Wesele-Głogów i okolice - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-05, 10:02   #901
ewede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez 24ewusia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
mam prośbę o pomoc w decyzji czy rezerwować salę wiejską na wesele tzn wszystko na mojej głowie ale podobno duża oszczędność czy lepiej iść na gotowe?
Mamy sporo gości bo nawet ok 150 - jak dla mnie to dużo bo myślałam że zmieścimy się w 100 - i jeszcze dla ok 30 potrzebujemy nocleg więc prosiłabym o jakieś rady. Zaznaczam że nie dysponujemy dużymi środkami finansowymi a z gości nie bardzo możemy rezygnować bo to wszystko liczna rodzina z obu stron
Macie jakieś namiary na fajne sale, kucharki, kelnerki, firmy cateringowe itp?
Mi wychodzi za osobę (wesele, poprawiny, nocleg) ok. 230-250zł więc chyba taniej będzie na sali wiejskiej. Przy waszej ilości osób wydaje mi się, że będzie bardzo wysoki koszt takiego "gotowca".

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zaba918 Pokaż wiadomość
beacia164, zobaczcie na starówce na rogu przy ratuszu podobno mają tam ładnie uszyte garnitury w przystępnej cenie
Sklep nazywa się OSKAR i faktycznie mają bardzo niskie ceny

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Dziewczyny mam salę, orkiestrę, fotografa, make-up, fryzjera i księdza załatwionego. Szukam jeszcze kamerzysty i dekoratorki. Zapomniałam o czymś?
ewede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 08:45   #902
Hahalili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez 24ewusia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
mam prośbę o pomoc w decyzji czy rezerwować salę wiejską na wesele tzn wszystko na mojej głowie ale podobno duża oszczędność czy lepiej iść na gotowe?
Mamy sporo gości bo nawet ok 150 - jak dla mnie to dużo bo myślałam że zmieścimy się w 100 - i jeszcze dla ok 30 potrzebujemy nocleg więc prosiłabym o jakieś rady. Zaznaczam że nie dysponujemy dużymi środkami finansowymi a z gości nie bardzo możemy rezygnować bo to wszystko liczna rodzina z obu stron
Macie jakieś namiary na fajne sale, kucharki, kelnerki, firmy cateringowe itp?
Hej, ja mam namiar na świetne kucharki- po weselu mojej siostry, u której już gotowały, nie mogę doczekać się swojego ze wzglęcu na to PRZEPYSZNE jedzenie!!! Jeśli ktoś zainteresowany to proszę i kontakt na priv.
Osobiście jestem zwolenniczką wesel robionych we własnym zakresie (pod warunkiem, że ma się czas i warunki czyli chociażby auto do przewożenia dużych ilości produktów i jeżdżenia w tę i z powrotem do sali i od sali). Polecam sale wiejskie w naszej gminie; Bytnik, Serby czy Ruszowice (tam już nawet jest klimatyzacja ) Koszt wynajmu to ok. 1000 zł + media, salę dostajesz na kilka dni, chyba od czw. do wt.
Hahalili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 08:29   #903
Hahalili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez iza28121 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie polecam Pani z Galerii Kwiatów - po weselu jak pryszło do rozliczania zaśpiewała 300 PLN więcej niż się umawialiśmy, a na sali mieliśmy tylko po biednym bukieciku na stołach i jakieś latarenki w przedsionku.

Jeśli natomiast ktoś nie liczy się z kosztami to jak najbardziej, Pani ta robi bardzo ładne stylowe dekoracje .
A mogłabyś zdradzić na ile się umawiałaś z tą Panią i co miało być w cenie? Bo mi też powiedziała pewną kwotę i zastanawiam się czy adekwatną do tego, co chcę,czy jak przyjdzie co do czego okaże się, że to wyjdzie 1000 zł więcej...
Hahalili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 19:18   #904
beacia164
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez ewede Pokaż wiadomość
Mi wychodzi za osobę (wesele, poprawiny, nocleg) ok. 230-250zł więc chyba taniej będzie na sali wiejskiej. Przy waszej ilości osób wydaje mi się, że będzie bardzo wysoki koszt takiego "gotowca".

