Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-01, 21:03   #3451
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
tak z ciekawości: jak bardzo?
my mamy zespół za 4500 za jeden dzień
Avis 2015 r. 6000 zł, z poprawinami 9000
Mój zespół podobnie, 4600 zł, za dzień. I to był max, jaki chciałam dać za zespół.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 21:12   #3452
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Avis 2015 r. 6000 zł, z poprawinami 9000
Mój zespół podobnie, 4600 zł, za dzień. I to był max, jaki chciałam dać za zespół.
o matko!!!!! kosmiczna cena!

i u nas tak jest
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 07:48   #3453
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Troche przesadzają z cenami wszystkie zespoły. My płacimy 3500 za 1 dzień dzien na ten rok.

Ale niektóre zespoły to chyba przegrzało 6000zł za jeden dzień

Ja bym nigdy tych pieniędzy nie dała.
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 10:43   #3454
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Jeśli chodzi o zespół to my zdecydowaliśmy się na zespół Ivis z Agencji Avis i płacimy 4500 zł, ale nic nie wiemy o tym zspole, dlatego z przyjemnością czytam pochwały Agencji Avis

Byliśmy na degustacji w Staropolskiej i po namyśle zdecydowaliśmy się na nich. Wg mnie sernik z wiśniami i pijana wiśnia w ich wykonaniu to mistrzostwo! Nie wiemy tylko czy zamawiać tez u nich tort, bo z tego co się orientuje nie ma możliwości degustacji tortu, więc trzeba brać kota w worku, próbowaliśmy tylko bankietówki z konfitura jagodowa, która moze się pojawić w torcie i była całkiem smaczna, ale bez szału Macie jakieś doświadczenia z ich tortami? Zaintrygował mnie zwłaszcza ten czekoladowo gruszkowy

Dziewczyny, a jakie wina planujecie zaserwować? Kiedyś myślałam o carlo rossi, ale chyba już wszystkim "przejadło się" na weselach i teraz zastanawiamy sie nad winem Oak View. Jeśli chodzi o wódkę to zdecydowaliśmy się w końcu na Wyborową, bo mój tata stawał okoniem jak proponowaliśmy Stocka ;/ Więc gdybyście wiedziały o jakieś promocji na Wyborową to bardzo proszę o kontakt

Aaaa, i wybrałam już bukiet jaki bym chciała, to są chyba tulipany kremowe i jakas odmiana róży fuksjowej, i te urocze pączki! :P Mam nadzieję, żę dostanę te kwiaty we wrześniu... Wstawiam zdjęcie, z tym że do tego chcę jeszcze dołączyć jakieś kwiaty w kolorze ciemnego fioletu. Jak myślicie jakie mogłyby pasować?

Pozdrawiam Was wszystkie w tym gorącym dla PM-ek czasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg max_d3d6_dsc_0386.jpg (47,0 KB, 29 załadowań)
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 15:37   #3455
Cady_89
Raczkowanie
 
Avatar Cady_89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: spod kołdry
Wiadomości: 495
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Byliśmy na degustacji w Staropolskiej i po namyśle zdecydowaliśmy się na nich. Wg mnie sernik z wiśniami i pijana wiśnia w ich wykonaniu to mistrzostwo! Nie wiemy tylko czy zamawiać tez u nich tort, bo z tego co się orientuje nie ma możliwości degustacji tortu, więc trzeba brać kota w worku, próbowaliśmy tylko bankietówki z konfitura jagodowa, która moze się pojawić w torcie i była całkiem smaczna, ale bez szału Macie jakieś doświadczenia z ich tortami? Zaintrygował mnie zwłaszcza ten czekoladowo gruszkowy
Widzę, że Staropolska się często przewija jako wybór PMek mi się marzy zamawiać tort i ciasta (słodki stół) u Sarzyńskich ale obawiam się, że cenowo byśmy nie wyrobili
Cady_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 17:02   #3456
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Cady_89 Pokaż wiadomość
Widzę, że Staropolska się często przewija jako wybór PMek mi się marzy zamawiać tort i ciasta (słodki stół) u Sarzyńskich ale obawiam się, że cenowo byśmy nie wyrobili
moim zdaniem cena ma się nijak do jakości. tort nie robi wow, a kosztuje nie mało (jadłam na urodzinach koleżanki, bez szału...). w tym przypadku płaci się za "markę" i dobry marketing
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:33   #3457
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Gusta i kubki smakowe bywają różne więc nigdy wszystkim nie dogodzisz. Ja osobiście miałam tort od Sarzyńskich i po naszym przyjęciu kilkoro gości pytało skąd właśnie był tort, bo im bardzo smakował. Z drugiej strony jak pojechaliśmy do Kazimierza na degustację to od razu definitywnie odrzuciliśmy jeden ze smaków, który jak nam później powiedziała pani Iga wybiera najwięcej par... ponoć tego dnia na 6 wcześniejszych degustacji wszystkie pary wybrały właśnie ten, a dla nas był on nie do przyjęcia
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 11:48   #3458
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

