%, że to jest osoba, z którą chcą spędzić resztę życia.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:55   #3369
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja tam uwazam ze kazdy robi z zyciem co uwaza co do dziecka chcialabym po slubie, i zebysmy mieli gdzie mieszkac

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 15:12   #3370
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
Ja tam uwazam ze kazdy robi z zyciem co uwaza co do dziecka chcialabym po slubie, i zebysmy mieli gdzie mieszkac

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Pewnie, niech każdy robi co chce ze swoim życiem ale nie na koszt rodziców albo państwa

U nas też po kolei ma być - najpierw ślub, potem dziecko. Ale po ślubie chcemy trochę się sobą nacieszyć i dopiero zacząć projekt "ciąża-dziecko"
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 15:14   #3371
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Pewnie, niech każdy robi co chce ze swoim życiem ale nie na koszt rodziców albo państwa

U nas też po kolei ma być - najpierw ślub, potem dziecko. Ale po ślubie chcemy trochę się sobą nacieszyć i dopiero zacząć projekt "ciąża-dziecko"
No tak, ja uwazam ze wszystko po kolei dla mnie teraz wazna jest praca, potem slub i dziecko

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 16:39   #3372
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Nagrania nagraniami, ale ja nie mogę patrzeć na żadne zdjęcia z moim udziałem . Po prostu okropne!. No ale fotograf i kamerzysta być musi.

Ja już nie mam niestety dziadków, a na ślubie zależy mi najbardziej żeby była moja ciotka z nad morza, bo ona miała być tak naprawde moją mamą.. Bo jak mama mnie rodziła to już była w późnym wieku, w dodatku była chora i było realne zagrożenie jej życia i mama prosiła ciocię tą właśnie żeby zaopiekowała się mną i tatą jeżeli no.. Potem ciotka mi to powiedziała jak byłam u nich na któryś wakacjach, miałyśmy świetny kontakt, traktowała mnie jak własną córkę, ale niestety niedawno przez różne sytuacje rodzinne kontakt się urwał. I bardzo chciałabym żeby jednak na wesele przyjechała.

Mnie wujek TŻ- ta nazywa zawsze "Klara" , choć doskonale wie jak mam na imie. I doskonale wie jak mnie wkurza to określenie .

A na potrzeby rodzinne musiałam wymyślić przydomek dla TŻ-ta bo ma tak samo na imię jak mój brat i jak nie raz coś mówiłam w domu o nim to zawsze padało pytanie "Ale który M.?" co mnie już irytowało i w końcu wymyśliłam przezwisko. W sumie to wymyśliły je moje kumpele jeszcze w szkole i się przyjęło
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 17:51   #3373
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ale się dziś rozpisalyscie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:07   #3374
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

No właśnie aż dziwne, kilkudniowy zastój był i myślałam już, że wątek upadnie a tu prosze .
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:14   #3375
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
No właśnie aż dziwne, kilkudniowy zastój był i myślałam już, że wątek upadnie a tu prosze .
A tu nie ma! Oczekujacych, potrzebujacych sie wyzalic czy powspierac przybywa :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 18:41   #3376
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
To czemu tak późno ślub? Za rok nie dałoby się zorganizować?
dałoby się, ale 1. chce się nacieszyć narzeczeństwem, 2. w sumie już mi się tak nie spieszy do ślubu jak przed zaręczynami, 3. chce ślub po studiach, a teraz dopiero zaczynam mgr, czyli akurat za dwa lata koniec
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 19:49   #3377
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Hej dawno mnie tu nie było, strasznie zajęta ostatnio jestem U mnie bez zmian pierścienia nadal nie ma , ale nie spodziewam się w najbliższym czasie bo tż kupuje samochód, stwierdził że i tak przez najbliższe kilka lat nie zmieni bo będzie zbierał na wesele więc to jest ostatnia okazja. Mam nadzieję że następny zakup po samochodzie to będzie pierścionek Jestem cierpliwa poczekam i tak ślub za co najmniej 2 lata.