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Sklep nazywa się OSKAR i faktycznie mają bardzo niskie ceny

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Dziewczyny mam salę, orkiestrę, fotografa, make-up, fryzjera i księdza załatwionego. Szukam jeszcze kamerzysty i dekoratorki. Zapomniałam o czymś?
Mogłabyś zdradzić u kogo robisz makijaż? Bo mój ślub już za 1,5mies a nadal nie mam makijażystki
beacia164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 06:51   #905
ewede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ja mam ślub w Sławie więc tam robię makijaż.
ewede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:56   #906
Hahalili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez beacia164 Pokaż wiadomość
Mogłabyś zdradzić u kogo robisz makijaż? Bo mój ślub już za 1,5mies a nadal nie mam makijażystki
Polecam tą Panią https://www.facebook.com/mlpietraszko?fref=ts ale uprzedzam, ze makijaz 120 zł.
Hahalili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:17   #907
Hahalili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny!!!!
Ważna sprawa.
Przez cały lipiec w naszym głogowskim MOKu co środę o 19 ( w sumie 5 spotkań) odbędzie się KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO. Koszt 60 zł/ mies. za osobę. Piszę o tym, ponieważ,aby mógł się odbyć, musi zebrać się odpowiednia liczba osób. Może tutaj znajdą się zainteresowani- bo nie wiem jak u Was, ale ja nie będę ryzykować, że mój narzeczony powybija ze stawów ręce swoich ciotek i innych kobitek
To ma być taki kurs typowo do zabaw- na wesele i inne imprezy- jak prowadzić, jak być prowadzoną, kiedy się obracać itd. Wiadomo o co chodzi. To nie będzie taniec towarzyski czyli konkretnie samba, rumba itp. tylko zwykły taniec do tańczenia ))
Nr do biura MOKu, aby się zapisać (można też osobiście) 885 802 801 i 76/853 41 73
Hahalili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 09:32   #908
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny, a czy kojarzycie wokół Głogowa, tak w promieniu do 50 km jakies urokliwe miejsca w ktorych można by zrobić sesje zdjęciową i nagrać plener? osobiscie podobają mi się ruiny kościoła w Żelichowie, magiczne miejsce, chodzi mi właśnie o takie klimatyczne miejsca, które pięknie prezentują się na zdjęciach
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 07:40   #909
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było i muszę chyba nadrobić kilka stron :p jeśli chodzi o wesele na sali wiejskiej to proponuję zorientować się w całkowitych kosztach...kucharki, kelnerki i tego typu rzeczy czy faktycznie dużo taniej wyjdzie. Znajomi w tamtym roku organizowali wesele na sali w Gaworzycach bo myśleli że oszczędzą a jak się potem okazało koszty były podobne :/ no i niestety trzeba będzie liczyć się ze sprzątaniem sali przed weselem, układaniem stołów i to samo po weselu.
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 14:40   #910
24ewusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej a ja mam pytanie co do sali w Szczyglicach? czy ktoś może ma namiary na tę salę?
24ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 19:43   #911
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ja ze swojej strony mogę na małe wesele (do 70 osób) szczerze polecić Pensjonat Słoneczko w Sławie. 28.06 miałam tam swoje wesele i było rewelacyjnie - pyszne jedzenie, duże porcje, świetna obsługa - wszystko na najwyższym poziomie. Do tego bardzo pomocna pani Dyrektor no i cena z noclegiem i poprawinami 235 zł / os.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 13:08   #912
saseta6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;47476037]Ja ze swojej strony mogę na małe wesele (do 70 osób) szczerze polecić Pensjonat Słoneczko w Sławie. 28.06 miałam tam swoje wesele i było rewelacyjnie - pyszne jedzenie, duże porcje, świetna obsługa - wszystko na najwyższym poziomie. Do tego bardzo pomocna pani Dyrektor no i cena z noclegiem i poprawinami 235 zł / os.[/QUOTE]

Własnie-jak tam weselicho?
Masz może jakąs ofertę ze Słoneczka? Ile w końcu miałaś gości? Jak by sie miała ta sala do ok 45-55 gości? Nie za duża? Czy maja do wyboru okrągłę stoliki?
Pozdrawiam świeżo upieczoną mężatkę

zaba918 na prawde nie można stroić kościoła w Bożym Ciele?? Czy w któryms kościele w Głogowie tez są takie absurdy?

Poza tym czy słyszał ktoś gdzie można wypozyczyć materiały i ozdoby, celem udekorowania, sali itp? Ma ktos może namiar i wie jak to cenowo się przekłada?

Pozdrawiam

Edytowane przez saseta6
Czas edycji: 2014-08-07 o 13:14
saseta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 18:12   #913
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Saseta ofertę jako taką oni mają dostępną nawet na maila, więc możesz wysłać zapytanie. U mnie było 45 osób, sala idealna na taką ilość! nie wiem czy mają okrągłe stoliki, chyba nie...
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 13:08   #914
zaba918
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 72
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez saseta6 Pokaż wiadomość
Własnie-jak tam weselicho?
Masz może jakąs ofertę ze Słoneczka? Ile w końcu miałaś gości? Jak by sie miała ta sala do ok 45-55 gości? Nie za duża? Czy maja do wyboru okrągłę stoliki?
Pozdrawiam świeżo upieczoną mężatkę

zaba918 na prawde nie można stroić kościoła w Bożym Ciele?? Czy w któryms kościele w Głogowie tez są takie absurdy?