didi9 baardzo ładny bukiet, ja chcę podobny tylko z czerwonymi różami.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 13:24   #3459
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Cady_89 Pokaż wiadomość
Widzę, że Staropolska się często przewija jako wybór PMek mi się marzy zamawiać tort i ciasta (słodki stół) u Sarzyńskich ale obawiam się, że cenowo byśmy nie wyrobili
zamawiałam ciasta i tort od Igi Sarzyńskiej. Cena owszem większa niż w innych cukierniach ale wg mnie warto. Przeliczcie w rozsądnych ilościach ile Wam ciasta potrzeba i wtedy zdecydujcie. Brutalna prawda jest taka że ludzie na wesela zamawiają wielkie ilości ciasta które i tak później zostaje. u nas było kilka rodzajów ciast + babeczki bankietowe + cupcake + gościńce. Wszystko było absolutnie przepyszne. Ciasta były ustawione na stole z ciastami, na stołach i przy kawie. nie zabrakło mimo minimalnej ilości

Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
Gusta i kubki smakowe bywają różne więc nigdy wszystkim nie dogodzisz. Ja osobiście miałam tort od Sarzyńskich i po naszym przyjęciu kilkoro gości pytało skąd właśnie był tort, bo im bardzo smakował. Z drugiej strony jak pojechaliśmy do Kazimierza na degustację to od razu definitywnie odrzuciliśmy jeden ze smaków, który jak nam później powiedziała pani Iga wybiera najwięcej par... ponoć tego dnia na 6 wcześniejszych degustacji wszystkie pary wybrały właśnie ten, a dla nas był on nie do przyjęcia
a jaki smak wybrałaś? U mnie był toffi- porzeczka który też odrzuciłam ale Iga przygotowała go na degustację i wygrał. Na chrzciny dla synka zamawiałam miętowo-migdałowy. Przepyszny także.
Zgadzam się z opinią że gusta są różne ale oferta Igi Sarzyńskiej jest inna, niesztampowa i jedni się nią zachwycają a drudzy atakują - najczęściej niestety za cenę.

Mój kuzyn prowadzi lokal weselny i zawsze jak z nim rozmawiam to on powtarza ze ludzie zamawiają ogrom ciasta na wesele które zawsze zostaje. wszystkim parom tłumaczy też ze nie liczy się ilość a jakość a pary i tak swoje bo co jak zabraknie

ze swojej strony mogę polecić też lokal Sosnowe Uroczysko. ja wprawdzie robiłam tam chrzciny ale obsługa i kontakt z właścicielką rewelacyjny, wszystko dopięte na ostatni guzik. nie miałam do czego sę przyczepić. Jedzenie pyszne, wszystko na bieżąco dostawiane. Mimo ze byłam małym klientem (impreza na 17 osób) wszystko było na najwyższym poziomie. No a pokój zabaw dla dzieci - strzał w dziesiątkę.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 13:38   #3460
Cady_89
Raczkowanie
 
Avatar Cady_89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: spod kołdry
Wiadomości: 495
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Ciasta były ustawione na stole z ciastami, na stołach i przy kawie. nie zabrakło mimo minimalnej ilości