A co do sytuacji nowej koleżanki, młodej mamy uważam że każdy zakłada rodzinę kiedy chce i czuje się na to gotowy tylko, że dla mnie coś tu nie gra skoro facet jest gotowy na taką wielką odpowiedzialność jaką jest dziecko a nie jest gotowy żeby zapytać swoją dziewczynę czy zostanie z nim do końca życia? Może on nie ma takiej potrzeby, ale ona ewidentnie tego potrzebuje. Ja bym nie planowała dziecka nie mając deklaracji, że facet chce być ze mną związany oficjalnie.
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:00   #3378
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
Witam
Ja z Tz jestem od 15 maja 2013.
O slubie rozmawiamy od jakiegos czasu nawet byl plan ze za rok...
No ale pierscionka nadal nie ma.

Tz w ogole mysli ze np.sale na wesele da sie od razu zalatwic.




Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
O kamisha heeeey

Melduje , że my dalej na urlopie, ale gorzej być nie może:/

Za to wczoraj wstępnie oglądaliśmy pierścionki
Co najśmieszniejsze Tz mi oznajmił, że jak będzie chciał się zareczac to palec zmierzy mi miarką

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

A propo rezerwacji sali... Kuzyn Tzta w niedziele był rezerwować salę to najbliższy wolny termin był na 5lipca 2016 się lekko mój Tzcik zdziwił
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:07   #3379
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
O kamisha heeeey

Melduje , że my dalej na urlopie, ale gorzej być nie może:/

Za to wczoraj wstępnie oglądaliśmy pierścionki
Co najśmieszniejsze Tz mi oznajmił, że jak będzie chciał się zareczac to palec zmierzy mi miarką

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

A propo rezerwacji sali... Kuzyn Tzta w niedziele był rezerwować salę to najbliższy wolny termin był na 5lipca 2016 się lekko mój Tzcik zdziwił
Naprawdę Ci nasi Tżci nie zorientowani w kwestii rezerwacji
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 20:11   #3380
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Cytat:
Napisane przez Aurencja Pokaż wiadomość
Naprawdę Ci nasi Tżci nie zorientowani w kwestii rezerwacji
Mój ostatnio wyszedł ze stwierdzeniem, że jak się chce i ma się pieniądze to wszystko szybko się da załatwić. Większej durnoty od niego nie słyszałam
__________________


Edytowane przez Czarnulka7891
Czas edycji: 2014-07-25 o 20:38
Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:17   #3381
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
Mój ostatnio wyszedł ze stwierdzeniem, że jak się chce i ma się pieniądze to wszystko szybko się da załatwić. Większej durny od niego nie słyszałam
Może coś by się dało znaleźć, ale by trzeba zjeździć milion sal, dzwonić wszędzie i się stresować pośpiechem. A przecież przygotowania mają być przyjemne i dobrze jak jest czas ze spokojem wszystko załatwić.
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:26   #3382
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Dziewczyny, udało się! Dostałam nową pracę!

Co prawda na razie będzie od 1 sierpnia umowa na 2-4 tygodnie na próbę. Ale mam już doświadczenie w tej branży (kontrola jakości), więc chyba sobie poradzę Ale nie mogę uwierzyć, że się udało, bo konkurencja była spora, a miejsce tylko jedno i cały czas się zastanawiam jakim cudem mnie wybrali Ale jestem szczęśliwa, że udało mi się wrócić do pracy na jakości i to za dość dobre pieniądze

W poniedziałek składam wypowiedzenie w obecnej robocie. Jak szef taki przemądrzały, to niech teraz szuka kogoś na moje miejsce

Witam wszystkie nowe oczekujące. Ja cały czas chodzę gołopalca Teraz co prawda z TŻ wyjeżdżamy na romantyczny weekend, ale nie wydaje mi się, bym wróciła z niego jako narzeczona - on faktycznie jest skupiony na poszukiwaniu sensownej pracy i dopóki jej nie dostanie, pewnie pierścionka nie będzie. Ale wreszcie zaczęliśmy się dogadywać w kwestii ewentualnej zmiany miejsca zamieszkania, jeżeli w Bydgoszczy będzie ciężko z dobrą pracą, więc widzę, że jednak oboje mamy wspólny cel i wspólną wizję naszej przyszłości
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:31   #3383
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Cześć Tija
Mnie co jakiś czas ktoś pyta kiedy ślub.