Poza tym czy słyszał ktoś gdzie można wypozyczyć materiały i ozdoby, celem udekorowania, sali itp? Ma ktos może namiar i wie jak to cenowo się przekłada?

Pozdrawiam
w Bożym Ciele stroją siostry zakonne... ostatnio dowiedziałam się, że na Brzostowie stroi ksiądz sztucznymi kwiatkami - nie ma żadnego wyboru, a dekoratorek nie wpuszcza...
ja polecam studio dekoracji magic, można u nich zamówić ozdoby i kwiaty i samemu przystroic kościół-i to naprawdę za nieduze pieniądze
__________________
10.12.2007

10.12.2012

08.08.2015
zaba918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 22:53   #915
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej Dziewczyny
w przyszłym roku odbędzie się moje wesele, wybraliśmy salę w Kaczycach, ponieważ słyszeliśmy bardzo dużo pozytywnych opinii na ich temat, ale sama nigdy tam nie byłam na imprezie. Fotografa i kamerzystę mamy z Głogowa, Marcin Siwek, moim zdaniem robi bardzo fajne filmy i zdjęcia
Słyszałyście może coś o tej sali, a może byłyście tam na imprezie ? ))
Niedługo zacznę poszukiwania sukni ślubnej może polecicie mi jakieś fajne salony ? ))
pozdrawiam !!
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:36   #916
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Darsia89 my również postawiliśmy na Kaczyce Na weselu tam nie byłam, ale każdy kto był tam na weselu czy studniówce jest zachwycony zarówno jedzeniem jak i obsługą jest zachwycony więc myślę, że to dobry wybór
Jeśli chodzi o fotografa wybraliśmy Bienię - jego zdjęcia mnie oczarowały Teraz poszukiwania kamerzysty, możecie kogoś polecić?
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 16:23   #917
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez olaaaa24 Pokaż wiadomość
Darsia89 my również postawiliśmy na Kaczyce Na weselu tam nie byłam, ale każdy kto był tam na weselu czy studniówce jest zachwycony zarówno jedzeniem jak i obsługą jest zachwycony więc myślę, że to dobry wybór
Jeśli chodzi o fotografa wybraliśmy Bienię - jego zdjęcia mnie oczarowały Teraz poszukiwania kamerzysty, możecie kogoś polecić?
Polecam Ci naszego www.michalwisniewski.net. Cudowne zdjęcia i świetne filmy. Pracują w dwójkę przy obsłudze zdjęciowej i filmowej. Sama sobie zobacz i oceń. To chyba ostatni z filmów, które wrzucali na FB

Edytowane przez MaryAnn2
Czas edycji: 2014-08-10 o 16:25
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 21:30   #918
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez olaaaa24 Pokaż wiadomość
Darsia89 my również postawiliśmy na Kaczyce Na weselu tam nie byłam, ale każdy kto był tam na weselu czy studniówce jest zachwycony zarówno jedzeniem jak i obsługą jest zachwycony więc myślę, że to dobry wybór
Jeśli chodzi o fotografa wybraliśmy Bienię - jego zdjęcia mnie oczarowały Teraz poszukiwania kamerzysty, możecie kogoś polecić?
no właśnie ja też słyszałam same pozytywy i właściciele są baaardzo sympatyczni i konkretni ))) kiedy masz swoje wesele ? )) my mamy pakiet usługi foto plus film, taniej wtedy wychodzi))
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:24   #919
Aniela_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Mogę Ci polecić www.media-film.com.pl Robią naprawdę świetne filmy i piękne zdjęcia
Aniela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 10:28   #920
saseta6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej dziewczyny. A orientujecie się kiedy będą przeceny na suknie ślubne?
saseta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 11:59   #921
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 350
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

hej
my planujemy wesele na sierpień/wrzesień 2016, właśnie jestem na etapie poszukiwania sali, na razie mój typ to hotel Tanzanit / Kolsko 170/os aczkowiek czekamy jeszcze na odpowiedź z innych sal/hoteli. Ktoś tam się może bawił na weselu? Jakieś opinie?