Mój kuzyn prowadzi lokal weselny i zawsze jak z nim rozmawiam to on powtarza ze ludzie zamawiają ogrom ciasta na wesele które zawsze zostaje. wszystkim parom tłumaczy też ze nie liczy się ilość a jakość a pary i tak swoje bo co jak zabraknie
To w takim razie jaką ilość polecacie? bo też uważam, że bez sensu jest zamawiać kupę ciasta - zdecydowanie wolałabym właśnie pójść w jakość i mniejszą ilość
Cady_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 13:45   #3461
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Cady_89 Pokaż wiadomość
To w takim razie jaką ilość polecacie? bo też uważam, że bez sensu jest zamawiać kupę ciasta - zdecydowanie wolałabym właśnie pójść w jakość i mniejszą ilość
postaram się odszukać w mailach ile miałam ciasta i przekażę CI info.

edit:
niestety nie pomogę. znalazłam tylko łączą cenę z tortem i wagę gościńców.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...

Edytowane przez jodie
Czas edycji: 2014-08-05 o 13:59
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 16:38   #3462
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

hej wszystkie PM ;*

Jako że nasz dzień minął postaram podzielić się opiniami odnośnie naszych usługodawców:

Zajazd Regionalny w Pełycznie: obsługa na medal, kontakt z właścicielami bardzo ok, jedzenia dużo, piękna i duża sala do tańczenia

Fryzjer: Pogotowie Fryzjerskie Natalia Karwat: indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, korzystna cena i dojazd na miejsce gdzie odbywa się czesanie

Makijaż: http://thisismymakeup.blogspot.com/
trwały i piękny nic dodać nic ująć

Zespół: http://zespolactivs.pl/
Nasza perełka na weselu. Goście nie schodzili z pariketu. Bardzo pomocni, dostosowują się do próśb, gatunków muzycznych. POLECAM!

Kamerzysta: TDI
filmu jeszcze nie mamy, ale niewidoczni, aczkolwiek filmujący
Tomek mega miły człowiek, który ogarnia więcej niż trzeba

Foto: Agnieszka Małek
Przemiła kobieta, pomocna, potrafi rozładowac atmosferę, widać że zna się na tym co robi

W razie pytań piszcie
Ja jestem bardzooo zadowolona to był najpiękniejszy dzień w naszym życiu również dzięki w/w osobom
powodzenia!!!!
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 17:44   #3463
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
hej wszystkie PM ;*

Jako że nasz dzień minął postaram podzielić się opiniami odnośnie naszych usługodawców:

Zajazd Regionalny w Pełycznie: obsługa na medal, kontakt z właścicielami bardzo ok, jedzenia dużo, piękna i duża sala do tańczenia

Fryzjer: Pogotowie Fryzjerskie Natalia Karwat: indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, korzystna cena i dojazd na miejsce gdzie odbywa się czesanie

Makijaż: http://thisismymakeup.blogspot.com/
trwały i piękny nic dodać nic ująć

Zespół: http://zespolactivs.pl/
Nasza perełka na weselu. Goście nie schodzili z pariketu. Bardzo pomocni, dostosowują się do próśb, gatunków muzycznych. POLECAM!

Kamerzysta: TDI
filmu jeszcze nie mamy, ale niewidoczni, aczkolwiek filmujący
Tomek mega miły człowiek, który ogarnia więcej niż trzeba

Foto: Agnieszka Małek
Przemiła kobieta, pomocna, potrafi rozładowac atmosferę, widać że zna się na tym co robi

W razie pytań piszcie
Ja jestem bardzooo zadowolona to był najpiękniejszy dzień w naszym życiu również dzięki w/w osobom
powodzenia!!!!
super! gratuluję!!
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 19:45   #3464
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Super, że wszystko się udało!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 19:59   #3465
Cady_89
Raczkowanie
 
Avatar Cady_89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: spod kołdry
Wiadomości: 495
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
postaram się odszukać w mailach ile miałam ciasta i przekażę CI info.

edit:
niestety nie pomogę. znalazłam tylko łączą cenę z tortem i wagę gościńców.
Trudno się mówi, dziękuję za chęci Ale na pewno tak czy siak będę miała te rzeczy na uwadze przy podejmowaniu decyzji dot. ilości ciast.

takajedna4 gratulacje super, że wszystko się udało (w tym nasz przyszłoroczny kamerzysta Tomek z TDI )
Cady_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 06:30   #3466
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej! Co do ilości to my przyjęliśmy 20 dkg ciasta i 10 dkg tortu na osobę + gościńce.