Zawsze mnie to wkurza, teraz zaczęłam odpowiadać, że nigdy i mogę się pośmiać z tej reakcji: "Ale jak to nigdy? Nie chcesz wyjść za mąż?!".
O jeeeny, odkąd mój brat się zaręczył (reszta rodzeństwa już po ślubie, tylko ja zostałam) to przy każdym możliwym spotkaniu z ciotkami jest pytanie ,,a kiedy Twoje??''.
Wtedy pokazuję dłonie bez pierścionków i mówię, że mojemu chłopakowi chyba się nie spieszy, bo już czekam i czekam na brylanty


Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Ja bym chciala dziadka na swoim weselu. A ma juz kilka zawalow za soba i wiele innych problemow zdrowotnych. Mowil rok temu ze wigilie spedzamy u nich bo moze to byc jego ostatnia.. ale mowi tak od dobrych 5 lat, wiec szansa jest :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też bym chciała swoją babcie na weselu... Ale ona jest taka dziwna, że zawsze wymyśla, że nie ma siły i zdrowia, a naprawdę- jak na swój wiek to jest bardzo sprawna, codziennie chodzi na spacerki, wszystko na działce sama robi, chodzi do koleżanek, jak gdzieś jedzie poza miasto busem to też sama sobie radzi. Tylko no maruda okropna i na to chyba nic się nie da poradzić. Mój brat ma w sierpniu wesele i już zapowiedziała, że jej nie będzie, mimo że to tylko 1,5h drogi autobusem z klimą itd. Ale co takiej zrobisz... Przykre to strasznie. Jak na moje nie przyjdzie to się na nią obrażę, słowo daję.

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
O kamisha heeeey

Melduje , że my dalej na urlopie, ale gorzej być nie może:/

Za to wczoraj wstępnie oglądaliśmy pierścionki
Co najśmieszniejsze Tz mi oznajmił, że jak będzie chciał się zareczac to palec zmierzy mi miarką

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

A propo rezerwacji sali... Kuzyn Tzta w niedziele był rezerwować salę to najbliższy wolny termin był na 5lipca 2016 się lekko mój Tzcik zdziwił
Hahahaha, padłam Ciekawe czy nie będzie na Ciebie polował z tą miarką, kiedy będziesz spała




Tak w ogóle to witam nowe dziewczyny na wątku
Coraz nas więcej... Coś ci tżci się ociągają z tymi zaręczynami

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2014-07-25 o 20:33
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:36   #3384
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Hej dziewczyny! Wróciłam z wakacji z TŻ gołopalca niestety

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, udało się! Dostałam nową pracę!

Co prawda na razie będzie od 1 sierpnia umowa na 2-4 tygodnie na próbę. Ale mam już doświadczenie w tej branży (kontrola jakości), więc chyba sobie poradzę Ale nie mogę uwierzyć, że się udało, bo konkurencja była spora, a miejsce tylko jedno i cały czas się zastanawiam jakim cudem mnie wybrali Ale jestem szczęśliwa, że udało mi się wrócić do pracy na jakości i to za dość dobre pieniądze
Oooo gratuluję! A mogę wiedzieć w jakiej branży? Możemy sobie podać rękę, bo od poniedziałku ja również zaczynam w dziale jakości



Widziałam, że rozmawiałyście o dziadkach - ja właśnie się trochę tego boję, że TŻ będzie długo zwlekał, a ma dwie babcie w podeszłym wieku (jedna ma 90 lat w tym roku, druga nie wiem dokładnie, ale pewnie też jakoś tak...), boję się, że jeśli w końcu zdecydujemy się na ślub to może po drodze przydarzyć się bardzo przykra niespodzianka, i w końcu którejś zabraknie...


Streścicie mi co się działo?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:37   #3385
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

DontSaySorry o to, to! dokładnie powiedział, że którejś nocy mnie obmierzy
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:38   #3386
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, udało się! Dostałam nową pracę!

Co prawda na razie będzie od 1 sierpnia umowa na 2-4 tygodnie na próbę. Ale mam już doświadczenie w tej branży (kontrola jakości), więc chyba sobie poradzę Ale nie mogę uwierzyć, że się udało, bo konkurencja była spora, a miejsce tylko jedno i cały czas się zastanawiam jakim cudem mnie wybrali Ale jestem szczęśliwa, że udało mi się wrócić do pracy na jakości i to za dość dobre pieniądze

W poniedziałek składam wypowiedzenie w obecnej robocie. Jak szef taki przemądrzały, to niech teraz szuka kogoś na moje miejsce