Zespoły zastanawiamy się nad Mohito/Wrocław , 4znajomych/ZG, Samowar/ZG zaczynam właśnie do nich pisać jaka cena i wolne terminy...
Coś wiecie o nich? aktualne ceny
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 14:15   #922
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

O 4znajomych słyszałam, sama też do nich pisałam. Na swojej stronie maja wiele nagrań, którymi byłam zachwycona...ale są to głównie nagrania studyjne. Od znajomych u których grali na weselu usłyszałam, że się rozczarowali więc zrezygnowałam i postawiłam na Młodych Zacharzewskich przy których miałam okazję się bawić. No ale jest też pewnie wiele par zadowolonych z ich grania tak więc musisz chyba zebrać kilka opinii i wtedy zdecydować
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 22:57   #923
karolina2930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej Dziewczyny
Szukam jakiegoś wyjątkowego miejsca na wyprawienie wesela zależy mi na ciekawym położeniu, coś w stylu Bądzowa dużo zieleni itp. Znacie może takie miejsce? Jestem świeża w temacie i w ogóle nie orientuję się gdzie można wyprawić wesele..
karolina2930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 11:04   #924
saseta6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witajcie, czu któras z Was zna jakąs opinię lub tez sama doświadczyła obsługi, jedzenia w Interferiach lub Gospodzie staropolskiej w Głogowie??
Pomożecie?
saseta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:49   #925
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez karolina2930 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Szukam jakiegoś wyjątkowego miejsca na wyprawienie wesela zależy mi na ciekawym położeniu, coś w stylu Bądzowa dużo zieleni itp. Znacie może takie miejsce? Jestem świeża w temacie i w ogóle nie orientuję się gdzie można wyprawić wesele..
Jeśli zależy Ci na czymś wyjątkowym to zdecydowanie polecam Restaurację Toscania we Włoszakowicach. Mają tam piękny ogród ze stawem i mini zoo...cudownie . Byłam tam na weselu u przyjaciół i naprawdę robi wrażenie
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 20:02   #926
karolina2930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Toscania we Włoszakowicach faktycznie przepiękna! Znalazłam w internecie jeszcze Zamek Królewski we Wschowie i Oberżę w Leśnej Dolinie. Toscania na prawdę mnie ujęła, tylko troszkę daleko.. Dziewczyny co myślicie o tych miejscach? Znacie jeszcze inne ciekawe miejsca otoczone zielenią?
karolina2930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:23   #927
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 350
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

U mnie jednak odpadła sala Tanzanit w Kolsku ze względu na odległość... Więc pozostaje mi się zastanowić nad Bądzowem, Rodos, Qubusem i Interferiami... Najtaniej wychodzi w Interferiach i Rodos ma przystępne ceny... Musimy najpierw obejrzec na żywo. Wesele chcemy na około 90 osób i nocleg dla ok 80... Kto się na nich bawił? jak jedzenie i obsługa? bo w necie oczywiście opinie podzielone...

A co do zespołu to bardzo polecono mi Czerwone Buty z Wrocławia i rzeczywiście słychając ich jestem przekonana ze ich bierzemy

A sala Toskania piękna... tylko te 44 km...
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 23:52   #928
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez mycha555 Pokaż wiadomość
U mnie jednak odpadła sala Tanzanit w Kolsku ze względu na odległość... Więc pozostaje mi się zastanowić nad Bądzowem, Rodos, Qubusem i Interferiami... Najtaniej wychodzi w Interferiach i Rodos ma przystępne ceny... Musimy najpierw obejrzec na żywo. Wesele chcemy na około 90 osób i nocleg dla ok 80... Kto się na nich bawił? jak jedzenie i obsługa? bo w necie oczywiście opinie podzielone...

A co do zespołu to bardzo polecono mi Czerwone Buty z Wrocławia i rzeczywiście słychając ich jestem przekonana ze ich bierzemy

A sala Toskania piękna... tylko te 44 km...
W żadnej z tych sal się nie bawiłam, ale ja na swoje wesele wybrałam salę w Kaczycach i słyszałam o niej same pozytywy ))
co do zespołu Czerwone Buty to koleżanka była na weselu gdzie grali i mówiła, że są genialni ) ale chyba drodzy :P
pozdrawiam ! )
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 06:20   #929
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny!! wczoraj byłam u kamerzysty na spotkaniu i jestem zachwycona jego pracą, ale nie jestem pewna czy jak za sam film nie jest to za wysoka cena jak u was? macie już kogoś? i jak z cenami to wygląda? bo byłam tylko u tego jednego i nie wiem czy podpisać umowę czy jeszcze poczekać i poszukać dalej
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:03   #930
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez olaaaa24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! wczoraj byłam u kamerzysty na spotkaniu i jestem zachwycona jego pracą, ale nie jestem pewna czy jak za sam film nie jest to za wysoka cena jak u was? macie już kogoś? i jak z cenami to wygląda? bo byłam tylko u tego jednego i nie wiem czy podpisać umowę czy jeszcze poczekać i poszukać dalej
hej ) ja mam pakiet wideo plus foto i za taki pakiet płacę 4800 zł )
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 22:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.