Takajedna super że wszystko się udało!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 07:50   #3467
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
a jaki smak wybrałaś? U mnie był toffi- porzeczka który też odrzuciłam ale Iga przygotowała go na degustację i wygrał. Na chrzciny dla synka zamawiałam miętowo-migdałowy. Przepyszny także.
Zgadzam się z opinią że gusta są różne ale oferta Igi Sarzyńskiej jest inna, niesztampowa i jedni się nią zachwycają a drudzy atakują - najczęściej niestety za cenę.
No właśnie...Twoja historia potwierdza to co pisałam powyżej Pani Iga jako najbardziej preferowany i niewymieniony zarazem na mojej liście do degustacji przygotowała smak toffi-porzeczka i to był właśnie ten smak, który odrzuciliśmy na samym początku. Ni jak nie mogliśmy się do niego przekonać nawet gdy pani Iga nam zdardziła, ze cieszy się on największą popularnością. Ostatecznie wybraliśmy czekoladowo-malinowy, choć serce mi podpowiadało, ze wolałabym czekoladowy z wiśniami w rumie. Ten ostatni ujął mnie tym, że był 100% czekoladowy a nie coś w stylu ciemnego biszkoptu, który jedyne co ma wspólnego z czekoladą to kolor. Obawialiśmy się jednak, że może "nie wchodzić" gościom na ciepłym czerwcowym ślubie. Czekoladowo-malinowemu zresztą też nic nie brakowało ale miałam wrażenie, o dziwo!, że był słodszy od mojego faworyta. Generalnie i tak byłam bardzo zadowolona, choć myślałam, ze będę się bardziej delektować jego wyglądem, a tu nawet nie miałam za bardzo czasu żeby mu się dobrze przyjrzeć. Tej nocy wszystko zleciało jak w oka mgnieniu a teraz śmiejemy się, ze dopiero na zdjęciach mamy okazję zobaczyć jak wyglądał mój upragniony tort od Igi Sarzyńskiej
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:19   #3468
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cady_89 my też bierzemy 20 dag na 1 osobe plus 10 dag na drugi dzien, 0,5kg gościńce i 10dag tortu .

Takajedna Gratuluję serdecznie!

Dziewczyny, byłyście kiedyś na weselu, na którym była fotobudka 0d 1-3 w nocy? Jak to się sprawdzało? I czy zamawiacie animatora dla dzieci? U nas dzieci będzie sporaaaa grupa i zastanawiam sie nad tym rozwiązaniem, z tym że widzę że dosyć kosztowny dodatek...
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:28   #3469
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

My dzisiaj zamawiamy ciasto w Alicji w Nasutowie

10 blach na 140 proszonych osób, około 35kg.
Do tego 14kg tortu, 1kg grzybków i orzeszków, 40 rurek z kremem i 40 babeczek Aha i 40 gościńców.
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 11:32   #3470
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam zonki i jeszcze narzeczone!

A tutaj recenzja naszych uslugodawcow, bo nasz dzien byl 12 lipca

Lokal
Trzy Roze

Naprawde, nie mam nic do zarzucenia ani pod wzgledem wystroju, organizacji, obslugi. Wszystko bylo dopiete na ostatni guzik. Jedzenie pyszne (i bardzo duzo go bylo, co mnie zaskoczylo), tort i ciasta od sali tez bardzo smaczne. Goscie zachwalali tort, bo naprawde byl rewelacyjny. A wiadomo, z tortami roznie bywa, rzadko maja jakikolwiek smak
Obsluga tez pieknie przygotowala stolik ze slodyczami i ksiega gosci, mimo ze nie dalismy im precyzyjnych i instrukcji.
Obawialam sie troche, ze sala bedzie wygladala na pusta, bo nie mielismy duzego wesela, ale milo sie zaskoczylam. Sala byla tak zaaranzowana, ze bylo duzo miejsca, ale pustek nie bylo na pewno!
Takze serdecznie polecam

Zespol
Megidoband

RE-WE-LAC-JA!!! Chlopaki graja profesjonalnie i 100% na zywo. Nie ma perkusji z klawisza itp. Dobieraja repertuar pod gosci tak, aby jak najwiecej osob sie bawilo. Przy naszym miedzynarodowym przyjeciu mieli utrudnione zadanie, ale spisali sie na medal Rezerwowalismy ich 'w ciemno', ale byla to dobra decyzja Zabawa byla przednia!
Chlopaki graja troszke inaczej, bo praktycznie nie maja w repertuarze disco polo, a jesli juz, to bardzo dobrze zaaranzowane W sklad wchodza tez klarnet i saksofon, a w czasie biesiady basista gra na pile Naprawde super!!!