Witam wszystkie nowe oczekujące. Ja cały czas chodzę gołopalca Teraz co prawda z TŻ wyjeżdżamy na romantyczny weekend, ale nie wydaje mi się, bym wróciła z niego jako narzeczona - on faktycznie jest skupiony na poszukiwaniu sensownej pracy i dopóki jej nie dostanie, pewnie pierścionka nie będzie. Ale wreszcie zaczęliśmy się dogadywać w kwestii ewentualnej zmiany miejsca zamieszkania, jeżeli w Bydgoszczy będzie ciężko z dobrą pracą, więc widzę, że jednak oboje mamy wspólny cel i wspólną wizję naszej przyszłości
Gratuluję pracy Na pierścień też się doczekasz

U mnie od kilku godzin leje deszcz... burza na szczęście już przeszła
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:42   #3387
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Aurencja Pokaż wiadomość
Może coś by się dało znaleźć, ale by trzeba zjeździć milion sal, dzwonić wszędzie i się stresować pośpiechem. A przecież przygotowania mają być przyjemne i dobrze jak jest czas ze spokojem wszystko załatwić.
A no, jak będę organizować wesele to ma być zorganizowane z przyjemnością, a nie na siłę i w locie.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Zawiechaczarny gratuluję!
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:42   #3388
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, udało się! Dostałam nową pracę!

Co prawda na razie będzie od 1 sierpnia umowa na 2-4 tygodnie na próbę. Ale mam już doświadczenie w tej branży (kontrola jakości), więc chyba sobie poradzę Ale nie mogę uwierzyć, że się udało, bo konkurencja była spora, a miejsce tylko jedno i cały czas się zastanawiam jakim cudem mnie wybrali Ale jestem szczęśliwa, że udało mi się wrócić do pracy na jakości i to za dość dobre pieniądze

W poniedziałek składam wypowiedzenie w obecnej robocie. Jak szef taki przemądrzały, to niech teraz szuka kogoś na moje miejsce

Witam wszystkie nowe oczekujące. Ja cały czas chodzę gołopalca Teraz co prawda z TŻ wyjeżdżamy na romantyczny weekend, ale nie wydaje mi się, bym wróciła z niego jako narzeczona - on faktycznie jest skupiony na poszukiwaniu sensownej pracy i dopóki jej nie dostanie, pewnie pierścionka nie będzie. Ale wreszcie zaczęliśmy się dogadywać w kwestii ewentualnej zmiany miejsca zamieszkania, jeżeli w Bydgoszczy będzie ciężko z dobrą pracą, więc widzę, że jednak oboje mamy wspólny cel i wspólną wizję naszej przyszłości
Super, gratuluje!

Też jestem z Bydgoszczy
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:44   #3389
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47457804]Hej dziewczyny! Wróciłam z wakacji z TŻ gołopalca niestety

Oooo gratuluję! A mogę wiedzieć w jakiej branży? Możemy sobie podać rękę, bo od poniedziałku ja również zaczynam w dziale jakości



Widziałam, że rozmawiałyście o dziadkach - ja właśnie się trochę tego boję, że TŻ będzie długo zwlekał, a ma dwie babcie w podeszłym wieku (jedna ma 90 lat w tym roku, druga nie wiem dokładnie, ale pewnie też jakoś tak...), boję się, że jeśli w końcu zdecydujemy się na ślub to może po drodze przydarzyć się bardzo przykra niespodzianka, i w końcu którejś zabraknie...


Streścicie mi co się działo? [/QUOTE]

Będę jakościowcem na dziale serwisu w zakładzie produkującym drobną elektronikę, typu tablety, i-Pady, smartfony. Wcześniej byłam jakościowcem na produkcji telewizorów, więc produkt jednak dużo większy i z innymi komponentami. Mam nadzieję, że jakoś ogarnę

Jedna babcia mojego Tż jest po 90tce, druga lekko przed, dziadków już nie ma. Mój dziadek ma 81 lat, a babcia 76, dziadkowie od strony ojca nie żyją (a moja żyjąca babcia w sumie też nie jest biologiczną, tylko drugą żoną mojego dziadka, ale znam ją od dziecka, więc traktuję ją jak moją biologiczną babcię ). Też się martwię czy pieniądze na wesele zorganizujemy na tyle szybko i czy TŻ na tyle szybko ogarnie się z pracą i z zaręczynami, żeby wszyscy dożyli naszego wesela.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
DontSaySorry o to, to! dokładnie powiedział, że którejś nocy mnie obmierzy
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 20:45   #3390
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ej baby ja też z Bydgoszczy teoretycznie
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 11:25:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.