Kwiaty
Passja Flora

Zamawialismy jedynie bukiety i wpinki, bo reszte organizowala sala. Kontakt z Pania Ania jest swietny- chyba najlepszy ze wszystkich uslugodawcow. Pani Ania jest pelna pomyslow, bardzo fajna babka Moj bukiet byl naprawde piekny, super sie trzymal, nic nie brudzil, nie ociekal.

Obraczki
Savicki

Swietna obsluga, dotrzymuja terminow i warunkow umowy. Jestesmy zadowoleni.

Suknia
Salon Demi

Swietny kontakt, bardzo dobra obsluga, ktora nie wciska na sile wielkich, drogich sukni. Suknia lezala jak ulal
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2014-08-06 o 12:24
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:21   #3471
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Trzy Róże.... baaardzo lubię! Miałam tam zaręczyny i byłam zachwycona, czego nie mogę niestety powiedzieć o Kimicicu, w którym ostatecznie odbyło się nasze przyjęcie ślubne.
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:03   #3472
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

wenedka gratuluję serdecznie i cieszę się bardzo, że wszystko było wspaniale!

Dziewczyny, tymi pochwałami Trzech Róż lejecie miód na moje uszy, bo tam odbędzie się nasze przyjęcia, a ja durna naczytałam się negatywnych opinii i się zaczynałam stresować!

A ja szukam animatora dla dzieciaczków i się przerażam. Animatorzy z firm życzą sobie nawet 150-170 zł za godzinę Buuu...
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:21   #3473
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

[QUOTE=didi9;47593590]Dziewczyny, tymi pochwałami Trzech Róż lejecie miód na moje uszy, bo tam odbędzie się nasze przyjęcia, a ja durna naczytałam się negatywnych opinii i się zaczynałam stresować![QUOTE]

Didi, przed moimi zaręczynami naczytałam się np. że tam mają niedobre jedzenie i mało, tymczasem jedzenie było pyszne i nawet w nadmiarze, pani która się nami zajmowała tego dnia była naprawdę super, a sam lokal zaskoczył nas troską o takie detale jak np. zapewnienie dla małych dzieci, które brały udział w imprezie szampana picolo, o czym ja w natłoku spraw całkowicie zapomniałam. Takie małe drobne gesty ale świadczyły o tym, że liczy się dla nich coś więcej niż tylko odbębnienie kolejnej imprezki, zwłaszcza, ze byliśmy klientami, którzy organizowali tam raptem małe rodzinne spotkanie dla 20 osób. Ja na pewno będę Trzy Róże bardzo polecać.
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 19:59   #3474
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

W temacie fotobudki to u nas była 20-22. Te godziny zaproponował Tomek-kamerzysta i sprawdziły się super, bo skorzystały z tego jeszcze obecne w czasie wesela dzieciaki i goście, którzy opuszczali wcześniej z różnych przyczyn przyjęcie. Ogólnie polecam tą atrakcję, goście byli zachwyceni. Wklejali nam fragmenty lub całe zdjęcia do księgi gości co jest extra pamiątką
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 22:26   #3475
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
W temacie fotobudki to u nas była 20-22. Te godziny zaproponował Tomek-kamerzysta i sprawdziły się super, bo skorzystały z tego jeszcze obecne w czasie wesela dzieciaki i goście, którzy opuszczali wcześniej z różnych przyczyn przyjęcie. Ogólnie polecam tą atrakcję, goście byli zachwyceni. Wklejali nam fragmenty lub całe zdjęcia do księgi gości co jest extra pamiątką
Ja polecam nieco tansza wersje- aparat instax mini + klisze + krotka instrukcja obslugi A pozniej zostaje aparat na dalsze uzytkowanie
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 10:27   #3476
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
W temacie fotobudki to u nas była 20-22. Te godziny zaproponował Tomek-kamerzysta i sprawdziły się super, bo skorzystały z tego jeszcze obecne w czasie wesela dzieciaki i goście, którzy opuszczali wcześniej z różnych przyczyn przyjęcie. Ogólnie polecam tą atrakcję, goście byli zachwyceni. Wklejali nam fragmenty lub całe zdjęcia do księgi gości co jest extra pamiątką

Kurczę, niestety w naszym terminie jest wolna godzina tylko od 1 do 3 w nocy i zastanawiamy się czy to zda egzamin o tej porze... ;/
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 11:11   #3477
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Kurczę fotobudka super, sprawa, ale nie wiem czy nie balibyśmy się, że wszyscy się rzucą na foty a na parkiecie pustki. :P
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 00:01   #3478
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Avis 2015 r. 6000 zł, z poprawinami 9000
Mój zespół podobnie, 4600 zł, za dzień. I to był max, jaki chciałam dać za zespół.
mieliśmy brac ten zespół za tę cene na nasze wesele bo byliśmy już mocno zdesperowani gdyz nie mogliśmy znaleźc odpowiedniego zespołu. Gdy jednak obejrzeliśmy cały film z wesela uznalismy, że to jednak nie zespół dla nas repertuar az nazbyt biesiadny i disco-polowy i mocno kaleczone angielskie piosenki no i te dziwaczne zabawy z jakąś ciotką czy kominiarzem, taki niby kabaret zupełnie nie w naszym guście. Rozumiem, że wielu osobom takie prowadzenie wesela odpowiada, my jednak uznaliśmy, że za taką cenę powinnismy miec coś co by nam w 100 % odpowiadało i w końcu znaleźliśmy zespół, który nam się podoba we wszystkich aspektach i za niższą cenę bo płacimy 5000 zł

Cytat:
Napisane przez Cady_89 Pokaż wiadomość
Widzę, że Staropolska się często przewija jako wybór PMek mi się marzy zamawiać tort i ciasta (słodki stół) u Sarzyńskich ale obawiam się, że cenowo byśmy nie wyrobili
my jeżeli tylko posmakuje nam na degustacji bierzemy tort stamtąd bo jesteśmy zachwyceni wykonaniem

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
zamawiałam ciasta i tort od Igi Sarzyńskiej. Cena owszem większa niż w innych cukierniach ale wg mnie warto. Przeliczcie w rozsądnych ilościach ile Wam ciasta potrzeba i wtedy zdecydujcie. Brutalna prawda jest taka że ludzie na wesela zamawiają wielkie ilości ciasta które i tak później zostaje. u nas było kilka rodzajów ciast + babeczki bankietowe + cupcake + gościńce. Wszystko było absolutnie przepyszne. Ciasta były ustawione na stole z ciastami, na stołach i przy kawie. nie zabrakło mimo minimalnej ilości



a jaki smak wybrałaś? U mnie był toffi- porzeczka który też odrzuciłam ale Iga przygotowała go na degustację i wygrał. Na chrzciny dla synka zamawiałam miętowo-migdałowy. Przepyszny także.
Zgadzam się z opinią że gusta są różne ale oferta Igi Sarzyńskiej jest inna, niesztampowa i jedni się nią zachwycają a drudzy atakują - najczęściej niestety za cenę.
czy na degustację jest ustalona liczba osób? (zastanawiam się czy gdy pojedziemy my +2 mamy to będzie ok) pamiętasz na ile wcześniej trzeba byłoby się na nią umówić?
co do pogrubionego to zgadzam się w 100%

takajedna
wenedka

gratuluję Wam serdecznie udanych wesel
Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
moim zdaniem cena ma się nijak do jakości. tort nie robi wow, a kosztuje nie mało (jadłam na urodzinach koleżanki, bez szału...). w tym przypadku płaci się za "markę" i dobry marketing
nie obraź się ale mam wrażenie, że zachowujesz się troche tak jak pisała jodie oczywiście tort mógł Ci nie smakować bo to kwestia gustu ale już któryś raz z kolei piszesz, że płaci się jedynie za marketing i cena nie ma się do jakości a to nieprawda bo płaci się za jakość wykonania, bajeczny (przynajmniej moim zdaniem) wygląd i po prostu za tort, który będzie niebanalnym dodatkiem do wesela. (o smaku się nie wypowiadam bo jesteśmy jeszcze przed degustacją) niestety ale marketing nic by nie pomógł jeśli torty te nie smakowałoby gościom i nie zachwycały wyglądem.
sorry, nie bierz zbytnio do siebie tego co napisałam ale odzywam się bo już w kilku wątkach piszesz, że tylko tort z jakiejś Twojej cukierni jest najlepszy a wszystkie droższe i ładniejsze sa okropne.
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 08:10   #3479
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość


nie obraź się ale mam wrażenie, że zachowujesz się troche tak jak pisała jodie oczywiście tort mógł Ci nie smakować bo to kwestia gustu ale już któryś raz z kolei piszesz, że płaci się jedynie za marketing i cena nie ma się do jakości a to nieprawda bo płaci się za jakość wykonania, bajeczny (przynajmniej moim zdaniem) wygląd i po prostu za tort, który będzie niebanalnym dodatkiem do wesela. (o smaku się nie wypowiadam bo jesteśmy jeszcze przed degustacją) niestety ale marketing nic by nie pomógł jeśli torty te nie smakowałoby gościom i nie zachwycały wyglądem.
sorry, nie bierz zbytnio do siebie tego co napisałam ale odzywam się bo już w kilku wątkach piszesz, że tylko tort z jakiejś Twojej cukierni jest najlepszy a wszystkie droższe i ładniejsze sa okropne.
nie obrażę się, bo to w końcu forum. a na forum pisze się własne opinie. skoro piszę moim zdaniem/jak dla mnie to to jest tylko moje zdanie i moja opinia. nie rozumiem takiego roztrząsania i tyle. pojedziecie, przekonacie się jak smakują i czy Wam odpowiadają. my organizujemy sami wesele i musimy liczyć się z kosztami. nikt nam nie pomaga. dlatego dwa razy oglądamy każdą złotówkę zanim ją wydamy. dla mnie jej torty (poza wyglądem) nie różnią się niczym od tych z innych cukierni (np Abramowicza). my będziemy mieć piękny i pyszny tor za połowę ceny pani Sarzyńskiej i to nam odpowiada.

edit: tort z naszej cukierni najlepszy jest dla NAS. każdy wybiera to, co mu pasuje. jeżeli coś mi się nie podoba/z czymś się nie zgadzam to piszę to otwarcie, bo nie lubię ściemy (nawet na forum). taka już jestem.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52

Edytowane przez lipstick89
Czas edycji: 2014-08-12 o 08:14
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 08:18   #3480
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Majelka - degustacja jest dla 2 osób za każdą kolejną jest dopłata ( nie wiem ile) , umawiałam się z Igą w sierpniu, we wrześniu była degustacja, w październiku ślub. Degustacja była w restauracji Sarzyńskich w Leclercu na Zana. Na degustacji miałam 5 smaków - 4 wybrane przeze mnie i 1 od Igi.

ale apropos ceny i marketingu - jest w Lublinie jeszcze jedna dziewczyna która robi pyszne torty - yummy - nie ma jej w tv, nie ma restauracji, artykułów w prasie ani żadnych reklam z nią a torty z naturalnych składników z dekoracją kosztują podobnie - nawet nie wiem czy nie drożej nawet (tort dla 20 osób - 200 zł). tort był przepyszny - zamawiałam na urodziny syna i nie został nawet okruszek a wszyscy byli chętni na dokładkę. natomiast ona nie prowadziła działalności ( nie wiem jak jest teraz - stan na sierpień 2013) i nie każdy lokal godzi się na tort z "niepewnego" źródła, dodatkowo ona nie dowozi co generuje kolejne koszty. a ja nie decydowałabym sie odbierać i transportować dużego tortu do lokalu bo co jak sie przewróci etc.
myślę ze tort to indywidualna sprawa, ale jeśli komuś zależy na niebanalnym wyglądzie, naturalnych składnikach to musi się liczyć z większym wydatkiem.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.